>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
A ja nie wiem, czy Senators słusznie nie są dogiem. Kolega wyżej napisał, że Pavelec nie grał dobrze..zgadzam się. Anderson w mojej ocenie jest bardzo dobrym bramkarzem, ale największym problemem Ottawy w tym sezonie patrząc na ich roster będzie defense sensu stricto jeśli można to tak nazwać, a to oznacza, że nawet dobry bramkarz w takiej sytuacji może wyglądać jak dziurawiec. W zeszłym sezonie Anderson miał GAA 2.83, Pavelec 2.73. Patrząc na staty z poprzedniego sezonu, obie drużyny były w czołówce ligi zarówno jeśli chodzi o różne ranking dotyczące bramek - i tak Ottawa średnio strzelała 2.98g/g, Winnipeg 2.70g/g, traconych - Ottawa 2.88, Winnipeg 2.95 (odnosząc się do matchupu - Ottawa na wyjazdach była drugą najskuteczniejszą drużyną w lidze - 3.10gpg,tracąc 2.76. Winnipeg w domu - 2.98 gpg, tracąc 2.44). Obie drużyny także lubią sobie obstrzeliwać bramkę przeciwników. Dodatkowo Ottawa była jedną z najczęściej karanych drużyn w lidze, na wyjazdach jako 3 drużyna ligi. Biorąc pod uwagę te wszystkie rzeczy, początek sezonu, co odnosi się także do sposobu sędziowania (kary) i dodając do tego, że Jets u siebie są całkiem solidną ekipą skłaniałbym się ku Jets i overowi po ładnym kursie 2.230
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
No to panowie zaczynamy nasze święto, dzisiaj wszystko znowu wraca do formy:

Być może znowu jestem nieobiektywny, ale w zeszłym roku mój brak obiektywizmu w postaci ciągłego stawiania na Norfolk czy Phoenix przyniósł mi trochę pieniędzy, więc sądzę, że dzisiaj też to może wypalić. Kojoty zrobiły obok oczywiście zwycięzcy Stanley&#39;a największą niespodziankę sezonu z niesamowitą końcówką. Siłą zespołu było na pewno niezłe zgranie, brak osób, na których opierała się cała gra (dzięki czemu słabsza forma jednego z nich nie oznaczała porażki), no i oczywiście MIKE SMITH, który stał się gwiazdą NHL przez jedno półrocze. I w związku z nim pojawiają się najczęstsze pytania nie tylko dotyczące samego Phoenix, ale także całej ligi. Czy Mike Smith będzie w stanie udowodnić, że nie jest jednosezonowym wystrzałem? Ja twierdzę, że zdecydowanie tak. Od początku twierdziłem, że jest świetnym bramkarzem, nawet lepszym niż Quick, który również w zeszłym roku brylował. Dodatkowo do Doana, Vermette, Vrbaty czy Hanzala dołączył Sullivan, który mimo dosyć poważnego już wieku jest w stanie zapunktować i widzę w nim wzmocnienie. Na pewno poważnym osłabieniem będzie brak Whitney&#39;a, który jednak był podstawowym punktującym w zespole i to zapewne jest najbardziej znaczące osłabienie zespołu. Obrona w tym sezonie wygląda jak dla mnie bardzo dobrze i sądzę, że wygląda nawet na jedną z najlepszych w lidze wliczając do niej bramkarza.
Obrona w Dallas wygląda moim zdaniem baardzo słabo jak dla mnie, nie ma tam bardzo znaczących nazwisk i żaden z nich nie wyróżniał się w zeszłym sezonie jakąś porażającą formą. W ataku wygląda to trochę lepiej, ale nadal z samym Whitney&#39;em, Erikssonem i Ryder&#39;em nie dadzą rady zawojować ligi. Trzeba też dodać do tego Jagra, chociaż jego forma dla mnie jest dosyć niewiadoma. Lata lecą, forma pewnie będzie, ale liczę na to, że ostrzejsze granie nie pozwoli mu na rozwinięcie skrzydeł.
PHOENIX @ 2.95 BWIN
JR08 / Lipex bardzo bym prosił abyś mniejsze zdjęcia wrzucał bo później cała strona jest rozwalona ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Florida Panthers vs Carolina Hurricanes
Doczekaliśmy się :!: Upragniona sobota i start NHL. Tak jak pisałem spodziewam się naprawdę &quot;szalonego&quot; sezonu dlatego też warto polować na dogi itp opcje. Na pierwszy ogień, mecz nie rzucający się w oczy. Podchodzę do tego całkowicie spokojnie bo to pierwsza kolejka więc nie ma się czym podniecać, ale ale Carolina w tym sezonie może być niewygodnym rywalem dla wielu ekip. Dwa duże wzmocnienia w postaci Semina oraz Jordana Staal&#39;a, dzięki nim Huragany mogą wiele zdziałać w swojej konferencji. Co do Panter to niewiele się tam działo, jeszcze nie do końca wiadomo w jakich liniach będą grali, nie wiadomo czy dziś zagra Versteeg, także totalny chaos to na razie dobre określenie dla Florydy. Ja proponuję opcję gości, którzy przynajmniej na papierze prezentują się lepiej a i kursy nie faworyzują gości także zaczynamy ????

Carolina Hurricnaes ML / 2.10 William Hill⛔ 5:1 rozstrzelani
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Poszła reputa dla Lipexa. Jak najbardziej zgadzam się z typem na Coyotes. Oni zawsze byli underrated. I ten defense Dallas, o którym świetnie napisał Lipex - co najmniej podejrzany, a przecież jeszcze niedawno oddali któregoś defensora do Edmonton za picki. Benna nie będzie?
Odnośnie meczu FLyers - Penguins...jakieś przemyślenia, sugestie? Over wygląda zbyt oczywiście, biorąc pod uwagę ostatnią serię. Under z kolei tylko dla ludzi z jajami wielkości tych, które miał ten bulldog w filmie &quot;Wieczny student&quot;. Phila sporo traci, ale sporo też strzela. Jak Bryzgalov? Brak Prongera chyba powinien sprzyjać overowi. Gdzieś czytałem, że NHL chce podkręcić liczbę bramek w tym sezonie.

Jeszcze niech mi ktoś powie jak liczony jest zakład ML w Pinn, jeśli drużyna wygra w karnych? Zwrot?
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
NHL
Nareszcie - tak można określić dzisiejszy dzień!
Rozpoczyna się piękny okres, ulubiona liga hokeja, więc wszyscy musimy spiać doświadczenie, wiedzę i intuicję, by podawać jak najlepsze typy:
Ja dziś podam dwa ważne dla mnie typy:
1. Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penquins

Over 5.5 ⛔ 1-3
kurs 1,70 bet-at-home
Ten mecz traktuję w kategorii rewanżu i nierozwiązanych konfliktów między drużynami i zawodnikami. Kazdy ma cel do udowodnienia po 1 rundzie playoff 2012 w tym meczu.

Flyers nigdy nie grali defensywnie, ich gra łaczy szybkość, precyzję z dobrym kontrowaniem. Nie gra kreator Danny Briere, ale wystarczy, że jest Giruox, Hartnell czy Voracek. Goalie mnie nie przekonują, moze bardziej Bryzgalov. Ustawienie i gra 1 2 3 sprzyja okazjom na bramki i kontratak.

Penquins wiedzą o co grają, Pensylwania musi być naznaczona ich wygranymi, elementy odwetu też są brane pod uwagę. Ważna rzecz, że Pingwiny będą grać z Malkinem( gral w Europie) i Crosbym( odpoczywał ???? wraz z Nealem( świetny sezon ubiegły), Michalkiem czy Kunitzem. Ofensywnie nie brakuje Penquins niczego, a jako druzynie byc stricte silnego obroncy nastawionego glownie na defensywe i asekurujacego przede wszystkim partie obronne przy powrotach i kontrach.

Historia jest za tym typem jak i strategia gry obu ekip. Oczywiscie to 1 mecz, bez przedsezonowych i forma jest znakiem zapytania, ale ten typ uważam za warty gry.
P.S. Penquins 2 ML za 1,80 bet365 wyglada obiecujaco ,więc zagramy takze ten typ. ✅ 1-3
2. Minnesota Wild vs Colorado Avalanche
Typ 1 ML 1,74

Wild wzmacniają kadre, Parize, Suter to klasa dobrej gry, zwlaszcza Zack. Wild juz w poprzednim sezonie dokonali ciekawych roszad i choc nie osiagneli celu, to czesto ogladalo sie ich w ciekawej grze i maja potencjal, wyzszy niz Avalanche, ktorzy nie powinni nic konkretnego osiagnac w tym sezonie. Duchene nie poniesie ich do zwyciestwa, bo z Wild trzeba dobrze bronic i grac elastycznie, Avalanche w delegacji nie podolaja temu.
To tyle, pozdro ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Winnipeg Jets - Ottawa Senators -&gt; Senatorowie wygrają ML OT [2.15] Betsson
Najpierw mecze &quot;wieczorne&quot; a z tej trójki największą okazją jest zagranie Senators po oferowanym kursie. Osobiście oszacowałbym to zupełnie na odwrót, nie ma w Winnipeg czegoś, na co Senatorowie musieliby przesadnie uważać. Jest odwrotnie to Ottawa ma fajną paczkę i walczyła w play-off z powodzeniem z Capitals.
Karlsson świetny ofensywny obrońca, podobnie Gonchar od którego Szwed wiele się nauczył. Z przodu doświadczony Alfredsson a centruje wszystko Spezza. Warto zwrócić uwagę na nowego europejczyka czyli Jakoba Silfverberga - on w Europie został już doceniony wielokrotnie robił na szwedzkich lodowiskach akcje &quot;w stylu NHL&quot; i zobaczymy jak sobie poradzi za oceanem.
Jets nie mogą skorzystać z Boghosiana i to jest duży minus już na starcie, Pavelec bramkarz przeciętny poza tym kto się interesował trochę wydarzeniami dookoła lokautu wie, że gość sobie lubi porozbijać auto ( ???? ). Kane jeden z lepszych z tej ekipy też mial jakieś głupie historie w lokaucie za które nie wiem czy nie dostanie gwizdów od Kanadyjczyków na wejściu (zdjęcia z forsą). Właściwie poza openerem na własnym lodzie nie widzę optymizmu w stawianiu na Odrzutowce, są w lidze dopiero drugi sezon po dlugiej przerwie i na budowanie mają jeszcze czas stąd kursy błędna dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lipex 349

lipex

Użytkownik
TAK BTW, to chciałem napisać analizę na temat meczu Pingwinów, ale akurat mi się omlet usmażył, więc nie zdążyłem. Ja oczywiście postawiłem dzisiaj na Pittsburgh, bo jak dla mnie to z takim składem nie mogą nie strzelać po 4-5-6 bramek na mecz, no po prostu nie ma sposobu na to. Nie sądzę też, że Fleury będzie miał taki sezon jak w zeszłym roku, bo mówiąc szczerze nie brylował, szczególnie w końcówce. Crosby, Malkin, Neil, Kunitz, Sutter (w zeszłym sezonie średnio, ale ten skrócony sezon może dla takich młodych zdolnych być znaczący - liczę na jego sukces) + znakomicie punktujący Letang. No po prostu nie ma bata, żeby oni nie byli najlepsi w tym sezonie. Jak wczoraj przysiadłem na spokojnie do nich, to stwierdziłem, że widzę w nich wielkiego faworyta. I jeżeli Fleury będzie miał formę przez większość sezonu, to nie widzę drużyny, która mogłaby zagrozić Pingwinom. Ostra defensywa, dobrze punktująca i najlepszy atak w lidze (i wedlug mnie jeden z lepszych w ostatnich latach). POLECAM, POLECAM, POLECAM - sam mam zagrane to dzisiaj.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja tam się na Pingwiny bym nie napalał wręcz dziwie się, że zawsze są takimi wielkimi faworytami. Gdyby nie rozsypka w obronie PHI inaczej bym na ten mecz popatrzył, bo w tej chwili to dla mnie no bet. Crosby dwa łokcie w głowe i nie ma go przez kilka tygodni, Kunitz latka na karku przydatny w uspokajaniu tej młodzieży ale bez fajerwerków, Suter też nic specjalnego. Zostaje Malkin i Neal ale takich duetów w NHL jest kilka więc z tezą &quot;nie ma bata na Pingwina&quot; zupełnie się nie zgadzam.
We wszystkich rankingach są kilka-kilkanaście pozycji ponad Flyers mimo że nie było w ich wykonaniu żadnego trade&#39;u wielkiego (wręcz przeciwnie odejście Jordana Staala może się odbić czkawką w obliczu jednej dwóch kontuzji). A to przecież Lotnicy ich wypierniczyli w play-off po tych &quot;strzelaninach&quot;. Prasa sprzyja Pittsburghowi i nie sposób odmówić potencjału ja poczekam jednak z nazywaniem ich królami sezonu.
Z innej beczki - wie ktoś czy Kulikow z Florydy zagra już dzisiaj ? Kontrakt w końcu podpisał ale czy jest już w USA i będzie brał udział w openerze ?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
ale wystarczy, że jest Giruox, Hartnell, Van Riemsdyk czy Voracek. Obaj goalie mnie nie przekonują, moze bardziej Bryzgalov, choć Bobrovsky gral w Europie i ma regularność gier. Ustawienie i gra 1 2 3 sprzyja okazjom na bramki i kontratak.
Błędy rzeczowe - Van Riemsdyk jest w Toronto, Bobrovsky w Columbusie. Jak polecać komuś typy nie sprawdzając podstawowych informacji :?:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Najpierw mecze &quot;wieczorne&quot; a z tej trójki największą okazją jest zagranie Senators po oferowanym kursie. Osobiście oszacowałbym to zupełnie na odwrót
W mojej ocenie kursy są odpowiednio wystawione, z prostych powodów: Jets są gospodarzem, a poza tym na papierze jak dla mnie ofensywa Odrzutowców prezentuje się lepiej od ofensywy Sens. Poza tym jest to pierwszy mecz więc sprawa jest otwarta, a w cale nie można powiedzieć że kursy faworyzują Jets aż nazbyt.
Co do Kane&#39;a to ja bym się o niego nie martwił to jest przykład gracza który jest stworzony do gry tylko i wyłącznie w NHL, Europa go przerosła ale nie pod względem umiejętności a mentalnym, także tutaj jestem w stanie stwierdzić że tak czy siak Evander będzie najlepszym strzelcem tej ekipy.
Widzę że wielu z was dyskredytuje Pavelca na podstawie gry w Europie, ok są to jakieś czynniki które mogą wskazywać na obecną formę, ale nie zapominajmy że w drużynach których grał defensywa wcale nie była nawet na poziomie dobrym, tutaj jest prosty przykład Rinne zeszły sezon w NHL wprost idealny, a poszedł do KHL i co :?: też nie wyglądał za ciekawie, a mimo to nie sądzę by był w takiej formie podczas sezonu NHL. Pavelec tyle dobrze że był w rytmie meczowym, bardzie obawiałbym się o Andersona, który z oficjalnymi spotkaniami niewiele miał wspólnego. Nie wydaje werdyktu w sprawie zwycięzcy ale nie lekceważyłbym akurat w tym pojedynku Winnipeg. Szansę 50/50.
e: Odi z tego co widzę to Kulikov jest już w line up także przewiduje że dziś zobaczymy go na lodzie, a poza tym on już chyba siedział od jakiegoś czasu na Florydzie tylko wczoraj dopiero z nim parafowali umowę ;)
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Mam po prostu takie przeczucie. Wiem, że już od kilku sezonów jest ta sama gadka, ale w końcu coś muszą ugrać. Zeszły rok w połowie zagrany był bez Crosby&#39;ego i ze słabą formą Fleury&#39;ego, który czasami wręcz przeszkadzał Pingwinom. Liczę na większe doświadczenie obrony Pittsburgha, bo to ona zawodziła w zeszłym sezonie.
A tak poza tym to ciężko dzisiaj będzie mojemu DRW pokonać St.Louis... grają na wyjeździe (a to chyba od zawsze bardzo działało na niekorzyść DRW), mają osłabienia w zespole, nie wiadomo jak zachowa się defensywa, bo wiadomo jak wygląda... no ale wierzę i się szykuję na mecz już powoli ????
 
campeone2000 50

campeone2000

Użytkownik
Hockey is back!
Zapowiada się niesamowita noc pod znakiem NHL. Mimo tego, że nadchodzący sezon będzie &quot;szalony&quot; a pierwsze mecze są zawsze wielką niewiadomą mam pewne przemyślenia odnośnie spotkania Senators vs. Jets.
Faworyzuję ekipę Sens. Dlaczego? Nie widzę ich jako underdoga w dzisiejszym pojedynku. W minionym sezonie zrobili na mnie wrażenie dzięki swojemu ofensywnemu uspodobieniu. Oddają niesamowicie dużo strzałów (w zeszłym sezonie &quot;nastukali&quot; 240 bramek) podczas gdy, Jets od zawsze kojarzyli mi się z bardzo dziurawą defensywą i w zeszłym sezonie rzeczywiście tak było (246 razy dawali sobie wbić gola). Dodatkowo, Sens mają bardzo fajnie zorganizowane scoring lines- chodzi mi o młodziutkich Guillaume Latendresse i mającego poważne papiery na granie Jakoba Silfverberga. Idealnie wpisują się oni w ofensywne nastawienie drużyny i mimo młodego wieku mogą zrobić różnicę. Tak wiem, statystyki nie grają, ale... Senators wygrali w zeszłym sezonie 3 z 4 spotkań z Winnipeg (2 razy wygrali właśnie on the road).
Nie myślcie, że bagatelizuję Jets. Absolutnie nie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to również młoda drużyna z zawodnikami o dużym potencjale (Evander Kane, Mark Scheifele). Zdaję sobie również sprawę z tego, że Winnipeg to klasyczna drużyna własnego lodowiska i potrafi wykorzystać atut własnej tafli, co pokazują statystyki (23-13-5 w zeszłym sezonie). Ostatnim atutem Jets jaki dostrzegam jest Pavelec. No właśnie, we własnej hali ten goalie gra całkiem przyzwoicie (Goals Against Average at home w zeszłym sezonie to 2,47).
Podsumowując, moim zdaniem Sens są drużyną lepszą i dzisiaj to udowodnią a sam mecz będzie stał na dobrym poziomie (głód hokeja oznacza emocje!).✅
Życzę samych trafionych typów. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Szansę 50/50.
Skoro 50/50 to czemu nie grać Senatorów ML po 2.15 ? Lub nawet reg time po 2.75 ???? Wszyscy jakoś negujecie Sens, ale nikt mi tu kawy na ławe nie wyłożył co sugeruje, że mają być dziś słabsi niż jedna ze słabszych ekip zeszłego sezonu? campeone2000 zauważył to co ja, ale jako że jest pare osób na &quot;nie&quot; to jestem ciekawy końcowego wyniku.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Błędy rzeczowe - Van Riemsdyk jest w Toronto, Bobrovsky w Columbusie. Jak polecać komuś typy nie sprawdzając podstawowych informacji :?:
To co zostalo w glowie z poprzednich sezonow, faktycznie nie sprawdzilem do konca, bo jeszcze nie przegladalem wszystkich zmian, a musialem napisac jak najszybciej, moja wina. Ale co do typow wszystko zostaje, tak jak jest..

Spoczko kumam, w sumie dziś każdy na szybkości i zamieszanie ???? nie chciałem tylko żeby ktoś był źle naprowadzony po przeczytaniu tego ???? - Odi
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Skoro 50/50 to czemu nie grać Senatorów ML po 2.15 ? Lub nawet reg time po 2.75 ???? Wszyscy jakoś negujecie Sens, ale nikt mi tu kawy na ławe nie wyłożył co sugeruje, że mają być dziś słabsi niż jedna ze słabszych ekip zeszłego sezonu? campeone2000 zauważył to co ja, ale jako że jest pare osób na &quot;nie&quot; to jestem ciekawy końcowego wyniku.
Ja nie neguje Twojego typu po prostu dla mnie szansę są wyrównane, poza tym jeśli już dociekasz dlaczego to niby Jets mają być lepsi, to ja zapytam z drugiej strony, dlaczego Sens mają być lepsi ? bo zbytnio w swojej analizie nie przedstawiłeś zdecydowanych argumentów przemawiających za Sens. To że w Jets zabraknie Bogosiana raczej wielkiej krzywdy nie czyni bo jest Enstrom, Byfuglien czy też Antropov. Jeśli czepiać się ofensywy i Kane&#39;a to czemu zapominamy o pierwszej linii gdzie jest Ladd - Little - Whleeler jak dla mnie niczym ta linia nie ustępuje pierwszej linii Senators. Poza tym jeśli mam porównywać 3 i 4 linię obu ekip to jak dla mnie Jets o wiele bardziej na plus. I wcale nie faworyzuje gospodarzy i nie twierdzę też ze granie na Ottawę po tym kursie jest złe, ale mimo wszystko uważałbym bo to jedno ze spotkań w którym wynik jest sprawą otwartą ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
To że w Jets zabraknie Bogosiana raczej wielkiej krzywdy nie czyni bo jest Enstrom, Byfuglien czy też Antropov.
Brak ich drugo liniowego obrońcy nie robi wielkiej krzywdy ? Przestań. Poza tym wytłumacz mi co ma Antropov do wiatraka ? Po co mi tu wypisujesz napastnika jak mówimy o obrońcy, równie dobrze mogłeś napisać Kobe Bryant ????
zapominamy o pierwszej linii gdzie jest Ladd - Little - Whleeler jak dla mnie niczym ta linia nie ustępuje pierwszej linii Senators
Jak ta linia jest dla Ciebie tak samo dobra jak Alfredsson - Spezza - Michalek to gratki, NHL i rzeczywistość poprzedniego sezonu twierdzi co innego.
Poza tym napisałem argumenty w postaci ciekawych ruchów w Ottawie (Silfverberg), smrodzie lokautowym (Pavelec rozbijanie samochodów, Kane padaka w KHL + afera z fotkami z forsą za którą Kanadyjczycy go wybuczą na nie jednym obiekcie).
Ty oceniasz 50/50 ja oceniam 65 na Ottawe i ten kurs staje się dla mnie w tym momencie atrakcją wieczoru. Pzdr
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Skoro 50/50 to czemu nie grać Senatorów ML po 2.15 ? Lub nawet reg time po 2.75 ???? Wszyscy jakoś negujecie Sens, ale nikt mi tu kawy na ławe nie wyłożył co sugeruje, że mają być dziś słabsi niż jedna ze słabszych ekip zeszłego sezonu? campeone2000 zauważył to co ja, ale jako że jest pare osób na &quot;nie&quot; to jestem ciekawy końcowego wyniku.
Osobiescie odpuszczam ten mecz. Jets i ich wlasny lod to sporo, a Senators nie pojda na ofensywne rozstrzygniecie meczu plus tacy zawodnicy do tej taktyki jak Latendresse i Method co moze wzmocnic obrone. Spezza i Michalek to swietni gracze i ich gra moze zadecydowac o powodzeniu Senators. Co do Pavelca, to moze byc ich atutem, ale mnie nigdy nie przekonywal. Tu wszytko roztrzygnie sie o forme Ladda, ktory jest kluczowym graczem, sam Kane meczu nie wygra, a Byfuglien nie gra juz tak jak za czasow Blackhawks. Dla mnie wynik stykowy, moze 2-2, 3-2
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Brak ich drugo liniowego obrońcy nie robi wielkiej krzywdy ? Przestań. Poza tym wytłumacz mi co ma Antropov do wiatraka ? Po co mi tu wypisujesz napastnika jak mówimy o obrońcy, równie dobrze mogłeś napisać Kobe Bryant ????

Jak ta linia jest dla Ciebie tak samo dobra jak Alfredsson - Spezza - Michalek to gratki, NHL i rzeczywistość poprzedniego sezonu twierdzi co innego.
Poza tym napisałem argumenty w postaci ciekawych ruchów w Ottawie (Silfverberg), smrodzie lokautowym (Pavelec rozbijanie samochodów, Kane padaka w KHL + afera z fotkami z forsą za którą Kanadyjczycy go wybuczą na nie jednym obiekcie).
Ty oceniasz 50/50 ja oceniam 65 na Ottawe i ten kurs staje się dla mnie w tym momencie atrakcją wieczoru. Pzdr
Jeśli byś spojrzał to byś zobaczył że Antropov ma grać w 3 linii obronnej Panie wszechwiedzący, także proponuję zasięgnąć informacji a nie udawać że wiesz wszystko :] co do Bryanta to może kiedyś też będzie grał w w NHL nie wiem, ale widać Ty wiesz.
Co do pierwszej linii Sens po raz kolejny gdybyś był poinformowany to byś wiedział że jest przerobiona i będzie w niej grał Michalek - Spezza - Silfverberg, także nie unoś się tylko poczytaj. Szwed wcale nie musi być od razu tak wartościowy jak stary wyjadasz Alf, stąd też moje porównanie obu linii.
Co do &quot;wielkich rzeczy&quot; które dotyczą graczy Jets, to faktycznie wiele to mówi o ich aktualnej formie... poza tym porównywanie formy z KHL do tej którą tu ma prezentować myślę że jest mocno nie adekwatna, tam jest inna liga, inne warunki i życie, także sam piszesz o rzeczach które mają tak &quot;wielki&quot; wpływ na całą ekipę Jets że faktycznie dziś są w fatalnej sytuacji i na pewno, sytuacja Evandera odbije się na nich...
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Z innej beczki - wie ktoś czy Kulikow z Florydy zagra już dzisiaj ? Kontrakt w końcu podpisał ale czy jest już w USA i będzie brał udział w openerze ?
Z tego co mi wiadomo, Kulikov odniosł kontuzje 4 stycznia w meczu Lokomotivu z SKA St. Petersburg. Dziś raczej nie zagra. No chyba że zdąrzył się wykurować.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Odnosząc się do waszej dyskusji o Sens/Jets z punktu widzenia samej linii wystawionej na to spotkanie. Jak dla mnie to podpucha. Przecież oddsmakerzy doskonale znają te wszystkie historie z offseasonu i nie sądzę, żeby wystawili linię faworyzującą Winnipeg ot tak sobie. Doskonale wszyscy zdają sobie sprawę, że ludzie mają w pamięci poprzedni i wyniki Ottawy. W moim przekonaniu Ottawa jak to mówią Overperformed - miała lepsze wyniki niż skład. Def Senators wygląda naprawdę słabo i wcale się nie zdziwię jeśli będzie najgorszy w lidze..lub przynajmniej jeden z najgorszych. Za dużo ludzi sięga do poprzedniego sezonu - aż 60% bettorów grających ten mecz połasiło się na Ottawę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom