>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nalezy pamietac, ze w Canucks nie gra Kesler, bardzo znaczacy gracz w akcjach i sposobie gry tego zespolu. Pauzuje tez Hamhuis. Stad gra Canucks wstepnie moze nie byc zbyt udana..
Sama prawdą, ja bym poszedł jeszcze dalej Canucks w tym sezonie będą po prostu słabsi. Dwa lata z rzędu Presidenta zdobywali cisnęli na Stanleya ale nic z tego nie wyszło (oprócz słynnych zamieszek w VAN ???? ). Nie przypomina wam to innego zespołu z Western ? Tak Tak mówię o SJS.
 
snice 457

snice

Użytkownik
Sama prawdą, ja bym poszedł jeszcze dalej Canucks w tym sezonie będą po prostu słabsi. Dwa lata z rzędu Presidenta zdobywali cisnęli na Stanleya ale nic z tego nie wyszło (oprócz słynnych zamieszek w VAN ???? ). Nie przypomina wam to innego zespołu z Western ? Tak Tak mówię o SJS.
a tam ...;D może w końcu SJS odpalą ???? sam dzisiaj na nich chyba pogram :] ale muszę przemyśleć... do do Keslera nie wiem czy nie mają go na skrzydle w 1 lini PP wystawionego ale mogę się mylić bo nie wiem jak tam sytuacja wygląda dokładnie
Bilans 3W-1L po 1 dniu. Zawalili Flyers vs Penquins i ich wynik koncowy.
Patrząc na dzisiejsze mecze, to do wybrania jest:
A. Vancouver Canucks vs Edmonton Oilers
Over 5.5 za kurs 1,98 w bwin
Koledzy juz troche opisali spotkanie, ja dodam ze Canucks w domu gra ofensywnie i bez Rome, Salo, a kontuzje ma Kesler i Hamhuis, to pozostaje strzelac wiecej bramek niz przeciwnik. Schneider jako goalie numer 1 moze nie sprawdzac sie, przynajmniej na poczatku..A Oilers maja mlody zespol i pewnie troche szalenstwa oraz checi efektownej gry zobaczymy, sami nie maja stabilnej i silnej obrony, wiec szykuej sie over
B. New York Rangers vs Pittsburgh Penquins
Over 5.5 z kursem 2,05 Unibet
Mysle, ze to moze byc najlepsza lokata ze spotkan w nocy.
Rangers zebrali ekipe z potencjalem rownym najlepszym: Richards, Nash, Callahan, Stepan, Gaborik - uznana klasa, a w bramce Henrik Lundqvist.
Sila razenia maksymalna, a Penquins raczej nie beda bronic sie, bo z tym roznie bywa u nich, Fleury zagral niezle, ale czy powtorzy taki mecz, zreszta Flyers nie dorownuja juz Rangers i nie sa tak grozni jak Straznicy, przynajmniej tak sie wydaje w teorii.
Penquins w optymalnym skladzie, a to rodzi akcje i bardziej otwarta gre.
Historia daje podstawy do typu, a takze sposob gry obu ekip miedzy soba.
Rangers mocno powalcza o zwyciestwo z klasowym przeciwnikiem i moga tego dokonac.
Oba zespoly zanotowaly under w 1 kolejce, Rangers przegrali z mocnymi Bruins, tym bardziej sprzyja to typowi.
Pozdro ????
dzisiaj Fleury pauzuje i broni z tego co wiem Vokoun / Potem tu swoje wypociny dam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nalezy pamietac, ze w Canucks nie gra Kesler, bardzo znaczacy gracz w akcjach i sposobie gry tego zespolu. Pauzuje tez Hamhuis. Stad gra Canucks wstepnie moze nie byc zbyt udana..
Johny, co do Keslera to oczywista sprawa, nawet o tym nie pisałem bo każdy kto się interesuje to wie że nie wiadomo jeszcze kiedy wróci po tej operacji. Jeśli chodzi o Hamhuis&#39;a to wczoraj grał i zdobyła bramkę, z tego co widzę nic mu się nie stało w tym meczu także dziś raczej też powinien grać. Ja tak jak pisałem póki co opieram tym na tym że Oilers mają większą ilość graczy którzy już &quot;o coś&quot; grali w tym sezonie.
Panowie taka prośba nie piszcie jednozdaniowych postów, bo niebawem ten temat będzie wyglądał jak czat lub HP, a tego tu nie potrzeba. Dbajmy o porządek i w miarę dobrą przejrzystość ;)
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Dobra, polecam grać zdecydowanie Edmonton Oilers dzisiaj, bo patrząc na skład i to, co się dzieje w samym zespole Vancouver, a szczególnie z pozycją bramkarza, stwierdzam, że będą dzisiaj mieli ciężki orzech do zgryzienia. Większość zawodników, którzy dzisiaj w zespole Edmonton będą mieli najważniejsze zadania, grało w AHL, a nie w europejskich ligach, przez co nie mają problemów z zaaklimatyzowaniem się i obecnością na innym lodowisku (vide wczorajszy dzień, gdzie niektórzy naprawdę byli obłąkani na lodowisku). Grali ze sobą w AHL, zdobywali ogromną ilość punktów, więc dzisiaj jedynym ich minusem może być to, że wczoraj wygrywały drużyny, które grały po prostu ostrzej, a tu wydaje mi się, że Canucks będą przeważać w tym aspekcie. Jeżeli chodzi o bramkarza, to wczoraj po 5 puszczonych bramkach przez Schneidera, który był typowany według niektórych blogerów na gwiazdę sezonu, wszedł Luongo i po meczu powiedział, że to był bardzo zabawny moment, że bramkarz traci bramki i jest zmiana... trochę dziwny tekst, blogerzy też trochę się zastanawiają nad sensem tego zdania i nawet dokładnie nie wiadomo, jak dzisiaj ta bramka będzie wyglądać i czy Schneider nie będzie jeszcze bardziej podirytowany. Liczę na bardzo punktujących zawodników z Edmonton i ładną grę zespołu.
EDMONTON!
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers

W jedynym dzisiejszym wieczornym spotkaniu w najlepszej lidze hokejowej świata zmierzą się Szable znad wodospadu Niagara z Lotnikami z miasta Braterskiej Miłości.
Goście podchodzą do tego spotkania b2b, a dla drużyny gospodarzy będzie to home opener. W bramce gości zobaczymy dziś po raz kolejny Ilje Bryzgałowa, który był wczoraj jednym z jaśniejszych punktów w ekipie lotników w meczu z pingwinami. Zgadam sie w pełni Lutkiem na temat formy Bryzgalova, grał i trenował w trakcie lokaoutu w KHL w ekipie CSKA Moskwa, zagral co prawda tylko w 12 spotkaniach ale to wystarczyło by być solidnie przygotowanym na sezon NHL, Ilya z pewnością bedzie dziś pewnym punktem drużyny z Pensylwanii. w bramce gospodarzy, tak samo jak w poprzednich sezonach, zobaczymy Ryana Millera, jest to doświadczony goalie, ale nie jestem przekonany do jego formy, gdyż w trakcie lokautu był nieaktywny. Ofensywa Flyers z Claudem Giroux i Scottem Hartnellem prezentuje sie znacznie lepiej niż jakby nie było kulawa formacja gospodarzy. Lotnicy grają co prawda dzień po dniu, ale z tak przeciętnym rywalem jak Szable z Buffalo, wygrać poprostu trzeba.
Philadelphia Flyers OT 2.15 Pinnacle ⛔
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Johny, co do Keslera to oczywista sprawa, nawet o tym nie pisałem bo każdy kto się interesuje to wie że nie wiadomo jeszcze kiedy wróci po tej operacji. Jeśli chodzi o Hamhuis&#39;a to wczoraj grał i zdobyła bramkę, z tego co widzę nic mu się nie stało w tym meczu także dziś raczej też powinien grać. Ja tak jak pisałem póki co opieram tym na tym że Oilers mają większą ilość graczy którzy już &quot;o coś&quot; grali w tym sezonie.
Panowie taka prośba nie piszcie jednozdaniowych postów, bo niebawem ten temat będzie wyglądał jak czat lub HP, a tego tu nie potrzeba. Dbajmy o porządek i w miarę dobrą przejrzystość ;)
Ok, bede pamietal.
Tak, teraz patrze na line-up i faktycznie zagra, mial miec jakies problemy zdrowotne, widocznie jest z nim ok.
ZA to Davis Booth jak wczoraj, tak i dzis nie zagra, a to powazny gracz, zrobil niezla kariere we Florydzie, pomagal Canucks w tamtym sezonie, wiec bez niego tez na poczatku sezonu.
Edmonton moze powalczyc, choc ja wstrzymuje sie od grania zwyciezcy..
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ofensywa Flyers z Claudem Giroux i Scottem Hartnellem prezentuje sie znacznie lepiej niż jakby nie było kulawa formacja gospodarzy. Lotnicy grają co prawda dzień po dniu, ale z tak słabym rywalem jak Sable z Buffalo, wygrać poprostu trzeba.
Piscatella, a skąd wiesz jak się prezentuje ofensywa Sabres ? Widziałeś ich treningi lub mecze sparingowe ? Trochę daleko posunięte wnioski jak na moje oko, ok może na papierze ofensywa Lotników prezentuje się lepiej, ale w rzeczywistości nie zaryzykowałbym póki co takiego stwierdzenia. Poza tym nie zapominajmy że tacy gracze jak Jason Pominville czy Jochen Hecht rozegrali podczas lokautu kilkanaście spotkań w Bundeslidze w barwach Mannheim, Thomas Vanek miał epizod w lidze austriackiej, także śmiem twierdzić że ci gracze wcale nie muszą dziś odstawać poziomem od graczy Flyers tym bardziej że Phila rozegrała ciężki mecz z Penguins i wcale ich gra ofensywna nie wyglądała tak by móc stwierdzić że dziś przejadą się po Buffalo jak po ... A już stwierdzenie &quot;słabym rywalem&quot; w odniesieniu do Buffalo które gra u siebie, jest bardzo zaskakujące ponieważ Sabres u siebie są piekielnie groźną drużyną i w tamtym sezonie to właśnie zwycięstwa u siebie dawały im nadzieję na PO ;) Nie neguje typu, ale w mojej ocenie wystąpiło tu mocne zaniżenie wartości gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snice 457

snice

Użytkownik
VS

Ja pójdę w tym meczu za ciosem i gram hawks , kojoty w tym sezonie mnie nie przekonują i jak kursy fajne to będę grał przeciwko nim. Hawks wczoraj dosyć łatwo uporali się z Kings i bardzo ich to nie wymęczyło a kojoty na trudnym terenie (przynajmniej według mnie) bili się cały czas , bramka za bramkę z Dallas a to musiało kosztować. Od dłuższego czasu Hawks mieli problemy z kontuzjami dlatego ich gra nie wyglądała tak jak miało to wyglądać ale dzisiaj mamy skład w pełnej okazałości a mają czym szaleć. Dodatkowo Hawks będą się chcieli zemścić na za ich eliminacje w 1 rundzie ubiegłych PO gdzie przegrali 4:2 ale kojoty to nie ta sama ekipa co w tamtym sezonie.Niewiele zrobili aby poprawić swój skład za to do Dallas przeszedł ich najlepiej punktujący zawodnik w tamtym sezonie Ray Witney.Co do Smitha też jestem sceptyczny i 2 takiego sezonu według mnie mieć nie będzie...
Chicago OT 1.80 Bet365 (prawdopodobny również overek ale ja odpuszczam) ✅ 4:6

Co do meczu dzisiejszego... Osobiście popieram Romana i nie skreślał bym tak Sabres na wstępie , ba osobiście jestem raczej skłonny zagrać prędzej w stronę szabli niż lotników ale odpuszcza bo szkoda nerwów.Sabres własna hala , otwarcie sezonu a lotnicy po ciężkim meczu mają okolo 20h na dotarcie w tym jakieś spanko , kwestia logistyczna ( autobusem z 5-6h) a więc może im się to odbić czkawką
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Zacznę od tego, że obie ekipy zostały wczoraj dokładnie wytestowane na tafli i zdecydowanie musze przyznać, że pierwszy egzamin zdali tutaj niewątpliwie Pingwiny. Przymknę oko na fakt, że Bruins stali wczoraj od początku na wysokim poziomie i w iście bostońskim stylu wypunktowali bezradnych tamtego wieczoru Rangersów, gdzie właściwie głównym filarem był Lundqvist i dzięki niemu skończyło się stratą tylko 3 goli. Po tej delikatnej rewolucji w składzie na pewno będą w stanie sporo wydobyć w ofensywie, jednak wczoraj wyglądało to średnio - o niewykorzystanych PP z przewagą dwóch graczy nie wspomnę i na pewno potrzeba jeszcze trochę czasu na pełne zgranie formacji. Pens pokazali kawał dobrego hokeja i przyznam że wszystko od A do Z funkcjonowało dobrze, z resztą skład mają odpowiednio ułożony i gotowy jak słusznie ktoś tu już zauważył - do pełnej dominacji od początku. Dodatkowo powiedziałbym, że więcej zdrowia na tafli zostawili właśnie Strażnicy i każdy zespół doskonale zdaje sobie sprawę, że powracając z Bostonu po niezwykle siłowym hokeju jaki jest tam przez gospodarzy dyktowany, będzie ciężko wyjść nazajutrz w wysokiej formie fizycznej, na tyle wysokiej , by móc pokonać Pens. Dodam tutaj jeszcze istotny fakt, że w zeszłym roku MSG zostało zdobyte przez gości dwukrotnie.

Pittsburgh Penguins OT @ New York Rangers / 2,02 PinnacleSports ✅ (6:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
campeone2000 50

campeone2000

Użytkownik
Pierwsza noc z NHL za nami, szczerze mówiąc, sądziłem, że będzie dużo więcej niespodzianek. Na pewno jednak cieszy zasłużone zwycięstwo Sens!
Dzisiaj proponuję przyjrzeć się uważniej pojedynkowi Blackhawks vs. Coyotes. Wbrew pozorom nie faworyzuję ekipy z Chicago ze względu na fakt, że wczoraj stłukli niemiłosiernie LA Kings. Dlaczego więc Blackhawks? Sądziłem, że w zeszłym sezonie będą błyszczeć, z całym przekonaniem twierdzę, że dysponują jedną z najlepszych ofensyw w lidze. Rzeczywistość zweryfikowała jednak moje prognozy i szybko okazało się, że nie potrafili nawiązać walki z najlepszymi. Dlaczego? Cóż, w świetle wczorajszego meczu zaryzykuję stwierdzenie, że jednym z głównych powodów ich niepowodzenia były kontuzje absolutnie kluczowych zawodników- Mariana Hossy, Jonathana Toewseai Patricka Kane`a. Jak dużo znaczyła ich utrata najlepiej obrazuje wczorajszy mecz z Królami. Każdy z nich wpisał się na listę strzelców! Coyotes natomiast osłabili swoją siłę ofensywną, pozbyli się swojego czołowego strzelca. Ray Whitney trafił do Dallas.
Coyotes mają za sobą znakomity sezon, bez dwóch zdań! Wiemy także, że potrafią wygrywać z Blackhawks, o czym najlepiej świadczy to, jak zmietli ich w pierwszej rudzie ostatnich playoffów. Dodatkowo ich bramki strzeże Mike Smith, który był jednym z najlepszych goalies w zeszłym sezonie, w niektórych meczach broniąc jak maniak! Po drugiej stronie natomiast stoi mocno przeciętny Corey Crawford, który w minionym sezonie mógł jedynie pomarzyć o formie Smitha.
Podsumowując, twierdzę, że Blackhawks obecnie to drużyna o klasę lepsza, niż w poprzednim sezonie. Mimo statystyk, które faworyzują drużynę z Phoenix dzisiaj zaufam Blackhawks.✅
Pozdrawiam.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Lutek, widzę że, jak zwykle, konsekwentnie stawiasz przeciw Rangers :razz:
Mecz na pewno trudny do oceny, w Nowym Jorku wielka feta z okazji powitania Nasha, no i w ogóle, powrotu NHL do MSG. Także obstawiania 1x2 się nie podejmuję. Obie ekipy bardzo silne, chyba najmocniejsze na Wschodzie, wszystko się może zdarzyć. Uwzględniając jednak potencjały ofensywne obu ekip skłaniałbym się ku opcji over 5.5@2,1 ✅
W pierwszych meczach undery, więc na przywitanie sezonu na skrzyżowaniu 8/33 powinni postrzelać.
Zagrałbym także na bramki Gaborika, Małkina i Crosby&#39;ego. Przynajmniej dwóch z tej trójki coś strzelą. ⛔ żaden nie strzelił ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lutek, widzę że, jak zwykle, konsekwentnie stawiasz przeciw Rangers :razz:
Mecz na pewno trudny do oceny, w Nowym Jorku wielka feta z okazji powitania Nasha, no i w ogóle, powrotu NHL do MSG. Także obstawiania 1x2 się nie podejmuję. Obie ekipy bardzo silne, chyba najmocniejsze na Wschodzie, wszystko się może zdarzyć. Uwzględniając jednak potencjały ofensywne obu ekip skłaniałbym się ku opcji over 5.5@2,1
W pierwszych meczach undery, więc na przywitanie sezonu na skrzyżowaniu 8/33 powinni postrzelać.
Zagrałbym także na bramki Gaborika, Małkina i Crosby&#39;ego. Przynajmniej dwóch z tej trójki coś strzelą.
Wczoraj z pełnym entuzjazmem grałem w stronę Rangers :razz:
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piszecie o tym, że Rangers i Penguins to najprawdopodobniej dwie najmocniejsze ekipy na wschodzie i spodziewacie się bramek osobiście zagrałbym na Pingwiny, ale over w 1. tercji @ 2,02 w pinnacle mnie kusi. Potencjał mają w ofensywie to wiadome, ale nie wiem jak dokładnie jest z defensywą. Wczoraj oglądając urywkami mecz Pingwinów z Flyers to Phila powinna strzelić więcej bramek, sytuacje były. Natomiast u Rangersów błędy w rozprowadzeniu akcji po czym Bruins mieli dogodne sytuacje do strzelenia bramek, więc klasowa ekipa jaką są Pingwiny powinna to wykorzystywać.
over 1,5 1T @ 2,02 - dobrze wykorzystane przewagi ;)
Zagram to, ale myślicie, że dwie bramki w pierwszej tercji mają szansę by wpaść ?
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Piszecie o tym, że Rangers i Penguins to najprawdopodobniej dwie najmocniejsze ekipy na wschodzie i spodziewacie się bramek osobiście zagrałbym na Pingwiny, ale over w 1. tercji @ 2,02 w pinnacle mnie kusi. Potencjał mają w ofensywie to wiadome, ale nie wiem jak dokładnie jest z defensywą. Wczoraj oglądając urywkami mecz Pingwinów z Flyers to Phila powinna strzelić więcej bramek, sytuacje były. Natomiast u Rangersów błędy w rozprowadzeniu akcji po czym Bruins mieli dogodne sytuacje do strzelenia bramek, więc klasowa ekipa jaką są Pingwiny powinna to wykorzystywać.
over 1,5 1T @ 2,02
Zagram to, ale myślicie, że dwie bramki w pierwszej tercji mają szansę by wpaść ?
Bramki w poszczegolnych tercjach to pewne ryzyko, ale ten mecz bedzie grany od 1 minuty na b.wysokim poziomie, zwlaszcza przez Rangersow - to oni maja cos do udowodnienia po rotacjach i wzmocnienich oraz wczorajszej porazce. Typ popieram, aczkolwiek uwazam za bezpieczniejsze granie overowego wyniku na mecz!! ????
 
snice 457

snice

Użytkownik
VS

Jak na razie widzę nikt nie poszedł w tym samym kierunku w którym ja zmierzam :] . Strażnicy zostali wczoraj wypunktowani przez Bruins ale według mnie wczorajsza postawa nie będzie miała zbyt dużego odbicia w dzisiejszym meczu na własnej hali. Ciesz mnie fakt że Rangers mają lekko poszerzoną kadrę o Nasha w 1 lini i Pyatta w 3 , ogólnie skład wydaje mi się szerszą kadre i trener ma więcej możliwości do ustawiania drużyny , dzisiaj pierwsze dwie linie wyglądać będą tak : Hagelin - Richards - Nash a 2 linia Gaborik - Stepan - Callahan. Strażnicy jak to już ktoś określił mają coś do udowodnienia sobie i po 4 ostatnich porażkach z pingwinami czas na przełamanie u siebie na własnych śmieciach zwłaszcza że jestem nieco sceptyczny do pingwinów i wynik jak padł u nich wczoraj mógł być zupełnie inny... Między słupkami będziemy mieli pojedynek Lundqvist - Vokoun a więc bez pana Fleurego dzisiaj... Przy dobrych wiatrach (a czuje że owe się pojawią ^^) pingwiny są spokojnie do ugryzienia przy twardej grze strażników i formie króla Henryka

New York Rangers OT 1.90 Bet365 ⛔ 3:6


VS

Oby dwie ekipy wczoraj grały swoje mecze , Dallas męczyli się z Kojotami a Wild w miare ogarnęli u siebie Avs... Czas na kolejny mecz u siebie , warto zauważyć że Dallas ma około 20h na dotarcie do Minneapolis a mają do przebycia praktycznie całą wysokość USA więc może im to trochę &quot;wejść w kości&quot;.Skład dzikusów wydaje się całkiem przyzwoity , pytanie tylko jak długo uda im się to trzymać w kupie i wygrywać mecze bo potencjał na pewno mają.W bramce dzisiaj wystawili backup&#39;a Hardinga ale to jest niewielka strata bowiem pan ten powinien się wywiązać z zadania za to między słupkami Dallas broni ... no własnie kto to jest ?? Christopher Nihlstorp , szczerze powiem że nie mam pojęcia kto to jest (nie tylko ja) i nie wiem czego się po nim spodziewać a to jest plus w stronę Wild. Dzikusy ogólnie wyglądają tutaj o niebo lepiej według mnie a lekko pomęczone gwiazdki moga stanąć na wysokosci zadania .Kurs może na OT nie zachwyca ale można dorzucić do jakiegoś dubelka

Minnesota Wild OT 1.66 Bet365 lub jak ktoś chce 2.10 60&#39; ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś lżej i dublem
Lepszego początku sezonu dla Chicago Blackhawks być nie mogło, zniszczenie aktualnych mistrzów zdruzgotanie Quicka to takie symboliczne przeslanie sygnału że idzie zmiana warty. Phoenix ma swoje problemy od dawna wiadomo w ubiegłym sezonie było dobrze, teraz nie wiadomo, ale skłaniam się ku opcji że nie będzie powtórki. Mike Smith tutaj przez jednego z userów wręcz pod niebiosa wychwalany dla mnie był właśnie takim jednorazowym wystrzałem (wcześniejsze lata choćby w Tampie to była marnizna) w meczu z Dallas puścił sporo (26 strzałów Gwiazd, 4 gole puszczone).
W drugim meczu ide na większe ryzyko, ale w openerach trzeba takie zakładać. SJS nie prują już regularnych sezonów jak dawniej ale to nadal solidna marka. W OFFseason utrzymano to co było i dodano defensora Stuarta przede wszystkim by poprawić fatalne PK z zeszłego roku. Patrząc na Calgary mi osobiście chce się wymiotować. Szarość i nijakość i jest tak od wielu lat, za słabi na play-offy za mocni żeby dostać porządne picki w drafcie. Zero zdecydowanych ruchów transferowych czyni z nich po prostu nudny team pod względem zarządzania. Na lodowisku nie jest dużo lepiej, jeśli dodamy do tego że mający być mocnymi punktami Cervenka i Hudler dziś nie zagrają no to typ na SJS nabiera rumieńców.
Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago wygra ML OT [1.90] ✅
Calgary Flames - San Jose Sharks -&gt; San Jose wygra ML OT [1.80]
✅
Stawka 5j
AKO = 3.42
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Vancouver Canucks - Edmonton Oiliers

Na noc wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Orki po wczorajszym przegranym openerze z Ducks, podejdą do tego meczu jako b2b, a zmierzą z młodymi wilkami z Edmonton, dla których bedzie to pierwszy mecz w tym sezonie. Ekipa &quot;Nafciarzy&quot; zagra dziś z Devanem Dubnykiem między słupkami, do tej pory był to bardzo przecietny goalie, jednakże w niedawnym pucharze Spenglera pokazał że potrafi bronić na najwyższym poziomie, zobaczymy, czy uda mu się podtrzymać dyspozycje z końca grudnia. Dodatkowo goście mają poteżny potencjał w ofensywie w osobach Ryana Nugenta-Hopkinsa, Taylora Halla, Jordana Eberlego czy wreszcie Naiła Jakupowa, którego miałem okazje obserwować podczas jego lokautowego pobytu w KHL. Miedzy słupkami gospodarzy zobaczymy dziś Roberto Luongo, który po wczorajszym blamażu Sneidera, prawdopodbnie znów przejmie role bramkarza nr.1
Dziś przed nim, jak i całą ekipą orek trudne zadanie, gdyż bedą mieli do czynienia prawdopodobnie z jedną z najlepszych ofensyw w lidze. Tym razem odpuszczam typowanie zwycięzcy. Trudno ocenić, kto wygra, ale mam nadzieje że bedzie to świetnie widowisko, oznaczone dużą ilością bramek.
Over 5.5 2.11 Pinnacle ⛔
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
A ja bym uważał z typem VAN-EDM over 5,5. W zeszłym sezonie o tych drużynach można było powiedzieć dokładnie to samo - moc w ofensywie. Jakie padały wyniki można sobie sprawdzić (na lodzie VAN 1 over na 4 mecze, a w sumie 3 overy na 8 spotkań). Co się zmieniło w tym sezonie z istotniejszych kwestii? Trochę szumu wokół Edmonton. Kolejna jedynka w drafcie i angaż Schulza. Nie sądzę, żeby ci zawodnicy mieli już na początku sezonu zrobić różnicę (można było już poobserwować pierwsze mecze tegorocznych wyborów w drafcie - ani Grigo, ani Galchenyuk, ani Leighton nie pokazali nic specjalnego więc nie sądzę, że nagle Yakupov będzie rządzić na lodzie w Vancouver).
Vancouver rozstrzelane wczorajszej nocy przez Kaczory i dziś w bramce od początku Luongo, który ma coś do udowodnienia GMowi i kibicom ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dziś propozycje nieco wcześniej, bo do wieczora nie będę dostępny.

Pierwszy mecz o 19:00 w NY. Lightning przejechali się przedwczoraj w swoim stylu po ospałych Capitals i wnioski na pierwszą kolejkę można wyciągnąć pozytywne. Lindback zaliczył niezły debiut i starał się ile tylko był w stanie, ponadto dobra postawa w defensywie ,a przedewszystkim spory potencjał na przodach jasno pokazują , że będzie to mocny punkt Błyskawic w tym sezonie. Isles nie zagrali nawet źle pomimo porażki z Devils, ale byli solidniejsi i pewni w kluczowych momentach meczu. Dla mnie Wyspiarzom potrzeba jeszcze czasu na złapanie rytmu, tym bardziej że zespół dopiero wchodzi na obroty po małych rewolucjach. Tutaj myślę ,że Bolts kontynuują dyspozycje strzelecką po ostatnim meczu z Capitals.

Tampa Bay Lightning OT @ NY Islanders / 1,90 PinnacleSports ⛔ (3:4)

Blues przez właściwie całe spotkanie z Wings nie dali im jakichkolwiek szans na przejęcie inicjatywy, gdzie po pierwszych dwóch tercjach nie wiem czy Skrzydła oddały 10 strzałów na bramkę. Mocnym punktem zespołu ponownie w tym sezonie powinien być duet Halak &amp; Elliott, ale także na uwagę zasłużył nabytek z KHL Tarasenko, który zaliczył bardzo udany debiut strzelając dwie bramki. Wings nie istnieli tak na prawdę i nie była to nawet zasługa mocnego terenu, ja uważam to za jasny przekaz, że Niebiescy w tym sezonie podobnie jak w poprzednim będą się tutaj liczyć do końca. Dziś przeciwnik do najłatwiejszych nie należy, ale również zaliczyli niespodziewany falstart, ponadto zagadką jest dyspozycja Rinnego, który w KHL nie błyszczał. Stawiam tutaj na gości ze sporym przekonaniem kontynuacji sprawnej dyspozycji z I kolejki.

St. Louis Blues OT @ Nashville Predators / 1,94 PinnacleSports ✅ (4:3)

Leafs okazali się przedwczoraj lepsi w &quot;kanadyjskim klasyku&quot;. Meczu co prawda nie oglądałem, ale statystyki i opinie innych mówią ,że Liście radzili sobie na prawdę dobrze. Tym razem zagrają u siebie w Toronto, a poprzedni sezon - szczególnie jego początek pokazał jak mocną potrafią być tutaj ekipą. Sabres pewnie zaingurowali wczoraj u siebie wygrywając z Flyers, gdzie praktycznie wszystkie krążki wpadały po PP z bezmyślnych kar popełnianych notorycznie przez Lotników. Szczerze mówiąc, to gra obu ekip nie przypadła mi do gustu i przez cały mecz poziom był dość ograniczony , bez większych szarż po obu stronach, być może z powodu przemęczonych po sobotnim meczu Flyers... Jutro w podobnej sytuacji będa własnie Sabres, w dodatku przylatują na ciężki teren podejmując ekipę, która ma wiele do udowodniena w tym sezonie. Stawiam na gospodarzy.

Buffalo Sabres @ Toronto Maple Leafs OT / 1,88 PinnacleSports ⛔ (2:1)

Przed obecnym sezonem coś mi mówiło, że to może być całkiem udany rok Kaczek. Ekipę mają na prawdę mocną i nawet &quot;dziadek&quot; Selanne daje radę, choć jest to jego ostatni sezon i mam nadzieję, że wzniesie się jeszcze na wyżyny , a wraz z pozostałymi osiągną playoffy. Na inauguracje zdobyli w efektownym stylu Vancouver pakując im aż 7 krążków, w tym 3 z bezbłędnego tamtego wieczoru powerplay&#39;a. Jutro przylatują do Calgary na kolejny podbój i sądze, że po tak wysokim zwycięstwie pewność siebie ich nie opuści, tym bardziej z weternami pokroju Flames , którzy nie zanotowali dziś najlepszego meczu z Rekinami i niestety nie zapowiada się ,by Płomienie zanotowali w najbliższym okresie jakiś &quot;progres&quot;.

Anaheim Ducks OT @ Calgary Flames / 1,96 PinnacleSports ✅ (5:4)
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Bruins - Jets
Bruins -1,5, Pinn 2,56

Wczorajsza nocka wyrównała mi straty z dnia pierwszego, więc tak jak sobie założyłem lecę z pierwszym typem w tym roku. Nie będę się rozdrabniał nad szczegółową analizą, bo i po pierwszych 2 dniach rozgrywek niewiele można powiedzieć. Solidna firma z Bostonu rozpoczęła sezon dobrym meczem z jednym z kandydatów do Stana i sądzę, że dzisiaj Niedźwiadki pójdą za ciosem. Skrócony sezon będzie wymagał dobrego startu od każdego kto chce się liczyć w tegorocznym wyścigu więc takie mecze jak dziś poprostu trzeba wygrywać (najlepiej pewnie i nie pozostawiając żadnych wątpliwości ???? . Jets dopiero budują drużynę, która za parę lat ma włączyć się do poważnej rywalizacji (i sądzę, że w kanadzie będzie to wyglądało o wiele lepiej niż w Atlancie) i na wygrywanie takich meczy jak dzisiejszy przyjdzie jeszcze czas. Mój typ: -1,5 na doświadczenie, potencjał i aspiracje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom