>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
12/16/13 Kris Letang D Upper Body
12/14/13 Evgeni Malkin C Leg
12/13/13 Brooks Orpik D Concussion
12/09/13 James Neal LW Suspension
12/06/13 Andrew Ebbett C Ankle
11/27/13 Paul Martin D Leg
11/26/13 Beau Bennett RW Wrist
11/26/13 Tanner Glass LW Hand
10/28/13 Rob Scuderi D Ankle
09/30/13 Tomas Vokoun G Pelvis
Troche to kiepsko wyglada ale sądzę ze i tak dają radę :d Ale gram ich ML
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NYR vs Pittsburgh
Uparcie kontynuuje swoją grę przeciwko Pingwinom. Powód nadal ten sam, brak połowy składu w tym kilku naprawdę kluczowych graczy pośród których jest 4 D. Dla mnie sprawa jest prosta Rangers muszą zagrać trochę lepiej niż Toronto pod względem gry w hokeja, ale pod względem fizycznym muszą zdominować ponieważ Pingwiny głównie dzięki temu że postawiły trudne warunki na bandach i praktycznie w każdej akcji pierwszej tercji rozbijali graczy Maple Leafs, byli w stanie dyktować swoje warunki gry. Strażnicy myślę że nie należą do ekip które jeszcze na dodatek u siebie będą biernie przyglądali się temu co robi rywal. Ok Crosby jest wielki, jest kilku fajnych graczy w składzie Pens, ale i w tym przypadku NYR mają o wiele silniejszy skład i na dobrą sprawę trzeba tylko i wyłącznie zagrać z jajami i pokazać gościom że nie będą tu dyktować warunków a wtedy Pens zmiękną.
NYR 60&#39; / 2.50 Expekt
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Ottawa Senators

Faworyzowanie gospodarzy tego spotkania jest według mnie nieco przesadzone. Devils sa co prawda u siebie, gdzie grają całkiem przyzwoicie, ale Senators są ekipą niewątpliwie bardziej kreatywną w ofensywie, a z takimi gospodarze przeważnie mają kłopoty. W ekipie dzisiejszych gości wystąpi w bramce po raz kolejny Robin Lehner, który tymczasowo zastępuje słabo dysponowanego Andersona. Trzeba przyznać że młody Szwed broni na całkiem przyzwoitym poziomie i jest niewątpliwie dobrym materiałem na startera w przyszłości. U Devils ujrzymy po raz kolejny Brodeura, który gra na ogół słabo, lecz swoje staty poprawia co jakiś czas jednorazowymi przebłyskami. Dzisiejszy matchup to dobra okazja by wkońcu mogła nieco poprawić sie bardzo kulejąca defensywa stołecznych z Kanady. Po odejsciu Gonczara ich formacje defensywne są jak sito, przez co bardzo łatwo rywalom dostawać sie do tercji obronnej kanadyjczyków. Devils dysponują anemicznym atakiem, który od czasu do czasu potrafi odpalić, jednakże na ogół zostaje zatrzymywany przez obrońców rywali. Jeśli Lehner podtrzyma dobre dyspozycje z ostatniego spotkania, to jestem spokojny tutaj o wynik. Senators powinni powoli zacząć rokować we właściwą strone, a ekipa taka jak Devils to dla nich najlepsza okazja.

Senators
OT 2,15 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Miałem napisać co prawda wieczorem, ale jednak piszę teraz bo potem może nie być czasu. Dzisiaj pod lupę biorę dwa spotkania.
Pierwszy mecz jakim widzę zwycięzce jest ekipa z Florydy, Błyskawice. Mianowicie, ekipa gospodarzy od momentu kiedy stracili najlepszego snajpera w teamie Stamkos&#39;a grają na prawdę bardzo solidnie. Niezawodną role odgrywa zawodnik z numerem # 26 St. Louis, który dużo widzi i do tego precyzyjnie gra podczas powerplay. Myślę, że można im zaufać, zważywszy na fakt że mecz graja również u siebie to i przed kibicami będą chcieli wyjść jak najlepiej, a że ekipa przyjezdnych to czasem trudny orzech do zgryzienia to całkowicie w ich zasięgu. Być może zobaczymy Bishop&#39;a na bramce, który jak tylko ma dzień to łapie wszystko. Tak było w Anaheim, gdzie został powstrzymany na 5 sekund przed końcem przez Getzlaf&#39;a, który Ben zagrał i tak niesamowite zawody. Jemu na prawdę trzeba się &#39;&#39;napocić&#39;&#39; aby wyciągał gumę z sieci. Również stosunek meczy między tymi dwoma ekipami na korzyść gospodarzy i dzisiaj nie widzę nic innego jak tylko przetrzymanie tej passy, na topie zwycięskiej. Możemy zobaczyć tu również dużo goli, ale z nawiązką dla Błyskawic. Grają ostatnio pewnie i do tego asekuracyjnie, bo mało tracą a więcej zimnej głowy przykładają na koncentracje i skupienie w meczu, co idzie na plus dla tej ekipy.
Tampa Bay Lightning OT - Nashville Predators (1.70) ✅ 4:2
Drugie spotkanie zaś jakie wybrałem, to może być ryzyk fizyk. Senatorzy z Panterami. Jedni jak i drudzy grają bardzo w kratkę, lecz Senatorzy już wielokrotnie pokonywali ekipę przyjezdną. Która ostatnio się &#39;rozbrykała&#39; i trzeba trochę ostudzić. Spezza, ostatnio niewidoczny ale i dziś powinien znaleźć sposób na bramkarza Panter, jak nie on to ekipa która jest znacznie solidniejsza jeśli chodzi o samych zawodników, ale nie zawsze się to przejawia na lodzie. Dziś jednak wydaję mi się że tutaj górą będą właśnie Senatorzy którzy ostatnio wygrali z Nutkami, wypadałoby udowodnić że to nie był przypadek i dzisiaj gości też wyrzucić do domu z porażką na koncie. ;)
Ottawa Senators OT - Florida Panthers (1.70) ⛔ 2:4
▶ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild
Typ: Liczba oddanych strzałów 54,5 +
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Data: 20.12.2013
Godzina spotkania: 1.00
Analiza: Witajcie fani NHL. Dziś zagram trzy spotkania. Te trzy spotkania to: Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild, Buffalo Sabres - Boston Bruins, Colorado Avalanche - Edmonton Oilers. Oraz na Bwin z kursem 1,85 interesuje mnie zagranie na liczby oddanych strzałów w meczu 54,5 plus w spotkaniu.
Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild. Wczoraj typowałem oddane strzały na NJD i fajnie siado. Dziś przeanalizowałem wszystkie mecze i tylko w tym jest 54,5 w reszcie dzisiejszych meczy jest 58,5. Myśle żę po kursie 1,85 warto zagrać.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
witam
Czy ktoś ma info jaka jest sytuacja kadrowa Pittsburgh na dzisiejszy mecz?
Na razie jasnych informacji nie ma, więc zachowujemy stan rzeczy z wczoraj. Pewne jest ze nie będzie Letanga, Engeelanda, Martina i Scuderiego. Nie wiem co z Gino wczoraj został w domu nie poleciał z ekipą ale przewiduje że nadal poza grą. Nie wiem jak sytuacja z Nealem bo zawieszenie było na 5 meczy tylko nie wiem od kiedy ;) ogólnie Megna też poza grą no i na bramce chyba Zattkof. Jak dla mnie to kolejna opcja by spróbować gry na rywala, mecz z NYR co prawda pokazał że Pitts mogą w takim składzie walczyć z każdym ale B2B już chyba jest dla nich wystarczającym obciążeniem tym bardziej że grali na wyjeździe. Wild typowo defensywna ekipa także wydaje mi się ze w takiej opcji Pingwiny mogą się &quot;utopić&quot; ogółem to moja kampania na grę przeciwko Pens bo lepszej okazji nie będzie ;) Jak na razie to mnie Pingwiny topią ale trzeba być cierpliwym, to nie jest drużyna która na dłuższą metę gwarantuje sukces oczywiście w takim składzie.

W spotkaniu Bolts z Predators szedłbym w stronę overa, dwóch backup&#39;ów i jestem przekonany że tych dwóch panów nie gwarantuje tu wielkiego procentu obronionych strzałów.

Aha i na koniec &quot;mistrzowie&quot; z Toronto, jak można zaliczyć upadek z wielkiej góry to wiedzą właśnie ci panowie, jeden mecz rewelacyjny a później żenada ! Kojoty stabilne i forma równa także można szukać opcji na gości ;)

Pisane z tel, dlatego tak po łepkach niech noc NHL będzie z nami ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Na razie jasnych informacji nie ma, więc zachowujemy stan rzeczy z wczoraj. Pewne jest ze nie będzie Letanga, Engeelanda, Martina i Scuderiego. Nie wiem co z Gino wczoraj został w domu nie poleciał z ekipą ale przewiduje że nadal poza grą. Nie wiem jak sytuacja z Nealem bo zawieszenie było na 5 meczy tylko nie wiem od kiedy ????
Do 19 grudnia.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W końcu pojawiło się jakieś światełko w tunelu Red Wings - większość kontuzjowanych powoli wraca do zdrowia i końcem miesiąca powinniśmy już zobaczyć odrodzone Skrzydła ze swoim kapitanem (Zetterbergiem) w roli głównej. Przed tym jednak kilka spotkań i dziś przed nimi typowy &#39;must win&#39; , ponieważ Flames to nie Ducks, nie Penguins i nawet nie osłabiona brakiem Stamkosa Tampa Bay Lightning - Flames to średniacy, bez jakiegokolwiek interesu w defensywie z którymi nawet nasiąknięci &#39;high-school&#39; rosterem Wings powinni dać radę. Kolejny pozytyw to powołanie do składu Jordina Tootoo - chłopak zrobił sporo dobrego w ostatnich tygodniach w lidze AHL, ogólnie ma sporo energii oraz potrzebnej w tym zespole chęci walki i siły fizycznej. Tootoo to typowy 4 liniowy enforcer, potrafiący dać w pysk , chronić swoich najlepszych graczy, nie dopuszczając do sytuacji jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach - m.in uderzenie Datsyuka przez Coewn&#39;a w twarz, czy kilka dni później bicie po twarzy leżącego Nyquista przez Hartnella z Flyers. Czas na oddalenie bezwartościowego Samuelssona i zwolenie miejsca dla Tootoo, ponieważ cały Wschód wyrabia sobie powoli głupie nawyki w postaci trzaskania Skrzydłami na prawo i lewo, a do tego dopuścić nie można.
Myślę ,ze to idealny spot dla gospodarzy ,by coś ugrać jeszcze w tym miesiącu.
Calgary Flames @ Detroit Red Wings OT [1,70] PinnacleSports ✅ (2:3 OT)
Fakty na temat tego meczu są proste i dość niekorzystne dla Leafs, mianowicie - nie wygrali z Kojotami od 10 lat (sick) , po powrocie Lupula, Kadri&#39;ego i ostatniej destrukcji aktualnych mistrzów 7 bramkami, nagle dostali niespodziewany łomot od Panter i tak na prawdę ciągnie się za nimi zła passa od dłuższego czasu. Mimo wszystko Kojoty nie wyglądają wcale lepiej i Maple Leafs muszą postawić na ryzyko, Carlyle musi przetrzepać zespół i zmotywować do działania , tym bardziej że grają przed kamerami HBO 24/7 w ramach nadchodzącego Winter Classic. Liście tak jak pisałem - nie błyszczą, ale w porównaniu do Red Wings - mają praktycznie zdrowy roster i przy odpowiednim wejściu i motywacji, mogą ograć nieregularnych i słabych na wyjazdach Coyotes.
Phoenix Coyotes @ Toronto Maple Leafs OT [2,02] PinnacleSports ✅ (1:2 SO)
Perełek w bramce Kings, a w szczególności młodego Jones&#39;a mogą wszyscy w lidze tylko pozazdrościć. Chłopak nie dość że debiutował niedawno w NHL, to wygrał wszystkie 6 spotkań w których wziął udział, a ponadto zaliczył po drodze 3 SHUTOUT&#39;y. Inna galaktyka? Po prostu ogromna motywacja, skill i solidne zaplecze w defensywie (najmniej straconych bramek w dotychczasowym sezonie), z którego Kings słyną od przeszło 2-3 lat.
Sharks nie wygrali w Staples Center od bardzo długiego czasu, a sam match&#39;up pomiędzy tymi ekipami to już klasyk i typowa rywalizacja. Ponadto Kings mają jeden z najlepszych bilansów z czołówką i tutaj w Los Angeles im przeciwnik trudniejszy, tym tak na prawdę łatwiej go pokonać. Nie sądzę by Sharks znaleźli tym razem jakikolwiek sposób na zwycięstwo, tym bardziej że nie udało się to od prawie dwóch lat, a w dodatku dochodzi tutaj ostatnia niemoc w ofensywie i ogólnie słabsza postawa. Nic dodać, nic ująć - idę w kierunku najlepszego zespołu ostatnich tygodni z zdecydowanie najlepszym bramkarzem.
San Jose Sharks @ Los Angeles Kings OT [1,88] PinnacleSports ✅ (1:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sens - Panthers
Bergenheim strzeli gola (60 min)
6,0 Fortuna⛔ matchupy z Jets i Bolts już wkrótce - patrzcie uważnie na kurs
gratki dla Floridy ????

Ktoś odpowiadający za wystawianie kursów w Fortunie musiał zostać trafiony w głowę czymś bardzo ciężkim. Skutki widzimy w postaci @6, podczas gdy w obecnych okolicznościach powinien on oscylować w granicach 3,50-4,0. Zachęcam do śledzenie kursów, bo zauważyłem, że ten ziemniak przyjmuje wszystko bezrefleksyjnie, a za niedługo spotkanie z Bolts, w którym Fin będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Nawet jeśli dzisiaj strzeli 8 goli, to Fortuna obniży kurs do 5,90, albo w ogóle, więc wciąż będzie godny gry :cool:
Wiadomo, bety na strzelców to zawsze zupełnie inny rodzaj ryzyka, bo trzeba się wstrzelić w jednostkę, ale jak pokazują tegoroczne rozgrywki, wcale nie jest to bardzo trudne.
Nie bez kozery, jeśli ktoś z nudów wygoogluje sobie Sean Bergenheim, to pierwszą sugestią wszechwiedzącego Wujka G będzie &quot;injury&quot;. Kontuzje uniemożliwiły Finowi rozwój na miarę talentu. Jak łatwo się domyślić, pojawiały się właśnie wtedy, kiedy Bergy zaczynał grać jak na kogoś draftowanego w pierwszej rundzie przystało. 29 lat na karku, z optymizmem można patrzeć w przyszłość, a niemal roczny, przymusowy rozbrat z hokejem jak najszybciej puścić w niepamięć. #20 to LW najlepiej radzący sobie tuż przed bramką, dlatego większość goli pierwszej urody nie jest. Sean fajnie czyta grę, potrafi przewidzieć sytuację na lodzie, bezlitośnie wykorzystuje większość lucky bounce bądź niepewne interwencje bramkarzy, świetnie przekierowuje strzały. Bazuje właśnie na sprycie, bo piorunującego uderzenia nie ma, szybkości też nieco brakuje. Z początku wystawiany w bottom lines, teraz już T6 w gorącej linii BBB, czyli Bergy-Barkov-Boyes, która zupełnie zdominowała Toronto. Był to jednocześnie mecz, w którym Fin dostał najwięcej TOI w tym roku. Cała drużyna zaczęła grać hokej ciekawy dla oka, a nawet trochę kombinacyjny (!). Obecny streak to 4 spotkania, najdłuższy od miliona lat. Jeśli będzie 5 in row, to na Florydzie zaczną pomniki budować. W Ottawie z kolei miały być finały konferencji i inne cuda, ale balonik pękł. Sam Ryan z McArthurem tego nie pociągną. Co chwile tylko jakieś tajne spotkania, a efektu brak. O ile kilka sezonów wcześniej Ottawa mogła uchodzić tylko za czarnego konia, to teraz już tak nie jest. Wszak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Życzyłbym sobie w tym spotkaniu bramek z obu stron. Jedni głodni przejścia do historii (5 in row ????), a drudzy chcą ratować sezon. Proponuję #20, jeśli dzisiaj nie pyknie, to śledźcie ten kurs uważnie i ładujta w najbliższych dniach, dopóki Fin jest poza szpitalem. Jedyne czego mogę życzyć to właśnie zdrowia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild

Gospodarze tego meczu niewątpliwie budzą podziw. Wygrywają kolejne mecze, pomimo faktu że grają bez najwazniejszych obrońców. Oraz z zaledwie jedną nominalną formacją w ataku. Faktem jest jednak to, że nie mieli ostatnio wymagających rywali. Jedynie Rangers można zaliczyć do czołówki, jednak własnie oni złapali w ostatnich dniach nieprawdopodobny kryzys. Lundqvist puszcza niczym Dubnyk, a to oznacza posuchę w szeregach Rangers. Do Pittsburgha zawitają dziś Wild, których w mojej ocenie można postawić wyżej od wczorajszych przeciwników dzisiejszych gospodarzy. Gra dzikusów opiera sie w większości na dobrze zorganizowanej grze z tyłu, ale równiez bardzo kombinacyjnej grze z przodu. Tu otwiera sie szansa na to, by słabości Penguins wyszły na jaw. Jeśli gości podtrzymają te zamierzenia to mogą sprawić naprawdę dużo problemów miejscowym. Którzy mają duże problemy kadrowe, jednakże jak do tej pory dobrze radzili sobie w tym trudnym okresie. Należy jednak stwierdzić że grali z jeździeckimi oraz mającymi spory kryzys ekipami. Wild to już inna bajka, która powinna dziś wejść w życie, i sprowadzić gospodarzy z powrotem do szarej rzeczywistości.
Wild OT 2,08 Pinnacle ⛔
-------------------------------------------------------------------
Los Angeles Kings - San Jose Sharks

Kolejne spotkanie dominatorów rodem z dywizji Pacyficznej. Do miasta Aniołów przylatuje ekipa z pobliskiego San Jose, by stoczyć kolejne starcie o prymat na zachodzie. Między słupkami Kings zobaczymy objawienie tego sezonu wśród bramkarzy. Mowa oczywiście o Martinie Jonesie. Gość jest fenomenalny, broni z niebywałą fantazją, i niewątpliwie przeżywa najlepszy okres w swojej karierze. Dziś pora na kolejny skalp, gdyż na przeciw staną Sharks, którzy już nieco wypalili swoje strzelby, i stracili nieco wigoru ze swojej gry. Moim zdaniem wrócili już oni do swojego stałego poziomu, i ich zadaniem nie bedzie nic wiecej, niż bezpieczne dojechanie z punktami do fazy postseason. Dziś przed nimi cięzki bój, z którego cieżko bedzie im wyjść obronną ręką. Gospodarze są konsekwentni w czynach i grają swoje. Dlatego też zdecydowanie nie widze tutaj niespodzianki.
Kings OT 1,87 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 17

baggins

Użytkownik
Dzien dobry,
Musze przyznac, ze w NHL bede musial pobawic sie troche bardziej, bo jak na razie zysk jest ok choc gram dopiero pare dni, wczoraj weszlo 5 zdarzen na 2 kuponach, dziekuje tu typujacym. U mojego buka nie ma jednak do obstawienia wygranego meczu z OT i karnymi, jest za to moneyline co jak rozumiem dziala podobnie? czy ma ktos z was do polecenia jakas fajna stronke o NHL i na czym mozna poogladac mecze?
dzieki wielkie
 
snice 457

snice

Użytkownik
Dzien dobry,

Musze przyznac, ze w NHL bede musial pobawic sie troche bardziej, bo jak na razie zysk jest ok choc gram dopiero pare dni, wczoraj weszlo 5 zdarzen na 2 kuponach, dziekuje tu typujacym. U mojego buka nie ma jednak do obstawienia wygranego meczu z OT i karnymi, jest za to moneyline co jak rozumiem dziala podobnie? czy ma ktos z was do polecenia jakas fajna stronke o NHL i na czym mozna poogladac mecze?

dzieki wielkie
moneyline w NHL akurat jest rozliczany tak jak OT czyli z dogrywką i karnymi ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
czy ma ktos z was do polecenia jakas fajna stronke o NHL i na czym mozna poogladac mecze?
dzieki wielkie
To zależy o czym chcesz czytać. Z takich naprawdę podstawowych to nhl.com (to Ci niespodzianka ???? ), espn.go.com czy covers.com.
Streamy? Bet365 transmituje wszystkie mecze jednak nie każdemu odpowiada oglądanie w takim malutkim okienku. Tak więc wszystko powinieneś znaleźć TUTAJ czy TUTAJ
Poza tym od czegoś jest ten temat... http://forum.bukmacherskie.com/f274/baza-linkow-nhl-43306.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Chicago Blackhawks- Vanncouver Canucks
1 (60’) @ 1,87 bwin ⛔ 2:2 ⛔ 3T to padaka w wykonaniu Hawks a dzisiejszy PP woła o pomstę do nieba.

Już dziś w nocy na tafli United Center w Chicago rozpocznie się ciekawy mecz w którym zmierzą się miejscowi Hawks i sensacja grudnia czyli drużyna Nucks. Oczywiście po ostatnich meczach słowo sensacja trzeba wziąć w cudzysłów ponieważ Kanadyjczycy zaczęli strasznie cieniować. Oglądałem ich ostatni pojedynek z Dallas i niby nie zagrali źle a mimo to przegrali 4:1. Zawiodła w sumie skuteczność ale defensywa Stars, przynajmniej w 1 części gry popełniała błędy na poziomie PLH. Wspominałem ostatnio o wspaniałej grudniowej serii Canucks. Sen w postaci 7/0 (W/L) nie trwał długo. A właściwie do meczu z Wild. W nim polegli w serii rzutów karnych. Cóż mogło się zdarzyć. Jednak porażka w meczu ze Stars uświadomiła mi że to był tylko jednorazowy wyskok ze strony Kanadyjczyków.
Nie byłoby tej analizy gdyby rywalem Nucks byłoby Buffalo Sabres czy inne Calgary Flames. Jednak dziś rywalem jest drużyna fantastyczna, kompletna, grająca i przede wszystkim skuteczna. Mowa o nikim innym jak Blackhawks. Co prawda drużyna pokazała że również ma spadki formy (porażka 7:3 z Leafs w Toronto), ale u siebie po prostu nie zawodzi. Chicago pewnie zmierza po kolejny Puchar Stanleya. W formie jest Kane, który strzela jak na zawołanie. W roli statystów nie pozostają również tacy hokeiści jak Keith, Sharp czy Toews. W bramce świetnie spisuje się Raanta. Warto przypomnieć również ostatni domowy mecz Hawks z Kings. Wygrali wtedy pewnie 3:1 a Królowie którzy również mieli fantastyczną serię, przy Blackhawks wyglądali jak przeciętna drużyna PLH. Inny wynik jak zwycięstwo Chicago w regulaminowym czasie gry będzie po prostu niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Winnipeg Jets - Florida Panthers

Typ: Winnipeg Jets ML OT✅
Kurs: 1,71
William Hill​

Florida Panthers w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze przez co mogą pochwalić się sześcioma wygranymi z rzędu, z czego ostatnie trzy mecze Pantery wygrały na wyjeździe w Kanadzie z drużynami z Ottawy, Toronto i Montrealu i dzisiaj w nocy mogą zaliczyć sweep&#39;a na wyjeździe z następną kanadyjską drużyną, mianowicie Winnipeg Jets. Drużyna z Florydy ostatnio równie dobrą serie zwycięstw zaliczyła na początku marca 2008 roku, wtedy to zaliczyli 7 wygranych z rzędu. Myślę, że tym razem nie osiągną serii siedmiu wygranych z rzędu i w końcu polegną w MTS Centre. Oczywiście drużyna Odrzutowców ostatnio nie spisuje się dobrze, a można rzec, że spisuje się dość słabo, bo 6 ostatnich meczów u siebie drużyna Winnipeg przegrała (bilans 0-3-3), to na razie nie jest aż tak tragiczna passa jak od końca stycznia do połowy marca 2000 roku kiedy to mieli bilans 0-10-1 w ciągu jedenastu meczów u siebie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami w Winnipeg zakończył się wynikiem 7:2 dla gospodarzy, ale było to w poprzednim sezonie. Z kolei 6 grudnia Pantery wygrały u siebie z Winnipeg 5:2. W bezpośrednich spotkaniach kiedy to Winnipeg było gospodarzem, radzili oni są całkiem dobrze. Czas także poprawić ten niechlubny bilans u siebie, tym bardziej, że gospodarze dzisiejszego spotkania ostatnio mecz rozegrali 18 grudnia a goście 20 grudnia, tak więc czas na odpoczynek może podziała na drużynę pozytywnie, tak więc dzisiaj typ w stronę Odrzutowców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 263

fidelio

Użytkownik
Chicago Blackhawks- Vanncouver Canucks
1 (60’) @ 1,87 bwin

Już dziś w nocy na tafli United Center w Chicago rozpocznie się ciekawy mecz w którym zmierzą się miejscowi Hawks i sensacja grudnia czyli drużyna Nucks. Oczywiście po ostatnich meczach słowo sensacja trzeba wziąć w cudzysłów ponieważ Kanadyjczycy zaczęli strasznie cieniować. Oglądałem ich ostatni pojedynek z Dallas i niby nie zagrali źle a mimo to przegrali 4:1. Zawiodła w sumie skuteczność ale defensywa Stars, przynajmniej w 1 części gry popełniała błędy na poziomie PLH. Wspominałem ostatnio o wspaniałej grudniowej serii Canucks. Sen w postaci 7/0 (W/L) nie trwał długo. A właściwie do meczu z Wild. W nim polegli w serii rzutów karnych. Cóż mogło się zdarzyć. Jednak porażka w meczu ze Stars uświadomiła mi że to był tylko jednorazowy wyskok ze strony Kanadyjczyków.
Nie byłoby tej analizy gdyby rywalem Nucks byłoby Buffalo Sabres czy inne Calgary Flames. Jednak dziś rywalem jest drużyna fantastyczna, kompletna, grająca i przede wszystkim skuteczna. Mowa o nikim innym jak Blackhawks. Co prawda drużyna pokazała że również ma spadki formy (porażka 7:3 z Leafs w Toronto), ale u siebie po prostu nie zawodzi. Chicago pewnie zmierza po kolejny Puchar Stanleya. W formie jest Kane, który strzela jak na zawołanie. W roli statystów nie pozostają również tacy hokeiści jak Keith, Sharp czy Toews. W bramce świetnie spisuje się Raanta. Warto przypomnieć również ostatni domowy mecz Hawks z Kings. Wygrali wtedy pewnie 3:1 a Królowie którzy również mieli fantastyczną serię, przy Blackhawks wyglądali jak przeciętna drużyna PLH. Inny wynik jak zwycięstwo Chicago w regulaminowym czasie gry będzie po prostu niespodzianką.
Popieram typ bo w bramce Canucks nie zagra Luongo.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Pittsburgh Penguins- Calgary Flames
1 (60’) @ 1,60 Unibet ✅ 4:3 ✅

Na dzisiejszy wieczór chcialbym polecić drużynę Pens którzy pomimo zdziesiątkowanego składu są w fantastycznej formie. Kolega wyzej podawał listę absencji ale pozwolę sobię ją przytoczyć:
12/16/13 Kris Letang D Upper Body
12/14/13 Evgeni Malkin C Leg
12/13/13 Brooks Orpik D Concussion
12/09/13 James Neal LW Suspension
12/06/13 Andrew Ebbett C Ankle
11/27/13 Paul Martin D Leg
11/26/13 Beau Bennett RW Wrist
11/26/13 Tanner Glass LW Hand
10/28/13 Rob Scuderi D Ankle
09/30/13 Tomas Vokoun G Pelvis
Wygląda &quot;imponująco&quot; lecz do składu wrócił już Neal (zagrał ostatni mecz z Wild) a także Brook Orpik po wstrząśnieniu mózgu jakim obdarował go Thornton z Bruins. To na pewno dobre wiadomości. Nie wiem jak sprawa ma się z resztą ale Pens mają w składzie czarodziejów w postaci Crosby&#39;ego i Kunitza którzy dają wiele jakości tej drużynie. Nie wolno zapomnieć o będących w formie takich zawodnikach jak: Sutter, Jokinen czy Maatta. Zastanawiam się co napisać o Flames... ale tak pisałem kilka dni temu przy okazji meczu z Bruins:
Szczerze powiedziawszy jest to drużyna nie mierząca zbyt wysoko a i o taką bym jej nigdy nie podejrzewał. Na wyjazdach słabi, ale nie najgorsi.
Dodam jeszcze że są dość kompromisowi bo ostatnio duzo remisują jednak Pingwiny powinny wygrać w regulaminowych 60 minutach
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pytanie.... kto jest w stanie zatrzymać, albo przynajmniej przeciwstawić się Kings? Królowie grają hokej kompletny; każdy gracz udowadnia swoją wartość,
bardzo dobrze pracują w defensywie, co przekłada się na świetny penaltykill (była nawet 5 minutówka z Sharks) i porozumienie na tafli. Ponadto skuteczna ofensywa i w końcu wychwalany w ostatnich tygodniach Martin Jones, który po raz kolejny był od zaliczenia czystego konta, gdyby nie Marleau w ostatnich minutach meczu. To wszystko w prosty sposób odpowiada na zadane z początku pytanie.
Po drugiej stronie Avalanche, którym nie można wiele zarzucić złego w tym sezonie, ponieważ pod wodzą Roy&#39;a są bardziej zbalansowani i w zasadzie ze zgrai wypalających się graczy z dwóch ostatnich sezonów, którzy mieli trudności z okazaniem jakiejkolwiek dominacji na tafli, stworzył zespół tętniący talentem i chęcią zgarniania sukcesów.
Przytrafiają im się ciągle jakieś zaskakujące wpadki, ale potrafili już dwukrotnie w tym sezonie pokonać Kings.
Tym razem nie mam jednak większych obaw przeciwko gospodarzom i z meczu na mecz wyrabiają sobie jeszcze większe zaufanie, a mając między słupkami taki wynalazek, grając tak pewnie z &#39;special teams&#39; , mając w składzie punktującą ofensywę i Dwight&#39;a King&#39;a , który jeszcze jakiś czas temu był średniakiem, a teraz pogrywa na równi z elitą, to jestem dość optymistycznie nastawiony wobec ewentualnej wizji rewanżu dzisiejszego wieczoru. Kings to przykład pełnej dominacji i dążenia do celu, a przy ich aktualnym rozkładzie i świetnej formie są na dobrej drodze, by podbić w niedalekiej przyszłości Zachód.

Colorado Avalanche @ Los Angeles Kings OT [1,62] PinnacleSports ✅ (2:3 SO)

Dziś w Toronto przedsmak rywalizacji w ramach Winter Classic z samego początku 2014 roku z udziałem obu ekip. Nie chcę się tutaj rajcować przed ewentualnym przełamaniem Skrzydeł po ostatnim meczu z Flames, tym bardziej że Płomienie to średniacy i jak pisałem - to było nic innego jak typowy &#39;must win&#39; w wykonaniu gospodarzy. Mimo wszystko przejść obojętnie nie można i przyznać trzeba bardzo solidną pracę właściwie całego zespołu (oprócz standardowych wyjątków), który wypracował dwa punkty. Głównymi aktorami byli Alfredsson i Datsyuk, którzy wzięli całą odpowiedzialność i poprowadzili ten &quot;odmłodzony&quot; team do sukcesu oraz wyczekiwanego przełamania w doliczonym czasie gry. Dziś kolejne dobre wieści ponieważ wraca DeKeyser po 15 meczowej przerwie, który prawdopodobnie wymieni w linii defensywnej
słabego ostatnio Kindl&#39;a. Bardzo bliski powrotu jest również Helm i Nyquist, ale ich zobaczymy prawdopodobnie dopiero w poniedziałek.

Nie będę w żaden sposób krytykował tutaj zespołu Leafs, bo musiałbym niestety zacząć od Red Wings, którzy jadą na podobnym wagonie w ostatnich tygodniach, ale na pewno nie są Liście w tym meczu faworytem, nawet pomimo swojego terenu. w porównaniu do Skrzydeł - grają praktycznie kompletnym składem, ale to Wings wypracowują więcej szans na tafli i są zespołem bardziej zdyscyplinowanym, grającym bardzo skutecznie na wyjazdach (lepiej niż w domu) i w końcu od nowa odbudowują swoją broń gry w osłabieniu (penaltykill)

Przed nami sporo dobrego materiału na HBO 24/7 i wobec tego można się spodziewać podkręconego zaangażowania po obu stronach, ale w ogólnym rozrachunku Wings powinni znaleźć sposób i zwiększyć dorobek wyjazdowy, a z okrojonym składem wciąż ich na to stać, tym bardziej że po długiej nieobecności nareszcie dał o sobie znać Datsyuk i jest swego rodzaju motorem napędowym tego teamu.

Detroit Red Wings OT @ Toronto Maple Leafs [2,11] PinnacleSports ✅ (5:4 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom