>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Ja dziś zagram na Phoenix (-1,5)w meczu z Montrealem po kursie 3,22.W bramce Habs zagra dziś Carey Price który jak dotąd ma bardzo kiepski sezon(GAA 3,32,sv% 894,tylko 3 wygrane w 11 spotkaniach)Do tego cała ekipa Canadiens na wyjeżdzie jeszcze w regulaminowym czasie gry w tym roku nie wygrała spotkania,na osiem meczy wyjazdowych przegrali 5,wygrali 3 po dogrywkach lub karnych,a do tego ostatnio przegrali 2 spotkania na własnym lodzie.Ekipa gospodarzy dziś rozpoczyna serie 3 meczy na własnym lodzie,więc raczej potraktują ten mecz bardzo poważnie.Canadiens mają najgorszą ofensywę w NHL,średnio strzelają tylko 2,33 gola na mecz.Dziś po stronie Habs kiepska ofensywa i kiepski bramkarz(Price is 1-7-0 with a 3.56 GAA in his last eight starts)więc warto zaryzykować handi -1.5 na gospodarzy
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Coś cisza dziś w dziale ;) Mi jakoś po głowie chodzą dwa typy. Czysta jedynka na Blue Jackets. Na bank będą chcieli zmazać plame z mega porażki z Detroit, a druga sprawa od roku 2005 na 8 spotkań pomiedzy Kurtkami i Kaczkami na lodzie tych pierwszych tylko 2 razy wygrały Kaczory. Natomiast drugie spotkanie to ML2 na Islanders z Hurricanes. To co grają Hurricanes to totalna porażka i jakoś nie widać światełka w tunelu, a Wyspiarze pomimo nieobecności Okposo graja przyzwoity i przyjemny hokej Moulson i Tavares to będą gwiazdy tego sezonu w ekipie Islanders i to oni trzymają ofensywę Nowojorczyków.
 
marts 20,9K

marts

Użytkownik
botshek,co do ML na Islanders to całkowicie się z tobą zgadzam,Carolina nie dość że gra piach to jeszcze kilka kontuzji w ekipie.Kurtki jak najbardziej,jest jedno ale...dużo kontuzji,jedyny argument,który mnie zniechęca do tego typu.Proponuję natomiast zagrać na Los Angeles,Atlanta ma to &quot;coś&quot; w sobie,że jest zdecydowanie lepszą drużyna na wyjazdach co pokazała m.in. wczoraj pokonują na gorącym terenie Rangersów.Poza tym statystyki mówią za siebie,na 6 spotkań rozegranych na własnym lodzie wygrali tylko 2!Trashers staja się powoli drużyną wyjazdową,być może paraliżuje ich trema związana z własną halą?nie wiem,natomist jestem przekonany,że królowie dzis powalczą o pełną pulę.

Atlanta-Los Angeles 2 2.4
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
New Jersey Devils - Washington Capitals 5:2
Caps ML @ 2.25
betway
2j
Jak dla mnie mecz kolejki Caps jak i Devils grają jak narazie tak jak każdy chyba myślał przed sezonem czyli Caps ofensywa duża ilość goli, a NJ jak zwykle skromne zwycięstwa i bardzo mało straconych bramek. Devils od dwóch sezonów mają tak że idzie bardzo dobrze, wręcz świetnie ale porażka kończy pewien streak i nadchodzi lekkie rozdygotanie po fantastycznej serii na wyjazdach jak i W7 atm na koncie jestem pewien że nawet bez Oviechkina w składzie Capsów, Diabły będą mieli dzisiaj problemy i to chyba dosyć sporę bo widzę IL jest dosyć długa zespołu z Prudential Center nie zagrają dzisiaj Oduya, Niedermayer czy Pandolfo i prawdopodbnie Langenbrunner, z tych bardziej poważniejszych u stołecznych to oczywiście Owca, Gordon i Knuble. Jak narazie obie ekipy dzielą i rządzą w Eastern Conference H2H L13 w NJ to tylko trzy zwycięstwa Caps myślę że jest to odpowiedni czas na przełamanie dwóch streaków Diabłów, ciężko się stawia przeciwko ulubionej drużynie ale myślę że jednak dzisiaj mogą pęknąć.
Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 2:3
Sabres ML @ 2.35
betway
2j
Kolejny underdog tej nocy na oku drużyny jak narazie równa i taka sama forma i faworyzowanie Flyers przy prawdopodobnym wystąpieniu dzisiaj Bouchera i niezłej formie road-games Buffalo widze tutaj lekki value w zespole Bizonów. Co do kontuzji nie zagra jedynie Gagne który jak dla mnie jest niedocenianym talent który trochę zastygł, no dzisiaj go raczej nie zobaczymy, gdzie w zespole Buffalo bez większych absencji. Phillies przy W5, absencji bramkarskiej, dobrej formie Buffalo na wyjeździe jak i H2H w Filadelfii 6-2 dla gości myślę że dzisiaj wraz z Capsami spróbuję oba zakłady lekko zagrać.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Capitals -Devils

Nowe wieści o kontuzji Ovcy. Może to komuś pomoże dziś w typowaniu. Alex prawdopodobnie dziś zagra, ale w jakiej będzie dyspozycji ?? Za Washington Post:

&quot;Ovechkin will be game-time decision (updated)
Alex Ovechkin will take the morning skate, then is expected to take the pre-game warm-up tonight at Prudential Center. If all goes well, the two-time MVP and team officials will then decide whether he&#39;ll return from a five-game absence and face the Devils.

The Caps are 4-1-0 without Ovechkin, but they could certainly use the boost tonight with Mike Knuble out because of a broken finger.

Perhaps Ovechkin will shed some more light on the subject after the skate. So stay tuned.

Update:At one point during the morning skate, Ovechkin looked up at reporters and yelled playfully, &quot;I&#39;m playing tonight.&quot; But he has remained on the ice for some extra skating with the assistant coaches -- an activity usually reserved for players who will be scratches.&quot;
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ja myślę że dobry typ na dziś to Pingwiny. Mają lose streak 4, w tych spotkaniach strzelili jedynie 3 bramki, myślę że mogą się dzisiejszej nocy przełamać. Kibice nie widzieli zwycięstwa Pingwinów w swojej hali od dwóch tygodni, czas najwyższy coś sprezentowac swoim fanom. Pittsburgh co prawda przetrzewiony kontuzjami, ale być może dzisiaj zobaczymy Malkina na lodzie.
Pittsburgh @ 2.15 / ML @ 1.70
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Dzis typuje 2 wyniki. Toronto ML1 wczoraj zagrali świetny mecz, szkoda tylko, że przegrany, dzis na własnym terenie muszą odnieść zwycięstwo bo sytuacja sie komplikuje. No i Lotnicy z Bufflo zmęczonym po wczorajszej potyczce z Calgary. WYpoczeci Lotnicy na własnym terenie powinni poradzić sobie w 60 min z Calgary. Króciutko, ale nie mam zbytnio czasu na pisanie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
WYpoczeci Lotnicy na własnym terenie powinni poradzić sobie w 60 min z Calgary.
Lotnicy dziś grają z Buffalo to tak na wstępie, co za tym idzie nie wydaje mi się by było to dla nich lekkie spotkanie, oczywiście argumentacja zmęczenia może być tu w małym stopniu pozytywem na korzyść Flayers, jednak nie wydawałbym pochopnych wniosków, Buffalo wczoraj nie wygrało meczu w regulaminowym czasie gry tylko dlatego, że Kiprusoff dwoił się i troił by uchronić Płomienie od porażki.
Liczę na to że dyspozycja dnia wczorajszego w drużynie Szabel będzie podtrzymana, więc też szykuj się prawdopodobnie dobre widowisko ponieważ obie ekipy mają inklinacje do gry ofensywnej. W mojej subiektywnej ocenie, więcej plusów jest po stronie gości, ale nie ma czasu na rozpisywanie się więc na tym skończę.
Pozdrawiam.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Atlanta Thrashers - Edmonton Oilers

Typ 2
3.05
Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się potkanie w którym zmierzy się Atlanta z Edmonton. Bardzo ciekawy mecz i ciężko w nim wskazać zdecydowanego faworyta, lecz wg mnie to Oilers w tym starciu będzie miało więcej do powiedzenia. Nafciarze od początku sezonu nie mogą się pozbierać ze swoim optymalnym i podstawowym składem. Dzisiaj na pewno nie wystąpi czołowy center Shawn Horcoff oraz dwóch ważnych obrońców Denis Grebeshkov i Sheldon Souray. Co do nieobecności Sheldona ekipa z Kanady chyba już się przyzwyczaiła bo nie gra on już od 8 października,a do braku Rosjanina to może być różnie. Analizując ostanie trzy mecze Edmonton spostrzegłem, że ekipa kanadyjska gra coraz lepiej. Począwszy od meczu wyjazdu z Colorado i wygranej w Pepsi Center gdzie polegli Sharks, Canucks, Red Wings. Następne spotkanie z Ottawą gdzie tak na prawdę grali dużo lepiej niż Sens no i porażka z Sabers. Gra Oilers zależy w dużej mierze od dyspozycji skrzydłowych mam namyśli Dustina Penner&#39;a oraz Alesa Hemsky, którzy występują w 1 linii i razem uzbierali już 39 punktów w 16 spotkaniach. Czas na Thrashers, które w ostatnim czasie wygrało z Rangers i Kings. Meczu z Strażnikami nie widziałem, ale za to bardzo dobrze przyjrzałem się starciu z Los Angeles i naciąganemu wynikowi 7-0, który uważam jako prezent od Królestwa Aniołów. Bowiem Drozdy nie zagrały nic wielkiego tylko bezwzględnie wykorzystali błędy Kings, którzy chyba z z 5 razy wypuścili graczy Atlanty sam na sam z bramkarzem i trzykrotnie zakończyło się golami i dodam do tego shorthanded goal Kane&#39;a. W meczu nie wystąpi prawdopodobnie Bryan Little. W bramce zobaczymy Johana Hedberg&#39;a, który zatrzymał Kings i New York, czy zatrzyma Oilers wg mnie to raczej nie.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Minnesota Wild

Typ 1
2.50​

Kolejne już dziś spotkanie, które może wiele zmienić w szczególności dla Caroliny, która nie wygrała od 10 października,a od tej pory zanotowała 14 porażek z rzędu. Dzisiaj nadarza się właśnie taka okazja aby w końcu wygrać bo do RBC Center przyjeżdża ekipa z Minneapolis, która równie fatalnie gra. Choć Canes na pewno zagrają bez Erica Staal&#39;a i Cama Ward&#39;a, a i miejsce w składzie zastępują Brandon Sutter i nie dawno pozyskany weteran bramki Manny Legace. Do obrony powraca Joni Pittkanen. Cóż rozpisywać się o grze Huraganów jak prezentowała się ona tak strasznie, że szkoda zachodu, ale ostatni mecz z Islanders trochę powiał optymizmem. Canes gdyby nie stracili trzech goli już 14 minut pierwszej tercji to by zdecydowanie wygrali, ponieważ 2 i 3 odsłona gry byłą dyktowana prze nich i zdołali wyrównać, lecz w OT fatalny błąd obrońcy, który po prostu podał krążek po kij Okposo, a ten wyszedł na czystą pozycje. Teraz Wild, wiec ostanie 7 meczy to 4 win i 3 lose no całkiem nieźle jak na nich. W składzie Wilków na pewno zabraknie Petra Sykory, który nabawił się urazu w meczu z Stars, a dalecy od formy są Martin Havlat i Andrew Brunette, który zaciął się na dobre. Obrona Wilków stoi na tak fatalnym poziomie, że większość graczy ma około -10+/- jedyny jaśniejszy punkt to Marek Zidlicky. W bramce zobaczymy chyba jednak Niklasa Backstrom&#39;a choć Josh Harding zagrał dosyć dobre spotkanie z Caps, lecz ich nie zatrzymał. Carolinie nadarzą się dziś okazja, którą muszą wykorzystać i w końcu przerwać to czarna serie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W bramce zobaczymy Johana Hedberg&#39;a, który zatrzymał Kings i New York, czy zatrzyma Oilers wg mnie to raczej nie.
:-?

Nie wiem skąd masz takie informacje :?: ale z tego co widzę źródła podają Pavelca póki co na startera. Druga sprawa, owszem Hedberg bronił przeciwko Rangers, ale to że wystąpił chwile w trzeciej tercji z Kings nie mając nawet okazji do wykazania się, dużo zmienia ponieważ to Pavelec obronił bodajże 38 strzałów i to głównie dzięki jego świetnej postawie ATL nie straciło żadnej barmki.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Atlanta Thrashers - Edmonton Oilers 3:2
Oilers ML @ 2.30
betway
2j
Oilers O3g @ 1.95
betway
2j
Trochę się zastanawiałem nad tym spotkaniem ale jednak dzisiaj biorę Kanadyjskiego doga i over w linii bramek Nafciarzy z Edmontonu. Drozdy nie zachwycają mnie tego sezonu jak już od paru lat, po prostu to nie marka na dobre streaki i większe sukcesy w swojej Konferencji. U gości i to mnie najbardziej boli zagra prawdopodobnie Deslauriers jako dzisiejszy goalie z większych wykluczeń u Kanadyjczyków to Horfoff, O&#39;Sullivan czy Nilsson którzy w protokół wpisani są jako questionable czyli mają jeszcze szanse dzisiaj zagrać. H2H w L10 to 7-3 dla Oilers, a w Atlancie 3-1 w L4 więc nawet jeśli są kontuzje które są normalnym czynnikiem to jednak Drozdy leżą ostatnio Nafciarzom, co do Atlanty dobry streak W3 zwycięstwa nad Strażnikami, Królami czy Saint Louis jednak jakoś zwycięstwa nad ekipami pokroju LAK czy STL mnie jakoś nie cieszą. U gospodarzy nie zagra na pewno Lehtonen, a tak ekipa zwarta i gotowa lecz jednak przy jakiejś taktyce, farcie czy dzięki czemuś innemu Edmonton potrafi grać z tą drużyną, a w ostatnich sześciu spotkaniach linie bramkową drużyna Edmontonu pokrywała zawsze.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
:-?

Nie wiem skąd masz takie informacje :?: ale z tego co widzę źródła podają Pavelca póki co na startera. Druga sprawa, owszem Hedberg bronił przeciwko Rangers, ale to że wystąpił chwile w trzeciej tercji z Kings nie mając nawet okazji do wykazania się, dużo zmienia ponieważ to Pavelec obronił bodajże 38 strzałów i to głównie dzięki jego świetnej postawie ATL nie straciło żadnej barmki.
Kilka znanych mi stron podawało, że jednak nie Pavelec wystąpi tylko Johan Hedberg i to może być jeden z słabszych punktów Atlanty.
 
M 0

mozaykin

Użytkownik
CHICAGO BLACKHAWKS - SAN JOSE SHARKS

Szykuje się nam świetne spotkanie w Chicago. Miejscowi Blackhawks podejmować będą San Jose Sharks. Gospodarza marzą o kontynuacji dobrej serii na własnym lodowisku (już trzy wygrane z rzedu), natomiast Sharks chcą zdobyć kolejne punkty i umocnić się na pierwszym miejscu w lidze.

Przed sezonem wiele mówiło się na temat Dany Heatleya. Zawodnik nie chciał grać w Ottawie, a klub nie bardzo kwapił się do wymiany z jego udziałem. Na szczęście dla obu stron, sytuacja znalazła swoje rozwiąznie - i zarówno zawodnik jak i klub dobrze na tym wyszli. Heatley w obecnych rozgrywkach odnalazł &quot;radość gry&quot;, co daje wymierne efekty punktowe. Zagrał w 21 meczach, zdobył 22 punkty. Razem z Joe Thorntonem tworzą jeden z groźniejszych duetów w lidze. Generalnie, ofensywa Sharks spisuje się fantastycznie - 70 zdobytych goli to najlepszy wynik w lidze. Co jest tajemnicą tego sukcesu? Moim zdaniem duża głębia składu. Oprócz świetnej gry pierwszej linii, zawsze swoje trzy grosze dorzuca tzw. secondary scoring, czyli gracze zadaniowi z niższych linii. Grając przeciwko Sharks należy być skoncentrowanym przez 60 minut, bowiem w tym zespole każda formacja może nieźle &quot;ugryźć&quot; (jak na rekiny przystało!). Polecam szczególnej uwadze grę młodych graczy San Jose (Jamie McGinn, Devin Setoguchi, Logan Couture), którzy z meczu na mecz spisują się co raz lepiej. Szczególnie Setoguchi ma potencjał na rewelacyjnego napastnika. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy na lodzie Roba Blake. To poważne osłabienie defensywy Sharks. Zastąpi go Joe Callahan lub Derek Joslin.

W Chicago co raz ciekawiej, co raz lepiej. Do składu wracają kontuzjowani gracze, treningi wznowił nawet Marian Hossa. Jest też zła wiadomość, przez dłuższy czas nie zobaczymy na lodzie Dave Bollanda, ale cóż - taki jest ten sport. Jak pisałem wcześniej, mecz z Sharks jest dla Blackhawks kolejnym z serii spotkań na własnym lodowisku. Jak na razie odprawili z kwitkiem Los Angeles, Colorado i Toronto. Nie ma się co oszukiwać - Blackhawks wracają do dobrej dyspozycji. Mocno poprawili grę w defensywie, co w starciu z mocnymi Sharks może się okazać bezcenne. W dobrej dyspozycji jest także bramkarz Cristobal Huet, który powoli spłaca kredyt zaufania jakim obdarzono go wyznaczając na następce Nikolaia Khabibulina. Pytanie tylko czy to wystarczy na zatrzymanie rozpędzonych Sharks, którzy w ostatnich 10 meczach zdobyli 18 z 20 możliwych do zdobycia punktów? Moim zdaniem nie.

Sharks &quot;na papierze&quot; mają świetną drużynę. W bramce rewelacyjny Nabokov, w obronie Boyle, Blake, Vlasic, Demers i inni. W ataku takie gwiazdy jak Heatley, Thornton, Marleau, Pavelski plus świetni role players - Malhotra, Clowe, Setoguchi, Staubitz, Nichol. Ta drużyna ma wszystko, co potrzebne do zwycięstw. Co więcej, wszystkie elementy tej układanki świetnie pasują do siebie i jak na razie, Sharks dzielą i rządzą w lidze.

Chicago, choć to niezwykle ambitny zespół, wciąż nie może wspiąć się na &quot;wyższy&quot; poziom. Główny problem to utrzymanie stabilnej dyspozycji przez cały mecz. Dobrym przykładem jest ostatnie spotkanie z Toronto. Od stanu 3-0 Blackhawks stanęli, i niewiele brakło a Maple Leafs doprowadziliby do remisu. Cóż, na chwile obecną Sharks są znacznie mocniejsi niż drużyna z Toronto, dlatego też wiem, że w meczu z nimi nie ma miejsca na przestoje. Czy Blackhawks dadzą radę zagrać przez 60 minut na 100%? Wątpię.

Bukmacherzy jako faworyta meczu uznali gospodarzy. Co zrobić, mają takie prawo. Z drugiej strony, to lepiej dla mnie, kursy na San Jose będą nieco wyższe niż zakładałem. Bet365 płaci 2,75 za zwycięstwo &quot;Rekinów&quot; - nieźle. Spróbujemy.

TYP: 2
KURS: 2.75
STAWKA: 3/10
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Spotkanie: CHicago Blackawks- San Jose Sharks
Typ: 2 (wraz z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.10
Buk: Betsson
Analiza: O godzinie 1:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie pomiędzy ekipami które w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze i wygrywają większość swoich meczy. Faworytem tego spotkania są gospodarze na których bukmacherzy oferują kurs około 2.20. Moim zdaniem tutaj faworytem jest drużyna San Jose która na przełomie ostatnich sezonów lepiej wychodziła w rywalizacji pomiędzy tymi dwoma ekipami. Na 11 rozegranych spotkań ekipa Chicago wygrała tylko 2 razy raz padł remis, a aż 8 razy wygrała ekipa San Jose Sharks, więc myślę że to bardzo dobre statystyki przed tym spotkaniem , ale na korzyść goście. Ja dzisiaj stawiam tutaj na wygraną gości,ale myślę że mecz będzie wyrównany więc podparłem się tutaj tym że goście mogą też wygrać po dogrywce lub po rzutach karnych. Polecam samemu przeanalizować i pomyśleć nad tym typem!:spokodfhgfh:

 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Ta drużyna ma wszystko, co potrzebne do zwycięstw. Co więcej, wszystkie elementy tej układanki świetnie pasują do siebie i jak na razie, Sharks dzielą i rządzą w lidze.

Wg mnie to Sharks brakuje jednego tzn takiej odpowiedzialności w grze o coś, nie chodzi mi tu o mecze z średniakami, lecz z ekipami w których trzeba włożyć coś więcej, a Hawks bez wątpienia takim zespołem są. Nie sądzę aby kontuzja Dava Bolland&#39;a aż tak osłabiła Chicago, a absencja Blake&#39;a aż tak skomplikowała szyki obrony Rekinów. Liczę na Blackhawks, lecz w tym meczu może być wszystko i pewnie nie skończy się to w 60min
 
dats13 74

dats13

Użytkownik

Florida Panthers vs. Los Angeles Kings
Strzelec bramki
Horton Nathan✅
3,60
DoxxBet​


Postanowiłem wybrać dzisiaj typ na strzelca i jest nim Horton prawoskrzydłowy Panthers występują w pierwszej linii,a jego partnerami są center Steve Reinprecht i LW Cory Stillman. Wybrałem ten typ nie na jakieś szczególne zdolności strzeleckie Nathana, lecz na postawę obrony Los Angeles. Bowiem Królewska defensywa wg mnie jest najsłabszym punktem całego zespołu i w dużej mierze odpowiada za porażki Kings. Wszyscy pamiętamy nie dawny mecz z Atlantą i wynik 7-0 i wcale Drozdy nie zagrały tak wspaniale tylko obrońcy tak słabo bo Kavy, Kane i Maxim Afinogenov wykorzystali ich błędy. W bramce LAK wystąpi Jonathan Quick, który w meczu z TB obronił 28 strzałów, ale przez swoje ostanie 6 spotkań puścił 17 bramek. Czas wrócić do Horton&#39;a, jest on jednym z kluczowych zawodników Florydy i trudno by go było zastąpić. Nathan w 17 grach uzbierał 12 punktów w tym 4 gole. W ostatnim meczu z Islanders zaprezentował się dobrze i zdobył 1 punkt, ale nie wykorzystał 100% sytuacji strzeleckiej i Biron był górą. W tym meczu powinien z łatwością pokonać Quick&#39;a
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wybrałem ten typ nie na jakieś szczególne zdolności strzeleckie Nathana, lecz na postawę obrony Los Angeles. Bowiem Królewska defensywa wg mnie jest najsłabszym punktem całego zespołu i w dużej mierze odpowiada za porażki Kings. Wszyscy pamiętamy nie dawny mecz z Atlantą i wynik 7-0 i wcale Drozdy nie zagrały tak wspaniale tylko obrońcy tak słabo bo Kavy, Kane i Maxim Afinogenov wykorzystali ich błędy. W bramce LAK wystąpi Jonathan Quick, który w meczu z TB obronił 28 strzałów, ale przez swoje ostanie 6 spotkań puścił 17 bramek. [/i]
I tu się moim zdaniem grubo mylisz bo jeśli coś zaskakuje w zespole LA to właśnie obrona i to na plus, w meczu z Atlantą oczywiście nie wyszło ale praktycznie każdy zespół w sezonie ma takie mecze. Właśnie wzmocniona przed sezonem defensywa Kings odpowiada w dużej mierze za ich dobre w tym sezonie występy, ofensywa oczywiście dodaje od siebie bramki ale to już w tamtym sezonie Los Angeles potrafiło. Jeśli porównywać defensywy Florydy i Los Angeles to zdecydowanie na korzyść LA
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Czy wie ktos moze kto dzis wystapi w bramce Bruins? Bo nie moge znalesc konkretnej informacji czy zobaczymy dzis Thomas&#39;a...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom