>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Jeśli wprowadzą podatek na grę w internecie (np. 10%), to gra progresją traci jakikolwiek sens... ;(
Wybacz, ale czy progresja kiedykolwiek miala sens?
Co do moich pogladow, to uwazam ze 99% grajacych to dawcy kapitalu.
Ale jesli czegos nie mozna zakazac, wiec mimo wszystko lepiej to opodatkowac. Ale nie na tyle zeby ludziom oplacalo sie kombinowac.
 
maks 2

maks

Użytkownik
Moim zdaniem powstała z tego wszystkiego wielka afera, a tak naprawdę nie uda im się wprowadzić tych zmian. Nawet jeżeli to wyjdzie, to najwyżej buki naziemne upadną, ale tych w internecie nie ruszą, może wprowadzą na nie jakiś &#39;&#39;mały&#39;&#39; podatek(10 %), bo niczego innego nie będą w stanie nie zrobić, więc nie ma powodu do paniki.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Co do hazardu i nalogu z nim zwiazanego, w sieci mozna znalezc spro ciekawych artykulow. Nie chodzi tutaj o samą gre ale raczej o ciągle &quot;podnoszenie ciesnienia&quot;, eksytacji zwiazanej z typowaniem i oczekiwaniem na wynik.

Co ciekawe osoby leczace sie z hazardu maja zakaz gry we wszelakie gry losowo-podobne. Nawet w chinczyka z dzieckiem sobie pograc nie moga ????
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Na jakiej podsatwie piszesz o kimś ze jest nałogiem hazardu ?

Jeśli ktos mocno protestuje ,żeby nie weszła ta ustawa czyli cięzko takiemu człowiekowi żyć bez tego - a jeśli bez czegos ciężko egzystować -to jak to nazwać ...nałóg, bo do tego dązy ciągnie ...tak samo jak do alkoholu i papierosów.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Boże skąd sie tacy ludzie biorą:-| A jeżeli ciężko egzystujesz bez samochodu,to też jesteś nałogowcem?
Wiesz ile ludzi naprawde nałogowo ogląda TV i siedzi przed komputerem?Idąc twoim chorym tokiem rozumowania komputery i telewizje też powinno sie zdelegalizowac.No bo przecież uzależniają.
 
K 0

kwietniowa

Użytkownik
Daj koledze żyć, niewiele mu zostało z takim myśleniem, w praktyce według niego uzależnia nawet jedzenie i picie uzależnia, przecież wielu mocno protestuje żeby im nie odbierać lub czasami wogóle dać kawałek chleba nie mówie o wodzie, wiec według kolegi wszystko co chcemy mocno to powinno być zakazane bo to grzech i najlepiej zamknąć sie w piwnicy wyłączyć światło i poczekać na bolesny koniec, człowieku jak tak chcesz to wyprowadz sie do chin i zacznij nosić koszulki jestem z Tybetu, wszyscy bez ciebie damy sobie rade....
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Jeśli ktos mocno protestuje ,żeby nie weszła ta ustawa czyli cięzko takiemu człowiekowi żyć bez tego - a jeśli bez czegos ciężko egzystować -to jak to nazwać ...nałóg, bo do tego dązy ciągnie ...tak samo jak do alkoholu i papierosów.
A jeśli ktos protestuje, bo chcą mu zablokować jego źródło utrzymania? Rozumiem, że to też nałóg czerpać i życ dzięki swojej wiedzy (z tonu twoich wypowiedzi wynika, że przegrywa 100% grajacych).
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Brawo panowie napinac się bardziej.. hehe, teraz nie dziwie się dlaczego pod każdym tematem np. na WP lub Interii jest mnósto idiotycznych wypowiedzi...wystarczy gest palcem ...a mądrych nie brakuje.Najlepiej przyjedzcie do Warszawy pod Sejm i protestujcie czynnie przeciwko Rządowi ,ustawie itp.Bo wasze pisanie nic nie daje.Zrobic strajk.Na złośc Rządowi nie jeść przez tydzień...no bo jak ustawa wejdzie to nikt nie zarobi na chleb na necie.Oj panowie smieszą mnie Wasze protesty i pyskówki ....bo Rząd i tak zrobi co zechce czy wam się to podoba czy nie.
cajtodoro -hazdard źródłem utrzymania!??
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Po co strajki? Ty zdaje się nie rozumiesz, że kto gra i ma z tego pokaźne dochody grał dalej będzie, bez względu na to czy ustawa wejdzie, czy też nie.
Ostatni akapit pokazuje jakim ignorantem jesteś, nie masz bladego pojecia o temacie w którym tak zawzięcie perrorujesz, jesteś kolejnym pustym teorytykiem.
GPW, Forex, poker, bukmacherka - to wszystko różne oblicza hazardu z jednym mianownikiem - aby wygrać i byc ciagle na dodatnim bilansie trzeba mieć wiedze i potrafić ja wykorzystać i logicznym jest że nielicznym się to udaje.
Ciebie oczywiście nic nie jest w stanie przekonać, dlatego jest to mój ostatni post w konwersacji z tobą. Z absurdami się nie dyskutuje.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Brawo panowie napinac się bardziej.. hehe, teraz nie dziwie się dlaczego pod każdym tematem np. na WP lub Interii jest mnósto idiotycznych wypowiedzi...wystarczy gest palcem ...a mądrych nie brakuje.Najlepiej przyjedzcie do Warszawy pod Sejm i protestujcie czynnie przeciwko Rządowi ,ustawie itp.Bo wasze pisanie nic nie daje.Zrobic strajk.Na złośc Rządowi nie jeść przez tydzień...no bo jak ustawa wejdzie to nikt nie zarobi na chleb na necie.Oj panowie smieszą mnie Wasze protesty i pyskówki ....bo Rząd i tak zrobi co zechce czy wam się to podoba czy nie.

cajtodoro -hazdard źródłem utrzymania!??
wrotek to że Ty nie czerpiesz z hazardu żadnych zarobków bo jak czytam Twoje posty to mogę stwierdzić że grać to Ty nie potrafisz, to nie znaczy że inni też nie umieją.
 
C 0

camel1971

Użytkownik
Panowie, z głupkami się nie dyskutuje, przed głupkami trzeba się bronić...

To pewnie dwójka POpaprańców dostających prowizję od każdego postu, w którym krytykują bukmacherkę. Tyle w temacie.

Pozdr
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Panowie, z głupkami się nie dyskutuje, przed głupkami trzeba się bronić...

To pewnie dwójka POpaprańców dostających prowizję od każdego postu, w którym krytykują bukmacherkę. Tyle w temacie.

Pozdr

camel1971 masz tyle lat ....a rozumu niewiele.Uważaj bo przegrasz dzieciom całą kase i chleba nie będziesz miał za co kupić.Płaca mi 50 PLN od kazego postu z Twoich podatków co w krótce bedziesz przekazywał do budżetu z &quot;ziemniaków&quot;.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
camel1971 masz tyle lat ....a rozumu niewiele.Uważaj bo przegrasz dzieciom całą kase i chleba nie będziesz miał za co kupić.Płaca mi 50 PLN od kazego postu z Twoich podatków co w krótce bedziesz przekazywał do budżetu z &quot;ziemniaków&quot;.

Racja wszyscy przegrywają i wszyscy są uzależnieni.Dziękujemy Mesjaszu, że przebyłeś na forum wyperswadować nam to !

Zablokować internet, a później wprowadzić cenzurę, a co tam :spokodfhgfh:.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Brawo panowie napinac się bardziej.. hehe, teraz nie dziwie się dlaczego pod każdym tematem np. na WP lub Interii jest mnósto idiotycznych wypowiedzi...wystarczy gest palcem ...a mądrych nie brakuje.Najlepiej przyjedzcie do Warszawy pod Sejm i protestujcie czynnie przeciwko Rządowi ,ustawie itp.Bo wasze pisanie nic nie daje?
A twoje pisanie coś daje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom