>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
TB@OTT ottawa REG 2.00 ⛔

Teamy graly juz ze soba w tym sezonie dwukrotnie, w obu meczach gospodarz mial zdecydowana przewage, najpierw Sens rozgromili Tampe 7-1, a nastepnie Bolts rozstrzygneli mecz na swoja korzyc 5-2. Mysle ze i w tym przypadku wygra gospodarz, w regulaminowym czasie gry.. przemawia za tym przede wszystkim fatalna dyspozycja TB w ostatnich trzech meczach: porazki po slabej grze z Philadelphia 2-6 i z New Jersey 1-2 SO (mimo ze wynik meczu z NJD nie wyglada zle to punkt dla tragicznie grajacej Tampy uratowal szczesliwym strzalem Stamkos oraz Nity w bramce) oraz ostatni mecz w Toronto, gdzie najslabszy team NHL zdecydowanie przewazal (sam Kessel oddal 10 groznych strzalow)... Co wiecej TB bardzo slabo spisuje sie na wyjazach, odnoszac dotychczas tylko jedno zwyciestwo i to w ww. meczu z Toronto.. Ottawa w ostatnich pieciu meczach zdobyla jedynie 4 pkt, mysle ze 4 dni odpoczynku miedzy ostatnim meczem a dzisiejszym powinny pozytywnie wplynac na calkiem silny i wyrownany sklad Sens w tym sezonie.


I Ottawa wygrala... ale po OT. Nie ma jak dwie nieuznane bramki w 3 tercji...????



1-0 (100%)
sredni kurs typow 1.85
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Na dzisiejszą NHL-ową noc polecam rozpatrzenie 2 moim zdaniem dobrych typów na oraz SJS ML i CGY ML przy bardzo dobrych kursach. DET wyraźnie nie radzi sobie w obrnie a w osłabieniu potrafia się pokazać z najgorszej strony, dodatkowo jest kilka kontuzji w tym 2 kontuzje dotyczą dobrych zawodników. Praktycznie obrona DET jest moim zdaniem uzależniona od formy Osgooda na bramce a jego forma do stałych nie należy, raz broni komplenie beznadziejnie, zwykle średnio a czasami zdarzy się dobry występ tak jak ostatnio gdy zaliczył 100%sv. W offensywie równiez w DET nie za wesoło, bo Skrzydła worków bramek nam nie prezentują jak narazie w tym sezonie jak nas do tego przyzwyczaili. Teraz może coś o ich przeciwnikach - Sharks w bardzo dobrej formie, dobrze sobie radzą w obronie, głownie zasługi dla Nabakova a jeszcze lepiej w ataku, który jak narazie pokazuje klasę: Patrick Marleau; Dany Heatley; Devin Setoguchi i genialnie asystujący im Joe Thornton. Niestety Setoguchi nie zagra z powodu kontuzji, jednak mimo tego ofensywa dalej jest mocna a napewno mocniejsza w statystykach wzgledem ich przeciwników. Uważam, że Sharks wykorzysta słabą organizację obrony DET, ubije kilka goli a sam bez większych trudów odeprze ataki przeciwników.
CGY ML gra dziś z STL. Nutki dopadły kontuzje i niektórzy kluczowi zawodnicy nie zagrają a inni mogą być osłabieni i nie wpełni sił. CGY nie ma kompletnie żadnych kontuzji i zagra w FULL dyspozycji zawodnikami. Płomienie to drużyna bardzo offensywna i ze strzelaniem goli nie ma problemów, dlatego myśle, ze sobie poradzą z gorzej dysponowanymi Nutakmi.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago win (60 min) [2.30] ⛔
Pierwsze spotkanie obu ekip w tym sezonie, w sezonie poprzednim Chicago całkowicie zdominowało rywalizacje pokonując Phoenix czterokrotnie - w tym sezonie według mnie powinno być podobnie. Ostatnie dwie porażki Kojotów zwiastują chyba to co o czym pisałem jakąś chwile temu - powolny spadek w dół tabel, zwłaszcza przegrana we wczorajszym meczu przeciwko Colorado które jest przecież dosyć pokaźnie osłabione (a dodatkowo na bramce stał Budaj ledwo co po wyleczeniu świńskiej grypy) musiała odbić się na psychice zawodników Coyotes bo stracili oni chyba definitywnie królowanie na zachodzie i prędko go nie odzyskają bo już dziś piekielnie trudny pojedynek z Chicago. Chicago które jest mocno wypoczęte i głodne gry, będzie to ich dopiero pierwsza gra w listopadzie podczas gdy Phoenix grało wczoraj a także w dwóch inny meczach &quot;więcej&quot; niż Blackhawks. Chicago które przypominam jest jednym z głównych kandydatów do wygranej Stanleya w tym sezonie, jest bardzo mocne na tą chwile zarówno w ofensywie jak i na tyłach - dobrą formą popisuje się bramkarz Huet który już od dłuższego czasu nie przepuścił więcej niż dwie bramki (odwrotnie Bryzgalov który po piekielnie dobrym październiku w listopadzie jakby spuścił z tonu i przepuszcza sporo bramek). Mi osobiście bardzo imponuje gra Chicago w tercji neutralnej i defensywnej, ładnie i dużo ruszają się obrońcy dają dużo wsparcia zarówno bramkarzowi jak i napastnikom. W Phoenix główną zasługą niewielu straconych bramek był Bryzgalov ale podczas gdy on ma słabsze dni może być ciężko z bronieniem własnej bramki.
Anaheim Ducks - Nashville Predators -&gt; Anaheim win (60 min) [2,05] ✅
Nashville ostatnio zdołali wygrać dwukrotnie, jednak ich gra nie zrobiła na mnie większego wrażenia - ot tak w ich stylu trochę porozbijali rywali o bandę i wykorzystali swoje okazje. Dziś w tej ekipie zabraknie chyba jedynej ich gwiazdy czyli Shea Webbera obrońcy który zazwyczaj stanowi o sile tej drużyny. Oprócz niego nie zagrają asy linii ataku czyli Erat, Dumont, Totoo, Arnott - można powiedzieć że pierwsza i druga piątka tego zespołu będzie kompletnie inna od optymalnych. Anaheim mimo dwóch porażek ładnie zaprezentowali się zarówno na tle Pingwinów (trudne zadanie żeby na tle mistrzów wypaść dobrze) oraz Kojotów - gra głównie pierwsza linia w której rządzą Perry i Getzlaf ale wobec takich absencji u Predatorów to powinno spokojnie wystarczyć. W obsadzie bramkarskie orzekłbym remis zarówno zarówno Hiller jak i Rinne cenie za ich refleks i wygimnastykowanie. Nashville strzela bardzo mało bramek a w wyniki kontuzji nie dysponuje nawet graczami mogącymi zagrozić Kaczorom, nawet w Power Play NAS mają problemy z utrzymaniem krążka w tercji rywali a jeszcze gdy zabraknie Webbera powinno to być sprawą wręcz skomplikowaną. Anaheim natomiast wykorzystuje dużą część gry w przewadze zdobywając bramki a okazji do gry w Power Play im nie brakuje bo w ataku Ducks dysponują młodymi i szybkimi zawodnikami którzy często zmuszają rywali do łapania kar. Kaczory powinny dziś wygrać na własnym lodzie
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja uwazam troszke inaczej niz maritos i bardziej w roli faworyta stawialbym zespol Nutek... Nie ma za tym typem wielu plusow, mimo to uwazam, ze nie ma lepszego rywala do przelamania sie na wlasnym lodzie niz grajace ofensywnie Plomienie. Calgary wygralo z Dallas ale mecz bez rewelacji, Nutki pausu&#39;ja od 4 dni czekajac na kolejnego rywala...w skladzie jest faktycznie troszke kontuzji, no ale w moim odczuciu nie ma tragedi. Napewno Calgary zaatakuje ostro i byc moze to Nutki ich pograza...
pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja także się z Maritosem nie zgadzam ale dla odmiany z typem na SJS ???? Myślę że Detroit dziś postawi twarde warunki Rekinom i stać ich na to spokojnie, problemy w obronie i nie stabilna forma Osgooda to oczywiście prawda ale już w ostatnim meczu z Bostonem widać było lekką poprawę w obu sprawach. Co do braków to ja bym nie oceniał tutaj na minus dla Red Wings bo w Sharks zabraknie nie tylko Setoguchiego i Pavelskiego ale także ważnego jak z pewnością wiesz Maritos obrońcy Roba Blake&#39;a (który notabene wczoraj dał zwycięstwo w karnych SJS). Detroit bardziej wypoczęte i tu bym także szukał szansy dla nich, dziś zwycięskich streak SJS poważnie zagrożony dla mnie No Bet lub Detroit ????
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
zabraknie nie tylko Setoguchiego i Pavelskiego ale także ważnego jak z pewnością wiesz Maritos obrońcy Roba Blake&#39;a
Hmm Pvelski dobry zawodnik o oczywiście gra zapewne z nim jest łatwiejsza, ale SJS gra bez niego praktycznie od początku sezonu, zagrał on 2 spotkania/16 dotychczasowych także jego brak to nic szczególnego
Rob Blacke, oczywiście się tutaj zgodzę ???? człowiek I lini obrony to ważny gość. Zamiast niego zapewne wystąpi równiez dobry Kent Huskins, choć wiadomo nawet jakby zagrał tak dobrze jak Black to jednak zgranie z partnerem z obrony też ma tu znaczenie.
Jednak ja stawiam własnie na SJS, ponieważ uważam ze te rotacje par obrońców nie poniosą na tyle dużego osłabienia by Rekiny nie potrafiły odparować ataku DET ????

Pozdrawiam M.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Hmm Pvelski dobry zawodnik o oczywiście gra zapewne z nim jest łatwiejsza, ale SJS gra bez niego praktycznie od początku sezonu, zagrał on 2 spotkania/16 dotychczasowych także jego brak to nic szczególnego
Nie no nie powiedziałbym że nic szczególnego bo Pavelski gdy jest dysponowany to pierwsza linia SJS jeden z lepszych centrów w ogóle. To tak samo jakby powiedzieć że brak Franzena (bo zagrał trzy razy) to nic szczególnego - a jednak ????
Życzę powodzenia bo sam nie obstawiam tego spotkania
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Gdybać sobie można, ale trzeba się skupić na tym co jest na daną chwile ???? Gdyby Savard, Krejci i Lucic grali to też by było super i zobaczylibyśmy zapewne Boston z tamtego sezonu ale niestety ich nie ma przez większość czasu i jak to wyglada każdy wie ????

Pozdrawiam M.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Detroit Red Wings - San José Sharks Pavel Datsyuk 2 lub więcej punktów (2,70)

Wczorajszy typ na liczbę punktów ładnie trafiony, więc pora pójść za ciosem. Dziś w Detroit spotkanie gigantów NHL Detroit Red Wings podejmą San Jose Sharks. Obie drużyny sezon rozpoczęły dość spokojnie, w późniejszym czasie znacznie lepiej spisywali się goście, którzy obecnie mają passę 6 wygranych meczów z rzędu. Detroit taką serią poszczycić się nie może, gdyż ich gra wygląda troszkę w kratkę. Po meczu, dwóch dobrych przychodzi nagłe załamanie i gorszy występ. Ostatnio jednak dość pewnie pokonali ekipę Boston Bruins 2-0. Znakomicie w tamtym meczu spisał się Chris Osgood, który zaliczył ShootOuta. Jeżeli chodzi o absencję w obu drużynach to po stronie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Johana Franzena, Andreasa Lilji oraz Valtteri Filppuli. Natomiast u gości nie zagrają Torrey Mitchell, Joe Pavelski, Devon Setoguchi oraz Ryan Vesce. Patrząc pod względem historycznym San Jose nie gra się dobrze w Detroit. Na 15 spotkań Skrzydła wygrały, aż 12 krotnie, odnosząc tylko 3 porażki. Jednak nie granie drużynowym się dziś zajmę tylko podobnie jak wczoraj zagraniem zawodnika, który zdobędzie co najmniej dwa punkty w tym meczu. Na dziś wybrałem Pavla Datsyuka, który w ostatnich meczach błyszczy formą. Początek sezonu wyglądał dość niemrawo, a Pavel nie potrafił złapać rytmu. W ostatnich czterech spotkaniach wygląda to jednak zdecydowanie ciekawiej, ponieważ Rosjanin punktował we wszystkich czterech, a co najmniej dwa punkty zdobył w trzech. Ogólnie Pavel punktował w całym sezonie dwu punktowo czterokrotnie. Dość słabo u Pavela wygląda na razie zdobywanie bramek z czego był znany do tej pory. Uważam, że taki impas trwać wiecznie nie może i dziś pokaże również swoje strzeleckie umiejętności. Warto również zauważyć, że jest on pierwszy centrem drużyny, grającym w pierwszej formacji. Do tego dochodzi również gra w przewagach w której Detroit ma dobry wskaźnik 22.4%. Również w przewagach Datsyuk występuje w pierwszej formacji. Typ wydaję się naprawdę ciekawy i warty zagrania. Tym bardziej, że Rosjanin jest ostatnio w wyśmienitej formie.

Kurs z: Unibet
 
marts 15K

marts

Użytkownik
Przed nami kolejna porcja NHL,zapowiada się nieprzespana noc,a jutro męczarnie,ale cóż:-D. Od rana spoglądam na plan gier jakie nam serwuje dzisiaj NHL i muszę stwierdzić,że mimo dosyć bogatej oferty jest ciężko:-D.Jadąc po kolei,trzy mecze na którym skupiam tej nocy uwagę.Boston-chętnie bym na nich postawił parę groszy,ale jak wcześniej Maritos przedstawił,brak Savarda,Lucica i Krejciego zniechęca mnie do tego typu,skłaniałbym się w tym meczu na under,gdyż boston bez swoich kluczowych zawodników stał się drużyną &quot;underową&quot; na co wskazują wyniki ostatnich meczy tej drużyny.Kolejnym moim &quot;wybrankiem&quot; do przerobienia jest spotkanie Ottawy,która ostatnio nie spisuje się najlepiej,nie dziwi mnie jednak ostatnia porażka z Atlantą,która jest dla mnie czarnym koniem tego sezonu.Senators zagrają bez Spezzy i Volnchekova,szczególny będzie brak tego pierwszego,który odnotował w tym sezonie już 8 asyst i jest w czołówce punktujących swojej ekipy.Obie drużyny rozegrały już w tym sezonie 2 mecze,za każdym razem wygrywał zdecydowanie gospodarz.Ostatnio &quot;lekko&quot; się zbulwersowałem czytając analizę któregoś z kolegi,że Tampa w meczu z Philadelphią,nie umiała dobrze rozegrać krążka w swojej tercji,a przy w grze w przewadze gubili krążek itp.Bardzo mi się podobała ich gra,śmiem stwierdzić,że momentami byli drużyną szybszą,ładniej rozgrywającą,choć wynik tego nie odzwierciedla.Dziś jednak,jestem skłonny postawić &quot;kilka złotówek na Senatorów z północy,którzy po kilkudniowym odpoczynku będą głodni zwycięstwa.Moim rodzynkiem dzisiejszej nocy jest mecz Atlanty z ekipą Jackets.Gdy patrze na grę Thrashers,widzę zę w tej druzynie drzemie ogromny potencjał,pięknie rozjechali w ostatnim meczu Montreal,mimo iż Price zbytnio sie nie popisał,aż dłonie składały się do oklasków,poszli na wymianę ciosów i uciszyli fanów canadiens,którzy fantastycznie dopingowali swój zespół.Grają świetnie na pamięć,bardzo dobrze się rozumieją i myślę,ze choć wyników na razie brakuje,drużyna będzię się pięła w górę tabeli.Atlanta dziś zagra bez Hainseya ,Valabika i co może lekko niepokoić Kovalchuka,który trafiał w tym sezonie już 9 razy,w ostatnim wygranym spotkaniu strzelali jednak koledzy,więc sympatyczny Ylia jak widać nie jest niezastąpiony.W ekipie kurtek nieco więcej kontuzji,z ważniejszych firm nie zagra Brassard,Commodore czy Huselius.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Minnesota Wild - Vancouver Canucks


Niklas Backstrom vs Andrew Raycroft

typ: 1ML ⛔
kurs: 1.87
buk: Sportingbet
wynik: 2:5


pytanie brzmi - ile dobrych spotkań pod rząd zagra Raycroft ? dziś liczę na to, że wreszcie &quot;się popisze&quot; i wpuści parę klopsów :-&gt; poza tym u Canucks szpital, łudzę się zeby Henrik Sedin nie zagrał ( chociaz z drugiej strony mam go w teamie w fantasy ;) ) ale zapewne &quot;wybiegnie&quot; na lód, chociaż oczywiscie jest kontuzjowany tak samo jak Ryan Johnson. i oby nie pokazali pełni umięjętności.
Minnetki to bardzo dolidna domowa ekipa i:

Wild are 10-1 in their last 11 games as a favorite.
Wild are 7-1 in their last 8 home games.
Wild are 6-1 in their last 7 games as a favorite of -110 to -150.
Wild are 5-1 in their last 6 games as a home favorite of -110 to -150.
Wild are 4-1 in their last 5 vs. a team with a winning record.
Wild are 38-13 in their last 51 home games vs. a team with a road winning % of less than .400.
Wild are 88-43 in their last 131 games as a home favorite.


jest też jeden spory statystyczny minus:
Wild are 1-8 in their last 9 vs. Western Conference.

Minety nie wygrały w domu z Vancouver od trzech spotkań ( 1:2 1:2 2:3 ), goscie mają obecnie o wiele lepszy bilans (9-7-0-0) do Minnesota (5-9-0-0) ja jednak pozostanę przy swoim &quot;czuju&quot; i zgodnie z sugestią buków faworyta upatruję w gospodarzach.

p.s.
okazało się, że bramkarz gospodarzy zagral katastrofe :/
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Carolina Hurricanes vs Toronto Maple Leafs
Typ: 2 (2.45)
Buk bet365​


Rozumiem, że pewnie większość zarzuci mi dziwne poglądy odnośnie Huraganów, jednak muszę się przyznać że dziś już nie biorę pod uwagę aspektu przełamywania się itp.
Powód tego jest bardzo prosty, spotykają się dziś dwie najgorsze drużyny ligi jak do tej pory. W wielu tabelach sąsiadują ze sobą w przeróżnych statystykach, nawet dorobek punktowy się zgadza ponieważ oba team&#39;y stanęły na 7.
Wydaj się że to gospodarze dziś powinni być uprzywilejowani jednak pojawia się problem, dziś znowu zabraknie Staala, który może i nie błyszczy ale z nim przynajmniej Hurricanes zdobywali bramki, bez niego 3:0 na Florydzie. Jak również sam fakt, że Huragany ostatnio jak już pisałem 2 dni wcześniej nie zdobywają zbyt wielu bramek, a śmiem twierdzić że w dzisiejszej potyczce bez bramek może im być ciężko choćby zremisować w regulaminowym czasie gry.
Piszę o remisie ponieważ &quot;biedne&quot; Liście z Toronto przeżywają plagę remisów cztery mecze z rzędu przegrywali po dogrywce lub karnych. Na pewno jest to ważny punkt tej analizy, który znacznie przechyla szalę z szansami na korzyść Toronto. Od czasu powrotu do bramki Gustavssona, czyli od meczu z Anaheim, Toronto radzi sobie znacznie lepiej, na pewno niektórzy pamiętają typ na Toronto w Anaheim i moje uzasadnienie, którym był powrót Jonasa do bramki. W przeciwieństwie do Caroliny, Liście mogą się również pochwalić tym, że będą mieli w swoich szeregach zdrowego Phila Kessela, oczywiście nie wymagajmy od niego już cudów, ale myślę że jego sama obecność na lodzie dużo daje drużynie z Kanady.
Podsumowując sytuacja obu ekip jest dramatyczna i chyba nikt w obu klubach nie spodziewał się tak słabego startu, obie drużyny nie mogą wygrać od kilku/nastu dni, oczywiście seria Hurricanes jest już znaczna jednak to dziś nie gra roli. W mojej ocenie po stronie Toronto są wszystkie najlepsze atuty kwestia tylko czy będą potrafili je dobrze wykorzystać. Kaberle, Hagman, Grabovski nie bez powodu wymieniam te nazwiska ponieważ ostatnio są to najjaśniejsze punkty Toronto i w nich upatruję potencjalnych liderów na dzisiejszy mecz. Huragany owszem mogą się przełamać jednak by to się stało naprawdę muszą przejść małą metamorfozę, co przy stawce takiego meczu może być trudniejsze niż się komukolwiek wydaje.
Ryzykuje regular time ponieważ, gatunkowo mecz należy do ciężkich a z doświadczenia wiem, że takie spotkania lubią być rozstrzygane &quot;dosadnie&quot; przez jedną z drużyn.
Goalie: Ward (CAR) - Gustavsson (TOR)
Pozdrawiam.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Carolina Hurricanes vs Toronto Maple Leafs / Typ: 2 (2.60) Betsson lub ML po 2,05
Popieram analizę JuanRomana, CAR gra naprawdę beznadziejnie - wpuszcza dużo goli a ze strzelaniem również jest bardzo krucho i zwykle czekają na okazje z PP, które też nie zawsze idą tak jak by tego chcieli. TOR dotrzymywało tempa Huraganom, ale w tej drużynie wkońcu coś się ruszyło i nie chodzi tutaj o jedno spotkanie lecz o 4-5 spotkań które Leafs zagrało bardzo ładnie, dużo strzałów i przy tym zadowalająca skuteczność a dodatkowy atut to PowerPlay w którym miotają nieźle.

Pozdrawiam M.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Florida Panthers - Washington Capitals -&gt; Washington win (ML) [1.91] ✅
Nie ma Ovechkina nie ma zwycięstw ? Tak to na razie wygląda ale byłbym zdania że i bez Alexa Caps są drużyną zdolną do odnoszenia wygranych z każdą inną ligową ekipą. Po serii efektownych wygranych przyszła seria trzech porażek, tak to już w hokeju bywa, w tych trzech porażkach Washington nie zagrał słabych spotkań po prostu czegoś zabrakło. Odwrotnie natomiast w ekipie Floridy, są zwycięstwa ale na moje oko to trochę zasługa bramkarza i niezdecydowanej gry przeciwników, są pewne braki w kadrze gra w obronie i wyprowadzaniu krążka wcale się tak nie poprawiła aby nagle uznać że Florida jest w stanie wygrywać długimi seriami. To będzie drugi mecz bez Ovcy dla Caps, w pierwszym przegrali ale po ładnym meczu z Devils (2-3), zespół ma swoich liderów - w obronie punktujący niezmiennie od 10 spotkań Green (2 gole i 9 asyst w ostatnich 10 grach) w ataku Nicklas Backstrom (2 gole i 5 asyst w ostatnich 5 meczach) więc o zdobycze punktowe nie martwiłbym się zbytnio, na bramce zagra dziś prawdopodobnie Jose Theodore zresztą gdyby miało dojść do występu Varlamova nic w moim myśleniu by się nie zmieniło bo oceniam ich formę aktualnie na równo. Jeśli ktoś z zawodników Floridy będzie dziś się mocno przeciwstawiał lepszemu ogólnie zbiorowi hokeistów z WAS to może nim być tylko bramkarz Tomas Vokoun ostatnio notujący pozytywne występy. Jeśli chodzi o statystyki to tych którzy lubią porównywać i rozpatrywać aspekt cyferkowy z pewnością przekona fakt że chyba we wszystkich a na pewno we wszystkich najważniejszych statystykach zdecydowanie górą jest ekipa Capitals. Dodając do tego wszystkiego bardzo słabą postawę w PP Panter i ich bierną postawę w ofensywie (na zasadzie mamy Vokouna niech on się martwi) stawiam na Caps, podpierając typ ML tylko ze względu na to że jest to mecz wyjazdowy bez Ovcy w kadrze.
 
marts 15K

marts

Użytkownik
Dzisiaj krótsza analiza, bo jutro 24 h w robocie i pora na kimono:-D
Devils-Islanders,liczyłem na dużo niższy kurs na gospodarzy,a tu okazja,którą biorę bez wahania.Jersey ostatnio nieźle sobie poczynają,choć osobiście nie darzę ich zbytnio sympatią,ale dziś mimo tego stawiam na nich bez wahania.Ekipa Islanders wreszcie się obudziła i zaczyna punktować,ale mimo wszystko należy moim zdaniem do ligowych średniaków i w dzisiejszym meczu nie daję im szans,wiec:


Devils-Islanders 1 2.05


Bardzo ciekawie wygląda również mecz Colorado-Chicago,w którym upatruję win gospodarzy

Colorado-Chicago 1 2.25


Sorry za byle jaka analizę...udanych weekendowych łowów:spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do typów JR08 i Maritosa to ja bym Panowie się nie zgodził tzn nie powiem że Toronto nie wygra ale dla mnie mecz jest no bet. Obie drużyny ciągną długie serie przegranych, obie chcą bardzo je przerwać i tutaj może się moim zdaniem zdarzyć wszystko. Przyglądałem się ostatnio bardziej Carolinie i oni naprawdę swoją postawą nie zasługują na tak długi streak loss no ale NHL nie wybacza ????
Mimo wszystko życzę powodzenia z typami bo ja to omijam szerokim łukiem.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks


Craig Anderson (10-3-0-2) 2.11 GAA .936% vs Cristobal Huet (5-4-0-1) 2.37 GAA .895%

typ: 2ML
kurs: 2.1
buk: Sportingbet
wynik:4:3OT


lubie przełamania... tutaj może zdarzyć się kilka, a &quot;Szikago&quot; aż tak słabo nie jeździ, żeby był na nich taki kurs, dlatego widzę tutaj value na gości. Colorado w domu niepokonane &quot;rozjechali&quot; na własnej tafli minn Detroit czy San Jose. Wygrywają głównie za sprawą dobrej obrony oraz fenomenalnie broniącego w tym sezonie Andersona. Liczę, że dzisiaj pęknie ich domowy magii czar tak samo jak wczoraj królowie pokazali dobry hokej pingwinom poza tym:

Blackhawks are 7-1 in their last 8 vs. Northwest.
Avalanche are 8-17 in their last 25 vs. Western Conference.
Blackhawks are 4-0 in their last 4 games playing on 0 days rest.


oraz od poprzedniego sezonu zauwazylem ze ta statystyka ma dużo do powiedzenia ( chociaż sam nie mogę dojść czemu ? )

Blackhawks are 4-1 in their last 5 Friday games.
Avalanche are 2-9 in their last 11 Friday games


liczę na soidny ofensywny hokej ze strony Blackhawks i przełamanie ich wyjazdowej niemocy mimo dobrej gry.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
zdecydowanie zgodze sie z typami na Toronto... co z tego ze Carolina zanotowala 10 porazek z rzedu, zanotuje 11.. Ogladalem ostanie mecze Toronto, duzo walki, zaangazowania, ale i... nieporadnosci i pecha.. mysle ze mecz na szczycie przechyla na swoja korzysc, przemawia za tym i brak Staala w Canes i powrot Kessela do sklady Leafs... jednak na dzisiejsza noc mam nieco inny typ:


VAN@DAL vancouver ML 2.34 ⛔

Nie wiem czemu bukmacherzy i specjalisci tak mocno faworyzuja w tym meczu Dallas... ale dziekuje im za to, bo dzieki temu mamy baardzo ciekawy kurs ML na Canucks.. Dallas ostatnie 3 pojedynki gralo bezbarwnie, ponoszac 3 porazki...Natomiast Vancouver widac ze zlapalo wiatr w zagle... 3 zwyciestwa z rzedu i to nie z byle sredniakami...bo zwyciestwo na lodzie Minnesoty nie nalezy to latwych wyczynow, odprawili z kwitkiem rowniez rewelacyjne Colorado i zawsze grozne NYR, wszystkie 3 ww. mecze pewnie, roznica 3 goli.... Mimo, ze kontuzje sa, to w tym teamie jest i chemia.. GoCanucks!



1-1 (50%)
sredni kurs wygranych typow 1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom