>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Boston Bruins - Winnipeh Jets
Typ: Bruins[reg] @ 1,80 Bet365

Na dziś wpadło mi w oko zwycięstwo Bruins, na inaugurację sezonu pokonali u siebie dość spokojnie Rangersów 3:1 i podczas kolejnego meczu u siebie także mają spore szanse na drugie zwycięstwo, rywalem ich to ekipa Jetsów, która na początek została rozbita 4:1 na własnym lodowisku przez Senatorów. Przeglądając statystyki H2H to Boston nie przegrał z Jets u siebie od 2007 roku, myślę, że dziś będzie podobnie. Bruins w pierwszym meczu zagrali przede wszystkim konsekwentnie, ponieważ gdy zdarzała się dogodna sytuacja po błędach NY to szybko to wykorzystywali, w meczu spora ilość kar, łącznie aż 30 minut przy 28 Rangersów, była walka. Natomiast Winnipeg słaba skuteczność, tylko jedna bramka zdobyta w przewadze na 7 takich okazji. Nie popisali się krótko mówiąc a dziś rywal także wymagający. Warto zagrać ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przeglądając statystyki H2H to Boston nie przegrał z Ottawą u siebie od 2007 roku, myślę, że dziś będzie podobnie.​
Chyba tu się wkradł mały chochlik bo nie widzę powiązania pomiędzy zwycięstwami Bruins nad Sens w kwestii meczu przeciwko Jets :razz:
Pewnie że drogą dedukcji to i można tak rozumować że Ottawa mocniejsza od Winnipeg, a Boston ogrywa Ottawe u siebie od 07&#39; no ale w przypadku NHL to chyba nie jest dobre postępowanie ;) Ogółem trudno się nie zgodzić z tym typem bo Jets w pierwszym meczu zagrali totalny &quot;piach&quot; ich gra podczas PP to spore męki, oczywiście jedna z gier w przewadze zakończyła się bramką ale w 3 tercji Jets nie potrafili ani razu założyć stabilnego zamku. Jeśli Niedźwiadki zaatakują od początku ze sporym zaangażowaniem to może się to źle skończyć dla gości, ale i odwrotnie może Odrzutowce nastawią się na typową grę z kontry i w tym będą upatrywały szansy zdobycia tu jakichkolwiek punktów. Kurs nie rzuca na kolana ale po pierwszych meczach inaczej być na razie nie może i to gospodarze są zdecydowanym faworytem.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Chyba tu się wkradł mały chochlik bo nie widzę powiązania pomiędzy zwycięstwami Bruins nad Sens w kwestii meczu przeciwko Jets
Bo myślałem coś o Ottawie i tak napisałem, oczywiście błąd, bo chodzi o Jets ;)
Już poprawione ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NY Islanders vs Tampa Bay Lightning​

Z dwóch spotkań zaplanowanych na godzinę 19:00 w mojej ocenie ten pojedynek może być o wiele ciekawszy od spotkania Bruins vs Jets. Z tego co widzę i wnioskuję większość przychyla się ku opcji zwycięstwa Tampy, ja mam odmienne zdanie i zaraz spróbuje je przedstawić. Warto zauważyć że Wyspiarze w swoim openerze zagrali bardzo przyzwoity mecz w obronie, nie tylko jest to zasługą Nabokova ale samych graczy z pola, którzy w umiejętny sposób raz po raz rozbijali ataki Devils, w ofensywie problemem Islanders był nie kto inny jak Martin Broduer, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Na plus w drużynie NYI także mała ilość kar, jedynie 4 minuty w spotkaniu z Devils i oba PP wybronione. Dziś pora na debiut przed własną publiką a wiadomo że to dodaje skrzydeł w pierwszym meczu. Jeśli chodzi o Tampę to duże słowa uznania za to co zrobili z Capitals, ale fakty są takie że WSH pod względem defensywy a także startera w mojej ocenie wypadają gorzej niż dzisiejszy rywal Błyskawic. Dobra gra na niebieskiej Brewer&#39;a (2 G), a także bardzo dobre wykorzystanie PP to na pewno mocne strony gości. Sporym wzmocnieniem również jest Lindback, ale on niestety nie załatwi wszystkich problemów defensywnych z jakimi borykają się Błyskawice. Na pewno Islanders dziś postawią zdecydowanie trudniejsze warunki niż Stołeczni, chociaż w 3 tercji wynik był jeszcze remisowy. Poza tym kluczowe postacie u Wyspiarzy takie jak Tavares, Strait czy Grabner są dobrze przygotowani do tego sezonu, oni już mieli swoje przetarcie w Europie i myślę że są w stanie grać na najwyższych obrotach od pierwszych spotkań, także w nich też pokładam tu spore nadzieje. Kluczowa kwestia Nabokov, przyznam że zaskoczył bardzo pozytywnie swoim występem przeciwko Devils i jeśli dziś zagra, a myślę że tak będzie to może to być spory problem dla gości. Jeśli gospodarze unikną zbędnych kar a jak widać potrafią to zrobić to Tampa będzie pozbawiona swoich najmocniejszych argumentów, nie umniejszam ich siły ofensywnej poza tym, ale tak jak pisałem Islanders całkiem dobrze zaprezentowali się w obronie więc dla nich gra gości może być wodą na młyn.
NY Islanders ML / 2.08 Pinnacle ✅ 4:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Michael Grabner strzeli gola (60 min)
3,70 DOXXbet ✅✅✅

Romek napisał o samym meczu, pomimo porażki Capitals, ja również faworyta upatrywałbym w gospodarzach, którzy rozegrali całkiem przyzwoite zawody. Na plus zaskoczył właśnie Grabner. Bardzo dynamiczny, aktywny, świetnie się ustawiał, walczył o krążek.. to stawia go w zupełnie innym świetle po bardzo przeciętnym poprzednim sezonie. Odpowiada mu towarzystwo Nielsena w drugiej formacji, a zbiegiem czasu, jeśli Okposo, niegdyś wielka nadzieja klubu, nie zacznie zdobywać bramek (może pierwsze trzeba zacząć od oddania więcej niż 1 strzału w meczu), to może przesunąć się do linii z Moulsonem i Tavaresem. Już w openerze był bardzo bliski wpakowania gumy, ale Brouder w bramce okazał się sprytniejszy. Tak więc podejście numer 2, jak dla mnie kurs stanowczo zbyt wysoki.
Ryan Getzlaf strzeli gola (60 min)
4,20 DOXXbet ✅✅✅
Odssmakerzy już chyba zapomnieli, że Kanadyjczyk bramki zdobywać potrafi, bo wystawili kurs jakby to co najmniej Jonas Hiller miał wpisać się na listę strzelców. Owszem, ostatnia kampania była cieniutka, nawet asysty nie zrekompensowały tego, czego zabrakło w siatce. Ryan to typ zawodnika, który potrzebuje mocnego otwarcia, żeby nakręcić się na następne mecze, dlatego też bardzo liczyłem na to, że pierwsze spotkanie sezonu będzie dla niego udane. Tak też było, 2A, sam był bliski zdobycia bramki - stary, dobry Getzlaf, którego chcę oglądać jak najdłużej. Pora wyjść z cienia Perry&#39;ego, Ryana i Selanne, chociaż Fin to jak dla mnie istny fenomen, którego cenię wyżej niż Jagra. Za rywala mają Flames, zespół, który i w tym roku niczego wielkiego nie zwojuje (lepiej nic nie mówię, bo kto stawiał na Kings?). Trochę przykre jest budowanie drużyny pod Iginlę, który walił głową w mur w starciu z SJS. Nie widać kogoś, kto mógłby być alternatywą. Jeżeli szybko nie obudzą się Tanguay i Glencross, ciężkie dni przed fanami Calgary. Trochę odszedłem od tematu - ładny ofensywny hokej powinien pozwolić Kaczuszkom na wpakowanie kilku bramek, oby jedną z nich fetował Getzlaf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Co do Tampy Bay, zauwazylem, ze przez wielu nie jest doceniania i juz od poczatku daje sie czesto przeciwko niej. A z calym szacunkiem dla ekipy Capitals badz tym bardziej Islanders( nie porownuje w jednej skali obu ekip), to nie sa potentaci NHL pokroju Bruins, Rangers, Penquins, jeszcze Canucks, by dawac mniejsze szanse Blyskawicom. Ryzykowne podejscie, zwazywszy na sile ofensywna i efektowny, otwarty hokej. Ale kazdy ma swoje zdanie, tylko czy wyniki beda je potwierdzac..
2 lata temu Tampa grala w finale konferencji i byla rowna druzyna z potentatami, od tamtego czasu odszedl tylko Gagne oraz Downie z wazniejszych postaci. Trzon pozostal niezmienny oraz styl gry.
Oczywiscie defensywne walory nie sa ich mocna strona i maja z tym problem, ale Tampa byla budowana na hokej oparty o walory ofensywne i szybkie kontry wraz z duza liczba akcji i nabijania strzalow, by przeciwnik ciagle byl pod ostrzalem, do tego szybkosc zespolowa i granie - albo oni albo my w ataku!
Dzis jestem za overowym rozstrzygnieciem w meczu Islanders vs Lightning - mecz o 19:00
Over 5.5 kurs 1,80 Bwin ✅ 4-3
Islanders maja mozliwosci by strzelic 2-3 bramki, a o Tampie juz pisalem wyzej. Gdybym typowal wynik 1x2 to mecz moze byc pod remis z lekka przewaga Tampy, choc oni po swietnym meczu, czesto zawodza z troche slabszym rywalem, wiec wybieram neutralnie over!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Boston Bruins (-2.5) - Winnipeg Jets
Typ: 1⛔
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
21.01.2013 19:00
Analiza:
Drugą kolejkę czas zacząc.Dla tych zespołów to już drugi mecz z rzędu.każdy zespół jest w odmiennych nastrojach.Gospodarze wcześniej pokonali rangers trzy do jednego i dziś z pewnością na własnej tafli będą chcieli powtórzyc wyczyn z wczoraj.Goście no cóż, grali na własnej tafli i przy udziale swoich kibiców ale musieli uznac wyższość graczy z Ottawy.Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?Dla mnie faworytem pozostają gracze z Bostonu dlatego też stawiam z handicapem na nich.jak już grają na własnej tafli to są bardzo mocni i oddają wiele strzałów.goście no cóż w dzisijszym spotkaniu myślę że będą walczyć ale i tak na nic to się im nie przyda bo Bruins będą grali o wiele więcej skuteczniej.Nie liczę na wiele bramek ale w każdym razie na zwycięstwo Bruin trzema dwoma bramkami.Mecze między nimi pokazują że własna tafla dużo daje i wygrywa na ogół gospodarz.Mam nadzieję że w tym spotkaniu moje przypuszczenia się sprawdzą i &quot;niedźwiadki&quot; pokażą na co ich stać i wygrają te spotkanie.Typ dość odważny ale jak najbardziej możliwy do wejścia.jak się boston wstrzeli to już dalej poleci z bramkami.myślę że tu przyjezdni za wiele nie będą mieli do powiedzenia w tym spotkaniu i przegrają.
 
snice 457

snice

Użytkownik
VS

Nutki ostatnio całkowicie rozbiły u siebie Detroit , większość w tamtym meczu skierowana był raczej ku wygranej blues no ale nie aż taką... co mnie jednak cieszy :] Nashville według mnie w tym sezonie nie zajdzie az tal daleko jak w ubiegłorocznej batalii i popłyną lekko w całkowitym rozrachunku. Nashvill natomiast uległo po karnych... kurtką :/ co nie wróży nam nic dobrego i dzisiaj pograł bym w sumie w stronę Columbus ale odpuszczam. Rinne stracił jeden ze swoich &quot;2 filarów&quot; i może się to trochę odbić zwłaszcza że z formą też u niego nie jest tak jak by sobie tego życzył.Z ofensywą też mam wrażenie że nie jest tak do końca cacy ale mogę mieć omylne wrażenie co przy stalowej defensywie nutek może się źle skończyć a swoje strzelą.Nashville dodatkowo może mieć lekkie problemy z ustawieniem obrony ale powinni jakoś to poukładać chodź na pewno nie w perfekcyjnym stopniu.Jedynym plusem w stronę Nash jest jedynie własny obiekt. W bramce blues Halak a więc tutaj nie ma się o co martwić , z 2 strony prawdopodobnie już wymieniony Rinne.

Nashville Predators - St.Louis Blues ✅ 3:4
Blues OT 1.83 Bet365
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Po Tampie over, mam jeszcze jedna ciekawa opcje z pozostalych spotkan.
Flames podejmuja Ducks.
Biorac pod uwage gre przyjezdnych, mozna byc w pozytywnym szoku, tlyko pytanie czy byl to jednorazowy wyskok ze slabo spisujacymi sie Canucks, ale jednak nadal z bardzo trudnym rywalem. Flames ulegli Sharks i takze maja cos do udowodnienia we wlasnej hali.
Ich gra wyglada lepiej w delegacjach i nic sie raczej nie zmieni. W domu preferuja dosc ofensywny styl, choc oddali Bourque i Mossa to wciaz sa druzyna grajaca otwarty i odwazny hokej. Iginla mimo lat ciagle ok, Tanquay i Glencross tez niczego sobie, jest tez Cammalleri i Stempniak.
W obronie nie maja wielu atutow, stad Ducks moga strzelic 3-4 bramki, o Flames i ich dorobek 2-3 bramek jestem spokojny.
Calgary Flames vs Anaheim Ducks ✅ 4-5 ????
Over 5.5
2.15 Bet365
Gralbym 2 ML, ale Ducks to chimeryczna ekipa, nieregularna, wiec wstrzymam sie po ich pieknym 1 meczu i dam overowe rozstrzygniecie ????
Ducks ma potencjal i ma luki w defensywie, Perry to klasa swiatowa, z Ryanem wspolpracuja na poziomie.
Moze byc podobny mecz jak 2 spotkanie Blackhawks, tym razem z Coyotes, czyli sporo bramek.
pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
campeone2000 50

campeone2000

Użytkownik
Fantastyczny mecz w wykonaniu Blackhawks wczoraj w United Center w Chicago, mogą zawojować w tym sezonie!

Dzisiaj proponuję zwrócić uwagę na ciekawie zapowiadający się pojedynek Ducks vs. Flames. Upatruję tutaj zwycięstwa ekipy z Kalifornii. Kaczory rozpoczęły sezon bardzo dobrze, pokonali Canucks na trudnym terenie i zrobili to dodatkowo w bardzo atrakcyjnym stylu. Jednak, jak wiadomo, jeden mecz niczego nie przesądza, ale… No właśnie, daje odpowiedź na pytanie o formę Perry`ego, Getzlafa, czy wreszcie „fińskiego staruszka” Teemu Selanne. Forma jest, gole też są. Jedno jest jednak pewne, ofensywa Ducks wygląda o niebo lepiej niż w ekipie Flames. Ok, zgadzam się, że defensywa Annaheim nie należy do najlepszych w lidze, ale z chłopakami z Calgary sobie poradzą. Kto ma ich wystraszyć? Iggy? Nie dość, że jest po kontuzji pachwiny, to w meczu z Sharks był spięty, jak stringi na Kaliszu! Ducks wygrali sześć z ostatnich ośmiu spotkań z Calgary Flames, jeżeli mierzą w playoffy takie spotkania jak dzisiejsze muszą wygrywać.

Z drugiej strony, Flames to starzy wyjadacze i nie ma co liczyć na to, że podłamią się ostatnią porażką. Dodatkowo, uważam, że zatrudnienie Boba Hartleya było całkiem dobrym ruchem. Pierwsza tercja w meczu z rekinami należała do Flames, weszli w mecz bardzo dobrze, rozstrzelali Sharks 16-9 i prowadzili jednym golem. Co stało się później wiemy wszyscy, jednak należy oddać im to, że wbrew pozorom nie zagrali tak złego meczu, na jaki wskazuje wynik.

Podsumowując, mimo tego, że Ducks grają on the road liczę na podtrzymanie dobrej serii wygranych z Calgary Flames i wierzę w ich dzisiejsze zwycięstwo.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings

Skrzydła po sromotnej klęsce w St Louis, zawitają dziś do Columbus w stanie Ohio, gdzie zagrają z miejscowymi kurtkami. Gospodarze to najsłabsza ekipa zeszłego sezonu.
Dodatkowo w trakcie offseason pozbyli sie swojej największej gwiazdy Ricka Nasha. W zamian do ekipy dołaczyli Brandon Dubinsky, Artiom Anisimov i bramkarz Sergiej Bobrovsky. Po niespodziewanej wygranej w Nashville dziś przyjdzie im zagrać z ekipą która najgorzej ze wszystkich rozpoczęła sezon. 6 bramek straconych, i tylko 14 strzałów na bramke Halaka. W ekipie Skrzydeł widać brak zgrania i z pewnością troche zajmie dobieranie nowych formacji, gdyż w ekipie zaszly rownież spore zmiany. Kilku znaczących zawodników gospodarzy grało przez okres lokautu w KHL. Byli to wcześniej wspomniani Bobrovsky i Anisimov oraz obrońcy Fyodor Tyutin i Nikita Nikitin. Widać że chłopaki solidnie przepracowali okres i są gotowi na gre w NHL. Co innego skrzydła, u których sam Paweł Datsyuk nie był zachwycony na myśl powrotu do NHL. Goście potrzebują troche czasu na poprawe gry, i odnosząc sie do dzisiejszego spotkania, wątpie że już dziś miałby nastąpić tu jakiś przełom. Kurtki zaprezentowały całkiem solidny hokej w pierwszym spotkaniu i tutaj gram na podtrzymanie tej serii.
Columbus Blue Jackets OT 2.13 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tutaj widzę spore value, tym bardziej że Stars będa wypoczęci podczas gdy Wings męczyli się ostatniego wieczoru z Jackets wygrywając w rezultacie po karnych. Patrząc na te pierwsze potyczki Skrzydeł, widać wyraźnie słabość w defensywie, być może za sprawą nieobecności wieloletniego lidera - Lidstroma, choć swoje pięć groszy dorzuca również ospały Howard, który póki co wolno wchodzi w sezon. W normalnym przypadku nie szukałbym tutaj zwycięstwa Gwiazd w Michigan, tym bardziej po dość niekorzystnym H2H, jednak fakty są oczywiste i w aktualnej sytuacji Skrzydła są zespołem do pokonania, ponadto z powodu wyczerpującego meczu z Jackets uważam ,że Stars są w stanie zgarnąć komplet.

Dallas Stars OT @ Detroit Red Wings / 2,40 PinnacleSports ✅ (2:1)

Dzikusy wbrew oczekiwaniom bardzo udanie rozpoczeli tegoroczny sezon; widoczny jest Suter, punktuje Parise i widać ,że zespół rozumię się dobrze i krok po kroku wchodzi na odpowiednie obroty co zaowocowało dwoma ważnymi zwycięstwami. Gościć będą Preds ,którzy po cięzkim meczu u siebie przegrali z Blues, choć całe spotkanie stało na wyrównanym poziomie. Tutaj wiele nie zamierzam się rozpisywać i po prostu pójdę w kierunku zespołu, który póki co od poczatku wywiera na mnie większe wrażenie i jak najbardziej uważam, że mogą sporo zdziałać w tym skróconym sezonie, podczas gdy Preds pokaleczeni brakami kadrowymi mogą zaliczyć pewien &#39;regres&#39;.

Nashville Predators @ Minnesota Wild OT / 1,80 PinnacleSports ⛔ (3:1)


Moim zdaniem najciekawiej zapowiadający się match&#39;up nadchodzącej nocy. Jeden jak i drugi team sezon rozpoczął wyśmienicie zgarniając komplet punktów. Hawks strzelili 11 goli w ciągu obu spotkań i chyba najjaśniejszym graczem w ofensywie jest Hossa, który na przedniej formacji czuje się jak ryba w wodzie. Blues również mają swojego &#39;asa&#39; , który po sprowadzeniu z KHL jest niewątpliwym strzałem w dziesiątke. Defensywa zdecydowanie po stronie Blues-manów, choć Halak był wczoraj nieco sflaczały, gdzie po kilku słabych interwencjach musiał zastąpić go Elliott i jak najbardziej okazało się to dobrym posunięciem po wygranym shoot&#39;outcie. Ten mecz będzie na pewno od samego początku bardzo zacięty, jednak w lepszej sytuacji mimo wszystko są Hawks jako zespół bardziej wypoczęty i dodatkowo inaugurujący w Chicago, gdzie w przeszłości radzili sobie z Blues całkiem nieźle co wnioskować można z H2H. Stawiam na gosodarzy.

St. Louis Blues @ Chicago Blackhawks OT / 1,83 PinnacleSports ✅ (2:3)

Rekiny tegoroczny sezon zaakcentowali pewnym zwycięstwem w Calgary, gdzie na uwagę zasłużył przedewszystkim Niemi między słupkami czy rewelacyjny tamtego wieczoru Patrick Marleau (2g). Nafciarze w tym samym czasie szczęsliwie wywiezli komplet z Vancouver po rzutach karnych przy dobrym występie młodych wilków, wobec których ciążą spore oczekiwania tego sezonu, pytanie tylko jak ich dyspozycja odzwierciedli się na dłuższą mete, tym bardziej z tak doświadczonymi ekipami pokroju Sharks. Zapowiada się więc match&#39;up weteranów przeciwko młodej krwi zdolnej na pewno do spektakularnych zwycięstw i osiągnięć. Przytaczając jednak starcia obu ekip na przełomie ostatnich sezonów, to zdecydowanie wywiązuje się to na korzysć Rekinów, którzy wygrali aż 11 spośród ostatnich 15 meczów. Dziś wobec tego pójdę w kierunku ekipy z San Jose, którzy potrafią grać w Edmonton i sądze, że dobra dyspozycja z pierwszego meczu odzwierciedli się i tym razem. Na ekipę Nafciarzy na pewno przyjdzie jeszcze odpowiedni moment.

San Jose Sharks OT @ Edmonton Oilers / 1,94 PinnacleSports ✅ (6:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Udana noc powinna byc kontynuowana, bo dzis jedna opcja wydaje sie byc bardzo atrakcyjna!
Devils podejmują Flyers.
New Jersey Devils vs Philadelphia Flyers ⛔ 3-0
Typ 2 ML 2,01
PinnacleSports
Mecz 2 dobrych ekip z podtekstami i nierozwiazanymi rachunkami po stronie Flyers. Zadni rewanzu za polfinal konferencji, co istotne po 4 przegranych z rzedu z Devils.
Niesnaski dotycza tez poszczegolnych zawodnikow, a brak Parize, badz co badz bardzo waznego gracza, niweluje strate Briera(kontuzja), a moze nawet wiecej.
Dochodza do tego 2 pierwsze porazki z Penquins( rewanz za PO) oraz z Sabres( przegrana na wlasne zyczenie), co daje 6 porazek z rzedu fLotników, a to team nie przyzwyczajony do porazek, szczegolnie w tej skali.
Flyers maja swietnego Giroux z Schennem i Hartnellem( w nim pokladam tez duza role), Devils maja Kovalchuka, Zajaca i Eliasa. Wiele rozstrzygnie sie przez bramkarzy - Bryzgalov vs Brodeur. Devils po wygranej z Islanders, udanej choc bez fajerwerkow. Tym razem przeciwnik duzo wyzszy poziomem.
Flyers zagraja zapewne otwarty hokej, trzeba ten mecz wygrac, maja dobre skrzydla i musza wzmocnic kontry, Devils zapewne ostrozniej w obronie i ataku.
Z overowym rozstrzygnieciem widze mecz o 1.00:
Washington Capitals vs Winnipeg Jets ✅ 2-4
Over 5.5
kurs 1.86
bet365
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów NHL !
Jako,że normalnie zaczynam grę od ok. 20 kolejki,w tym roku trzeba będzie trochę przyspieszyc,widzę ruch w temacie jest wpisów dużo,jest co poczytać.
Ciężko będzie rozgryść przygotowania do ostatecznej rozgrywki czyli play off,a kto się tą liga interesuję wie doskonale ,że sezon zasadniczy i play off to dwie różne bajki ,cel główny to mistrzostwo więc drużyna może troszkę pokombinować we wstepnej fazie rozgrywek,i to jest uważam główny klucz ,który sprawia jak ciężką ligą do typowania jest NHL,radzę o tym pamiętać przy wielkości stawkach bo można szybko popłynąć,rada oczywiście dla ludzi tzw świeżych bo starzy to wiedzą.W tej lidze nie ma nigdy pewniaków a play off to jest dopiero jazda.
Na starcie cieszą mnie bardzo 2 wygrane Senatorów,po paru latach posuchy i zeszłorocznych już obiecującym sezonie moze nawiążą to wyników sprzed lat 5,6 gdzie nieżle rządzili w lidze choć minus ich to bezradność w play offach.Postawili na młodość powinni zebrać owoce jak np Chicago sprzed 3 lat podobna analogia
Bardzo mnie ciekawi postawa Stołecznych,też niespełnione nadzieję czy doskoczą do czołówki czy też staną się zwykłym średniakiem.
Również Rekiny zaliczyły zjazd trochę po równi pochyłej,a ekipa którą lata ogrywali niemiłosiernie przez parę lat w tamtym roku podniosła Puchar Stanleya.
Wszystkim graczom udanych typów i dużych zysków.Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington Capitals - Winnipeg Jets -&gt; Capitals wygrają ML OT [1.60] ⛔
Colorado Avalanche - Los Angeles Kings -&gt; Kings wygrają ML OT [1.91]
⛔
stawka 5j
AKO = 3.05
Bwin

Dziś też wole dublem. Capitals mam wrażenie nie docenili Tampy, przede wszystkim dali rywalom za dużo możliwości gry w Power Play a Błyskawice po prostu robią sito w tym elemencie jak widzę jak ten krążek chodzi pomiędzy nimi to nie ma bata żeby nie byli w absolutnej czołówce pod względem tej statystyki. Nie mnie Caps nie zagrali słabego meczu i zwiastuje że dziś przywitają pierwsze punkty - zwłaszcza że rywalem jest słabe Winnipeg, słabe ale nakarmione punktem uzyskanym z Bostonem (notabene powinni dziekować bogu ze dotrwali do dogrywki bo Niedźwiady ich przebijały poziomem dwukrotnie, a tyle słupków i poprzeczek ho ho). Nie zapominajmy też że jest to tzw. Home Opener dla Waszyngtonu i będzie duże ciśnienie na ten konkretny wynik ????
W drugiej opcji inwestuje w mistrzów, o Colorado już pisałem i to nie za dobrze, większość tamtej opinii podtrzymuje chociaż trzeba przyznać że ich gra jest rozwojowa i kto wie kto wie. Na tą chwilę jednak Królowie powinni ich pokonać, wraca dziś do ich składu Anze Kopitar i pamiętajmy że w meczu otwarcia zbyt wysoko dostali od Chicago żeby teraz nie zagrać zdecydowanie o zwycięstwo. Quick w bramce powinien postarać się o wyrównanie swojej statystyki GAA bo nie przystoi mu znów wpuścić więcej niż dwóch goli.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Canes - Tampa over 5,5 ⛔
Pinn: 1,83


Jeden z paru typów, które chodziły mi dziś po głowie. Pierwszy domowy mecz Huraganów po dość bolesnej lekcji na Florydzie. Ciśnienie na PO coraz większe o czym świadczy sprowadzenie Staala i Semina (mimo ze ten życzył sobie tylko rocznego kontraktu). Tampa tradycyjnie z mocną ofensywą - Stamkosem i leciwym, ale wciąż na niezłym chodzie St. Louisem. To może być mecz od bramki do bramki (a między słupkami Tampy dzisiaj Garon + pewnie odczuwalne skutki wczorajszego meczu w NY).

Fajnie dziś rano wyglądał kurs na Gwiazdy - ale nie gram, bo już spadł, nie widziałem ich poprzednich gier, mimo wystrzału Jagra w pierwszym meczu nie jestem przekonany co do ich siły z przodu.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Colorado Avalanche - Los Angeles Kings

Do mroźnego Denver zawitają dziś królowie, gdzie zagrają z ekipą lawin.
Obie ekipy przegrały swoje pierwsze spotkania. Kings polegli w Staples Center z Blackhawks, a Avalanche musieli uznać wyższość dzikusów z Minnesoty. W bramce gospodarzy zobaczymy Semiona Warłamova, zaś u gości bedzie to po raz kolejny Jonathan Quick. Goście w pierwszym meczu pokazali, jak bardzo kuleje ich ofensywa, dokładnie to samo miało miejsce na początku zeszłego sezonu, kiedy to najrzadziej ze wszystkich ekipy trafiali do bramki rywala, Warlamov to naprawdę solidny goalie i dla tak słabej ofensywy, jaką dysponują Kings, może być zaporą nie do przejścia. Co do Quicka, pierwszy mecz pokazał, że potrzebuje jeszcze sporo czasu by wrócić do rytmu meczowego i wątpie by miało to miejsce dziś przeciwko Warłamowowi, który lokaut spędził aktywnie w swoim macierzystym klubie z Jarosławia. Ofensywa gospodarzy również wygląda dośc blado, gdyż opuścił ją Ryan O&#39;Reilly, mimo wszystko myśle że gospodarze uporają się z aktualnymi mistrzami na własnej tafli. Kings meczem z Blackhawks, pokazali że zamiast cieżko trenować, woleli pić whiskey i świetować zdobycie pucharu Stanleya aż do samego końca lokautu.
Colorado Avalanche OT 2.07 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Dallas Stars
Największym problemem gospodarzy jest defensywa, a właściwie to jej znaczne ubytki, które nie pozwalają Skrzydłom na spokojne granie. Jak na razie nieobecność Ericssona czy też Kindl&#39;a mocno odbija się na choćby PK, gdzie jak na razie Detroit spisuje się tragicznie. Dziś ze składu wypada Colaiacovo co również znacznie utrudnia sytuację w defensywie, nie wiadomo jeszcze co z Ericsson&#39;em który był już wczoraj na statusie &quot;game time decision&quot;, ale mimo wszystko na razie zakładam że Szweda zabraknie a to oznacza kolejne problemy z tyłu. Ofensywa Red Wings, można powiedzieć że się przebudziła w umiarkowanym stopniu i 3 bramki przeciwko CBJ można uznać jako niezły dorobek. Dziś czeka ich zdecydowanie trudniejszy mecz ponieważ Dallas jest bardzo niewygodnym rywalem, a co ważniejsze Gwiazdy wzmocniły się przede wszystkim w ofensywie i myślę że to z czasem zauważymy. Jagr już w pierwszym spotkaniu dość ładnie się wpasował do drużyny (2G I 2A) mamy również Ray&#39;a Whitney&#39;a w drugiej linii a także aktualnie pierwszego centra czyli Derek&#39;a Roy&#39;a pozyskanego z Sabres. Piszę o tym dlatego, ponieważ uważam że to spotkanie może przynieść sporą ilość bramek, Trener DET decyduje się na wystawienie kolejny raz Howard&#39;a a jak pisał już bodajże Lutek, widać że póki co Jimmy nie jest jeszcze z formą za pan brat, a dodając do tego fatalną postawę obrony, Detroit na tę chwilę wypada blado. Mimo wszystko jest to opener w Detroit i nie wierzę by Dats i spółka nie powalczyli o pełną pulę a w tym wypadku będzie trzeba się mocno spiąć w ataku by 2 punkty pozostały w Joe Louis Arena.
over 5,5 / 1.96 Pinnacle⛔ 1:2
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dzisiejsza oferta na pierwszy rzut oka wydaje się być dość łatwa do wytypowania - ale nic bardziej mylnego. Moim zdaniem najlepiej prezentuje się tutaj rewanżowy mecz pomiędzy Bruins i Rangers. Strażnicy o mocy i przewadze Niedźwiedzi na własnym terenie przekonali się już na inauguracje sezonu, nie zagrali tam co prawda źle ale niezwykle ciężko było się przedrzeć przez zamurowaną defensywę gospodarzy. Wymęczeni tą wizytą gościli na drugi dzień już u siebie Pingwinów - niestety okazało się to tylko być dłuuugim gwoździem do trumny przegrywając w efekcie 6:3. Dziś spodziewam się małego obrotu zdarzeń, ponieważ mieli wystarczająco czasu na odpoczynek i wyciągnięcie należytych wniosków, ponadto taki falstart na pewno nie wpływa dobrze na morale zespołu, a wiadomo z czego słynie coach Tortorella i jak potrafi motywować swoich &quot;strażników&quot;. Bruins są bardzo dobrze przygotowani do sezonu, grają przedewszystkim twardo i solidnie w defensywie z efektywnym penaltykill&#39;em , ale Rangersi już wiele razy udowodnili że nawet Niedźwiedzie im nie straszne, tym bardziej w Nowym Jorku gdzie często te rezultaty były obiecujące i efektowne. Stawiam na Rangers i ich przełamanie passy w Madison Square Garden.

Boston Bruins @ New York Rangers OT / 1,82 PinnacleSports ✅ (3-4 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
funt 2,9K

funt

Użytkownik


Toronto Maple Leafs @ Pittsburgh Penguins :hokej: Pittsburgh Penguins Total Goals: Over 3 @ 1.96 (Marathonbet) ⛔ ???? 5:2

Parę faktów..
Pingwiny jak na razie dwie wygrane (Flyers 3:1 i NY Rangers 6:3)..w obu przypadkach rywale z najwyższej półki..oba mecze rozpoczynały się identycznie czyli od szturmu Pingwinów..Flyers po pierwszej tercji przegrywali 0:2, a Rangers 1:3..
W pierwszym meczu do siatki Lotników trafiali Kennedy..Neal i Kunitz..
W drugim spotkaniu Neal dorzucił dwa kolejne, Kennedy, Letang, Niskanen i Dupiuis po jednym..
Czy aby na tej liście nie brakuje dwóch nazwisk? ???? Szansa, że się tam jutro znajdą jest spora..
Sidney Crosby, bo to jeden z nich, w dotychczasowych 22 występach przeciw Leafs strzelił 17 goli..jego kolega po fachu Evgeni na 20 spotkań aż 9 razy trafił..Malkin, w tym sezonie choć jeszcze sam nie strzelił to czterokrotnie asystował kolegom (4 asysty na 9 goli Pingwinów)..dziś powinno być jeszcze lepiej..

Co do skuteczności to Pittsburgh wykorzystał 4 z 8 PP..A ich przeciwnicy tylko w meczu z Buffalo zaledwie 1 na 7, że o dwukrotnym 5:3 już Funt nie wspomni..
Toronto na razie dwa mecze..Wygrana 2:1 z Montrealem i identyczna wtopa z Buffalo..
Mało strzelają i mało tracą..O ile skuteczność faktycznie nie powala o tyle 1,5 straconej bramki wygląda niepokojąco w kontekście dzisiejszego typu..Ale wygląda gorzej niż jest..W meczu z Montrealem objęli prowadzenie i grając uważnie w defensywie dociągnęli wygraną do końca..Z Sabres nie miał kto ich niepokoić, bo hokeiści Buffalo zabawiali się na ławce kar..pojedynczo i parami..No i Sabres broniło prowadzenia..
Z Pingwinami jeśli zgodnie z planem Crosby i spółka otworzą wynik to Toronto nie będzie miało wyjścia, otworzy się i pójdzie na wymianę ciosów.. A takie &quot;dyskoteki&quot; ogladalismy rok temu dziesięciokrotnie..(Penguins vs Flyers)..czyli raz koło razu..od początku do końca..
Trzy gole dla gospodarzy?..pamiętajmy, że to inauguracja sezonu w Pittsburgu..A kibice są tam wymagający i stęsknieni hokeja..
Od niepamiętnych czasów na liście kontuzjowanych w Pittsburgu ktoś &quot;wisiał&quot; ( S. Crosby)..Dziś tam już puściutko..a w Toronto zabraknie solidnej cegły w obronie..Jake&#39;a Gardinera..​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom