>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
B 0

betterbettor

Użytkownik
Wprowadzmy, wiec obowiazkowe badania psychiatryczne dla palaczy i dla alkoholikow. Legitymacja Pijaka, Legitymacja Palacza. Rewelacja.
Jasne, wchodzisz do klubu, to trzeba pokazac: dowod, legitymacje palacza, pijaka, moze jak zalegalizuja palacza ziola, przy okazji mecz bedzie lecial to jeszcze legitymacje gamblera ????
 
R 0

radix

Użytkownik
A nie jest tak, że Tusk przed 06.11.2009 chciał zakazać całego hazardu razem z bukmacherką, ale pod presją powiedział że zezwala jednak na zakłady, a ludzie i buki uwierzyli w te brednie, że bukmacherka+net jednak przetrwa, bo Unia, bo to ...
A Donald nagle wprowadza podatek 50%, bo jakiś podatek musi być. Tymczasem po kilku miesiącach upadną wszystkie ziemniaki i w Polsce zniknie bukmacherka, a jak zniknie bukmacherka naziemna to nie ma co pracować nad ustawą częściowo legalizującą granie przez Net, itp. i późniejsze użeranie się z Unią o przepisy, ponieważ skoro w całym kraju nie ma już naziemnej bukmacherki to i przez Internet nie powinna być dozwolona, a Unia może i niechętnie, ale się z tym zgodzi, tak jak z Portugalią (skoro nie ma na ziemi, można zakazać w Internecie) i wszystko zgodnie z Unijnym prawem.
Podsumowując: Tusk sam powiedział, że wszystko co będzie zakazane na ziemi będzie też zakazane w Internecie (Poker, automaty/kasyna, ...), tylko &quot;te zakłady wzajemne&quot; mu wadziły nad &quot;całkowitym zakazem grania w Internecie&quot; bo są w Polsce rodzime firmy/ziemniaki.
50% dla ziemniaków = koniec ziemniaków = całkowity zakaz grania przez Internet!
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Technicznie nie da sie zlikwidowac hazardu w necie, nie da.
Jak Wam poblokuja domeny w Polsce, wykupujecie miejsce na zagranicznych serwerach i stawiacie z owych serwerow.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Dostałem maila od moneybookers o zmianie warunków korzystania, wiecie o co może chodzić?
Zauważyłem też jeden z podpunktów korzystania:
11.2. Obywatelom lub rezydentom niektórych państw surowo zabrania się dokonywania płatności lub otrzymywania płatności od osób lub firm oferujących usługi hazardowe, na przykład zakłady sportowe, kasyna gier czy poker. Do krajów tych należą między innymi Stany Zjednoczone, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael.
Oznacza to, że wprowadzenie ustawy zablokuje też dokonywania płatności przez moneybookers polakom?
 
C 0

camel1971

Użytkownik
Oczywiście, że zablokuje.
Fałszywy rudy sku.... odbiera właśnie jedną z ostatnich przyjemności w życiu.
Niech go szlag jasny trafi i krew nagła zaleje...
Pozdr
 
B 0

barti

Użytkownik
Jak odetną nam MB i podobne firmy, to leżymy ???? Osobiście nie zdecyduje się wtedy na wypłaty na osobiste konto bankowe.
Jednak coś mi się wydaje, że ten zapis był już wcześniej....
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik
Skoro tak mieszają z zakładami internetowymi to ktoś powinnien wprowadzić ustawe z posłami np. kto zawładną majątkiem państwa na swoje potrzeby ten idzie do wiezienia i zostaje mu zabrany immunitet.
W końcu naród to wszyscy Polacy!!!!!!!
 
I 6

insaner

Użytkownik
Witam - dostałem dzisiaj jak pewnie wszyscy tego baaaaardzo długiego maila od moneybookers i mam pytanko - czy ktoś kontaktował się z nimi czy my Polacy możemy jeszcze przesyłać pieniądze z i do bukmacherów? Czy ktoś odważył się już do nich zapisać. Na wszelki wypadek wypłacam resztę co mi u nich została.
 
P 0

pieknis

Użytkownik
Panowie, spokojnie!!!
Jeszcze nie ma powodów do paniki, wypłacać kasę będzie trzeba wtedy gdy ustawa wejdzie w życie, co moim zdaniem nie jest możliwe bo albo e-buki albo UE wtrąci się do tej ustawy.

Mam takie pytanie odnośnie tej ustawy: czy rząd może nałożyć na zakłady zawierane w punktach naziemnych tak wysokie podatki, nie konsultując tego z UE??

P.S
możecie wysłać mi na PW treść tego maila od MB?? bo ja od nich nic nie dostałem
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
Co zmieniło się w warunkach korzystania z naszych usług?

Zmiany w naszych warunkach stały się konieczne w związku z wprowadzeniem w Wielkiej Brytanii
przepisów regulujących usługi płatnicze ( UK Payment Services Regulations 2009) wchodzących w
życie 1 listopada 2009 r., nadającym moc Dyrektywie UE O Usługach Płatniczych (Dyrektywa 2007/64/WE). Nowa ustawa ma na celu wzmocnienie praw konsumenckich i zapewnienie
harmonijnych ram usługom płatności. Zmiany pomogą nam poprawić jakość i wiarygodność tych
usług, a także zapewnią, że klienci będą lepiej poinformowani o naszych produktach płatniczych.
Firma Moneybookers cieszy się z nich i dołoży wszelkich starań, aby usługi, jakie zapewnia, były bardziej wydajne, zrozumiałe oraz przyjazne dla klienta.

Korzystamy ze zmiany w prawie do ogólnej aktualizacji warunków korzystania z naszego serwisu.
Przeprowadzając ją, staraliśmy się ograniczyć żargon prawniczy do minimum, Jeżeli mają Państwo
pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do przeczytania działu „Często zadawane pytania” na
naszej witrynie.
tyle szumu o nic
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Witam a ja mam taki przypadek. Musiałem za kupno pewnej rzeczy zapłacić na MB. Wszystko pieknie tylko przy wplacie powiedział ze zablkowali mu konto. Jaka może byćtego przyczyna. Zobaczyłem , że mam ustawione że wpłaty bede na cele hazardowe ???? Czy on mi może teraz coś zrobić ???? powiedzial ze na skarzy na mnie.. Mam sie czegoś obawiać pomożcie ???? ?
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Chodzi tu o fixa. Kupiłem go za 75 złoty przelalem mu a on powiedział ze zablokowali mu konto prze ze mnie. Powiedział że Poda mnie do sądu ???? Troche sie boje. Powiedział ze jakk przeleje mu jeszcze raz na inne konto to bedzie ok. Moze mnie w ogole za coś takiego podać do sądu ?! Ja mam MB od tyg. wiec nie wiem ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Chodzi tu o fixa. Kupiłem go za 75 złoty przelalem mu a on powiedział ze zablokowali mu konto prze ze mnie. Powiedział że Poda mnie do sądu ???? Troche sie boje. Powiedział ze jakk przeleje mu jeszcze raz na inne konto to bedzie ok. Moze mnie w ogole za coś takiego podać do sądu ?! Ja mam MB od tyg. wiec nie wiem ????
nie wierz mu. chce po prostu od Ciebie wyłudzić kolejna kasę.
i swoją drogą po co kupujesz te fixy?
naiwny jesteś czy co?
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Orientujecie się może kiedy ma być przewidywana data wejścia tej ustawy dotyczącej zakładów bukmacherskich?
Bo już się trochę pogubiłem, na jakim etapie jest teraz ta ustawa?
Kurcze 50% , hmmmm rząd robi olbrzymi błąd i nie mówię tu nawet o zakładach bukmacherskich i graczach ale przecież jak taki podatek wprowadzą to ziemniaki upadną, a do kasy państwowej nie będą wpływać olbrzymie pieniądze z podatku...
Nie rozumiem tego co się dzieje w tym kraju!
Polecam na wyluzowanie film Pani Barbary na You Tube &quot;Pani Barbara - Sejm&quot;
PANI BARBARA NA PREZYDENTA! :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom