>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja będę na 100 % ,koło 14 będę w Piotrkowie, jadę PKP.

Warszawa Centralna odj 12:40 - przyj Piotrków Tryb.14 21
lub Warszawa Centralna odj 13:08 - przyj Piotrków Tryb.14 50


O 16 20 mam PKS do Sulejowa.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja również będę ekipą na 100% ???? Już wątpię, że ktoś się zapisze :| Chyba, że Ślązacy zwerbują jakiegoś znajomego do wolnego miejsca w aucie ;) No i Ted ma jeszcze wolne miejsca ;) Werbować ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
W związku z tym, że termin się zbliża użytkownicy się wykruszają, chcemy zapełnić auto i domki, to rozumiem, że nie ma porblemu z zabraniem kumpla nieaktywnego na tym forum. Jeśli rozumuję dobrze, to nasze auto pełne ????
proszę o potwierdzenie. Jeżeli tak, to przelewamy hajs jeszcze dziś
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak Marcin napisał już w &#39;&#39;Zapisy na zlot&#39;&#39; pierwszeństwo mają osoby z forum jednak gdy będą wolne miejsca myślę że nie będzie problemu zabrać nie aktywnego kumpla.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Wiem, wiem, że pierwszeństwo, ale zostały dwa dni, a nie chce komuś mówić w piątek rano, że ma się pakowac ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
jajo ja myślę że możesz bo miejsca są, ja raczej nie pojadę na 99 % ale o tym napiszę dzisiaj po treningu bo wtedy będę już pewny. A myślę że nie będzie problemu jeżeli mi przelejesz tą zaliczkę ;&gt; Bo ja zaliczkę na zlot zapłaciłem a jeżeli jest osoba na moje miejsce to czemu miała by mi przepaść kasa ????
Kurde no !! Szkoda, bo tak chciałem jechać na ten zlot ... ;/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aktualna lista
1. Marcin-Odra - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
2. Doberman90 - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
3. Adwokat_typera - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
4. Sphinx - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
5. Ted - postaram sie wplacic jeszcze dzis
6. WOLNE
7,8,9,10. Benek_19, Tuśka, Sorin i Mrocznyczlonek - 100pln ZAPŁACON0 - ZALICZKA
11.fox71- ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
12. Lalo- ZALICZKA WPŁACONA raczej nie jedzie
13. Matlak, nie wpłacił i raczej nie przyjedzie WOLNE
14. SimonS ZALICZKA WPŁACONA
15. Gusto, ZALICZKA WPŁACONA
16. Misiek1212 - nie wpłacił, ale niby jedzie
17. nikifor ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
18. Wejder- ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
19. 180michal- ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
20. WOLNE
21. Marek
22. Akarin - ZALICZKA WPŁACONA
23.Qozi - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
24 CiuraP - nie wpłacił, ale niby jedzie
25. Olo_13 - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
26. jajo - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
27. eldarin - ZAPŁACONA CAŁOŚĆ
28. Sphinx 2 - nie wpłacił, ale niby jedzie
Jest aż 5 wolnych miejsc, więc jeżeli nikt z userów się nie zapisze to możecie koleżankę/kolegę zabrać.
----
Domki są z łazienkami ;)
W domkach nie ma jednak lodówek i tu jest większy problem, ale coś na miejscu się wykombinuje.
W domkach nie ma szklanek i sztućców, ale są dostępne po upomnieniu się na portierni, wiec nie będzie problemu.
Doba się rozpoczyna w piątek o 14, kończy w niedziele o 12. Można sobie przedłużyć pobyt do poniedziałku.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No i stało się ... Na 100 % mnie nie będzie na zlocie :| W piątek mam spotkanie z zarządem ( negocjacja kontraktu :] ) a w sobotę sparing z GKS-em ... Może przy &quot;starym&quot; trenerze udało by się to załatwić jednak dzisiaj na pierwszy trening przyszedł nowy trener i nie chce robić sobie jakiś przypałów zaraz na początku:] Tak więc bardzo żałuję ale przyjechać nie mogę jeśli znajdzie się osoba na moje miejsce to prosiłbym o skontaktowanie ze mną bo przecież może zaliczkę przelać mi na konto bo ja swoją już zapłaciłem ????
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
To co panowie widzimy się jutro :jezora: bezpiecznej drogi tym co jadą z daleka
szkoda że nie będę mógł wziąść udziału w turnieju bo noga chora ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W piątek oraz w sobotę każdy ma zapewnioną po dwie sztuki kiełbasę oraz po dwa piwa od firmy Expekt. Pozostałe rzeczy we własnym zakresie.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Mam pytania jescze ???? chyba nie było na nie odpowiedzi, a są one potrzebne do spakowania się ????
W piłkę gramy na jakiej nawierzchni?
Siatkówka to plażowa czy normalna, czy pogramy też w kosza?
Odbędzie się turniej w tenisa stołowego, tak?
dzięki za info i do zobaczenia jutro!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Nie wiem jaka jest nawierzchnia do siatkówki, ale chyba to nie problem. Jeżeli będzie plażówka to zagramy bez butów, a jeżeli ziemia to w zwykłych adidasach.
2. Będą chętni w koszykówkę to zagramy również w kosza.
3. Podobnie jak wyżej - w ping ponga. Będą chętni zorganizujemy turniej.
4. Piłka nożna podobno jest boisko pełnowymiarowe, czyli trawa. Pewnie zmierzasz jakie buty zabrać. Halówki albo lanki albo to i to jak masz miejsce w torbie.
Prośba do osób które jadą autem i mają miejsce wolne w bagażniku. Jak macie dobrą piłkę do siatkówki; do nożnej i paletki do ping ponga to zabierzcie ze sobą.
Tam na miejscu prawdopodobnie cały sprzet jest, ale lepiej byc już &quot;ubezpieczonym?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja będę brał prawdopodobnie dobrą piłkę do nogi. Jaieś paletki też mogę wziąć... (2 mam chyba)... Piłke do kosza niech ktoś weźmie ;)
Je będę grał w nogę w adidasach... Halówki we wtorek rozwaliłem przypadkiem ???? Jak ktoś ma 44 - 44.5 rozmiar lanek/halówek zapasowych niech weźmie :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja wezmę aparat i jakąś piłkę do siatkówki.
Jak ktoś ma laptopa to też może wziąć oraz jakieś głośniki, żeby nam jakieś music grało.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Marcin nie wiesz czy w domkach są dostępne jakieś czajniki bezprzewodowe bądź grzałki czy w taki sprzęt należy samemu się zaopatrzyć?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Taki sprzęt można dostać od szefowej. Nie ma ich na wyposażeniu w domach, ale jeżeli będzie potrzeba to ona wyda.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
W pingla, choć dawno niegrałem chętnie opykam kilku znajomych z Forum,piłka nożna jak najbardziej również pogram.W siatkę tyle o ile, a kosz dla mnie i dwutakty to czarna magia.

P.S.Kurcze Vader,gdzie my tam zrobimy lodowisko?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom