>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lawiny po wręcz sprinterskim początku sezonu, gdzie nie było na nich przysłowiowego &quot;bata&quot; trochę przystopowali i zdążyli zaliczyć już kilka znaczących wpadek, ale w mojej opinii to zjawisko całkiem normalne, które zdarza się nawet najlepszym w tej lidze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by
znów wejść na pełne obroty, tym bardziej że dziś rozpoczynają grę u siebie i podejmują zespół, który pokonali już w tym sezonie dwukrotnie, tak więc zarysowała się pewna przewaga i komfort, który się z pewnością dziś przyda. Stars uporczywie przebijają się tam na środku tabeli, ogólnie sa dobrym zespołem, grają solidnie i strzałem w dziesiątkę było sprowadzenie duetu z Bostonu (Seguin &amp; Peverley), ale kiedy spotykasz dominujący zespół pokroju Avalanche, pojawia się tendencja do poślizgu i w zasadzie Lawiny, pomimo tego że nie funkcjonuje powerplay, grali niezbyt pewnie, to wciąż są wielkim zespołem , mającym wiele w zanadrzu. Kluczową sprawą będzie ich szybkość, sprawniejsza ofensywa i miejmy nadzieję - funkcjonalny powerplay, którego ostatnio brakuje.

Dallas Stars @ Colorado Avalanche OT [1,73] PinnacleSports ✅ (6:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pittsburgh Penguins vs Toronto Maple Leafs
Krótko i na temat bo czas goni. Pingwiny praktycznie wystawione na tacy, wypadł Gino, wypadł Letang, do tego nie ma Martina, Orpika, Neal zawieszony to wszystko powoduje że Pittsburgh traci sporo wartości, oczywiście jest &quot;czarodziej&quot; Crosby z niemniej &quot;magicznym&quot; w tym sezonie Kunitzem, ale z całym szacunkiem dla nich to trochę za mało jak na &quot;to&quot; Toronto. No i właśnie Toronto Maple Leafs, drużyna która w sobotę zrobiła wileki krok, a może inaczej pokazała wielki hokej i to była &quot;demolka&quot; ekipy z Chicago, wcale Hawks nie zagrali słabego meczu po prostu zostali zdetronizowani, ekipa z Kanady była lepsza pod każdym względem czego efektem wynik 7:3. Gdyby rywalem Pitts była jakaś inna drużyna tej nocy to może i bym się tak nie podniecał, ale z uwagi na to że Toronto ostatnimi czasy bardzo nie leży ekipie z Pensylwanii, jestem pełen optymizmu przed tym pojedynkiem. Co znaczy Joeffrey Lupul dla Toronto chyba nie trzeba pisać, ale mam wrażenie że ten człowiek po każdym urazie czy kontuzji wraca jeszcze lepszy i skuteczniejszy. Naprawdę na chwilę obecną goście mają lepszą drużynę niż gospodarze, którzy są zdziesiątkowani i mimo tego że leżącego się nie kopie to mam nadzieję że Toronto dziś dołoży wszelkich strań by udowodnić że to co stało się w sobotę nie było tylko przypadkiem.
Toronto Maple Leafs 60&#39; / 3.75 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 263

fidelio

Użytkownik
Pittsburgh Penguins vs Toronto Maple Leafs


&quot;to&quot; Toronto.
&quot;to&quot; Toronto potrafiło nie tak dawno przegrać we własnej hali z przeciętnym zespołem w rodzaju CBJ 0:6 także powodzenia ????

Chyba lepszym pomysłem na ten mecz byłby jakiś over.
 
N 6

neo234

Użytkownik
Dokładnie wytypować wygranego tego spotkania bardzo trudno... z uwagi na osłabienia w defensywie Pittsburgha ja idę w kierunku overa ???? Penguins preferują radosny hokej bez kunktatorstwa i ich mecze z reguły obfitują w sporą ilość bramek ???? Owszem kurs na Toronto kusi, ale tutaj może być różnie... nie sugerowałbym się aż tak bardzo tym meczem Toronto z Blackhawks... fakt, wynik robi wrażenie ale czy byłby on taki sam gdybyśmy w bramce tamtego wieczora oglądali Crawforda? Myślę, że nie ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oczywiście że potrafiło przegrać z CBJ i z jeszcze paroma innymi ekipami więc nie widzę w tym nic szczególnego, ale jeśli popatrzycie na ostatnie spotkania Pittsburgha z Toronto to w każdym Maple Leafs sprawiali nie lada problem Pingwinom i to takim Pingwinom całkiem zdrowym. Więc odniesieni do tego że przegrali z CBJ 0:6 jest tu trochę nie na miejscu bo ten mecz był już trochę czasu temu, a mówimy o tym co tu i teraz ;)
Tak samo gdybanie co by było gdyby był Crowford, no to co by było gdyby nie było Raanty w pozostałych spotkaniach Hawks :?: Fin wcale gorzej nie broni od Corey&#39;a a szukanie usprawiedliwien w bramkarzu jest dość dziwne gdy drużna traci 7... ale ok niech będzie że to Raanta (gdyby nie jego interwencje to już po pierwszej tercji Toronto miałoby na swoim koncie 3-4 bramki) jest winny porażki z Toronto, no i fakt że Toronton potrafiło przegrać niecały miesiąc temu z Kurtakmi też ma znaczenie ;)
Szkoda tylko że nikt nie bierze pod uwagę tego co się dzieje w Pittsburgh&#39;u no ale to przecież nieistotne :razz:
 
N 6

neo234

Użytkownik
Ale ja nie neguje Twojego typu ???? powiedziałem, że kurs na Toronto smaczny ???? a w życiu nie zagrałbym Pingwinów po takim kursie w takiej sytuacji kadrowej jaką mają obecnie ???? Także według mnie można iść w stronę Toronto ale też bez szaleństw, to jest cały czas Pittsburgh i to w dodatku na własnej tafli. Ja jednak wolę w tym meczu spróbować over ???? ponieważ bramki tutaj paść powinny ????
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets

Po nieudanym homestandzie ekipa z Winnipeg jedzie do Columbus w stanie Ohio, by zmierzyć sie z tamtejszymi Blue Jackets. Ich sytuacja w tabeli znów wygląda nie najlepiej i przydało by sie nieco poprawic. Wystawiają dziś Ala Montoye, który świetnie uzupełnia Pavelca, i jego starty w bramce często okazują sie przełamaniem dla zespołu z prowincji Manitoba. Gospodarze z kolei mają spore problemy między słupkami. Bobrovsky, tak samo jak jego nominalny backup McElhinney są kontuzjowani, dlatego też drugi mecz pod rzad zagrają trzecim bramkarzem Mikiem McKenną. McKenna to netminder, który swego czasu był już testowany w NHL. Nie sprawdził sie niestety i w mojej ogólnej ocenie kariery w NHL już napewno nie zrobi. Jego aktualny angaż to nic innego jak chwytanie sie brzytwy. Gospodarze to ligowy średniak nawet z Bobrovskim w bramce. Obecność McKenny między słupkami powoduje niewątpliwie degradacje tej ekipy. Goście powinni zagrać dzisiaj hokej totalny, czyli pójść na wymiane ciosów z miejscowymi. To da im niewątpliwie przewage. Są jak najbardziej do tego zdolni, mają dobrych snajperów w osobach Wheelera, Ladda czy też Olli Jokinena. Blue Jackets również nie grają źle, ale z tyłu może im zabraknąć jednej, badz dwóch bramek. Stawiam na Jets.
Jets OT 2,08 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ale ja nie neguje Twojego typu ???? powiedziałem, że kurs na Toronto smaczny ???? a w życiu nie zagrałbym Pingwinów po takim kursie w takiej sytuacji kadrowej jaką mają obecnie ???? Także według mnie można iść w stronę Toronto ale też bez szaleństw, to jest cały czas Pittsburgh i to w dodatku na własnej tafli. Ja jednak wolę w tym meczu spróbować over ???? ponieważ bramki tutaj paść powinny ????
Ja nie stwierdziłem, że negujesz ;) tylko ja się żywię argumentami jeśli mamy wymieniać poglądy, a taka akcja w stronę Raanty naprawdę nie uzasadniona. Tak jak wczoraj było pisane, że broni 3 bramkarz Hawks... gdzie Anti może z wyjątkiem początku sezonu nie był jeszcze backupem Corey&#39;a.
Mecz spod znaku wszystko się może zdarzyć, ja biorę Toronto i na dobrą sprawę jeśli tego meczu nie wygrają to w moim mniemaniu nie mają czego szukać już w tej konferencji. Lepiej &quot;rozłożonego&quot; rywala dostać nie można, spoko rozumiem tylko brak Gino czy Neal&#39;a, ale tu jest wysypane 3 z 6 podstawowych wręcz kluczowych defensorów, linie ofensywne prezentują się bardzo ubogo, oczywiście poza pierwszą bo Sid w każdej linii może zrobić różnicę, ale tak to ja nie widzę tu siły. Równie dobrze można napisać, że Pitts grają dziś 1/4 ludzi z filii AHL... Inna sprawa gdyby H2H pomiędzy tymi ekipami nie było tak wyrównane, wtedy można by było mówić że Pingwiny mimo tylu osłabień są w stanie tu sporo ugrać, ale Toronto lubi grać z Pitts i to też jest dość znaczącym czynnikiem.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kto tak na prawdę jest w stanie zatrzymać &#39;crazy Bhawks team&#39; ? Przedstawmy sprawę jasno - Hawks są aktualnie nie do zdarcia, a ostatni raz kiedy śmiałem w to wątpić, było to podczas serii z Red Wings ostatniego postseason (sick). Popłoch w ofensywie, świetna defensywa , mają gości od brudnej roboty, którzy potrafią walczyć i ustawić fizyczną grę, jest przecież Crawford , który nabrał w końcu pewności siebie po zgarnięciu tytułu (co prawda kontuzjowany, ale Raanta daje radę). Ogólnie, kiedy grają swój najlepszy hokej, wyglądają na niepokonanych.

Co ciekawe w tym sezonie dostali srogi łomot, właśnie od Predators miesiąc temu u siebie. Sęk w tym ,że potraktowali to jako zwykły wypadek przy
pracy, by nazajutrz zniszczyć Sharks, a potem zaliczyć niemal perfekcyjny road trip wygrywając 6 spotkań z rzędu - to jest właśnie postawa godna mistrzów.
Kilka dni temu było identycznie - łomot od Leafs w Toronto, by potem dokładnie po 24h przegrupować się, wyciągnąć wnioski i pokonać u siebie jeden z najlepszych zespołów ostatniego miesiąca (Kings). Wystarczy również popatrzeć w głąb kadry, gdzie 8 graczy ma na koncie ponad 20 punktów, a kilku z nich jest na topie pod względem zdobytych bramek.

Preds ratuje fakt, że ostatnio znaleźli sposób na wygrywanie spotkań, grają pewniej w defensywie i skutecznie z &#39;special moments&#39;. Przy dobrych wiatrach
można powalczyć o top8 na koniec sezonu, ale z drugiej strony by wygrywać z ekipą pokroju Hawks, nie można liczyć na wyłączony dzień w ich wykonaniu. Hawks po pewnym zwycięstwie Królami są na dobrej drodze, by zgarnąć rewanż i jeśli znów eksploduje ich ofensywa, to gospodarze nie będą mieli nic do powiedzenia.

Chicago Blackhawks OT @ Nashville Predators [1,70] PinnacleSports ✅ (3:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pingwiny udowodnili, że nawet w okrojonym składzie nie taki Diabeł im straszny w postaci Liści.. wynik cieszy choć meczu nie stawiałem, bo ostatnio na nic nie mam czasu to i tak wielki podziw dla Pens. W meczu zabrakło dużo wzorowych graczy a i tak przechylili szale na swoją korzyść. Toronto, z Hawks na swoim lodowisku zagrali bardziej pewnie i agresywnie, tutaj nie można jednak tego powiedzieć, w rezultacie tylko jedna bramka.

Na wieczór postaram się coś skrobnąć.. O ile czas pozwoli, bo ostatnio nawet nie mam czasu spojrzeć na zegarek a co do czego jaki jest dzień tygodnia.. ;x

/ @ Lutek - Hawks jak najbardziej do grania! Kane i spółka zmiażdżą Preds ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alanex 432

alanex

Użytkownik
Washington Capitals @ Philadelphia Flyers over 5,5 [2.10] Marathonbet ✅ 2:5
Capitals over 2,5 gola [2.04] Marathonbet ⛔ 2 gole
Proponuje over 5,5 w meczu Flyers - Capitals. Trochę nie rozumiem tego kursu, myślę ze spadnie do ~1.95 przed samym meczem. Oba zespoły zmierzyły się w tym sezonie dwa razy, Capitals wygrali dwukrotnie, 1 listopada 7:0 w Philadelphii(mecz zapamiętany głownie z &quot;awantury&quot; pomiędzy zawodnikami w tym bojki Emery&#39;ego z Holtbym) i w niedziele w Waszyngtonie i po karnych 5:4. Gospodarze jutrzejszego meczu tracą średnio 2.7 gola na mecz zdobywając średnio 2.3, goście 2.8 i 2.9 gola. W ostatnich 7 meczach z udziałem Flyers over padał 5 razy i każdy ich przeciwnik zdobywał ponad 5 bramek, nie udało się to tylko słabym ofensywom Minnesoty i Montrealu. W związku z tym dobrym typem wydaje się tez over 2,5 gola Capitals, którzy zdobyli co najmniej 3 gole w siedmiu z ostatnich 9 meczów i jutro obrona Flyers z Masonem w bramce stanie przed bardzo trudnym zadaniem powstrzymania Oviego(1st star of the week), Backstroma i spółki. Polecam!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: St. Louis Blues - San Jose Sharks
Typ: St. Louis Blues zdobędą powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,813
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: San Jose Sharks aktualnie są w bardzo słabej formie. To jest taka nietypowa drużyna, gdyż potrafią seriami wygrywać, a zaraz po tym następuje seria porażek. Teraz Sharks właśnie notują taką serię, gdyż na sześć ostatnich spotkań przegrali aż pięć razy. Cztery ostatnie mecze wyjazdowe San Jose Sharks to porażki. W każdym z tych czterech przegranych spotkań Rekiny traciły po co najmniej trzy bramki. Nawet słabe ofensywnie ekipy jak Nashville Predators i Minnesota Wild strzeliły im trzy bramki, a Pittsburgh Penguins i Carolina Hurricanes aż po pięć. San Jose Sharks na wyjaździe to nie jest tak mocna drużyna jak u siebie. St. Louis Blues to jedna z najmocniejszych drużyn w lidze, doskonale grają u siebie. Na 17 rozegranych spotkań na własnej tafli wygrali aż 13 z nich w regulaminowym czasie gry. St. Louis strzela sporo bramek u siebie i w tej statystyce też są jedną z najlepszych drużyn ustępując w konferencji tylko genialnym Chicago Blackhawks. Na siedem ostatnich spotkań u siebie St. Louis Blues w sześciu z nich strzelali po co najmniej trzy bramki. W tym sezonie St. Louis dwukrotnie wysoko przegrali z San Jose, więc ich motywacja, by im się zrewanżować jest ogromna. Sharks bez formy, więc gospodarze powinni ich tym razem &quot;roztrzelać&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Montreal Canadiens - Phoenix Coyotes

Typ: Phoenix Coyotes ML OT
Kurs: 2,12
Unibet

Dzisiaj w nocy w Bell Centre w Montreal dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy miejscowymi Habs a Kojotami z Phoenix. Warto na początku wspomnieć , że drużyna Phoenix nie wygrała z Montrealem od piętnastu lat, niezależnie czy grali u siebie czy na wyjeździe a ostatnie wyjazdowe zwycięstwo miało miejsce 28 października 1996 r. . Dzisiaj liczę na zakończenie tej niechlubnej passy przez drużynę kojotów oraz obniżenie lotów przez drużynę Canadiens z pewnością pomoże przyjezdnym. Ostatnie mecze Canadiens to wymęczone zwycięstwa ze słabymi drużynami oraz jedna sromotna z LA Kings u siebie aż 0:6. Trener Habs - Michel Thierren powiedział, że w ostatnich trzech tygodniach jego drużyna rozegrała wiele meczów i z tego powodu jego drużyna jest zmęczona i jak to on nazwał że &quot;został wyciśnięty cały sok z cytryny&quot;. W ostatnim meczu zanotowali u siebie porażkę ze słabo spisującymi się panterami 1:2, wymęczyli zwycięstwo na wyjeździe po dogrywce z NY Islanders, którzy na ostatnie 13 meczów wygrali tylko jeden i to po karnych z bądź co bądź dobrą drużyną San Jose Sharks, lecz pozostałe 12 porażek nie napawa optymizmem. Montreal także przegrał z Philadelphią Flyers na wyjeździe 1:2, lecz tutaj akurat można to zrozumieć gdyż lotnicy mają doskonałą passe 6 zwycięstw z rzędu z czego ta szósta była właśnie z Montrealem. Drużyna kojotów ostatnio także nie spisuje się lepiej, gdyż ostatnio ponieśli porażkę u siebie z Caroliną Hurricanes 1:3 ale w poprzednich dwóch meczach odnieśli zwycięstwo u siebie z NY Islanders oraz na wyjeździe z Colorado Avalanche. Atutem dla Kojotów może tutaj być dodatkowy dzień odpoczynku w stosunku do Canadiens, którzy rozegrają trzeci mecz w przeciągu trzech dni. Po chorobie może do drużyny gości powrócić Najlepszy strzelec drużyny Shane Doan lecz to na razie nie jest jeszcze potwierdzone. Dzisiaj liczę na drużynę gości, którzy średnio na mecz strzelają 3,13 gola, z kolei Montreal średnio strzela 2,46 gola. Negatywem jedynie może być słabsza defensywa gości którzy dotychczas na 32 mecze puścili 100 goli, a druzyna gospodarzy na 35 meczów straciła 75 bramek. Mam nadzieję, że dzisiaj Kojoty skupią się bardziej na dobrej grze defensywnej i wypunktują wymęczoną ostatnio drużynę Habs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
Van Riemsdyk J. strzeli (3.00)
Kessel, P strzeli (2.50) / ⛔ ⛔
Unibet !
Na dziś sobie poluje na dwóch graczy z Toronto, którzy ostatnio grają jakoś trochę ospale, więc czas by się w końcu przebudzić, a rywal jest podłożony jak na tacy, choć ostatnio zaskakująco wygrał z Habs. Dziś Toronto grają na swoich śmieciach i choć początek sezonu mieli obiecujący to i potem pojawiały się schody, wczoraj porażka z okrojonymi Pingwinami dzisiaj szansa na przełamanie. Obaj zawodnicy w pierwszych piątkach składzie. Zarówno #21 &amp; #81 lubią takie spotkania niższego szczebla, to i tak muszą tutaj mnóstwo od siebie dać aby pokonać Clemensen&#39;a. Wydaję się sprawa na sposób bardzo prosta, bo Pantery mają tragiczny powerplay grają bardzo chimerycznie podczas ofensywy więc i tu kolejna szansa, dla dwóch zawodników na ukucie bramki. Jestem prawie pewny, że któryś z nich na pewno tej nocy coś ukuje. Zwłaszcza kiedy Liscie grają w przewadzę, zawsze jeden z nich punktuje. I dziś nie sądzę aby to się zmieniło. Kursy jak najbardziej do grania, Liście po wczorajszym nie udanym tripie będą próbować zamazać porażkę w postaci wygranej a tak jak mówiłem, rywal nie z górnej półki. Kessel już punktował wielokrotnie z Panterami, możliwe że i dziś trafi. Potrafi się odnaleźć w odpowiednim miejscu i czasie aby przesypać bramkarza gumą z sieci. Tak samo jego kolega Van, który ma 14 oczek już, a dziś kolejna szansa przed nim na kolejne trafienia.
St Louis Blues - San Jose Sharks :hokej: ZWROT.

Oprócz tego można spróbować jeszcze Backes&#39;a w meczu Nutek z Rekinami, kurs również piękny do stawiania (3.30) nie będę się za bardzo rozpisywać, ale można o tym zawodniku również o samych superlatywach pisać, potrafi wejść szybko w mecz i szybko punktować. Razem, z Aleksem tworzą bardzo zgrany duet. Choć ten drugi ostatnio bardzo mało strzela, a dziś rywal z górnej półki to i Backes da swoje 200% w meczu i również powinien coś zapunktować. Warto zaznaczyć, że ostatnio w dogrywce zanotował zwycięstwo dla Nutek, z Kurtkami choć cały mecz atakował i w końcu mu się udało zaliczyć gola. Dziś na swoich śmieciach będzie czuć się pewniejszy i na pewno na tym skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Boston Bruins- Calgary Flames
1 (60’) @ 1,76 bet365 ✅ 2:0 ✅

Ja dziś dość mocno wchodzę i mocno polecam grę na Bruins. Jest to drużyna bardzo mocna, która preferuje radosny hokej który ogląda się z przyjemnością. Czasem przesadzają z brutalnością, jednakże nie o tym tu mowa. Dziś rywalem Niedżwiedzi będzie ekipa Płomieni z Calgary. Szczerze powiedziawszy jest to drużyna nie mierząca zbyt wysoko a i o taką bym jej nigdy nie podejrzewał. Na wyjazdach słabi, ale nie najgorsi. Chociaż wczorajsza porażka z Rangers nie napawa optymizmem a mnie skłania do mocnego grania na Bruins wybieram opcję dość bezpieczną czyli wygraną po 60 minutach gry zamiast -1,5 na Boston. A więc Bostończycy wracają na własne śmieci po czteromeczowej delegacji która nie wypadła źle, odnieśli 3 zwycięstwa i raz polegli. W tym krótkim road tripie grali właśnie z Flames. Wygrali w regulaminowym czasie 2:1. Nie przewiduję wielkich zmian w wyniku. Co prawda po meczu z Flames Bostończycy przegrali dość wysoko bo 6:2 w Vancouver ale przegrać z Canucks w grudniu to nie wstyd ponieważ Ci mają fantastyczną serię zwycięstw (7-0) co czyni ich niepokonanym. Co mogło się zmienić przez te kilka dni? Nastawienie Bruins po laniu w Kanadzie. Podrażnieni porażką, mogą się przejechać po Flames. Ostatnie 2 mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się tragicznie w skutkach dla Flames wynikami 5:0 i 9:0. Nie podejrzewam że dziś będzie podobnie ale pewne zwycięstwo Bostonu w regulaminowym czasie gry wchodzi jak najbardziej w grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
St Louis Blues - San Jose Sharks :hokej:

Oprócz tego można spróbować jeszcze Backes&#39;a w meczu Nutek z Rekinami, kurs również piękny do stawiania (3.30) nie będę się za bardzo rozpisywać, ale można o tym zawodniku również o samych superlatywach pisać, potrafi wejść szybko w mecz i szybko punktować. Razem, z Aleksem tworzą bardzo zgrany duet. Choć ten drugi ostatnio bardzo mało strzela, a dziś rywal z górnej półki to i Backes da swoje 200% w meczu i również powinien coś zapunktować. Warto zaznaczyć, że ostatnio w dogrywce zanotował zwycięstwo dla Nutek, z Kurtkami choć cały mecz atakował i w końcu mu się udało zaliczyć gola. Dziś na swoich śmieciach będzie czuć się pewniejszy i na pewno na tym skorzysta.
Backes w Ottawie nabawił się urazu i zszedł w trakcie meczu. Wielce prawdopodobnie, że nie zagra dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Vancouver Canucks

Canucks zawitają tym razem do St.Paul w Minnesocie, gdzie czeka ich starcie z miejscowymi Wild. Goście z Kolumbii Brytyjskiej to na ten moment najgorętsza ekipa w całej lidze. Wygrali siedem spotkań z rzędu i dzisiaj powalczą o ósme. Przed miejscowymi dzisiaj niezwykle trudne zadanie, gdyż Canucks są na misji i pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Na pochwałe zasługuje postawa wszystkich formacji, jak i również Luongo między słupkami, który złapał świetną dyspozycje i bardzo rzadko zdarza mu się ostatnio coś puścić. Po drugiej stronie Harding, który notuje jak do tej pory najlepszy sezon w karierze. Jest regularny i stanowi pewny punkt w bramce Dzikusów. Dzisiejszy matchup z pewnością wygląda bardzo ciekawie, grają dwie ekipy, które faworyzują fizyczną gre na bandach, oraz granie na underowy wynik. Bedzie to dość wyrównane spotkanie, jednakże to goście sa ostatnio ekipą lepiej poukładaną, grają popisowo oraz bardzo skutecznie, tak wiec też sądze że i dzisiaj bedą w stanie odwrócić wynik na własną korzyść.
Canucks OT 2,02 Pinnacle ⛔
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: New Jersey Devils – Ottawa Senators
Typ: Liczba oddanych strzałów w meczu więcej niż 52,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Data: 19.12.2013
Godzina spotkania: 1,30

Analiza:
Przez istny przypadek zauważyłem niezrozumiałą troszkę dla mnie różnicę. Otóż na portalu bukmacherskim o nazwie Betsson jest możliwość takiej gry po takim samym kursie czyli 1,85 lecz przy 55,5 oddanych strzałów na bramkę. Za to na stronie bwin-a jest z tym samym kursem 1,85 gra ale przy 52,5 oddanych strzałów na bramkę. Oczywiście tu i tu wszystko w regulaminowym czasie gry. Więc zacząłem analizować ostatnie dokonania jednych i drugich. Skupiłem się na ostatnich 5 spotkaniach jednych (u siebie) i drugich (na wyjeździe). Wyszło mi że gospodarze nie szaleją z oddanymi strzałami średnia ich wynosi zaledwie: lekko ponad 21 oddanych strzałów. Za to Ottawa ma oddanych już aż: ponad 38 na mecz. Razem daje to nam już zasłużoną średnią 59 oddanych strzałów na mecz. Patrząc na H2H to w ostatnim spotkaniu tych ekip padło aż 65 strzałów. Zaryzykuje i zagram to na dwa uda. Albo się uda albo się nie uda ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom