>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
leebo 236

leebo

Użytkownik
Po chwilowej przerwie zasiadam ponownie i mam nadzieje, ze rownie skutecznie co w poprzednim miesiacu.

Winnipeg Jets @ Phoenix Coyotes

Krotko. Odrzutowce b2b, z pewnoscia w koszmarnych nastrojach, kiedy prowadzili w Anaheim z Ducks 4:0, by przegrac po dogrywce 4:5. Taki wynik z pewnoscia moze podciac graczom z Kanady skrzydla. Kojoty nie graja zbyt rowno, ale taki mecz poprostu musza wygrac. Nieczesto zdarza sie grac przeciwko podlamanej psychicznie druzynie, w dodatku grajacej b2b. Kojoty wypoczete, z pewnoscia beda chcieli wygrac spotkanie z Jets, maja spore szanse na play-offy, jest szansa na wygranie meczu na wlasnej tafli, ostatnie dwa mecze to porazki z Wild i Bruins. Wygrywac spotkania z takimi druzynami i to u siebie to jest ich psi obowiazek i mam nadzieje, ze hokeisci z Phoenix zdaja sobie z tego sprawe. Jezeli zaprzepaszcza szanse wejsc do PO, to z pewnoscia bedzie to dla nich spory cios. W dniu dzisiejszym szczegolnie licze na duet Vrbata-Doan, ktorzy ostatnio graja na solidnym poziomie. Wydaje sie, ze Kojoty sa stuprocentowym faworytem w tym meczu i z pewnoscia w nich dzisiaj zainwestuje.

Coyotes 60&#39; ::: 1.83 ::: bet365 1-2 OT
 
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
Data: 02.04.2014 r. godz. 01:05
Typ: Toronto Maple Leafs (łącznie z dogr. i rzut. karnymi) ✅ 3:2 Toronto ????
Kurs:1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie Toronto Maple Leafs z Calgary Flames będzie kolejną i relatywnie najpoważniejszą szansą, na zmazanie fatalnego bilansu ostatnich spotkań. Dość powiedzieć, że &quot;Liście&quot; od 16. do 30. marca poniosły 8 porażek z rzędu! Czas zatem na typowy mecz na przełamanie z zespołem, który nie należy do ścisłej czołówki...tak tak, to eufemizm z mojej strony ???? Nie sądzę, by Toronto chciało ciągnąc swoją serię do dwucyfrówki i rozprawią się dziś z &quot;Płomieniami&quot; w jedyny, należyty sposób. Do tego kroku, aby postawić na &quot;Leafs&quot; skłania mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie, Toronto nawet w swoich przegranych 8 meczach z rzędu na wyjeździe; zawsze potrafiło zdobyć 2 bramki, a grając u siebie najczęściej były to trzy trafienia. To nie wystarczało jednak do końcowego sukcesu. Dzisiaj trzy gole mogą wystarczyć, ale lepiej strzelić więcej; o co powinni postarać się J. van Riemsdyk, J. Lupul, N. Kadri, P. Kessel czy T. Bozak. Calgary nie jest może w najwyższej formie, ale napastnik Matt Stajan zaliczył 2 gole i 7 punktów w ostatnich swoich 5 występach. Center Mike Cammalleri miał 11 goli i 19 pkt. w ostatnich swoich 15 meczach. Zatem &quot;Płomienie&quot; mają solidnych zawodników, ale w porównaniu ze staffem &quot;Klonowych Liści&quot; wypadają blado.
Dlatego gram tej nocy na zwycięstwo Toronto. Liczę, że moja ulubiona drużyna, nie zawiedzie Was i mnie ????
Typ: Toronto Maple Leafs (OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
over 5,0 |1.70| Betsson !

⛔ 3:1

Dziś postanowiłem sobie że wezmę pod lupę spotkanie, które odbędzie się na Florydzie. Błyskawice, jeszcze z tamtego sezonu przyzwyczaili mnie, że dużą ilością bramek strzelają na swoich śmieciach. W tym sezonie również tych bramek sporo stukają. Dziś po drugiej stronie Canadiens, ekipa równie silna i solidna w swoich poczynaniach. Drepcząca po piętach właśnie Lightning. Gospodarze mają 18,4% skuteczności powerplay, a goście bardzo podobnie bo 18,2% więc nie może być inaczej jak zacięty i wyrównany mecz. Stamer, wrócił już po kontuzji i jego forma również powoli sięga zenitu, dużo strzela, ale patrząc na statystyki, jego ilość strzałów w meczach są to trzy strzały na mecz, ale i jedna z nich jest jak najbardziej precyzyjna i umieszcza gumę w sieci. Dziś też nie będzie próżnował. Oprócz niego również jest kilka kluczowych graczy, ale jedno jest pewne, że większość zaufania zawodnicy mają właśnie do Kanadyjczyka, który jest najbardziej utalentowanym zawodnikiem w ekipie błyskawic. Natomiast po drugiej stronie, równie kilka Pereł, Pacioretty, Subban, a nawet i Vanek. Również znajdą się gracze, którzy potrafią oddać mnóstwo strzałów, a w tym obfitując te sytuacje w gole. Gra błyskawic, na swoim terenie, wyznaczająca swój rytm, dziś nie będzie dla niej spacerkiem, ale tanio skóry nie sprzedadzą. Więc stawiam na over.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Isles - Panthers
Lee strzeli gola (60 min)
3,90 Fortuna

⛔⛔
Islanders są obok Flames jedyną ekipą pozbawioną szans na PO, która nie idzie na żadne kompromisy i kradnie punkty drużynom, dla których walka o postseason zakończy się być może dopiero po rozegraniu ostatniego spotkania RS. Rekompensata w postaci ekstremalnie niskich cen biletów (i tak stosunkowo tanich) w jakiś sposób z pewnością wynagrodzi kibicom kolejny rok rozczarowań. $5 za bilet to prawie jałmużna, ludzie śmieją się, że parking jest droższy (bo jest). Kontuzja Tavaresa była gwoździem do trumny, ale ciężko stwierdzić, czy obecność JT91 miałaby decydujący wpływ na końcową pozycję Isles. Oprócz Johna drużyna w skandalicznych okolicznościach straciła Vanka, niedawno kontuzję złapał Grabs, a teraz jeszcze KO. Wcześniej odpadli także Lubo i Strait, więc problemy skumulowały się w najgorszym momencie. Z każdej porażki można jednak wyciągnąć wnioski i dostrzec promyk nadziei. U Wyspiarzy tych promyków jest znacznie więcej, bo wobec wielu kontuzji, szanse dostało grono dzieciaków o ogromnym potencjale i z wielkim zapałem do gry. Młoda drużyna Isles gra szybki, bardzo fizyczny, a jednocześnie przyjemny dla oka hokej. To chyba jedyna ekipa, która nawet przegrywając potrafi fizycznie zmasakrować przeciwnika tak, że jeśli przypadkiem gra b2b, to może mieć spore problemy z regeneracją. W spotkaniu z NJD 46-16 w hitach. Diabły latały jak szmaciane lalki po całej szerokości lodu. Zwycięstwo chłopcy Capuano odnieśli dopiero w SO, ale czystą przyjemnością było oglądanie nie tylko specjalistów od bombardowania rywala (Clutterbuck i ten potwór Martin), ale też młodych gniewnych, których na Long Island nie brakuje.
Największym odkryciem jest z całą pewnością Lee. Strome potencjał ma ogromny, ale o tym wiedzą wszyscy. Po Andersa sięgnięto niejako z przymusu, a ten z kolei zaczął grać tak, że teraz ciężko wyobrazić sobie drużynę bez niego. Wobec braku wielkich nazwisk w nadchodzącym drafcie i potencjalnie marnej statystyki tych, którzy w mojej opinii w ogóle przebiją się do NHL, Anders będzie jednym z moich faworytów do zgarnięcia Caldera (jeszcze się kwalifikuje - nie rozegrał więcej niż 25 spotkań w sezonie i ma mniej niż 26 lat). #27 nie jest już taki młody, ma 23 lata, więc najwyższa pora na zaistnienie w NHL. Lee to center z cudownymi warunkami fizycznymi - 191cm i 103 (!) kg. W NHL nie gra na swojej nominalnej pozycji, ale na LW, gdzie radzi sobie równie dobrze. Anders już na starcie ma handicap nad przeciwnikiem. Nie sposób odebrać mu krążek, kiedy już nabierze odpowiedniej prędkości (pomimo wzrostu i wagi jeździ niezwykle szybko) obrońcy o małych i średnich gabarytach są całkowicie bezradni. #27 jest tak silną bestią, że nie ma problemu z prowadzeniem gumy jedną ręką (drugą trzyma przeciwnika na dystans). I tą jedną ręka potrafi posłać takie podanie, że klękajcie narody. To kolejny plus - Lee nie jest typowym jak to się mówi &quot;puck hog&quot;, tylko świetnym, zespołowym zawodnikiem. Jego strzał powoli nabiera standardów NHL. TOI młodego Amerykanina nie jest jeszcze na równym poziomie, opiera się na charakterystycznym dla zawodników wchodzących do drużyny schemacie. Polega on na tym (nie jest rzecz jasna ściśle przestrzegany, NHL to nie liczby - one są tylko w tle), że w jednym meczu zawodnik dostaje więcej TOI, a w drugim znacznie lub nieco mniej. I tak w kółko aż do momentu, w którym będzie mógł grać na takich samych obciążeniach przez cały rok. W 14GP Anders uzbierał 11pts za 6G i 5A. Last GP to 14 minut ślizgania, więc teraz powinno być w okolicach 19. Oczywiście w top line u boku Nielsena i Bailey (trochę ułomne to prawe skrzydło). Obok Duńczyka #27 to chyba jedyny zawodnik ze zdrowego rosteru mając duży ciąg na bramkę i generujący przynajmniej 2-3 świetne szanse w meczu. @3,90 jak najbardziej do gry.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Montreal Canadiens OT @ Tempa Bay Lightning 2.20 PinnacleSports
Spotkanie pomiędzy Habs i Bolts będzie niezywkle ważne. Prawie na pewno oba zespoły zmierzą się w pierwszej rundzie PO i walczą o rozstawienie. Historia tegorocznych meczów jest niezwykle zacięta: w trzech spotkaniach za każdym razem drużyna przyjezdna wygrywała 2:1 - dwa razy po karnych i raz po dogrywce. Dzisiejsze spotkanie ma jeszcze większą wartość, a oba zespoły prezentują ostatnio dobrą dyspozycję. Jeżeli ktokolwiek może obejrzeć sobie ten mecz to mogę gorąco polecić, bo nawet neutralny widz może spodziewać się sporo emocji. Jak już wspomniałem Lightning odnoszą dobre wyniki, jednak warto zwrócić uwagę na dość łatwy terminarz. Mimo przeciwników z niższej półki Bolts nie imponowali stylem, z drugiej strony udało im się przywieźć punkt z Pittsburgha co jest dość dobrym wynikiem. Jest dobrze, jednak jest jeszcze co poprawić. Habs to zespół w który wierzę i dziwi mnie to, że bukmacherzy pomimo świetnych wyników wciąż niedocenianą zespołu z Kanady. Powtarzam, to już po raz kolejny: defensywnie ten zespól to najwyższa możliwa półka, a ofensywa jest na tyle silna, że potrafi uderzyć kiedy trzeba. Niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić, ale uważam, że Canadiens mogą sprawić sporą niespodziankę w PO. Ostatnie wyniki mogą tylko potwierdzić moje słowa. Spodziewam się wyrównanego, emocjonującego meczu, ale za nieznacznych faworytów uważam Habs i widzę spore value w tym typie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Capitals vs Stars
Mecz bardzo ważny dla jednych jak i drugich, porażka w tym spotkaniu może oznaczać koniec marzeń o PO, także stawka rośnie. Sytuacje niemal identyczne ponieważ WSH jak i Dallas są punkt za ostatnim miejscem dającym prawo gry o dziką kartę. Czas dla gospodarzy nie jest zbyt dobry, ostatnio trzy porażki z rzędu i tak naprawdę wszystko się oddala od nich, dziś rywal bardzo niewygodny bazujący na świetnej współpracy Seguin&#39;a i Benn&#39;a a przy tym w bardzo dobrej formie zdaje się być Lehtonen. Sporym problemem natomiast dla Capitals jest ostatnio defensywa, która zawodzi, tracą dużo bramek i tak naprawdę to jest główny powód porażek. 13 bramek w 3 spotkaniach to troszkę za dużo. Stars napędzają ofensywę jak tylko mogą także problemy WSH z obroną mogą być dodatkowym hendi dla gości. Mimo to pójdę w stronę &quot;ciemnego lasu&quot; czyli Capitals, czy warto im zaufać tego nie wiem, ale jedno jest pewne Ovi i Backstrom na pewno będą walczyć do końca, a jeśli ta dwójka przeciwstawi się dwójce z Dallas to czeka nas bardzo interesujący pojedynek w którym szansę oceniam na 50/50 ale z racji tego że gramy w Verizon to pobieram gospodarzy, którym to zwycięstwo jest niezbędne niczym tlen człowiekowi :cool: Let&#39;s go Caps :!:
Washington Capitals ML OT / 1.90 DOXXbet ⛔ bez komentarza... 0:5 :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Washington Capitals - Dallas Stars

Caps po wpadce w Nashville wracają na jedno spotkanie do Verizon Center w Waszyngtonie, gdzie zagrają dzisiejszego wieczoru przeciwko Stars. Po tym rozpoczną road trip który powinien wyjaśnić czy bedą oni w stanie zapewnić sobie awans do meczy posezonowych. Jak powszechnie wiadomo, Capitals nie spisują sie na wyjazdach zbyt dobrze, oznacza to więc że i dzisiejszy mecz bedzie dla nich &quot;must win&quot;. Są w dość ciężkiej sytuacji i tylko pełna determinacja i dobra postawa liderów poprowadzi ich do sukcesu. Między słupkami stanie Halak, który jak na razie trzyma poziom i powinien być dziś mocnym punktem w bramce gospodarzy. Co do Stars to prezentują oni bardzo przeciętny poziom, są również o krok od playoffów, ale nie są tak dynamiczni jak Capitals. W ogólnej ocenie zespół gospodarzy jest drużyną lepszą, jednakże faktem jest również że są oni bardzo chimeryczni co dość mocno wpływa na niekorzystne wyniki, co w rezultacie obniża mój poziom zaufania względem nich i rzadko ruszam coś z udziałem tej ekipy. W dniu dzisiejszym jednak postanowiłem zrobić wyjątek od tej reguły, dlatego iż zdesperowani gospodarze są w stanie zagrać naprawdę świetnie. Licze na to dzisiejszej nocy.
Capitals OT 1,88 Pinnacle ⛔ Wygląda na to, że w playoffach nie zobaczymy Stołecznych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:!: :!: :!:



Kolejna porcja meczy przed Nami, a już podoba mi się starcie, Niedźwiadków ze Skrzydłami. Obie bardzo utalentowane ekipy, mająca ogromny potencjał mierzą się po raz kolejny w tym sezonie. Wings, potraktowali bardzo poważnie sprawy dotyczące zbliżających się playoff, w których nie może ich po prostu zabraknąc, natomiast Bruins to wiadomo nie ogórki ale solidny team, który z pewnością mierzy po Puchar Stanleya. Także będzie genialny matchup między tymi ekipami.

Zachęcam do dyskusji.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Detroit Red Wings
: Boston Bruins

Wings ML / 2.26 / Betsson ✅✅✅ 3:2
Jurco ! Tatar ! Nyquist ! Brawo Jimmy ! :cool:
Pomimo wielkiej ilości kontuzji Detroit Red Wings wciąż biorą udział w wyścigu o Playoffs. 23 start w fazie posezonowej jest realny szczególnie dzięki postawie młodziaków którzy zapewnili już wiele punktów drużynie z Mo Town. Jurco,Tatar,Sheahan i szczególnie Guss Nyquist odwalają kawał dobrej roboty pod nieobecność Zetterberga i Datsyuka. Każdy z tych zawodników potrafi w spotkaniu wejść na wyżyny swoich umięjętności i zapewnić drużynie kolejne punkty. Dzisiejszej nocy jest szansa odskoczyć konkurencji, chociaż przeciwnik jest najtrudniejszy z możliwych. Ostatnie 8 spotkań między tymi teamami to 6 wygranych drużyny z Detroit, w tym 2 wygrane w tym sezonie. Joe Louis Arena przez większą część sezonu była przyjazną halą w której zdobywało się punkty, jednak wraz z nowym rokiem stan rzeczy zmienił się i tafla hokeistów z Detroit jest jedną z najtrudniejszych do zdobycia. W bieżącym roku zawodnicy Detroit legitymują się 3 bilansem spotkań u siebie. Punktowali w 13 z 15 spotkań, a w regular time przegrali tylko z Blues i Habs.
Bruins są największymi wygranymi okresu po IO. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w swojej dywizji,konferencji i całej lidze co sprawia, że pewnie zmierzają po Puchar Prezydenta. 15 wygranych w 16 spotkaniach to wynik imponujący tym bardziej, że większość tych wygranych przyszła w świetnym stylu. Niesamowity jest Iginla, który przeżywa swoją kolejną młodość i właśnie został ogłoszony 1 gwiazdą miesiąca ligi NHL. 9 wygranych z rzędu w delegacji robi wrażenie. Zarówno Rask jak i Johson spisują się bardzo dobrze w bramce i nie wyjmują gumy z siatki zbyt często. Dość powiedzieć, że aktualnie obrona Bruins to numer jeden w lidze.
Jak stwierdził coach Julien nie jest to &quot;must-win game&quot;, lecz na pewno podejdą do tego spotkania skoncentrowani. Prawdopodobny brak Krejciego i Seidenberga byłby na pewno dużą stratą dla drużyny z Massachusetts. Po stronie Detroit jest duża szansa, że w końcu zobaczymy Datsyuka, który ćwiczył wraz z drużyną i jego status jest określany jako Game-Time Decision. Zaufam tu gospodarzom którzy ostatnimi laty mają patent na swoich dzisiejszych rywali. Bruins chociaż są w świetnej formie to wiecznie wygrywać nie będą. Ośmiorniczki postawią twarde warunki i po wyrównanym spotkaniu odniosą zwycięstwo.
Edit : Datsyuk dziś nie gra, prawdopodobna data powrotu to piątek na mecz z Sabres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
leebo 236

leebo

Użytkownik
Wczorajszy typ kompletnie nieudany, jak widac nawet dwutygodniowa rozlaka z regularna obserwacja meczow moze powodowac spore wtopy... Na dzisiaj kolejna porcja, mam nadzieje, ze tym razem skuteczna...
New York Islanders @ Ottawa Senators
Obie druzyny bez szans na PO, dlatego to spotkanie nie ma jakiejs wiekszej wartosci, ale i tak postaram sie tutaj wysnuc kilka wnioskow. W tym spotkaniu sklaniam sie ku Kanadyjczykom, ktorzy ostatnio bardzo solidnie graja u siebie, wygrali ostatnie trzy mecze z Hawks, Flames i Hurricanes. Poza Hawks stawiam Plomienie i Huragany mniej wiecej na podobnej polce z Islanders. Wydaje mi sie, ze sa spokojnie w zasiegu Senatorow. Wydaje mi sie, ze niestety bedzie widoczny brak Jasona Spezzy, ktory jest liderem Senatorow, jednak mimo wszystko im zaufam. Niezle dysponowany jest Zibanejad, zawsze grozny jest Michalek czy Hemsky. Wydaje sie, ze takie zestawienie jest w stanie spokojnie rozmontowac obrone Wyspiarzy. Ich forma jest dosyc rowna, jednak pewnego progu nie sa w stanie przeskoczyc, bo poprostu nie maja do tego odpowiednich graczy. Moim zdaniem Wyspiarze to ligowi sredniacy. Oczywiscie dyspozycja dnia bedzie w dzisiejszym spotkaniu bardzo wazna, ale i tak stawiam na gospodarzy.
Senators 60&#39;::: 1.85 ::: bet365 1-2
Bez analizy: Ducks 60&#39;, Kings 60&#39;, Bruins OT
 
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Data: 03.04.2014 r. godz. 04:35
Typ: Los Angeles Kings (60&#39;) ✅ LA Kings 4:0 ????
Kurs:1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rozpoczynając swój post mam nadzieję, że decyzja jaką podjąłem, by grać na zwycięstwo LA w 60 minutach będzie słuszna i po mojej 5. analizie skuteczność moich typów nadal będzie wynosiła 100% ???? Jednakże, do rzeczy...
Stawiam dziś na LA, mimo porażki w ostatnim spotkaniu tejże ekipy z Minnesotą Wild 2:3. Dlaczego? Przede wszystkim prezentują zupełnie przyzwoita formę. W marcu zanotowali aż 11 wygranych i ponieśli 4 porażki. Ostatnie 7 spotkań, to 6 zwycięstw. Tylko Minnesota potrafiła wygrać ostatnio w &quot;Staple Center&quot; Nie bez kłopotów, gdyż &quot;Kings&quot; dwukrotnie w tym meczu prowadzili: 1:0 i 2:1, ostatecznie skończyło się na pechowym 2:3.
Ponadto Los Angeles dzisiejszej nocy odpoczywali podczas, gdy Phoenix zagrali bardzo mizerny mecz z wymęczonymi zarówno psychicznie, jak i fizycznie Winnipeg Jets. Porażka z &quot;Odrzutowcami&quot; ma tez inny wymiar, &quot;Kojoty&quot; w tym meczu potrafiły zdobyć tylko jednego gola i poległy po serii rzutów karnych. Tam z kolei nie potrafili zamienić, żadnego z 3 najazdów na gola. W 5 ostatnich grach ponieśli porażkę 3-krotnie, w tym 2 na własnym lodzie. Co ciekawe jednak Coyotes dobrze radzili sobie z LA na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy, bowiem 4 z 5 potyczek rozstrzygnęło się na korzyść właśnie Phoenix. Dziś jednak liczę na złamanie tej serii w &quot;Staple Center&quot; i zwycięstwo w regulaminowych 60 minutach.
Spodziewam się relatywnie wyrównanego meczu ponieważ &quot;Kojoty&quot; za wszelką cenę będą chcieć wyrwać punkty LAK z tego prostego powodu, iż zajmują 9. miejsce w Konferencji Zachodniej, mając tyle samo zdobytych &quot;oczek&quot; co ósme Dallas Stars. Są zatem na granicy PO i będą na pewno zdeterminowani by wygrać. Determinacja to jednak jeszcze nie wszystko, by dopisać sobie punkty po spotkaniu ???? Mam nadzieję, że skutek ich działań będzie podobny do tego wczorajszego z meczu przeciwko Winnipeg.
W ekipie gości nie zagra na pewno bramkarz Mike Smith z powodu urazu nogi.
Typ: Los Angeles Kings 60&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Boston Bruins @ Detroit Red Wings
Nyquist strzeli gola✅ 2,75 Betsson ( nie mam pytań, co gra Nyquist :cool: )
Skrzydła podejmują dziś na własnej tafli Miśki. Nie będę tutaj rozpisywał się na temat postawy jednych i drugich, bo typ nie dotyczy bezpośrednio dokonań którejś z drużyn tylko wyczynu konkretnego zawodnika. Otóż Nyquist w obliczu kontuzji liderów zespołu z Detroit ( Zetterberg, Datsyuk ) po części wziął odpowiedzialność liderowania na swoje barki i jaki z tego mamy efekt? W 8 z ostatnich 9 meczów Red Wings Nyquist wpisywał się na listę strzelców. Chłop jest w niesamowitym gazie i w sporej mierze dzięki niemu Skrzydła liczą się jeszcze w walce o play-offy. Skoro zawodnik ten jest w formie kuję żelazo póki gorące i idę w jego stronę. Spotkanie z Bostonem to dla niego świetna okazja by potwierdzić swoją jakość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Edmonton Oilers

Dziś przenosimy sie do Anaheim, w stanie Kalifornia, a dokładniej do hali Honda Center. Zawitają tam dziś Oilers, którzy zaliczą tym samym b2b. Przejde odrazu do rzeczy. Oilers rozegrali wczoraj bardzo dobrą partie w San Jose i mimo iż przegrali zostawili po sobie dobre wrażenie. Dziś w bramce stanie Victor Fasth, a więc jeszcze do nie niedawna bramkarz Ducks. Będzie miał z pewnością coś do udowodnienia byłej ekipy, w której to radził sobie bardzo solidnie. W mojej ocenie to spotkanie nie powinno już być tak otwarte jak wczoraj w wykonaniu Oilers. Goście beda odczuwać zmęczenie i tutaj powinni postawić na defensywę, w której wypadają bardzo blado, lecz przy dobrym dniu Fastha nie powinno być aż tak źle. Strzelam w under.
Under 5,5 1,96 Pinnacle ✅
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Carolina Hurricanes
: Dallas Stars

Stars ML / 1.87 / Betsson ⛔ Śmieszne dziś wyniki ????
Pokonanie Pingwinów w Consol Energy Center to coś co nie zdarza się często. Jednak Canes dokonali tej sztuki będąc zespołem po prostu lepszym. Wynik 4:1 robi wrażenie, do tego bardzo dobrze w bramce spisal się Khudobin który może uznać ten sezon za udany. Cała organizacja z Caroliny mimo minimalnych szans na awans do PO notuje ostatnio dobre wyniki(6 pkt w 4 spotkaniach).
Stars próbują dostać się do postseason pierwszy raz od 6 sezonów, a 5 zwycięstw w 6 ostatnich spotkaniach pokazuje, że jest to zadanie realne. Z pewnością imponujące były ostatnie 2 mecze, gdy pokonali na wyjeździe Blues(2:4) i rozjechali Capsów(0:5). Przy okazji ostatnich zwycięstw trzeba uwidocznić, że nie tylko ta pierwsza niesamowita linia z Bennem,Seguinem i Nichushkinem zapewnia punkty. Trener Ruff wydobywa w najważniejszym momencie sezonu z każdej piątki wszystko co najlepsze. Tu chociażby Sceviour czy Chiasson odwalają kawał dobrej roboty. Nie mogę nie wspomnieć o Lehtonenie, który wygrał 5 z 6 spotkań i dał sobie wbić tylko 10 krążków.
Idę dziś w stronę Stars, którzy mają większy potencjał ofensywny,liczą się mocno w walce o PO(jest szansa nawet przegonić Wild), a i ich ostatnie wyniki napawają optymizmem. Wygrali już spotkanie w tym sezonie w Canes(4:1) bo świetnym występie Benna. Do tego wygrali ostatnie 4 potyczki między tymi teamami. W bardzo dobrej formie są obaj bramkarze i tu pewnie występ któregoś z nich(oby Lehtonena) był kluczem do wygranej Gwiazdek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oglądałem ostatnio dość wnikliwie poczynania Flyers i proszę mi wierzyć, że ten kiepściutki bilans zaledwie jednego zwycięstwa na pięć ostatnich spotkań w żadnym stopniu nie jest adekwatny do tego, co ci goście zostawiają na tafli i jak potrafią rywalizować z najlepszymi. Bez większych problemów radzili sobie z defensywą Bruins, podobnie też było z Blues, których przecież nie tak dawno pokonali, a przed wczoraj na ich terenie sprowadzili ich do konkursu karnych, gdzie w dodatku przeważali przez większość spotkania, a główną rolę meczu spełniał Miller w bramce Niebieskich. Flyers grają ze sporym zaangażowaniem fizycznym, potrafią umiejętnie utrzymywać krążek, grać z kontr i solidnie rozprowadzać grę ze specjalnych fragmentów. To z pewnością powinno wystarczyć na utalentowany, ale nie tak złożony pod względem siłowym zespół Kurtek. Co prawda główny priorytet Jackets to nadchodzące playoffy i póki co solidnie wywiązują się z tego polowania, ale sprawa odnośnie Flyers nie jest jeszcze do końca przesądzona i oni mogą z pewnością walczyć o komfort własnego terenu w I rundzie, tak więc przewagę własnej tafli w tych ostatnich kolejkach jak najbardziej trzeba wykorzystać, tym bardziej że Jackets to żaden elitarny zespół i tutaj w końcu doświadczenie i przewaga fizyczna powinna wziąć górę po stronie Lotników.

Columbus Blue Jackets @ Philadelphia Flyers OT [1,70] PinnacleSports ⛔ (2:0)

Rangersi są aktualnie najskuteczniejszym zespołem wyjazdowym na wschodzie i mocno posuwają się w przód mając już właściwie zapewniony awans do postseason. Przede wszystkim umocnili swoją ofensywę, strzelają wystarczającą ilość goli i nareszciecie swoją pierwszą bramkę w barwach nowojorczyków zgarnął świeżo pozyskany St.Louis. Po trudnym terenie w Vancouver, kolejnym skokiem będzie wizyta w Colorado, a tam już zdecydowanie wyższa półka patrząc na skill tego młodego zespołu , ich postawę we własnej hali i ogólny &quot;duch&quot; tego teamu. Grają efektownie, bardzo skutecznie , a ostatnio udowodnili nawet że potrafią sobie poradzić pod nieobecność kluczowych gwiazd, w tym m.in Matta Duchene. Potencjał obu zespołów w ostatnim okresie jest bardzo zbliżony, ale tutaj pójdę głównie w kierunku gospodarza i faktu , że do tej pory Avalanche nie mieli większych problemów u siebie z zespołami z konferencji wschodniej.

New York Rangers @ Colorado Avalance OT [1,88] PinnacleSports (2:3 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz:Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins
Data: 04.04.2014 r. godz. 02:00
Typ: Pittsburgh Penguins 60&#39; ✅ 4:2 Pittsburgh Penguins
Kurs:2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spośród 9. meczów jakie odbędą się najbliższej nocy postanowiłem wybrać starcie Winnipeg Jets z Pittsburgh Penguins.
Obie ekipy mają wyrwane po kilka zębów trzonowych ze swoich wyjściowych formacji. Dużo większe ubytki są jednak po stronie &quot;Pens&quot;. Od dłuższego czasu brakuje w tym zespole niezwykle cennych dla drużyny osób. Kontuzjowani są między innymi: Center, Joe Vitale, Geno Malkin, Marcel Goc, Chris Letang, Paul Martin, Pascal Dupuis i bramkarz T. Vokoun.
Mimo takiego szpitala w ekipie &quot;Pingwinów&quot; stawiam dziś na ich wygraną w regulaminowych 60. minutach. Wprawdzie ostatnia porażka z Caroliną powinna dać graczom z Pensylwanii sporo do myślenia... Szczególnie, że prowadzili 1:0, mieli do dyspozycji rzut karny i wszystko wyglądało niby w porządku, aż nagle &quot;Huragany&quot; postawiły bardzo wysoko poprzeczkę i wjeżdżali w tercję &quot;Pens&quot; jak w masło i zasłużenie wygrali aż 4:1 w Consoli. Ten fakt, paradoksalnie może jednak pomóc! Liczę na sportową złość podopiecznych Bylsmy i przekonujące zwycięstwo nad Winnipeg dzisiejszej nocy.
Warto nadmienić ze &quot;Jets&quot; mają za sobą 5-cio meczowy trip wyjazdowy. Teraz wracają do domu, ale zawsze takie peregrynacje mają swoje przełożenie na formie zespołu. Mniejsze, bądź większe; zależnie od zespołu i &quot;długości&quot; ławki rezerwowych. Poza tym, nie wierzę by tak szybko zawodnikom Winnipeg wyszedł z głowy mecz z Anaheim, w którym to prowadzili 4:0 po 2. tercji i mieli wszystko w swoich rękach i pozwolili &quot;Kaczkom&quot; nie tylko się dogonić, ale i wyrwać punkty po zwycięstwie 5:4. Takie porażki długo bolą...
Ponadto wśród Pingwinów ciągle w gazie jest Crosby z 2 golami i 4 asystami w ostatnich 5 meczach. Po drugiej stronie najbardziej należy bać się Blake&#39;a Wheelera, który uzbierał w ostatnich 10 meczach 13 punktów (4G, 9A), a także lidera Jets - A. Laad&#39;a. Zatem wg mnie dużo lepiej na papierze wygląda zespół Pens, ale jak będzie przekonamy się tej nocy.
Pingwiny będą także zapewne chcieć uczynić swojemu opiekunowi Danowi Bylsmie mały jubileusz w postaci 250. zwycięstwa w roli trenera drużyn NHL. Oby tak się stało!
Typ: Pittsburgh Penguins (60&#39;)
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dallas Stars @ Carolina Hurricanes
Stars (OT) 1,83 ⛔ bet365
W obliczu 3 porażek z rzędu jakie zaliczyli Coyotes sytuacja Stars wygląda całkiem dobrze jeśli chodzi o walkę o miejsce w play-off. W tej chwili gwiazdy mają 2 mecze więcej do rozegrania przy takim samym bilansie pkt jak Kojoty. Ostatnim czasem hokeiście z Dallas grają świetnie o czym mówi to co najważniejsze, czyli wyniki: 5-0 z Capitals i 4-2! z Blues w delegacjach, do tego wcześniej 7-3 z Predators na własnej tafli. Dziś wybierają się w podróż do Caroliny, która zaliczyła 3 porażki z rzędu na własnej tafli z przeciętnymi rywalami: Blue Jackets, Islanders i Oilers. Hokeiści z Caroliny właściwie nie grają już o nic, bo szanse na PO mają już tylko czysto matematyczne, natomiast ich dzisiejsi rywale z Dallas ewidentnie są w gazie i zapewne porażki Kojotów wzbudzają w ich szeregach jeszcze większą motywację i wiarę w to że PO są na wyciągnięcie ręki. Patrząc w kalendarz gier jakie czekają Gwiazdy, ciężko dopatrywać się, poza spotkaniem z Preds, łatwiejszych meczów niż ten dzisiejszy z Hurricanes więc obowiązkiem dla Dallas są dziś 2 pkt.
Pittsburgh Penguins @ Winnipeg Jets
Jets (OT) 2,1⛔ bet365
Typ odważny, ale gram go w kontekście złapania jakiejś niespodzianki. Pens kompletnie odpuścili końcówkę sezonu, przebłysk w meczu z Blachawks był oczywisty bo po prostu meczu z takim rywalem się nie odpuszcza. Ostatnia porażka z Carolina pokazała jednak że Pingwiny mają już głęboko w 4 literach sezon zasadniczy i nie ma się czemu dziwić bo ani na 1 pozycję na wschodzie szans już nie mają, ani też ich 2 lokata jest niezagrożona. Do tego dochodzi szereg kontuzji, których już tu pisaliśmy wiele razy i na pewno w głowie Bylsmy kroi się gdzieś idea, że trzeba zacząć oszczędzać swoje siły przed PO, na które dołączą z pewnością Malkin, Goc, Martin i możliwe, że Letang i tam pokazać swoją jakość. Jets natomiast grają &quot;radosny&quot; hokej, dzielnie w ostatnim czasie stawiając czoła takim zespołom jak Sharks, Ducks (tutaj akurat porażka w kuriozalnych okolicznościach, ale przed 2 tercje świetna gra), Coyotes czy Avalanche. W 1 spotkaniu z w tym sezonie przeciwko Pens, Jets zagrali również dobry hokej ostatecznie jednak ulegając 5-6. Dziś po cichu liczę na niespodziankę i pogram w ich stronę.
Bez analizy poleciłbym jeszcze:
O. Palat strzeli gola w meczu 3,5 ✅✅✅ Betsson
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins OT |1.67| Unibet !

⛔ 4:3 OT

Liście mimo ostatniej, że tak powiem na styk wygranej z Płomieniami, dalej mają problemy z formą a największą ich bolączką jest dekoncentracja. Mimo grających na swoich śmieciach potrafią mieć przestoje. Mimo że playoffy tuż tuż, grają ospale i nie co chimerycznie. JVR, odwala kawał dobrej roboty, mimo że tych bramek na potęgę nie strzela, ale jego atutem jest nieustępliwość i walka. Natomiast Kessel, więcej popełnia kar niż to co pokazywał na Igrzyskach. Jakoś po ich grze wnioskuje, że nie dostaną się do PO. Zważając, że to są kluczowe już mecze, w ich obrębie i żeby tam być na prawdę muszą podnieść poprzeczkę bardzo wysoko. Ale dziś żeby tak się stało, to musieli by pokonać Niedźwiadki. Niezwykle utalentowany team, zbudowany z mocnych ogniw, którzy wiedzą co robić aby zatrzymać rywala. Być może zobaczymy Raska, a i on jak ma dzień konia wyłapuje wszystko. Mimo że to mecz w delegacji, to właśnie oni potrafili zatrzymać Lotników, przerywając ich kilku już razową wygraną z rzędu. Dziś ufam solidniejszej ekipie, mająca na sobie wiele tytułów, ale i wiele znacznie pożyteczniejszych aspektów gry, na lodzie jakim mogą się pochwalić Bruins. Goście, jak tak dalej będą grali do końca sezonu to zaliczą swój sezon na pierwszym miejscu, a na pewno na tym ile mają teraz punktów nie poprzestaną wiedząc, że zaraz po nim są Pitts. Iginla dawny gracz Penguins spisuje się w Bostonie solidnie, oddaję mnóstwo snap shot&#39;s a w tym jeszcze podczas powerplay koledzy z drużyny na niego liczą i dzięki temu wiele punktuje. Stawiam dziś na jego ekipę i liczę że Liście, znowu się pogubią, jak to pokazywali w ostatnich meczach mimo tej jednej wygranej z Flames.
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Wczoraj 2/4, w tym miesiacu 2/5, wiec jest leciutki minus, ale mamy czas, zeby to jeszcze naprawic, nieprawdaz? : )
Minnesota Wild @ Chicago Blackhawks
Dzikusy dzisiaj wpadaja do najbardziej polskiego miasta w USA, zeby zmierzyc sie z Jastrzebiami. Buki typuja do zwyciestwa ekipe z Chicago, a ja zagram troche na przekor i postawie drobne na Minnesote.
Jednym z czynnikow jest wypadniecie ze skladu gospodarzy Jonathana Toewsa, ktorego osobiscie uwazam za najwieksza gwiazde tego zespolu, od ponad tygodnia pauzuje Kane, wiec dwie potezne strzelby same sie usunely na miedzy innymi to spotkanie.
Hawks po trzech porazkach na wyjazdach wracaja na wlasna tafle, ale ekipy z Minnesoty kontynuuje delegacje, ktora wyglada poki co bardzo dobrze bilans 2/2 z Kojotami i Krolami, wiec przeciwnicy mocni u siebie.
Kolejny czynnik to bardzo dobra skutecznosc Parise&#39;a. Moim zdaniem to zawodnik, ktory wraz z Koivu i Pominville&#39;m jest w stanie niejednokrotnie rozmontowac nienajlepsza ostatnimi czasy defensywe Jastrzebi. Kurs bardzo wysoki, wiec polecam za drobne.
Wild OT ::: 2.45 ::: bet365 3-2 OT
Columbus Blue Jackets @ Philadelphia Flyers
Tutaj zdecydowanym faworytem, przynajmniej w mojej opinii sa Lotnicy i dzisiaj zagram w ich kierunku. Bardzo solidna forma gospodarzy z pewnoscia przyszla w bardzo dobrym momencie, play off praktycznie zaklepane, pozostaje walka o jak najwyzsze miejsce w konferencji, szansa na awans jest spora, tylko trzeba zwyciezac. Kurtki tez bardzo dobrze w tym sezonie, wciaz licza sie w walce o play-off i w walce z takimi druzynami jak Leafs czy Caps to niespodziewanie oni rozdaja karty. Wydaje mi sie jednak, ze presja na ten zespol jest zbyt mocna i kiedys w koncu &#39;spuchna&#39;. Mam oczywiscie nadzieje, ze ten moment nastapi w dzisiejszym meczu. Nie zrozumcie mnie zle, nie zycze zle Kurtkom, ba, malo tego - zycze im awansu do play-off, bo postawa Leafs i Capitals jest w tym sezonie co najmniej rozczarowujaca. Mimo wszystko stawiam na Lotnikow, ktorzy po dwoch porazkach z rzedu po karnych maja szanse dzwignac sie na nogi i pokonac hokeistow z Columbus. Tutaj zalokuje nieco wieksza ilosc gotowki, typ raczej pewniejszy niz powyzszy.
Flyers OT ::: 1.66 ::: bet365 0-2
Bez analizy: Lightning OT, Blues 60&#39;
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Boston Bruins HC -1 @ Toronto Maple Leafs 2.32 PinnacleSports
Postanowiłem pójść krok dalej niż wonderkido i gram HC -1 dla Bruins (w przypadku zwycięstwa jedną bramką zwrot). Maple Leafs przełamali ostatnio fatalną serię 8 porażek z rzędu, dając w końcu fanom jakieś nadzieje. Pomimo przełamania ich gra nadal nie wygląda zbyt dobrze i te szanse na awans do PO, które jeszcze posiadają są jak dla mnie jedynie iluzoryczne. Nie sądzę, aby to przełamanie odwróciło losy Leavs. Bruins przegrali wczoraj z Red Wings w Detroit. Trzeba jednak oddać Wings, że zagrali grają naprawdę dobrze. Nie miałem w tym sezonie okazji grać zbyt często na Bears, jednak oddaję im, że są w tej chwili głównym faworytem do zwycięstwa w Konferencji Wschodniej. Pomimo tego, że zwycięstwo w dywizji mają już zapewnione to nadal walczą o Presidents&#39; Trophy i o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy. Ofensywnie obie drużyny prezentują zbliżony poziom, ale siłowa gra daję przewagę Bruins, ich defensywa jest o niebo lepsza od defensywy Maple Leafs. Niedźwiedzie osiągają przewagę pod wieloma aspektami, jednak za kluczową uznałbym ostatnią formę obu zespołów. W tym aspekcie obydwie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach i dlatego uważam, że Bruins nie dadzą dziś zbyt wielu wątpliwości gospodarzom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom