>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Tak, sa value, ale biorac pod uwage praktycznie brak opoznien w przeplywie informacji, o valubety coraz trudniej. Trzeba miec dostep do informacji z pierwszej reki, i bardzo szybko reagowac. A do tego trzeba miec znajomosci, czas, oraz pieniadze na start. Normalny szarak, nie ma szans z bukiem.
Twoja wypowiedz odbiega od tematu i znow nawiazujesz do szans grajacego z bukiem.Pisz i wprowadzaj swoje teorie natemat szans w dziale w ktorym wczoraj spamowales probojac udowodnic ze ty masz racje ze gra u bukach to jak rzut monetem i i tak przegramy.Widocznie przegrales sporo kasy i probojesz byc matka teresa ktora uchroni wszystkich od bukmacherow.Przegrales duzo kasy masz zal do bukow to przestan grac a nie zniechecaj innych od gry bo poczatkujacy moga wziasc twoje slowa na powaznie i sie zniechecic po kilku wtopach przyznajac tobie racje
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Ja spamuje? Kazdy moj post jest na temat, podparty dowodami, tezami. Nie powtarzam utartych formulek.
Spamują ludzie piszacy &quot;J...bac rząd&quot;

Przykro mi ze moje tezy uderzaja w Twoj swiatopoglad.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Temat dotyczy ustawy hazardowej a wiec...
Moje 3 główne postulaty:

1.Hazard tylko dla pelnoletnich.
2.Legitymacje dla grajacych
3. Obowiazkowe, co roczne badania psychatryczne dla grajacych.

Ogolnie, w pewnym sensie mozna sie wzorowac na ustawie dotyczacej posiadania broni.
Jednakze legitymacje dla grajacych powinny byc latwiej dostepne. Ale z racji ze gra bardziej wplywa na psychyke ludzi niz posiadanie broni, powinny byc obowiazkowe coroczne badania psychatryczne.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Temat dotyczy ustawy hazardowej a wiec...
Moje 3 główne postulaty:
1.Hazard tylko dla pelnoletnich.
2.Legitymacje dla grajacych
3. Obowiazkowe, co roczne badania psychatryczne dla grajacych.
Ogolnie, w pewnym sensie mozna sie wzorowac na ustawie dotyczacej posiadania broni.
Jednakze legitymacje dla grajacych powinny byc latwiej dostepne. Ale z racji ze gra bardziej wplywa na psychyke ludzi niz posiadanie broni, powinny byc obowiazkowe coroczne badania psychatryczne.
I niby kto miałby za to płacić?
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
rozniebywa proponuje abys swoje sugestie przekazal rzadowi moze zostaniesz jakims premierem czy cos bo twoje zdanie jest bardzo przekonujace i tylko oni moge cie wysluchac.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Temat dotyczy ustawy hazardowej a wiec...
Moje 3 główne postulaty:
1.Hazard tylko dla pelnoletnich.
2.Legitymacje dla grajacych
3. Obowiazkowe, co roczne badania psychatryczne dla grajacych.
Ogolnie, w pewnym sensie mozna sie wzorowac na ustawie dotyczacej posiadania broni.
Jednakze legitymacje dla grajacych powinny byc latwiej dostepne. Ale z racji ze gra bardziej wplywa na psychyke ludzi niz posiadanie broni, powinny byc obowiazkowe coroczne badania psychatryczne.
No już to widze...kilkaset tysięcy graczy co roku na badaniach psychiatrycznych:-D
I o jakie legitymacje ci chodzi?Dla tych którzy grają w kasynach czy u buków też?
I Kto za to ma płacic?( z góry mówie,że finansowanie tego projekty z budżetu było by paranoją)
Gadasz nie lepiej od tuska...
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Ale cos w tym jest przyznajcie? ????
Powiedzcie ze nie macie znajomych ktorzy nawet jak wyjda w piatek/sobote na na piwo/dyske to co 5 minut zerkaja na komorke i sprawdzaja wyniki?
Albo takich co nagle krzycza &quot;k...wa, k...wa, ostatnia minuta i w je...ali, w je...ali i mi caly kupon zje....ali, k...wa, po stokroc k...wa, tyle kasy poszlo sie j...bac&quot;
Bo mnie w ostatnim czasie przybylo kilku takich, nie powiecie ze Oni sa zdrowi? ????
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
A powiedzcie mi kto na &quot;hazardzie&quot; tak naprawde zarabia?
Bukmacherzy, kasyna, mafia ktora wstawia jednorekich do byle lokalu itp. A Wy tylko jestescie dawcą kapitalu, ktorego z czasem bedzie utrzymywac panstwo (dajac swiadczenia socjalne)
Chce tylko zeby ludzie bukmacherke zaczeli postrzegac w kwestiach czysto rozrywkowych, a nie zarobkowych. Bo krotkoterminowy zarobek jest tutaj zasluga tylko i wylacznie szczescia(slepego losu).
grajac rozrywkowo tracisz najwiecej hajsu, jedno drugie wyklucza sie a napisales.
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
Ale cos w tym jest przyznajcie? ????

Powiedzcie ze nie macie znajomych ktorzy nawet jak wyjda w piatek/sobote na na piwo/dyske to co 5 minut zerkaja na komorke i sprawdzaja wyniki?
Albo takich co nagle krzycza &quot;k...wa, k...wa, ostatnia minuta i w je...ali, w je...ali i mi caly kupon zje....ali, k...wa, po stokroc k...wa, tyle kasy poszlo sie j...bac&quot;

Bo mnei w ostatnim czasie przybylo kilku takich, nie powiecie ze Oni sa zdrowi? ????
no tu sie zgodze ale takie powiedzenie maja swiezaki, ci co graja dluzej nigdy tak nie powiedza
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Kurcze przeslalbym Ci moje zdjecie, ale akurat czerwony kubraczek mam w praniu i nie bylbym wystarczająco reprezentatywny ????
PS. To bylo nie do Romanov&#39;a, ale do postu ktory zostal usuniety(ktos w nim na pisal ze jestem komunista i lubie zakazy i kontrole)
????
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
ten list jest po to by wisla nie stracila sponsora, a granie przez net niczego nie zmieni bo jeszcze nad tym mysla ale to jest niemal pewne ze tego nie zakaza
 
B 0

betterbettor

Użytkownik
Tak, sa value, ale biorac pod uwage praktycznie brak opoznien w przeplywie informacji, o valubety coraz trudniej. Trzeba miec dostep do informacji z pierwszej reki, i bardzo szybko reagowac. A do tego trzeba miec znajomosci, czas, oraz pieniadze na start. Normalny szarak, nie ma szans z bukiem.
BREDNIE
Arbsy wystepuja praktycznie codziennie.



Ale cos w tym jest przyznajcie?

Powiedzcie ze nie macie znajomych ktorzy nawet jak wyjda w piatek/sobote na na piwo/dyske to co 5 minut zerkaja na komorke i sprawdzaja wyniki?
Albo takich co nagle krzycza &quot;k...wa, k...wa, ostatnia minuta i w je...ali, w je...ali i mi caly kupon zje....ali, k...wa, po stokroc k...wa, tyle kasy poszlo sie j...bac&quot;

Bo mnei w ostatnim czasie przybylo kilku takich, nie powiecie ze Oni sa zdrowi?
Gratuluje znajomych, ktorych wypowiedzi skladaja sie jak widac z samym k*** i je*****.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Ale cos w tym jest przyznajcie? ????

Powiedzcie ze nie macie znajomych ktorzy nawet jak wyjda w piatek/sobote na na piwo/dyske to co 5 minut zerkaja na komorke i sprawdzaja wyniki?
Albo takich co nagle krzycza &quot;k...wa, k...wa, ostatnia minuta i w je...ali, w je...ali i mi caly kupon zje....ali, k...wa, po stokroc k...wa, tyle kasy poszlo sie j...bac&quot;

Bo mnie w ostatnim czasie przybylo kilku takich, nie powiecie ze Oni sa zdrowi? ????


Ale co państwu do tego?! Moim czasem i pieniędzmi moge gospodarowac jak mi sie zachce(oczywiście jeśli przy okazji nie popełniam przestępstwa).I wszystkim tuskom,schetynom i innym kretynom od tego wara.To troche tak jak z zamykaniem hipermarketów w niedziele-robi sie to niby dla dobra ludzi,bo za dużo czasu w nich spędzają.Nosz k**** mac.
A najgorsze jest to,że te chore pomysły ktoś popiera...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli przyjęty dziś projekt nowej ustawy wejdzie w życie, zamiast dotychczasowych 10% od stawki każdego zakładu, podatek będzie wynosił 50%.
No to naziemne będą miały natychmiastową plajtę.
U mnie Tusk jest spalony po aferze hazardowej tuszuje jak tylko może żeby kazdy zapomnial ze jego kumple sa w to zamieszani, odciagajac uwage ustawą.
 
szeryf84 0

szeryf84

Użytkownik
Temat dotyczy ustawy hazardowej a wiec...
Moje 3 główne postulaty:

1.Hazard tylko dla pelnoletnich.
2.Legitymacje dla grajacych
3. Obowiazkowe, co roczne badania psychatryczne dla grajacych.

Ogolnie, w pewnym sensie mozna sie wzorowac na ustawie dotyczacej posiadania broni.
Jednakze legitymacje dla grajacych powinny byc latwiej dostepne. Ale z racji ze gra bardziej wplywa na psychyke ludzi niz posiadanie broni, powinny byc obowiazkowe coroczne badania psychatryczne.
Heeh, spodobala mi sie rozniebywa szczegolnie Twoja trzecia teza :-D

Ja bym nie powiedzial, ze jest zatwardzialym komunista... Dla mnie jest Januszem Palikotem polskiej bukmacherki ^^ (Vide patrz rezolucje Palikota co do obowiazkowych badan lekarskich prezydenta Kaczynskiego hehe)

I trudno sie z tym nie zgodzic, po kilku latach niektorzy potrzebuja wlasciwie tylko kilku miesiecy lub tygodni, sprawa samego obstawiania i zakladow bukmacherskich nie jest juz dla nich obojetna, a dodatkowe emocje z tym zwiazane nie sa bez znaczenia dla ich ogolnego zachowania i zdrowia psychicznego ;)

Janusz Palikot na Prezydenta!!! ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Wprowadzmy, wiec obowiazkowe badania psychiatryczne dla palaczy i dla alkoholikow. Legitymacja Pijaka, Legitymacja Palacza. Rewelacja.
 
szeryf84 0

szeryf84

Użytkownik
Wprowadzmy, wiec obowiazkowe badania psychiatryczne dla palaczy i dla alkoholikow. Legitymacja Pijaka, Legitymacja Palacza. Rewelacja.
I wyprowadzmy Policje na ulice... Wyprowadzmy Policje :-D He he he jak to mawia Gmoch xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom