>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Warto grać za grubszą sumę w kierunku Los Angeles Kings?? Ostatni ich mecz grałem -1,5 za stawkę ponad 3 i spokojnie ten typ wszedł, teraz też myślę grać -1,5 w strone King tylko zastanawiam sie czy słusznie w końcu Colorado to nie byle zespół ....
 
M 7

matiuss90

Użytkownik
Hmmm, według mnie LA powinno wygrać dzisiejsze spotkanie. To naprawdę solidna drużyna, a ich przegrane z Colorado, to bardziej kwestia wpadki a niżeli wybitnej gry drużyny z Colorado.
Zgadzam się z naszym ekspertem Lutkiem, Kings nie powinni mieć problemów z wygraniem dzisiejszego spotkania. Jednak.... nie wiem czy stawiał bym tutaj handi -1,5. Ja na pewno zagram w stronę LA, ale raczej czysty ML razem z OT
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Ottawa Senators - Phoenix Coyotes

Typ: Phoenix Coyotes ML OT✅
Kurs: 1,95
Bet365​


Dziś w Canadian Tire Centre w Ottawie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowymi Senatorami a drużyną Kojotów z Phoenix. Kojoty po trzech porażkach z rzędu będą zapewne chcieli wygrać, a szanse na to są spore, gdyż Ottawa ma jedną z najsłabszych defensyw w lidze z 122 straconymi golami na koncie, czyli wychodzi średnia 3,16 straconego gola na mecz, słabsze są od nich tylko NY Islanders (124 gole stracone) oraz Edmonton Oilers (127 goli straconych). Dodatkowo jeśli goście wygrają mecz w Ottawie, przełamią passę porażek na wyjeździe z Senatorami. Ostatni raz Kojoty wygrały z gospodarzami 12 grudnia 1998 roku i od tej pory w następnych sześciu spotkaniach wyjazdowych z Sens wszystkie sześć przegrali na czysto w 60 minutach. Myślę, że dzisiaj czas na rewanż i pierwsze od ponad piętnastu lat zwycięstwo w hali Senatorów. Ogólnie obie drużyny spisują się ostatnio mniej więcej tak samo, na pięć spotkań mają po trzy porażki oraz dwa zwycięstwa. Ale według mnie słaba postawa defensywy gospodarzy może dzisiaj w znacznym stopniu przyczynić się do przegranej na własnej tafli, gdzie spisują najgorzej spośród wszystkich drużyn NHL - na 20 spotkań u siebie puścili 68 bramek. Kapitan Senatorów - Jason Spezza powiedział, że po ostatnich słabych wynikach jego drużyny, zawodnicy zaczynają czuć presje oraz, ze ich gra w ofensywie nie jest tak skuteczna jak powinna być. Według mnie taka atmosfera nie im nie pomoże a może tylko zaszkodzić. W drużynie gości nie zagra kapitan Shane Doan, u którego w końcu zdiagnozowali chorobę jako gorączkę gór skalistych. Myślę, że pomimo tego osłabienia drużyna Kojotów i tak powinna wygrać te spotkanie i przerwać passę ostatnich 3 porażek z rzędu jak i passę przegranych meczów w Ottawie co powinna ułatwić, jak pisałem wyżej słaba defensywa gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - St Louis Blues

Dziś tylko i wyłącznie dla nocnych marków, ale wybaczcie, naprawde nie dałem rady wczesniej. Blues zawitają dzisiaj do Edmonton, gdzie zmierzą sie z tamtejszymi Oilers.
Gospodarze ten sezon mogą już raczej spisać na straty, jednakże nie sądze by byli już tak zniechęci by nie zawalczyć z tak renomowanym zespołem jak Blues. W bramce gospodarzy Ilya Bryzgałow który w mojej ocenie jest osobą, która naprawdę nadaje sie miedzy słupki, w drużynie z prowicji Alberta. Po drugiej stronie dziś Eliott, który po fajerwerkach w sezonie 11/12 obniżył znacznie loty, i nie jest nikim wiecej niż tylko stałym backupem dla Halaka. Dziś gospodarze są w stanie jak najbardziej strzelić mu kilka bramek, poniewaz jak to juz mają w zwyczaju, albo odpalają z grubej ruły, lub bez wiekszej walki oddają mecz. Dzisiaj mam nadzieje na tą pierwszą opcje. Bryzgałow dodaje wiecej pewności w szeregi gospodarzy, i ogólnie jest znacznie lepszym bramkarzem anijezeli Dubnyk. To spory dog, ale w mojej ocenie jest warty gry, i dlatego też stawiam tutaj na miejscowych.
Oilers OT 2,48 Pinnacle ⛔ ????
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Minnesota Wild


Faktem jest że Rangers aktualnie zawodzą na całej linii. Stali sie typowymi jezdzcami bez głów, dziurawa defensywa, Lundqvist puszczający co mecz niemałe szmaty. Obraz jakże niepodobny do tej drużyny, jak i tego bramkarza. Coś im ewidentnie nie trybi, nie ma pojecia co, jednakże spróbuje strzelić że chodzi tutaj o samego Lundqvista. Po przedłużeniu umowy z klubem, całkowicie przestał bronić, jego staty lecą na łeb, na szyje i wygląda na to że może to być najgorszy sezon w karierze &quot;Króla Henryka&quot;. Gospodarze na przełamanie wystawią dziś Cama Talbota, który do tej pory gra bardzo przyzwoicie i spodziewam sie że powinien nieco poprawić morale w ekipie. Dzisiejszym rywalem Rangers bedą Wild, którzy są co prawda mocną ekipą, ale ewidentnie nie sprzyja im gra poza własną taflą. Ostatnio dodatkowo jest im ciężej, ponieważ grają bez rozgrywającego bardzo dobrą kampanie bramkarza Josha Hardinga. Zastępuje go Backstrom, który jak już pisałem w jednej ze wcześniejszym analiz, jest wypalony i Wild z nim w bramce grają bardzo chaotycznie i nie pewnie. Spróbuje zagrać tutaj gospodarzy, są silną ekipą. Mają świetną hale, Madison Square Garden, jednakże ostatnio grają całkowite tyły. Jeśli tym problemem był skorumpowany bramkarz. To powinni dziś pokonać gości z Minnesoty.

Rangers 60&#39; 2,52 Pinnacle ✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Po przełamaniu się z Flames, Skrzydła odnaleźli kolejny sposób na wygranie w Toronto i choć wszystko wskazywało na to, że już po I tercji pójdzie z górki, tak nie po raz pierwszy i pewnie ostatni utrudnili sobie życie. Mimo wszystko udało się przełamać tym razem w partyjce karnych i zdobyli cenne, motywujące zwycięstwo. Warto było zwrócić uwagę na Tomasa Jurco, który świetnie się spisał na I linii z weteranami i wszystko wskazuje na to ,że wyrabia się kolejny wartościowy skrzydłowy. Nie można tutaj mówić już o jakiejś doskonałej stabilności Skrzydeł, bo kluczowi zawodnicy dopiero zaczęli powracać do składu po wyleczonych urazach, jednak Wyspiarze to bardzo słaby zespół i zwycięstwo powinno być tutaj rutyną nawet w ograniczonym składzie. W Toronto grał już DeKeyser, dziś zobaczymy Nyquista i prawdopodobnie Helm&#39;a , tak więc jest dobrze i miejmy nadzieję ,że pełny skład zobaczymy podczas Winter Classic 1 stycznia.

Isles w tym sezonie najlepiej spełniali się w roli egzekutorów, jak to było m.in ostatnio z Rangers, jednak takich spotkań było jak na lekarstwo i zostali
sprowadzeni na ziemię już w poprzednim meczu z Ducks. System Capuano zawodzi po całej linii i sądzę, że ich sezon jest spisany już na straty , a już na pewno będą chcieli zakończyć jak najszybciej ten 2013 rok. Wings są lepsi pod niemal każdym względem, począwszy od ofensywy, special teams, defensywy , wznowień , zdyscyplinowania czy nawet postawy bramkarza i może nie powtórzą tego pewnego zwycięstwa z ostatniego meczu 5:0 ,ale powinni komfortowo zgarnąć 2 punkty i przeciągnąć passę zwycięstw, a są na na prawdę dobrej ku temu drodze.

New York Islanders @ Detroit Red Wings OT [1,68] PinnacleSports ⛔

Nigdy nie lubię grać przeciwko Capitals, bo zaskakują dokładnie wtedy, kiedy nikt się tego po nich nie spodziewa - a wygrać i wręcz zdemolować potrafią chyba każdego. Prawda jest jednak taka, że poza intensywnością jaką widzimy w niemal każdym meczu głównie z udziałem I linii z Oviechkinem i Backstromem na czele, Stołeczni sporo tracą na tyłach i miewają duże problemy z utrzymaniem korzystnego wyniku. Zaskakujące jest to ,że mają mniej zwycięstw w regulaminowym czasie niż przykładowo Pantery i wciąż są na bardzo dogodnym miejscu w tabeli. Mając jednak takich killerów jak Ovi, Backstrom czy do bólu skuteczny Fehr w rzutach karnych , można sobie chyba na to pozwolić i zachowywać pewność siebie.

Jakkolwiek by na to nie patrzeć, podejmując najlepszy zespól Zachodu - Ducks, trzeba grać przez pełne 60 minut, a Ducks udowodnili, że nawet przespana I czy II tercja to wciąż nic straconego i są w stanie z radością odwracać losy spotkania. Wygrali łącznie na wyjazdach 5 spotkań z rzędu trafiając 20 bramek i nie bez powodu są obok Red Wings najlepszym grającym zespołem poza domem w tym sezonie.

Anaheim Ducks OT @ Washington Capitals [1,98] PinnacleSports ✅

Jeśli Gwiazdki w tym sezonie pofatygowaliby się wziąć udział w ogólnym konkursie ilości zdobytych zwycięstw z rzędu, to podejrzewam że mogliby rywalizować na równi z takimi fachowcami jak Oilers czy Sabres. Potrafią zagrać bardzo dobry mecz, ale są strasznie nieregularni i tak na prawdę musieliby zagrać na 100% , by móc w ogóle rywalizować z aktualnym zespołem Kings. Królowie konsekwentnie idą do przodu i choć Lawiny w ostatnim meczu okazali się grubą ścianą, to Martin Jones udowodnił po raz kolejny swoją wartość w rzutach karnych. Doughty, który jest jednym z głównych dyrygentów w tworzeniu akcji pod niebieską grał trochę niemrawo i zdarzały mu się proste błędy, do tego dorzucę przespane większość meczu przez głównych ofensorów i przez to nie mogło być inaczej, a o wyniku
zadecydowały karne. Zauważyłem z resztą, że Kings znacznie lepiej radzą sobie w tych późnych sesjach niż w meczach południowych i być może jest to sprawa nieistotna, ale tak to właśnie wygląda. Dziś grają o 4:30 naszego czasu i spodziewam się kolejnej gratki w ofensywie i prostej egzekucji przeciwko Stars, którzy mają jeszcze spore trudności z określeniem swojej drogi w tym sezonie.

Dallas Stars @ Los Angeles Kings -1 handicap [1,86] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dziś oferta naprawdę bogata dlatego proponuję kilka meczy na których można utopić kasę ;)


Detroit Red Wings- New York Islanders 1 ML OT @ 1,59 Unibet ⛔ 0:3 ⛔ żałosna gra Red Wings

Prawdę mówiąc wiedziałem że kolega Lutek zagra Skrzydła tak więc wiem że wiele już o tym spotkaniu napisał. Trudno się z nim nie zgodzić. Red Wings wreszcie łapią oddech i po wygranej na trudnym terenie w Toronto wracają na własną taflę gdzie zagrają z cienkimi Islanders. Oglądałem trochę ostatni mecz Wings z Leafs i muszę przyznać że Alfredson i Datsyuk wspaniale się rozumieją i prowadzą Red Wings do kolejnych zwycięstw.


Los Angeles Kings- Dallas Stars 1 ML OT @ 1,48 Unibet ⛔ 2:5 ⛔ cóż tu napisać, Kings zawiedli a 2 gole dla Stars po 2 strzałach na bramkę czynią z Jonesa zwykłego śmiertelnika ;)

Tu równiez nie mam zamiaru tłumaczyć argumentów Lutka na inny język. Dodam jednak że Stars przyjeżdżają do LA po porażce w karnych z Sharks. Nie był to zły mecz w ich wykonaniu. Jednak nie wierzę że będą w stanie zagrozić Kings w Staples Center. Na dodatek w bramce z Jones&#39;em.



Chicago Blackhawks- New Jersey Devils 1 (60&#39;) @ 1,7 Unibet ✅ 5:2 ✅ dobry mecz Hawks i żałosny Devils. W ogóle co to za team który oddaje 11 strzałów w ciągu całego meczu??? Dla porównania Chicago 37. Żałosny team.

Patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie między tymi rywalami toczonymi na United Center w Chicago, można wywnioskować ze miejscowym drużyna Diabłów po prostu &quot;nie leży&quot;. Dziś jednak sytuacja jest inna. Hawks po porażce u siebie z Vancouver Canucks postarają się udobruchać kibiców. Mam nadzieję że uda im się ponieważ jest to jedna z moich ulubionych druzyn, ale też dlatego że obok Penguins i Bruins są głównymi kandydatami do zdobycia pucharu Stanleya. Nie wierzę w drugą z rzędu porażkę u siebie. Tym bardziej że rywal jest do ogrania. Ponadto po porażce z Nucks, Blackhawks oddali prowadzenie w konferencji zachodniej na rzecz Ducks. Jestem przekonany że dziś dadzą z siebie 100% by je odzyskać.


Osobiście zagrałem te zdarzenia w formie zakładu akumulowanego a łączny kurs wyniósł @ 4. Życzę wysokich wygranych! ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Canes - Blue Jackets
Semin strzeli gola (60 min)
4,0 Betsson✅✅✅

Sasha jest mi bardzo, bardzo dobrze znany, bo zachwycał mnie swoimi występami od wielu lat i szybko zyskał moją sympatię. Niestety, przy wszystkich moich misternych planach, udało mi się zamienić słowo i sfotografować tylko z jego przyjacielem i imiennikiem, którego po dziś dzień możecie obserwować w barwach Caps (właśnie, już kiedyś pisałem - mam w zanadrzu jeszcze jeden autograf Oviego, jeśli ktoś chce sprawić sobie/komuś fajny prezent na święta, zapraszam na priv). The Great 8 oraz 28 stanowią doskonały przykład zawodników potrafiących lecieć w ch.. przez cały mecz, żeby potem zrobić coś absolutnie niezwykłego. Obaj panowie gry w obronie uczyli się chyba od naszych mocarzy z PLH. Jeśli kogoś nie bawią najlepsze komedie, zachęcam do delektowania się &quot;popisami&quot; tej dwójki w d-zone. W jednej linii stanowili broń obosieczną.
#28 dysponuje atomowym slapem i równie morderczym wristerem. Beninati przy wielu bramkach Semina zdzierał struny głosowe krzycząc ROCKET! Tak, Alex w sile strzału naprawdę niewiele ustępuje rok młodszemu rodakowi. Precyzją czasem nawet wygrywa. Backhand szybszy i bardziej praktyczny od Owcy. Do dzisiaj się zastanawiam jak on przekładając z FH na BH strzelał gole niemal z zerowego kąta. Doskonała wizja gry, dalekowzroczność to kolejne atrybuty. Kiepskie ustawienie bramkarza i idzie bomba niemal z połowy lodowiska. Chyba 2 razy strzelił gola będąc grubo za niebieską. I nie były to bynajmniej strzały na pustą bramkę. Kontrola krążka na małej przestrzeni doskonała, Ruscy mają to chyba w genach (Dats, Ovi, Geno, Kovy czy nawet Radulov). Nie ukrywam, że z bólem serca oglądam go w trykocie Canes. Chociaż z drugiej strony byłem pewien, że kiedyś opuści Stolicę. Pierwszy rok w ekipie dywizyjnego rywala wypadł znakomicie, teraz #28 przechodzi mały kryzys, dopiero dokręca się po doleczeniu kontuzji. Na szczęście te bardzo poważne &quot;dzięki którym&quot; gracz ląduje na LTIR nie przytrafiały mu się, niemniej tych mniej groźnych było mnóstwo i to one wybijały go z rytmu. 8 lat gry w NHL bez żadnego sezonu w pełnym wymiarze 82 spotkań. Rzecz jasna część fanów na HF i innych forach już bluzga. W większości ci sami, którzy go wychwalali kilka miechów temu. Nie wiem, czy tak ciężko zrozumieć, że po kontuzji nie zawsze da się ot tak sobie wskoczyć na najwyższy poziom? Zresztą, opinia niedzielnych znawców zza Oceaniu, których kontakt z hokejem w większości ograniczył się do pofatygowania spasionego dupska przed telewizor w celu obejrzenia meczu bądź dzierżenia w swoich nie mniej tłustych łapskach pada od xboxa i naparzania w NHL nie jest w żadnym stopniu miarodajna. 2 ostatnie matchupy to spory progress, przeciwko Caps powinien trafić dwukrotnie, ale kiedy w bramce chłopaczków ze stolicy stoi nowy Kolzig w osobie Grubauera (jak zwykle przesadzam, poczekajmy parę lat), to strzelenie bramki nie jest proste. Oby dzisiaj siadł mu firmowy lasershot, wtedy martwić musi się już tylko bramkarz. Przy kursie 2,50 (w ubiegłym roku takie można było łapać na Semina) miałbym wątpliwości, kiedy widzę @4, nie odpuszczę :wink:

Ponadto proponuję tripla ML
Rangers, Phila, Wings, AKO 4,88 Betsson tripel failed, intrygujacy wynik w Detroit
A kto konsekwentnie grał na Bergenheima, mecz z TBL mu to wynagrodził w postaci dodatkowego świątecznego zastrzyku gotówki ???? Bergs wyjechał na lód maksymalnie zmobilizowany i niejako uratował honor FLA wbijając przy okazji szpilkę swoim byłym pracodawcom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 25

kwas28

Użytkownik
Washington - Anahiem
over 6,5 (łacznie z dogr lub karnymi)
2,35
William Hill

Witam. Na wstępie zaznacze że to mój 1 post w tym dziale. Za tym typem przemawiaja głównie statystyki. Washington ostatnie 4 spotkania u siebie to minimum 7 bramek. Odpowiednio 5:2 , 6:5 , 5:4 , 4:5. Tak więc bardzo overowo. Kaczory to także overowy zespół. Ostatnie mecze wyjazdowe to 2:5 , 2:3 oraz 3:5. Ten 2 wynik osiągniety z New Jersey Devils , 5 obroną wschodu. Typ oparty głównie na ostatnich spotkaniach.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Yem z całym szacunkiem dla Ciebie, ale Semin w tym sezonie gra tragicznie według mnie i za nim on coś pożytecznego dla CAR zrobi to obawiam się że skończy się sezon... :?
Dzisiaj prawdziwa gratka dla fanów NHL, meczy od zaj... :razz:
Ja tam idę swoim szlakiem...
Ottawa Senators vs Pittsburgh Penguins
Wiadomo seria kieruje się swoimi prawami i drużyna się dzięki niej napędza, ale widać że już co raz ciężej przychodzą kolejne zwycięstwa, oczywiście o ile rywalem nie są Dzikusy z Minnesoty, które podczas swojego road trip postanowiły grać jedno wielkie nic :!:
Czemu dziś kolejny raz przeciwko Pens, ano temu że Ottawa u siebie jest nieobliczalna, mogą zarówno dostać ostro po dupie, jak i wygrać w cuglach, odwracając losy spotkania. Nie ma co narzekać na Pittsburgh bo gra dobrze, Crosby i Kunitz napędzają maszynkę, do tego Marc w bramce spisuje się bardzo dobrze, wrócił Neal moc rośnie. Dla mnie osobiście wielkim zwycięscą tego okresu kontuzji jest Olli Maatta, Fin świetnie się wkomponował w drużynę i co najważniejsze gra bardzo dobrze, Pens mają z niego sporo pożytku i nie dziwnym jest że ten 19 latek gra w pierwszej parze z Niskanenem. Z pozostałych graczy, którzy zostali &quot;przywołani&quot; Harry Zolnierczyk robi niezłą robotę, fizyczny i bardzo szybki gracz sprawia nie lada problemy defensorom innych ekip.
No cóż mimo wszystko dziś Ottawa i przede wszystkim Craig Anderson. Grali ostatnio słabo i przegrywali, wcześniej grali w kratkę i było przeciętnie, dziś ostatni mecz przed przerwą i myślę że to spotkanie będzie inne niż pozostałe, po pierwsze od kiedy pamiętam Sens zawsze toczyli ciekawe pojedynkiz Pens, po drugie Ottawa tylko i wyłącznie u siebie może zagrać wielki mecz jak i totalnie beznadziejny. Po trzecie chyba warto wykorzystać sytuacje i mimo wszystko &quot;obolałych&quot; jeszcze Pens wysłać na święta ze smutnymi minami :razz:
Tak naprawdę liczę na Andersona, mimo że Ottawa traciła sporo to on w grudniu spisuje się naprawdę dobrze 3-1-2 2.30 GAA trochę te ostatnie dwa mecze zaburzyły całą pracę w tym miesiącu ale jestem zdania że przeciwko Pits Craig stanie na wysokości zadania. Ogółem mecz walki to na pewno, mecz bramkarzy, może być aczkolwiek granica błędu minimalna. Mam nadzieje że Jason Spezza poruszy trochę pierwszą linię i wniosą w końcu coś do gry Ottawy bo czasami już żal patrzeć jak Michalek kolejny mecz z rzędu nie może nic zrobić...
Ottawa Senators ML / 2.22 Marathonbet ✅ 5:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - Winnipeg Jets

Oilers, po sromotnej klęsce przeciwko Blues, zagrają dzisiaj z ekipą Jets, która zaliczy b2b. Cóż tu wiecej powiedzieć. Gospodarze tego meczu niestety odstają znacznie poziomem od wiekszości ekip w tej lidze. Ekipa z St Louis to ligowy potentat, a tacy nie mają litości dla outsiderów jakimi już od paru lat są Oilers. Dziś jednak do Edmonton zawita ekipa, która bynajmniej nie jest ligowym potentatem, a dodatkowo beznadziejnie radzi sobie grając drugi dzień pod rząd. To świetna okazja dla miejscowych by wkońcu odpalić. W tym meczu powinien nieco obudzić sie również Bryzgałow, który po świetnym debiucie, przegrał cztery kolejne spotkania i po raz kolejny lekko splamił swój wizerunek. Po przeciwnej stronie Pavelec, który trzyma swój bardzo przeciętny poziom, i dzisiaj również spodziewam sie po nim kilka wpuszczonych bramek. Typ raczej intuicyjny. Gospodarze pownni wygrać ten mecz, jest to dla nich najlepsza okazja by mogli nieco podreperować sobie nadszarpnięte zaufanie kibiców. Jeśli nie bedą w stanie wygrać nawet takiego spotkania, to nie widze dla nich racji bytu w tej lidze.
Oilers 60&#39; 2,42 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Boston Bruins- Ottawa Senators 1 (60&#39;) @ 1,83 bet365 ✅ 5:0 ✅ miazga!
Po świątecznej przerwie wraca NHL a więc wraca i zysk z wygranych. Dziś próbuję grać spotkanie Bruins i Senators. Ottawa przyjeżdża do Bostonu naładowana zwycięstwem z Penguins na wlasnej tafli. Nie jest to zwycięstwo normalne ponieważ był to pogrom w postaci 5:0. Nie doszukuje się w tym zwycięstwie wielkich cudów i niesamowitej formy Senators lecz zwykłego przełamania Pingwinów po bardzo długiej serii zwycięstw. Ktoś musiał tego dokonać prędzej czy później.
Boston natomiast w formie, ostatnie mecze to głównie pogromy. Drużyna jest na fali a świetnie radzi sobie Marchand. O miśkach pisałem już w ubiegłym tygodniu. Niewiele się zmieniło. To drużyna z aspiracjami na mistrza a takie drużyny jak Senators trzeba ogrywać u siebie bez większych kłopotów. Stawiam na zwycięstwo Bruins w regulaminowym czasie gry.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
W nocy szykuje sie ciekawy mecz chicago blackhawks - colorado avalanche. Myślicie, że warto zagrać spore pieniądze na jastrzębie? Kusi kurs który w ComeOn wynosi 1.8, dziwi tym bardziej, że grają u siebie, a przecież mają znakomitą forme. Colorado na wyjazdach ostatnio cieniuje, co sądzicie o tym spotkaniu?
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Leafs - Sabres
Kessel strzeli gola (60 min)
2,40 Betsson✅✅✅

Semin nas nie zawiódł, miejmy nadzieję, że jedna z olimpijskich nadziei Team USA również stanie na wysokości zadania ;)

Ilekroć nie analizowałbym spotkań Toronto, pierwszą rzeczą na którą zwracam uwagę i która za każdym razem bawi mnie tak samo, albo nawet bardziej, jest kontrakt Clarksona. Jak żyję widziałem może ze 2 bardziej przepłaconych grajków, więc David plasuje się w ścisłej czołówce. Wysokość jego gaży to przeogromne nieporozumienie. Ten power forward (matko, to niedopuszczalne, żeby taki ktoś nosił takie same miano jak chociażby Milan Lucic) jest z drewna strugany, zero techniki, żałosna skuteczność. To przykre, że GM Leafs zasugerował się chyba tylko i wyłącznie dobrym startem w skróconym sezonie. W ogóle czasem mam wrażenie, że Toronto to nie drużyna, tylko stan umysłu, bo jak można puścić takiego bezcennego walczaka Grabo (tutaj ukłon z mojej strony, Mikhail gra u nas nawet lepiej niż oczekiwałem), żeby robić miejsce dla takiego woła. No to macie swojego Dejwida, 28GP/8 points ????

Nie o Clarksie jednak mowa, tylko o kimś kto Davida wciąga nosem, czyli Kesselu. Phil ma za sobą najdłuższy cold strike w sezonie - 5 spotkań. Fani w konsternacji, bo kiedy #81 nie strzela, to cała drużyna się wykłada. Nieco bardziej ekscentryczni kibice zarzucili pomysł, żeby zabić jego psa, co miałoby wpłynąć na Ameryknina i jego skuteczność. Phil jest bowiem bardzo związany ze swoim psem - Stellą, i nie wyobraża sobie życia bez niej. No cóż, każdy ma tam jakieś niegroźne perwersje ???? Jestem przekonany, że krew zwierzęcia przelana być nie musi, bo jest to jedynie chwilowa zadyszka która być może już dzisiaj znajdzie swój kres. Motywacja powinna być ogromna, bo przy całej ułomności Sabres, grali oni z Leafs dwa razy.. i dwa razy wygrali. Trzecia z rzędu wtopa z BUF nie bardzo wchodzi w grę, kiedy mówimy o drużynie, która nie chce udać sie na wakacje po 82 spotkaniach. Phil to RW kompletny, z wristerem plasującym się w top 5 ligi (dla mnie rzecz jasna). Wciąż młody, będzie jeszcze długo stanowił o sile Leafs. Amerykanin ma niezwykle silną psychikę. Pokonał raka, a dla takich osób żadna przeszkoda już nie istnieje.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Weekend z NHL!​




Witam wszystkich fanatyków NHL!, kolejny weekend przed Nami i kolejne emocje. Organizatorzy najlepszej ligi hokejowej na świecie fundują nam mnóstwo kapitalnych meczy, który na pewno można śmiało obejrzeć i również wrzucić swoje &#39;&#39;pięć groszy&#39;&#39; aby coś wygrać. ;)
Od razu na pierwszy rzut oka, widzę ciekawe spotkanie, które będzie dzisiaj o 1 w nocy, Stołecznych ze Strażnikami. Tutaj widzę na pewno grad goli, jaką nam będą ujawniać zawodnicy. Owca w formie, ostatnio Kaczorom nie strzelił, ale Strażnikom powinien ukuć jakąś bramkę. Podoba mi się jego zawziętość i jego upartość do celu. Z taką jego grą i dopóki on jest na lodzie, mecz jest w jego zasięgu i dziś będę upatrywał w tym meczu wygraną Capitals. Natomiast drugie spotkanie jakie może być ciekawe, to z soboty na niedziele gdzie Nutki będą podejmować u siebie Jastrzębie. Z kolei, obie bardzo silnie umocnione drużyny, mające w swoim teamie dużo &#39;&#39;Perełek&#39;&#39; Czeka nas Panowie, szlagier a zarazem mecz który przez Nas będzie na pewno mile widziany. Chyba nawet widziałem zwiastun na ESPN, na temat tego meczu, ale pewny nie jestem. Zatem Panowie, do Dzieła, owocnych typów i oczywiście wysokich wygranych!

Zachęcam do dyskusji! ;)


Kursy oferowane przez Betsson!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W nocy szykuje sie ciekawy mecz chicago blackhawks - colorado avalanche. Myślicie, że warto zagrać spore pieniądze na jastrzębie? Kusi kurs który w ComeOn wynosi 1.8, dziwi tym bardziej, że grają u siebie, a przecież mają znakomitą forme. Colorado na wyjazdach ostatnio cieniuje, co sądzicie o tym spotkaniu?
W teorii to może nie jest głupi pomysł, ale biorąc pod uwagę przebyte 2 dni świąt i wiążące się z tym rozleniwienie niektórych ekip, w tym Blackhawks, to tym bardziej nie sądzę ,że dziś po prostu zagrają na 100%. Z resztą, Hawks od dłuższego czasu mają jakąś fobie na punkcie Avalanche. To właśnie oni przełamali ich świetną passę zwycięstw z poprzedniego sezonu i z nimi przegral bardzo wysoko I mecz w tym sezonie......
Dziś może być na prawdę różnie i jeśli już miałbym coś typować, to szukałbym szans w większych kursach - na przyjezdnych - dogów.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Carolina Hurricanes vs Pittsburgh Penguins
Świąteczna przerwa to tak naprawdę czarna dziura w kalendarzu i teraz powstaje pytanie: czego się spodziewać ? Czy mecze sprzed przerwy mają znaczenie ? Czy też raczej zaczynamy nowy epizod, który i tak będzie przerwany przez IO ;)
Zapewne wielu z was uważa mnie za dziwnego człowieka, który tylko liczy na nieracjonalne niespodzianki z udziałem Pitts, no ale niestety tak jest :razz: a tak naprawdę gram przeciwko Pingwinom kolejny raz ponieważ uważam że Carolina to bardzo ciężki teren i obecnie ta drużyna na pewno nie jest słabsza od Pingwinów. Dla mnie kluczem w grze Pitts jest Malkin, gdy widzę informacje że nie będzie grał od razu zapala mi się światełko aby zobaczyć kto następny na rozkładzie. Wiem, że dziś powraca Orpik, ale ale wypadł Dupuis czyli prawa ręka Sida w linii. To wszystko powoduje kolejne przesunięcia i mamy Vitale w 1 linii, czy to dobry wybór ciężko stwierdzić.
Teraz trochę o Canes, przed świętami nie wyglądało to za dobrze 7 spotkań i 6 porażek, a ta ostatnia u siebie z CBJ to prawdziwy gwóźdź do trumny, czy przerwa dobrze im zrobiła tego nie wiem, ale jedno jest pewne że Semin powoli wraca do gry, w końcu strzelił gola, wcześniej asystował więc jest nadzieja że ten gracz o niebanalnych umiejętnościach będzie wreszcie grał tak jak wszyscy oczekują. Szkoda że wypadł &quot;Tołsty&quot;, który się rozpędzał, ale niestety 2-3 tygodnie z głowy. Ogółem Huragany mają problem z defensywą tracą stanowczo za dużo bramek i jeśli dziś pozwolą się rozbująć Pingwinom to będzie to szybki blowout, ale podobnie jak w przypadku Sens, Canes również potrafią dać to co najlepsze przed własną publiką i mam nadzieję że ten dzisiejszy mecz zmobilizuje ich na tyle by grać jak równy z równym. Trochę zmienię jednak podejście do tego meczu i zaproponuje team total na gospodarzy, wyczuwam otwarte spotkanie, bo tak naprawdę nic innego gospodarzom nie pozostaje, a że kurs wydaje mi się naprawdę zacny i porównywalny z ML, a mimo wszystko bardzie prawdopodobny, dlatego też over 2.5 na gospodarzy.
Carolina Hurricanes over 2.5 / 2.12 Marathonbet ✅
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets

Na dzisiejszą poświąteczną noc przygotowałem analize spotkania w którym Devils podejmą u siebie gości z Columbus w stanie Ohio.
Obie ekipy to ligowi średniacy, którzy błąkają sie w okolicach środka tabeli. Dziś jednak ekipa gości powinna mieć więcej do zaoferowania. Devils jak już pisałem wczesniej są bardzo &quot;ubodzy&quot; w ofensywie. W ostatnim spotkaniu w Chicago oddali w całym meczu zaledwie 12 strzałów. To makabrycznie mało jak na poziom NHL. Dziś powinno być nieco lepiej, aczkolwiek obrońcy Jackets, tacy jak Wiśniewski, Johnson czy Nikitin to bardzo solidni defensorzy i sądzę że powinno to wystarczyć by również dziś powstrzymać Devils. W bramce miejscowych po raz kolejny Brodeur. Który broni na słabym poziomie, jednakże trafia na łatwiejszych przeciwników niż Schneider i dzięki temu udaje mu sie wyjść z tego obronną ręką. U gości zobaczymy McElhinneya, który broni bardzo solidnie i również dziś powinien zagrać na miare oczekiwań. Ogólnie rzecz biorąc bedzie to w mojej ocenie dość słabe, underowe spotkanie, goście zagrają taktycznie, a to powinno dać im wygraną w tym meczu. Stawiam na Blue Jackets.
Jackets OT 2,20 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ottawa Senators- Boston Bruins over 4,5 @ 1,70 Unibet ✅ 5 goli (3:2) padło do 34 minuty, końcowy wynik 4:3 ✅
Pragnę ponownie powierzyć swoje pieniądze hokeistom Senators i Bruins. Ciężko cokolwiek było wymyśleć na dzisiejsze spotkania jednak znów zatrzymam się przy tym samym spotkaniu co wczoraj. Właściwie to spotkanie będzie zupełnie inne i nie przewiduje pogromu Bruins tym bardziej że wracamy do Kanady. A więc Senators po laniu w Bostonie postarają zrewanżować się w jak najbardziej efektowny i efektywny sposób. Myślałem o postawieniu na over strzałów w meczu jednak linia jaką zaoferował Unibet (61,5) skutecznie mnie odstraszyła. Fakt faktem, padło wczoraj aż 75 strzałów! Niesamowity wynik. Dziś również zapowiada się szybki i fajny mecz ale nie aż tak jednostronny. Mimo tego 5:0 Ottawa nie zagrała źle. Rzekłbym że miała wiele dobrych okazji na objęcie prowadzenia jednak w bramce Bruins świetnie spisywał się Rask. Dziś już na pewno czystego konta nie zachowa a i Boston na pewno coś ustrzeli ponieważ siła ofensywna jest ogromna. Pobieram dość biedny Handicap ale po dobrym kursie.
P.S.
Ottawa mierzyła się już w tym sezonie z Bruins na własnej tafli. Wygrali ten mecz 4:2. Tak więc over 4,5 siadł na miętko. Dziś powinno byc podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom