>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Tak, to prawda, ale to &quot;odbijanie sobie podatku&quot; bedzie zawarte w kursie.

Mysle ze ziemniaki o mniejszych obrotach poupadają. Zostaną 2-3 najwieksze, co spowoduje ze wzrost podatku bedzie z czasem mniej odczuwalny.

Co nie zmieni faktu ze zmniejszy sie konkurencja na rynku
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Zlikwidować całkowicie bukmacherke internetową, to jedyne dobre wyjście.Dość karmienia Mafiozów.Państwo na tym traci , bo odpływa gotówka , większość osób przegrywa niz wygrywa i kapitał z Polski ucieka.

Nie narzekajcie z PO i Tuska ...bo niemal wszystkie partie mówia tym samym głosem i maja rację -Wy tylko patrzycie żeby miec rozrywke a zarazem nałóg.10 osób zysk a 90 osób straty.
Większośc osób która na tym Forum wypowiada się o czasach komuny zna to z opowieści rodziców i nie ma co porównywać dwóch skrajnych systemów.Bo cenzura nawet na tym Forum jest i to duża.

Kto nie jest za hazardem tego post wywalamy już tak kilka mi wywalono i ten napewno zniknie.I nie ma cenzury? jak tacy Admini wywalają to i rząd ma tym bardziej prawo zabronić lub ograniczyć hazard netowy .amen.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Zlikwidować całkowicie bukmacherke internetową, to jedyne dobre wyjście.Dość karmienia Mafiozów.Państwo na tym traci , bo odpływa gotówka , większość osób przegrywa niz wygrywa i kapitał z Polski ucieka.

Nie narzekajcie z PO i Tuska ...bo niemal wszystkie partie mówia tym samym głosem i maja rację -Wy tylko patrzycie żeby miec rozrywke a zarazem nałóg.10 osób zysk a 90 osób straty.
Większośc osób która na tym Forum wypowiada się o czasach komuny zna to z opowieści rodziców i nie ma co porównywać dwóch skrajnych systemów.Bo cenzura nawet na tym Forum jest i to duża.

Kto nie jest za hazardem tego post wywalamy już tak kilka mi wywalono i ten napewno zniknie.I nie ma cenzury? jak tacy Admini wywalają to i rząd ma tym bardziej prawo zabronić lub ograniczyć hazard netowy .amen.

Państwo czyli rząd pcha nasze pieniądze do własnych kieszeń i wydaje na własny użytek a potem myślą skąd by tu zabrać znowu ludziom bo im się już skończyły. PO i Tusk nie tylko teraz zaskoczyli swoim pomysłem jakim jest ustawa hazardowa bo miewali też inne absurdalne np. emerytura od 70 roku życia... wstyd i kpina a nie rząd.
Pozatym na co ja wydaje pieniądze to jest mój własny interes i czy je strace czy coś zyskam to nikomu nic do tego. Rząd chce coraz bardziej ingerować w życie zwykłego obywatela co jest bardzo niepokojącą oznaką a żyjemy ponoć w kraju wolnym i demokratycznym.
 
solarek 0

solarek

Użytkownik
Rzad dlugo nie porzadzi, pojda kibole na wawe, pojda kibice, pojda gracze, pojda wlasciciele lokali. Inna sprawa jakby chcieli coś na tym zarobić, to ok niech podatkują a w obecnej formie skonczy się to masowymi zwolnieniami, sam szukam pracy od 3miesiecy, nie ma teraz lekko. Państwo nie jest od tego żeby ograniczać mi swobody obywatelskie a jak maja zamiar to niech ida na całego, zlikwidować alkohol! ja pić nie muszę.
 
ramzes 5

ramzes

Użytkownik
Zlikwidować całkowicie bukmacherke internetową, to jedyne dobre wyjście.Dość karmienia Mafiozów.Państwo na tym traci , bo odpływa gotówka , większość osób przegrywa niz wygrywa i kapitał z Polski ucieka.
Nie narzekajcie z PO i Tuska ...bo niemal wszystkie partie mówia tym samym głosem i maja rację -Wy tylko patrzycie żeby miec rozrywke a zarazem nałóg.10 osób zysk a 90 osób straty.
Większośc osób która na tym Forum wypowiada się o czasach komuny zna to z opowieści rodziców i nie ma co porównywać dwóch skrajnych systemów.Bo cenzura nawet na tym Forum jest i to duża.
Kto nie jest za hazardem tego post wywalamy już tak kilka mi wywalono i ten napewno zniknie.I nie ma cenzury? jak tacy Admini wywalają to i rząd ma tym bardziej prawo zabronić lub ograniczyć hazard netowy .amen.
Mnie najbardziej boli to, że Donek i jego szajka wykorzystali zaufanie moje i innych ludzi. Zostaliśmy najzwyczajniej oszukani! Nie wiem czy pamiętasz, jak PiS miał podobny pomysł, to PO grzmiała o ograniczaniu swobody obywatelskiej. A co najciekawsze, jeszcze w zeszłym roku, były informacje na temat prac prowadzonych przez Kapicę, mających na celu legalizację i pełne uregulowanie zakładów w necie.
Osobiście najbardziej przeraża mnie chęć inwigilacji obywateli, bo jeżeli ktoś chce wprowadzić metody, którymi posługiwała się bezpieka, to strach pomyśleć do czego są oni jeszcze zdolni! ????????????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Bądźmy szczerzy dla jednych hazard, to hobby, dla innych zarobki, dla innych nałóg, a inni przegrali na nim wszystko.
Myślę że po zabronieniu hazardu, posypią się liczna samobójstwa z dopiskiem, dla Donalda, by miał ich na sumieniu.
Ci co przegrali wszystko, żyją z myślą, że w końcu kiedyś im się poszczęści, a tu Tusk im to zabiera.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
powaznie, dopiero ludzie beda skakali-fala samobojstw jezeli nie bedzie mozliwosci spokojego pykania w rozne zabawy w sieci.
a co kogo obchodzi ze jakis frajer za duzo straciul na tym. ktos gra z glowa jest na tym do przodu i moze spokojnie zyc na tej planecie nie martwiac sie o dochody a Donk chce mu odebrac nierzadko jedyne zrodlo dochodu? przeca kupa kasy przychodzi do Polski z wyplat i te pieniadze wydajemy, dzieki czemu sa wplywy do budzetu.
ktos kto jest do przodu pyka sobie elegancko i daje miejsce pracy bo sam nie pracuje i nie blokuje ????
ja jestem przerazony tym co moze nadejsc, bo w zwiazku z ta ustawa p...lona lepiej jak jest nie bedzie, a moze sie skonczyc banem na gre przez neta. Nie moge sobie tego wyobrazic, mam nadzsieje ze ktos powstrzyma tego morona Tuska :|
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Panowie ale im chodzi o to ,że KASA z Polski odpływa i bogaci się inny kraj....a przede wszystki wszelkiego typu Mafie ...bo one trzymaja w reku hazard.Owszem jak pisałem wygrywa w necie jakies 10-20% ale 80-90% tak obiektywnie patrząc jest do tyłu.Logicznie mysląc jesli byłoby inaczej to takie Firmy hazardowe nie sponsorowalyby klubów za duże miliony -musieli na naiwnych to zarobić -bo z własnej kieszeni jeden czy drugi nie wyłożył tego.Rząd powinien pozwolić w Polsce na polskich serwerach ewentualnie pozwolić zakładac kasyna itp Polskim ludziom biznesu i brac od tego np. 5%.Zeby nie wpłacac kasy na Maltę czy do Honolulu.Ale Firma mogłaby byc zarejestrowana tylko i wyłacznie przez Polaka , a nie Szweda czy Chinczyka(u nas).Co z tego ,że jeden czy drugi raz czy drugi raz zarobi kilka PLN czy Euro na zakładach czy w kasynie ...jak później przez następne kilka miesięcy straci to.... jak i jeszcze swoje pieniądze odeśle komus za granice.
 
ramzes 5

ramzes

Użytkownik
Panowie ale im chodzi o to ,że KASA z Polski odpływa i bogaci się inny kraj....a przede wszystki wszelkiego typu Mafie ...bo one trzymaja w reku hazard.Owszem jak pisałem wygrywa w necie jakies 10-20% ale 80-90% tak obiektywnie patrząc jest do tyłu.Logicznie mysląc jesli byłoby inaczej to takie Firmy hazardowe nie sponsorowalyby klubów za duże miliony -musieli na naiwnych to zarobić -bo z własnej kieszeni jeden czy drugi nie wyłożył tego.Rząd powinien pozwolić w Polsce na polskich serwerach ewentualnie pozwolić zakładac kasyna itp Polskim ludziom biznesu i brac od tego np. 5%.Zeby nie wpłacac kasy na Maltę czy do Honolulu.Ale Firma mogłaby byc zarejestrowana tylko i wyłacznie przez Polaka , a nie Szweda czy Chinczyka(u nas).Co z tego ,że jeden czy drugi raz czy drugi raz zarobi kilka PLN czy Euro na zakładach czy w kasynie ...jak później przez następne kilka miesięcy straci to.... jak i jeszcze swoje pieniądze odeśle komus za granice.
Absolutnie nie można w ten sposób bronić poczynań rządu, bo nie po to wchodziliśmy do UE, żeby teraz takie cyrki odstawiać. Obowiązuje nas wolny przepływ towarów i usług i na to musimy się godzić. Równie dobrze można mówić, że za wyprowadzanie kapitału, jest odpowiedzialny import towarów czy usług.
Poza tym zakładanie, że jest to finansowanie mafii, to troszkę błędne myślenie. Nie należy zapominać, że firmy te LEGALNIE działają na terenie UE.
Dziwi mnie jedna rzecz, że polski rząd jest oferma losu, która nie radzi sobie w życiu. Bo zamiast stworzyć takie prawo, żeby firmy rejestrowały się w Polsce i tu płaciły podatki, to najlepiej wszystkiego zakazać bo hazard jest BE.
A co najciekawsze, do tej pory nie zostały przedstawione żadne statystyki potwierdzające tę tezę.
Według mnie, na chwilę obecną o wiele więcej osób jest uzależnionych od alkoholu i tytoniu, aniżeli od hazardu. I to jest dużo większy problem społeczny!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@wtorek
O jakiej cenzurze na forum piszesz? Że jeden nisko merytoryczny post Ci moderator usunął to już narzekasz? Najlepiej zezwolić na wszystkie posty i zrobić śmietnisko z forum.
Ok, gracze kasę przegrywają, niektórzy wygrywają (ale nie przesadzajcie, że ich jest aż tak mało). Jednak ja bym nie nazwał, że przegrana kasa idzie w &quot;błoto&quot;. Przecież dużo firm wspiera finansowo polski sport i oni &quot;pompują&quot; do nas kasę. Na pewno nie tyle samo co dochody z graczy, ale na pewno też nie mało.
 
U 3

usmiechprezesa

Użytkownik
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY
Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować
w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Odnalazłem w sieci obietnice PO złożone podczas kampanii wyborczej w 2007 roku.
W świetle najnowszych POmysłów na ograniczenie dostępu do netu bardzo ciekawie prezentuje się punkt nr 9. Realizacja POzostałych zobowiązań wygląda POdobnie.
Tusk w swoim sejmowym expose mówił też &quot;przywrócimy zaufanie obywateli do władzy&quot;, a teraz zamierza ich inwigilować i nazywa przestępcami.
POrażka!
 
E 0

energy

Użytkownik
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY

Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować
w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Odnalazłem w sieci obietnice PO złożone podczas kampanii wyborczej w 2007 roku.
W świetle najnowszych POmysłów na ograniczenie dostępu do netu bardzo ciekawie prezentuje się punkt nr 9. Realizacja POzostałych zobowiązań wygląda POdobnie.

Tusk w swoim sejmowym expose mówił też &quot;przywrócimy zaufanie obywateli do władzy&quot;, a teraz zamierza ich inwigilować i nazywa przestępcami.

POrażka!
8 pkt tez jest &#39;ciekawy&#39; bedziemy chciali wracac i inwestowac (bukmacherke nie nalezy nazwac czystym inwestowaniem) a ja za niedlugo zeby &#39;zainwestowac&#39; kase w dany mecz bede musial wyjezdzac za granice bo do tego wszystko zmierza (prz wysokich podatkach gra bedzie nieoplacalna a polacy beda zascianiem europy juz podatek 10% jest jednym z najwyzszych w europie...) i ostatni 10 pkt tez jest &#39;interesujacy&#39; walka z korupcja a ci sami PO uwiklani w cala ta afere od nich wszystko sie zaczelo Tusk wychodzi teraz NIBY na bohatera przed &#39;niezorientowana&#39; do konca ludnoscia tlumi brzemie afery jego kolegow z partii &quot;JAM JEST BOHATEREM BO WSZYSTKO TRZEBA ZLIKWIDOWAC BO WSZYSTKO JEST ZLE..&quot; a &quot;MYSMY CIE&quot; wybrali jestes liberalem ja zyje w europie w unii a czuje sie gorszy od innych narodow i tak bedzie chyba po wieki wiekow...
 
K 0

kapi1

Użytkownik
Panowie ale im chodzi o to ,że KASA z Polski odpływa i bogaci się inny kraj....a przede wszystki wszelkiego typu Mafie ...bo one trzymaja w reku hazard.Owszem jak pisałem wygrywa w necie jakies 10-20% ale 80-90% tak obiektywnie patrząc jest do tyłu.Logicznie mysląc jesli byłoby inaczej to takie Firmy hazardowe nie sponsorowalyby klubów za duże miliony -musieli na naiwnych to zarobić -bo z własnej kieszeni jeden czy drugi nie wyłożył tego.Rząd powinien pozwolić w Polsce na polskich serwerach ewentualnie pozwolić zakładac kasyna itp Polskim ludziom biznesu i brac od tego np. 5%.Zeby nie wpłacac kasy na Maltę czy do Honolulu.Ale Firma mogłaby byc zarejestrowana tylko i wyłacznie przez Polaka , a nie Szweda czy Chinczyka(u nas).Co z tego ,że jeden czy drugi raz czy drugi raz zarobi kilka PLN czy Euro na zakładach czy w kasynie ...jak później przez następne kilka miesięcy straci to.... jak i jeszcze swoje pieniądze odeśle komus za granice.
Po przeczytaniu tego posta postanowilem zabrac glos w dyskusji.
Wrotek, slyszales cos na temat swobody przeplywu kapitalu w Unii Europejskiej, jako podstawowej zasady jednolitego wspolnotowego rynku? Umozliwia ona obywatelom UE wolny wybor miejsca zakladania rachunkow i lokat bankowych oraz dokonywania operacji bakowych we wszystkich krajach czlonkowskich. Bukmacherzy internetowi sa to legalnie dzialajace w Unii firmy, zatem jakim prawem rzad chce nam teraz zakazywac u nich wydawac pieniadze skoro z drugiej strony ciagle podkresla jak wazne dla Polski bylo wejscie do wspolnoty. Wedlug Ciebie nie powinienem jezdzic tez na wycieczki zagraniczne do Szwecji czy na Malte, zeby przypadkiem nie wydawac tam kasy i nie nabijac kieszeni lokalnym przedsiebiorcom. No przeciez jak zaplace za hotel na Malcie, to rzad polski tez bedzie scigal wlasciciela hotelu o nalezny podatek? I jeszcze jak bardzo mafia tam sie wzbogaci gdy wydam kase na przyjemne spedzanie urlopu. Najlepiej nie wyjezdzaj ze swojej wioski, bo dasz jeszcze przypadkiem komus z innego miasta zarobic. Wogole porownywanie takich firm jak np. Bwin notowany na gieldzie wiedenskiej czy Sportingbet notowany na gieldzie londynskiej, do &quot;wszelkiego typu mafii&quot; to jakies nieporozumienie. Patrzac na Twoje posty na forum widze ze pogrywasz w internetowych kasynach jednoczesnie domagajac sie ich delegalizacji. Co to za brak konsekwencji i hipokryzja zajezdza. Dlaczego nie pojdziesz do prawdziwego kasyna i dasz zarobic Ryskowi i innym jego kolegom. No przeciez oni na pewno z zadna mafia i ukladami nie maja nic wspolnego i na pewno nie zarabiaja na naiwnych biednych szaraczkach. No i z pewnoscia loza kupe kasy na sponsorowanie polskiego sportu.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dlaczego ktos kasuje moje posty nawet mnie o tym nie informujac? Pisalem, ze wrotek to troll, czyzby to bylo zabronione?
No zgadza sie, napisales, ze wrotek to troll i nic wiecej. To teraz napisz mi, co Twoj post mial wspolnego z tematem o nowej ustawie hazardowej? A poza tym, gdzie jest napisane, ze ktokolwiek musi Cie informowac o usunieciu Twojego posta. Zastanow sie, ile dodatkowej pracy mieliby moderatorzy gdyby za kazdym razem po usunieciu takich zbednych postow, musieli jeszcze dodatkowo kazdemu wysylac uzasadnienie.
 
R 0

rzufiq

Użytkownik
Może zamiast narzekać, wesprzyjmy jakąś inicjatywe społeczną która dotyczy sprawy legalizacji e-hazadru oraz nie gwałcenia naszych praw jako graczy ? Z tego co słyszałem powoli takie inicjatywy się zawiązują, czy FB się podpina pod jakąś ? czy póki co biernie przygląda i czeka na rozwój wydarzeń ? Głupio by było obudzić się z ręką w nocniku, może warto pomyśleć nad zjednoczeniem ludzi z forum ?
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Co wy młodziezy możecie ....możecie tyle protestowac ...co osoby które zarejestrowały sie Na POBIERACZKU ...protestuja pisza pisma , sa audycje w TV i RP (weiss) i co z tego? maja strony juz od pół roku z wpisami, żeby stonę zlikwidowac i nici jak narzie .....tak samo i wy mozecie tworzyć dziesiątki stron zabraniających podejmowac takie a nie inne decyzje Rządu. Wiekszośc parlamentarna jest za blokada dostępu do stron w necie (kasyna , bukmacherka) i tak wcześniej czy później bedzie. Czy to rządzi PO czy rzady przejmie PiS. Bo nikt inny nie moze przejac rzadów na dany czas to bukmacherka zniknie z netu lub zostanie bardzo ukrocona.
 
ramzes 5

ramzes

Użytkownik
A ciekawe dlaczego w krajach takich jak Francja, Dania a nawet Niemcy, gdzie planowano a nawet próbowano wprowadzić podobne zakazy, nie dość, że to się nie powiodło, to nawet kraje te radykalnie zmieniają politykę w stosunku do e-hazardu i teraz idą w kierunku jego pełnej legalizacji.
Tusk i jego zgrają, zostaną przywołani do porządku i będą musieli zając swoje miejsce w szeregu.
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Zlikwidować całkowicie bukmacherke internetową, to jedyne dobre wyjście.Dość karmienia Mafiozów.Państwo na tym traci , bo odpływa gotówka , większość osób przegrywa niz wygrywa i kapitał z Polski ucieka.
jakby mysleli to by zalegalizowali i opodatkowali to - ale na **** myslec nie mozna normalnie okrasc to zabronimy
Nie narzekajcie z PO i Tuska ...bo niemal wszystkie partie mówia tym samym głosem i maja rację -Wy tylko patrzycie żeby miec rozrywke a zarazem nałóg.10 osób zysk a 90 osób straty.
szczerze? gowno mnie to interesuje jak ktos jest glupi to i marchewka sie skaleczy, a to jest jego strata nie moja i jego sprawa. Ludzie sie od hazardu uzalezniaja? Od ciekawe od ktorej formy hazardu automatow czy zakladow?
Tak dbaja o spoleczenstwo? A co z alkoholem papierosami? Od tego ludzie sie nie uzalezniaja? Staczaja sie przez alkohol ale sa pieniadze z tego to dlaczegozby zabronic?

I jak sa tacy &quot;antyhazardowi&quot; to dlaczego maja zamiar pozwolic dalej funkcjonowac kasyna? Bo z nich sciagna pieniazki, z zakladow kasyn internetowych i automatow (czyli tego co chca ograniczyc/zlikwidowac) nie maja jak krasc to zabronia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom