>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL,Hokej
Spotkanie: Colorado Avalanche(-1.5) - Chicago Blackhawks 6:2
Typ: 1
Kurs: 4.80 ✅
Buk: Unibet
09.03.2013 03:00
Analiza:
Kolejna noc z najlepszą ligą hokejową świata.Na dziś noc spotkanie niepokonanych od jedenastu spotkań drużyną gości Chicago z drużyną przed ostatnią w tabeli ligowej.Liczę na to że w końcu noga się powinie dla gości którzy już i tak wyśrubowali wspaniały rekord meczy bez porażki.Ostatnio drużyny spotkały się wczoraj gdzie po zaciętym boju wygrali blackhawks. wynik 3 do 2.Twardy opór stawiło im Colorado.W sumie to goście nie za bardzo lubią z nimi grac gdyż patrząc na statystyki to ostatnio częściej wygrywało Colorado niż Chicago.No ale teraz Chicago są we wspaniałej formie i mecze im wychodza.No ale każda wyśmienita passa kiedyś się kończy.myślę że to właśnie może nastąpić i dziś.W ostatnim spotkaniu i nawet Colorado prowadziło po drugiej tercji ale ostatecznie to Blackhawks wygrali.Myślę ze na tafli kawalerzystów dziś Chicago będzie miało ciężko orzech do zgryzienia i może być nawet i koniec passy.Ba nawet być może zostaną w końcu wysoko rozbici i postawieni do pionu że w najlepszej lidze hokejowej świata wszytsko jest możliwe.Każdy zespół ma w swym składzie gwiazdy które potrafią grac i strzelac. Sumasumarum na dziś stawiam w końcu na przełamanie się Colorado które od trzech meczy bez zwycięstwa i zakończenie super punktowej passy Chicago.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dziś - po owocnych nocach - nie podoba mi się żaden typ na sporą stawkę, jak do tej pory, choć warto dalej podtrzymywac serię, więc jedyne zdarzenie podchodzące pod dobry typ jest o 4.30.

Dyscyplina Hokej NHL ⛔ 4-0 ⛔
Anaheim Ducks vs Calgary Flames
Over 5,5
Kurs 2.10

Bwin
Stawka 7/10

Granie na Ducks nie jest wcale takie łatwe i proste, choć wyniki osiągają w domu prawie doskonałe, a w ostatnim meczu nie stracili bramki. Tyle że umówmy się co do Coyotes, iż bez Hanzala i Vrbaty nie mieli jak przeciwstawić sie Ducks.

Flames przekonali wielu w meczu z Sharks, że nie warto ich skreślać, a na Sharks zemściło się granie w ostatnim czasie zachowawczo i twardo asekurując, co trochę przeszkadza w szybkości, kontrach i łatwości rozgrywania(wiele juz takich spotkań rozegrali, wiele dogrywek( tylko początek sezonu był swietny).

Flames wykorzystali to i wygrali 4-1, wrócił Kiprusoff i było łatwiej w obronie, choć bylo tez szczęście.
Oni rzadko tracą tylko jedną bramkę i Z Ducks będzie więcej, jednak sami moga trafić i to nie raz, poprawil sie atak, graja swobodniej i ładniej dla oka.

Przyjelo sie, że Flames lepiej spisują sie w delegacjach, bo sporo kontrują i to może być ich atut. Iginla ciągnie zespół, a pomagają mu szczególnie Glencross i ostatnio Cammalleri.

Ducks popełniają mało błędów, ale na Flames można zagrać efektowniej, bo maja słaba obronna grę. LInia Perry Getzlaf Ryan stanowi o sile tego zespołu, a najlepszy z nich Perry wszedł na swój poziom super snajpera.
Wynik z poprzedniego spotkania 3-2, stykowa gra i stykowa liczba bramek. Mimo wszystko gra na ilosc bramek za stawkę 7/10 jest warta tego typu, bo prawdopodobieństwo jest ponad 60%.
__________________
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dawno tu nie zaglądałem(strasznie zraziłem się NHL i chciałem sobie na jakiś czas dać spokój) i dziś spróbuję obstawić tak, by powróciła do mnie zajawka NHL. ;)
vs

TYP: Under 4.5 ⛔⛔
KURS: 2.06
BUKMACHER:
OPIS:
Senators zaliczają ostatnio ładną serię porażek na wyjazdach - na razie jest ich cztery, ale dziś może się to zmienić. Rangersi znów pokazują, że umieją grać praktycznie tylko na Madison Square Garden. Wczoraj jednak pokonali w derbach Nowego Jorku Islandersów w ich hali 1-2(po dogrywce). Do czego jednak zmierzam...
Sądzę, że mecz będzie po dyktando gospodarzy, goście co najwyżej zagrają ostro z kontry. Co ciekawe obie drużyny są najgorsze w Konferencji Wschodniej, jeżeli chodzi o overy 4.5! Zapowiada się nudny mecz...
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Florida Panthers - Winnipeg Jets

Kane strzeli gola (60 min) 2,90
DOXXbet ⛔ ale cała drużyna nie zawiodła ;)
Szykuje się nieco mniej emocjonująca noc. Ostatnia mogła być znacznie lepsza, ale Pan Marian dopiął swego dopiero w OT ;)
Wpadła mi w oko powyższa propozycja. Jako że oglądałem rzecz jasna poczynania moich Caps, mogę kilka słów o gospodarzach napisać.
Nad Florydą zbierają się czarne chmury. Niewiele brakło, a Holtby zaliczyłby SO. Na całe szczęście Skille pacnął przed siebie w sporym zamieszaniu, tym samym ratując drużynę przed kompromitacją. Nie mając jedynki w bramce, ale takiej z prawdziwego zdarzenia, nie ma o czym myśleć. Wyleciał Theodore, który z roli startera wywiązywał się względnie ok, ale już dawno stracił umiejętność &#39;wygrywania meczów&#39;, a tego od bramkarzy się oczekuje. Niektórzy chyba za bardzo się rozpędzili i zostali brutalnie wyhamowani, kiedy to tworzyli historię jakoby miała nastać Era Markstroma. Młody Szwed nie złapał ubiegłej nocy ani jednego strzału, pierwsze dwa w światło bramki i właściwie jest po rywalizacji. Wchodzi Clemmensen, który solidnym backupem nigdy nie był i nigdy nie będzie. Dineen po meczu przyznał, że Jacob nie jest gotowy do gry, tak więc dzisiaj znowu pomiędzy słupkami ujrzymy Amerykanina. To nie wróży zbyt dobrze. Reszta ekipy średnio angażuje się w grę, jeden młodziak o którym pisałem w poprzednich przemyśleniach to za mało żeby coś ruszyć.. zresztą nawet ten skromny chłopak zagubił się gdzieś w ostatnim meczu. Po drugiej stronie Jets, zespół tak zmienny, jak pogoda u nas w Oświęcimiu. Skazywani na porażkę ograli Tampę. Fantastyczne spotkanie zagrał Montoya. Czekałem, aż wreszcie dostanie szansę od pierwszych minut i wykorzystał ją. Świetne interwencje, zwłaszcza tam na Vinnim nie uszła mojej uwadze. W ogóle cała drużyna zaskoczyła.. Jeszcze kilka tygodni temu, kiedy któryś z grajków Jets odpoczywał przymusowo w boksie przez 2 minuty, można było powoli dopisywać gola dla drużyny przeciwnej. Prawie każda PP opportunity kończyła się stratą gola. Tymczasem od kilku spotkań Winnipeg skutecznie zabija przewagi, w starciu z Bolts nawet w 2 man adv. Pomimo braku wpisu w protokole Kane był, oprócz Ala w bramce, najjaśniejszą postacią w zespole. Chwilami line-mates nie nadążali za jego rajdami. Był jeszcze bardziej aktywny niż zwykle, rozbijał się na bandach, bardzo dużo strzelał.. Dobijał nawet własne strzały, pomimo tego, ze obrońcy mieli do gumy znacznie bliżej. Jest chyba fizycznie najlepiej przygotowanym graczem chłopców Noela. Od 2G, w tym GWG w meczu z NYR nie jednak nie wbił, co nie wynika ze słabszej dyspozycji, tylko z braku szczęścia. Całkiem prawdopodobne, że przełamanie krótkiego impasu nadejdzie już za kilka godzin. Z pewnością spróbuję pograć w stronę Jets, ale jako propozycję na kolejną nockę wybieram 21-letnią nadzieję nadzieję całej organizacji ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Florida Panthers - Winnipeg Jets
Wliczając dogrywkę i rzuty karne - Pantery!
Kurs 1.98
Unibet
Szczerze powiedziawszy z dzisiejszej oferty NHL, nic szczegółowego nie rzuciło mi się w oczy, aczkolwiek, widzę tu małą przewagę na korzyść Panter.. i postawię ich za drobne. Odrzutowce, po wczorajszym meczu z Błyskawicami, ostatecznie wygrali 1:2 ale wg mnie jadąc znowu w gości, do Florydy, będą dziś nieco zmęczeni ostatnim meczem i to bardziej Panterzy będą dyktować warunki w tym meczu.. Fakt, są na ostatnim miejscu, ale to tylko z pozoru wygląda, że wyglądają naprawdę bardzo słabo, ale 5 dni i temu u siebie, odrzutowców wysłali szybko do domu z kwitkiem wyniku 4:1 na swoją korzyść. I znowu znajdą sposób na Pavelca. Więc czemu by tego dziś nie powtórzyć.. Tym bardziej, że maja wiele do udowodnienia swojemu trenerowi, kiedy większość meczy głupio przegrywają.. Jeśli tylko będzie im dobrze wychodził powerplay, to spokojnie ten mecz ogarną.. dlatego dziś za &#39;&#39;drobne&#39;&#39; Pantery.. !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odi 2,3K

odi

Forum VIP
San Jose Sharks - St. Louis Blues -&gt; San Jose wygra ML OT [1.81] Pinnacle ⛔
Szczerze mówiąc Rekiny nawet na 1 punkt nie zasłużyły, to PP w ich wykonaniu to kpina i defensywa nie potrafiąca poradzić sobie w sytuacjach 3 na 1.

Rekiny przestały przegrywać wszystko jak leci i chociaż nie jest to jeszcze forma jak z początku sezonu to już można im w pewnej części ufać. Do tego zaufania przydałoby się jeszcze żeby Sharks zaczęli wykorzystywać power play i wszystko byłoby pięknie. Dziś może coś wpadnie, a sugeruje się tym że Blues mają strasznie popraną sytuacje bramkarską. Z całym szacunkiem ale z najlepszego duetu bramkarskiego w St. Louis nagle zrezygnowano na rzecz trzeciego wcale nie wybitnego Jake Allena. Trener Nutek to wybitny fachowiec ale tutaj wyczuwam pewną nerwowość i nie wiem o co w tym chodzi. Dobrze gra praktycznie jedna linia ataku w Blues, ale w wyjazdowym starciu będzie to za mało jeśli tylko jak wspomniałem San Jose wykorzysta okazję w przewagach. Oprócz Bruins na których kurs jest o wiele za niski żebym go ruszał to właśnie SJS upatruje jako zwycięskiego gospodarza wieczornych meczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Dzisiaj przedstawię Wam tylko jedną propozycję, na więcej nie mam siły - dzięki dzisiejszemu spotkaniu Caps jestem starszy o co najmniej 10 lat. Jeśli ktoś nie orientuje się za jakie zachowanie można złapać karę, polecam obejrzeć powtórkę tego spotkania, zwłaszcza trzecia odsłonę, bo można by napisać tu napisać niezły poradnik dla mniej wtajemniczonych. Jeśli chcecie zobaczyć, jak NIE wyprowadzać krążka z własnej d-zone, po raz kolejny namawiam do spojrzenia na powtórkę. No i wreszcie jeśli chcecie zobaczyć dlaczego nie powinno się świrować pawiana na środku tafli, bawić się w jakieś dryblingi (ukłony dla Alexa), po raz kolejny gorąco namawiam do rzucenia okiem. Tym samym pewien Pan z nr #91 zdobywa 99 i 100 bramkę w NHL. Obie jedne z najprostszych w karierze. Już niebawem arcyważny mecz z NYR i obowiązkiem naszego C jest zapie.. w tym meczu za czterech, by choć trochę zmazać plamę z tego spotkania.
Phoenix Coyotes - Dallas Stars ⛔⛔

Goście zwyciężą (incl OT&amp;PS) 2,10 Betsson
Benn strzeli gola (60 min) 3,20 Betsson
Mit magicznej defensywy Doan&#39;a i spółki został już jakiś czas temu obalony, Smith pomimo 3 SO nie zachwyca i nie daje tak ogromnego komfortu jak jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Zresztą SV% na poziomie 89% jest statystyką (chociaż nienawidzę statystyk) dającą sporo do myślenia. Drużynie brakuje lidera, ktoś powie że Shane odnajduje się w takiej roli.. moim zdaniem, nie patrząc na sympatię jaką go darzę i szacunek za tyle lat spędzonych na lodzie nie do końca tak jest. Kanadyjczyk nie jest już typem zawodnika który sprawia że koledzy grają lepiej. Grajek z niego bardzo dobry, ale do ścisłej czołówki ostatnich lat go nie zaliczę, bo jeśli dobrze pamiętam to ani razu w swojej dłuugiej karierze nie przekroczył bariery 80 pkt, zaliczył też kilka kampanii w których uciułał ledwie 50 pkt, co raczej jak na standardy NHL jest marnym wynikiem. Vermette, Korpikoski, Moss, wszyscy grają na zasadzie zrywu, nie ma mowy o regularności.. a bez niej ciężko o sukcesy. Może lekarstwem byłby Vrbata, który jako jedyny, kiedy jeszcze grał, trzymał się blisko bariery point per game. Tymczasem Stars powoli włączają się do gry. Ostatnie dwa spotkania niemal wzorowe, świetna gra top 6, i co cieszy mnie najbardziej, wyborna wręcz dyspozycja Eakina, którego bardzo ceniłem jako gracza Caps i nie bardzo uśmiechało mi się jego odejście. Teraz dostaje niezły TOI i udowadnia swoją wartość. Lehtonen na gazie, ostatnie dwa mecze prawie perfekcyjne, linia obrony spisuje się przyzwoicie, podoba mi się zwłaszcza Dillon, który oprócz weterana Robidasa jako jedyny z D-manów ma +5 i nawet jeden GWG. Chłopak nieco anonimowy, a jak na razie na stałe zagościł w drużynie. Strzelca bramki upatruję w postaci Benna, trochę długo, jak na niego, nie może nic trafić, w starciu z Kings był bardzo bliski tej sztuki, na rebound po jego strzale załapał się czeski wyjadacz. Grywał już przeciwko Phoenix, wbił łącznie 5 bramek. Teraz, kiedy niemal wszystko kręci się w Texasie wokół niego, powinien mieć nieco ułatwione zadanie :wink:
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils(-1.5)

Typ: 2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
10.03.2013 01:00
Analiza:
Noc z NHLem w wykonaniu Caroliny i New Jersey.Wierzę tutaj w gości którzy po sześciu spotkaniach bez zwycięstwa wczoraj na własnej tafli po ciężkim spotkaniu pokonali po doliczonym czasie gry Sabres. Przegrywali już dwa do zera aby w trzy minuty dojść przeciwników i wygrać po dogrywce.W końcu przełamali swoją czarną serię i sądzę że dziś potwierdzą że złe chwile mają już za sobą wygrywając spotkanie wyjazdowe już bez żadnych doliczonych czasów gry.Gospodarze odwrotnie.mieli wspaniałe cztery spotkania w których lali przeciwnikow jak chcieli.ale wczoraj przyszła zadyszka i przegrali na własnej tafli z montrealem. Dziś liczę podobnie że nie wygrają i teraz zanotują serię niemocy w wygrywaniu spotkań.Kurs mnie nie przeraża gdyż w najlepszej lidze hokejowej świata jest wszystko możliwe i tutaj taki kurs aby wszedł nie jest niespodzianką.na to liczę że moje D&quot; Diabełki&quot; poradzą sobie z Caroliną i zaaplikują im o wiele więcej bramek niż oni sami.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Ducks imponuja i &#39;unieszkodliwili&#39; dużą ilość bramek, przez co nie wszedł pierwszy typ od kilku dni. Jednak, jak podkreślałem, nic mi sie nie podobało w nocy za wysoka stawkę, wiec za 7/10 na podtrzymanie serii poszło, ale siłą rozpędu trzeba iść dalej i dziś mam już typ na stawkę 8/10!

Dyscyplina Hokej NHL
Carolina Hurricanes vs New Jersey Devils ✅ 6-3 ✅
Over 5,5
Kurs 2.10

Bwin
Stawka 8/10

Podoba mi się ten typ i nie widzę zastrzeżeń co do ilości bramek! Devils w ostatnich meczach, które daje z nimi, nie zawodzą i tracą wraz ze strzelaniem!

Straty bramek są powoli ich codziennością, gdy nie ma Brodeura - ostoja bramki i podpora silnej defensywy. Bez niego nie ma spokoju, świetnych interwencji i panuje zagubienie w pierwszych 2 dwójkach - szczególnie Salvador sprawia wrażenie niestałego! Zidlicky więcej pomaga w przodzie, widoczny i aktywny, co od razu powoduje szanse na szybkie akcje i gole przeciwnika!

Nic się nie zmieni, czy wyjdzie Hedberg, czy Kinkaid to obaj będą tracić, bo to nie ten poziom, co Brodeur.
Hurricanes ma bardzo podobne problemy, na dlugo wypadł Ward, istotny punkt obrony, do gry jest awizowany Peters, regularnie traci bramki choć jest tylko średnim bramkarzem!

Mecz slabych defensyw, a niezłych ataków, szczególnie mam na myśli Hurricanes, bo formę złapal Staal, nieźle wspólpracuje ze Skinnerem. Ataki są dobre, dużo roboty wykonuje Tlusty, może mniej Semin, ale wszyscy tworzą jakość ekipy!

U Devils lekko pogubił sie Kovalczuk, ale nadrabia Zidlicky oraz Elias, wreszcie dobrze rozbija rywali Henrique.
Hurricanes, jak na swoje możliwości, graja dość ofensywnie w ustawieniu 2-3, ale skutecznie. Devils podobnie, szukaja wiecej kontrowania, szczególnie w delegacjach!

Przegrane Caroliny to dobry prognostyk na poprawę wyniku, zresztą to samo dotyczy Devils, wymęczyli bez overu spotkanie z Sabres, bo tamci, jak to często bywa, zagrali zbyt zachowawczo i kunktatorsko.

Rewanż to kolejna kwestia, Devils przegrali 2-4 w domu, warto oddać tym samym będąc gościem!

Brać, pobierać:smile:
2 Typ, choc juz za zwykłą stawkę:
Toronto Maple Leafs vs Pittsburgh Penquins ✅ 4-4 ✅
Over 5,5
kurs 1.75

Bet-at-home, stawka 5/10
Penquins w formie i to bardzo mocnej, wyszli z opresji w meczu z Flyers, mimo ze przegrywali 4-1. Nadal ich slaboscia jest obrona i malo asekuracji, natomiast atak to klasa najwyzsza! Silne 2 trojki i solidna trzecia. Leafs spisuja nie w tym sezonie nad wyraz dobrze, duzo strzelaja, objawienie Kadriego, Kessel znowu w jakosciowej grze. Reimer badz Scrivens nie powalcza z atakami Pingwinow i zapowiada sie kolejny mecz z bramkami. Zreszta rewanz Penquins na Leafs w cenie, bo 2-5 w domu to nie wypada przegrywac, a teraz szansa na odbicie wygranej w ich stronę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 0

roanna

Użytkownik
Witam jestem nowym w tej &#39;&#39;zabawie&#39;&#39; , czytam wasze posty od kilku dni i dziś postanowiłem cos wytypować ale też proszę o ocenę tego typu , mianowicie :
Dyscyplina Hokej NHL
Spotkanie : Washington v NY Rangers 17:35
Typ : over 5 Kurs 1.80
było równe 5 bramek - i zwrot kasy
stawka 8/10
Przeanalizowałem wyniki ostatnich meczy tych drużyn Obydwie te drużyny strzelają jak i tracą dużo goli .
Typ jak dla mnie -&#39;&#39;młodego w obstawianiu tej dyscypliny&#39;&#39; pewny na okolo 80%.
Co wy na to ?
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
I za nami nastepna owocna noc, Devils zgodnie z oczekiwaniami przekroczyli bramki i linie dosc znaczaco, a Penquins stoczyli overowy bój z Leafs! Nic tylko isc dalej wyznaczonym szlakiem:smile:

Dyscyplina Hokej NHL
Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres ⛔ 3-2 ⛔ - niemały pech, trudno..
Over 5,5
Kurs 1.91

Bwin
Stawka 8/10!

Identyczna stawka, jak z wczorajszym meczem Devils, co oznacza, że typ jest wysoko oceniany! Solidny!

O Flyers można pisać długo i ciekawie, bo potrafią szybko odskoczyć rewelacyjnym Penquins, a mecz pozniej nie strzelic bramki Bruins, co pokazuje, ze z ekipami przywiązujacymi wagę do obrony i mającymi w taktyce rozpisane szerokie warianty obronne, Flyers mają kłopoty.

Mecz bez bramki z Bruins jest plusem w tym typie, tak dobre ataki bardzo rzadko koncza spotkanie z zerowym kontem strzeleckim, szczególnie gdy wszyscy sa dostepni do gry - Hartnell, będący w formie gwiazdor Giroux, &#39;rozganiacz krążka&#39; Briere. Niesamowicie spisuje sie Voracek.

Flyers w domu graja swietnie, maja styl szybkiej gry, dużo strzelają. Obronnie prezentują sie umiarkowanie, potrafią wybronić przewagę, ale nadal popełniają zbyt dużo błędów w swojej tercji.

W bramce pojawi się Leighton, średnia po 1 meczu 5 bramek, ale to nie jest slaby golkiper, jednak brak występów i regularności będzie miał wpływ na i tak średnią postawę obrońców gospodarzy.

Sabres nie maja tak sredniego skladu, jak wielu z latwoscia daje przeciwko nim! Dla mnie to solidna ekipa, z gwiazda na lewym skrzydle i kilkoma mocnymi graczami, jak Leino, Pominville czy Ennis. Nie wspominam o Millerze, traci bramki wymuszone, ale jest mimo wszystko klasowym obrońcą krążka.

Sabres w delegacjach niekiedy graja zbyt zachowawczo, ostatnio stracili wygrany mecz z Devils przez taki styl, wiec zapewne zagrają ostrzej w ataku, lepiej w kontrach. Maja do tego skład i możliwości, nie są na straconej pozycji!

Ostatnie porażki Sabres mogą podziałac tylko pobudzająco, inaczej nie maja co liczyć na punkty w Philadelphii!

Flyers przegrali już z Sabres 5-2 i maja dobra okazje na odwrócenie zwycięstwa tym razem na ich stronę!
Brać, pobierać ????
2 typ:
New Jersey Devils vs Winnipeg Jets ⛔ 2-2 ⛔
Over 5,5

Kurs 2.10 Bwin
5/10, zwykła stawka
Wszystki odnosnie Devils opisane bylo w poprzednich postach włącznie z ostatnim. Ciagle podtrzymuje wszystko, co pisałem o nich i gram dalej bramkowy mecz w ich wykonaniu. Jets mają genialne delegacje, jak na nich i to wynika tez ze skutecznosci oraz dobrej gry Pavelca - co bardzo dziwne ???? Hedberg równa się stratom bramek, Devils po porażkach, odblokował sie Kovalczuk, wlasny dom, a Jets w formie wyjazdowej i skutecznej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Chicago Blackhawks -1.5 2.30@Unibet⛔

Hawks w końcu przegrali w reg time i to nawet lapiej dla mojego typu. W osttanich meczach nie zachwycali jak wcześniej. W ataku nie było takiej płynności, , mecze były bardziej wymeczone niż wygrane, ale to mogło się brac z tego, że wszyscy się na nich patrzyli i zastanawiali kiedy w końcu znajdą pogromcę. Presja była wielka, ale teraz z nich zejdzie i beda mogli grac to co potrafią. Na dzień dobry Edmonton czyli drużyna w strasznym dołku, która ma wielkie problemy ze strzelaniem ,a z tyłu nie ma ani zgrania, ani pewnego goalie i w każdym z ostatnich meczów przyjmują przynajmniej 3 sztuki. Dzisiaj to bedzie absolutne minimum. Chicago ma świetny skłąd, nie są uzaleznieni od jednego gracza jak ostatnio Rangersi od Nasha czy Tampa od Stamkosa. Tam jak sie nawet jeden zatnie to pojawi się inny. Hossa nie trafi, zaraz strzeli Toews. Ten się zatnie to pojawi się Kane. Dzisiaj ich Nafciarze nie powstrzymają. Bo aby powsztrymac taką ekipę to trzeba miec wszystko poukładane z tyłu, swietnego goalie i trochę szczęścia. Oni chyba nie mają nic z tego. Colorado ich pokonało, ale ostanio grali świetny hokej. Ładnie w kontrze, dobrze z tyłu i konsekwencją, a także trafili na dzień w którym w końcu Crawford trafił na zły dzień. No i to własnie kolejny argument za Chicago. Obaj goalie Chicago w granicach 2.00 GAA, ostatnio wpuścił 6 Crawford. Czy dzisiaj znowu bramkarz zawali? Nie ma szans. W mojej ocenie wszystkie argumenty sa po stronie Chicago i gram na ich pewne zwycięstwo.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Montreal Canadiens / over 4.5 (1.50) ✅ (2:5)

Dzisiaj nocą, Polskiego czasu o 23 Montreal wyjdzie w składzie, z drugim bramkarzem Peterem Budajem. Jest to ogromna szansa dla Panter, żeby ukuli kilka bramek, kiedy zabraknie Price&#39;a. Montreal z bardzo mocną defensywą wyrusza na Florydę, aby pokusić się o kolejne 2 oczka, ale myślę, że Pantery po ostatniej porażce z odrzutowcami, w dogrywce będą gryźć pięty gościom, za wszelką cenę. W ostatnim meczu między tymi dwoma ekipami Montreal podał Panterom &#39;&#39;Wędkę&#39;&#39; ale nie złowili ryby.. zagrali za bardzo statycznie w obronie, a mimo to przegrali, a mieli mnóstwo sytuacji, aby mecz wygrali.. Dzisiaj spodziewam się nalotu z dwóch stron, patrząc na obie ekipy pod względem formacji, jest jak najbardziej pozytywnie.. Jeśli Montreal, zacznie strzelać i bombardować Pantery, na pewno nie pozostaną dłużne.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Minnesota Wild - Vancouver Canucks(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
11.03.2013 01:00
Analiza:
Znowu nocka z NHLem.Jak ja lubię ten sport oglądać a już hokej w wykonaniu graczy z najlepszej ligi świata to już wogle.Na dziś sądzę że moje przemyślenia wejdą bez żadnych ogródek.Goście ktorzy odpoczywali przez dwa dni dziś wyjadą na taflę przeciwnika.gospodarze wczoraj po męczącym spotkaniu wygrali swoje spotkanie na tafli przeciwnika.Jak będzie dziś w nocy?Myślę że na korzyść Orek które ostatnie trzy spotkania nie zaliczą do udanych.Dwa ostatnie ulegli po dogrywkach.dziś sądze że już zadnej dogrywki nie będzie i pewnie wygrają swoje spotkanie na tafli przeciwników.Rywal nie jest z najwyższej półki a taki średniak ligowy.Grają w kratkę więc dlaczego dziś nie mają polec z mocno zdeterminowanymi do zwycięstwa vancouver. Myślę że to będzie jednostronne widowiska w którym zwycięską ręką wyjadą goście.Ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami to wygrane dzisiejszych gości.Nie idzie gra Wild z Orkami.Liczę na to także dziś że się Canucks w końcu zbiorą w sobie i pewnie wygrają te spotkanie.Kurs jest wysoki i myślę że warto jest zaryzykować na gości.
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: New Jersey Devils - Winnipeg Jets
Typ: 1
Kurs: 1.75 ML

Bukmacher: Pinnacle
11.03.2013 01:00
Analiza:
Hmm, ciężkie spotkanie się zapowiada między tymi zespołami.Gospodarze diabły wczoraj dostali baty od Caroliny na ich terenie aż 6 do 3.Niezłe lanie a już myślałem że mają złe chwile za sobą.Ale jednak jeszcze nie było to spotkanie aby rozpocząć pasmo zwycięstw.Być może dziś to nastąpi w spotkaniu z Jets. Goście dwa ostatnie mecze na plus.Grają w kratkę więc dziś myślę że uznają wygraną gości jako normalny bieg zdarzeń najlepszej lidze hokejowej świata.Oba zespoły są obok siebie w tabeli z tym samym bilansem zwycięstw bezpośrednich.Sądze że dziś Diabły na własnej tafli w końcu pokażą na co ich stać i w pełni wykorzystają ich potencjał w ataku.wczoraj Kovalczuk w końcu się przełamał i strzelił dwie bramki.Dziś licze na powtórke z rozrywko ze znowu coś trafi.Mecz pokaże w każdym razie całym sercem za New Jersey Devils.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Chicago - Edmonton ML 2 2,9 ✅
Bet365


Stawka oczywiście symboliczna, typ może się wydawać niedorzeczny, ale ja zamierzam poszukać w dwóch najbliższych spotkaniach (kolejne z Columbus) kolejnej porażki Chicago. Z prostej przyczyny- Chicago po genialnej serii siłą rzeczy musi trochę spuścić z tonu, by nie przesadzić i nie trafić ze zniżką formy na PO. Edmonton to może nie jest dobra ekipa do typowania, ale w NHL już nie raz murowany faworyt zjeżdzał z tafli pokonany i ja w kilku następnych meczach spróbuję pograć przeciw Chicago.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macy 44

macy

Użytkownik
Los Angeles Kings (OT) - Calgary Flames @ 1.50


Nie chce mi sie wierzyć, żeby mogłby dojść tutaj do niespodzianki. Przed kilkoma dniami pewna wygrana Kings 6-2. Dzisiaj znowu u siebie zaś Flames na wyjeździe gdzie to grają fatalnie. Wiec nie spodziewam sie innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Dla oważanych można spróbować w regulamionym czasie gry.​
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Calgary Flames 3:1
Typ: under 4.5 ✅
Kurs: 2.40
bukmacher: Bwin
12.03.2013 03:00
analiza:
Wczorajszy mecz to popis skuteczności zespołu Kings. Dwadzieścia dwa strzały i aż sześć bramek.niezłe statystyki na maxa. Goście oddali dziewiętnaście strzałów i wpadło dwa razy do bramki przeciwnika.Dziś sądzę że już tak pięknie nie będzie i wynik nie będzie wysoki.Ostatnie pięć spotkań w wykonaniu LA to wyniki powyżej 5,5 bramki.w końcu przychodzą spotkania w których o taki wynik jest trudno.myślę że dziś Płomienie już takich błędów nie będą popełniali jak wczoraj.Wynik zamknie się w granicach 3-4 krążkach w siatce przeciwnika.Płomienie dziś powinni powalczyć i zamurować swoją bramkę.Może i im wyjazdowe spotkania nie wychodzą i zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli ale z takimi zespołami faworyci zawsze się męczą.Myślę że dziś w nocy będzie to ciężkie spotkanie dla Królów i nie będzie tak łatwo.Być może nawet zakończy się niskim wynikiem remisowym.W każdym razie po wczorajszym spotkaniu myślę że dziś będzie underowo i nudno.Wczoraj było mało strzałów ale bardzo skutecznie.dziś myślę że w strzałach będzie podobnie ale z dużo mniejszą skutecznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Pingwiny vs Niedźwiadki.. Czyli siła złego na jednego..
vs

Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Total Goals - 1st Period: Over 2.5 @ 3.85 ⛔ 2:0
Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Total Goals - 2nd Period: Over 2.5 @ 3.125 ⛔ 0:0
Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Total Goals : Pittsburgh Penguins Over 2.5 @ 1.60 ✅ 2:3
Boston Bruins @ Pittsburgh Penguins :hokej: Over 6 @ 2.30 ⛔ 2:3
Wszystkie kursy pobrane z Marathonbet

No i znowu Pingwiny ???? Tym razem podejmują Miśków z Bostonu..
O gospodarzach z Kanady Funt już napisał sporo i nie ma sensu się powtarzać..
Latawce.. Dziurawce.. Wiatr..
Czyli mnóstwo strzelają, sporo tracą, a jak trzeba to i w morde przy.....
Dziś jednak kluczem do sukcesu są goście, drużyna znacznie bardziej stonowana, ale i skuteczniejsza..
Wielgachnym plusem przy powyższych typach jest fakt, że minionej nocy grali ciężki i długi mecz w Ottawie z miejscowymi Senatorami.. Który ostatecznie wygrali w rzutach karnych 3:2, choć już w pierwszej tercji przegrywali 0:2..
Cały mecz (nie licząc początku) w bramce Bruins wyśmienicie spisywał się Rask..
No i teraz pytanie.. Czy dziś wyjdzie drugi dzień z rzędu?.. Czy może zastąpi go Anton Khudobin?..
Goallie wybitnie rezerwowy..
Rozegrał zaledwie 5 meczy, z czego 4 jego drużyna wygrała.. Nieźle?.. I tak i nie.. Bo w tych 5 spotkaniach puścił 12 goli..I tak naprawdę żadna z drużyn go nie przetestowała należycie..Tylko Carolina przekroczyła liczbę 30 strzałów na bramkę (32) z czego trzy się prześlizgnęły..Buffalo w dwóch meczach próbowało 52 razy i pięciokrotnie trafili..Tampony 2 na 22 i Toronto 2 na 27..
Więc pytanie dziś brzmi ile razy Crosby i spółka spróbują się dobrać do siatki za plecami bramkarza Bruins?..
Z Islanders 6/41
Z Toronto 5/41
Z Flyers 5/22
Z Tamponami 3/28
Z Montrealem 7/36..
Dziś mając zmęczonego rywala, nawet bez Malkina liczba strzałów powinna przekroczyć 30..więc Pingwiny te swoje 3-4 spokojnie wsadzą.. A że Boston to nie chłopcy do bicia..I że Pingwinom 2 bramy nawet cieniasy upychają, to o over 5,5 można być spoknojnym..
Z doświadczenia i statystyk nietrudno wywnioskować, że szczególnie w przypadku gości najwięcej goli pada w dwóch pierwszych tercjach.. Pingwinom to w sumie wsio rawno, choć wolą zaczynać z wysokiego C..
Pierwsze tercje w pięciu ostatnich meczach:
Boston: 3,3,1,3,3
Pittsburgh: 2,1,5,4,3
Drugie tercje:
Boston: 2,2,3,0,1
Pittsburgh: 6,2,3,3,3
Dziś to Pingwiny narzucą melodie.. I Boston albo zatańczy albo zostanie zadeptany..
Narzucili, ale to Boston poprowadził do tańca.. I tańcował 54 minuty.. Potem został rozdeptany..
Mieszane uczucia co do postawy Khudobina.. Rozegrał chyba najlepsze 54 minuty w życiu, broniąc kolejno 31 strzałów.. Od 55 minuty Pingwiny próbowały jeszcze tylko trzy razy.. Ze śmiertelną skutecznością..
Hmm.. Szczerze mówiąc Boston zasłużył na komplet punktów w tym meczu.. A Khudobin, by być gwiazdą spotkania.. Jednak sport jest bezwzględny.. Trzy gole w cztery minuty i 2 pkt zostały w Kanadzie..

H2H - w tym sezonie jeszcze się nie spotkali, ale w zeszłym na 4 mecze 3 ostatnie padły łupem Penguins..
Rok temu 11 marca Pingwinki elegancko stuknęły Misie u siebie 5:2 (3:0,1:2,1:0), by niespełna miesiąc później poprawić w Bostonie 5:3 (2:1,2:1,1:1)..
I taki wynik nam dzisiaj pasuje ????
Jak już się Funt tak rozgadał to jeszcze to:
Duet Crosby - Kunitz..z Islanders Crosby asystował przy 5 golach, a Kunitz strzelił trzy z nich, no i zaliczył dwie asysty przy innych..
Starość nie radość - zapomniało się Funtowi napisać dlaczego wspomniał o duecie Kunitz - Crosby, w dodatku przed meczem z Bostonem..
Ano trzeba się cofnąć w czasie do 12.05.2011, mecz w Bostonie..w połowie trzeciej tercji panowie zderzają się ze sobą na lodowisku, wskutek czego Sidney odnosi kontuzję i pauzuje ponad rok z małą przerwą..
Dziś Kunitz i Crosby nie dość, że się o siebie już nie obijają to są najjaśniejszymi punktami zespołu, jeśli nie całej ligi..
Kunitz 17 goli i 19 asyst..
Crosby 12 goli i 33 asysty!!!..​
*^*^*^*^*^*^*^*^*
Z pozostałych dzisiejszych spotkań:
Carolina Hurricanes @ Washington Capitals :hokej: Over 5.5 @ 1.98 ⛔ 4:0 Game Over Caps!!
Vancouver Canucks @ Columbus Blue Jackets :hokej: Over 5 @ 1.93 ⛔ 2:1 SO
Tampa Bay Lightning @ Florida Panthers :hokej: Tampa Bay Lightning - Over 2.5 @ 1.65 ✅ 3:2
Anaheim Ducks @ Minnesota Wild :hokej: Over 5 @ 2.00 ⛔ 2:1
Toronto Maple Leafs @ Winnipeg Jets :hokej: Over 5.5 @ 1.96 ✅ 7
Los Angeles Kings @ Phoenix Coyotes :hokej: Over 5 @ 2.00 ✅ 7
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Do analizy Funta - jakże trafnej - dodaje swój typ właśnie na strzelca bramki.
Ostatnio typowałem Kunitza a że od pewnego czasu obserwuje współprace jego z Crosbym to dziś pada na tego drugiego. Po prostu mam takie nieodzowne wrażenie, że oni strzelają na zmianę. Trafiają też oby dwoje w jednym meczu, ale wg mnie jeśli dziś razem nie strzelą to Crosby zrobi to sam. W ostatnim meczu Crosby asystował, Kunitz strzelał. Dziś będzie albo tak samo + bramka Crosby&#39;ego albo Kunitz &quot;odpocznie&quot; ten jeden mecz.
Czekam tylko na wystawienie kursów.

Crosby gol @ 2.50 Betsson ⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Przy Crosbym podejrzewam że nawet ja wyglądałbym na hokeistę o dwie klasy lepszego niż jestem w rzeczywistości ????
Co do overa w sumie nie mogę go zanegować, ale bez potwierdzonych bramkarzy ciężko tu grać tego &quot;wysokiego&quot; overa. Chudobin prawdopodobnie zagra ogólnie szykuje się fajne meczywo nie koniecznie do typowania ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom