>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Z tego co widziałem przez lata to na polski rząd słowa nie działają... jedynie czynem można do czegoś dojść. Jeśli już mieliby mi zabronić grać czy to u bukmachera czy w kasynie i do tego monitorować moje wszystkie przelewy bankowe co jak dla mnie to już jest przegięcie to szukałbym i kombinował jak to obejść.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY

Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować
w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Odnalazłem w sieci obietnice PO złożone podczas kampanii wyborczej w 2007 roku.
W świetle najnowszych POmysłów na ograniczenie dostępu do netu bardzo ciekawie prezentuje się punkt nr 9. Realizacja POzostałych zobowiązań wygląda POdobnie.

Tusk w swoim sejmowym expose mówił też &quot;przywrócimy zaufanie obywateli do władzy&quot;, a teraz zamierza ich inwigilować i nazywa przestępcami.

POrażka!
Niestety mamy głąba prezydenta, ktory co druga ustawe wetuje. Ale sie nie martwcie, jeszcze tylko kilka miesiecy trzeba wytrzymac.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
A z innej beczki to widze z tego watku robi sie forum onet.pl
Wszyscy zamiast dyskutowac i probowac zlozyc rzadowi jakas konkretna propozycje(razem zlozyc), to jedynie ograniczacie sie do wyzwizk pod adresem rzadu.

Co tu ukrywac, sobiesiak z chlebowskim zawalil sprawe, zrobila sie afera i teraz trzeba jakos sobie z tym poradzic. Ale te wszyskie wyzwiska i nawolywania nic nie dadza. Hazard to nie PZPN. PZPN popiera ~10% ludu, platforma ma ~50, a za ustawa hazardowa bedzie ponad 80%.
Co tu sie ludzic, jest Was mniej niz mrowek na granicy wshodniej. Byly protesty, blokady, placze i nic nie zrobili.

Poza tym myslalem ze wiekszosc ludzi na forum to faceci, a Wy lamentujecie jak baby.
Naprawde mysliscie ze ogranicza hazard w necie? Wiecie ile by to kosztowalo?
Pieprzyc ziemniaki, z czasem i tak by upadli, a netu i tak Wam nie ruszą.
 
F 0

frank365

Użytkownik
???? Pierwszy raz sie z toba zgadzam na forum, panika ogromna, najlepsze byly posty z tym MB :-D albo czy ktos ma wyplacac kase z bukow, tylko niewiem czy to na tym forum:jezora: Jak to pewna osoba powiada Pozyjemy zobaczymy, narazie nie ma co sie stresowac, wrzuccie na luz, zamiast lametowac pomyslcie co mozna zrobic, chociaz mi sie osobiscie wydaje ze nic, bo z drugiej strony oni tez neta nie moga zakazac a na naziemne leje cieplym moczem, z drugiej strony tez nie dadza tego podatku 50% bo to niedorzeczne, duzo ludzi straci prace z tym tez sie powinni liczyc. Mam nadzieje ze az takimi matolami nie sa, poczekajmy co z tego wyjdzie, pewnie z wielkiej chmury mały deszcz...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tego akurat nie ma zamiaru wetowac i dobrze....

Ale powiedz mi co się Ci w tym podoba ?

W tym kraju robi się wszystko przeciwko ludziom - ułamek procenta chciał matury z matematyki to wprowadzili, nikt nie chcę ustawy anty hazardowej wprowadzą.

Wspominałeś, że wypływa kapitał z Polski.Może i masz rację, ale co Cię to obchodzi jak Polak wydaje pieniądze, Ty je zarobiłeś, Ty je zyskałeś ? Nie.To tak samo Tuska powinno to obchodzić.Paranoją jest blokada stron internetowych, tworzenie państwa policyjnego, ograniczenia wolności Polaka.Masakra są te rządy, szkoda tylko, że Polacy hołdują Tuska bo jest świetnym demagogiem i nikim więcej.
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Ale powiedz mi co się Ci w tym podoba ?
W tym kraju robi się wszystko przeciwko ludziom - ułamek procenta chciał matury z matematyki to wprowadzili, nikt nie chcę ustawy anty hazardowej wprowadzą.
Bardzo dobrze ,że wprowadzili maturę z matematyki ...ja tez zdawałem z matematyki maturę, a w nastepnych latach zdawali mature z byle gównianego przedmiotu i narobiło się w Polsce STUDENTÓW z Bożej łaski -zmierz się z matematyka na maturze to wówczas powiesz czy jesteś godzien studenta czy nie....
Ale mniejsza z tym ...umiesz liczyc licz na siebie .....i zrabiaj pracą w danym kierunku w którym się wykształcisz, a nie hazdredem ....ale oczywiscie po zdanej maturze z matemtyki.
 
F 0

frank365

Użytkownik
Bardzo dobrze ,że wprowadzili maturę z matematyki ...ja tez zdawałem z matematyki maturę, a w nastepnych latach zdawali mature z byle gównianego przedmiotu i narobiło się w Polsce STUDENTÓW z Bożej łaski -zmierz się z matematyka na maturze to wówczas powiesz czy jesteś godzien studenta czy nie....
Ale mniejsza z tym ...umiesz liczyc licz na siebie .....i zrabiaj pracą w danym kierunku w którym się wykształcisz, a nie hazdredem ....ale oczywiscie po zdanej maturze z matemtyki.
Co do 1 czesci sie zgodze, zreszta ta matura i tak jest prosta to nic w porownaniu z dawna matma.
Ale to co napisales pozniej, sory ale smiac mi sie chce, widze ze ty jestes z tych ludzi co nie mowia zaklady bukmacherskie, tylko hazardddddddd wielkie zlo ludzie domy przegrywaja itp. moze i tak ale sa idiotami a takim nawet jak zakazesz niby gry to i tak wyjada do czech czy gdzie i beda dalej grac panstwo zakazuje hazardu a przenosi automaty do kasyn ? z PO jestes ? jaka to walka z nałogiem jak zakazac to calkiem i zlikwidowac kasyna...
Idz do pracy z zarabiaj w zawodzie ? w polsce ? ehehehheheh dobre sobie znam malo ludzi ktorzy pracuja w swoim zawodzie, wiekszosc ma wyzsze wyksztalcenie a pracuje w zupelnie innej branzy, a ile wogule pracuje... Ten caly hazard jak to mowisz moze byc dochodowy, nie tylko zaklady ale jest cos takiego jak trading na bf, ktory mam malo wspolnego z hazardem, nawet mi sie niechce pisac o tym calym zamieszaniu z ta ustawa i nagle z automatami, dziwne ze nadal media sa ta slepe albo ich przekupili albo sie boja i nie naglasniaja tego ze Plan Rycha jest wykonywany w 100%...
 
B 0

barti

Użytkownik
@ad rem
Czy ktos sie orientuje, czy ktorykolwiek z politykow wspomnial cokolwiek o miedzynarodowych e-walletach typu MB?
Nie, ponieważ nie mają o tym zielonego pojęcia.... coś im jednak ziemniaki doniosły. Jednak myślę, że to też można ominąć.... przecież można otworzyć konto za granicą.... oczywiście nie w Chinach, Turcji czy USA ????
 
C 0

camel1971

Użytkownik
Parę minut temu w programie &quot;Minęła Dwudziesta&quot; wypowiadał się Marek Czarkowski (ekspert od spraw hazardu, autor książki &quot;Wielka kumulacja&quot;). Bardzo jasno z tej wypowiedzi wynikało, że rząd nie ma najmniejszych szans na zablokowanie hazardu w internecie, jak i na wprowadzenie 50% podatku. Poruszył kwestię prawa, jakie panuje w Unii Europejskiej (o swobodzie przepływu kapitału).

Podsumowując, raczej możemy być spokojni. Ten gość zdaje się być naprawdę kimś kompetentnym.

Pozdrawiam
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Gdyby ów program byl na na polsacie lub tvn, mozna by byc spokojnym. Niestety lecial na dwojce, zeby nie byc posadzony o stronniczonsc nie bede tlumaczyl dlaczego.
 
C 0

camel1971

Użytkownik
Wspomniał też o tym, że Unia Europejska w tym miesiącu zaczęła &quot;przyglądać się&quot; podpunktowi związanemu z hazardem.

Nie wiem czy mają zamiar wprowadzać jakieś zmiany w prawie unijnym ale miejmy nadzieję, że nie.
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Jak już coś to &quot;leciał&quot; na TVP Info ;).

PS
Kim ty właściwie jesteś? Popierasz nas czy pseudoustawę?

Wolość słowa i poglądów ...za nami tzn. za kim? tu jednak wszyscy nie sa ZA....każdy na swoje poglady.
 
E 0

energy

Użytkownik
tez to ogladalem.. dziwna rozmowa wiele spraw bylo sprzecznych z zalozeniami.. tak czy inaczej nie widze jednak swobodnie dzialajacych internetowych bukmacherow z siedzibami na malcie itd bez opodatkowania tu jest ten polski nielegal.. nasz obowiazek opodatkowania .. Ciekaw jestem jak to sie rozwiaze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom