>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jeśli byś spojrzał to byś zobaczył że Antropov ma grać w 3 linii obronnej Panie wszechwiedzący, także proponuję zasięgnąć informacji a nie udawać że wiesz wszystko
Dej źródło to jest raz bo nic na ten temat nie znalazłem oprócz tego, że on w ogóle może nie wystąpić. Dwa przerobiony napastnik na obrońce ma być jakimś plusem dla Jets? Jeszcze bardziej mnie utwierdza w przekonaniu że będzie cienko.
Ogranicz się poza tym do pisania na temat nie rób smrodu w dziale, ja do Ciebie z humorem a ty mi od Panów Wszechwiedzących ????
Silfverberg ma być gorszy od Alfiego hm możliwe. Możliwe że będzie lepszy. Zobaczymy, po raz kolejny fundamentalna rzecz - ja dostrzegłem w tym typie value po kursach 2.15 ML i 2.75 reg time moim zdaniem warto inwestować. W Winnipeg po 1.80 bym nie grał bo nie wygląda mi to u nich na &quot;sielankowy&quot; okres, ani też okres lokautowy nie był przepracowany przez ich zawodników.
http://forum.bukmacherskie.com/members/lukascash-u25493.htmllukascash gdyby to co piszesz było zawsze prawdą oddsmakerzy nigdy by się nie mylili, a wiemy dobrze że są tak samo omylni jak my wszyscy.
Piscatella dzięki za info. Mam typa w fantasy i nie wiem czy wstawiać czy ławkować ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Get this party started!
NHL wraca, a wraz z nią niesamowite emocje i (miejmy nadzieję) wysokie wygrane :grin:
Zdecydowanie najmilszym dla oka spotkaniem z cyklu popołudniowego powinna być potyczka Lotników z Filadelfii i Pingwinów z Pittsburgha. Na taflę Wells Fargo Center wyjadą dwie bardzo mocne ekipy, strzelające zazwyczaj mnóstwo bramek. Lotnicy fatalnie zabierali się do podpisywania kontraktów z takimi zawodnikami jak Parise, Weber czy Suter, aby w międzyczasie stracić Jagra i Carle. Jakoś nie wydaje mi się, aby bracia Shenn od początku sezonu potrafili wypełnić luki po tych graczach, na co liczą w Filadelfii. Wszyscy liczą też na Hartnella-Hogana, ale nie wydaje mi się, aby w tym sezonie był tak skuteczny jak w poprzednim. Wielką siłą ofensywną stanowi Giroux, ale IMO Flyers wyglądają średnio. Do tego w pierwszym meczu Briere out, a Pingwiny mają się za co rewanżować.
Tym razem PIT przystąpią do meczu ze zdrowymi Malkinem i Crosbym. Malkin moim zdaniem jest i będzie najlepszym ofensywnym graczem ligi. Pingwiny wzmocniły bramkę, co będzie bardzo przydatne w tak intensywnym sezonie. Teraz nie będą tracić tylu bramek co choćby w pierwszej rundzie play-offów z PHI (30 w 6 meczach). Ponoć więcej minut ma dostawać Despres, który dla mnie jest jednym z lepszych młodych obrońców ligi.
Osobiście upatruję dziś zwycięstwa Penguins, którzy są żądni rewanżu na skrzydłach, mają IMO lepszy skład i znów celują w Puchar Stanleya.
Na dzisiejszy wieczór osobiście polecam takie typy:
Hartnell - Malkin (asysty + bramki) - Malkin DNB @ 1,5 (HIT!) Betsson zwrot
Pingwiny ML @ 1,81 Betsson
Nie zgadzam się z Wami co do Senatorów. Moim zdaniem oba zespoły są bardzo wyrównane, a Jets na własnej tafli są całkiem inną ekipą niż na wyjazdach. Pavelec może nie zachwycał w Europie, ale nie zgodzę się, że jest jednym z najsłabszych podstawowych goalie w NHL. Zgadzam się z lukasem - defensywa Senators to kpina i osobiście zagram na zwycięstwo Jets. Strzelanina zacznie się już od pierwszych minut, dlatego spróbuję ukłuć w zwycięzcę 1 tercji. Pomimo to, czuję jednak moc na prawym skrzydle Senators, w postaci Alfredssona i zdziwię się, jeśli dziś nie zapunktuje, jednak kurs 1,55 na jego gola lub asystę uważam za zbyt niski, aby zagrać to grubiej.
Jets 1 tercja @ 2,65 ⛔słupki, poprzeczka, kij na 7 s przed końcem... wszystko chroniło Senators
 
snice 457

snice

Użytkownik
VS

Hmm 1 mecz jaki mi wpadł w oko i od razu można by rzec małe &quot;derby Kanady&quot; :] Jak tak patrze to z coś wartych zawodników z Habs odeszli Cammaleri i Kositsyn ale to jakoś połatają ^^ , osobiście ciekawi mnie osobnik o nazwisku Galchenyuk którego ściągneli z Sarni Sting i ustawili w 2 formacji na lewym skrzydle razem z Giontą i Plekancem (coś go żebra bolą ale zagra ^^) więc może to jakoś wyglądać , warto dodać że pan ten ma 18 wiosenek dopiero. Dodatkowo mają wymienioną całą 4 formacje i nie wiadomo czego się po nich spodziewać :d Prust z Rengers (18pkt) , center Ryan White którego wyciągneli z AHL&#39;u oraz Colby Armstrong z Leafs(a więc dzisiejszy rywal ???? ) który w 29 grach zaliczył ... całe 3 pkt :p (gol i 2 asysty) a więc bogactwo ale myśle że będzie się chciał poakzać z dobrej stron co do formacji defensywnej to raczej zmian tam nie było ;P a w bramce oczywiście Price. Te 2 ekipy to raczej dolna cześć tabeli a więc każdy pkt się liczy , zwłaszcza że mamy specyficzny sezon a taki mecz po prostu Habs muszą wygrać (zwłaszcza z Toronto) jeżeli myślą o odbiciu się od dna bo w takim klubie taka forma jest nie dopuszczalna ;d , Liscie niby mają potencjał i pieniądze ale jakoś nie potrafią tego od dawna spożytkować. W bramce wystąpi prawdopodobnie Ben Scrivens a więc backup ale info nie potwierdzone w 100%. Linie liści raczej bez niespodzianek ale w 4 zagra nowy nabytek który przybył z Avs Jay McClement(17pkt/80meczy) , Van Riemsdyk coś z nogą ale jest wystawiony do 2 lini PP. Trudno tu coś wymyślec na 1 kolejke bo nikt nie wie jak się te ekipy zaprezentują ale własna hala , odwieczny wróg i walka o każdy punkt powinna tutaj wystarczająco zmotywować Habs

Montreal Canadiens 1.74 OT Bet365

VS

Co do wygranej w tym meczu ja osobiście nie dotykam bo szczerze nie zdziwił bym się jeżeli Flyers by to wygrali... ale przy tak przetrzebionej defensywie wolę odpuścić. Potencjału ofensywnego obu ekip chyba nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać a więc sobie daruje. Co ciekawe do 3 lini na centre lotnicy wstawili 18-letniego Scotta Laugtona którego wyciągnęli z OHL a towarzyszyć mu będą Simmond i Read . Defensywa nie wygląda za ciekawie ... ???? 1 linia Timonen - Schenn , 2 Coburn - Grossman , 3 Meszaros - Foster a więc dziuuuura. Pitts nie trzeba przedstawiać , warto jednak dodać że cała śmietanka jest ofensywna jest w pełni sprawna do gry a więc będą szaleć . Co do bramkarzy w flyers Bryzgalov a wiadomości z pinginów nie mam ale pewnie Fleury
Over 5,5 Kurs 1,61 Bet365 , ja to traktuje jako dobicie , możena grać over 6 po kursie 1,83 dodatkowo tam jak Funt zauważył ciekawie wyglądają opcje Over 1,5 w tercjach a w tym meczu warto pograć na overki w każdej tercji z naciskiem na 1 i 2


Dodatkowo polecam dziś Boston i Dallas ale czasu nie ma na pisanie ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Na propozycje ML, jak dla mnie - trochę za wcześnie, tak więc skupiam się na jednostkach, zaczynając od spotkania, którego nikt nie &#39;dotknął&#39;, może przez wrodzoną niechęć do Capitals, przeciwko którym namiętnie stawiano w pierwszej rundzie PO z Bostonem. Tymczasem Stolica zrobiła mi miły prezent odprawiając z kwitkiem mistrzów, w kolejnej rundzie nadziewając się na NYR. Co przyniesie ten sezon, tego nie wiem, ale warto te krótką kampanię zacząć z przytupem, bo czasu na gonienie stawki niestety nie będzie ;) czerwono

Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Alex Ovechkin strzeli gola (60 min)
2,40 DOXXbet ⛔
Faworyta do zwycięstwa wskazywać nie chcę, zatem tylko słówko o gospodarzach.. Jak dla mnie, jeden z najgorszych rosterów w lidze. Linia defensywna w ogóle mnie nie przekonuje.. pozyskanie weterana Salo nie powinno rozwiązać problemu, wszak jest to zawodnik który chyba nigdy nie zagrał pełnego sezonu, co chwile dręczą go jakieś kontuzje, a kiedy 40 na karku o uraz nie trudno.. Crombeen to kolejny grajek pozyskany chyba tylko po to, żeby poślizgać się przez 5 minut po lodzie. W drużynie brakuje świeżości, wszystko jest rzucone na barki Stamkosa. Pamiętam, ostatnie mecze poprzedniego sezonu były grane tylko i wyłącznie pod niego, aby zdobył 60 bramek w sezonie (udało mu się, co zresztą polecałem forumowiczom). Jedyne wsparcie jakie dostawał, było ze strony St Louisa. Fani Bolts powinni się modlić, aby ten sędziwy Dżentelmen, wielokrotnie doceniany za sportową postawę na lodzie, utrzymał swój poziom, bo w innym wypadku może być krucho. Dopiero po paru meczach będę mógł powiedzieć więcej o Vinnim, którego storpedowała nieco kontuzja, nie mniej życzę temu sympatycznemu grajkowi powrotu do formy. W Stolicy natomiast zawitał Wojtuś, który przy dobrych wiatrach może uciułać koło 40 pkt, no i przede wszystkim doświadczony Ribeiro, po którym bardzo wiele oczekuje. W rosterze znalazło się miejsce dla Potiego. Jego nazwisko pewnie przez większość z Was zostało zapomniane, męczył się niemiłosiernie z kontuzją. Liczę na życiowy sezon Perreaulta - szybki, przebojowy, odważny (co godne uwagi, bo gabarytów pokaźnych nie ma). O reszcie napiszę przy kolejnych analizach. Słówko o Alexie, bo to onim powinna być mowa. Solidnie przepracował lockout, złapał chemię z line-mate&#39;ami z Dinama, po przyjściu Nicklasa było jeszcze lepiej. Miałem z nim okazję porozmawiać. Powiedział, że jeśli sezon w ogóle dojdzie do skutku, to zrobi wszystko, żeby poprowadzić Caps jak najdalej w rywalizacji o Stana. Zaznaczył, że jego dusza wciąż jest w DC, co zresztą podkreślił w jednym z wywiadów (BTW do sprzedania mam jeden jego autograf, dla Kolegów z forum spuszczę z ceny ???? ). Ja tam wierzę mu na słowo, jest &#39;na gazie&#39;, głodny sukcesu, chce pokazać, że po dwóch słabszych sezonach jest w stanie wznieść się na wyżyny, a swój dzisiejszy występ, przeciwko niemrawym Bolts zaakcentować bramką ;)

New York Islanders - New Jersey Devils
John Tavares strzeli gola (60 min)
2,90 DOXXbet ⛔
As Isles brylował w Szwajcarii, dzisiaj daję mu szansę w ołpenerze przeciwko Devils. Wydaję mi się, że z gości wykrzesano wszystko, co było możliwe do wykrzesania w poprzedniej kampanii i że tego sezonu Diabły nie zaliczą do udanych. Powiedziałbym, że bardziej się osłabili, aniżeli wzmocnili. Wobec braku w drużynie takich grajków jak Parise i Sykora, duża odpowiedzialność spadnie na Henrique. Pytanie czy młodzian jest już gotowy, żeby ciągnąć NJD razem z Kovalchukiem i Eliasem. Faworyt buków jest oczywisty, nie skreślałbym jednak będących w przebudowie Wyspiarzy. Linia Moulson-Tavares-Okposo może być w tym roku wyjątkowo groźna. Center gospodarzy nie zwykł zawodzić, całkiem prawdopodobne, że już dzisiaj celebrował będzie swojego pierwszego gola ;)
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
a Typ na Capitals OT @1,80 - co sądzicie? Raczej Alex pownien coś dzis ustrzelić, a Tampa Bay przynajmniej na papierze wygląda na zespół o klasę słabszy?
Typu nie neguję, Capitals moga wygrac, ale Lightning nie są slabsza druzyna, a na pewno juz nie o klase..szczegolnie dotyczy to linii ofensywnych - wg mnie maja zblizony jak nie lepszy od Capitals. Stamkos, St.Louis, Lecavalier(poprzedni sezon malo grany przez kontuzje), Purcell, Malone, Downie..to gracze z wysokiego formatu. Capitals juz bez Semina, wpasowal sie Backstrom, ale nie jest lepszy od Lecavalier, Ribeiro jest niezly, ale sila Lightning ma wiecej do powiedzenia, wiele niweluje Ovi, choc Stamkos rowniez wprowadza roznice. Za to Green wykonuje tam swietna robote, jak jest zdrowy. W tym meczu widze overowe rozstrzygniecie, mozliwa dogrywka. Tampa gra otwarty hokej, nie ogranicza pola, w domu nie jest latwa do zatrzymania.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Typu nie neguję, Capitals moga wygrac, ale Lightning nie są slabsza druzyna, a na pewno juz nie o klase..szczegolnie dotyczy to linii ofensywnych - wg mnie maja zblizony jak nie lepszy od Capitals. Stamkos, St.Louis, Lecavalier(poprzedni sezon malo grany przez kontuzje), Purcell, Malone, Downie..to gracze z wysokiego formatu. Capitals juz bez Semina, wpasowal sie Backstrom, ale nie jest lepszy od Lecavalier, Ribeiro jest niezly, ale sila Lightning ma wiecej do powiedzenia, wiele niweluje Ovi, choc Stamkos rowniez wprowadza roznice. Knuble podobnie, solidny gracz, nic wiecej. Za to Green wykonuje tam swietna robote, jak jest zdrowy. W tym meczu widze overowe rozstrzygniecie, mozliwa dogrywka. Tampa gra otwarty hokej, nie ogranicza pola, w domu nie jest latwa do zatrzymania.
Kolego, o co chodzi z wpasowaniem się Backstroma? Nicklas gra w Capitals od początku przygody z NHL.. druga sprawa, Odi już zwrócił Ci dzisiaj uwagę, sprawdź, zanim coś napiszesz - Knuble już nie gra w Capitals!
Co do rzekomej wyższości Vinniego nad Szwedem, pozostawię bez komentarza, bo każdy może mieć swoje zdanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Kolego, o co chodzi z wpasowaniem się Backstroma? Nicklas gra w Capitals od początku przygody z NHL.. druga sprawa, Odi już zwrócił Ci dzisiaj uwagę, sprawdź, zanim coś napiszesz - Knuble już nie gra w Capitals!
Co do rzekomej wyższości Vinniego nad Szwedem, pozostawię bez komentarza, bo każdy może mieć swoje zdanie
Wciaz przegladam zmiany itd, wiec za ewen.pomylke z gory wybaczcie. Kazdy ma wlasne zdanie, ja cenie Vincenta wysoko, a z Nicklasem chodzilo mi o to, ze gra coraz lepiej i coraz wiecej wplywa na druzyne, w tym sensie. Z Knublem edytowalem, bo nie bylem pewny, takze juz bez niego.. Jestes fanem Capitals, wiec nic dziwnego, że jestes za Backstromem, mam tez o nim swietne zdanie. Ja jestem fanem Blackhawks, wiec tez Toewsa cenie bardzo wysoko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
odi 2,3K

odi

Forum VIP
a Typ na Capitals OT @1,80 - co sądzicie? Raczej Alex pownien coś dzis ustrzelić, a Tampa Bay przynajmniej na papierze wygląda na zespół o klasę słabszy?
Tak jak piszesz, chociaż ja nie tykam i proponuje inne rzeczy:
(tak w skrócie bo zaraz 3T Sens vs Jets)
St Louis Blues - Detroit Red Wings -&gt; St Louis wygra w czasie regulaminowym [2.25][Tobet] ✅
Większość rankingów tworzonych przez fachowców, dziennikarzy i innych dziwolągów żyjących NHL (????) nie ma wątpliwości - pierwszą siłą Zachodu powinno być St Louis Blues. Podzielam opinię, że Nutki są w stanie zrobić sito z każdego. Mają super duet w bramce więc nie muszą się o to martwić, inwestują w obronę (ostatni ruch z Reddenem za psie pieniądze - całe STL), i walczą z przodu o każdy krążek. W Detroit mogą nadejść ciężkie czasy skoro nawet ich prezydent zapowiada, że play-off może w tym roku nie być i żeby nie robić z tego tragedii. Zmiana warty, funkcje kapitana oddał Lidstrom, reszta też jakby już lekko &quot;poczciwa&quot; ponoć nawet Dacjukowi nie chciało się zbytnio wracać do Detroit ...
Minnesota Wild -Colorado Avalanche -&gt; Colorado wygra (ML OT) [2.22][Betsson] ⛔
Tutaj już upatruje konkretnej niespodzianki. Wild najlepsi w offseasonowym wyścigu wzmocnień, ale zanim to się przełoży na wyniki na lodzie moim zdaniem czeka ich pare rozczarowań. Z tego co zapamiętałem grają wiele meczy u siebie na początku skróconego sezonu, nie będą tak zmęczeni podróżami ale w pierwszym meczu to jeszcze żaden wielki atut. Lawiny potrafią zagrać dobry mecz i dziś takie pojedyncze spotkanie jak najbardziej mogą ukraść (ale wiele w tym sezonie się po nich nie spodziewam). Na wyżyny może ich wznieść Siemion Warłamow, który w KHL wyróżniał się i to znacznie na pozycji bramkarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nocna zmiana ;)
Blues troszkę zawiedli w playoffach podczas rywalizacji z Kings, ale sezon regularny mogą zaliczyć do bardzo udanych. Nutki to bardzo dobrze usposobiona taktycznie ekipa, wobec której trzeba na prawdę ciężko się napracować by coś wskórać, szczególnie w St.Louis , gdzie niebiescy nabierają dodatkowych wiatrów. Przed takim zadaniem niewątpliwie będą stać Skrzydła - dość osłabieni, którzy sądze że nie tylko dla mnie będą wielką zagadką w tym sezonie, tym bardziej że od wielu sezonów najlepsza ósemka byłą rutyną. Nie przekreślam w żadnym stopniu ich szans, ale uważam że Missouri to na pewno nie najłatwiejszy teren do zdobycia na sam początek sezonu.
Detroit Red Wings @ St. Louis Blues OT / 1,74 PinnacleSports ✅ (0-6)
Znajdą się osoby, które będą tutaj grymasić nad ekipą z Newark - ja wręcz przeciwnie, brak Parise czy Sykory na pewno da się w jakiś sposób zrekompensować. Pozostał wciąż niezawodny Kovalchuk czy Elias oraz wschodzący i notujący dobry poprzedni sezon Henrique &amp; Clarkson. Isles to młoda ekipa, ze sporym potencjałem ale wciąż w przebudowie i trudno w ich przypadku coś dobrego aktualnie wywnioskować. Faworytem dla mnie są tutaj niewątpliwie Diabły i uwzględniając dobrą postawe na wyjazdach z poprzedniego sezonu - celuję w ich stronę.
New Jersey Devils OT @ New York Islanders / 1,86 PinnacleSports ✅ (2-1)
Lightning to ekipa o na prawde sporym potencjale, jednak bolączką niewątpliwie jest tutaj goaltending i ciężko określić czy w tym sezonie coś drgnie do przodu. Strzelać w Tampie potrafi niejeden i nadarzy się dobra okazja, by wytestować Holtbiego i być może doświadczenie, które wyniósł z ostatnich playoffów. Skład Caps bez większych zmian; odszedł Semin , przyszedł Ribeiro oraz Wolski. Ponadto ważnym, bardzo istotnym faktem będzie tutaj zmiana trenera, co sądze że może nieco niemrawo zadziałać na pierwsze kolejki. Stawiam na gospodarzy.
Washington Capitals @ Tampa Bay Lightning OT / 1,86 PinnacleSports ✅ (3-6)
W tym meczu spróbuję szans Rangersów przed którymi wiążą się na pewno spore nadzieje w tym sezonie, tym bardziej że wzmocnili nieco siłę ofensywną sprowadzając Nash&#39;a z Jackets. Bruins to twarda ekipa, zbudowana typowo pod playoffy , choć w tym sezonie bez Thomasa i obawiam się ,że Rask może być pod delikatną presją bycia nr.1 między słupkami. Rangers to twardy underdog i choć teren trudny, tak zdecydowanie do zdobycia po I kolejce.
New York Rangers OT @ Boston Bruins / 2,32 PinnacleSports ⛔ (1-3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Downie jest zawodnikiem Avalanche.
He he, musze obejrzec wszystkie te zmiany dokladnie, bo widze ze zostalem w tyle ???? dzieki, pozdro ????
W nocy gram Minnesote Wild ML za 1.74 oraz 4-2 ✅
Tampa Bay vs Washington Capitals 6-3 ✅ - zgodnie z oczekiwaniami
Over 5.5 Kurs 1.80
Expekt
Pomijajac moje chwilowe gafy to typ podtrzymuje na overowe rozstrzygniecie spotkania. Tampa jak slusznie zauwazyl Yem ma problemy w defensywie i to nie od dzis, za to ofensywa jest warta gry na bramki. Capitals maja argumenty by strzelic 2-3 bramki;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Washington Capitals

Z sesji nocnej dzisiejszej kolejki NHL postanowiłem wybrać spotkanie Stołecznych z Waszyngtonu przeciwko Błyskawicom ze słonecznej Florydy. Mecz za niecałą godzinke więc tym razem nie bedę sie rozpisywał na temat zmian w składach przed sezonem.
W bramce drużyny gości wystąpi jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia w NHL, Braden Holtby, był najjaśniejszym punktem stołecznych w ostatnich playoffach czym zaskarbił sobie serca kibiców. Goście to ekipa która w zeszłym sezonie słabo spisywała sie na wyjazdach, jednakże w tym sezonie mają już na tyle równy skład był walczyć również poza własną taflą. Moc ofensywna obu ekip jest na podobnym poziomie, ale bardziej ufam zawodnikom ze Stolicy, gdyż wiekszość z nich była aktywna w trakcie lokaoutu. Zaś po stronie gospodarzy, tylko obrońca Victor Hedman ruszył na podbój KHL w barwach Barysa Astany. Ekipa gospodarzy to jedna z niewielu drużyn, która ma wieczny problem z obsadą bramki. Tym razem zobaczymy młodego Andersa Lindbacka, którego pozyskano przed sezonem z Nashville, gdzie był backupem świetnego fińskiego bramkarza, Pekki Rinnego. Bedzie to jego debiut w barwach nowej drużyny, jak i nowej roli startera. Goście to mocna ekipa, której oddech, Lindback bedzie odczuwał przez całe spotkanie, dodatkowo dojdzie jeszcze presja dobrego występu w debiucie, której może nie podołać. W moim osobistym odczuciu młody goalie gospodarzy nie będzie w stanie powstrzymać Aleksandra Wielkiego i spółke, i to właśnie Stołeczni wygrają dziś na Słonecznej Florydzie.
Washington Capitals OT 2.06 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Pierwsze emocje za nami - osobiście oglądałem Penguins @ Flyers, więc parę przemyśleń dotyczących meczu:
- hot:
* Fleury - 26/27 s, znakomity mecz, wielokrotnie ratował tyłki kolegom, na oko 95% prawidłowych decyzji, niesamowita gibkość i refleks - bez niego PIT nie wygraliby tego meczu
* Giroux - 1 gol, fantastyczna technika użytkowa i szybkość, na jego tle (bo bądź co bądź musieli być porównywani) Malkin wypadł blado, szkoda minimalnego spalonego w połowie 3 tercji bo byłoby 2-2, trochę mało strzałów
* Hartnell - 1 asysta, do tej pory uważałem go za wielkoluda bazującego tylko na swojej fizyczności, ale po dzisiejszym meczu zmieniam zdanie - oprócz walki zagrał dziś kilka fantastycznych podań do CG, szkoda że tylko jedno zostało wykorzystane
* Martin - 2 asysty, bardzo pewny punkt defensywy Pingwinów, chyba tylko raz zgłupiał i zgubił krycie
* oba zespoły za bardzo czystą grę, co wcale nie oznacza gry nudnej
- cold:
* Simmonds - za mało dziś dawał od siebie, szczególnie podczas gry w przewadze - w zeszłym sezonie grał na dużo wyższym poziomie
Tavares - Kovalchuk (liczba punktów, DNB) - 2 @ 1,75 ✅ Betsson
Przede wszystkim za faworytów uznaję zespół Devils. Wyspiarze i Kurtki to dwa najsłabsze teamy ligi, więc kiedy tylko kursy na ich przeciwników są atrakcyjne, natychmiast należy je rozważyć. Ja wybieram jednak zakład który rozstrzygną pomiędzy sobą Kovalchuk i Tavares. Jak Rosjanin grał w SKA, wie chyba każdy. Numer 1 draftu z 2001 roku wciąż jest jednym z najlepszych ofensywnych zawodników ligi. Od początku będzie musiał strzelać i asystować za dwóch, bo strata Parise musi się odbić na Diabłach. Brak Sykory i nie podpisanie kontraktu z nikim kto sensownie mógłby wesprzeć Ilię powoduje, że dziś bałbym się zagrać na NJD - trzeba zobaczyć jak to będzie funkcjonować. Ilja jest w gazie i na bank zapunktuje. A Tavares? Pykał sobie w Bernie, gdzie poziom ligi podczas lokautu wyraźnie podskoczył. Na bank nie jest w takim gazie jak Kovalchuk. Nie widzę opcji aby zdobył więcej niż 1 pkt w tym meczu, więc kurs 1,75 na Ilję przy zwrocie w wypadku remisu jest sporym prezentem.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
Typ: over 6,5✅
Kurs:3.30
Bwin
20.01.2013 04:00
Analiza:
Bardzo ciekawie się zapowiadające spotkanie w rozpoczynającym się wreszcie sezonie NHL.Najlepszej lidze na świecie w hokeja. dzis spotkanie myślę że się zakończy wysokim wynikiem.Oba zespoły jak ze sobą grają to pada wiele bramek a więc wynik w którym będzie ponad 6,5 bramki uważam za bardzo prawdopodobny.To dopiero początek rozgrywek więc hokeiści będą się docierać ale w tym spotkaniu będą chcieli się przypomnieć kibicom więc zapowiada się wspaniałe widowisko w którym myślę że mogę liczyc na wynik na poziomie siedmiu bramek. Jesli gra toczy się na terenie &quot;orek&quot; to spodziewam się z ich strony minimum czterech bramek.Goście powinni dorzucić jeszcze dwie lub trzy i wynik na over mamy gotowy.Liczę że tak się stanie.Lubią grac ze sobą i strzelać sobie krążki do bramki.Mamy wiele gwiazd w zespołach więc powinni pokazac swoją wartość w bramkach i asystach.mam nadzieję ze teak się stanie i będę mógł zapisać sobie po meczu plusika za trafny typ.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Pierwszą nockę NHL celowo odpuściłem chociaż według moich &quot;suchych&quot; typów wielkich niespodzianek nie było, dalej żałuje, że nie zagrałem overku w meczu Caps z TBL.

Coś więcej mogę powiedzieć o meczu TML z MC. Widziałem wcześniejsze wypowiedzi, ze Leafs, są skazani na porażkę z Canadiens, ale po meczu chyba wszyscy zgodnie stwierdzą, że Leafs zrobili wspaniałe posunięcie zasilając szeregi drużyny młodymi gniewnymi, którzy bardzo dobrze radzili sobie w AHL, a jak widać nie są wcale gorsi w NHL. Rewelacyjnie zagrali Kadri i Kostka. Chociaż tej drużynie dalej brakuje doświadczonego goalie oraz centra z prawdziwego zdarzenia to linie Klonowych wyglądają bardzo ciekawie: szybkość, młodość oraz doświadczenie tworzą ciekawą mieszankę. Ciekawie może być w bramce gdzie Reimer i Scrivens będą mocno rywalizować o NO.1, a to tylko wpłynie na wzrost formy obu bramkarzy.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pierwszą nockę NHL celowo odpuściłem chociaż według moich &quot;suchych&quot; typów wielkich niespodzianek nie było, dalej żałuje, że nie zagrałem overku w meczu Caps z TBL.

Coś więcej mogę powiedzieć o meczu TML z MC. Widziałem wcześniejsze wypowiedzi, ze Leafs, są skazani na porażkę z Canadiens, ale po meczu chyba wszyscy zgodnie stwierdzą, że Leafs zrobili wspaniałe posunięcie zasilając szeregi drużyny młodymi gniewnymi, którzy bardzo dobrze radzili sobie w AHL, a jak widać nie są wcale gorsi w NHL. Rewelacyjnie zagrali Kadri i Kostka. Chociaż tej drużynie dalej brakuje doświadczonego goalie oraz centra z prawdziwego zdarzenia to linie Klonowych wyglądają bardzo ciekawie: szybkość, młodość oraz doświadczenie tworzą ciekawą mieszankę. Ciekawie może być w bramce gdzie Reimer i Scrivens będą mocno rywalizować o NO.1, a to tylko wpłynie na wzrost formy obu bramkarzy.
Posunięcia są ambitne i na pewno też dobrym uzupełnieniem ich potencjału, jaki już posiadali w zeszłym sezonie, bo większość osób tutaj pamięta co ten team wyczyniał na początku sezonu, szczególnie na własnym terenie..
Zagadką jest tutaj goaltending, Reimer w zeszłym miewał jedynie przebłyski i nie wyglądało to obiecująco, ale poczekajmy i dajmy mu czas, moze akurat stworzy niezłą parę ze Scrivensem. Mimo wszystko przy tym skróconym sezonie mając na uwadze zdolności Liści na mocne starty, myślę że stać ich i PO w końcu zawita w Toronto.

A teraz z innej beczki:

Dziś pierwsza potyczka planowana na godzinę 18:30 w Buffalo. Gościć będą Flyers po ambitnej bitwie jaką zafundowali nam wczoraj z Pingwinami. Mecz stał na wyrównanym poziomie i właściwie multum okazji było po obu stronach, choć skuteczniejsi i mocniejsi w &#39;krytycznych&#39; momentach okazali się Pens. Na uwagę zasługuje Bryzgalow wobec którego pokładam spore nadzieje w tym sezonie, z resztą widać że pobyt w KHL wyszedł mu zdecydowanie na plus i powinien być dużo mocniejszym punktem w zespole niż w sezonie poprzednim. Miller (goalie Sabres) w tym rozrachunku na pewno odstaje nieco w tyle, podczas gdy Ilya łapał krążki u ruskich, tak Ryan krążył wokół daremnych negocjacji CBA właściwie przez cały offseason. Za Lotnikami przemawia tutaj również h2h, szczególnie z poprzedniego sezonu gdzie wygrali 4 spotkania z rzędu, dodatkowo z Bryzgalowem między słupkami. Jestem zdania, że wczorajszy niesmak w Filadelfii będzie miał bardziej owocny przekład na wyjeździe i zdobędą komplet za drugim podejściem.

Philadelphia Flyers OT @ Buffalo Sabres / 2,09 PinnacleSports ⛔ (2:5)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Scott Hartnell powyżej 0,5 pkt (gole + asysty) @ 1,61 Betsson
Zgadzam się z Lutkiem co do faworyzowania Flyers w tym spotkaniu. Wczoraj pokazali kawał świetnego hokeja i w moich oczach nie byli gorsi od Pingwinów. Mimo wszystko dla mnie to nie Bryzgalov będzie kluczową postacią dzisiejszego meczu, ale pierwsza formacja ataku Lotników. Giroux gra znakomicie i to on będzie pierwszym żądłem Flyers (jak zawsze zresztą). Świetnie uzupełniają go Schenn i Hartnell. Szczególnie przypadła mi do gustu wczorajsza postawa &quot;Hogana&quot;, który kilka razy fantastycznie wypatrzył CG w przodzie. Nie widzę opcji, aby przy spodziewanych 3 lub więcej bramkach PHI Scott nie zaliczył nawet asysty. Ba, czuję że dziś zaliczy swoje premierowe trafienie w tym sezonie.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Witam serdecznie w drugim dniu, dzisiaj ogromny pewniaczek, który w ciemno można sobie dorzucić do swojego typu lub po prostu zagrać za mocniejszą kwotę pojedynczo. Mówię tutaj mianowicie o meczu Vancouver vs. Edmonton. O ile wczoraj zalecałem zagrać spokojnie, to dzisiaj już radzę ten mecz zagrać mocno. Nie jest to mocny kurs, ale lepiej wygrać z kursem 1.50 mocną kasę, niż przegrać z kursem 3. A więc zaczynamy analizę:
Wczorajszy mecz pokazał wiele wad w drużynie Vancouver, którzy dali się ograć dość staremu zespołowi Anaheim na czele z jednym z najstarszych punktujących aktualnie zawodników ligi, a mianowicie Timmu Selanne czy Souray&#39;em. Zagrali słabo, przewagę posiadali tylko i wyłącznie w power play i sądzę, że dostaną dzisiaj reprymendę od trenera. Ale w nocy zagrają z chyba najmłodszym zespołem w lidze a na pewno z zespołem, gdzie najmłodsi mają wiele do powiedzenia. Hopkins, Yakupov, Schultz, Gagner, Hall, Eberle, Hartikainen - to są przyszłe gwiazdy i już obecne gwiazdy, które niedawno pojawili się na lodowiskach NHL lub zaczynają i są wielką niewiadomą. Ale przejdźmy do ich atutów. Nie trzeba mówić o tym jaką siłę stanowią wymienieni wyżej zawodnicy. To jest niesamowita siła rażenia, a co za tym idzie okazje do strzelania bramek będą ogromne. Z drugiej strony też co by nie mówić niezbyt klasowa obrona i brak klasowego bramkarza, bo Khabibulin pauzuje i zresztą nie jest w dobrej formie, a nie widzę w Dubnyku jakiegoś wielkiego goalie. Więc będzie to za pewne overowa drużyna.
HALL - HOPKINS - EBERLE
YAKUPOV - GAGNER - HEMSKY
Jak dla mnie kapitalna siła, która można oskubać trochę Vancouver, a nie zapominajmy, że Canucks są zawsze faworytami i z Sedinami, Bieksą, Edlerem czy Keslerem muszą pokazywać klasę w każdym meczu, nawet w najcięższych. Będzie dużo bramek, oj będzie.
OVER 4,5
Kurs: 1.50
BWIN
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lipex już z grubsza nakreślił temat meczu Vancouver - Edmonton, ja dodam od siebie kilka słów. Ogółem proponuje tutaj typ na gości, Orki w debiucie pokazały totalny zamęt i brak zgrania, zresztą jak większość zespołów w lidze, Schneider zaliczył falstart i po niespełna 27 minutach musiał zjechać z lodu, co więcej w ekipie Vancouver niewielu graczy podczas lokautu grało gdziekolwiek, także ogółem nie jestem zdziwiony takim stanem rzeczy. Inaczej sprawa się ma w Edmonton tam wymieniani już przez Lipexa Hall, Eberle, Nuggent, Schultz czy Yakupov mieli okazje wejść w rytm meczowy i na pewno są lepiej przygotowani jako drużyna niż większość ekip. Oczywiście kłopoty ze zgraniem na pewno będą i nie nastawiam się na piękną grę, ale mimo wszystko to goście na tę chwilę są dla mnie może nie drużyną lepszą, ale lepiej przygotowaną do sezonu. Jeśli chodzi o Dubnyka, bo tam Lipex pisał że nie jest to bramkarz zbyt klasowy, to ja mam odmienne zdanie, oglądałem jego występy podczas Davos Cup i ten chłopak z sezonu na sezon robi ogromne postępy i jestem zdania że w tym sezonie będzie mocnym punktem Oilers. Bez szaleństw, można próbować grać na Edki.
Edmonton Oilers ML / 2.34 Pinnacle ✅ 2:3
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Lipex już z grubsza nakreślił temat meczu Vancouver - Edmonton, ja dodam od siebie kilka słów. Ogółem proponuje tutaj typ na gości, Orki w debiucie pokazały totalny zamęt i brak zgrania, zresztą jak większość zespołów w lidze, Schneider zaliczył falstart i po niespełna 27 minutach musiał zjechać z lodu, co więcej w ekipie Vancouver niewielu graczy podczas lokautu grało gdziekolwiek, także ogółem nie jestem zdziwiony takim stanem rzeczy. Inaczej sprawa się ma w Edmonton tam wymieniani już przez Lipexa Hall, Eberle, Nuggent, Schultz czy Yakupov mieli okazje wejść w rytm meczowy i na pewno są lepiej przygotowani jako drużyna niż większość ekip. Oczywiście kłopoty ze zgraniem na pewno będą i nie nastawiam się na piękną grę, ale mimo wszystko to goście na tę chwilę są dla mnie może nie drużyną lepszą, ale lepiej przygotowaną do sezonu. Jeśli chodzi o Dubnyka, bo tam Lipex pisał że nie jest to bramkarz zbyt klasowy, to ja mam odmienne zdanie, oglądałem jego występy podczas Davos Cup i ten chłopak z sezonu na sezon robi ogromne postępy i jestem zdania że w tym sezonie będzie mocnym punktem Oilers. Bez szaleństw, można próbować grać na Edki.
Edmonton Oilers ML / 2.34 Pinnacle
Nalezy pamietac, ze w Canucks nie gra Kesler, bardzo znaczacy gracz w akcjach i sposobie gry tego zespolu. Pauzuje tez Hamhuis. Stad gra Canucks wstepnie moze nie byc zbyt udana..
Bilans 3W-1L po 1 dniu. Zawalili Flyers vs Penquins i ich wynik koncowy.
Patrząc na dzisiejsze mecze, to do wybrania jest:
A. Vancouver Canucks vs Edmonton Oilers ⛔ 2-3ot
Over 5.5 za kurs 1,98 w bwin
Koledzy juz troche opisali spotkanie, ja dodam ze Canucks w domu gra ofensywnie i bez Rome, Salo, a kontuzje ma Kesler i Hamhuis, to pozostaje strzelac wiecej bramek niz przeciwnik. Schneider jako goalie numer 1 moze nie sprawdzac sie, przynajmniej na poczatku..A Oilers maja mlody zespol i pewnie troche szalenstwa oraz checi efektownej gry zobaczymy, sami nie maja stabilnej i silnej obrony, wiec szykuej sie over
B. New York Rangers vs Pittsburgh Penquins
Over 5.5 z kursem 2,05 Unibet ✅ 3-6.. jednak lokata, he he ????
Mysle, ze to moze byc najlepsza lokata ze spotkan w nocy.
Rangers zebrali ekipe z potencjalem rownym najlepszym: Richards, Nash, Callahan, Stepan, Gaborik - uznana klasa, a w bramce Henrik Lundqvist.
Sila razenia maksymalna, a Penquins raczej nie beda bronic sie, bo z tym roznie bywa u nich, Fleury zagral niezle, ale czy powtorzy taki mecz, zreszta Flyers nie dorownuja juz Rangers i nie sa tak grozni jak Straznicy, przynajmniej tak sie wydaje w teorii.
Penquins w optymalnym skladzie, a to rodzi akcje i bardziej otwarta gre.
Historia daje podstawy do typu, a takze sposob gry obu ekip miedzy soba.
Rangers mocno powalcza o zwyciestwo z klasowym przeciwnikiem i moga tego dokonac.
Oba zespoly zanotowaly under w 1 kolejce, Rangers przegrali z mocnymi Bruins, tym bardziej sprzyja to typowi.
Pozdro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom