>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
VAN@DAL vancouver ML 2.34

Nie wiem czemu bukmacherzy i specjalisci tak mocno faworyzuja w tym meczu Dallas...
W bramce Vancouver, świeżo powołany z AHL Cory Schneider ???? Mam nadzieje że wiesz już dlaczego.

Z typem się w sumie nie zgodzę, Dallas gra bardzo ładnie i od początku sezonu gwiazdy podobają mi się wrzucając ten ostro dynamiczny ofensywny styl. Z trzecim bramkarzem i masą kontuzji w kadrze + wczorajszy mecz w nogach hokeistów, Dallas ma duże szansę na win
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
spotkanie: Los Angeles Kings - Nashville Predators
typ: Los Angeles Kings
kurs: 1,9
buk: Expekt
analiza:
Dzisiejszego wieczora,o godzinie 22,w legendarnej hali Staples Center w Los Angeles
zmierzą się miejscowi Kings z ekipą Nashville Predators.
Królowie z Los Angeles są obok Colorado Avalanche największym,pozytywnym
rozczarowaniem tego sezonu.Licząc od lockoutu w sezonie 2004/2005 do teraz,druzyna
LAK ani razu nie zakwalifikowała się do play-off.Swoją grą męczyli siebie i kibiców.Strzelali
mało bramek,grali pasywnie i bez stylu.W tym sezonie jest inaczej.Kings zajmują drugą
pozycję w Pacific Division a 3.w całej konferencji zachodniej.Strzelają wreszcie duzo
bramek a i defensywa gra na niezłym poziomie.W ostatnch 8 meczach wygrali az 6 razy,
w tym uwaga:rozbili mistrzów,Pittburgh 5-2.Bardzo dobry bilans w meczach u siebie
mają Królowie bo 5 wygranych i 2porazki.Co stoi za tak znakomitą grą LA Kings??
Przede wszystkim znakomita dyspozycja takich graczy jak Alexander Frolov,
Anze Kopitar czy Teddy Purcell.
Nashville Predators to druzyna która bardzo słabo się spisuje,ale tez trzeba powiedzieć
że nie mieli mistrzowskich aspiracji bo tez i nie mają potencjału.Zajmują obecnie
4.miejsce w Central Division a 12 na zachodzie.Bilans meczy wyjazdowych NSH to:
3 wygrane i 5 przegranych.Trzeba im oddać że mieli serię 3 zwycięstw z rzędu(to jedyna
rzecz jaką mogą sie pochwalić) ale została przerwna brutalnie przez Anaheim 4-0.

Prognoza na ten mecz jest taka ze Kings spokojnie wypunktują gości
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
STL@PHI philadelphia REG 1.90 ⛔

Wszystkie argumenty przemawiaja za Flyers. Swietnie spisujaca sie we wlasnej hali Philadelphia (jedynie Pens i Sharks, czyli najwieksi NHL, zdolali tu wygrac..) podejmuje slabo grajace w tym sezonie St Loius.. Za Philly przemawia przede wszystkim ostatnia dyspozycja, graja szybko i skutecznie, nawet bez dwoch zawodnikow stanowiacych filar pierwszych dwoch linii, czli Danngo Briere i Simona Gagne, ich ofensywa jest porazajaca. Ostatnie 3 mecze wygrane w bardzo dobrym stylu, high-scoring games nad Tampa i Canes oraz dzisiejsze pewne zwyciestwo nad liderami Northeast Division - Buffalo Sabres, ktore jedynie w pierwszej tercji nawiazalo walke. Potencjal ofensywny Flyers jest niezaprzeczalny, 3.77 gola na mecz to najlepszy wynik w calej lidze, nawet Capitals nie moga pochwalic sie lepszym wynikiem; rowniez najlepsze powerplay.. Natomiast patrzac na Blues dochodze do wniosku, ze jest to team przecietny, poza dwoma zwyciestwami w Sztokholmie nad Detroit (mysle, ze nie nalezy brac pod uwage meczow z poczatku pazdziernika i to rozgrywanych w Szwecji) nie urwali punktow zadnemu z czolowych teamow NHL, wygrwajac jedynie z Anaheim, Minnesota i Carolina.. Bilans trzech ostatnich meczow St Louis jest fatalny: 3 porazki i 1 strzelony gol! Ciagle brakuje Alexa Steena, a na dodatek dzisiaj w nocy prawdopodobnie nie wystapia rowniez Andy McDonald i filary obrony: Jackman i Colaiacovo.



NSH@LAK los angeles ML ⛔ / FLA@WSH washington ML ✅ 2.33 ⛔

Krolowie sa na fali.. Po dwoch zacietych meczach zakonczonych porazkami w SO: z San Jose i Vacouver, odprawili w pieknym stylu najpierw Phoenix w ich wlasnej hali 5-3, nie dajac zadnych szans Kojotom w 3 tercji, a nastepnie u siebie samych mistrzow z Pittsburgha 5-2, przelamujac serie 7 wyjazdowych zwycietw Pens. W LA Krolowie graja swietnie, efektownie i efektywnie, zdobywaja duza ilosc goli. Anze Kopitar i Ryan Smyth sa &quot;red-hot&quot; a wspieraja ich Frolov, Stoll, Handzus, Simmonds, Doughty, Williams.. Nashville natomiast, mimo 40 strzalow na bramke Hillera w ostatnim meczu w Anaheim, odniesli porazke az 0-4. Weber ciagle kontuzjowany, moga tez sie nie pojawic Erat, Dumont i Wilson. LA jako faworyt nie zawodzi (Kings are 7-1 in their last 8 games as a favorite of -201 or greater).

Caps juz dzisiaj w nocy pokazali, ze maja sposob na Pantery wygrywajac w ich wlasnej hali 4-1. Mimo, ze ciagle nie ma Alexa Ovechkina, to jednak potencjal ofensywny Washingtonu jest nadal duzy; Semin, Backstrom, Knuble.. a nawet gdy oni nie punktuja, co mialo miejsce w dwoch ostatnich meczach, to robia to inni.. Oczywiscie, bez OV team ze stolicy to zupelnie inna druzyna, jednak wg mnie kontuzje jeszcze bardziej determinuja postawe Panthers: nadal nie bedzie Bootha i Dvoraka; a mozliwe ze takze Krepsa i Moora..



1-2 (33%)
wygane typy 1.85
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Nashville Predators -&gt; under 1,5 goals in 1T [1.83] ✅
Tutaj napiszę krótko bo i nie ma sensu zbytnio czarować słowami - ofensywa Nashville to jedna z najsłabszych formacji w lidze, dodatkowo braki w kadrze spowodowane kontuzjami wykluczają z gry Webbera, Dumonta i Erata - możliwy jest powrót na lód kapitana zespołu Arnotta ale jak to w powrotach bywa przekonał się ostatnio Kessel który trochę pojeździł trochę się pokręcił a potem gdy dostał jednego dobrego Hit&#39;a zjechał z lodu na jakiś czas. W bramce Los Angeles Qucik który w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze i w pełni zasługuje na miano bramkarza no1, w Nashville dziś wyjedzie prawdopodobnie Dan Ellis i jest to równie solidny goaltender - solidny ale nie genialny i tutaj wypada mieć nadzieje że NAS nie będą łapać dużo kar w pierwszej tercji tak aby Kings nie mieli dużo okazji do strzelania bo są oni ekipą bardzo ofensywną i lubującą się w strzelaniu bramek.
Ottawa Senators - New Jersey Devils -&gt; Ottawa win (60 min) [2,30] ⛔
Pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie. Devils wygrywają ostatnio często, obecnie mają serie kilku meczy zwycięskich co może dziwić zwłaszcza z uwagi na fakt że jest w tym zespole parę istotnych kontuzji, brakuje przede wszystkim ważnych ogniw w obronie w postaci Oduyi oraz Martina a także napastników Pandolfo i Niedermayera. Wrócił do ustawienia zespołu New Jersey , Ellias ale nie pokazał nic ciekawego jak to zwykle bywa w pierwszym meczu po kontuzji. Po krótkiej nieobecności do ekipy Ottawy wrócił Jason Speeza i od razu zdobył bramkę, co ciekawe to dopiero jego pierwsze trafienie i wszyscy czekają na więcej bo to głównie on ma dla Senatorów zdobywać bramki w tym sezonie. Senators porobili lekkie roszady w liniach i dopiero w dzisiejszym meczu okaże się na dobre jak to będzie funkcjonować. Najciekawszym zawodnikiem do obserwacji na lodzie powinien być Daniel Alfredsson, ostatnio będący w dobrej dyspozycji skrzydłowy Ottawy stanowi jeden z filarów tej drużyny i nie sposób sobie wyobrazić pierwszą linie ataku bez jego osoby- na całe szczęście dla OTT Alfredsson zagra i w jego obecnej formie można spodziewać się punktów zdobytych. Po obejrzeniu ostatnich meczy obu drużyn widzę wyraźnie że Devils lekko spuścili z gazu i ciągną streak win trochę szczęśliwie, Ottawa natomiast powinna być podrażniona, byli wyraźnie lepsi w konfrontacji z Atlantą (fenomenalny występ Pavelca 50 sv) i w ostatnim pojedynku z Tampą a mimo to przegrywali. Dziś na własnym lodzie z drużyną lekko osłabionych Diabłów których forma wydaje się opadająca Senatorowie powinni wygrać.
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes -&gt; Carolina win (ML) [2,80] ⛔
Już wczoraj pisałem o Carolinie jako o zespole grającym całkiem nieźle, cała rzesza osób na forum ale nie tylko patrzy na Hurricanes tylko przez pryzmat fatalnej serii przegranej ale nikt nie chce zwrócić uwagi na to że Carolina gra poprawnie, bez fajerwerków ale walczy a w ostatnich kilku spotkaniach naprawdę widać progresywną poprawę. Podczas gdy wczoraj nie wiele zabrakło im aby z Toronto wywieźć punkty, większość typerów skazywała ich na ponad dwubramkową przegraną. Dziś ponownie zaufam Hurricanes, kurs na nich mocno zawyżony w stosunku do tego co grają a ich przeciwnik czyli Niebieskie Kurtki również nie jest kimś nie do przeskoczenia. Nie najlepiej w tym sezonie spisuje się w bramce Mason zaś w formacjach obrony i ataku także jest co najwyżej przeciętnie, dodatkowo dochodzi do tego kilka kontuzji (mniej znaczące nazwiska) ale jednak wpływające na ustawienie drużyny. Jeśli chodzi o strefę obronną to jeszcze kilka dni temu oceniłbym to na remis jednak dziś po tym jak oglądałem Caroline w kilku wcześniejszych meczach muszę wskazać na nich jako na zespół trochę lepszy w rozbijaniu ataków rywali - jeśli tracą bramki to raczej w grach w osłabieniu natomiast Columbus ogólnie rzecz biorąc nie może znaleźć sposobu na dobrze prowadzony nawet schematyczny atak przeciwnika. Już wczoraj Carolina wygrywała 2-0 z rywalem, dziś myślę że sytuacja się powtórzy i CAR będą w pewnym momencie meczu prowadzić - pytanie czy dotrzymają wynik do końca ? Hurricanes ciągle uczą się na błędach i oby tego z wczoraj nie popełnili ponownie - u nich gorzej już być nie może. Idzie przełamanie ? Oby
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Odisio ja poprzedniej nocy typował win Caroliny :)
Cóż pierwszą tercję zagrali bardzo dobrze, w drugiej już było gorzej chociaż powinni byli coś dorzucić (chodzi o bramki). Trzeciej już nie widziałem .
Ja dzisiaj obstawiam jednak wygraną Columbus. Carolina w ataku gra beznadziejnie. Tzn. w nocy ze słabym Toronto stwarzała sobie sytuacje , ale jak można wygrać skoro wychodząc 2 na 1 obrońce nie potrafi się oddać strzału...
Tutaj typuje win Columbus . Zresztą tak postawiłem .
Do tego uważam , że w nocy warto zagrać na Detroit oraz to co już się przewinęło LA Kings oraz Philadelphie.
Pozdro :p
 
J 20

janek58

Użytkownik
Znowu będzie, że się czepiam, ale jak się pisze analizy z błędami to należy się liczyć iż ktoś to zauważy i zwróci uwagę.
Odisio napisał:
&quot;Ottawa natomiast powinna być podrażniona, byli wyraźnie lepsi w konfrontacji z Atlantą (fenomenalny występ Pavelca 50 sv) i w ostatnim pojedynku z Tampą a mimo to przegrywali&quot;
Bzdura- Ottawa w ostatnim meczu a Tampą wygrała 3-2 w OT,
oraz o Carolinie:
&quot;Podczas gdy wczoraj nie wiele zabrakło im aby z Toronto wywieźć punkty&quot;
Jak mogli z Toronto wywieźć punkty skoro grali z nimi u siebie ?????
 
M 0

mozaykin

Użytkownik
Witam wszystkich, być może niektórzy kojarzą mnie z innego forum, być może nie - w sumie jest to mało ważne. Ostatnio mam nieco więcej wolnego czasu więc spróbuję swoich sił na tym forum. Ok, do dzieła.
TORONTO MAPLE LEAFS - DETROIT RED WINGS
Nie da się ukryć, że na początku sezonu Toronto Maple Leafs byli obiektem drwin całej ligi. NHL wystartowała na początku października, ale gracze z Toronto wciąż &quot;byli na wakacjach&quot;. Kilka porażek nieco zagotowało atmosferę wokół zespołu, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Najlepsze drużyny rodzą się w bólach, więc lepiej mieć to już za sobą.
Ostatnie mecze w wykonaniu Maple Leafs wskazują na wyraźny progres w grze tej drużyny. Leafs unikają głupich kar, poprawili grę w osłabieniu i co najważniejsze - stwarzają sporo sytuacji podbramkowych. Szwankuje nieco skuteczność, ale i ona przyjdzie z czasem. Dziś Maple Leafs zmierzą się z Detroit Red Wings. Pozwólcie, że postaram się nakreślić sytuacje w obu drużynach przed tym spotkaniem.
Red Wings po nieco ospałym początku sezonu spisują się co raz lepiej. Z pięciu ostatnich spotkań, aż cztery zakończyli zwycięstwem. To bardzo dobry wynik, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę stan kadry Red Wings. Przed sezonem Detroit opuścili Marian Hossa, Mikael Samuelsson i Jiri Hudler. W trakcie obecnej kampanii kontuzji doznali Johan Franzen i Valteri Filippula - jakby nie patrzeć, prawie dwie linie z ostatniego finału &quot;opuściły&quot; Detroit. Sprowadzeni przed sezonem Bertuzzi, Leino czy Abdelkader (pojawiał się wcześniej w składzie, teraz załapał się na stałe) nie gwarantują takiej jakości jak poprzednicy.
Mike Babcock musiał zareagować. Taktyka nastawiona na ofensywę nie przynosiła skutku, więc szkoleniowiec Red Wings postawił na defensywę. Jaki jest tego efekt? Jak na razie znakomity. Bramkarz Red Wings, Chris Osgood, korzystając z pomocy swoich kolegów grających w polu, obronił w trakcie ostatnich trzech spotkań 82 strzały i wpuścił jedynie 2 gole. Red Wings oczywiście wygrali te spotkania, na nowo odkrywając smak zwycięstwa.
Toronto, jak pisałem wcześniej, rozpędza się bardzo wolno. Ostatnie dni pokazują jednak, iż jest w tym zespole spory potencjał. Wystarczy spojrzeć na bilans ostatnich sześciu spotkań - w każdym z nich Maple Leafs zdobywali punkty. Niektóre porażki (np. z Tampa Bay) były bardzo pechowe. Gdyby po stronie Toronto było nieco więcej szczęścia, wspomniany przeze mnie bilans ich ostatnich spotkań byłby jeszcze lepszy. Duży wkład w poprawę wyników drużyny z Ontario ma szwedzki bramkarz Jonas Gustavsson, który z meczu na mecz gra coraz lepiej. Wczorajszy pojedynek z Carolina Hurricanes to prawdziwe show w jego wykonaniu, nagrodzone tytułem najlepszego zawodnika spotkania. Są pewne wątpliwości co do obsady bramki Toronto w dzisiejszym meczu. Eksperci za oceanem spekulują, iż Ron Wilson będzie bał się zaryzykować wystawiając Gustavssona dzień po dniu, i szansę gry otrzyma Vesa Toskala. Gustavsson pytany o jego punkt widzenia w tej sprawie przyznał, iż w Szwecji rzadko grał dzień po dniu (jedynie w play-off), ale nie stanowi to dla niego problemu.
Ron Wilson chyba w końcu znalazł prawidłowe ustawienia swoich formacji, bowiem każda linia spisuje się naprawdę dobrze. Warto zwrócić szczególną uwagę na atak w składzie Kessel - Mitchell - Blake, który wczoraj zagrał ze sobą po raz pierwszy i jak było widać wyraźnie - &quot;poczuli chemię&quot;. Kolejną asystę zanotował Tomas Kaberle, który rozgrywa fantastyczny sezon. Przed sezonem sporo mówiło się o wymianie z jego udziałem - na szczęście dla Maple Leafs do niczego takiego nie doszło. Teraz, cena za Kaberle skoczyła mocno w górę i jeśli Brian Burke zdecyduje się oddać swojego defensora, będzie mógł za niego otrzymać naprawdę dużo.
Wracając do dzisiejszego meczu, obie drużyny powinny trzymać się z dala od ławki kar, bowiem zarówno Toronto jak i Detroit w osłabieniu spisują się bardzo słabo. Maple Leafs bronią 71% osłabień, a dla Red Wings odsetek ten wynosi 76%. To właśnie trzymanie nerwów na wodzy i dyscyplina taktyczna mogą być, moim zdaniem, decydujące w tym spotkaniu.
Ten mecz to jedyny pojedynek tych zespołów (obie drużyny należą do &quot;Original Six&quot; - ich mecze zawsze są bardzo zacięte i ciekawe) w tym sezonie. Podobnie było rok temu, wtedy górą byli Maple Leafs (wygrana 3-2 w meczu inaugurującym sezon 2008/2009).
Mecz ten będzie wyjątkowy także z &quot;narodowego&quot; punktu widzenia. Naprzeciwko siebie staną szkoleniowcy reprezentacji Kanady (Babcock) i USA (Wilson). Zobaczymy, który z nich wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
Podsumowując, jeśli popatrzymy w tabelę, faworyt wydaje się jeden - Detroit Red Wings. Moim zdaniem należy jednak pod uwagę wziąć nieco więcej niż suche statystyki. Maple Leafs nie wygrali jeszcze w tym sezonie przed własną publicznością, a ta zakochana bezgranicznie w swojej drużynie i w hokeju w ogóle, oczekuje tego z utęsknieniem. Ten mecz to także swego rodzaju egzamin dla Toronto - jeśli uda im się pokonać Detroit, będzie to solidne potwierdzenie dobrego kierunku jaki obrała drużyna kilkanaście dni temu. Dla Detroit, jest to kolejne spotkanie, w którym postarają się pokonać rywali, koncentrując się głównie na defensywie. Udało się trzy razy z rzędu, dlaczego ma nie udać się po raz czwarty? Ano dlatego iż, według mnie, Maple Leafs &quot;potrzebują&quot; tego zwycięstwa bardziej. Moim skromnym zdaniem, szansę w tym meczu rozkładają się jak 55/45 na korzyść Toronto. Cóż, bukmacherzy faworyzują Red Wings, tym lepiej dla mnie. Zagram na Maple Leafs po bardzo wysokim kursie 3,25 w Centrebet. Go Leafs go!
TYP: 1
KURS: 3.25
STAWKA: 4/10
 
L 0

loocas

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - St. Louis Blues
Typ: 1
Kurs: 2,02
Buk: Betfair
Jutro o 1:05 w nocy w Filadelfii odbędzie się spotkanie między Philadelphią Flyers i St. Louis Blues. Flyers to drużyna rozkręcająca się z meczu na mecz, co odnajduje potwierdzenie również w obecnym sezonie. Po słabym początku wygrywają praktycznie mecz za meczem. St. Louis z kolei gra nadzwyczaj przeciętnie. Po dosyć udanym początku, przegrywają nawet ze słabiutką Floridą. 3 porażki pod rząd i dopiero 26. pozycja w tabeli mówią wiele o ich dyspozycji w tym sezonie. Zespół gospodarzy bardzo dobrze czuje się na własnym lodowisku gdzie odnosi większość swoich zwycięstw. Myślę, że to powinno być ich atutem i tym razem. Co ciekawe zespół z St. Louis zaledwie 20 godzin po meczu z Flyers czeka kolejny mecz z Atlantą. Świadomość tego na pewno w jakiś sposób na nich wpłynie. Obstawiam zwycięstwo Philadelphii.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
TORONTO MAPLE LEAFS - DETROIT RED WINGS
Dla Detroit, jest to kolejne spotkanie, w którym postarają się pokonać rywali, koncentrując się głównie na defensywie. Udało się trzy razy z rzędu, dlaczego ma nie udać się po raz czwarty?
Dziwne :).
Z Boston Czerwone Skrzydła oprócz pierwszej tercji prowadziły grę a z San Jose przez większość spotkania grali w tercji gości . Atakując i stwarzając groźniejsze sytuacje. Z San Jose , Detroit na pewno nie grało defensywnie.
 
M 0

mozaykin

Użytkownik
Dziwne :).
Z Boston Czerwone Skrzydła oprócz pierwszej tercji prowadziły grę a z San Jose przez większość spotkania grali w tercji gości . Atakując i stwarzając groźniejsze sytuacje. Z San Jose , Detroit na pewno nie grało defensywnie.
Nieco statystyki na podparcie moich typów. W ostatnich trzech spotkaniach (Calgary, Boston, San Jose) Red Wings oddali 95 strzałów na bramkę rywali. W poprzednich trzech meczach (Colorado, Edmonton, Vancouver), zawodnicy z Detroit strzelali 146 razy. Jak dla mnie różnica jest znaczna. Grali w tercji gości? To chyba dobrze, wszak najlepszą obroną jest atak. Moim zdaniem, przechył w stronę defensywy Detroit jest wyraźny. Zresztą podobnie myślą analitycy Sportsnet. Pozwolisz że zacytuję fragment jednego z artykułów:

&quot;Those losses have forced coach Mike Babcock to implement a more defensive approach, and it appears to be paying off after opening the season&quot;
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Znowu będzie, że się czepiam, ale jak się pisze analizy z błędami to należy się liczyć iż ktoś to zauważy i zwróci uwagę.
Odisio napisał:
&quot;Ottawa natomiast powinna być podrażniona, byli wyraźnie lepsi w konfrontacji z Atlantą (fenomenalny występ Pavelca 50 sv) i w ostatnim pojedynku z Tampą a mimo to przegrywali&quot;
Bzdura- Ottawa w ostatnim meczu a Tampą wygrała 3-2 w OT,
oraz o Carolinie:
&quot;Podczas gdy wczoraj nie wiele zabrakło im aby z Toronto wywieźć punkty&quot;
Jak mogli z Toronto wywieźć punkty skoro grali z nimi u siebie ?????
Dziś akurat pisałem analizy w bardzo szybkim tempie więc i błędy mogą się zdarzyć, fajnie że przynajmniej czytasz to co pisze, nie fajnie że bawisz się w dyżurnego łapacza za słowa i to akurat mnie tylko poprawiasz hmm. Akurat wytknąłeś takie moje &quot;błędy&quot; które żadnego wpływy na analizę i typ nie mają po raz kolejny proszę Ciebie napisz coś od siebie a nie tylko krytykujesz. Ottawa owszem ostatnio wygrała z Tampą 3-2, moje niedopatrzenie. A czepianie się składni w zdaniu &quot;Podczas gdy wczoraj nie wiele zabrakło im aby z Toronto wywieźć punkty&quot; to już prawdziwy szczyt ???? Oczywiście chodziło mi o to że można wywieźć punkty z pojedynku z Toronto - tutaj nieudana próba podważenia moich słów. Mimo wszystko gratuluje błyszczysz :spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Znowu będzie, że się czepiam, ale jak się pisze analizy z błędami to należy się liczyć iż ktoś to zauważy i zwróci uwagę.
Odisio napisał:
&quot;Ottawa natomiast powinna być podrażniona, byli wyraźnie lepsi w konfrontacji z Atlantą (fenomenalny występ Pavelca 50 sv) i w ostatnim pojedynku z Tampą a mimo to przegrywali&quot;
Bzdura- Ottawa w ostatnim meczu a Tampą wygrała 3-2 w OT,
oraz o Carolinie:
&quot;Podczas gdy wczoraj nie wiele zabrakło im aby z Toronto wywieźć punkty&quot;
Jak mogli z Toronto wywieźć punkty skoro grali z nimi u siebie ?????
Dobra Janek czy kimkolwiek jesteś :spokodfhgfh:. Po pierwsze masz 3 posty do tej pory napisane i każdego zaczynasz od tego samego, że przepraszasz, że się czepiasz, że to że tamto, a co najlepsze czepiłeś się jednego z najbardziej zasłużonych użytkowników tego działu :!:
To ja Ci teraz powiem tak, zajmij się pisaniem analiz a nie poprawianiem kogoś, jeśli pokażesz nam że jesteś dobrym graczem/typerem to proszę bardzo możesz mnie/nas jeździć wzdłuż i wszerz ale na razie Chłopaku trochę pokory, bo uwierz że już paru takich jak Ty tu się pojawiało i nie wiadomo co chcieli udowodnić i po paru postach znikali jak kamień w wodę, więc jeśli masz cel dogryźć komuś to się określ od razu, że jesteś tu po to by edytować posty Odisia.
To tylko delikatny wstęp ode mnie, teraz wszystko zależy od Ciebie czy udowodnisz MI że jesteś bardzo &quot;dokładnym i czułym na szczegóły userem&quot; czy tylko robisz sobie pseudo reklamę by ukazać kogoś banalne pomyłki, które są normą w takich działach. :spokodfhgfh:
Dobrze przemyśl swą odp. na ten post ????
Pozdrawiam.
 
M 0

mozaykin

Użytkownik
to i ja wtrącę swoje 2 grosze (mimo tylko 3 postów ???? ) ;) zamiana gospodarzy spotkania i błędne określenie zwycięzcy trudno nazwać banalnymi pomyłkami ???? zamiast brać do siebie każde sprostowanie (bo to nie jest wytykanie błędów, tylko sprostowanie - przynajmniej ja to tak odebrałem), należy być wdzięcznym że ktoś z uwagą czyta nasze posty. Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
to i ja wtrącę swoje 2 grosze (mimo tylko 3 postów ???? ) ;) zamiana gospodarzy spotkania i błędne określenie zwycięzcy trudno nazwać banalnymi pomyłkami ???? zamiast brać do siebie każde sprostowanie (bo to nie jest wytykanie błędów, tylko sprostowanie - przynajmniej ja to tak odebrałem), należy być wdzięcznym że ktoś z uwagą czyta nasze posty. Pozdrawiam
Nie zamieniłem gospodarzy spotkania (czytałeś w ogóle mój post ?). A do błędnego określenia zwycięzcy się przyznałem tyle tylko że Tampa z Ottawą grała ostatnio dwa mecze w przeciągu kilku dni i w jednym wygrali OTT w drugim TAMPA pomyliła mi się tylko kolejność ...

[Edit by Vader]
 
P 0

prytosan

Użytkownik
Mając na widoku wolną niedzielę wraz z moim małym 4-pakiem oglądałem live Detroit vs. Toronto i przyznam szczerze że wynik lekko mnie zadziwił. O ile minuty kar 8/10 nie odstają od siebie to już liczba oddanych strzałów 36/28 dla skrzydeł już wskazuje na ich lekką przewagę, która jednak wcale nie dała im wymiernych wyników. Lekko zdziwiły mnie też 2 kary za zbyt dużą liczbę graczy na lodzie... ( na tym poziomie ??). Tak czy inaczej chyba częściej będę niewyspany w niedzielne poranki.
btw. Mam takie pytanie. Czy czasem mogły by kogoś interesować nagrane mecze przerobione na standard divx zapodane powiedzmy na rapidshare ?? Raczej nie było by to problemem i co jakiś czas mógłbym takie cuś wrzucić.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Gdzie mozna ogladąć mecze NHL? sledziłem dziś w nocy na nhl.com, jednak widze, że chyba trzeba płacić za ogladanie live?
Jest jakaś inna strona?
---
Dziękuje Odisio i Mozaykin i innym - ostatnimi czasy, dzięki waszym typowym troszkę wygrałem ???? )
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jakiś czas napinki nie było w temacie... Od czasu do czasu się pojawia.
Posprzątałem trochę tutaj.
Kilka uwag ode mnie:
Janek58 miło, że czytasz forum. Miło, że podejmujesz temat, ale jeśli każdy Twój post ma na celu wytknięcie błędów jednej osoby to powoli staje się to tendencyjne i stajesz się mało wiarygodny. Poza tym chyba jesteś kibicem Ottawy... ;)
Zapraszam Ciebie jako moderator działu do udzielania się w temacie poprzez pisania analiz a nie tylko do wytykania błędów.
Mozaykin witam na forum ????
Śledzę inne fora/strony/blogi hokejowe jak tylko mam czas. Dlatego dla mnie nie jesteś anonimowy w przeciwieństwie np. do Janka.
Mało ciekawie czyta się posty jak jedna osoba zwraca się do drugiej per &quot;koleś&quot; (&quot;Koles wez sie ogarnij i idz bawic sie do swojej piaskownicy...&quot;), &quot;chłopaku&quot;, a już w ogóle per &quot;jesteś pionkiem na szachownicy&quot;...
Jeśli chcecie komuś tak dowalać to piszcie na PW.
Jak ktoś się pojawił na forum. Napisał analizę. Co lepsze typ wszedł na totalnym luzie. A tutaj nagle okazuje się &quot;gęsta&quot; atmosfera to raczej nie zachęci tej osoby do dalszego pisania...
------------
Gdzie mozna ogladąć mecze NHL? sledziłem dziś w nocy na nhl.com, jednak widze, że chyba trzeba płacić za ogladanie live?
Jest jakaś inna strona?
Polecam:
http://www.myp2pforum.eu/nhl-icehockey/
http://atdhe.net/
----------
Jak już jest o czepianiu się...
NHL - sezon 2009/2010 - to nie jest dział. To jest temat o NHL. Hokej - to jest dział. Błąd w systematyce forum ;)
A jak chcecie zobaczyć szczyt czepiania się to:
Nie pisze się &quot;rozegranych w przeciągu&quot; tylko &quot;rozegranych w ciągu&quot;. Przeciąg to jest jak otworzy się okno i drzwi w mieszkaniu... ;)
Na koniec...

Errare humanum est ;)
Dziś tylko dwa mecze.


Zapraszam do rzeczowej dyskusji :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom