>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
dats13 74

dats13

Użytkownik


Nashville Predators - San Jose Sharks
Strzelec bramki
Steve Sullivan✅
4.00

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w Sommet Center gdzie miejscowi podejmą San Jose. Mecz bez faworyta, ponieważ Preds gra u siebie, a po Sharks spodziewam się odpuszczenia tego starcia. Dlatego postanowiłem wybrać typ na strzelca i jest nim Sullivan. Steve to kluczowy zawodnik swojej drużyny i występuje w pierwszej linii wraz z RW J.P. Dumont i z centrem Jasonem Arnott. Choć Sulli posiada skąpe warunki fizyczne to jego grę ce****e niezwykłą dynamika, zwinność i szybkość poruszania się. W ostatnim meczu Steve zaprezentował się doskonale i przypieczętował występ dwoma bramkami. Ważnym argumentem, nawet o kluczowym znaczeniu jest prawdopodobnie w bramce Rekinów zabraknie Nabakov&#39;a, który tak wiele daję swojej ekipie. Gdy go nie ma to i nie ma defensywy SJ. Ostatni mecz bez Rosjanina Sharks zagrali 10 listopada właśnie z Preds i ledwo ledwo wygrali w tym spotkaniu [gol Dana Boyle&#39;a w 19min 3 tercji] Jak nie Evgeni to Thomas Greiss, który tak na prawdę to nie jest jakimś cudem. Obrona Rekinów dzisiaj wystąpi bez Rob&#39;a Blake&#39;a który nabawił się urazu w meczu z Columbus. W tym meczu prawdopodobnie zobaczymy spora ilość goli i mam nadzieje, że Preds postawi wysoki próg dla SJ.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 1 MoneyLine (1,69)

Dzisiejszej nocy dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Ottawą Senators, a Toronto Maple Leafe. Pojedynek dwóch kanadyjskich zespołów, które w tym sezonie nie błyszczą formą. Obie drużyny występują w Dywizji Północno-wschodniej w Konferencji Wschodniej. Gospodarze zajmują obecnie trzecią lokatę z dorobkiem 19 punktów, natomiast goście mają o 8 punktów mniej i zajmują obecnie ostatnią lokatę. Ottawa dwóch ostatnich spotkań nie może zaliczyć do grona udanych, dwie porażki z Flyers na wyjeździe i z Rangersami u siebie po dogrywce. Dla Ottawy będzie to już 12 spotkanie przed własnym publicznością w tym sezonie. Jak dotąd w 11 poprzednich spotkaniach mają bilans dość wyrównany. 5 wygranych i 6 porażek chluby nie przynosi, ale patrząc m.in na dokonania Toronto nie ma, aż tak źle. W bramce zobaczymy dzisiaj Pascala Leclaire&#39;a, który miał jedno spotkanie przerwy na regeneracje sił. Ostatniego spotkania do najbardziej udanych zaliczyć nie może, ponieważ była to wspominana już przeze mnie porażka z Philadelphiom. Jeżeli chodzi o graczy z pola to jak co roku jedynym z najjaśniejszych punktów Sens jest Daniel Alfredsson, który zdobył już 19 punktów. Jednak nie jest on najlepszym strzelcem drużyny, gdyż o jedną bramkę wyprzedzają go Mike Fisher oraz pozyskany przed sezonem z San Jose Milan Michalek (obaj mają na koncie 7 trafień). Przede wszystkim ważnym ogniwem w dzisiejszym meczu może być Michalek, który wszystkie trafienia zaliczył właśnie w meczach domowych. Goście natomiast jak na razie radzą sobie tragicznie. W 18 meczach ligowych zaledwie 3 wygrane. Ostatnia dość efektowna na Detroit 5:1, jednak odniesiona 11 dni temu. W tym czasie zdążyli przegrać już kolejne trzy spotkania. W 9 meczach wyjazdowych zdołali wygrać jedynie dwa razy. Między słupkami w dzisiejszym meczu zobaczymy Vesę Toskalę, który ostatnio nie ma najlepszej serii. Z zawodników wartych wyróżnienia wymieniłbym Tomasa Kaberle, który jest najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie, oprócz niego również Alexei Ponikarovsky&#39;ego, który z 7 golami jest najlepszym strzelcem drużyny i Phila Kessela, który po powrocie po kontuzji w 6 meczach zanotował już 4 gole i 3 asysty. Groźną bronią Toronto są gry w przewadze, gdzie zajmują bardzo wysoką pozycję, natomiast tragicznie się bronią o czym świadczy ostatnie 30 miejsce w tej klasyfikacji. Możemy, więc być świadkami kilku bramek zdobytych w przewagach w dzisiejszym meczu. Biorąc pod uwagę fakt, że obie drużyny dość często w tym sezonie grają dogrywki lub karne oraz historycznie zawsze ich mecze są zacięte nie będę ryzykował gry w regulaminowym czasie. Zdecyduje się na wariant z dogrywką lub karnymi. Toronto mimo, że grało już 5 krotnie dogrywki ani razu jeszcze nie wygrało. Warto więc dziś spróbować granie drużyny z Ottawy w MoneyLine.

Kurs z: Pinnacle
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs Milan Michalek strzeli gola (3,40)

O samym meczu pisałem nieco wyżej, teraz pora przejść do konkretów z Michalkiem. Czech to lewoskrzydłowy pierwszej formacji w ekipie Sens. W tej drużynie gra swój pierwszy sezon, wcześniej był związany z ekipą San Jose Sharks. Dla Rekinów zdobył w 317 meczach 91 bramek. W tym sezonie dla Ottawy w 17 meczach zdobył już 7 bramek. Co ciekawe gdyby w tym meczu Milan zdobył dwie bramki to będzie świętować swoją jubileuszową 100 bramkę w NHL. Co ważne Czech wszystkie bramki, które zdobył w tym sezonie zanotował w meczach domowych. Wyśmienicie wkomponował się w grę w meczu z Tampa, gdzie zaliczył hattricka. Występuje również w drugiej formacji podczas przewag. W ostatnich 8 spotkaniach wpisywał się na listę strzelców tylko raz w meczu z New Jersey Devils. Pora więc przełamać niemoc i spróbować wpisać się na listę strzelców. Dość ważnym argumentem może być również fakt, że z 8 meczów 3 były rozgrywane na wyjazdach, gdzie Milan tak nie błyszczy. W sumie kurs warty gry, a w samej Fortunie gram małą progresją na Milana już od kilku spotkań. W każdym meczu przebywa średnio około 19 minut na lodzie, więc warto zaryzykować. Taki mały underdog na noc.

Kurs z: Doxxbet
 
dats13 74

dats13

Użytkownik

Minnesota Wild vs. Phoenix Coyotes
Strzelec bramki
Koivu Mikko
3,20
Spotkanie bez zdecydowanego faworyta, ponieważ Wild jak widać zaczyna grać coraz lepiej, a Kojoty coraz słabiej. Dlatego postanowiłem wybrać typ na strzelca bramki i jest nim Koivu. Fin to pierwszy center Wild, szczególnie dobrze współpracuje ze sowim lewoskrzydłowym Andrew Brunette, który doskonale wykańcza zagrania swojego środkowego. Mikko tak jak i w ubiegłym sezonie o w obecnych rozgrywkach prezentuje się najlepiej z zawodników Wild. Jak dotąd uzbierał 18 punktów w 20 spotkaniach, choć w tym tylko 5 razy pokonał bramkarza i aż 13 razy asystował kolegą. Teraz czas na obronę PHX, która ostatni czasy jest bardzo osłabiona. Prawdopodobnie do w tym meczu nie wystąpią dwaj bardzo ważni defensorzy czyli Ed Jovanovski i Zbynek Michalek, a na pewno nie zagra Kurt Sauer. Odkąd Kojoty maja taką lukę w obronie to nie idzie im najlepiej. W ostatnich 7 grach przegrali aż 5 meczy i stracili przez ten okres aż 25 bramek co daje 3,5 gola traconego na spotkanie. W jak podaje serwis nhl.com po meczu odpoczynku znowu wystąpi Ilya Bryzgalov, który nie raz zapewniał zwycięstwo Phoenix, lecz ostatnio notuję troszkę słabszy okres formy co w dużej mierze odbija się niekorzystnie na drużynie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja to dzis bym widzial Pantery w roli faworyta... chlopaki strzelaja sporo bramek, fakt faktem slabszym ekipa, jednak strzelaja... Szable pod tym wzgledem ostatnio troszke gorzej, ale i rywale jacy: Lotnicy, Niedzwiadki etc... Mimo to jakos czuje, ze dzisiejszej nocy to Florida bedzie gora! W ekipie nie ma kontuzji wszyscy moga grac wiec sklad kompletny. Szable pausuja od 4 dni co moze wplynac na team pozytywnie lub negatywnie, wybijajac ich z uderzenia... Kurs zacheca w pinnacle 2.930 ( DNB)...pozatym z tego co szperalem po internecie typ na szable to na dzis jakas masowka, a takie roznie sie koncza...

pozdrawiam.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins@Atlanta Trashers
Typ: ATL -1.5
Kurs: 3.60
Buk: bet365
Analiza:
O godz. 1 w nocy naszego czasu..niedzwiadki z Bostonu zawitaja na lodowiska w Atlancie. Boston zaskakuje in minus w tym roku. Czolowy zespol wschodniej konferencji w zeszlym roku. Ostatnio fatalna seria 3 porazek z rzedu, moze byc co prawda tlumaczona absencjami czolowych zawodnikow pierwszej formacji, jednakze nie wierze zeby przelamali sie juz teraz na lodowisku tak ofensywnie grajacej druzyny jak Atlanta. Bilans Boston na wyjezdzie to 2-3-2, Atlanta u siebie 4-4-0. Co przemawia ewentualnie za Bruins? to ze mozliwe jest, iz do skladu powroca Savard i Lucic. Jednakze ma sie to wyjasnic dopiero przed meczem wiec nawet i w przypadku ich wystepu nie liczylbym na jakas wielka forme.
Co przemawia za Atlanta w tym pojedynku? O wiele lepsza ofensywa. Najlepiej grajacy zespol w PP, przec najgorszemu (Boston), brak znaczacych ubytkow (a przynajmniej takich ktore decydowalyby o obliczu zespolu), grali 3 mecze mniej od Boston a maja 1 pkt wiecej, do tego niedawno rozbili LAK 7:0, w niedzielie wygrali z Edmonton 3:2 i od tamtego czasu spokojnie moga trenowac i czekac na niedzwiadki. Przebudzil sie Slava Kozlov, ktory strzelil wreszcie 1 gola w tym sezonie - a to moze oznaczac dolaczenie kolejnego &#39;zadla&#39; do Kovalchuk&#39;a czy Peverley&#39;a...
dlatego moj typ - Atlanta -1.5 bramki @3.60 w bet365
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
No ja bym tak pochopnie nie grzebal Niedzwiadkow... Pausa w zespole nie zawsze wplywa dobrze na gre... jak osobiscie bede gral na Boston ML z kilku powodow... Atlant wygral z LAK ale LAK nam odpywalo juz od kilku spotkan, w druzynie zgasl Kopitar i Brown, a Edki ktore maja w druzynie szpital daly sie pokonac ledwo jedna bramka... Bruins nie wygrali juz od trzech spotkan ostatnia porazka w meczu z NYI napewno ich zabolala tym bardziej, ze przeciez NYI to najgorsza ekipa NHL zeszlego sezonu... co wiecej Boston, takze mial czas przemyslec swoje zachowanie i postawe w ostatnich spotkaniach i sadze, ze dzis nie dadza szans Atlancie...
pozdrawiam.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


Typ:2​

Pojedynek pomiedzy zdecydowanymi outsiderani ligi.Dzisiejsze spotkanie pokaze kto z nich w bezposrdnim pojedynku udowodni swoją wyższość i miejmy nadzieje, że rozpocznie marsz w górę tabeli. Ostatnio wyniki obu ekip nie są rewelacyjne, ale co różni wyniki obu ekip?? Moim zdaniem postawa na lodzie. Klonowe Liście prezentują znacznie efektowniejszy i efektywniejszy hokej. W tej druzynie brakuje przysłowiowej kropki nad i. Mecze Toronto ostatnimi czasy wyglądają tak iż Kanadyjczycy muszą gonić wynik często nawet 0:3 !!! Patrząc na dzisiejsze składy cieszy fakt, iż w bramce Toronto wystapi Gustavsson, a nie (nie obrażając nikogo) Ręcznik Toskala !!! Do świetnej dyspozycji wraca Kessel po kontuzji i z meczu na mecz prezentuje sie znacznie lepiej. Na wyróżnienie zasługuje też jeden z najlepiej pnktujących deefensemanów w lidze Kaberle. Co może być kluczem do wygranej w dzisiejszym meczu ?? Moim zdaniem PP. Toronto to zdecydowana czołówka ligi jeśli chodzi o wykorzystanie PP, świetnie radzi sobie w tym fragmencie gry Kaberle. Carolina to 2 w kolejności z najczęściej łapiących kary drużyn.Gorzej jest z PK obie drużyny są bardzo słabe, Toronto to najgorszy PKiller, ale biorac pod uwagę słaabiutki % wykorzystywania PP przez Hurricanes to przewaga w grze PP jest po stronie Toronto. Kontuzje zdziesiatkowały bramkarzy Hurricanes, którzy sięgneli po Legace, ale to zagadka jakich mało raz zagrą świetnie, a czasem broni jak Toskala ;) W tym sezonie Toronto już raz wygrało na lodzie Hurricanes i wierzę, że tym razem będzie podobnie.​
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Dzisiaj polecam typ na Boston ( DNB) kurs jest bardzo dobry i zacheca do gry. Szable zagraly bardzo kiepskie spotkanie przeciwko Florydzie. Pokazali ze ich sila ognia spadla znaczaca a przerwa nie przyniosla efektow. Szable oddaly bardzo malo strzalow na bramke i do tego stracily kilka bramek. Niedzwiadki wczoraj krok od zwyciestwa w 60&#39; bo te odebral im LW Atlanty... Bezbledna dogrywka i karne. Boston oddal duzo strzalow na bramke, nie lapal wielu kar. Mysle, ze dzis pojda za ciosem i pokonaja Szable. Bruins zagrali wczoraj mimo 3 bramek bardzo ladnie w obronie, co moze napawac optymizmem przed dzisiejsza konfrontacja. Dzis w bramce nie zobaczymy poraz kolejny Thomas&#39;a...
Drugim spotkaniem jest wygrana Vancouver 1 i handi -1.5. Colorado w meczu z Edkami pokazalo swietna skutecznosc bo na raptem 14 oddanych strzalow trafili 4 razy. Jednak nalezy zapamietac, ze obrona Van bedzie bardziej wymagajaca. Bys moze, Lawiny byly zmeczone mordercza bitwa z Plomieniami lub poprostu dopada je zmeczenie i lekka zadyszka. Wkoncu team ktory w poprzednim sezonie byl w ogonie NHL nie moze teraz wygrywac meczu za meczem. W Van zabraknie byc moze Sedin&#39;a. Mimo to mysle, ze dzis Kanadyjczycy nie dadza szans Colorado, ktore i tak ma swietny bilans z druzynami z Pln...
pozdrawiam
 
P 0

pavlinho

Gość
Spotkanie: Buffalo Sabres – Boston Bruins
Typ: under 3.5 goals ✅
Kurs: 3.80
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Już dzisiejszej nocy o 1.30 spotkają się ekipy Buffalo (12-5-1) i Bostonu (9-8-4). Spotkanie zapowiada się na wyrównane. W bramkach prawdopodobnie staną Ryan Miller (12-3-1, GAA 1.97, SV% .931) i Tim Thomas (5-6-3, GAA 2.33, SV % .918). Nie potrafię w tym meczu wskazać faworyta więc zdecydowałem się na zagranie typu under 3.5 goals. Typ ryzykowny ale myślę że ma szanse powodzenia. Buffalo zagrało ostatnio słabo oddając mało strzałów na bramkę. Boston odwrotnie, we wczorajszym meczu z Atlantą oddał tych strzałów o wiele więcej. W bramkach obu ekip staną bardzo dobrzy bramkarze co jest kolejnym argumentem za underem. Liczę że Szable zagrają o niebo lepiej w obronie niż z Floridą i nie pozwolą na wbicie dużej ilości bramek oraz że bramkarze spiszą się na medal. Pewnie wielu popatrzy na h2h i stwierdzi że over murowany ale ja gram na odwrót. GL.
Edit: Kto tu przeniósł mojego posta z tematu Typy Dnia? ????
 
B 0

batonax

Użytkownik
@up
nie wiem, ale bardzo dobrze zrobił, bo nigdy nie zaglądam do typów dnia, a tu owszem. No i oczywiście skorzystałem z tego typu po krótkiej analizie, jak trudno sie nie domyśleć wygrałem (stawka 20zł - wygrana 76zł). Dzięki!
A i proszę was jeżeli możecie poświęcić te pół minuty na wklejenie posta do tego tematu z typów dnia - zróbcie to ????
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
ps.
co sądzicie o meczu Los Angeles Kings - Calgary Flames :-D
@edit
Bardzo ciężki mecz zwłaszcza, że dziś 1 linii pierwszy raz w tym sezonie zagra w zmienionym składzie bo zabraknie Ryana Smyth&#39;a. Calgary po ostatniej bolesnej porażce z Chicago raczej będzie się chciało pokazać z lepszej strony. W bramkach Miikka Kiprusoff i Jonathan Quick. Jednak skłaniał bym zagrać tu ML na Calgary.
Również się zgadzam, że będzie to wyrównany mecz w którym obie drużyny maja podobne szanse, lecz intuicja podpowiada mi żeby postawić na LA Kings, bądź handi CAL Flames +1.5.... i chyba tak zrobie
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
co sądzicie o meczu Los Angeles Kings - Calgary Flames
Bardzo ciężki mecz zwłaszcza, że dziś 1 linii pierwszy raz w tym sezonie zagra w zmienionym składzie bo zabraknie Ryana Smyth&#39;a. Calgary po ostatniej bolesnej porażce z Chicago raczej będzie się chciało pokazać z lepszej strony. W bramkach Miikka Kiprusoff i Jonathan Quick. Jednak skłaniał bym zagrać tu ML na Calgary.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie:Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
Typ:Tampa Bay Lightning -1.5
Kurs:3.23
Buk: betsafe
Analiza:


Ostatni raz Tampa Bay Lightning wygrała w regulaminowym czasie z Carolina Hurricanes na ich lodowisku 9 listopada 2007 roku (5:1) myślę, że dzisiaj hokeiści z Tampy będą chcieli odczarować lodowisko w Carolina i pewnie wygrać.
Okazja jest i to spora ponieważ Carolina Hurricanes od 17 meczów nie potrafią wygrać w regulaminowym czasie gry a cztery ostatnie mecz z ich udziałem w NHL kończyły się dogrywką!
Myślę, że piątek dogrywki z rzędu nie będzie i goście pewnie wygrają. Gospodarze zagrają dzisiaj bez Cama Warda, Michaela Leightona (dwóch najskuteczniejszych zawodników drużyny) a także Michaela Ryana, Erica Staala i Scotta Walkera mało prawdopodobny jest również występ Joni Pitkanena. Goście zagrają natomiast w najmocniejszym zestawieniu jedynie z powodów osobistych zabraknie Paula Rangera.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja zagralem Calgary (DNB) uwazam, ze po swietnym poczatku LAK teraz slabnie, w ostatnich 3 spotkaniach wygrali dwa razy po OT i PS a potem porazka w Lotnikami,.. Dzis graja z Calgary ktore dostalo wczoraj lomot od Chicago, co nie oznacza, ze dzis nie pokonaja LAK a moim zdaniem tak sie stanie...
Druga sprawa do Blue Jackets dzis wygrywaja z Nash, po ostatnich poczynaniach team z Nashville nie widze innego wyjascia jak WIN Columbus. Gospodarze maja swietna passe, ale juz ostatnio nie przegrali z NJD...Goscie zalatwili ostatnio Gwiazdy ktore powinny toretycznie ich pokonac to dobrym meczu z DET . A jednak nie...to Blue Jackets byli gora! Swiadczyc to moze o tym iz ich forma jest bardzo dobra. Jedynie napawa strachem bilans gier z Nash, ale ja wierze ze dzis punkty zgarna goscie.
No i typ ostatni na Klonowe ( DNB), sam nie wiem czy to dobry typ, bo upatrywalem porazki WSH wlasnie z Klonowymi a tutaj klops i wczoraj Montreal pokazal swietna walke... Wczoraj mecz byl duza bitwa wiec napewno kosztowal duzo sil. Szybki tempo sporo PP gier... Mysle, ze dzis Klonowe ktore sa ekipa strzelajaca duzo goli dadza popalic Caps...
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis mamy tylko dwa spotkania wiec duzego wygoru nie ma...
Ja proponowalbym Vancouver ML. Odradzam reg. time ze wzgledu iz Van dawno nie remisowalo, a Chicago nie sa chlopcami do bicia i napewno mecz bedzie wyrownany. Ladnie tez wyglada Van 60&#39; ( DNB) i ja tak zagralem...
Ogladalem wczoraj mecz Edkow z Chicago i trzeba przyznac, ze wynik nie oddaje troszke tego co dzialo sie na lodzie... Edki graly niezle ale brakowalo wykonczenia...Defensywa Chciago dala wypracowac bardzo duzo sytuacji ekipie gospodarzy, ktorzy poprostu nie umieli wykorzystac potkniec Blackhawks... Mysle, ze jesli dojdzie dzis do takiej samej sytuacji, Van nie pozwoli sobie na takie marnotractwo. Orki to mocniejsza ekipa niz Edki i sadze, ze dzis nie dadza szans ekipie gosci, ktorzy maja dobra passe ale tak jak mowie, wczoraj w oczy rzucal sie ten lekki balagan w obronie...
Szkoda, ze nikt nie pisze w tym temacie, a najbardziej szkoda, ze nie pisze Odisio...
pozdrawiam.
 
P 0

pavlinho

Gość
Spotkanie: Vancouver Canucks – Chicago Blackhawks
Typ: X
Kurs: 4.25
Buk: bet365
Analiza:
Już dzisiejszej nocy o 4.00 spotkają się drużyny Vancouver (12-10-0) i Chicago (14-5-2). W ostatnich 10 spotkaniach ekipy mają następujący bilans: gospodarze 6-4-0 a goście 7-2-1. W bramkach staną prawdopodobnie Roberto Luongo (GAA 2.58 SV% .907) i Antti Niemi (GAA 2.22 SV% .900). W poprzednim starciu między tymi ekipami na tafli Chicago wygrało Vancouver 3-2. Nie potrafię w tym meczu wskazać jednoznacznego faworyta więc zdecydowałem się postawić na remis. Obie ekipy w ostatnich meczach prezentują podobną formę. Chicago ma serię 6W ale dzisiaj w ich bramce stanie drugi bramkarz. Vancouver od 9 spotkań nie zremisowało, Chicago od 2 spotkań. Postanawiam więc zaryzykować i postawić na remis w 60’ bo nadarza się świetna ku temu okazja. Liczę na remis. GL.
Vader// Ja przeniosłem/skopiowałem Twoja ostatnią analizę. Tę dzisiejszą też skopiowałem. Gdybyś wkleił sam to byś mi zaoszczędził roboty ;)
Kopiuję niektóre (ciekawe, sensowne) analizy z TD do działu hokej. Byle szajsu nie kopiuję wiec czuj się wyróżnionym ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jeśli chodzi o spotkanie Vancouver to zgadzam się z Sekularem, na wariata nie ma co grać czystej jedynki, tak jak napisał Chicago nie zachwyca defensywą jednak mimo wszystko mają potęgę w ataku, co przy ich stylu gry okazuje się świetną receptą.
Co prawda Vancouver ostatnio nie prezentuje się aż tak przekonywająco by dziś być pewnym ich sukcesu, jednak wizja lepszej gry w defensywie, Roberto Luongo no i ostatnie dwa bezapelacyjne zwycięstwa z Colorado pozwalają być dobrej myśli.
Peace.
 
P 0

pavlinho

Gość
Spotkanie: Ottawa Senators – Washington Capitals
Typ: Ottawa -1.5
Kurs: 3.51
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Już dzisiaj o 1.30 spotkają się drużyny Senators (11-6-3) i Capitals (13-5-5). Ostatnie 10 spotkań to następująca forma obydwu drużyn: gospodarze 5-4-1, goście 5-3-2. W bramkach staną Semyon Varlamov (GAA 2.42 SV% .919) i drugi bramkarz Ottawy Brian Elliott (GAA 2.90 SV% .903). Obu ekip nie ominęły kontuzje, w dzisiejszym spotkaniu nie zagrają w drużynie Capitals Gordon, Knuble, Semin, Laing, Jurcina, Morrisonn i Poti. W Ottawie zabraknie Volchenkov, Donovan i Leclaire. Ja w tym meczu liczę na zdecydowaną wygraną gospodarzy. Washington po dobrych występach jakby złapało lekką zadyszkę tracąc punkty z Toronto i Montrealem co było nie lada niespodzianką bo przegrana na swojej tafli. Brak Semina czy Knuble odbija się na grze zespołu. Warto też zwrócić uwagę że Washington rozgrywa 3 mecz z rzędu w przeciągu 3 dni co też może wpłynąć na postawę w dzisiejszym spotkaniu. Ottawa wygrała 3 ostatnie mecze z rzędu aplikując rywalom kolejno 3, 6 i 5 bramek. Jedynie co mnie martwi to brak Leclaire w bramce Senators, ale liczę że Elliott zagra dobry mecz i zatrzyma Ovechkina i spółkę. Postanawiam zaryzykować na wygraną Senators minimum dwoma bramkami. GL.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja na dzis proponuje DET ( DNB) chociaz ja gram x2 w pinnacle po 1.7. Typ zwraca moja uwage nie ze wzgledu na gre DET tylko gre Nash ktore ostatnio ma swietna passe i od dwoch spotkan wygrywa o maly wlos! Juz ostatnio powinni przegrac z Blue Jackets jednak tak sie nie stalo. Stad mysle, ze dzis w jakiej DET nie bylo by dyspozycji spusci lanie Nash. W bramce stanie ponownie Osgood. Napawac strachem moze okropnie mala skutecznosc po stronie DET, oraz malo korzystny bilans gier z ekipa Nash...
Dalej idac, proponuje Klonowe liscie ( DNB), liscie pokonaly tak jak sie spodziewalem WSH i mysle, ze moze to jest ten moment zeby isc za ciosem. Liscie to dziwna ekipa poniewaz nie umie wykorzystac dobrego wyniku do rozpoczecia dobrej passy, nie pomoglo nawet pokonanie 5-1 DET, wiec moze tym razem sie uda. Przeciwnik co by nie mowic slaby chociaz w tym sezonie juz pokazal, ze grac potrafi.
Ostatnia propozycja to Boston ( DNB) lub co wydaje sie lepsze x2 kurs 1.7 w pinnacle. Powiem krotko...majac takiego goli jak Tuukka Rask mozna smialo grac w ataku! W zespole juz gra Lucic, ostatnio piekna bramka po szybkiej kontrze...Boston to twarda druzyna. Nie nalezy zapominac o tym iz Nutki mimo ze zawodza we wlasnej hali, w tym sezonie odprawili juz wysoko Van. Jednak mysle, ze na remis stac ekipe z Bostonu;)
pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom