>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Witam a ja mam taki przypadek. Musiałem za kupno pewnej rzeczy zapłacić na MB. Wszystko pieknie tylko przy wplacie powiedział ze zablkowali mu konto. Jaka może byćtego przyczyna. Zobaczyłem , że mam ustawione że wpłaty bede na cele hazardowe ???? Czy on mi może teraz coś zrobić ???? powiedzial ze na skarzy na mnie.. Mam sie czegoś obawiać pomożcie ???? ?
Proszę nie odbiegać od tematu!
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
faktycznie... to nie ten dział.
a wracając do tematu to czemu naziemne buki maja zamykać swoje punkty jak ich obejmie 50 % podatek? To przecież my płacimy ten podatek.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
faktycznie... to nie ten dział.
a wracając do tematu to czemu naziemne buki maja zamykać swoje punkty jak ich obejmie 50 % podatek? To przecież my płacimy ten podatek.
No właśnie. I my przestaniemy tam grać bo będzie to nieopłacalne.
 
A 0

__alex__

Użytkownik
faktycznie... to nie ten dział.
a wracając do tematu to czemu naziemne buki maja zamykać swoje punkty jak ich obejmie 50 % podatek? To przecież my płacimy ten podatek.
No chyba nie sądzisz, że tyle osób co teraz będzie grało przy tak dużym podatku...
Stawiasz za 200zł ,a 100zł leci na podatek, wyobrażasz to sobie? Bo ja nie bardzo...
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
W dużej części podatek ten będzie przerzucony na grających, przez co będzie ich coraz mniej. A jeżeli ziemniakom drastycznie spadną przychody, to nie będą one w stanie pokryć gigantycznych kosztów stałych czyli utrzymanie lokali i całej rzeszy pracowników.
 
R 0

radix

Użytkownik
Ludzie, sto razy już było mówione, że podatek 50% będą płacić buki jako dochodowy. Gracze nie będą płacić żadnego podatku - tak jak teraz grając w Necie.
Tyle na plus, a to że ziemniaki padną lub będą próbowali odbić sobie na kursach to inna sprawa.
 
D 0

degas

Użytkownik
Najgorsze w tej całej ustawie przeciwko e-hazardowi, jest to, że Tusk przy okazji chęci blokowania stron e-buków, chce także blokowania niektórych innych stron. Czyli czekają nas już teraz drugie Chiny, zamiast drugiej Irlandii i totalna inwigilacja internetu.

Tylko czekać gdy wróci urząd cenzury, z JE Wielkim Cenzorem Kaczorem Donaldem Tuskiem na czele.


 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Najgorsze jest to, że przy wysokim podatku, bardzo podwyższa się próg rentowności, tak więc tak czy inaczej w przypadku tak wysokiego obciążenia fiskalnego, ziemniaki nie maja szans na przetrwanie. Bo mało prawdopodobne jest to, że nagle ich przychody wzrosną o kilkadziesiąt procent. Raczej sytuacja się odwróci i jeszcze mniej ludzi będzie grało w STS-ach.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli, hazard zostanie zabroniony, czy po zmianie rzadu, za kilka lat jest możliwe przywrócenie hazardu ? czy trzeba wyjeżdżać z kraju
 
A 0

amazon

Użytkownik
cześć,
do tej pory jakoś nie bardzo zajmowałem sobie głowę tym co się dzieje na ten temat, jestem totalnie poza tym tematem.
Dlatego prosiłbym bardzo o krótką i treściwą odp. dosłownie 2-3 zdania.
Jakie konkretnie będą zmiany dla mnie-gracza grającego jedynie w internecie.Czy bedę musiał ponosić jakieś koszta podatkowe ipd.?
Dzięki za odp.:spokodfhgfh:
 
vde 119

vde

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli, hazard zostanie zabroniony, czy po zmianie rzadu, za kilka lat jest możliwe przywrócenie hazardu ? czy trzeba wyjeżdżać z kraju
jak zostanie zdelegalizowany, nikt nie bedzie chciał go przywracać bo będzie to kontrowersyjne... I na pewno bedzie sie wiązało ze spadkiem poparcia i wogóle bo przecież hazard to wielkie zło ! ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie wiem kto popełnia przestępstwo,
Ja stawiając zakład długoterminowy za 5 tys zł,
Czy Tusk blokując internetową Bukmacherkę.
Przy zablokowaniu Hazardu, ciekawe czy stracę kasę, czy nie, zakład kończy się w przyszłym roku,hmm.
 
B 0

betterbettor

Użytkownik
Ludzie, sto razy już było mówione, że podatek 50% będą płacić buki jako dochodowy. Gracze nie będą płacić żadnego podatku - tak jak teraz grając w Necie.

Tyle na plus, a to że ziemniaki padną lub będą próbowali odbić sobie na kursach to inna sprawa.
Gracze posrednio beda placic gdzies 1/3 do 2/3 tego podatku. (zalezy to od cenowej elastycznosci popytu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom