>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Popieram typ Vespera, również myślę że Edmonton dziś wygrają z Isla ;)
Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings -&gt; Los Angeles win (ML) [2.25] ✅
Phoenix to zespół który chyba najdłużej utrzymuje swoją dobrą dyspozycje z drużyn określanych jako &quot;niespodzianki&quot; na starcie sezonu, ale Los Angeles jako jedna z nielicznych ekip w NHL potrafi strzelać bramki zespołowi Kojotów, udowodnili to już dwukrotnie że na nich magia Bryzgalova nie działa. To trzecie spotkanie tych zespołów w tym sezonie, raz wygrało Phoenix (6-3) raz Los Angeles (5-3) za każdym razem padło dużo bramek, a gdy bramek pada dużo to zazwyczaj wygrywa ekipa lepsza w offence - takim zespołem z tych dwóch są z pewnością &quot;Królowie&quot; którzy dysponują dużym potencjałem w ataku i to w każdej chyba formacji. Kojoty są do tej pory najlepiej broniącym zespołem w lidze z GAA = 1.92, ale czy na pewno tak świetnie bronią ? Otóż moim zdaniem nie, duża w tym zasługa obu bramkarzy grających na wysokim poziomie ale już samo poruszanie się obrońców i ich aktywność wskazuje że defensywa to nie jest aż tak mocna strono Coyotes jak mogłoby się zdawać - a ofensywa Kings to także czołówka ligi, średnia zdobywanych przez nich bramek to 3.29 na mecz i jak to wynika z dotychczasowych wyników Phoenix nie umie dobrze bronić w starciu z takimi mocno napierającymi rywalami. LA i PHX to rywale w Pacific Division więc mecz ma dodatkowe smaczki, wiadomo że z ekipami z tej samej dywizji opłaca się wygrywać kosztem nawet przegranych w innych przyszłych spotkaniach - myślę że wiedzą o tym doskonale gracze obu zespołów i dziś zobaczymy wiele bramek tak jak w meczach wcześniejszych z udziałem obu teamów. Kings zagrali świetne spotkanie przeciwko Vancouver, przegrali dopiero po rzutach karnych ale ogólnie zrobili na mnie dobre wrażenie i z przodu i z tyłu. Podobnie &quot;Królowie&quot; prezentowali się przeciwko Sharks - to również mecz przegrany ale po bardzo wyrównanej grze we wszystkich formacjach. Anze Kopitar który ma w tej chwili 21 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej ma wielką ochotę na to żeby to był jego sezon, aby tak było musi strzelać i asystować bo jego największy rywal w postaci Alexa Ovechkina udowadnia w każdym meczu że nie zamierza zwalniać tempa. Dobry okres gry dla zespołu LA ma młodziutki Scott Parse, który co ciekawe zadebiutował w NHL w tym sezonie właśnie w meczu przeciwko PHX - teraz Parse ma serie trzech meczy w których zdobywał punkty, czy zdobędzie je także dziś ? Można się tego spodziewać. Tak samo jak można się spodziewać dobrego występu bramkarza Qucika, w ostatnich trzech grach przepuścił on zaledwie trzy bramki a jego procent zatrzymywanych strzałów to .944, żeby nie było stronniczo to należy docenić również fakt że niedawno bramkarz Coyotes Bryzlaqov zanotował swój trzeci w tym sezonie &quot;shutout&quot;. Aby myśleć o korzystnym wyniku Kings będą musieli także popracować w defensywie, zwłaszcza przypilnować kapitana Kojotów Shane Doan&#39;a który w ostatnim spotkaniu obu zespołów zaaplikował królom dwie bramki - jeśli uda się im go zneutralizować to powinno być dobrze. Kurs myślę że bardzo atrakcyjny.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja jestem dziś odmiennego zdania jeśli chodzi o pojedynek Wyspiarzy z Oilers. Rozumiem Vesper, że chcesz zagrać na przełamanie serii zwycięstw, ale z możliwościami NYI to byłbym ostrożny ponieważ ta drużyna ma naprawde duży potencjał. Niech mi nikt nie wmawiam, że zwycięstwa z Rangers i Sabres to wypadki przy pracy ponieważ wyniki mówią same za siebie. Co więcej bardzo podoba mi się aspekt &quot;napędzania lokomotywy&quot; :-D ponieważ jakiś czas temu pisałem o Macie Moulsonie, a już dziś mogę swobodnie wymienić tu kolejnego strzelca którym jest Jeff Tambellini, odnotował już na swym koncie 6 trafień. Do tej dwójki oczywiście należy dodać Tavaresa i Okposo i na dobrą sprawę mamy już czterech zawodników, którzy mogą przesądzić losy spotkania. Początek sezonu był dla nich raczej formą przetarcia i dotarcia szyków, w tej chwili Islanders zdają się wychodzić na prostą.
Narzekałem trochę przy pierwszej analizie na postawę Birona i Rolosona, teraz muszę przyznać że jest znaczny postęp i rotacja służy NYI.
Poza tym Wyspiarze grają dziś u siebie co również jest dużym argumentem na plus dla nich ponieważ jak na razie na własnym lodzie w regulaminowym czasie gry przegrywali tylko z San Jose i LA Kings.
Dzisiejszy rywal NYI jest ostatnio strasznie chimeryczny i szczerze mówiąc nie wiadomo czego się spodziewać po Oilers. Co mi sie rzuciło w oczy to fakt że w ostatnich 3 z 4 meczy nie zdobywali bramki, co przy drużynie, która do tej pory zdobyła 42 bramki jest wręcz &quot;szalonym&quot; wyczynem. Tak jak Vesper zaznaczył wynik może rozstrzygnąć się po regulaminowym czasie gry, dlatego ja dziś typuje bezpieczniej Islanders ML.
Pozdrawiam.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Phoenix Coyotes(-1,5gola) - Los Angeles Kings [ Typ: Phoenix Coyotes(-1,5gola) @ kurs: 3,15]
PHX dziś na własnym lodzie przeciwko LAK. Jak pisał Odisio LAK dysponuje świetną ofensywą i chłopaki strzelają sporo bramek. Jednak chciałbym zwrócić uwagę, że LAK na wyjazdach już tak skuteczne nie jest 19 bramek w 9 spotkaniach a w tym 6 goli z PP. LAK 2 razy znalazło sposób na Bryzgalov&#39;a który bramke osłania jak narazie najlepiej w lidze. PHX w ataku takiej magi jak LAK nie ma, lecz jest tam kilka znanych nazwisk, które ładnie punktują. Jestem zdania z bramkarz PHX kolejnej potyczki nie zaliczy i będzie bronił jak dotychczas - OPOROWO ???? dokładając do tego słabszą dyspozycję w ofensywie LAK na wyjazdach zapowiada się wynik underowy a właśnie w takim PHX czuje się najlepiej. Typ ryzykowny z uwagi na handi ale po takim kursie i mozliwosci wbicie empty net - czemu NIE !
 
vesper 156

vesper

Użytkownik
Ja jestem dziś odmiennego zdania jeśli chodzi o pojedynek Wyspiarzy z Oilers. Rozumiem Vesper, że chcesz zagrać na przełamanie serii zwycięstw, ale z możliwościami NYI to byłbym ostrożny ponieważ ta drużyna ma naprawde duży potencjał. Niech mi nikt nie wmawiam, że zwycięstwa z Rangers i Sabres to wypadki przy pracy ponieważ wyniki mówią same za siebie. Co więcej bardzo podoba mi się aspekt &quot;napędzania lokomotywy&quot; :-D ponieważ jakiś czas temu pisałem o Macie Moulsonie, a już dziś mogę swobodnie wymienić tu kolejnego strzelca którym jest Jeff Tambellini, odnotował już na swym koncie 6 trafień. Do tej dwójki oczywiście należy dodać Tavaresa i Okposo i na dobrą sprawę mamy już czterech zawodników, którzy mogą przesądzić losy spotkania. Początek sezonu był dla nich raczej formą przetarcia i dotarcia szyków, w tej chwili Islanders zdają się wychodzić na prostą.
Narzekałem trochę przy pierwszej analizie na postawę Birona i Rolosona, teraz muszę przyznać że jest znaczny postęp i rotacja służy NYI.
Poza tym Wyspiarze grają dziś u siebie co również jest dużym argumentem na plus dla nich ponieważ jak na razie na własnym lodzie w regulaminowym czasie gry przegrywali tylko z San Jose i LA Kings.
Dzisiejszy rywal NYI jest ostatnio strasznie chimeryczny i szczerze mówiąc nie wiadomo czego się spodziewać po Oilers. Co mi sie rzuciło w oczy to fakt że w ostatnich 3 z 4 meczy nie zdobywali bramki, co przy drużynie, która do tej pory zdobyła 42 bramki jest wręcz &quot;szalonym&quot; wyczynem. Tak jak Vesper zaznaczył wynik może rozstrzygnąć się po regulaminowym czasie gry, dlatego ja dziś typuje bezpieczniej Islanders ML.
Pozdrawiam.
Ja wcale nie twierdzę,że drużyna NYI nie posiada potencjału i nie chcę nie doceniać ich zwycięstw (szczególnie tego z NYR),raczej chodziło mi o to,że po tak słabym i trochę pechowym początku(gdzie przegrywali mecz za
meczem,kilka pechowo po OT lub SO) mogą złapać lekką zadyszkę (niekoniecznie dziś,chodź nie ukrywam,że na to po cichu liczę).
A co do Edmonton to świetnie w jednym słowie określiłeś ich grę - CHIMERYCZNA. To trzeba przyznać. Ja jednak liczę dziś na ich dobry występ i na odblokowanie się w ofensywie.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Toronto - Tampa Bay ⛔
Typ: 1 in reg. time
betsafe: 2,2

Pierwszym meczem, który rzucił mi się dziś w oczy jest mecz Toronto - Tampa. Oglądałem Toronto w ostatnich meczach z VAN i MTL i uważam, że ich gra w cale nie wyglądała tak źle. Stawali na przeciw dobrze dysponowanych bramkarzy (Luongo, Halak - w międzyczasie BUF i Miller). Największy mankament Liści to gra w osłabieniu. Nie szło im najlepiej w tym elemencie gry i tracili do tej pory sporo bramek. To co przemawia dziś za Toronto to z pewnością powrót do bramki Gustavssona. Prawdopodobnie zobaczymy też w składzie Kessela (choć na jego formę nie można jeszcze szczególnie liczyć). Do niedawna w Toronto był mały szpital - teraz wygląda to dużo lepiej. Widać walkę i zaangażowanie na lodzie o czym świadczą ostatnie wyniki (mecze przegrane wprawdzie, ale 3 ostatnie po dogrywkach i na lodzie rywali będących w zdecydowanie lepszej formie). Dziś Klonowe Liście wracają na swój lód. Liczę na to, że wzorem NYI zaczną teraz powoli zdobywać punkty.
Tampa potrafiła w tym sezonie zaskoczyć pokonując na swoim lodzie SJS (świetny mecz Smitha). Poza tym odnosiła wygrane z zespołami nie będącymi w najlepszej formie (Floryda, Ottawa, Carolina po dogrywce). Wszystkie te mecze grała jednak u siebie. Na wyjeździe 5 porażek (z czego 4 gładkie różnicą przynajmniej 2 bramek). Tylko w meczu z CAR powalczyli. Wczoraj Tampa rozpoczęła serie meczów wyjazdowych i od razu uległa PHI 6-2. Dziś najprawdopodobniej w bramce wystąpi Nittymaki (bilans w tym sezonie 2-1-1). Trudno mi ocenić jego dyspozycję bo nie widziałem go w tych meczach, ale jak już wcześniej pisałem były to mecze (3) przed własną publicznością z nienajlepiej dysponowanymi drużynami.
Do wieczora zostało jeszcze trochę czasu więc typ z pewnością do przemyślenia. Kurs wystawiony na Liście ok 2,2-2,3 całkiem niezły.
 
memisto 0

memisto

Użytkownik
Spotkanie: Detroit - Boston
Typ: 2
Kurs: 3.30
Buk: Expekt

Analiza: Dziś w nocy odbędzie się mecz NHL pomiędzy drużynami z Detroit i Bostonu. Detroi zajmuje obecnie 23 miejsce w tabeli a Boston 20. Moim zdaniem mecz powinien wygrać Boston mimo tego iż gra na wyjeździe. Drużyna ma na swoim koncie sporo rwygranych i porażek ale zawsze po przegranej potrafi sie zmobilizować i wygrać kolejny mecz. Od początku sezonu taka sytuacja powtarzała się już 12 razy i myśle że tym razem też tak będzie. Polecam ten mecz
 
B 39

bunik

Użytkownik
Spotkanie: Detroit - Boston
Typ: 2
Kurs: 3.30
Buk: Expekt

Analiza: Dziś w nocy odbędzie się mecz NHL pomiędzy drużynami z Detroit i Bostonu. Detroi zajmuje obecnie 23 miejsce w tabeli a Boston 20. Moim zdaniem mecz powinien wygrać Boston mimo tego iż gra na wyjeździe. Drużyna ma na swoim koncie sporo rwygranych i porażek ale zawsze po przegranej potrafi sie zmobilizować i wygrać kolejny mecz. Od początku sezonu taka sytuacja powtarzała się już 12 razy i myśle że tym razem też tak będzie. Polecam ten mecz
Chciałem właśnie zagrać ten mecz, jednak ta twoja anliza jest taka nijaka.

Ostatnio często gram na NHL, ale często trafić więcej niż 2 mecze. Dzis w nocy mi Edmonton nie wszedł, mimo, że chciałem zagrac na gospodarzy to wybrałem jednak Edmonton ku waszym opiniom ????

No cóż raz się przegrywa, raz wygrywa ????

Co do meczu NYR i Vancouver, myslę ze padnie to duzo goli. PO słabym wystepie z Ducksami wygrywają z silnym Colorado, zaś Rangersi w ostatnich 5 meczach wygrali zaledwie dwa. Skłaniał bym się ku Typie : 1x

To jest tylko opinia zielonego gracza, nie interesuję się zbytnio NHl, czasami poczytam coś, jeśli stawiam na nich ????
 
S 378

songo

Użytkownik
NHL ze sportów amerykańskich jest chyba najtrudniejszy do wytypowania. Ciężko, nawet najlepszych specom zanotować dłuższą passę skutecznych typów. Zwłaszcza mecze weekendowe są jednymi z najtrudniejszych do wytypowania. Lepiej przerzucić się na NBA... Gwarantuje, że z żaden z obecnych tu typerów przy regularnym obstawianiu nie osiągnie skuteczności powyżej 70%. Wykluczone. Sorry za mały offtop.
Dziś widzi mi się zwycięstwo Czerwonych Skrzydeł, nie wiem czy po OT, w każdym razie wg mnie szanse na ich porażkę są niewielkie. Ja gram na ich win, może nawet z hc. Owszem notują kiepski start, ale ostatni wyjazdowy, zwycięski mecz z Calgary może sugerować lekką zwyżkę formy. W końcu ich skład nie uległ znaczącemu przebudowaniu i wydaje się, że kwestią tylko czasu będzie ich powrót na zwycięską ścieżkę. Rywal dosyć mocny, więc raczej nie będzie mowy o zlekceważeniu.
Nie będę wdawał się w szersze analizy, bo raz, że to zbyt czasochłonne i dla mnie to po prostu strata czasu, dwa mamy dopiero początek sezonu, po trzecie kwoty przeznaczone na NHL nigdy w moim przypadku nie będą przekraczały 100 zl.
Pozostałe mecze to dla mnie czysta loteria, może zaryzykuje jeszcze Pingwiny w ML.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja zachecam do gry na Klonowe! Nie ma chyba na dzis lepszej pefffki niz liscie! Wczoraj ogladalem Blyskawice w akcji i jednym slowem tragedia...! Wiadomo, ze nie ma co porownywac Klonowych Lisci i Lotnikow jednak mozna powiedziec cos o grze Tampy... wczoraj obsada bramki straszna, chociaz juz sam nie wiem kto bardziej zawinil czy goli czy obrona, poniewaz bramki padaly poprostu podrecznikowe. Co wiecej, blyskawice nie potrafily nawet w PP zalozyc zamka, Flyers bez najmniejszych problemow w PK. Jesli Blyskawice zagraja dzis na podobnym poziomie to Klonowi powinni ich &quot;zmiesc&quot;. Ciekawe kto dzis zacznie w bramce gosci?! Wczoraj &quot;recznik&quot; bronil znacznie lepiej niz first goli blyskawic, nie mniej jednak bedzie ciekawie...!
Klonowe Peffka;)
pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co myślicie dziś o Canadiens?,jak na razie kiepsko w tym sezonie im idzie,dziś grają u siebie z Trashers,kurs 2.07 chyba warty ryzyka,Habs ostatnio zanotowali 3 wygrane po dogrywkach na własnym lodzie,wygrali też ostatnie 5 spotkań.Co do Trashers to ich postawa(dobra) jest dla mnie jak na razie w tym sezonie dużym zaskoczeniem,ostatnio coś przystopowali przegrywając 3 mecze u siebie,ale ostatnio ograli Senattors na wyjeżdzie 3-1,grają też bez swojej gwiazdy Ilyi Kovalchuka który doznał kontuzji.Nie za bardzo ostatnio śledzę NHL, co myślicie o tym meczu?
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Podoba mi się gra Montrealu, ale czegoś im brakuje. Nie wiem jak to nazwać - niefrasobliwość, dekoncentracja. Halak w bramce spisywał się nieźle (dziś chyba zagra Price). Martwi fakt, że ostatnio pozwolili sobie wyrwać zwycięstwo w reg. time grając z NYI i TOR
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning -&gt; Toronto win (60 min) [2,10] ⛔
Dziś wielki wieczór dla wszystkich kibiców Klonowych Liści - wreszcie największa gwiazda i chyba największy bohater letniego okienka transferowego Phill Kessel wyjedzie na lód. Rekonwalescencja 22 latka trwała długo ale też nie chciano zbyt wcześnie puszczać go do gry by wykluczyć odnowienie się urazu. To pierwsze z czterech spotkań między tymi ekipami w tym sezonie, w sezonie ubiegłym większą liczbę zwycięstw w bezpośrednich pojedynkach uzyskała Tampa za sprawą świetnej postawy kapitana Vincenta Lecavaliera - w tym sezonie na nieszczęście Błyskawic Lecavalier jest kompletnie bez formy strzeleckiej i szczerze mówiąc nie wiele przydaje się zespołowi , całość ciągnie jakoś do przodu Steven Stamkos ale przed sezonem dużo więcej oczekiwało się po występach Tampy, ich gra w ostatnich spotkaniach choćby we wczorajszym przegranym z Philadelphią wysoko nie zachwycała (chociaż duża rola w porażce należała do bramkarza Smitha). Maple Leafs wracają do własnej hali po 5 meczach granych na wyjeździe, mieli o kilka dni dłużej na przygotowanie się do tego spotkania, mają w swoim zestawieniu swojego lidera a w bramce swojego najlepszego moim zdaniem bramkarza - Gustavssona. Nie zdziwię się jeśli od dzisiejszego występu TOR zaczną serię lepszych mecz, już w pojedynku z Montrealem pokazali pazur i nie chcieli oddać zwycięstwa, w tamtym meczu bronił Toskala i nie był to występ udane - dziś odpowiednio wzmocnieni powinni dać radze bardziej zmęczonemu i wcale nie lepszemu zespołowi Tampy. Liderem podczas nieobecności Kessela został obrońca Thomas Kaberle - zdobywca dwóch bramek i 11 asyst w ostatnich pięciu meczach może stworzyć świetny duet z byłym napastnikiem Bostonu który przypominam w sezonie ubiegłym zdobył 36 goli i łącznie 60 punktów.Toronto jeszcze bez Kessela świetnie radziło sobie w Power Play, strach pomyśleć jak bardzo mogą się poprawić z tym strzelcem i to nie tylko w tym elemencie. Idą lepsze czasy dla Toronto ? Oby już od dziś
Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh win (ML) [2.00] ✅
Dosyć dużo kontuzji zwłaszcza po stronie Penguins (Gonchar, Malkin, Kennedy, Talbot) ale także braki ze strony Anaheim (Wisniewski zawieszony na dwa spotkania - istotny obrońca pierwszej linii oraz bramkarz Giguere). Dziś gra Pingwinów będzie zależeć od formy dwóch filarów - Crosby który formę ma ustabilizowaną od początku sezonu i myślę że w takim tempie spokojnie osiągnie lepsze staty na zakończenie regular niż w sezonie ubiegłym oraz Marc Andre Fleury, który pod nieobecność Gonchara ma zawsze więcej roboty i będzie miał z pewnością okazje się wykazać - jeśli obaj panowie zagrają na swoim dobrym poziomie to o typ jestem spokojny. Jeśli chodzi o Ducks to zespół którego pierwsze piątka spisuje się bardzo przyzwoicie zwłaszcza w ataku, w ogólnym zestawieniu wypada bardzo kiepsko, dlaczego ? A no dlatego że jedna piątka to za mało, dobrze gra Perry, Getzlaf i Ryan ale nie ma głębi, nie ma wsparcia w dalszych liniach które gdy tylko wychodzą na lód tracą bramki i nie potrafią strzelać. Gorzej idzie także w defensywie w porównaniu z poprzednim sezonem gdy Anaheim traciło mało bramek i słynęło z twardości gry - w tym roku Kaczorom łatwo wbić gola z gry 5 on 5 nie mówiąc już o PP. Penguins bardzo ładnie poruszają się w tercji rywala, nie mają problemu z odnalezieniem shot pointów czyli tego co trenują na codzień, Anaheim natomiast jest zespołem słabo zorganizowanym we własnej tercji i nie nadążają za akcjami rywali. Problemem Anaheim jest również bardzo słaba gra w Penalty Killing, mimo problemów w bronieniu osłabień Ducks pozwalają sobie na bardzo dużo kar co najczęściej mści się na nich. Kurs na Pingwiny bardzo dobry i zrozumiały bo bukmacherzy obawiają się nieobecności Malkina czy Gonchara - ja bym się tak bardzo nie obawiał ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Florida Panthers - Carolina Hurricanes -&gt; Carolina win (ML) [2.15] ⛔
Dzisiaj typ na przełamanie Hurricanes, Ci którzy z NHL są trochę dłużej dziwią się że Carolina gra w tym sezonie tak słabo - przecież nie doszło do żadnego osłabienia tej druzyny w przerwie między sezonowej, przecież wciąż grają tu solidnie ligowi zawodnicy wspomagani trochę wywyższającym się liderem Staalem (który dziś nie zagra ale o tym później). Niestety, w NHL tak jest że dużo do powiedzenia ma tak zwana chemia - ewidentnie coś nie gra w formacjach Hurricanes i to trzeba zmienić, trener CAR próbował lekkich zmian w ustawieniu lecz nic nie pomagało i w tej chwili Huragany są po 9 przegranych z rzędu meczach. Z kim jednak mogą się przełamać jeśli nie z równie słabo występującą Floridą ? Zwłaszcza że w tym sezonie już raz Carolina zwyciężyła z Panterami i to bardzo wysoko bo aż 7-2, teraz przydałaby się powtórka z tego rezultatu tak aby nadać pewności siebie tej ekipie, czy jest to możliwe ? Wobec nieobecności Staala nie wierze w aż tak wysokie zwycięstwo tej ekipy ale myślę że w wyrównanym pojedynku zwycięży ekipa CAR. Florida dwa ostatnie mecze wygrała ale nie było to po jakimś świetnych meczach a gole padały nie po pięknych akcjach, nieobecni są Booth i Dvorak - ważni zawodnicy linii ofensywnych, ciężar na siebie w dwóch wygranych wziął wcześniej mało znany Steven Reinprecht ale czy taki zawodnik może w trzecim meczu z rzędu błysnąć ? Wątpię. Hurricanes mimo 9 porażek z rzędu w ostatnich 2-3 meczach zagrali naprawdę przyzwoite spotkania chociaż wyniki mogą mylić - proste błędy w defensywie i nienajlepsza dyspozycja Warda doprowadziła do przegranych kilkoma bramkami - sama gra jednak układała się bardzo równo a czasami wręcz na korzyść Caroliny, myślę że z taką tendencją rosnącą formy dziś może dojść do przełamania i pierwszej od dawna wygranej. Bramkarz Caroliny Ward wygrał w ostatnich 6 meczach przeciwko Panthers czterokrotnie, ten zespół jest w zasięgu CAR nawet gdyby grał w pełnych siłach. Nie można powiedzieć że Hurricanes grają w obronie słabo - mają problemy z dużym łapaniem kar i głównie przez to tracą ważne gole, odwrotnie zespół Floridy który słabo radzi sobie w obronie i nie daje wsparcia bramkarzowi, większość bramek tracą przy stanie &quot;5 on 5&quot; chociaż również łapią sporo kar a przy tym dużo słabiej od CAR radzą sobie w PK. Jeśli miałbym zebrać całość do kupy to na bramce uznałbym że jest remis - Cam Ward kontra Tomas Vokoun, obrona na korzyść Caroliny, linie ataku wobec nieobecności Staala a ze strony Floridy Bootha i Dvoraka także na remis. Uważna gra w defensywie i wykorzystanie szans w Power Playach powinny dać pierwsze od 10 spotkań zwycięstwo Carolinie. Kurs atrakcyjny
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
WSH@NJ under5,5 1.85 ✅

New Jersey Devils zawsze stawialo przede wszystkim na obrone i Martina Brodeura w bramce, w tym sezonie jest podobnie, na 12 rozegranych meczow under 5,5 zanotowali 8-krotnie, w tym w czterech ostatnich meczach. Warto wspomniec, ze w ostatnich 3 spotkaniach zdolali strzelic jedynie 4 gole.. wynika to pewnie z brakow w ofensywie, mimo ze Parise, Zajac i Bergfors sa w formie, to jednak za malo w ich skladzie utalentowanych i bramkostrzelnych zawodnikow.. Po drugiej stronie Caps, w ktorych szeregach zabraknie najlepszego strzelca NHL.. Oczywiscie, sa inni: Semin, Backstrom, Knuble, jednak wydaje mi sie ze Devils za wszelka cene beda chcieli narzucic swoj styl gry, hokej defensywny, i biorac pod uwage ich fatalna dyspozycje we wlasnej hali (1-4-0), tym razem w swoim stylu rozstrzynac mecz u siebie na swoja korzysc.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
WSH@NJ under5,5 1.85

New Jersey Devils zawsze stawialo przede wszystkim na obrone i Martina Brodeura w bramce, w tym sezonie jest podobnie, na 12 rozegranych meczow under 5,5 zanotowali 8-krotnie, w tym w czterech ostatnich meczach. Warto wspomniec, ze w ostatnich 3 spotkaniach zdolali strzelic jedynie 4 gole.. wynika to pewnie z brakow w ofensywie, mimo ze Parise, Zajac i Bergfors sa w formie, to jednak za malo w ich skladzie utalentowanych i bramkostrzelnych zawodnikow.. Po drugiej stronie Caps, w ktorych szeregach zabraknie najlepszego strzelca NHL.. Oczywiscie, sa inni: Semin, Backstrom, Knuble, jednak wydaje mi sie ze Devils za wszelka cene beda chcieli narzucic swoj styl gry, hokej defensywny, i biorac pod uwage ich fatalna dyspozycje we wlasnej hali (1-4-0), tym razem w swoim stylu rozstrzynac mecz u siebie na swoja korzysc.
Witamy na forum i w temacie NHL ????

Widze Avek NHL-owy więc spodziewam się sporej aktywności w temacie i dobrze bo trzeba świeżej krwi :spokodfhgfh:

Co do typu i analizy to ja osobiście zawsze mam opory przed stawianiem underu w meczu Washingtonu bo to jedna z tych drużyn która nawet gdy po drugiej tercji ma na swoim koncie 0 bramek to w trzeciej tercji na &quot;luzie&quot; może strzelić bramek 4-5 ... Ale to co napisałeś o defensywnym stylu Jersey to prawda, osobiście lubię bardzo Brodeura i życzę mu tak długo wyczekiwanego i rekordowego SHO.

Powodzenia !
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ze swojej strony mogę tylko przytaknąć co do typu Odisio również wierzę w to że Dziś Huragany zdołają się przełamać. Rywal nie należy do najgroźniejszych a jeśli Carolina chce zacząć zdobywać punkty to trzeba wykonać ten pierwszy krok.
Również chciałbym dodać od siebie, że całkiem ciekawie wygląda typ na over 5.5 w tym meczu ponieważ bukmacherzy cenią go wyżej niż under. Ja rozumiem że ostatnimi czasy Huragany nie zdobywały zbyt wielu bramek, ale przynajmniej traciły sporo co też powinno dać do myślenia. W kalendarzu Panter można zauważyć prawidłowość w postaci strzelania większej ilości bramek drużynom z gorszą defensywą, a myślę że CAR po ostatnich spotkaniach bez wątpienia zalicza się do czołówki. Jeśli chodzi o ofensywę Canes to ostatni raz 23 października zdobyli więcej(4) niż dwie lub jedną bramkę, co było ich osiągnięciami w ostatnich czterech spotkaniach. Potencjały ofensywne w obu drużynach są tylko myślę że kwestia mentalna po stronie CAR odgrywa większą rolę, chyba nikt nie lubi być tak długo chłopcem do bicia, stąd też z dużą nadzieją wierzę w to, że i bez Staala Huragany będą w stanie wbić o jedną bramkę więcej od przeciwnika, a przy tym zobaczymy dobre strzeleckie widowisko :-D ... wiem że to &quot;pobożne&quot; życzenia jednak wszystko się może zdarzyć :spokodfhgfh:
Z innych frontów można również śmiało się zastanowić nad opcją over w pojedynku Dallas - Calgary, obie ekipy mają bardzo ofensywne zapędy więc to również można rozpatrzyć przy typowaniu dzisiejszej nocy.
Pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja sie osobiscie troszke nie zgodze z typem na Huragany i sadze, ze warto zobaczyc Floride ML. Gospodarze tak jak i goscie mieli kiepski start, jednak to ekipa Panter w ostatnich spotkaniach powoli podwyzszala loty az wygrala 0-4 i w pewien sposob sie przelamala. Carolina gra poprostu kiepsko i to nie od wczoraj, broniacy Ward jest jak dla mnie troszke cieniem tego Ward&#39;a ktorego moglismy ogladac w ostatnim PO. Carolina jest nie skuteczna, co wiecej nie ma komu strzelac bramek, niby ostatni rywale jak Sharks byli bardziej wymagajacy jednak nawet z takim rywalem mozna sie pokazac. Mysle, ze dzis Pantery pojda za ciosem i wygraja ML z Huraganami...
pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja sie osobiscie troszke nie zgodze z typem na Huragany i sadze, ze warto zobaczyc Floride ML. Gospodarze tak jak i goscie mieli kiepski start, jednak to ekipa Panter w ostatnich spotkaniach powoli podwyzszala loty az wygrala 0-4 i w pewien sposob sie przelamala. Carolina gra poprostu kiepsko i to nie od wczoraj, broniacy Ward jest jak dla mnie troszke cieniem tego Ward&#39;a ktorego moglismy ogladac w ostatnim PO. Carolina jest nie skuteczna, co wiecej nie ma komu strzelac bramek, niby ostatni rywale jak Sharks byli bardziej wymagajacy jednak nawet z takim rywalem mozna sie pokazac. Mysle, ze dzis Pantery pojda za ciosem i wygraja ML z Huraganami...

pozdrawiam.
Bo ja wiem czy Carolina w ostatnich trzech meczach grała słabo ... oglądałem ich i muszę powiedzieć ci to co już napisałem - grali dużo lepiej niż wskazuje na to wynik. Jeśli dołożą skuteczność w PP do takiej gry jak ostatnio to na Floride powinno wystarczyć co dalej to nie wiem. Ward tak czy siak jest dobrym bramkarzem myślę że zdąży się jeszcze w tym sezonie pozbierać. Ja bym odwrócił wręcz Twoją wypowiedz i powiedział że to Florida mimo zwycięstw nie grała czegoś wielkiego ???? Ale jak będzie zweryfikuje lód ????

Dobrze że czasami tu zaglądasz KHLowcu ????
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Witamy na forum i w temacie NHL ????

Widze Avek NHL-owy więc spodziewam się sporej aktywności w temacie i dobrze bo trzeba świeżej krwi :spokodfhgfh:

Co do typu i analizy to ja osobiście zawsze mam opory przed stawianiem underu w meczu Washingtonu bo to jedna z tych drużyn która nawet gdy po drugiej tercji ma na swoim koncie 0 bramek to w trzeciej tercji na &quot;luzie&quot; może strzelić bramek 4-5 ... Ale to co napisałeś o defensywnym stylu Jersey to prawda, osobiście lubię bardzo Brodeura i mu tak długo wyczekiwanego i rekordowego SHO.

Powodzenia !
Taaak, avatar mnie zdradzil, wlasciwie NHL to jedyna liga ktora sie naprawde interesuje a juz na pewno jedyna ktora obstawiam. Oczywiscie zdradza tez komu kibicuje hehe (fuck devils!).

Jesli chodzi o moj pierwszy typ na forum to zdaje sobie sprawe ze under i caps to pojecia od siebie bardzo dalekie, jednak w dzisiejszym meczu kieruje sie przekonaniem ze devils beda kontrolowac wydarzenia na lodzie, a dodatkowym + jest brak Ovechkina..
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tych co jeszcze nie oglądali zapraszam na krótki seans :
http://www.youtube.com/watch?v=wFmX_Rh_SA0
Zwróćcie uwagę na zachowanie Price&#39;a w bramce , przy straconych golach ale nie tylko ... on przecież praktycznie nie wie co się dzieje ale widzę że Habs nic się nie nauczyli na porażce poprzedniego sezonu i chcą kontynuować farsę z przepychaniem Kanadyjczyka na bramce - ich wybór
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom