>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Dzis w mojej opini można grać śmiało w stronę Detroit Red Wings i Rekinów, myślę że oba te zespoły dzisiaj przerwą swoje złe passy.
Bardziej pewne wydaje mi się Detroit - grają u siebie z niezbyt dysponowaną drużyną z Winnipeg.
Odrzutowce ostatnie 2 mecze wygrali więc skończył się dla nich róg obfitości bo nie ukrywajmy że jest to jeden z najsłabszych zespołów ligi.
Red Wings nie wygrali u siebie od 5 spotkań więc dzisiaj świetny moment na przełamanie.
Czekam aż comeon wystawi kursy na OT w meczu Canadiens i stawiam przeciwko Tampie - bez Stamkosa ten zespół traci połowe jakości.
San Jose OT
Montreal OT
Detroit OT

to moje typy na dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Montreal Canadiens OT - Tampa Bay Lightning
(1.55) / Unibet !

Stawiam już teraz, bo do wieczora pewnie kursy spadną. Jak wiele osób już wie, błyskawice wczoraj stracili swojego najlepszego gracza, na rzecz bardzo groźnej kontuzji, nie wiadomo kiedy Stamkos wróci na tafle, ale może nawet już w tym sezonie nie pograć o ile, gracze z Florydy awansują do playoff. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, ale wykorzystam tą jego nieobecność i dziś pójdę w stronę Habs. Choć pewnie koledzy będą chcieli dla niego wygrać, lecz nie sądzę by to poskutkowało w Montrealu. Jak każdy wie, Montreal posiada bardzo silną defensywę która wiele potrafi wybronić ale i także mają dobry arsenał, gdzie również posiadają dobrych zawodników do strzelania. Mają bardzo efektywny powerplay i bardzo solidnego bramkarza, który ostatnio gra jak w transie, mimo, że jeszcze czystego konta nie miał, to można mu śmiało zaufać. Mowa tu o &#39;&#39;Prajsie&#39;&#39; Wiadomo, że twierdza z Montrealu jest bardzo trudna do zdobycia i raczej dzisiaj będzie widniało na każdym kroku, braki Stamkosa. Który był motorem drużyny i który mnóstwo strzelał, bo nawet miał 14 oczek, w konferencji Wschodniej, miejmy nadzieje, że wróci lepszy i pełen sił, tak jak w zeszłym sezonie Crosby. Wrócił i od razu strzelał, lecz ja dzisiaj tak jak pisałem zaufam graczom z Montralu i stawiam ich po dogrywce, choć uważam, że dogrywki i karnych tu nie będzie, ale że trzeba się &#39;&#39;zabezpieczyć&#39;&#39; to idę w takim kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
Washington Capitals over 2,5 (włączając dogrywkę) 1,654
Capitals podejmują Blue Jackets. Już raz w tym roku grali. Skończyło się 4:1. Podobnie jak dziś w bramce BJ stał Sergei Bobrovsky. I na podobne rozstrzygnięcie liczę dziś. Alex Ovechkin i Nicklas Backstrom powinni zapewnić dziś Sergei&#39;owi pełne ręce roboty. W sumie liczę na te ~35-40 strzałów na bramkę. Jeśli Bobrovsky zagra na swoim przyzwoitym poziomie to statystycznie te 3-4 bramki powinien przepuścić.
Szansa powodzenia: 70%+.
_____________________________________________________________________________________________________
Dokładnie oddali 34 strzały z czego 4 przeszły obok Sergei&#39;a. Można powiedzieć zgodnie z przewidywaniami. +0,65u.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakład &quot;włącznie z dogrywką i rzutami karnymi&quot; start: 01:30 Pinnacle

Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens ▶ [1,55] ⛔ (2:1 SO)

Montreal Canadiens podejmie dzisiaj na własnym lodowisku Błyskawice, które są na pewno mocno osłabione po wczorajszym spotkaniu z Bostonem. Mowa tutaj oczywiście o kontuzji jakiej nabawił się Steve Stamkos. Był on siłą napędową tej drużyny. Sercem i mózgiem, jego brak będzie na pewno widoczny. Wczoraj mecz z Bruins przegrali 3:0, tym samym skończyła się ich świetna passa. Myślę, że bez Stamkosa z takim rywalem jak Canadiens w dodatku na wyjeździe będzie im bardzo cieżko o niespodziankę. Skłaniam się więc w stronę wygranej Montrealu. Jest to team, który na swoim lodowisku gra całkiem nieźle. W ostatnich spotkaniach rozgrywanych przed własną publicznością stawili bardzo ciężkie warunki mimo wszystko faworyzownej ekipie popularnych Nutek przegyrwając ostatecznie po karnych. Ostatnio pokonali też 4:2 New York Islanders. Bardzo spodobała mi się ich stanowcza defensywa, która na pewno potrafi wiele wybronić. W ataku także nie jest najgorzej.

Moim zdaniem Canadiens u siebie z osłabionym rywalem powinni sobie poradzić. Brak takiego zawodnika jak Stamkos na pewno będzie bardzo widoczny i moim zdaniem Błyskawice nie będą w stanie tutaj powalczyć.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W obozie Huraganów po tragicznej wręcz serii kilku porażek z rzędu, Peters w bramce złapał się za pas i zdołał coś tam wygrać. Niestety Wild w ostatnim meczu znów sprowadzili ich na ziemię po perfekcyjnej serii rzutów karnych i prawdę mówiąc nie widać aktualnie lepszych perspektyw dla Canes niż jakieś zrywy w postaci pojedynczych zwycięstw. Nie ma Warda, nie ma jego zmiennika - Khudobina, a sam wspominany Peters nie będzie po prostu w stanie wziąć całej odpowiedzialności na siebie. Dziś sprawy są o tyle trudne ,że zmierzą się z jedną z najskuteczniejszych ekip w lidze - Avalanche pod wodzą ex goaltendera &#39;Hall-of-Fame&#39; - Patrick&#39;a Roy&#39;a od początku sezonu radzą sobie niemal idealnie i dopóki są hot, dopóty będą duelować bez większych problemów ekipy pokroju gospodarzy.
Colorado Avalanche -1 HC @ Carolina Hurricanes [2,32] PinnacleSports ⛔ (1:2)
Tutaj będę bardzo subiektywny ,ale prawdę mówiąc jest spora przepaść pomiędzy aktualnie prezentującymi się Jackets a odnajdującymi z tygodnia na tydzień swój &#39;game&#39; - Capitals. Jackets to jak dla mnie bardzo przeceniony team. Owszem, mieli swój dobry okres w poprzednim sezonie, mieli świetnie prezentującego się Sergieja w bramce, ale w tym sezonie Bobrovsky to cień tamtego gracza i być może ciąży na nim jakaś presja, podyktowana faktem ,że zgarnął Vezine (tytuł dla najlepszego bramkarza) i oczekiwania w nowym sezonie automatycznie wzrosły. Jackets nie byli jakoś nadzwyczajnie mocni na swoim terenie i teraz sprawy nabrały dodatkowych trudności ,bowiem startują dziś w bardzo długiej delegacji (8 spotkań).
Stołeczni z kolei mogą się poszczycić najlepszą grą z przewagi &amp; osłabieniu w całej lidze. Strzelili łącznie 57 goli w tym aż 20 z powerplay, 11 w Waszyngtonie spośród 33 wszystkich - imponujące cyfry. Jak widać, tutaj czują się niesamowicie pewnie, a do tego dochodzi spora przewaga nad Jackets i szereg wysokich zwycięstw nad tym - powiedzmy sobie - średnim zespołem.
Oczywiście Capitals to zespół, który może dzisiaj olać ot tak sobie mecz, zagrać niczym jeźdźcy bez głów, ale to nie zmienia faktu że mają niesamowity potencjał i powoli, powoli odchodzą od permanentnej na każdym starcie sezonu reguły &quot;wejdzie albo nie&quot;.
Columbus Blues Jackets @ Washington Capitals -1 HC [2,29] PinnacleSports ZWROT
Nikogo nie zdziwi fakt, że standardowo gram na Wings. Stars byli do łyknięcia, Lightning również , choć tam uwidocznił się już nieco wyższy poziom w ich wykonaniu , ale wciąż pojawiały się proste błędy w defensywie i brak instynktu strzeleckiego w kluczowych momentach, a niestety sam Datsyuk i Zetterberg nie będą w stanie ciągnąć tego wszystkiego. Dziś Babcock może skorzystać z Franzena, który powrócił po kilku dniach nieobecności - bardzo mi się to podoba, tym bardziej że na ławę został odesłany Cleary, który niestety nic nie wnosi właściwie od początku sezonu. Franzen potrafi grać jak kupa mułu, potrafi być niewidoczny przez długi okres, ale gdy jest potrzebny -
to potrafi zagrać na pełnych obrotach i świetnie zgrać się z pozostałymi Szwedami. Jets to soft team, dobre wyniki pojawiają się jedynie na własnej tafli, choć to też głównie za sprawą desperacji i czasami nawet szczęścia. Dziś Wings podejdą do tego meczu w roli zdesperowanych i być może zdołają zagrać coś na miarę ostatniego meczu w Hockeytown, gdzie Jets zostali wręcz skarceni przez gospodarzy (7-1). Wierzę, że taki mecz w końcu nadejdzie , a po wszystkich ostatnich niepowodzeniach i wynikach niemal &quot;na styk&quot; jest coraz bliżej.
Winnipeg Jets @ Detroit Red Wings -1 HC [2,05] PinnacleSports ⛔ (3:2 SO)
Kojoty wyglądają dziś wręcz apetycznie, nawet pomimo tego , że zmierzą się z bardzo solidnie poukładanym zespołem. O Blues pisałem bardzo dużo, ale dla Kojotów należą się również słowa uznania i bardzo podoba mi się ich niesamowita wola walki, determinacja i wiara we własne możliwości do ostatniej sekundy meczu, a odrabianie wyników z ich udziałem to czysta esencja. Ponadto system defensywny, jaki stosuje Tippet odgrywa bardzo dużą rolę i są w stanie bez wątpienia rozegrać wyrównany mecz w St.Louis i jeśli dojdzie do ewentualnej dogrywki, to wtedy sprawy mogą nabrać jeszcze większej wagi na korzyść gości, którzy wygrywają niemal każdą partyjkę karnych od początku sezonu, a Smith bywa niesamowity.
Phoenix Coyotes OT @ St. Louis Blues [2,55] PinnacleSports ✅ (3:2 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Hurricanes - Avalanche
Eric Staal strzeli gola (60 min)
3,70 Betsson⛔

W kursie oferowanym przez Betsson mamy spore value. Rzadko kiedy widuje się w przypadku #12 większy niż 3,20-3,30.

Ciekawe, ile jeszcze potrwa ten cold strike, czyżby najstarszy z braci chciał się wcielić w Giroux? Nie sądzę, poza tym Eric broni się ogólnie przyzwoitą grą, czego do pewnego momentu nie można było powiedzieć o CG. Niemniej frustracja już daje się we znaki, bo zauważyłem że każdy bramkarz broniący te rakiety Staala dostaje jakiegoś olśnienia i wygląda na kandydata do Veziny. Tak było w przypadku Masona, który zaliczył nieprawdopodobny glove na slapperze Staala, który w normalnych okolicznościach rozerwałby siatkę i przebił się krążkiem przez bandę. Chyba z 20 razy oglądałem to jeszcze po meczu, a i kamerzysta w trakcie spotkania nie szczędził nam powtórek z tej akcji. To samo Poulin z Isles przy sytuacyjnym strzale #12. Trochę mi go szkoda, bo ma najgorszy współczynnik +/- w zespole, choć to nie jego wina. Eric zawsze wspomaga obronę, bo to bardzo odpowiedzialny forward, ale kiedy Peters ma przed sobą takich dzbanów jak Sekera z Faulkiem (narobił nadziei a póki co cieniuje) to ciężko o cokolwiek. Canes powinni dostać jakieś odznaczenie w kategorii najbardziej bezmyślne wyprowadzanie krążka. Widziałem już Phile deklasowaną na własnym lodzie, Sabres przegrywających wszystko jak leci, bardzo słabych na samym początku Strażników, ale pomimo kiepskich wyników żadna z tych drużyn średnio 462 razy na mecz nie podawała krążka pod nogi przeciwnika w banalnych sytuacjach tak jak to ma miejsce w przypadku CAR. Peters gra ostatnio naprawdę fantastycznie, i zamiast dać mu trochę komfortu, to trzeba mu jeszcze dołożyć. Dzisiaj Canes goszczą Avs, którzy okropnie zbili Caps. Wynik mimo wszystko nieco mylący, bo sędziowie robili wszystko, żebyśmy grali w osłabieniu, w dodatku nie gwiżdżąc nic w drugą stronę. Z Colorado ogólnie ciężko wygrać, a z supportem pasiaków to już w ogóle. Canes są w stanie zawalczyć, #12 jest w stanie strzelić - między słupkami Varly, ale w przypadku zawodników tego sortu nie ma większego znaczenia kto stoi w bramce.



Klasyczna mina Eryczka, o której niegdyś wspominałem, tym razem jest to reakcja na bramkę Hagelina ????
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Carolina - Colorado over 5.5 @1.95 Betathome
Powinno być bardziej &quot;lawinowo&quot; i trochę mniej &quot;huragonowo&quot; ;-)
NY Rangers - New Jersey X2 @1.80 William Hill
Minimum punkt dla &quot;Diabłów&quot; wart ryzyka...
Ottawa - Philadelphia 1OT @1.69 William Hill
&quot;Senatorzy&quot; walczą o całą pulę - są drużyną na pewno lepszą od &quot;Lotników&quot; i po trzech zwycięstwach z rzędu pora na czwarte.
Washington - Columbus 1OT @1.65 William Hill
Podobnie w stolicy z jeszcze większym faworytem - Capitals powinni pewnie pokonać gości z Columbus.
Calgary - San Jose Goście powyżej 3.5 @2.27 Fortuna
Detroit - Winnipeg Gospodarze powyżej 3.5 @2.37 Fortuna
Godne kursy mające sporą szansę powodzenia przy planowej grze ofensywnie przecież usposobionych faworytów.
Florida - Anaheim over 5.5 @1.85 Betathome
Tutaj również można liczyć na festiwal bramek, jeśli &quot;Kaczory&quot; nie zawiodą - same powinny pokryć over w 60-80 %. &quot;Pantery&quot; mogą przy tym ustrzelić bramkę lub nawet dwie ;-)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Powiedzcie mi Panowie na czym opieracie swoje wnioski o &quot;świetnej defensywie&quot; Montrealu w ostatnich spotkaniach :?: Bo ja jestem bardzo ciekaw i wręcz pragnę na ten temat dyskusji... Owszem Habbs przyzwyczaili do tego, że grają solidnie w obronie, ale jak już jakiś czas temu pisałem od momentu tegorocznych PO, ta defensywa poszła lekko w złą stronę, a już stwierdzenie Kido, że Price jest ostatnio w &quot;transie&quot; (muzycznym :? ???? lekko mnie rozbraja. Montreal po dobrym początku sezonu, podobnie jak SJS złapał zadyszkę i to dość bolesną, bo na dobrą sprawę trzy ostatnie mecze wyjazdowe dla drużyny z Kanady był bardziej &quot;za karę&quot;.
Urwałem wątek Carey&#39;a, a warto tu się zatrzymać. Price w formie i &quot;transie&quot; to był ale w tamtym sezonie, teraźniejsza dyspozycja jasno pokazuje, że ten bramkarz ma spore problemy z ustabilizowaniem formy, a wiadomo jaki Carey ma cel na ten sezon, nie twierdzę iż jest to cel najważniejszy, ale powołanie do kadry na IO to cel jaki postawił sobie przed sezonem i mówił o tym wprost. Jak na razie nie jest źle, ale z drugiej strony wcale jego forma nie jest zachwycająca.
Ten mecz dzisiejszy będzie ciekawą konfrontacją bo z jednej strony świetnie spisujący się Bishop i to w ekipie Tampy, która zawsze była znana ze swoich &quot;upośledzeń&quot; w obronie, zaś z drugiej Price i jego wsparcie defensywne, określane mianem jednej z lepszych defensyw NHL.
Ogółem typu na gospodarzy nie neguje, bo wydaje się że każdy inny wynik byłby tu mocnym zaskoczeniem, ale z drugiej strony jeśli miałaby wygrać Tampa to Bishop musi tu rozegrać świetną partię, a na pewno jest do tego zdolny bo wczorajszy &quot;bench&quot; w Bostonie nie wziął się znikąd. Poza tym Bishop w tamtym sezonie vs Habss kręcił takie liczby 1.92 GAA na co złożyły się 4 bramki przy 80 strzałach.
Mimo Ben&#39;a to i tak nie widzę &quot;opcji&quot; dla gości, ze składu wypadł Salo i Aulie, a więc dwóch podstawowych obrońców... jeśli Montreal ma jaja to dzisiaj powinien wypunktować Błyskawice bezlitośnie, mocniej osłabionego rywala nie mogli dostać ;)

Calgary vs San Jose
Rekiny mają delikatny problem z wygrywaniem meczy ostatnimi czasy, ale tak jak już zostało to przemaglowane w rozmowach na temat NHL, jest to naturalne zjawisko i regularne w ekipie SJS. Dziś lekiem na całe zło ma być Alex Stalock, który co prawda bronił w tym sezonie niewiele, ale każdy jego występ był bardzo dobry. No i teraz jest kwestia jak Stalock może wpłynąć swoją grą na postawę Rekinów w defensywie, bo to co się ostatnio z nimi dzieje i ilości bramek jakie tracą są mocno niepokojące.
Calgary jak zawsze z pozycji dog&#39;a, ale u siebie i myślę że to dość ważny motyw ponieważ, gra na wyjazdach nie jest ich mocną stroną, ale za to w domu zawsze potrafią się postawić ekipom przyjezdnych, nie stwierdzam tu, że są faworytem i &quot;zleją&quot; Sharks, ale w obecnej sytuacji myślę że są w stanie powalczyć jak równy z równym. W bramce Berra, debiut miał idealny, dalej już było pod górę i dzisiaj pierwszy raz przed własną publicznością. Typ na gospodarzy w zaistniałych warunkach wcale nie jest irracjonalnym rozwiązaniem, co więcej kursy, którymi raczą nas buki w przypadku gości oceniam na mocno zaniżone.
Co się musi stać aby Flames wygrali dzisiejszej nocy ? Rozwiązanie jest proste, muszą znaleźć sposób na Alex&#39;a, jeśli faktycznie tylko Niemi był tu nie pasującym elementem układanki, to w takim wypadku Sharks raczej bez problemu poradzą sobie z Flames, jednak jeśli problem leży w ogólnym obrazie, to jestem zdania że Hudler do spółki z Cammallerim na pewno znajdą sposób na &quot;rozmontowanie&quot; obrony przyjezdnych.
Zapomniałbym o jeszcze jednym bardzo ważnym aspekcie, mianowicie gra w PP, jeśli gospodarze chcą myśleć o czymkolwiek to zdobycie bramki w tym fragmencie gry jest niezbędne, a niestety ostatnio wygląda to tak 0-30 od kiedy Flames zdobyli ostatniego gola w PP :razz:
Calgary Flames ML / 2.64 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Philadelphia Flyers

Senators kontynuują homestand i dziś przyjdzie im sie zmierzyć z ekipą Flyers. Do bramki gospodarzy wraca dziś Anderson, który wyleczył już kontuzje szyji doznaną w meczu ze Stars i ponownie zobaczymy go między słupkami. Warto odnotować że w trakcie jego nieobecności bardzo błystkotliwie zastępował go Robin Lehner, który wygrał wszystkie trzy starty, za co został wybrany graczem tygodnia w lidze. Na przeciwko gospodarzy staną wspomniani już wczesniej Flyers, ze Stevem Masonem miedzy słupkami. Trzeba przyznać że goście ogólnie bardzo słabo jak na ich spory potencjał rozpoczeli tegoroczny sezon. Grali bezbarwnie, i bez wiekszego polotu. Ostatnio jednak wygrali z Oilers, mecz może i bez wiekszej historii, ale według mnie może być tutaj punktem zwrotnym, ponieważ swoją niemoc strzelecką przełamał wkońcu Claude Giroux. Dziś spodziewam sie kontynuacji tej serii, ponieważ Flyers zaczeli okazywać nareszcie wiekszy zapał do gry. Senators w oczach bukmacherów są faworytami tego meczu, ale w moim odczuciu wystawienie w bramce Andersona jest tutaj nieco lekkomyślnym krokiem, fakt, faktem Anderson przed kontuzją prezentował sie poniżej oczekiwań, jak i teraz po tygodniowej przerwie może być nadal nieco przyrdzewiały. Goście to ekipa o sporym potencjale, są w stanie wygrać z każdym, wystarczy tylko odpowiednie podejście mentalne i zdyscyplinowanie. Mam nadzieję że niemoc w ofensywie minęła wraz z przełamaniem mentalnym ich lidera. Tak więc celuje w kontynuacje tej passy na delegacji w stolicy Kanady.
Flyers OT 2,29 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 120

zawalski

Użytkownik
Jest to mój pierwszy post w tym dziale więc zobaczymy jak pójdzie mi typowanie. Na początek przyjrzałem się lekko spotkaniu, które odbędzie się w Pittsburghu:
Philadelphia zaskoczyła wygraną w Ottawie 5-0 (gdzie gra gospodarzy wyglądała ostatnio naprawdę dobrze). Teraz mają 2 zwycięstwa z rzędu i zły początek sezonu zostaje powoli zatarty. Jednak dzisiaj grają z Pingwinami, które ostatnio przegrały 2 spotkania z rzędu ( z Blues i Rangers), ale co najważniejsze mieli 4 dni odpoczynku i liczę, że wyciągnęli wnioski z poprzednich spotkań i dzisiaj na &quot;świeżo&quot; rozprawią się z Lotnikami. Zadanie dla Philadelphi będzie trudne jeśli nie niemożliwe jeśli mają konkurować z takimi graczami jak Crosby, Malkin, Jokinen, Dupuisa, Orpik, Niskanen itp. W bramce Pingwinów zacznie dziś Fleury. Jak wcześniej wspomniałem będzię to trudne spotkanie dla Flyers tej nocy i liczę na zwycięstwo powyżej jedną bramką dla ekipy z Pittsburgha.
Penguins - 1,5 @2,2 Bet365 ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

Na dzisiejszą analizę zdecydowałem wybrać drugie w tym sezonie derby Pensylwanii.
Tym razem do miasta stali zawitają Flyers, którzy będą b2b po wczorajszym pewnym zwycięstwie w Ottawie. Pens przystąpią do tego meczu po kilkudniowej przerwie co z pewnością będzie tutaj na ich korzyść. W bramce gości stanie dziś Ray Emery, który zasłynął jak do tej pory tylko bandyckim mordobiciem w meczu z Capitals. Dziś przed nim bardzo trudny matchup, ponieważ Penguins bedzie go stale dręczyć. Nie inaczej zapewne bedzie z Fleurym, ponieważ Flyers przebudzili sie już w ataku i również bedą w stanie kilka razy pokonać Flowera. Jak już wspomniałem, są to derby. A derby jak wiadomo rządzą sie swoimi prawami. Penguins przegrali dwa ostatnie spotkania, a dziś są u siebie z grającymi b2b Flyers. Mecz powinien być otwarty i obfitujący w sporo bramek, obie ekipy mają sporą moc w ofensywie, co zapowiada świetne widowisko. W normalnych okolicznościach bez wahania grałbym tutaj gości, ale dlatego że są oni b2b, to mogą być nieco zmęczeni. Swoje napewno strzelą, ale nie jestem pewny czy wystarczy to na tyle by wygrac to spotkanie. Zdecydowanie najlepiej wyglada tutaj over.
Over 5,5 2,08 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
St Louis Blues OT - Colorado Avalanche 7:3 FENOMENALNY MATCH !
(1.63) / Unibet !
Lawiny dzisiaj wybierają się w delegacji do Scottrade Center, z nadzieją na komplet punktów, ale tu nie będzie wcale tak łatwo, z pewnością nie będzie dla nich to spacerek. W ostatnim meczu polegli w Karolajnie i choć byłem bardzo zdziwiony wynikiem, bo to oni byli lepszą ekipą w tym meczu, ale jednak nie zawsze się tak staję, że ekipa lepsza, jest po prostu solidniejsza, bo same statystyki nie grają. Bardziej chodzi o precyzje. Oddali 34 strzały w tym tylko jeden trafny. A dzisiaj kolejne ciężkie schody. Nie wydaję mi się, aby dzisiaj Lawiny się tak postawili, Nutkom aby wygrali bo raz, że to jest bardzo trudny teren do zdobycia, a Nutki po prostu maja znacznie utalentowanych graczy, nie będę tutaj podawał po kolei każdego, ale mogę powiedzieć jedynie, że znowu tu da się we znaki Alex Steen, który w ostatnich dwóch meczach oddał łącznie 7 strzałów, ale żadnego trafnego, ale i dziś wydaje mi się, że tym razem coś ukuję. Samo to, że będzie na bramce Halak, a u Lawin goalie, ze znaczącymi słabszymi wynikami, to kolejny argument za tym, że tym razem Nutki na swoich śmieciach odniosą komplet. Posiadają bardzo silny i efektowny powerplay, dobrze prowadzą forechecking. Na pewno Lawiny będą gruntować ataki ale i w tym meczu jedna z najsilniejszych defensyw na świecie The Blues ich po prostu powstrzymają, bo nie wierzę w ich wpadkę, po ostatnim meczu z Kojotami, jak cały mecz dyktowali warunki. Stawiam na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
Phoenix Coyotes over 2,5 2,05

Z wszystkich zdarzeń jakie pograłem na noc największe value widzę tutaj. Podczas gdy bukmacher ocenił tutaj szanse na 48% ja bym powiedział, że szanse są bliskie 65%. Na 19 rozegranych spotkań tylko w 5 nie przekroczyli tej granicy. Co daje 74% z 3 bramkami lub więcej. Ja wiem, że wszystkie te 5 potyczek było meczami wyjazdowymi jednak z kim one były i kiedy one były:
- 2 razy z Anaheim, które wiadomo jak jest usposobione u siebie (na 8 meczy u siebie tylko Dallas udało się tam wpakować 3 bramki)
- NY Islanders i SJ - były to odpowiednio 2 i 3 mecz sezonu.
Mecze Chicago bardzo fajnie się ogląda. Przeważnie obfitują one w większą ilość strzałów. Dziś też spodziewam się, że w strzałach będzie to wyglądało mniej więcej tak: 40 do 30-35 dla Chicago. O końcowym sukcesie którejś z drużyn zadecydują jak zwykle GK. Nie zdziwię się też jak wygrają Coyotes bo Chicago robi się powoli public bet&#39;em.
Szanse powodzenia: 65%+

Pozdrawiam i miłej nocy.
______________________________________________________________________________________________________
Wow. Ale noc. Takie pobudki z rana lubię ???? . NBA 2/2 (o206 w NY i o208 w GS). NFL 2/2 (o43 i -1 Colts). NHL 3/4 (over 2,5 bramek STL, TB, PHO, SJ - tutaj jedynie pudło). O Chicago Phoenix mogę napisać, że 52-30 w strzałach dla Chicago - także niewiele się pomyliłem. Pozdrawiam. +1,05u
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obie strony mocno osłabione, jednak zdecydowanie lepiej ma się to w przypadku Ducks. Kontuzjowany jest Getzlaf, prawdopodobnie zabraknie Perry&#39;ego, jednak
do składu powraca Palmeri oraz Bonino, tak więc choć w niewielkim stopniu braki zostaną zniwelowane. Lightning jak wszyscy wiedzą poszarpani są brakiem
Stamkosa i tutaj niestety ta nieobecność prędzej czy później da się we znaki, z resztą już ostatni mecz w Montrealu był naszpikowany bardzo słabą skutecznością i jeśli będą chcieli zdziałać coś przeciwko Ducks, to niestety sam
świetny Bishop w bramce tutaj nie wystarczy, bo przy ewentualnym pójściu za ciosem, Kaczki są w znacznie lepszej sytuacji.

Anaheim Ducks OT @ Tampa Bay Lightning [2,00] PinnacleSports ⛔ (1:5)

Pisałem już niejednokrotnie na czym polega fenomen Kojotów i w świetnym stylu potwierdzili to ogrywając dwa dni temu Blues. Dziś kolejne trudne wyzwanie, rodem z &quot;wagi ciężkiej&quot; , jednak tym razem Kojoty przystępując do tej rywalizacji mogą się poszczycić świetnym bilansem, gdzie wygrali aż 6 spotkań z rzędu w Chicago i patrząc na aktualne obroty spraw w przypadku gości, nic nie stoi na przeszkodzie, by udało się to po raz kolejny. Smith jest w niebywałej formie, posiada najwięcej obronionych strzałów
w całej lidze, ponadto do formacji powracają dzisiaj Hanzal oraz Vrbata. Ogółem cały zespół gra na pełnych obrotach i uważam ,że staną dziś na wysokości zadania i postarają się jak tylko potrafią, by uprzykrzyć życie gospodarzom.

Phoenix Coyotes OT @ Chicago Blackhawks [2,68] PinnacleSports ⛔ (4:5 SO)

Nucks w końcu zdołali przełamać koszmarną passę porażek z Rekinami, która trwała nieprzerwanie od prawie 2 lat. Udało się to tydzień temu w San Jose, gdzie bez większych problemów wypunktowali od A do Z będących z resztą w słabej ostatnio formie Sharks. Takie nagłe przełamanie na pewno dodaje pewności i pewnego pola manewru dla każdego szkoleniowca, tym bardziej że Tortorella ma w końcu do dyspozycji niemal wszystkich graczy, którzy powrócili po przebytych kontuzjach. Rekinom udało się w końcu przełamać w Calgary, ale prawdę mówiąc było to wyszarpane zwycięstwo i jeśli nie zmienią całkowicie swojego podejścia i stylu gry w dzisiejszym
meczu, to Canucks zdołają to niewątpliwie wykorzystać, a szczerze mówiąc nie sądzę, by goście nagle wystrzelili z formą. Stawiam na gospodarzy.

San Jose Sharks @ Vancouver Canucks OT [1,90] PinnacleSports ⛔ (2:1 OT)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Dallas Stars

Dziś pod lupę biorę mecz w Calgary, gdzie miejscowi Flames podejmą przyjezdnych z Teksasu. Goście zagrają dzisiaj b2b po wczorajszej wygranej w Edmonton, gdzie ich bramkarz Kari Lehtonen zaliczył pierwszy shutout w sezonie. Jak wiadomo Oilers to aktualnie jedna z najsłabszych ekip w lidze i zaliczyć czyste konto przeciwko im to według mnie żadna sztuka, najlepszym przykładem tej tezy jest tutaj Petr Mrazek z Red Wings. Gospodarze to ekipa typowo domowa, od lat grają właściwie bardziej dla publiczności niż o wysokie cele. Ostatnio złapali mały dołek, ponieważ nawet u siebie przegrali trzy ostatnie potyczki, dziś liczę szczerze na przełamanie tej passy. Stars są w moich oczach zespołem lekko przecienianym. Wygrali co prawda ostatnio z Bruins czy też Red Wings, ale trzeba przyznać że mieli w tych meczach sporo szczescia. Potem już tak różowo nie było, gdy zostali łatwo ograni u siebie przez mistrzów z Chicago. W bramce gospodarzy po raz kolejny zagra dziś Reto Berra, który po świetnym debiucie w Chicago, nieco obniżył loty i przegrał trzy kolejne starty, dziś jednak wierze że Szwajcar stanie na wysokości zadania i bedzie pewnym punktem w bramce gospodarzy. U gości znów zobaczymy Lehtonena, nie dostał wolnego mimo że przecież bronił wczoraj, może być nieco zmęczony, co niewątpliwie jest na plus dla gospodarzy. Flames bedą sie starać zagrać na miare oczekiwań. Stars na ten moment nie można jeszcze z pewnością zaliczyć do grona ligowych potentatów, i takie starcia jak dziś w Calgary bedą sprawiać im problemy. Stawiam na gospodarzy, bo w mojej ocenie to oni obronią dziś honor prowincji Alberty i zatrzymają najeźdźców z Teksasu
Flames OT 1,96 Pinnacle ⛔
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Detroit Red Wings - Washington Capitals

Typ: Detroit Red Wings ML OT⛔
Kurs: 1,71
Bet365

oraz

Typ: Ovechkin strzeli gola✅
Kurs: 2,15
Betsson​


Detroit Red Wings ostatnio notuje u siebie rzadko spotykaną serię porażek. Mają minowicie już 6 porazek z rzędu na Joe Louis Arena z czego tylko jedna, ale bolesna z Ottawą 1:6 na czysto po 60 minutach. Jest to najgorsza passa skrzydeł od 1986 roku. Dodatkowo do Detroit przyjeżdża drużyna z Waszyngtonu z Alexem Ovechkinem na czele, który może pochwalić się bardzo dobrą historią spotkań przeciwko Red Wings. Rosjanin zdobył punkty we wszystkich ośmiu spotkaniach przeciwko ekipie z Detroit, dodatkowo na Joe Louis Arena na 4 spotkania we wszystkich strzelił gola. Dlatego też dobrym typem jest dzisiaj postawienie na swoistego kata drużyny Detroit, tym bardziej , że jest w dobrej formie strzeleckiej i zajmuje ex auquo 2 miejsce w tej klasyfikacji razem ze Stevenem Stamkosem z 14 bramkami na koncie, a zaraz za będącym na pierwszym miejscu Alexandrem Steen&#39;em z St. Louis Blues. Dzisiaj także zaryzykuje i postawie na drużyne gospodarzy, gdyż ostatni mecz w ich wykonaniu jak mówił trener Babcock, że jego gracze zagrali dobrze przeciwko Winnipeg Jets, lecz popełnili kilka błędów. Liczę dzisiaj na znaczną poprawę gry i przełamanie złej passy i dobrą gre w power playu.


New Jersey Devils - Los Angeles Kings

Typ: New Jersey Devils ML OT⛔
Kurs: 1,90
Bet365​


Drużyna z Los Angeles rozegra swoje spotkanie bez podstawowego bramkarza Jonathana Quicka oraz Jeffa Cartera. Dziś w bramce stanie ponownie Ben Scrivens, który nie spisuje się źle, ale oczywiście to nie to samo. Za to do ekipy z New Jersey ma powrócić Patrick Elias, który zanotował 3 gole i 4 asysty w 10 meczach z czego 4 w ostatnich 4 spotkaniach oraz zdobył 14 punktów w 13 spotkaniach przeciwko Los Angeles. W ostatnich pięciu spotkaniach obie druzyny mają identyczny bilans 3 zwycięstwa i 2 porażki z czego jedna po karnych. Ostatnio diabły radzą sobie coraz lepiej po fatalnych początku sezonu. Ostatnie dwie wygranie z New York Rangers na wyjezdzie 3:2 oraz domowe zwycięstwo 5:0 z Nashville. W bardzo dobrej formie jest także bramkarz Jersey Martin Brodeur, który na ostatnie 6 spotkań ma średnią 1,17 GAA, w razie potrzeby mają także rezerwowego bramkarza Cory&#39;ego Schneidera, który obronił w sezonie regularnym 48/50 strzałół drużyny Kings. Ogólnie gospodarze u siebie grają ostatnimi czasy w kratke lecz po ostatniej wysokiej wygranej z Preds bedą zmotywowani i dadzą z siebie wszystko przeciwko zdobywcom Pucharu Stanley&#39;a z 2012 roku i wygrają to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
San Jose over 2.5 1,613
Kurs nie specjalny ale mimo wszystko wg mnie powinien być tutaj bliski 1,31 czyli 75%, a nie tak jak sugerują bukmacherzy czyli 62%.
Edmonton wiadomo - czerwona latarnia. Nie zdziwię się jak Buffalo dziś wygra i Edmonton stoczy się na samo dno. U siebie jak dotąd na 7 meczy za każdym razem w plecy 3+. Devan Dubnyk który ma na dziś status EXPECTED magikiem w bramce szczególnym nie jest. Patrząc czysto statystycznie to średnio przepuszcza 3,7 bramki na mecz. Statystyki jakie najczęściej czytamy w raportach pomeczowych oscylują gdzieś między 0,85x-090x.
A SJ cały czas próbuje wrócić na właściwe tory. Niby ostatnie mecze wygrane jednak po dogrywkach. Dziś powinni już wygrać pewnie bo są lepsi pod każdym względem.
Spodziewam się otwartego meczu i wg mnie obie drużyny oddadzą dziś po 30+ strzałów. Otwartego bo na Edmonton dodatkowa presja. W ostatnich 5 meczach u siebie strzelili zaledwie 2 bramki . Jako, że gra obronna i bramkarz kiepscy to SJ powinno minimum te 3-4 bramki strzelić.
Szansa powodzenia: 75%
__________________________________________________________________________________________________
Oba teamy po 30+ strzałów. +0,61u.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
chvast 396

chvast

Użytkownik
Florida Panthers @ Minnesota Wild Under 5 2,04 PinnacleSports 2:3
Rzadko stawiam zakładu under/over jednak dziś nie wypatrzyłem jakiegoś wartego gry zakładu na zwycięzce, a zaciekawił mnie under na mecz Wild@Panthers. Pantery ze swoją nienajlepszą ofensywą będą musiały pokonać czołową defensywę w lidze ze świetnym Hardingiem w bramce, więc z tej strony wielu bramek się nie spodziewam. Panthers jak na słaby zespół przystało, mogą się pochwalić słabym wskaźnikiem straconych bramek na mecz, jednak w ostatnim meczu dobrze zaprezentowal się Tim Thomas i liczę, że dzisiaj również pokaże przyzwoitą formę. Wild do najbardziej bramkostrzelnych nie należą, co potwierdzają ostatnie mecze: 2 bramki strzelone Leafs i Capitals i 3 przeciw Hurricanes. Zachęcający może być również wynik poprzedniego spotkania: 2-1 po karnych. Także dzisiaj nie spodziewam się zbyt wielu bramek w Xcel Energy Center.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Los Angeles Kings

Mecz za pare chwil, wiec nie bedą sie zbytnio rozpisywał. Wielki rewanż za finały pucharu Stanleya 2012, Kings przybędą dziś do Prudencial Center by zmierzyć się z Devils po raz pierwszy od pamietnych finałów 2012. Goście są lekko osłabieni gdyż ostatnio w Buffalo, kontuzji doznał Quick. Dziś w bramce prawdopobnie wystąpi nominalna trójka, czyli Martin Jones. U gospodarzy po kilkudniowej przerwie zobaczymy Coriego Schneidera, czyli tego który ma przejąć schede po odejściu Brodeura. Gospodarze w ostatnim czasie najwyraźniej zażegnali już kryzys. Pewnie wygrali z Predators, a następnie po świetnym widowisko pokonali Rangers na ich tafli. Dziś przyjdzie im stoczyć bój z ekipą, która pokonała ich w finałach, w sezonie 11/12. Kings są dzisiaj b2b po wczorajszej, trzeba przyznać dość szczęśliwej wygranej z Islanders. Devils mają tutaj swój interes i niewątpliwie rachunki do wyrównania. Goście po kontuzji Quicka nie są już tak pewni w defensywie, i nie sądze by dziś byli w stanie zatrzymać miejscowych na tafli w Prudencial. Gospodarze są faworytami tego meczu, i ja sie z tym w pełni zgadzam. Devils mają kryzys za sobą i wychodzą na prostą. Dodatkowo Schneider, który powinien dziś pokazać swoją wartość. Nie widze tutaj innej opcji jak wygrana Diabłów.
Devils OT 1.85 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Weekendowe granie przed nami:
Sobota


Niedziela

Sporo spotkań, więc zapraszam do &quot;wylewania&quot; swych poglądów i analiz, bo sezon się już na dobre rozkręca i co raz więcej ciekawego się dzieje ????
Dzisiaj rewanż Toronto - Buffalo, ciekaw jestem jak Sabres wypadną po wczorajszym zwycięstwie, jest nowa-stara &quot;miotła&quot; i może jest to pozytywny bodziec dla drużyny ? Jakie wasze opinie ? Piszcie, nie czajcie się jak wąż w malinach :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom