>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
brateq 1

brateq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA - NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers
Typ: Vancouver Canucks 60;
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Vancouver nadal wygrywa pomimo braku w bramce Luongo. Całe szczęście, że mają młodego Eddie Lacka, którego bilans wynosi 5-0 przy 0.98 GAA. Cannucks wygrało 6 razy z rzędu w domu z bilansem bramek 20-6. Flyers natomias notuje 5W-2WO-4LO-9L na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że Philly ma dobrą grę w power play. Ustrzelili 27 ze współczynnikiem 18.40%. Philly oscyluje wokół .500 PCT w tym roku i sądzę, że będą dalej średniakami. Powodzenia!
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
NHL NHL NHL
Nashville : Detroit
Do Detroit wracają Howard i Helm ( Jupi ).
Wingsi wygrali ostatnie 3 spotkania przegrywając jedno ( o żal z Islanders ).
Predki przegrali 5z6.
Wrocił Zetteberg i dla mnie to wystarczające wytłumaczenie by postawić czystą wygraną Detroit.
Kurs ; 2.60
Buk : Expekt
Typ : Detroit 60&#39;
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Vancouver Canucks vs Philadelphia Flyers
Orki od zwycięstwa do zwycięstwa w ostatnich trzech spotkaniach, co najbardziej zaskakuje to na pewno Eddie Lack, 25 letni goalie po kontuzji Lu, wpuścił zaledwie 3 bramki w 3 spotkaniach, gdzie za rywali Van miało Chicago, Calgary i Jets. Dziś najprawdopodobniej kolejny raz zobaczymy w bramce Ediego, co oznaczać może poważne problemy dla rywali, myślę że Lack mimo bardzo dobrej postawy wczoraj zbyt mocno się nie przemęczył gdyż Calgary oddało w sumie zaledwie 18 strzałów z czego chyba tylko 3 w pierwszej tercji. Oczywiście mowa o strzałach w światło bramki. Canucks grają swoje, nienaganna defensywa no i błysk geniuszu, a czasami po prostu szczęście przy okazji zdobywanych bramek przez któregoś z graczy VAN. Nie ma co wyróżniać poszczególnych jednostek ponieważ widać że tu gra cała drużyna i gdy Kesler ma słabszy dzień to świetnie może go wyręczyć Santorelli czy Hansen, w tym cała siła Canucks potrafią wykreować wielu graczy na tych kluczowych. Lotnicy po udanym wstępie do Canadian trip, na pewno nie będą chcieli dziś kończyć serii dwóch zwycięstw z rzędu. Widać że coś w tej drużynie drgnęło i powrócił duch walki, poza tym w końcu zdrowy jest Lecavalier co stwarza o wiele większe pole manewru. Moim cichym bohaterem ostatnich dni jest Austriak Michael Raffl, właściwie pojawił się znikąd i z miejsca stał się &quot;gościem&quot;, który potrafi wyrkeować bramkę lub też sam ją zdobyć, dawno już w przypadku Lotników nie widziałem takiego przypadku. Ogółem roster Phila wygląda bardzo przywoicie i myślę że niejeden trener chciałby mieć u siebie taki potencjał, ale mimo wszystko coś tu nie gra i tak na dobrą sprawę to nie wiem co. Owszem ostatnie tygdonie udane, ale w mojej ocenie taka Phila to lekkie zamazanie obrazu, ok ofensywnie bardzo dobrze, ale w defensywie to zależy jak &quot;wiatr zawieje&quot; brakuje stabilizacji i konsekwencji. Za dużo w tym wszystkim &quot;przepychania&quot; wyniku w stylu nie mamy gwarancji, że obrona dziś zagra mecz więc idziemy na wymianę ciosów.
Ja dziś decyduję się na opcję team total ekipy gości, linia 2.5 to w przypadku takiego rywala jak Vancouver dość spora linia, tym bardziej że od 3 spotkań nikt nie potrafi strzelić Orkom więcej jak 2 bramki. Inna sprawa, że defensywa VAN spokojnie może zneutralizować atak Flyers, oczywiście nie jest powiedziane, że goście tu polegną z kretesem a Lack zaliczy kolejne SO, chce tylko powiedzieć, że Phila w zderzeniu z naprawdę twardą i dobrze usposobioną drużyną pod względem obronnym traci grunt pod nogami.
Philadelphia Flyers under 2.5 / 1.69 Marathonbet ⛔ 2 bramki Lotników w końcówkach tercji, oj Vancouver...
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

Tym razem swoje oczy kieruję do Chicago, gdzie miejscowi Blackhawks podejmą gości z Los Angeles. Obie ekipy to ligowi potentaci, którzy w ostatnich dwóch sezonach zdobywali puchar Stanleya. Są to bardzo prestiżowe spotkania, co zapowiada nie lada widowisko. W bramkach obu ekip zagrają nominalne trójki Raanta i Jones. Na większą uwagę zasługuje ten drugi, gdyż przebojem wdarł sie do NHL, i sprawił nie lada niespodziankę w ekipie z Kaliforni. Dziś bedzie mu jednak ciężko, gdyż Blackhawks w United Center grają bardzo porywająco i skutecznie. Naprawdę cięzko ich tutaj pokonać, i wątpie aby udało się to Królom, którzy ostatnio grają dosyć pasywnie, przez co stali sie znacznie łatwiejszym rywalem, nawet dla słabszych zespołów. Dziś zatem nie spodziewam sie niespodzianki i stawiam pewnie na gospodarzy.
Blackhawks 60&#39; 2,20 Pinnacle ✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pens świetnie radzą sobie bez Małkina, widnieje tam ogromny &quot;firepower&quot; i jak pisałem ostatnio - ich wizytówka to powerplay, który dał ponownie znać o sobie w ostatnim starciu z Jackets. Ogólnie ma kto strzelać, podczas
gdy w przypadku Diabłów ten problem pojawia się na porządku dziennym niemal od początku sezonu. Co prawda prowadzą w bezpośredniej rywalizacji z Pingwinami, wygrywając m.in ostatni mecz w Newark, ale czy to nie idealna okazja, by wziąć rewanż w przypadku Pens, tym bardziej że są w gazie i nie zapowiada się, by przystopowali w wyścigu o fotel lidera Wschodu z Bruins? Według mnie dwa punkty mają na wyciągnięcie ręki.

Pittsburgh Penguins OT @ New Jersey Devils [1,75] PinnacleSports ⛔ (1:2)

Poczynania Blues można porównać do sytuacji jaka ma miejsce w przypadku Penguins. Nie ma kontuzjowanego Backesa, nie ma Alexa Steen&#39;a , czyli właściwie podstawowa siła rażenia Nutek, a mimo to potrafią zamykać swoich rywali i znaleźć dogodny sposób na zwycięstwo. Tak było m.in ostatnio z Hawks, gdzie uwierzyli w siebie i nie oddali za wygraną do samego końca meczu, a ich postawa i przypieczętowanie zwycięstwa w rzutach karnych i ogółem popis Elliotta w bramce, to klasa sama w sobie. Po drugiej stronie Dzikusy, których cholernie trudno pokonać u siebie ,jednak tam jest poważny problem i siadła nawet postawa w defensywie, która grała na na prawdę wzorowym poziomie w ostatnim okresie. Przechodzą kryzys i nie sądzę, by Blues byli na tyle wygodnym rywalem w dniu dzisiejszym ,by z tego
kryzysu wyjść. Poza tym bardzo istotnym faktem w tym meczu przemawiającym za Blues jest ich bilans spotkań przeciwko rywalom z dywizji (12 zwycięstw na 13 spotkań)

St. Louis Blues OT @ Minnesota Wild [1,85] PinnacleSports ✅ (2:1)

Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Trzeba konsekwentnie pobierać najlepszy zespół w lidze, w dodatku z najlepszym bilansem zwycięstw we własnej hali, gdzie nie przegrali jeszcze w regulaminowym czasie gry od początku sezonu. Rywalizacje na Pacyfiku rządzą się swoimi prawami i tutaj właściwie każdy gospodarz znajduje dogodny sposób i przeważa mecz na swoją szalę. Sądzę, że Ducks zdołają kontynuować passę, nawet pomimo Rekinów po drugiej stronie bandy, którzy na wyjazdach nie są już tak wydajni jak u siebie.

San Jose Sharks @ Anaheim Ducks OT [1,85] PinnacleSports ✅ (3:6)

Kings po wręcz doskonałym grudniu, dostali szybkie ciosy na korpus przegrywając 3 spotkania z rzędu, a ich prawdziwym katem okazały się właśnie Gwiazdki z Dallas, którzy unicestwili ich w Los Angeles dokładnie tydzień temu. Jones nie był już tak pewny i skuteczny w bramce i pomimo wciąż intensywnej i wydajnej gry Kings - polegli. W Nashville byli bardzo blisko, ale zabrakło po prostu szczęścia i trzeźwej postawy w ekstremalnych momentach, ale dzisiejszy mecz w Chicago to typowy duel defensywny obu ekip, gdzie tak na prawdę mecz był &quot;na styk&quot; i do samego końca wszystko
mogło się wydarzyć, niekoniecznie na korzyść gospodarzy. Kings szukają przełamania i według mnie są bardzo blisko, a do bólu nieregularni w tym sezonie Stars, dla których nie ma większego znaczenia czy grają u siebie czy na wyjazdach - bo tak na prawdę wszystkiego można się po nich spodziewać - są dziś jak najbardziej to łyknięcia, tym bardziej że to sprawa rewanżowa dla gości.

Los Angeles Kings OT @ Dallas Stars [1,94] PinnacleSports ⛔ (2:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New Jersey Devils- Pittsburgh Penguins 2OT @ 1,8 William Hill ⛔ 2:1 ⛔

Dziś w sesji popołudniowej Pingwiny staną naprzeciw hokeistów New Jersey Devils. Zapowiada się fajny meczyk. Devils strasznie zawodzą w tym sezonie. Słabą formę prezentuje Brodeur. Stać go na więcej ale jest to nadal bramkarz wysokiej klasy. Pingwiny wygrywają mecz za meczem i widać że zapomnieli już o sromotnej porażce w Ottawie (5:0 dla Senators) co było widać w ostatnim meczu z Kurtkami. Nadal nieobecny Malkin jednak Crosby i Kunitz czarują tak dobrze że to wystarcza do odnoszenia zwycięstw. Do s5 wrócił też Orpik. Stawianie na Pingwiny po kursie 1,8 jest opłacalne. Jednak 1,67 które oferuje Unibet nie jest warte zachodu.


Boston Bruins- New York Islanders 1 (60&#39;) @ 1,65 Unibet ⛔ 3:5 ⛔ Nie wiem jak można z 3:1...

Tu sprawa wydaje się jasna. Bruins mają wejść w ten rok pewnym zwycięstwem. Rywal godny wypunktowania. Ofensywa Bostonu jest bezlitosna. U siebie odprawiają rywali z naprawdę dużym bagażem bramek. Ostatnio o tym przekonali się także mocni moim zdaniem Senatorzy. Historia pokazuje że Wyspiarze lubią utrzeć nosa Miśkom jednak teraz Bostończycy są zbyt mocni na porażki z drużynami pokroju Islanders.

Anaheim Ducks- San Jose Sharks 1OT @ 1,83 bet365 ✅ 6:3 ✅

Analizę tego meczu chciałbym rozpocząć od tego o czym wspomniał Lutek. Rekiny to na wyjazdach drużyna słaba. Nawet trochę nie przypominająca tych Rekinów z własnej tafli. A co można powiedzieć o Ducks? Drużyna grająca fajny hokej. U siebie bardzo mocni. Jak już wspomniał kolega Lutek doznali u siebie 2 porażek i żadna nie miała miejsca po regulaminowych 60 minutach. Dziś szansa na dogonienie Blackhawks w konferencji Zachodniej.

Phoenix Coyotes- Edmonton Oilers 1OT @ 1,56 William Hill ✅ 4:3 ✅

Dziś mecz na przełamanie dla Kojotów. Rywal do tego idealny ponieważ są to chłopcy do bicia z Edmontom. Coyotes niby ostatnio cieniują jednak rywale byli bardzo mocni. Wyjazdowe porażki z Ducks, Sabres czy Maple Leafs nie czynią tej drużyny słabej. Tym bardziej że wszystkie miały miejsce po dogrywkach. W ogóle Phoenix jest drużyną lubiącą dogrywki. Bardzo często remisują. Ostatnio w dogrywkach im nie wychodzi ale dziś jak już wspomniałem rywal do ogrania nawet w regulaminowym czasie. Oilers na wyjeździe są dość słabi. Mało tego, oni w ogóle są słabi. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych to 4 porażki i jedno zwycięstwo, to ostatnie nad Calgary Flames. Cóż tu napisać. Kojoty powinny to wygrać.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Boston Bruins - New York Islanders

Na ostatnią analizę w tym roku wybrałem spotkania pomiędzy misiami z Bostonu, a wyspiarzami, którzy zawitają w dzisiejszy sylwestrowy wieczór do hali TD Garden w Bostonie. Pokuszę sie o niemałego doga, gdyż zagram tutaj gości. Oto co przekonało mnie to tego typu:
Gospodarze zagrają dzisiaj prawdopodobnie bez Zdeno Chary, który jest opoką defensywy Bruins, ponadto nieobecność Seidenberga, który wypadł do końca sezonu powoduje, że gospodarze wystąpią bez pierwszej pary obrońców, co będzie stanowić dla nich duży problem. Przyjezdni już lekko ocknęli się po kryzysie jaki przeżywali jeszcze nie tak dawno, i powoli wychodzą na właściwe tory. Dzisiaj staną przed ogromną szansą wygrania w Bostonie, i złamania dobrej passy Bruins we własnej hali. W bramce stanie Nabokov, który jeszcze do końca nie zapomniał jak się broni i powinien być lepszą opcją na ten moment ani jeżeli Poulin. U gospodarzy po raz kolejny bedzie Rask, który jest świetnym bramkarzem, ale bez wsparcia obrońców będzie mu ciężko utrzymać swój nominalny pułap. Gram tutaj Islanders, którzy są dzisiaj według mnie naprawdę warci gry.
Islanders OT 3,13 Pinnacle ✅

Wszystkim typującym życzę Szęśliwego Nowego Roku i jak najwięcej wygranych w 2014 !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dziś o godzinie 19 naszego czasu odbędzie się spotkanie NHL
Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
Od kilku lat wymyślono,aby w Stanach 1 dnia nowego roku grać jedno spotkanie hokeja na powietrzu. Jest to dopiero 6 takie wydarzenie,drugi raz udział biorą Wingsi. We wszystkich spotkaniach oprócz tego historycznego Detroit padał wynik under 5,5. Mecz Detroit zakończył się wynikiem 10 bramkowym. Dzisiejsze wydarzenie będzie miało miejsce na boisku futbolowym w stanie Michigan, a więc to hokeiści z Detroit są gospodarzem. Po beznadziejnym spotkaniu z Nashville gdzie zawodnicy z Mo Town przespali pierwsze dwie tercje będą chcieli się pokazać. Toronto ostatnio gra coraz lepiej,lecz wydaje mi się, że dziś pora na wygraną drużyny gospodarzy. Nie będę ukazywać statystyk spotkań między DET:TOR ponieważ według mnie spotkania na powietrzu mają inna historię.
TYP : Detroit (wygrana po dogrywce i karnych )
Kurs : 1,72
Buk : Expekt
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lightning wychodzą z domu rozpoczynając dość długi road trip. Ogółem należą się słowa uznania, bo bez kontuzjowanego Stamkosa radzą sobie znacznie lepiej
niż oczekiwano i wciąż są w czołówce konferencji wschodniej, którą wypracowali sobie głównie poprzez świetne występy we własnej hali. Przed nimi jednak bardzo
ciężki teren, tym bardziej że Orki przechodzą aktualnie swój najlepszy okres tego sezonu i po fenomenalnym grudniu, gdzie wykolekcjonowali aż 12 zwycięstw, będą z pewnością kontynuować swój progres. Doceniam Bolts, ale na wyjazdach to inna paka i z tak dobrze operującymi w defensywie Nucks, poprzeczka może okazać się na zbyt wysokim pułapie. Stawiam na gospodarzy.
Tampa Bay Lightning @ Vancouver Canucks OT [1,66] PinnacleSports ⛔ (4:2) jedno z gorszych spotkań Nucks w tym sezonie ..
Mecz o 4:00 nad ranem
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs (2-3 F/SO)
Typ:
Toronto Maple Leafs incl.OT @ 2.16 ✅ ???? Buk: Unibet

Dziś NHL częstuje nas tym co tygryski lubią najbardzie j! W pierws zy dzień Nowego Roku czeka nas nie lada gratka dla koneserów hokeja a więc Winter Classic 2014. Sam fakt , że mecz odbędzie się na otwartym powietrzu w obecności 106,000 fanów hokeja przyprawia o gęsią skórkę. Jeśli do tego dodamy fakt , że naprzeciw siebie staną dwie najbardziej rozpoznawalne ekipy z NHL a więc Detroit Red Wing i Toronto Maple Leafs to wyjdzie nam szlagier co się zowie. Zdecydowanym faworytem dz isiejszej konfrontacji według bukmacherów są rzekomi gospodarze - gracze Red Wings. Moim skromnym zdaniem niesłusznie. Sz anse oceniam 50/50. W grze drużyny &quot; klonowych liści&quot; dostrzegłem ostatnio zdecydowaną poprawę . Wygrali ostatnie 2 gry a 2 wcześniejsze przegrali po rzutach karnych w tym jedną u siebie właśnie z Red Wings. Wszystko powoli się zaczyna u nich ładnie układać począwszy od dobrej formy Phila Kessela , który wreszcie zaczął strzelać przez świetnie dysponowanego Berniera w sieci któremu przenosiny z LA do Kanady wyszły na dobre po podpisanie nowego kontraktu przez czołowego defensmena Maple Leafs (i niezłego mordobijka) Diona Pheanufa.
W typie na Toronto widzę value i decyduję się delikatnie pograć na ich win dzisiejszym Winter Classic. Let&#39;s Go Maple Leafs!! !
P.S. Wybacz Lutek;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wild - Sabres
Pominville strzeli gola
2,75 Betsson ✅✅✅ no mercy

Deal na linii Minny - Bu ffalo wywołał sporo emocji, zaczęły się dyskusje, kto tak na prawdę ten deal wygrał. Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że podejmę się takowej oceny dopiero wtedy, kiedy Zadorov (1st pick dla Sabres) zachwyci mnie na taflach NHL. Mistrzostwa trwają, a Nikita zdążył już być bohaterem jednego ze spotkań (2G, całkiem nieźle jak na D). BUF dostało jeszcze Hacketta (w 12/13 na dzień dobry 5,08 GAA i powrót do Aeros - Matt nie jest jeszcze materiałem na NHL) i Johan Larsson, który dupy nie urywa nawet w AHL. Jakby tego było mało wytargają jeszcze 2nd w nadchodzącym drafcie, ale biorąc pod uwagę wyjściową pozycję Minny (aż tak nisko nie będą pomimo tego L-strike), nie sądzę, żeby nagle wybrali jakiegoś nowego Zetterberga -takie szczęście zdarza się raz na 500 picków.

W swoim powrocie do Sabres Jason bez żadnych sentymentów wpakował GWG i został 1st Star meczu. Był to jeden z 4 GWG tego roku - najlepszy wynik w drużynie. Wobec kryzysu, który dopadł Wild oraz absencji bezcennego Parise i tym razem Pommer nie może zastosować taryfy ulgowej dla Millera i spółki. #29 to jedyny obok nieobecnego Zacha natural goal scorer. No dobra, z szacunku wrzucę do tego zacnego grona Heatley&#39;a, który teraz jest wrakiem, ale kiedyś wszyscy sikali po nogach, kiedy był przy krążku (50 goli 06/07). Dlatego teraz największa odpowiedzialność spoczywa na 31-letnim RW. Pommer zachwyca strzałem &quot;z kolana&quot; (nie ma na to właściwego określenia, ale i tak każdy wie, o co chodzi). Prawdziwym królem (niestety król tymczasowo na banicji) tego strzału jest Kovalchuk, który swoimi shotami odrywał różnorakie kończyny wszystkim bramkarzom mającym czelność bronić jego strzały. Jason może nie z takim rozmachem, ale też potrafi. Bardzo charyzmatyczny człowiek, nie boi się podejmować ryzykownych decyzji, a fortuna (nie chodzi o naszego buka) zwraca mu to z nawiązką, czego efektem jest jeden z najbardziej spektakularnych GWG w historii NHL. PO z Senators, dogrywka, Sabres w osłabieniu, Jason bierze krążek, objeżdża wszystkich łącznie z bramkarzem i strzela gola, wygrywając dla Sabres całą serię (4-1). Tym samym pierwszy raz w naszej elitarnej lidze o awansie do kolejnej fazy rozgrywek zadecydował gol strzelony w OT i to wtedy, kiedy drużyna ma o jednego mniej na lodzie. Pamiętam, że Rick Jeanneret, nieśmiertelny komentator spotkań Sabres niemalże stracił swój status nieśmiertelnego, bo był bliski zawału przez to, co zrobił Pommer. Byłaby to piękna śmierć ???? Za każdym razem, kiedy oglądam Sabres zastanawiam się, jak można grać tak słabo, mając tak genialnego komentatora. Z drugiej strony nikt nie wie, który zachwyt okrzyku będzie tym ostatnim, bo czasem chłop się tak zapowietrza, że zaczynam się martwić. Oglądajta Sabres chociażby dla tego gościa - po zakończeniu 15/16 odchodzi na emeryturę. Taka anegdotka z mojej strony.
Minnesota na gwałt potrzebuje punktów. Wciąż uważam, że Sabres to tylko Miller i rzadkie pobudki Stafforda, Moulsona i Ennisa. Jeśli ktoś ma dać sygnał do ataku, to właśnie #29, mający tyle samo bramek na koncie co Stafford, Ott, Foligno i Flynn razem wzięci.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Flyers wchodząc w nowy rozdział sezonu 2014 wnieśli ze sobą pewność siebie oraz pokaźny &#39;firepower&#39; w ofensywie. Zanotowali tym samym bardzo udany
kanadyjski trip ustanawiając jednocześnie najdłuższy winning streak w ciągu ostatnich dwóch lat. Te rezultaty to przede wszystkim zasługa całego zespołu, a nie pojedynczych &#39;gwiazd&#39;, na których jeszcze nie tak dawno opierała się główna odpowiedzialność. By móc jednak w jakiś sposób rywalizować ze świetnym i zdecydowanie bardziej regularnym zespole w tym sezonie - Avalanche, potrzeba utrzymać tą pewność siebie i znaleźć jak najlepsze argumenty, tym bardziej że sztuka pokonania Lawin w Denver nie udała się Lotnikom od ponad 10 lat. Avs swoje wyniki u siebie zawdzięczają głównie poprzez bardzo skuteczną ofensywę, gdzie strzelają ok. 3 bramek na mecz. Warto z pewnością przykuć uwagę na ostatnie poczynania Flyers i nie można ich w żaden sposób lekceważyć, ale według mnie to Avs są w tym spotkaniu na wygranej pozycji, tym bardziej we własnej hali z takim bilansem przeciwko Lotnikom.

Philadelphia Flyers @ Colorado Avalanche OT [1,81] PinnacleSports ✅ (1:2)
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Boston Bruins- Nashville Predators over 4,5@ 1,65 Unibet ⛔ 2:2 =4 ⛔
Szczerze mówiąc przymierzałem się do pisania analizy na ten mecz, lecz poszukując informacji o absencjach wyczytałem że w bramce Bruins prawdopodobnie zadebiutuje dziś 24-letni Szwed Svedberg. Nie wiem co o nim myśleć. Nie znam gościa i nigdy nie widziałem go w akcji dlatego nie bardzo wiem na co go stać. Do obrony wrócą prawdopodnie Seidenberg i Hamilton. Stawka spotkania niby średnia, generalnie jak w każdym meczu NHL jednak ostatnio w Bruins stało się coś czego zapewne mało kto się spodziewał. Chodzi o porażkę z Islanders na TD Garden. Myślę że rządza rewanżu będzie dość duża. Tym bardziej że grają znów przed własną publiką a rywal jak najbardziej do ogrania. Ostatnio jednak w dość dobrej formie. Ograli Red Wings i Kings. A to już ekipy z tej średnio wyższej półki. Warto nadmienić że w ostatnim meczu defensywa Bruins zbytnio się nie popisała i ma również swoje wady. Over 4,5 powinien tu paść.

Ottawa Senators- Winnipeg Jets 1 (60’) @ 2,10 Unibet ✅ 4:3 ✅
Senatorzy… hmm… uwielbiam tą ekipę. Szczególnie u siebie. Pisałem już w ostatnim tygodniu 2 albo 3 razy o nich. Powtórzę. Nie jest to typ ekipy który czeka schowany za podwójną gardą na błąd rywala. Sami się na niego rzucają i próbują strzelić jak najwięcej. Dziś będzie podobnie. Ekipa Jets nie jest fantastyczna. Na wyjazdach słaba ponieważ dużo siły daje im własna publika a tej dziś zabraknie. Senatorzy zagrają po raz kolejny bez Jasona Spezzy ale chyba nikt za nim nie tęskni ponieważ świetnie spisuje się Zibanejad. Warto napomnieć o fantastycznej formie Andersona który w meczu z Capitals wielokrotnie ratował tyłki defensywie Senators. Kto nie widział skrótu tego meczu musi natychmiast nadrobić zaległości ponieważ Anderson był wtedy ścianą której nie mógł sforsować sam Alex Ovechkin. Czy uda się to Bryanowi Little? Ciężko mi w to uwierzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik

Dziś o 3 w nocy będziemy świadkami spotkania między PHOENIX COYOTES,a COLUMBUS BLUE JACKETS. Drużyna z Arizony w tym sezonie spisuje się nieźle. Na swoim parkiecie legitymuje się rekordem 7-7-3, ich ostatnie 6 spotkań to UWAGA 6 remisów(2 dom,4 wyjazd). Remisy u siebie to spotkania z świetnymi SjS i Edmontonem. Po drugiej stronie tafli mamy drużynę Kurtek, która ostatnie 2 spotkania przegrała z Pitts i Colorado tracąc w obu spotkaniach 10 bramek. Kojoty wygrały ostatnie 3 z 4 spotkań z drużyną Jackets. Wszystkie wygrane były zwycięstwami na ich własnym terenie.
Wydaje się, że dziś po wygraną sięgną zawodnicy ze stanu Arizona. Pewniejszym typem wydaje mi się granie na wygraną po dogrywce i karnych(Nigdy nie wiadomo,czy nie przedłużą tego remisowego streaku).
Typ : Phoenix Coyotes(wliczone dogrywka i karne)
Buk : Expekt
Kurs : 1,63
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Boston Bruins - Nashville Predators
@ Typ: Bruins over 2.5 |1.60| ✅ 3:2&#39;
▶ Buk: Betsson !
Niedźwiadki, po ostatnich dwóch porażkach dziś będą podejmować na swoim terenie &#39;TD Garden, zespół jak najbardziej niespodziewany, ale i bardzo chimeryczny w swoich poczynaniach, z drużynami wyższej rangi. Dziś mają gospodarze wiele do udowodnienia, z racji tego, że kolejne stracone punkty mogą ważyć się o stracenie pozycji wice-lidera, w konferencji wschodniej, a tam Błyskawice, drepczą po piętach i są na dobrej drodze aby być na pozycji drugiej. Niedźwiadki słyną na pewno od bardzo solidnego powerplay, mający w sobie dużo trafień bramkowych w tym sezonie, a po drugiej stronie zespół, który właśnie w delegacjach nie spisuję się zbytnio solidnie, bo i dużo bramek traci przez takie właśnie fazy spotkania. Solidny forechecking, może być kluczem do zwycięstwa gospodarzy, oraz sprawienie wiele zawodu, goalie Preds który również do najlepszych nie należy. Stawiam na over gospodarzy, którzy z pewnością są ekipą solidniejszą i godną finałów playoff którzy w tamtejszym sezonie byli bardzo blisko zgarnięcia pucharu Stanleya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
klawisz902 1

klawisz902

Użytkownik
Boston Bruins- Nashville Predators over 4,5@ 1,65 Unibet
Over 4,5 wydaje się być dość wygodnym ponieważ w przypadku remisu 2:2 w regulaminowych 60 minutach możemy już księgować zakład. Takiego luksusu nie gwarantuje nam over 5,5
Kamillo, popełniłeś błąd przy tym overze. Unibet over 4,5 po kursie 1,65 rozlicza w regulaminowym (a właściwie jak oni to nazywają w przepisowym) czasie gry. A więc przy wyniku 2:2 w RT typ jest przegrany (jest under 4,5). Bramka zdobyta w dogrywce lub doliczona po rzutach karnych, nie jest liczona do tego typu granego w Unibecie. Najwyższy kurs jaki można teraz złapać na over 4,5 z OT i SO to 1,45-1,46.
To takie krótkie wyjaśnienie, bo jest to ewidentny błąd w interpretacji typu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Colorado Avalanche vs Philadelphia Flyers
Lotnicy on fire, bo inaczej nie da się tego nazwać, zwycięstwo na Calgary to właściwie była jasna sprawa, ale wcześniejsze dwa zwycięstwa nad Oilers i Canucks są przykładem na to, że Phila zaczyna w końcu grac dobry hokej. Z tych trzech spotkań zdecydowanie mecz w Van zapdł mi w pamięci i to jak goście potrafili w końcówkach tercji odwracać losy spotkania. Widać że Flyers mimo tego, że świetnie w defensywie nie grają to potrafią znacznie nadrabiać ofensywą. Kto by pomyślał że taki Lecavalier będzie grał w 3 linii, a jednak jest to możliwe i póki co chyba tak zostanie bo po co psuć dobry system. Dzisiaj na pewno nie są bez szans gracze Flyers, Colorado ostatnimi czasy zmagało się z nienajlepszą dyspozycją, która doprowadziła do 4 porażek z rzędu, ale ostatni mecz przeciwko CBJ trochę poprawił morale, co nie znaczy, że było tam widać progres w grze. Dla mnie szanse 50/50 jednak z uwagi na to, że Colorado to dość trudny teren, wybieram sobie bet na team total gości, linia 2.0 myślę że bez problemu do pokrycia, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę to że zarówno Varlamov jak i Giguere wcale nadzwyczajnie się nie spisywali, a to przy tak dobrze dysponowanej ofensywie Phila może mieć dość duże znaczenie.

Philadelphia Flyers over 2.0 / 1.60 Marathonbet ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Kamillo, popełniłeś błąd przy tym overze. Unibet over 4,5 po kursie 1,65 rozlicza w regulaminowym (a właściwie jak oni to nazywają w przepisowym) czasie gry. A więc przy wyniku 2:2 w RT typ jest przegrany (jest under 4,5). Bramka zdobyta w dogrywce lub doliczona po rzutach karnych, nie jest liczona do tego typu granego w Unibecie. Najwyższy kurs jaki można teraz złapać na over 4,5 z OT i SO to 1,45-1,46.

To takie krótkie wyjaśnienie, bo jest to ewidentny błąd w interpretacji typu!
Racja. Słusznie to zauważyłeś, mój błąd w interpretacji. Może nie tyle w interpretacji co stawianie z pamięci, ponieważ na większości over liczony jest z dogrywką. Na Unibecie wyraźnie jest napisane &quot;regularny czas gry&quot; czy coś takiego. W każdym bądź razie, poprawiam i można usunąć ten spam.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Dallas Stars - Montreal Canadiens


Na pierwszą analizę w nowym roku kalendarzowym wybrałem spotkanie w Teksasie, gdzie miejscowi Stars podejmą dziś ekipę Montreal Canadiens. Goście z Montrealu kończą dzisiaj swój przydługawy road trip i zaraz po spotkaniu odlatują do Kanady.
Gospodarze z kolei mają kilku meczowy homestand. Między słupkami obu składów staną nominalni starterzy, a zatem Lehtonen i Price. Jest to starcie moim zdaniem ligowych średniaków, którzy bedą walczyć do samego końca o wejście do postseason. W tym matchupie ogółem jednak bardziej podoba mi sie drużyna przyjezdych, którzy grają bardzo schematyczny hokej, i na dłuższą mete przynoszący dobre wyniki. Ich skład to typowa mieszanka rutyny (Plekaniec,Markov) z młodością (Galchenyuk, Eller) i solidnym goaltendingiem w wykonaniu Careya Price-a. Stars w porównaniu do Habs są zespołem gorszym, widać że brakuje tam jeszcze regularności, w raz z chimerycznie broniącym w tym sezonie Lehtonenen. Ponadto dzisiaj zagrają bez dwóch weteranów czyli Gonczara i Whitneya. Ogółem rzecz biorąc nie wygląda to najlepiej. Grając w ten sposób cieżko bedzie im o playoff, zespół jest w budowie i obecni Stars to dopiero zalążek czegoś nowego. Dzisiejsi goście są już ekipą dobrze poukładoną i bardziej kompletną od gospodarzy i naprawdę zdziwię sie, jak wrócą do Kanady bez korzystnego wyniku.

Canadiens OT 2,24 Pinnacle ✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Weekend z NHL! ;)



No to startujemy! Dziś na noc, niezbyt bogata oferta, ale myślę że fanatycy na pewno coś dla siebie znajdą. Ja na pewno rozważam, spotkanie w Jersey, gdzie Diabły będą gościć Jastrzębie. Hawks, po wczorajszej porażce, mają na pewno jakiś niedosyt, ale dziś może to się diametralnie zmienić, bo chyba każdy ślędzący ich poczynania, wiedzą jak &#39;wracają&#39; players, z Chicago i z jakim przytupem, miażdżą swoich rywali. Natomiast, z soboty na niedziele, widzę ciekawy również meczyk pomiędzy Dzikusami, a Stołecznymi. Gdzie gracze Minnesoty w końcu zdobyli punkty po dość solidnym meczu z Sabres. Owca w końcu trafia, więc to jest dobry znak, że wraca do swojej najlepszej gry, mimo że ostatnimi czasy w trzech meczach kiedy nie strzelił, wielokrotnie, strzelał na bramkę, również warto popatrzeć na oferty, na strzały zawodników, Betsson takie perełki oferuję a kursy są jak najbardziej do grania.​

Zachęcam do dyskusji!

Kursy oferowane przez Betsson !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom