>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
panowie, powiedzcie czy wogóle jest szansa ujrzeć jeszcze te wygrane pieniądze? Macie jakieś pomysły? ja mam z 5 osób które się podpiszą pod tym jak nas w konia zrobili
piszcie teraz dlaczego nie anulowali dzisiejszego meczu Chrobry - W Plock kurs poczatkowy z rana na Chrobrego wynosil 6.1 a koncowy przed meczem okolo 2.8 sytuacja podobna do tamtej, dzis nie anulowali , mozecie wspomniec o tej sytuacji jesli bedziecie walczyc o tamte wygrane! Nie anulowali bo Chrobry przegral jakby wygral robili by zwroty
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mam kilka pytań co do tego buka:
1. Jak tam jest z weryfikacją, wystarczy przy wypłacie skan dowodu i już czy wymagają jakiś rachunków itp ?
2. Można wpłacać przez Paysafecard ? I wypłacać od razu na konto bankowo
3. Skrillem można wpłacać i wypłacać czy w ogólnie go nie obsługują ?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mam kilka pytań co do tego buka:
1. Jak tam jest z weryfikacją, wystarczy przy wypłacie skan dowodu i już czy wymagają jakiś rachunków itp ?
2. Można wpłacać przez Paysafecard ? I wypłacać od razu na konto bankowo
3. Skrillem można wpłacać i wypłacać czy w ogólnie go nie obsługują ?
Podbijam !
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
1. wypłaciłem kwotę mniejszą niż 100zł i nie chcieli weryfikacji, jak wypłaciłem więcej, to poprosili scan dowodu i chyba foto skrilla (bo tak wpłacałem)
2. nie wiem - nie używam
3. obsługują i to bardzo szybkie wypłaty, dosłownie do 5 minut z reguły
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Mam kilka pytań co do tego buka:
1. Jak tam jest z weryfikacją, wystarczy przy wypłacie skan dowodu i już czy wymagają jakiś rachunków itp ?
2. Można wpłacać przez Paysafecard ? I wypłacać od razu na konto bankowo
3. Skrillem można wpłacać i wypłacać czy w ogólnie go nie obsługują ?
1. Weryfikacja jest według uznania buka. W regulaminie mają punkt, że jak osiągniesz chyba 2300 euro obrotu wpłatami i wypłatami to będzie konieczna. Innymi słowy: nie trzeba od razu wrzucać dokumentów, tylko jak poproszą - ale wtedy musisz dosłać wszystko o co proszą, bo bez tego wypłaty nie ma. Na plusie jest to, że dość szybko weryfikują.
2. Można wpłacać, ale - jak już ktoś pisał - najpierw obrót, potem wypłata. Darmowa, jak wszystkie na Oddsring. Szybciej od bankowych działają u nich portfele internetowe, bo wiadomo, na przelewy szczególnie międzynarodowe się zawsze czeka.
3. Skrill jest przez nich bardzo mile widziany, nigdy nie miałem problemu - nielimitowane wypłaty, w dowolne dni. Obsłużyli mnie najszybciej w 20min, najdłużej czekałem ok. 8 godzin jak dosyłałem dokumenty, bo zleciłem wypłatę w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Ludzie, nie grajcie w tym buku !!!!!! Kolejny ich błąd, mecz na live potem normalnie nawet, więc nie było mowy o zdjęciu z oferty , rozliczone poprawnie, część wypłaciła a część ma zwrot stawki i nic więcej !!!!! dobrze że poszło do sbr o nich i czekamy na odzew. OMIJAJCIE TEGO BUKA SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodzi o mecz futsala serie A, gdzie trzymali kursy do samego konca mimo iz inni poblokowali... ŻENADA . mecz zakonczyl sie wynikiem 20-0 i cofnęli wszytsko po jednym dniu. To nie bukmacher, to zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
juvepoland1897 28

juvepoland1897

Użytkownik
Ten bukmacher robi sobie istne kpiny mecz ma się odbyć 12/01/2013 o godzinie 20:00 kupon zagrany tego samego dnia o godzinie 12:00 po kursie ponad 3.0. Mecz zakończył się na naszą korzyść czyli zaklad wygrany . W niedziele jeszcze wszystko się zgadza na koncie , kasa dodana , kupon rozliczony jako wygrany , a dzis ok godziny 13:00 mecz rozliczony 1:1 i kasa odjęta z konta . Tłumaczą się że źle wystawione kursy , a co najlepsze każdy bukmacher miał takie same kursy , a jeszcze ciekawostka mecz był do grania na live po jeszcze wyższym kursie i to do konca meczu , a oni się tłumaczą że źle wystawione kursy . Powiem tak jeżeli jest jeszcze ktoś kto został oszukany na Futsalu wczoraj to proszę się zgłaszać będę działał w tej sprawie dalej bo ja tego tak nie zostawię . Nie ważne jaka kwota ważne , że wygrana i to prawdziwa !!!!!
OGÓLNIE NIE POLECAM NIKOMU GRY w oddsring !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OddsRing OSZ**CI TYLE W TEMACIE !!!!
 
K 2

klek

Użytkownik
Spotkaliscie sie tez z takimi dzialaniami buka jesli chodzi o wazne spotkania typu Serie A, Premier League, NBA, NHL, KHL itp?
Nie spieszy mi sie, moge powalczyc z obrotem niskimi stawkami po 50e, zeby wyrobic bonus, ale jak tak czytam ten temat to strach cos stawiac, bo robia co im sie podoba jesli kupon wygra.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Oddsring to swietny bukmacher , ostatnio zagrany mecz gdzie oni jako nieliczni zaspali z kursami , mecz wchodzi , najpierw wyplacaja wygrana ale na drugi dzień anulują .

Dzien później kolejny mecz zagrany gdzie ring znow przyspal , tym razem mecz już nie wszedł , co robi ring ??? nic , tym razem już prawidłowa porazka , ale mysle ze gdyby mecz wszedł to bylyby zwroty i formulka od nich :

Jak już poprzednio Pana informowaliśmy, czasem w wyniku błędu ludzkiego
lub technicznego mogą wkraść się nieścisłości i kursy są wtedy
wyświetlane niepoprawnie, za co bardzo serdecznie przepraszamy.
Ta decyzja jest ostateczne i stoi w zgodzie z naszym regulaminem, a
dokładniej częścią 9 i 10 ogólnych warunków i zasad, które można
znaleźć na naszej stronie


Goraco polecam granie u tych malinowych cieci .
 
H 92

hagi

Użytkownik
W sprawie hoka cos ruszylo i czekam za finalem calej tej szopki.
Dzialam we wlasnej intencji + pare osob z ktorym mam kontakt regularny takze napisze jak juz bede wszystko wiedzial.
 
juvepoland1897 28

juvepoland1897

Użytkownik
Witam ???? Hagi jak coś to się odezwij do mnie co i jak na priv bede wdzieczny .
Ja napewno im tego nie popuszczę , już sprawę poruszyłem i będę działał dalej w tym temacie jeżeli ktoś jeszcze oszukany na futsalu to podbjajcie do mnie na priv , razem napewno coś ugramy !!!
Kolega im zacytował : &quot; To obojętnie jaki mecz postawie i będzie wygrany to możecie mi go rozliczyc 1:1 , bo napiszecie że się pomyliliście w kursach &quot; przecież to czysta kpina !!!!! Nie dajmy się nabrać tylko walczymy i jestem przekonany ze odzyskamy pieniądze !!!
Pozdro jak coś to priv
 
H 92

hagi

Użytkownik
niestety juve - czytaj bruksel nie pomoge.
Dzialam we wlasnej osobie + paru innych - tak jak napisalem wyzej i tego nie zmienie.
 
juvepoland1897 28

juvepoland1897

Użytkownik
Słuchajcie jeżeli chce ktoś odzyskać kasę za hokej czy futsal pisać do mnie zająłem się sprawą i sa małe postępy także pisać jak coś !!! Potrzebuje jak najwiecej osob poszkodowanych !!!!
Pozdro
odezwij sie do mnie walcze o pieniadze za hokej + futsall
 
K 0

kromson1985

Użytkownik
Witam
Zostalem oszukany przez tego bukmachera w tej chwili pisze mejle i probuje odzyskac pieniadze ktore mi sie naleza wysylam screeny i jezeli ktos sie spotkal z podobnym oszustwem prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w zalacznikach kupon oraz wynik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom