>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: New York Islanders - New York Rangers
Typ:New York Rangers -1.5
Kurs:3.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Czas na pierwsze w tym sezonie derby Nowego Jorku.W roli gospodarza Islanders ,którzy czekają na przełom ,jednak ten nienastepuje juz od dobrych kilku sezonów.Ten sezon zaczeli fatalnie ale nie ma sie co dziwić,bo wielkich zwrotów nie widac w tej drużynie.
Po 10 meczach rozegranych mają zaledwie 7 pkt.
Strzelonych goli 22 ,straconych az 37.Częsciowo Islanders mają pecha bo przegrali aż 5 dogrywek w tym 2 po karnych.
Statystyki sa nie ubłagalne ,ostatnie 5 spotkań tych druzyn ,gdzie gospodarzem byli Islanders przegrywali ze Strażnikami.Co wazniejsze 4 mecze kończyły sie zwyciestwem z handicapem -1.5.
W tym sezonie drużyna Rangers wzmocniła sie dosć solidnie i wygląda na to ze dziś nie bedzie lepiej dla Islanders.
Marian Gaborik,który przeszedł z Minnesoty do Rangers jest w wysmienitej formie.Ma juz na koncie 18 pkt (10 goli,8 asyst).Biła sie cała liga o tego zawodnika i jak widac wiedzieli o kogo walczą.Skorzystali na tym Rangersi.Nastepnym hokeistą w wybornej formie jest Prospal,który asystuje na życzenie.
Wymieniac mozna w nieskończonośc ,bo cała druzyna spisuje sie wybornie.
Ostatni medcz Ranger był dośc dziwny,bo spodziewałem sie gradobicia w strone Bryzgalova,a tych było jak na lekarstwo.
Jednak na 11 strzałów do siatki wpadł krązek az 4 razy i po 27 minutach rosjanina zmienił LaBarbera.
Mecz zakończył sie wynikiem 5-2 dla Rangers .Zwyciestwo należało sie Nowojorczykom,
wykożystali prawie wszystkie szanse i zamieniali je na gole.
Wszystko przemawia za drużyna prowadzoną przez Tortorelle i nie wyobrazam sobie innego rezultatu w tych derbach jak wysokie zwyciestwo Rangers i dopisanie 6 z rzedu wygranego spotkania na Nassau Veterans Memorial Coliseum.
 
kurek 0

kurek

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
kurs: 1.90
buk: unibet

Analiza:

9 zespol obecnego sezonu podejmuje outsidera ligi jakim jest Toronto. Choc ostatnio przekonywujaco pokonali Anaheim Ducks 6-3 to byla to ich pierwsza wygrana a za nami juz przeszlo 9 kolejek . Pierwszą wygraną w sezonie zapewniła im dobra gra w przewadze. Na sześć strzelonych goli, aż pięć padło w taki sposób. Hat-trickiem popisał się Niklas Hagman, a po jednym trafieniu dodali Michaił Grabowski, Lee Stempniak i Tomas Kaberle. Mysle ze w starciu z mocniejszym rywalem jakim niewatpliwie jest Dallas Toronto nie ma szans. Dwa razy z rzedu nie przytrafi sie mecz w którym wszystko im wchodzi a przeciwnicy praktycznie sami sie oslabiaja . Dallas dopiero rozegral 3 spotkania na swoim lodowisku wiec trudno mi jest ich oceniac. Ale ostatnie wyjazdowe z wyciestwo 1-4 z St. Louis Blues. Dobre mecze z Los Angeles King i Anaheim Mighty Ducks , sprawiaja ze są oni faworytem tego meczu. Typuje 3-1.
 
marts 88,8K

marts

Użytkownik

Columbus Blue Jackets -Phoenix Coyotes typ:1 kurs: 2,05


Kurtki po niezbyt udanej podróży,wracają na własny lód,by walczyć o kolejne zwycięstwo.Wyjazdowe porażki nie z byle kim,bo z Calgary,Edmontonem oraz rewelacją rozgrywek,drużyną Los Angeles.Na plus oczywiście zwycięstwo z kaczkami,w której to drużynie nie dzieje się ostatnio zbyt dobrze.Martwi duża liczba straconych bramek przez drużynę Columbus,sam trener Ken Hitchcock,stwierdził w jednej z wypowiedzi,że jest to dla niego bardzo niepokojące i drużyna popracuje nad poprawieniem tego elementu gry.Steve Mason,ostoja bramki Jackets zapewne będzie chciał szybko zapomnieć o ostatnich występach i dzisiejszej nocy poprawi swoja statystykę.Skoro potrafili przed feralną podróżą pokonać we własnej hali rewelacyjny Los Angeles,tym bardziej powinni zdobyć dziś drużynę kojotów,która nie tak dawno bo 11 października tego roku na własnym lodzie uległa drużynie Columbus.Poprawa gry Masona plus kontynuacja wspaniałych występów Rick Nasha,Antoine Vermette, czy Huseliusa powinny dać zwycięstwo ekipie kurtek:spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Columbus Blue Jackets vs Phoenix Cayotes
Typ: 1 (2.05) ⛔ 1:4
Buk: Ladbrokes


Spotkanie drużyn, które bardzo dobrze rozpoczęły regular season, jednak &quot;im dalej w las, tym ciemniej&quot; i można powiedzieć, że również w przypadku tych drużyn sprawdza się to powiedzenie. Kurtki i Kojoty legitymują się takim samym bilansem 6-4-0 i można powiedzieć, że mają bardzo podobny scenariusz ostatnich spotkań.
Zespół z Phoenix po serii 4 zwycięstw z rzędu, poległ najpierw u siebie z Kings, a następnie w Nowym Yorku z tamtejszymi Rangers. Oba mecze dowiodły, że tak wychwalana defensywa Kojotów, prawdopodobnie była w dużej mierze miernikiem dyspozycji Bryzgalova, który już choćby w meczu z NYR na 11 oddanych strzałów wpuścił 4. Wiele wskazuje na to że dziś kolejną szansę otrzyma LaBarber, który znacznie lepiej zaprezentował się w dalszej części meczu przeciwko Rangers.
Szczerze powiedziawszy, ekipa dzisiejszych gości niczym wielkim nie zachwyca, a utwierdził mnie w tym ostatni mecz. Według mnie przez większą część meczu na lodzie istniał tylko jeden zespół, Phoenix wydawało się być drużyną całkowicie zdezorganizowaną, co jak na taką rewelację wydawało mi się dość dziwne. Mimo wszystko to tylko spostrzeżenia z jednego meczu, a jak wiemy mecz meczowi nie równy i sądzę, że dziś zobaczymy już całkiem inną jakość Kojotów.
Columbus Blue Jackets i Steve Mason, można powiedzieć że jedno bez drugiego żyć nie może, tyle że gdy najlepszy debiutant zeszłego sezonu łapie zadyszkę od razu odbija się to na wynikach. Dużym zaskoczeniem dla mnie były ostatnie wyniki jakie osiągała drużyna Kurtek, chodzi mi tu bardziej o kwestie zdobyte/stracone bramki. Oczywiście można to sobie tłumaczyć spotkaniami na wyjeździe, ale nic nie dzieje się przypadkiem i tak jak w pierwszych spotkaniach Columbus w defensywie spisywał się wybitnie tak po ostatnich czterech z czego w trzech bronił Mason, można odnieść wrażenie, że chyba wracamy do starego stylu i wszystko w rękach &quot;Mr Zero&quot;. To tyle negatywów ze strony CBJ, przejdźmy do pozytywniejszych aspektów, w końcu to na nich dziś stawiam. Na pewno cieszy postawa na własnym lodzie do tej pory trzykrotnie Kurtki grały w domu i nikomu nie udało się wywieźć choćby punktu. Kolejny plus to tylko trzy stracone bramki na własnym lodzie tylko tak jak już wspominałem wyżej, trzeba brać poprawki na pewne anomalia w drużynie Kurtek :jezora:. Myślę że również nie można narzekać na moc ofensywną gospodarzy, Rick Nash, Jakub Voracek czy Krystian Huselius jak na razie robią świetną robotę w kwestii zdobywania bramek, oczywiście Nash to człowiek orkiestra i do 6 G dorzucił już 9A, myślę że sporym objawieniem jest Antoine Vermette, który już w tamtym sezonie po przejściu z Senators dał się poznać z bardzo dobrej strony a na dzień dzisiejszy ma w swoim dorobku 3G i 7A. Columbus jak się okazuje ma również kilku procentową przewagę w statystykach PP i PK, które dość dobrze prezentują się na tle procentów Phoenix. Jednak mimo wszystko to tylko teoretyczne podejście do sprawy, a tafla wszystko zweryfikuje, stąd też staty uznajemy jako mały plus na korzyść gospodarzy.
Podsumowując, pierwsze spotkanie tych drużyn w Phoenix zakończyło się zwycięstwem CBJ 0:2, obie drużyny notują ostatnio słabsze występy także wydaje się że mecz będzie o podwójną stawkę. Wiele będzie zależało od postawy bramkarzy, którzy ostatnio nie zachwycali w obu ekipach, póki co pewne jest że zobaczymy Mason, w Phoenix jak na razie ostatecznej decyzji nie podjęto. Po stronie Kurtek atut własnej hali, która jak do tej pory była bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że po dzisiejszym meczu nadal tak zostanie.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: Los Angeles Kings -1.5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kursy leca w dół dość szybko.Polecam puszczać jak najszybciej bo typ jest pewny,przynajmniej na zwyciestwo Los Angeles.ja typuje Kings z handicapem poniewaz licze na wysokie zwyciestwo gospodarzy.
Dlaczego tak myśle???Odpowiedz jest prosta. Bramkarz Canadiens i zarazem wielka gwiazda tej druzyny niezagra przez conajmniej tydzień ,ponieaż ma pękniete żebro.
Do kontuzji doszło po strzale Niklasa Hagmana w sobotnim meczu przeciwko Toronto Maple Leafs.I mimo tej kontuzji zagrał z Red Wings ,co skończyło sie porazka Canadiens i puszczeniem 5 goli przez Roberto.
Luongo został wybrany w minionym tygodniu gwiazdą tygodnia ,jeżeli chodzi o bramkarzy.
Teraz zastąpi go Andrew Raycroft ,który nie zagrał jeszcze pełnego spotkania w sezonie,wiec nie do końca wierzy w niego opiekun Canadiens.
Po drugiej stronie staną Królowie ,na której czele stanie gwiazda poprzedniego sezonu Anze Kopitar.Słoweński center Kings był w dniu ogłoszenia gwiazd tygodnia NHL.com.pl był najlepiej punktującym graczem ligi [21 punktów, w tym 10 bramek].
No było by wielką niespodzianką ,gdyby Kings przegrali z powaznie osłabionym rywalem.
W ekipie Canadiens zabraknie również Sami Salo,który w poprzednim sezonie pomógł Vancover dostać sie do Play-off.Kolejnym kontuzjowanym i znacznym osłabieniem jest Pavol Demitra i Daniel Sedin.
W takiej formie Kings rozniesie Canadiens i nie pozostawia śladu na gosciach.
Przypomne że kursy spadają dosc szybko.
Polecam mój typ ,a dla userów lubiacych pewniejsze typy z mniejszymi kursami polecam
LA Kings (zwyciestwo) kurs w granicach 1.6 ,wejdzie easy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Do benqsimens popraw sobie w poście wyżej bo cały czas piszesz &quot;Canadiens&quot; a opisujesz drużynę Canucks ...
Nashville Predators - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago win (60 min) [2,10] ⛔
Chicago stanie dziś przed szansą wygrania z Nashville po raz trzeci w tym sezonie, i ma na to duże szansę bo w obecnej formie obu zespołów to Blackhawks wyglądają zdecydowanie lepiej. Oba zespoły rywalizują w Central Division, a więc pojedynki między nimi mają szczególną wagę - nie ma więc mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu ze strony CHI. Nashville jak ogólnie wiadomo mają problem ze strzelaniem bramek, ale już szczególnie problem ten nasila się w meczach z Chicago - w dwóch przegranych dotychczas meczach przeciwko Blackhawks , Predators zdobyli zaledwie jedną bramkę. Jeśli chodzi o poprzednie mecze obu zespołów to muszę wspomnieć o pięknej bramce Patricka Keana w poniedziałkowej wygranej Chicago przeciwko Minnesocie. Był to 50 gol tego zawodnika na taflach NHL i jego wielki talent jak widać rozwija się aż nadto prawidłowo ???? Jeśli chodzi o grę &quot;Predków&quot; to w ich stylu, mocno w strefie obronnej licząc na jakąś kontrę lub z przewagi - wyniki i gra całkiem przyzwoita. Niewątpliwą i chyba jedyną gwiazdą Nashville podczas nieobecności kapitana Arnotta (kontuzja), jest Shea Webber który zagrał bardzo dobry mecz w meczu przeciwko Dallas. Jeśli chodzi o team Chicago to w końcu równą i wydaje się bardzo wysoką formę złapał bramkarz Huet który w dwóch ostatnich meczach wpuścił zaledwie jedną bramkę - to szczególnie ważny dla mnie argument biorąc pod uwagę nie możność Nashville w strzelaniu bramek ... Oba zespoły zagrają bez swoich kapitanów, więc w tym wypadku sprawę określiłbym jako remis - jest jednak także mały pozytyw ze strony Blackahawks bo w dzisiejszym meczu do ustawienia powróci prawdopodobnie ważny obrońca Brent Seabrook. Z optymizmem można dziś postawić po bardzo ładnym kursie na wygraną CHI
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
benqsimens - nie traktuj tego jako wtrącanie się w Twoja analizę, ale warto dodać, że zawodnicy których wymieniłeś pauzują od dłuższego czasu (co za tym idzie VAN musiało przez ten czas poukładać sobie grę bez nich). Do składu w meczu ze Skrzydłami wrócił natomiast Schneider (zdobył nawet bramkę). To prawda, że Luongo był ostatnio w świetnej formie i czeka dziś Orki ciężki mecz.
Kusi mnie dziś typ na Red Wings (choć ostatnio nie mam do nich szczęścia). Grają w kratkę, nawet osiągając przewagę w meczu pozwalali sobie wydrzeć zwycięstwa. Dziś jednak zmierzą się z Edmontonem (drużyną zawsze groźną u siebie - licząc reg. time 4-1-1). Co skłania mnie dzisiaj ku Skrzydłom? Ano to, że Edmonton znalazł się w impasie. Trzy ostatnie mecze to trzy porażki. Bilans bramkowy tych gier wypada dla Nafciarzy miażdżąco 10-2 (w dwóch ostatnich grach nie zdołali pokonać bramkarzy rywali). Ze składu Edmontonu wypada kolejnych dwóch obrońców Visniowski i Smid (wcześniej wypadli Souray i Staios). Red Wings wygrali ostatni mecz na tafli VAN i myślę, że czas w końcu ustabilizować formę. Strzelili 5 bramek (choć trudno określić jak wymierny jest to wynik gdyż Luongo grał z kontuzją). W bramce prawdopodobnie wystąpi Howard. Nie wiem czy zagra dziś Datsyuk - to trochę martwi. Patrząc w nieodległą przeszłość w poprzednim sezonie DET odniosło z Edmontonem komplet 4 zwycięstw - zobaczymy więc czy będą potrafili podtrzymać tę passę i czy wynik ostatniego meczu jest zwiastunem odpowiedzialniejszej, skuteczniejszej gry.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie wydaje wam sie ze zawodnicy LA moga byc przemeczeni po wczorajszej konfrontacji z San Jose Sharks na obcym terenie a tu juz trzeba wracac do wlasnej hali z wypoczetymi Vancuver?
Mam pewne obawy co do Chicago poniewaz widac ze Predatorzy sie obudzili i wejda w ten mecz z &quot;marszu&quot;. Zmecza sie pewnie kolo drugiej kwarty... oby
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja nie tykam LA ze wzgledu na to iz Van nie remisowali juz od dawna i jesli mialbym sie sklaniac w ktora strone to wlasnie VAN ML lub poprostu remis...!
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc stawianie w tym meczu przeciwko Canucks z handi to dość duże ryzyko. Oczywiście brak Luongo to duże osłabienie i duża szansa przy ofensywnie grających Kings,ale trzeba mieć na uwadze,że po słabym początku Vancouver zaczęło grać na przyzwoitym poziomie,ostatnio dość pechowa porażka z Detroit,więc nie byłbym taki pewien tego typu na LAK.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
30-10-09 03:35 - NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: Los Angeles Kings -1.5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365

Jutro w nocy w lidze hokejowej NHL dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy Los Angeles Kings - Vancouver Canucks . Rzadko pisze analizy na hokej, ale tym razem postanowilem wybrac wlasnie ten mecz. Glownym powodem, na to, ze zdecydowalem sie zagrac ten typ jest fakt, ze w zespole gosci zabraknie podstawowego bramkarza. Jest to bardzo wazny zawodnik tej druzyny i jest to bardo powazne oslabienie. W jutrzejszym meczu zagra jego zmiennik Andrew Raycroft ,który nie zagrał jeszcze pełnego spotkania w sezonie i na pewno nie bedzie taki dobry jak jego kolega. Kolejna argumentem przemawiajacym za Los Angeles Kings jest zajmowana pozycja w tabeli zajmuja 5 pozycje. Natomiast ich rywale zajmuja gorsza 14 pozycje. Obydwie ekipy w ostatnich 6 spotkaniach prezentowaly taka samo forme. Obydwie druzyny na 6 meczy wygraly 4 mecze i 2 przegraly. Ale warto dodac, ze wtedy w ekipie gosci wystepowal ich podstawowy bramkarz. Oprocz bramkarza w zespole gosci nie beda mogli zagrac Sami Salo, Pavol Demitra i Daniel Sedin. Kontuzje druzyny Vancouver Canucks sa glownym powodem, ze gram na Los Angeles Kings i stawiam na wysokie ich zwyciestwo.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: Los Angeles Kings wygra różnica dokładnie 2 goli
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kursy leca w dół dość szybko.Polecam puszczać jak najszybciej bo typ jest pewny,przynajmniej na zwyciestwo Los Angeles.ja typuje Kings z handicapem poniewaz licze na wysokie zwyciestwo gospodarzy.
Dlaczego tak myśle???Odpowiedz jest prosta. Bramkarz Canucks i zarazem wielka gwiazda tej druzyny niezagra przez conajmniej tydzień ,ponieaż ma pękniete żebro.
Do kontuzji doszło po strzale Niklasa Hagmana w sobotnim meczu przeciwko Toronto Maple Leafs.I mimo tej kontuzji zagrał z Red Wings ,co skończyło sie porazka Canucks i puszczeniem 5 goli przez Roberto.
Luongo został wybrany w minionym tygodniu gwiazdą tygodnia ,jeżeli chodzi o bramkarzy.
Teraz zastąpi go Andrew Raycroft ,który nie zagrał jeszcze pełnego spotkania w sezonie,wiec nie do końca wierzy w niego opiekun Canucks.
Po drugiej stronie staną Królowie ,na której czele stanie gwiazda poprzedniego sezonu Anze Kopitar.Słoweński center Kings był w dniu ogłoszenia gwiazd tygodnia NHL.com.pl był najlepiej punktującym graczem ligi [21 punktów, w tym 10 bramek].
No było by wielką niespodzianką ,gdyby Kings przegrali z powaznie osłabionym rywalem.
W ekipie Canucks zabraknie również Sami Salo,który w poprzednim sezonie pomógł Vancover dostać sie do Play-off.Kolejnym kontuzjowanym i znacznym osłabieniem jest Pavol Demitra i Daniel Sedin.
W takiej formie Kings rozniesie Canuckss i nie pozostawia śladu na gosciach.
Przypomne że kursy spadają dosc szybko.
Polecam mój typ ,a dla userów lubiacych pewniejsze typy z mniejszymi kursami polecam
LA Kings (zwyciestwo) kurs w granicach 1.6 ,wejdzie easy.
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
benqsimens - nie traktuj tego jako wtrącanie się w Twoja analizę, ale warto dodać, że zawodnicy których wymieniłeś pauzują od dłuższego czasu (co za tym idzie VAN musiało przez ten czas poukładać sobie grę bez nich). Do składu w meczu ze Skrzydłami wrócił natomiast Schneider (zdobył nawet bramkę). To prawda, że Luongo był ostatnio w świetnej formie i czeka dziś Orki ciężki mecz.
Kusi mnie dziś typ na Red Wings (choć ostatnio nie mam do nich szczęścia). Grają w kratkę, nawet osiągając przewagę w meczu pozwalali sobie wydrzeć zwycięstwa. Dziś jednak zmierzą się z Edmontonem (drużyną zawsze groźną u siebie - licząc reg. time 4-1-1). Co skłania mnie dzisiaj ku Skrzydłom? Ano to, że Edmonton znalazł się w impasie. Trzy ostatnie mecze to trzy porażki. Bilans bramkowy tych gier wypada dla Nafciarzy miażdżąco 10-2 (w dwóch ostatnich grach nie zdołali pokonać bramkarzy rywali). Ze składu Edmontonu wypada kolejnych dwóch obrońców Visniowski i Smid (wcześniej wypadli Souray i Staios). Red Wings wygrali ostatni mecz na tafli VAN i myślę, że czas w końcu ustabilizować formę. Strzelili 5 bramek (choć trudno określić jak wymierny jest to wynik gdyż Luongo grał z kontuzją). W bramce prawdopodobnie wystąpi Howard. Nie wiem czy zagra dziś Datsyuk - to trochę martwi. Patrząc w nieodległą przeszłość w poprzednim sezonie DET odniosło z Edmontonem komplet 4 zwycięstw - zobaczymy więc czy będą potrafili podtrzymać tę passę i czy wynik ostatniego meczu jest zwiastunem odpowiedzialniejszej, skuteczniejszej gry.
Prawdopodobnie Datsyuk dziś zagra ????
Pavel Datsyuk missed practice Wednesday, but is expected to play against the Oilers tonight. Wings Lineup
http://www.dailyfaceoff.com/team-lineups/detroit-red-wings-team-lineup
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
na początku mały offtop: zaczyna się troszkę amatorka robić w dziale....

Moje typy na dziś:



TYP: 2

co tu dużo pisać w pełni zgadzam się z Odisio...​




TYP:2

Już raz w tym sezonie obie drużyny grały, górą byli Caps, podobnie jak teraz na terenie Atlanty, ale do czego zmierzam... kontuzja wykluczyła z gry gwiazdę i podporę drużyny Thrashers Ilię Kovalchuka i to może mieć wielkie znaczenie w postawie Atlanty. W ostatnim meczu obu tych drużyn zdobył 2 bramki, natomiast słaby występ w tym spotkaniu zaliczył Ovca, ale oglądam często mecze Caps i widać było malą zniżkę formy w ostatnim czasie u Ovcy. Takim przełomowym meczem był występ z Lotnikami uwieńczony 2 bramkami i mam nadzięję że teraz będzie tylko lepiej, chyba nie ma siły w ekipie Atlanty na powstrzymanie trójki Ovechkin Backstrom Semin. Nie ma też głównej armaty Kovalchuka, wszystko zmierza ku zdecydowanej wygranej Caps i ja na to liczę, a już niebawem zobaczymy czy miałem rację...Tak pokrótce bo mało czasu a za kilkanaście minut zaczynamy kolejną noc z NHL ????​
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No i znowu przeczucie mam dziwne co do meczu Chicago. Nie uwazacie ze Buki cos wesza. Kurs ogromny jak na tego typu mecz (Predators dwukrotnie pokonani w tym sezonie + slaba pozycja + zmeczenie po wczorajszym meczu) faworyt jest tylko jeden...wiec nie potrafie rozgryzc kursow 2.1 i 1.67ML. Cos tu nie gra....

Ja w kazdym razie na dzisiaj:

Chicago ML
Boston ML
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Sorrki, nie wiem czemu pisałem Canadiens,nieźle namieszało mi sie w łepetynie.... :p

Patologia..... oddali 12 strzałów,przy 30 Kings a w karnych potrafili wygrac....
 
P 0

peter-classic

Użytkownik
Mecz: Washington Capitals - New York Islanders
Typ: wygrana Washington Capitals
Kurs: 1.70
Buk: Expekt

Capitals zdystansowalo resztę stawki w Southeast, czują się i faktycznie są mocni u siebie a także nie przejawiają żadnego respektu grając na wyjazdach. Taka bojowa postawa pozwoliła im nabić 18 punktów i spokojnie prowadzić w grupie. Co prawda jest dopiero początek sezonu ale na pewno taka pozycja wyjściowa ułatwia im zadanie i odciąża z presji jaka wiąże się z ostrą walką o prymat w grupie. W tej chwili mogą głównie skupić się na pojedynach z liderami pozostałych grup. Czy jednak nie zaczną podchodzić zbyt zrelaksowani do gier z takimi zespołami jak dzisiejszy przeciwnik - Islanders? Ostatnie miejsce w grupie, początek sezonu a tu już dwie czarne serie porażek [jest chociaż pewien progres: pierwsza seria to sześć porażek, druga już tylko trzy]. Być może morale wzrosło po pokonaniu lokalnych rywali, Rangersów, którzy są w końcu wiceliderem grupy. Nie do końca jestem jednak pewien czy samą ambicją da się pokonać zespół z Waszyngtonu który ograł sześciu kolejnych przeciwników [w tym i NYI ale dopiero po dogrywce]. W bramce powinien wystąpić Jose Theodore, świetnie broniący gracz. Dużo bardziej szczęśliwy jednak dla zespołu jest Varmalov, paradoksalnie posiadający gorsze statystyki. U gości - rotacja. Ostatnio wystąpił Rosolon, dziś zagra Biron. I dobrze gdyż wyraźnie nie jest w formie. Capitals od pięciu meczów z Islanders nie przegrali żadnego, trzy z nich jednak kończyły się dogrywkami. Na 47 spotkań bilans goście mają równie mizerny - 12-32-3. Dziś ryzyka OT być nie powinno a jeśli mecz zostanie poważnie potraktowany przez gospodarzy o wynik nikt nie powinien drżeć.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Dzisiaj sporo ciekawych spotkań, więc jest w czym wybierać.

Zapraszam do dyskusji!
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
Typ: Team Toronto UNDER 3 goals/ 1,58 / Betway
✅
Typ: Team Toronto UNDER 2,5 goals/ 2,01 / Pinnacle ✅
Na początek mały joke. Co mają wspólnego Maple Leafs i kwadrat?....Obydwa mają 4 punkty ????
Joke zapewne mało śmieszny dla fanów Toronto, ale niestety bardzo prawdziwy. Chociaż w ostatnich meczach pojawiło się światełko w tunelu. Zwycięstwo nad Kaczkami z pewnością było efektowne, ale 6 goli Liści to głównie zasługa tragicznej gry Kaczek i właściwie rzekłbym głupoty, bo tyle bezsensownych kar zespołu w jednym meczu to nie pamiętają nawet najstarsi górale ???? . Również mecz w Dallas w którym Liście wywalczyły punkt pokazał pewien progres jeśli chodzi o ofensywę. Do tego prawdopodobnie w przyszłym tygodniu na lód wyjedzie wyczekiwany przez wszystkich fanów Phil Kessel. Dzisiaj jednak zadanie niesamowicie trudne bo naprzeciw nim wyjdzie dziś najlepszy jak narazie goalie ligi czyli Ryan Miller (1,60 GAA. 0.944 SV%). Ryan od początku sezonu gra znakomicie i nie widać póki co oznak załamania jego formy. Kurs niezbyt wysoki, ale typ ubezpieczony zwrotem w razie 3 goli Leafs. Nie wierzę żeby byli w stanie strzelić dziś więcej. Pokuszę się również o zagranie niższej linii 2,5 z lepszym kursem kiedy pojawi się na to oferta u innych buków.
Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
Typ: Columbus 60&#39;/ 2,45 / BAH (ciekawe)
⛔
Postanowiłem dziś zaryzykować conieco i postawić na Kurtki chociaż ostatnio spisują się nie najlepiej. Przegrane 4 z ostatnich 5 spotkań, zwłaszcza 2 ostatnie mecze z LA i Phoenix szczególnie słabe. Ogółem Columbus gra bardzo w kratkę od początku sezonu i trudno powiedzieć jak dalej będzie się kształtować ich forma w tym sezonie. Jedno co wiadomo na pewno to, że Steve Mason jest cieniem zawodnika z ubiegłego sezonu kiedy jako rookie został wybrany najlepszym goalie RS. Jak wiadomo pewny bramkarz daje duży komfort psychiczny zawodnikom z pola, czego o Masonie w żaden sposób nie da się powiedzieć. Jego 4 ostatnie występy to prawdziwa tragedia, 20 wpuszczonych goli i zaledwie 81,1% obronionych strzałów. Steve zatracił gdzieś swój ogromny potencjał, ale jak to często bywa, aby wznieść się na swój wysoki poziom potrzebuje świetnego meczu, w którym się poprostu przełamie. Drugim zawodnikiem, który nie spełnia jak narazie oczekiwań jest Derick Brassard. Derick miał w tym sezonie tworzyć zabójczy duet wraz z liderem zespołu Rickiem Nashem, w preseason widać było między nimi dobrą chemię, ale od początku sezonu to Nash jest tym który ciągnie całą ofensywę Kurtek. Kristian Huselius i Antoine Vermette, również spisują się nieźle, ale wydaje mi się, że w tym zespole brakuje drugiego gracza z najwyższej półki, który wziąłby na siebie ciężar gry.
Jeśli chodzi o Pingwiny to ostatnio zespół posypał się conieco. Do kontuzjowanych Sergeia Gonchara, Maxima Talbota i Tylera Kennedy&#39;ego dołączył Evgeni Malkin.
Rosjanin od pewnego czasu grał już z urazem ramienia, ale ponieważ Pingwiny nabiły sobie już sporo punktów nie ma się co szarpać zbytnio na początku sezonu i została podjęta decyzja że Gieno odpocznie ok. 2-3 tygodni. Jest to na pewno rozsądna decyzja jeśli przypomnimy sobie jak zespół funkcjonował w pierwszej części ubiegłego sezonu, przemęczony i rozbity przez liczne kontuzje. Miejsce Malkina w drugiej linii zajmie w tej sytuacji Jordan Staal. Marc Andre Fluery również będzie dziś odpoczywał i zamiast niego obejrzymy Brenta Johnsona. Myślę, że w najbliższych meczach Pingwiny trochę wyluzują, sezon jest zbyt długi żeby grać na najwyższym poziomie bez wytchnienia no i liczę na to, że Kurtki skorzystają dziś na tym i zainkasują zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Minnesota Wild vs New York Rangers
Rangersi niespodziewanie ulegli drużynie ze swojego miasta przedwczorajszej nocy. Nie trzeba jednak tak bardzo lekceważyć Islandersów, bo marny bilans punktowy jaki mają wynika... z pecha (wiele przegranych po OT). Dzisiaj niebiescy jadą na bardzo daleki zachód by zagrać z Minnesotą. Dzicy grają na początku sezonu bardzo słabo (bilans 3-9), grają przeciętnie w obronie. Co prawda na własnym lodzie całkiem dobrze sobie radzą (3-1, btw jedyne ich zwycięstwa, na wyjazdach same porażki), ale tak czy inaczje upatruje tu zwycięstwa przyjezdnych. Rangersi nadal trzymają formę i prezentują dużo lepszy hokej, i mają graczy, którzy potrafią pociągnąć grę sami (Prospal, Gaborik który być może dzis zagra. Lundqvist na bramce to nadal czołówka ligi (a na pewno radzi sobie lepiej niż Backstrom z Wild), dodając do tego słabiutką skuteczność Dzikusów (26 goli w 12 meczach, tymbardziej to bedzie żałosnie wyglądać jak wspomne, że tylko w 3 spotkaniach tego sezonu zdobyli więcej niż dwie bramki w meczu) uważam, że Rangersi dobrze zakończą podróż po zachodzie. IMO warto zagrać bo kurs też jest fajny.

Mój typ: NY Rangers @ 2.45 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom