>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Wild - New York Rangers
Typ: New York Rangers wygra dokładnie 2 golami
Kurs:4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ całkowicie na przełamanie.Rangersi zawiedli na całej lini przegrywajac 3-1 z Islanders ale potrafie to zrozumieć bo każde derby w każdym sporcie są zaciete i o wynik nigdy nie można być do końca pewnym.Stawiam dziś po raz kolejny na Strażników bo głupio było by dziś przegrac z Wild.
Minnestota zajmuje 27 miejsce z dorobkiem 6 punktów 93 zwyciestwa,6 porażek).
Rangers 5 miejsce (8 zwyciestw,4 porażek w tym jedna w dogrywce).Mają na koncie 17 punktów i tracą do liderującego Colorado 5 oczek.
Marian Gaborik w poprzednich sezonach grał w ekipie Minnesoty.Teraz przyjdzie mu zagrac przeciwko nim i licze ,ze zagra na 110% .
Nie bede wymieniał znaczących postaci Rangers w tym sezonie bo wymieniałem w poprzednich analizach i wydaje mis ei że nie ma sensu kopiowania tego.
Gaborik 18 pkt,Prospal 16 pkt,Kotalik 12 pkt. Troszke zawodzi Chris Drury który ma tylko 5 pkt ale z czasem dojdzie on do pełni formy.
Najlepszym nabytkiem Wild jest Martin Havlat ,który przeszedł z Chicago.
Narazie nie może wkomponowac sie w zespół.
Widac to po statystyce +/- ,w któej to Martin ma aż -10.
Licze dzis na przełamanie sie Rangers i licze również na to ze pozbieraja sie po Derbach Nowego Jorku.
Poprzednis ezon był podobny w wykonaniu Strażników.Przez pierwszych kilka spotkań byli liderem ligi,a z czasem pojawiac sie zaczęło coraz wiecej porażek i w efekcie cudem dostalis ie do Play-off.Teraz z pewnoscia chcą uniknoć takiej sytuacji.
Tak jak pisałem typ jest na przełamanie i myśle ze przełamanie nastąpi bo Wild nie ma kim grać .Jedyna ich szansa w Niklasie Backstromie ale ten puszca dosc duzo goli wiec wszystko przemawia za Rangers.Podobna sytuacja była dziś w nocy,gdzie Kings podejmowali Canucks lecz w tamtym meczu wygrali ci &quot;słabsi&quot;,dziś myśle ze tak nie bedzie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Panowie a myslal ktos moze o meczu Klonowych? Liscie przelamaly sie, co prawda ostatnie spotkanie porazka 4-3 po karnych z Dallas ale styl byl juz niezly, przynajmniej dobrze rokujacy na np. dzisiejsze spotkanie... Szable juz dosc dlugo wygrywaja, chyba jak na ten zespol juz starczy, jedyne co moze sie nie podobac w tym typie to fakt iz puki co nic nie zapowiadalo gorszej formy gospodarzy, nie ma takze wskazan, ze owa ekipa &quot;splywa&quot;... nie mniej jednak odwazne typy w NHL poplacaja..
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Panowie a myslal ktos moze o meczu Klonowych? Liscie przelamaly sie, co prawda ostatnie spotkanie porazka 4-3 po karnych z Dallas ale styl byl juz niezly, przynajmniej dobrze rokujacy na np. dzisiejsze spotkanie... Szable juz dosc dlugo wygrywaja, chyba jak na ten zespol juz starczy, jedyne co moze sie nie podobac w tym typie to fakt iz puki co nic nie zapowiadalo gorszej formy gospodarzy, nie ma takze wskazan, ze owa ekipa &quot;splywa&quot;... nie mniej jednak odwazne typy w NHL poplacaja..
Ja właśnie tak myśle o meczu Toronto. Rzeczywiście zaznacza się wzrost formy Maple Leafs. Dołączyć można do tego rewelacyją postawę w PP, przypominam iż Toronto jest w tej chwili najlepiej wykorzystującą drużyną grę w przewadze. Także nie są na tak straconej pozycji, a typ na ML2 ze stawką 2,55 w Betsson jest wart ryzyka ;)
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
Ja właśnie tak myśle o meczu Toronto. Rzeczywiście zaznacza się wzrost formy Maple Leafs. Dołączyć można do tego rewelacyją postawę w PP, przypominam iż Toronto jest w tej chwili najlepiej wykorzystującą drużyną grę w przewadze. Także nie są na tak straconej pozycji, a typ na ML2 ze stawką 2,55 w Betsson jest wart ryzyka ;)
Ale dla odmiany warto dodać,że Toronto jest najgorzej broniącą drużyną grającą w osłabieniu. Wydaje mi się,że Buffalo wyjdzie z dzisiejszego pojedynku zwycięsko. Wątpie by podobnie jak Ducks pozwolili sobie na tak dużą ilość kar, a nie oszukujmy się,że głównie dlatego Toronto wygrało tamten mecz.
Warto też zauważyć,że Buffalo w zeszłym sezonie odnieśli 5 zwycięstw z Maple Leafs na sześć rozegranych spotkań(w tym 5 ostatnich).
No i mają świetnego Millera w bramce.

A Toronto ostatni mecz z Dallas przegrało po dogrywce a nie po karnych ;)
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Powiem Wam Panowie, że dzisiaj Islandersi mogą wydawać się skazani na pożarcie aczkolwiek czy passa WAS tak długo będzie trwać?
Większość ostatnich spotkań tych drużyn zakończyło się overem, jednak dzisiaj wydaje mi się, że może być under. Kursy są niezłe (na U 6 około 2.00). Dodajmy do tego jeszcze fakt, że na 6 ostatnich meczów WAS, Wyspiarze jako jedna z 2 drużyn (obok NAS) potrafiło zagrać na dogrywkę. Spodziewam się zażartej walki w tym meczu i zmęczenia WAS. Dzisiaj stawiam na under 6 po ładnym kursie, dodatkowo nieźle wygląda X2 na Islanders (ok 2.20).
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

TYP:1

Bez Malkina Kennedyego i Gonchara zagrają dziś Pingwiny z Columbus. Te trzy nazwiska to znaczące osłabienie dla ekipy z Pittsburga. Podpora obrony Gonchar, najlepszy asystent w drużynie Malkin i drugi w kolejności strzelec Kennedy te statystyki mówią same za siebie. Po drugiej stronie Nash z niezłym wsparciem Vermetta i Husseliusa. Czy CBJ wykorzystają to iż Pingwiny to jedna z najczęściej karanych ekip NHL?? Czy Mason odzyska superformę z zeszłego sezonu ?? Liczę na powtórkę wyniku z września tego roku i wygraną CBJ na własnym terenie z Pingwinami. Columbus do dobrze poukładana drużyna i dotychczasowe wyniki nie są chyba zadowalające, a mecz ze zdobywcami Pucharu Stanleya to dobry moment na przełamanie.
Mój typ Win CBJ 60 min.




Już o tym meczu dziś pisałem po przemyśleniach typ: TORONTO WIN 60min.​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ale dla odmiany warto dodać,że Toronto jest najgorzej broniącą drużyną grającą w osłabieniu. Wydaje mi się,że Buffalo wyjdzie z dzisiejszego pojedynku zwycięsko. Wątpie by podobnie jak Ducks pozwolili sobie na tak dużą ilość kar, a nie oszukujmy się,że głównie dlatego Toronto wygrało tamten mecz.
Warto też zauważyć,że Buffalo w zeszłym sezonie odnieśli 5 zwycięstw z Maple Leafs na sześć rozegranych spotkań(w tym 5 ostatnich).
No i mają świetnego Millera w bramce.

A Toronto ostatni mecz z Dallas przegrało po dogrywce a nie po karnych ;)
Dla mnie mecze z zeszłego sezonu lub z lat poprzednich bardzo mało liczą się w ocenie szans na zwycięstwo w danym meczu, w NHL zbyt szybko się wszystko zmienia i za bardzo liczy się dyspozycja dnia albo i godzin żeby patrzeć ileś miesięcy wstecz no ale niektórzy lubią w statystyki się bawić ????
Ja dziś również z nadzieją spoglądam na Maple Leafs - zespół zaczął w końcu zdobywać więcej bramek niż 1-2 w spotkaniu a do bramki wrócił w końcu ktoś na poziomie czyli Gustavsson i widać że obrońcy dużo lepiej czują się z nim za plecami. Zaletami Toronto jest gra w Power Play i tutaj można spodziewać się chyba bramek z ich strony, największym minusem jest praktycznie pewna strata bramki przy złapaniu kary ... no ale może to uda im się zniwelować - Buffalo ma jeden z lepszych początków w lidze od lat i prędzej czy później musi ujść z nich &quot;para&quot; a wręcz przeciwnie Toronto. Nie miałem dziś czasu na długą wnikliwą analizę ale po takim kursie spróbuje zagrać na Klonowe Liście aha i jeszcze jedno - powinno być dużo bramek ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
W zespole z Vancuver szpital kompletny. Podpisanie na szybko kontraktu z mlodym bramkarzem ktory badz co badz zaprezentowal sie calkiem calkiem wczoraj. Ano wlasnie wczoraj. Wyjazd do La i ciezki mecz musialy sie odbic na formie druzyny a tu dzisiaj juz mecz z Anaheim i to na ich wlasnym terenie ktorzy ostatni mecz grali 4 dni temu (feralna porazka z Toronto ktorzy badz co badz byli kompletnie rozpaczliwie waleczni) ; wiadomo dlaczego). Nie wierze ze kaczki przegraja u siebie 5 raz z rzedu, a kurs dosc wysoki 1.6 ml i 2.06 reg.

Moj typ na dzisiaj:

Anaheim
wygrywa z Vancuver✅
Polecam conieco rozstawic co do X/remisu
 
marts 21,9K

marts

Użytkownik
Anaheim Ducks - Vancouver Canucks typ: 2 kurs: 3,3

Zrobiłem wielkie oczy jak zobaczyłem kurs i nie pomyślałem za długo by postawić pieniądze na Vancouver.Jak kolega sajuken napisał,szpital rzeczywiście jest,ale zawodnicy będący w grze spisują bardzo dobrze,zobaczymy na ile sił wystarczy,ale dzisiaj jestem bardzo dobrej myśli.Miałem przyjemność oglądać mecz kaczek z St.Louis,na który z reszta postawiłem pieniądze,łapałem się za głowę,gdy widziałem co wyprawiają kaczory!Piach totalny,potem zastanawiałem się,czy to tylko taka mała wpadka,chwilowa niedyspozycja,ale nie,kolejne mecze utwierdziły mnie w przekonaniu,że faktycznie coś nie trybi w ekipie Anaheim.Kolejne trzy mecze u siebie i trzy porażki z Dallas,Columbus i Toronto.Dziś kolej na Vancouver,które co prawda na wyjazdach nie grzeszą mega skutecznością,ale ostatnie wyniki napawają optymizmem.Fantastyczna gra w obranie we wczorajszym spotkaniu,Los Angeles na pięć meczy rozegranych u siebie(nie licząc meczu z Canucks) strzeliła 25 bramek,czyli średnia jest 5 bramek na mecz!Wczoraj tylko jedna brameczka i porażka &quot;Angelesów&quot; po karnych.Oczywiście mam świadomość,że mecz meczowi nierówny,zawodnicy Vancouver zapewne będą mieli w nogach wczorajszy mecz,ale na dziś powinno wystarczyć powera by pokonać Anaheim.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
St. Louis Blues - Florida Panthers -&gt; St Louis win (60 min) [1.90] ⛔
Jedyne w tym sezonie spotkanie obu zespołów. W tamtym sezonie na dwa mecze między tymi zespołami dwukrotnie lepsi okazali się gracze Blues. W tym sezonie obie te drużyny mają problem z wygrywaniem, tyle tylko że Florida ma problem z wygrywaniem ogólnie a St Louis jakoś nie może się przełamać u siebie, gdzie na pięć meczy wygrała do tej pory tylko jeden. Z kim jednak zdobywać punkty u siebie jak nie z osłabioną i słabą chyba jak nigdy ekipą Panter ? David Perron z St Louis pozostaje liderem swojej drużyny jeśli chodzi o zdobycz punktową, nie zdobył jednak ani gola ani asysty już od siedmiu spotkań i myślę że zrobi wszystko aby w tym meczu przed własną publicznością przerwać tą złą serie. Jeśli chodzi o braki to ważne ogniwa Florydy nie wystąpią, mam na myśli Bootha, Dvoraka i Moore&#39;a. W ostatnim czasie to Florida rozegrała więcej spotkań niż St Louis i myślę że świeżość i energia w tym meczu będą po stronie Blues - powinni oni zacząć poprawiać niekorzystną statystykę meczy na własnym lodzie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie mysle o NYI ML✅ oraz Florida ML✅... Wyspiarze juz ostatnio pokazali sie z dobrej strony w meczu z WAS, WIN ze Straznikami, moze to wlasnie ten moment zeby zlamac passe Szabli?
Florida wczoraj wygrala ML chociaz mogla juz w 60&#39;, szczegolnie z dobrej strony pokazal sie strzelec pierwszych 3ech bramek ktorego Vader podebral 20 minut przedemna w Fantasy;)

Vader// Pobrałem go już po pierwszym golu... Zerkałem na niego już od tygodnia ;)
W jednej lidze tak mi ktoś podebrał dobrego LW. Tym razem nie dałem się :p
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A ja moze zaskocze typem ale wydaje mi sie ze w meczu Buffalo z NYIslanders po prostu nie padnie remis...Obie druzyny graly sporo w zeszlym tygodniu meczy, obie zakonczyly wczorajsze meczepo dogrywkach pozostawiajac sporo sil na tafli. Nie wierze ze dzisiaj jeden z zespolow po prostu &quot;nie padnie&quot; i oda meczu jesli bedzie przegrywal 2 golami. Kurs moze nie zachecajacy bo w granicach 1/3, ale jesli mozna powiedziec o czyms pewnym w tym meczu to wydaje mi sie ze wlasnie o tego typu &quot;typowi&quot;.

NY Islander vs Buffalo
Typ: No Draw ✅ (5:0, wedlug planu:spokodfhgfh ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
New York Rangers - Boston Bruins
Typ: UNDER 5,5 / 1,80 / Expekt
✅
Jak zwykle ciekawie zapowiadające się derby dywizji, tym razem Atlantic.
Strażnicy po bardzo mocnym początku zaliczyli ostatnio kilka słabszych występów. Bardzo znaczący jest tu brak kontuzjowanego Mariana Gaborika, pod nieobecność którego Rangersi przegrali najpierw derby z Islanders a potem z Wild strzelając w tych meczach w sumie tylko 3 gole. Gołym okiem widać, że bez Mariana ich atak traci dużo ognia, dzisiaj również nie zobaczymy go na lodzie. Jeśli chodzi o Miśki to w ich ofensywie również jest niewesoło. Odejście Phila Kessela było poważnym ciosem przed rozpoczęciem sezonu. Co gorsza kontuzji doznał główny motor pierwszej linii czyli Mark Savard, a także wartościowy Milan Lucic. Nie zanosi się więc, żebyśmy dzisiaj obejrzeli popisy ofensywne obydwu zespołów. Strzelaniu goli nie sprzyja również obsada bramki: Tim Thomas i Hendrik Lundqvist to fachowcy z najwyższej półki. Spodziewam się tutaj zaciętego meczu, ale oba zespoły raczej będą grać uważnie w defensywie i nie sądzę żeby wpadło więcej niż 5 goli. Kurs całkiem przyjemny więc zachęcam do gry.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Rangers - Boston Bruins -&gt; Boston win (ML) [2,40] ⛔

Podczas gdy Rangers gdzieś zatracili swoją dobrą formę, Boston zdaje się stawać na nogi, coraz lepsza gra we wszystkich formacjach a co najważniejsze niezłe wyniki wyprowadzają Bruins w górę tabeli. Dziś NYR ponownie osłabiony bez lidera Gaborika, gdy jego brakuje ciężko idzie zwłaszcza z szybkim wyprowadzaniem ataków. W trzech ostatnich grach ciężar ofensywny wziął na siebie Blake Wheeler i dziś to także on powinien punktować dla Bruins. Do bramki wraca Tim Thomas który musi udowadniać że nadal zdolny jest być ostoją, bo coraz lepsze występy pokazuje jego rywal do kandydata no 1 Rask. New York jest zawsze groźny u siebie dlatego typ lepiej podeprzeć ML. Rosnąca forma Bruins i opadająca Rangers to główny motyw tego typu - zaimponowała mi tez ostatnio dobra forma defensywy Misiów z Bostonu - wydaje się że optymalny poziom w końcu osiągnął Zdeno Chara który dyryguje grą na tyłach.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
Typ: 2ML
Za kilka godzin zostanie rozegrany mecz pomiedzy druzynami, ktore sa duzym zaskoczeniem tego sezonu, szczegolnie rewelacyjni goscie. Otoz jesli Lawiny zdobeda tej nocy punkty w Vancouver to zostana liderami tabeli ogolnej NHL i tylko potwierdza tym fakt, ze sa najwieksza rewelacja tego sezonu. Nie wiem jak to sie stalo, ze mlody zespol grajacy raczej srednio chocby sezon temu gra teraz tak wybornie, ale musze im pogratulowac za to co robia, a szczegolnie chlopakowi o polskich korzeniach - Wojtkowi Wolskiem, ktory jest jednym z najlepszych graczy w zespole. Niezaleznie czy grali u siebie czy na wyjezdzie potrafili oni wygrac z Red Wings, Flames, Bruins, Sharks, prezentujac caly czas naprawde wysmienita forme. Dopiero w ostatnim meczu przyszla porazka z wracajacymi do formy Sharks. W porownaniu z Lawinami Orki spisuja sie po prostu... przecietnie, co idealnie ukazuje ich 15 pozycja na 30 druzyn. Nie graja oni tak jak przyzwyczaili wczesniej, widac, ze cos sie w tym zespole zacielo. Ostatnia dotkliwa porazka w Anaheim tylko to uwidocznila. W dodatku pokazala jak wiele dla tej druzyny znaczy goalie Luongo, ktory ostatnio nie wystapil. Watpliwe jest rowniez to, ze zagra dzis, co daje kolejny argument na stawianie na gosci. Druzyna z Colorado juz nieraz wygrywala z ekipa z Vancouver, rowniez na wyjezdzie i trudno mi uwierzyc, by bedac w tej formie nie dali znow rady wygrac z Orkami, ktorzy nie graja obecnie na miare swych mozliwosci.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning
Typ: Strzelec bramki (60&#39;) Ryan Malone / 3,20 / Doxxbet

Dzisiaj taki nietypowy typ ;). Jak narazie Bolts nie zachwycają jako team natomiast wybijającymi się jednostkami są Steven Stamkos i Ryan Malone. Obydwaj prezentują świetną formę strzelecką. Długo zastanawiałem się na którego z nich zagrać, ale Steven strzelał gola w ostatnich 5 spotkaniach no i ta passa musi się skończyć niebawem, dlatego też typ na Ryana. W tym sezonie jest wyjątkowo skuteczny bo aż 8 z 31 jego strzałów wylądowało w siatce rywali, czyli średnio co czwarty.
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
NY Islanders - Edmonton Oilers -&gt; 2 ML (1,85)
Był taki czas,że Islanders (wraz z Toronto) nie mieli na swoim koncie żadnego zwycięstwa,więc co niektórzy grali na ich przełamanie. Więc ja też dziś zagram na przełamanie zespołu z Nowego Jorku,tylko odwrotnie ???? .
Uważam,że trzy zwycięstwa z rzędu to i tak dużo jak na ich możliwości i ta pomyślna dla nich seria zakończy się dzisiejszej nocy.
Może i Edmonton nie wygrywa na wyjazdach,gdzie nie strzelają zbyt wielu bramek,ale warto zwrócić uwagę,że do tej pory przegrywali na wyjeździe z mocnymi zespołami (Chicago,Calgary,Vancouver oraz ostatnio z Boston) a gdy przeciwnik był troszkę słabszy (Predators) potrafili to bezwzględnie wykorzystać,więc NY na pewno jest w ich zasięgu.
Typuje ostrożnie ML z uwagi na to,że aż w siedmiu na trzynaście spotkań z udziałem Islanders był wynik remisowy.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning
Typ : Philadelphia Flyers - 1.5
Kurs : 2.7
Bukmacher : bet365
Analiza :
Ostatnie spotkanie jakie ogladałem w wykonaniu Flyers był mecz z Washington.
Było to fantastyczne spotkanie ,które obfitowało w wiele szans dla obu ekip.
Przewage przez całe spotkanie mieli Lotnicy,a w pierwszej tercji wygladało to tak jak by Phila grała w przewadze.
Wynik okazał sie bolesny dla Flyers bo przegrali 4-2 a przy prowadzeniu 2-0 mieli kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie prowadzenia.Przy wyniku 3-2 mieli karnego,którego niepotrafili zamienić na gola.Do gry Capitals wprowadził Alex Ovieczkin,który ładnym strzałem z nadgarstka strzelił gola kontaktowego.
Oby wiecej takich spotkań,w wykonaniu Flyers jak i innych zespołów bo wówczas hokej staje sie lepszym widowiskiem od każdego sportu.
Widac ze Flyers są w formie bo pokonali w ostatnim spotkaniu Caroline az 6-1.
Ale nie ma sie co dziwić kiedy do Wachovia Center przychodzi ponad 19 tys sympatyków Lotników.
Mecz z Caroliną był troszke dziwnym spotkaniem,widziałem tylko gole i ciekawe sytuacje tego spotkania ale widac że Phila ma problemy z łapaniem kar.Zdecydowanie tych kar w ostatnim spotkaniu było za dużo.W drugiej tercji Carolina strzelała na bramke Emery&#39;ego aż 20 razy,co wyglada dosc nie ciekawie.Dużo zawdzieczają bramkarzowi Lotnicy ale od tego jest bramkarz by ratowac swój zespół przed utratą bramek.
Tampa Bay gra w kratke.raz wygrywa raz przegrywa .Narazie na ich koncie jest tylko 4 zwyciestwa i 7 porażek (4 po dogrywkach i rzutach karnych).
Nie wygladaja na drużyne w pełni formy.Dzis czeka ich cieżka przeprawa i wydaje sie ,ze jest nie do przejscia ale niewolno przesądzac spotkań w hokeju a szczególnie w NHL.
Ja stawiam na zwyciestwo Flyers z handicapem ponieważ kieruje sie ostatnim spotkaniem z Caroliną i Washington.Jezeli zagraja tak jak w ostatnich spotkaniach to zobaczymy pogrom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom