>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
pewnie mu chodzi o to czy w naziemnych będzie podniesiony podatek od stawki czy od wygranej, jeśli od stawki to nie wiem jak oni to sobie wyobrażają, musieli by kursy wtedy podnieść bo granie w naziemnych nie miało by sensu

uważajcie na nowych uzytkowników agencji cba są czujni ........... :jezora:
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Uwaga koledzy, jako że zakłady bukmacherskie są moim źródłem dochodów, informacja o próbie wprowadzenia w życie ustawy antyhazardowej, ala białoruś, zaniepokoiła mnie. Dlatego znalazłem wasze forum by poczytać o reakcjach ludzi w tym siedzących, myślałem że ktoś zorientowany w tym temacie ma jakieś konkretne i rzetelne informacje ale z waszych postów dowiedziałem się tylko ze &quot;ten&quot; to kretyn bo tak myśli, &quot;tamten&quot; jest tępy bo ma inne zdanie niż wszyscy itp wypowiedzi...dlatego poszedłem do prawnika, specjalisty...i oto co mi powiedział: rząd chce wprowadzić ustawę antyhazardowa, ma ona dotyczyć jednorekich bandytów, ogólnie maszyn i gier losowych...nie zakladów wzajemnych jakimi są zdarzenia sportowe!! Problem e-hazardu w rozumieniu rządu to wirtualne kasyna (poker, ruletka) a nie zdarzenia sportowe typu mecze piłki nożnej, Afera jest sztucznie podsycana bo tematu zlikwidowania bukmacherów internetowych poprostu NIE MA!! Poza tym nie ma technicznych mozliwości, prawnych przesłanek anii fizycznych pieniędzy na tak gigantyczne przedsięwzięcie likwidacji internetowego hazardu, które można porównać do załogowego lotu na Marsa. Konta internetowe może sprawdzać tylko bank, wgląd może mieć policja skarbowa, jeśli ma na to nakaz, profilaktycznego monitoringu nie może prowadzić żadna instytucja bo konstytucja na to nie pozwala.
Także ja dzięki 100 zł bede spał spokojnie...chyba że ten prawnik jest tyle wart co ako 1.03 za 3 zł...pozdrawiam
I to jest konkretny post. Podpisuje sie pod nim rekami i nogami.
Nie ma mozliwosci likwidacji hazardu w internecie.
Jedyne o czym moga dyskutowac to jakas forma dobrowolnego opodatkowania wygranych. Ale jak by to mialo wygladac nie wiem, moze podobnie jak zyski z forex,u?
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
To straszenie Tuska o zakazaniu e-hazadru to tylko zasłona dymna, żeby uspokoić sprawę dt. afery hazardowej. Sam dobrze wie(albo i nie wie),że hazardu internetowego nie zniszczy. Każdy rząd próbował się z tym uporać i jak dotąd nikomu się to nie udało
 
vde 119

vde

Użytkownik
Szkoda tylko że musimy płacić za to że wyszły na jaw przekręty &quot;wybrańca ludu (Tusk &amp; PO) &quot; bo nikt nawet nie pchał się z łapami do ehazardu , no ale jak tu nonda już pisał , trzeba afery na dalszy plan wyrzucić...
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Co nie zmienia faktu ze problem beda miec ziemniaki.

A do do postu VDE, to przypominam ze to lobby hazardowe od dawna naciska na rzadzacych, w tym przypadku chcialo zeby pewne zapiski nie weszly do ustawy. Pech chcial ze ofiara-Chlebowski obiecal ze &quot;zobaczy co da sie zrobic&quot;, a agent Kaczuchy, Kaminski zrobil z tego afere. Takze afere rozglosnilo nie PO, tylko PIS, swoja droga sie nie dziwie, nie bylo innego sposobu na dowalenie PO, a wybory prezydenckie sie zblizaja.
 
R 0

radvilk

Użytkownik
1 rząd Rp x internetowe buki 2
w temacie internetowego hazardu nic się nie zmieni nie ma szans..(podstaw prawnych) rząd będzie próbował ale wyjdzie mu ta samo jak z dopalaczami... ???? stawiam na mocne 2 a może skuszę się nawet na handicapa ???? )
 
redmad 0

redmad

Użytkownik
Dla tych co marudzą o delegalizacji przypominam że to już nielegalne jest. Ewentualne zmiany ustawowe to legalizacja na co się nie zanosi.
Polskie prawo zakazuje uczestnictwa w zagranicznych grach lub zakładach losowych na terytorium Polski. W Polsce żadna firma nie uzyskała pozwolenia na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet zatem wszystkie istniejące w sieci firmy, oferujące zakłady bukmacherskie, funkcjonują na zagranicznych serwerach. Oznacza to, że za obstawianie zakładów przez Internet grozi odpowiedzialność karna na podstawie art. 107 k.k.s. stanowi:

§ 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Pech chcial ze ofiara-Chlebowski obiecal ze &quot;zobaczy co da sie zrobic&quot;, a agent Kaczuchy, Kaminski zrobil z tego afere. Takze afere rozglosnilo nie PO, tylko PIS, swoja droga sie nie dziwie, nie bylo innego sposobu na dowalenie PO, a wybory prezydenckie sie zblizaja.
Czyli wg. Ciebie najlepiej siedziec cicho i przymykac oczy na takie afery, tak? Zauwazylem, ze w kazdym Twoim poscie jest watek polityczny, psioczenie na PIS, na prezydenta... Schowaj swoje poglady na inny temat, a nie w temacie o Nowej Ustawie. Tusk odwraca uwage od problemu swojej partii poprzez tworzenie bubla legislacyjnego, a Ty odwracasz kota ogonem i zwalasz wszysktko na CBA, bo pokazala calej Polsce afere... Genialne.
Co do meritum, to nie ma co na razie sie podpalac, nalezy spokojnie zaczekac na rozwoj wydarzen. Walkowanie w kolko tego samego przez kilkanascie stron tematu nie ma sensu. Proponuje, aby pisac tu tylko o konkretach, o nowych faktach a nie domyslach! I nie uprawiajmy tu polityki!
Pozdrawiam
 
U 3

usmiechprezesa

Użytkownik
Pech chcial ze ofiara-Chlebowski obiecal ze &quot;zobaczy co da sie zrobic&quot;
Chlebowski już jest kreowany na ofiarę przez pewne media, a niedługo zostanie santo subito tak jak posłanka Sawicka i Barbara Blida.

Wybiórcza jest twoja pamięć. Chlebowski nie obiecał, że &quot;zobaczy co da sie zrobic&quot; tylko &quot;Rychu na 90% załatwimy&quot;. Drobna różnica prawda? Mniej więcej taka jak między krzesłem i krzesłem elektrycznym.
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
11) po art. 29 dodaje się art. 29a w brzmieniu:
„Art. 29a. 1. Zakazane jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet.
2. Zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet.
3. Zakazy określone w ust. 1 i 2 nie dotyczą urządzania zakładów wzajemnych przez
sieć Internet na podstawie udzielonego zezwolenia.”;
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
no i wszystko ;), ciekawi mnie jednak jak chcą zakazać gry w kasynach interenetowych itp, wg mnie nie ma szans na to żeby to wyegzekwowali.
 
gumis777 0

gumis777

Użytkownik
Dokladnie ale bzdura.
Przeciez na stronach bukow sa kasyna tez i niby jak odruznia wplate .
I jeszcze jedno ciekawe jak zamiezaja sprawdzac wszyskich co robili na stronach .
Ta ustawa to jest smiech na sali.
 
K 0

kwietniowa

Użytkownik
przeczytałam ustawe od deski do deski, projekt ustawy przepraszam, i nie bedąć skromą osobą powiem że troszeczke sie znam na tym, i tak naprawde ustawa puki co nie wprowadza nic nowego, hazard był zakazany, zakłady wzajemne mówie tu o internecie jak najbardziej były zakazane, chodzi tu głównie o kwestie kto to ma zrobić czyli kto bedzie rozliczał nas grających kto to wszystko bedzie prowadził, nawet z zyskiem dla panstwa, potrzeba około 30 miliardów rocznie żeby ustawa zaczeła być traktowana jak ustawa która mówi nie bedziesz kradł w sklepie osiedlowym bo jak cie złapią to dostaniesz kare, ale jak wynajmiesz prawnika nawet jak ukradłeś 10 telewizorów to prawnik z tej ustawy zrobi coś takiego że powie że zamierzałeś zapłacić za te telewizory ale zapomniałeś. Jeśli naprawde pan premier z całym szacunkiem chce wprowadzić tą ustawe którą własnie przeczytałam to ja wysiadam, na co idą te nasze i wasze podatki, przecież oni tylko rozgłos zrobili a nic a nic nie zrobili tak naprawde. no siedze i trzymam sie za brzuch ze śmiechu.
 
gumis777 0

gumis777

Użytkownik
Powtarzam INTERNETU nie da sie kontrolowac .
Jesli nawet rzad to wprowadzi to ten przepis bedzie wirtualny.
Pelna kontrola IP i kont WSZYSTKICH jest zbyt czasochlonna.Moga oczywiscie wrzucic specjalne skanery ale to tylko wydłuży sprawe bo ktos moze sobie ogladac strone np.
Co do blokady stron to juz kontretna glupota bo bardzo latwo to ominac.
Nikt tego nie bedzie egzekwowal bo musieli by pozamykac wszystkich za nie tylko wchodzenie na strony bukmacherskie.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Powtarzam INTERNETU nie da sie kontrolowac .

Jesli nawet rzad to wprowadzi to ten przepis bedzie wirtualny.

Pelna kontrola IP i kont WSZYSTKICH jest zbyt czasochlonna.Moga oczywiscie wrzucic specjalne skanery ale to tylko wydłuży sprawe bo ktos moze sobie ogladac strone np.

Codo blokady stron to juz kontretna glupota bo bardzo latwo to ominac.

Nikt tego nie bedzie egzekwowal bo musieli by pozamykac wszystkich za nie tylko wchodzenie na strony bukmacherskie.
ale i tak będą kontrolować wszystkie przelewy wychodzące oraz przychodzące.
Zrobisz przelew na polskie konto i już jesteś przestępcą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom