>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
K 0

kaktus123

Użytkownik
Co do Pingwinow to tez mysle ze bedzie latwo glagko i przyjemnie dla nich. niestety nie jestem pewien co do Minnesoty to az strach grac patrzac na ich pozycje w tabeli
pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - St. Louis Blues -&gt; under 1,5 goal in 1T [1.83] ✅
Naprzeciwko siebie dwaj dobrzy bramkarze, Chris Mason (GAA= 2.29) oraz Pekka Rinne (GAA= 2.33), oraz dwie solidne defensywy ligowe, jeśli chodzi o Special Teams to niezwykle słabi w tym elemencie są zawodnicy Blues którzy procentowo wykorzystują zaledwie 13.1% gier w przewadze, jeśli chodzi o Nashville to rzuca się w oczy czystość ich gry, chociaż zdecydowanie i pewnie rozbijają przeciwników na bandach to starają się unikać głupich kar i łapią je bardzo rzadko. Nashville i St. Louis były od dłuższego czasu już ekipami raczej underowymi, drobne wyłamanie ze strony Predators ostatnio kiedy pokazali się ze świetnej strony w ataku (mają na swoim koncie długą zwycięską serie która jeszcze się nie zakończyła) jednak mimo to uważam że w pierwszej tercji nikt nie osiągnie zdecydowanej przewagi i skończy się zdobyciem 1 lub żadnej bramki.
Tampa Bay Lightning - New York Rangers -&gt; New York win (ML) [1.97] ⛔
Rangers znów zaczęli grać regularnie i lepiej, dwa zwycięstwa z rzędu z Florida i Columbusem dają nadzieje że podopieczni Johna Tortorelli wrócą na właściwe tory a może nawet powtórzą tak dobrą zwycięską serie z początku sezonu kiedy przez długi okres byli niepokonani. Cieszy mnie fakt że Nowojorczycy pokazali charakter w meczu przeciwko Blue Jackets, przegrywali już 0-2 w pierwszej tercji ale po fantastycznej grze w której liderem jak zwykle był Marian Gaborik zdołali wyrównać a potem wyjść na zdecydowane prowadzenie. Tampa ciągle w kratkę, ostatnio przegrali z nie najwyższych lotów ekipą Maple Leafs a całkiem niedawno także z Carolina i Anaheim co nie może świadczyć dobrze o Błyskawicach. Dodatkowo humory psują im kontuzje w liniach defensywnych : Mattias Ohlund, Paul Ranger, Matt Smaby borykają się z problemami zdrowotnymi. Kolejnym plusem dla New York jest powrót do składu kapitana drużyny Chrisa Drury&#39;&#39;ego co powinno skończyć problemy na pozycji centra w tym zespole. Drury już zagrał w meczu z Floridą więc o słabą formę fizyczną po powrocie z kontuzji można być spokojnym - nic takiego nie powinno mieć miejsca. Dobrze składa się że &quot;Strażnicy&quot; są najlepszym zespołem w NHL jeśli chodzi o grę w osłabieniu bo Tampa często gra szybko i z nastawieniem na złapanie rywala na karę - z Rangersami nawet w przewadze gra się ciężko. Jeśli chodzi o pozycje bramkarzy to Lundqvistowi zawsze dobrze szło przeciwko Lightning i jest on ogólne klasę lepszy od Mike Smitha który stanie między słupkami bramki Tampy. Kurs zadowalający ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - Washington Capitals -&gt; Washington win (60 min) [2.10] ⛔
W obu zespołach sporo kontuzji jednak nie ubliżając graczom Washingtonu jedyna naprawdę istotna dla nich absencja to brak Semina, w Montrealu natomiast prawdziwy horror, na początku sezonu rozsypała się linia obrony za sprawą długoterminowej kontuzji Markova, teraz obrona jest jeszcze bardziej dziurawa bo urazów doznali Gill i Spacek czyli praktycznie dwie pierwsze linie obrony to chaos. W ataku nie lepiej, wyłączeni z gry Gomez, Kosticyn, Gionta, D&#39;Agostini a także &quot;Enforcer&quot; czyli Laraque który jest zawieszony za &quot;poskładanie&quot; Kronwalla z Detroit. Jeśli chodzi o ostatnie gry obu zespołów to ich forma na pierwszy rzut oka wygląda podobnie i tak w istocie jest, Washington doznał niedawno trzech porażek z kanadyjskimi zespołami (w tym z Canadiens 2-3), Montreal także z reguły przegrywał i w ostatnim okresie udało im się wygrać raz z Blue Jackets w meczu w którym byli wyraźnie gorsi a w wygranej pomógł im bardzo Garon (bramkarz CBJ). Nogę z gazu zdjął Ovechkin i wszyscy czekają kiedy znów przyciśnie, pod nieobecnośc Semina większe oczekiwania spoczywają także na Backstromie i musi on zacząć udowadniać że jest zespołowi potrzebny. Co cieszy i napawa nadzieją to być może dobra forma w obronie Caps, Semyon Varlamov zanotował SHO przeciwko Sabres a cała linia defensywy spisywała się świetnie, podobnie powinni spisać się dzisiaj wobec osłabionego ataku Habs - groźny pozostał chyba tylko Mike Cammalleri ale wiedząc o tym Washington powinien dać sobie z nim radę poprzez podwojone krycie lub podobnego typu zabieg. Atak Capitals nie ma od początku sezonu żadnego problemu ze zdobywaniem bramek, w Montrealu bywa różnie, problemy w PP a PK na poziomie średnim nie dają dużych nadziei.
St. Louis Blues - Detroit Red Wings -&gt; Detroit win (ML) [2.00] ✅
Detroit przegrało trzy ostatnie mecze, przegrało chociaż powinno wygrać, grali ładnie, grali dobrze, jak zwykle w ofensywie wszystko wyglądało na bardzo dopracowane ale ... ale było mało bramek. Może skuteczność jest przyczyną słabych wyników Red Wings, może to nieobecność Franzena tak wpływa na ten zespół ale jedno jest pewnie nie będzie to trwało długo bo przecież Czerwone Skrzydła dysponują świetnymi strzelcami i jeźdźcami którzy potrafią punktować. Dziś moim zdaniem pora na przełamanie, nie można przegrywać tylu meczy pod rząd będąc w takiej dyspozycji - St Louis przeciwnik idealny bo dosyć przeciętny w każdej kwestii hokejowego rzemiosła, najsłabszy zespół w lidze jeśli chodzi o grę w przewadze a Detroit i tak pozwala na bardzo mało PP rywalowi. Co ciekawe zespoły już dwukrotnie się spotykały w ramach tegorocznych rozgrywek i dwukrotnie wygrały Nutki ! Dla mnie to nawet jak na NHL wynik niespodziewany a już całkowicie nie chce mi się wierzyć że Blues stać będzie na doprowadzenie tej rywalizacji do stanu 3-0. Wszyscy liczą na to że Zetterberg będzie w stanie podnieść ten zespół podczas nieobecności Franzena i słabszej dyspozycji pozostałych kolegów, myślę że w końcu Red Wings przełamią swoją niemoc i wygrają, należy im się to za hokej jaki prezentują w ostatnim czasie.
 
K 0

kaktus123

Użytkownik
witam! jakies sugestie na dzis?
co sie dzieje z philadelphia?! nie wiem juz co mam o tej druzynie myslec, maja nieciekawa serie. moze pora na przelamanie?!
pozdrawiam
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Dallas Stars - Tampa Bay Lightning ML 2 @ 2.66 Pinnacle Sports
Na American Airlines Center zawitają Błyskawice, które po ostatnim doskonałym meczu z NYR mam nadzieje, że pójdą za ciosem. Zarówno Tampa jak i Dallas ostatnio grają w kratkę, ponieważ oba zespoły w 6 meczach zanotowały po 3 zwycięstwa i 3 porażki. Stars zaczyna tracić formę zaczęło się od słabego meczu z Carolina i potem porażki z Blues i Coyotes,a Lightning sporo meczu kończy po dogrywce lub po karnych. Do ekipy Gwiazd powrócił po karze James Neal. Defensywa Stars można zauważyć, że nie jest w pełni stabilna i zdarzają się wpadki. Do tego prawdopodobnie nie wystąpi Marty Turco, tylko Alex Auld, który choć ma przebłyski to nie jest to pewny punkt. Tampa ma nie zwykle mocny atak Martin St. Louis, Vincent Lecavalier, Ryan Malone i rewelacja Stamkos, lecz obrona ostatnio jest osłabiona kontuzjami Mattiasa Ohlund&#39;a i Paula Ranger&#39;a. W bramce Antero Niittymaki, który jest w bardzo dobrej dyspozycji. Wg mnie będzie to dosyć wyrównane spotkanie, lecz wiedzę w nim zwycięstwo Błyskawic.
Columbus Blue Jackets - Calgary Flames 1 @ 2.40 Expekt

W Columbus po 4 porażkach wyjazdowych z rzędu dziś w końcu wraca
do Nationwide i tam musi przerwać tą passe. Zadanie nie będzie łatwe bo zagoszczą Flames, ale wykonalne. Kurtki grają bardzo uroczy ofensywny hokej oparty na kapitanie Ricku Nash&#39;u, lecz mają problemy z obroną i z samymi bramkarzami, którzy często decydują o końcowym wyniku. Calgary zaś przez wielu uważane za zespół który wzniesie PS w górę, ale wg mnie to ich gra nie jest aż taka rewelacyjna i nie wiem dlaczego są jak na razie tak wysoko. W składzie Calgary zabraknie zaskakująco dobrze grającego Rene Bourque i obroncy Cory Sarich oraz prawdopodobnie odpocznie po doskonałym meczu z Detroit Miikka Kiprusoff, a w jego miejsce wystąpi Curtis McElhinney, który dotychczas zagrał tylko 3 mecze. Moje spostrzeżenie to, że Flames z drużynami, które zdecydowanie graja ofensywnie, a CBJ to właśnie taka ekipa.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dobra NJD prowadzi 3-1 to teraz spokojnie mozna cos napisac ???? uffff...
No wiec na poczatek odpowiedz dla Kaktusa co sie dzieje z Lotnikami? Emery....Nie rozumiem czemu wczoraj zostal wystawiony przeciwko Szabla...
Bardzo podoba mi sie typ Odisia na DET i przyznam sie , ze mysle tak samo, ze dzis DET wygra tym bardziej, ze sa mi to winni za wczoraj $ ????
Idac dalej powiem, ze wydaje mi sie zupelnie na odwrot w obu meczach jakie proponuje Dats13...
A teraz ja:
Ja proponuje Lotnikow ML...dzis nie zagra wreszcie Emery. Napewno wplynie to pozytywnie na gre gosci. Atak gra bez zarzutow, nawala Goli. Atlanta gra ladnie ofensywnie jednak mysle, ze w starciu z linia obrony Lotnikow nie beda mogli rozwinac skrzydel. Idac dalej ta mysle, jesli zagraja otwarty mecz to napewno zostana wypunktowani przez atak Lotnikow... Jak dla mnie Lotnicy ML jednak ja gram DNB;)
Po wczorajszym meczu ekipy z Nashville mysle, ze nadszedl koniec ich passy i sadze ze dzis stac ekipe Panter przynajmniej na remis... Jak dla mnie kurs 1.950 na Nash to jakas pomylka, nie oddaje zupelnie ryzyka tego spotkania. Ekipa Panter ladnie punktuje w ostatnich spotkaniach oddajac duzo strzalow na bramke. Ciekawe jak zagra Goli Nshville, ktory byl jednym z glownych czynnikow wplywajacych na swietne wyniki tej ekipy w ostatnim czasie...
Sadze takze, iz przynajmniej na remis stac ekipe LAK, Chicago poleglo z Kaczkami i powiem ze bylem lekko zdziwiony rozmiarem tego lanska. Ekipa Kaczek ma jak na moj gust bardzo dobra linie obrony, moze najwyrazniej nie wygodna dla Jastrzebi. LAK pozna by powiedziec, ze gra znacznie lepiej po lekkim kryzysie, ostatnio porazka znow z VAN ale VAN to VAN;) nie ma co plakac, dzis wracaja na wlasny lod, moze wreszcie odzyje Kopitar, ktory jest gwiazda tego team&#39;u i najlepiej punktujacym zawodnikiem...
pozdrawiam...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ottawa - Boston
2ML✅
under 5.5⛔

Najpewniejszy typ na dzisiaj i nawet nie chce mi sie wdawac w szczegoly. Sadze takze ze 90% jest tu Under gdyz ani Boston ani Ottawa nie maja szczegolnej tendencji do zdobywania bramek. Wiem ze krotki post wiec mozna usunac jesli nieprawidlowo. Dopiero co wrocilem do domu i zanim dokladnie mialem okazje przejrzec analize to juz mecze sie rozpoczal. Typ na przeczucie...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes -&gt; Phoenix win (ML) [2.30] ✅

Trzecie spotkanie tych ekip w tym sezonie, na razie stan rywalizacji to 1-1 bo oba zespoły wygrały raz i raz przegrały w starciu bezpośrednim. Przyglądając się Kaczorom można mieć mieszane uczucia, bardzo słaby jak do tej pory sezon, bez większych pozytywów właściwie - dużo porażek nie ważne czy na własnym czy na obcym lodzie Ducks nie mogli zwyciężyć rywali w większości swoich spotkań, ostatnio jednak udało się im złapać w miarę optymalną formę i w tej chwili mają 3 zwycięstwa z rzędu na swoim koncie - moim jednak zdaniem na czwarte ich nie stać, przyczyn jest wiele od słabych występów w bramce Giguere i Hiller po niezbyt zdecydowanych obrońców a najlepiej chyba na tym tle wypada atak ale też nie na tyle żeby zespół ten mógł osiągnąć coś więcej niż przeciętność. Z tych trzech ostatnich zwycięstw, w dwóch rzeczywiście trzeba Ducks pochwalić ale w pojedynku z Calgary to naprawdę szczęście a nie dobra gra dała im zwycięstwo. Jeśli chodzi o Phoenix to tak jak się spodziewałem, po niesamowicie mocnym początku gdzieś z drużyny uszło powietrze i teraz wyniki są dosyć średnie, ale gra całkiem niezła zwłaszcza w obronie (chociaż i tak sporo gorsza niż na początku sezonu być może to wpływ braku w ostatnich spotkaniach Jovanovskiego który dziś powinien już pojawić się na lodzie). Jeśli chodzi o ofensywę to Kojoty są ekipą bardzo zbilansowaną w której punkty zdobywają wszystkie formację i wielu graczy. Najlepiej w ostatnim czasie wychodzi to Lombardiemu i Upshall&#39;owi jednak w każdej chwili formę może złapać Doen, Korpikoski, Hanzal czy też Lang. Z niecierpliwością będę czekał na PP dla Coyotes ponieważ Ducks są bardzo słabi w tym elemencie, faulują często i dużo z tych kar kończy się zdobyciem gola przez rywali bo poruszanie się w 4 on 5 nie należy do mocnej strony Anaheim.
 
M 2

maciekstal

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs Buffalo Sabres
Typ: 2
Kurs: 2,35
Buk: bet365
Analiza: Nieznacznym faworytem tego meczy według bukmacherów jest druzyna gosci. Ja przylączam sie do tego typu. toronto w chwili obecnej jest nalezy do dwojki najgorszych zespołow ligi. Bilans gier u siebie maja tragiczny 1-4-6 bramki 23-37. Ostatnie dwa mecze to wygrana z Washington po dogrywce i porazka z Islanders rowniez po dogrywce. Jesli chodzi o gosci to bilans gier na lodowiskach rywali jest przyzwoity 5-1-4 bramki 25-25. Buffalo nie gra w chwili obecnej tak dobrze jak na poczatku sezony ( zaczeli od 4 wyjazdowych zwyciestw) ale ich forma jest rowna w ostatnich meczach. Na lodowisku w toronto goscie radzą sobie swietnie na 20 meczy wygrali 13, 3 remisy i 4 porazki. Z ostatnich 7 meczy wygrali 7 w tym tylko jeden po dogrywce. Trudno mi sobie wyobrazic ze toronto tak słabe pokona tak niewygodnego rywala. licze ze dobrze zaczne grudzien i licze na ounkty ????
 
K 0

kaktus123

Użytkownik
New York Rangers - Pittsburgh Penguins

Dzisiejszej nocy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiedzy Rangers i Pittsburgh. Straznicy po 3 wyjazdowych meczach wracaja do wlasnej hali i beda chcieli zrehabilitowac sie Penguins za wysoka przegrana 8-3. Rangers licza na swojego strzelca Mariana Goborika ktory prezentuje bardzo dobra skutecznosc szczegolnie w meczach domowych
Mimo ze Pingwiny prezentuja sie bardzo dobrze to jednak mysle ze dzis gora beda Rangers.

pozdrawiam
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
NHL - 1.12.09 godz. 01:00
Spotkanie: Atlanta Thrashers - Florida Panthers
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Atlanta Thrashers zajmuję 2 miejsce w swojej dywizji z 1 punktem przewagi nad Tampa Bay Lightning, więc na pewno dadzą z siebie wszystko aby wygrać ten mecz. Bilans na własnym lodzie to 5-5-2 a ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa. Mają 2 bardzo dobrze broniących golkiperów, Ondrej Pavelec i Johan Hedberg. Bardzo dobrze grają w osłabieniu i nieźle w przewadze. Trener John Anderson nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego bramkarza Kariiego Lehtonen&#39;ena który w tym sezonie nie wystąpił ani razu.
Florida Panthers jest na miejscu przed ostatnim w swojej dywizji a za nimi jest najgorzej grająca drużyna w NHL czyli Carolina Hurricanes która w 26 meczach zdobyła zaledwie 15 punktów. Bilans na wyjazdach to 7-5-1 a ostatnie 4 spotkania to 4 porażki. W jutrzejszym meczu do bramki wróci dobrze broniący Tomas Vokoun. Goście mają bardzo słaby power-play i równie słaby penalty-kill. Trener Peter DeBoer na pewno nie będzie mógł skorzystać z 4 kontuzjowanych zawodników, David Booth (jeden z najlepszych zawodników 9M/3P), Kenndal McArdle (16M/2P), Cory Stillman (20M/13P) i Nick Tarnasky, a występ Gregoryego Campbell&#39;a (20M/3P) stoi pod znakiem zapytania.
 
kielek66 0

kielek66

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet-at-home


Dziśiejszej nocy o godzinie 1:05 czasu Polskiego zapowiada się nam bardzo ciekawe spotkanie hokeja pomiędzy drużynami z NHL na przeciw siebie stanie drużyna New York Rangers kontra Pittsburgh Penguins myśle że drużyna z Pensylwanii powinna poradzić sobie z drużyną z Nowego Yorku

Drużyna Gospodarzy w obecnej chwili nie prezentuje się najlepiej na ostatnich 6 spotkań wygrała zaledwie raz i to z przeciętnie grając drużyną Columbus Blue Jackets , odniosła 4 porażki i zaliczyła 1 remis w tej chwili w tabeli głównej zajmuje 20 miejsce. Natomiast drużyna z Pensylwanii w obecnej chwili prezentuje się nieźle w tabeli zajmuje 2 msc. tracąc do lidera zaledwie 4 punkty, mając do tego jeden mecz mniej rozegrany na ostatnich 6 spotkań drużyna gości odniosła 3 zwycięstwa i to właśnie w ostatniej kolejce z drużyna z Nowego Yorku po wysokim zwycięstwie 8:3 , przegrała 2 razy i raz padł remis

Historia meczów pomiędzy tymi drużynami przemawia jednak na korzyść gospodarzy bo aż 11 razy zwyciężyła drużyna z Nowego Yorku, 4 razy padł remis i 5 razy wygrała drużyna Pittsburgh Penguins . Myśle jednak że to niema znaczenia i nic nie przeszkodzi w odniesieniu kolejnego zwycięstwa drużynie z Pensylwanii
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W dniu dzisiejszym moją uwagę przykuło spotkanie w najsilniejszej lidze hokejowej na świecie NHL, które rozpocznie się o godzinie 1-00 czasu polskiego pomiędzy Carolina Hurricanes a Washington Capitals. Faworytem tego spotkania jest drużyna gości, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i nie przypadkiem z dorobkiem 36 punktów prowadzi w północnej konferencji. Grająca w tej samej konferencji ekipa Caroliny jest obecnie na ostatniej piątej pozycji i ma na swoim koncie zaledwie 15 punktów. Hokeiści z Washingtonu grają ostatnio bardzo dobrze, po pechowych porażkach po karnych z Toronto i po dogrywce z Ottawą, dzisiejsi goście wygrali dwa ostatnie mecze 2:0 z Buffalo oraz po zaciętym meczu z Montrealem 4:3 po rzutach karnych. Drużyna Carolina Hurricanes swoje ostatnie mecze ma tak słabe jak cały tegoroczny sezon, są to same porażki 2:0 z Dallas, 3:2 z Anaheim, 4:6 z Atlantą a także 5:1 z Buffalo. Reasumując, forma gospodarzy jest obecnie tak słaba, że hokeiści Washington Capitals nie powinni mieć dzisiaj problemów z odniesieniem 16 zwycięstwa w tym sezonie. Obie drużyny grały już ze sobą wiele razy, w poprzednim sezonie lepsza okazała się ekipa Carolina Hurricanes, która dość łatwo zwyciężyła 4:1. Myślę jednak, że dziś będzie zupełnie inaczej, bowiem obie drużyny prezentują zupełnie inny hokej, dlatego stawiam dziś na zwycięstwo Washington Capitals.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Detroit Red Wings - Dallas Stars -&gt; over 5,5 goals [1.90] ⛔
Drugie w tym sezonie spotkanie pomiędzy Czerwonymi Skrzydłami a Gwiazdami, w pierwszym padł underowy wynik 3:1 dla Stars, dziś przewiduje tendencje odwrotną to jest zwycięstwo Detroit i over. Oba zespoły opisywałem już kilkukrotnie i zawsze wspominałem o tym że podoba mi się ich hokej, gwiazdy strzelają dużo bramek i grają widowiskowo, Detroit trochę gorzej ze skuteczność ale to jak oni potrafią przycisnąć rywala w ich tercji to jest po prostu magia i maestria. Do składu Dallas wraca po pobycie w AHL bardzo szybki bramkostrzelny napastnik Fabian Brunnstrom i on może się pokusić nawet o zdobycie bramki w tym meczu, co do zdobywania bramek to słów kilka jeszcze o bramkarzach, w bramce Red Wings Howard który broni nie najgorzej nie popełnia jakiś kardynalnych błędów ale zawsze swoje wpuści przez co DET muszą odrabiać - w Stars zasłużony Turco który oczywiście swoje już o hokeju wie i swoje przeżył zawsze ma dużo roboty przez co kilka krążków przeważnie przepuści. W ekipie Red Wings obudził się chyba na dobre Zetterberg i on będzie głównym straszakiem na obronę DAL, jeśli chodzi o Special Teams to też wszystko wskazuje na grad bramek bo Dallas to ekipa która aktualnie świetnie i z łatwością znajduje drogę do bramki przeciwnika w PP, łapią rywala także na wiele kar a Detroit złapać łatwo bo w obronie starają się oni grać siłowo a PK mają chyba jedno z najgorszych w lidze.
Nashville Predators - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML) [2.06] ✅
Rzadko zdarza mi się grac na zespoły będące na zwycięskiej fali, powodów jest kilka ale dominującym są zawsze zaniżane kursy w takim wypadku co sprawia że opłacalność takiej gry przy często nie przywidywalnej NHL jest mała - dziś jednak kurs ładny i to na drużynę która w ostatnich trzech meczach uzyskała świetne wyniki (3 wycięstwa). Calgary bo o nich mowa pokonali ostatnio Detroit, Columbus i Phoenix - zwłaszcza zwycięstwa nad tymi dwoma pierwszymi zespołami dają do myślenia bo formę jaką prezentowały Niebieskie Kurtki czy Czerwone Skrzydła była naprawdę wysoka a mimo to musieli uznać wyższość Płomieni. Świetnie gra atak CGY zwłaszcza Olli Jokinen (12 punktów w ostatnich 11 meczach) a w obwodzie przecież jeszcze kilku niezwykle wartościowych zawodników takich jak kapitan Iginla czy Nigel Dawes - zwrócił bym uwagę jednak przede wszystkim na wybitnie dobrą grę w obronie, a właściwie świetną formę bramkarza Kiprusoff który zatrzymał już w tym sezonie wiele ekip które rywalizowały przeciwko Calgary. Co do Predatorów to mają oni za sobą całkiem niezły okres, zatrzymani ostatnio przez St Louis ale powrócili do zwycięstw grając z Floridą. Florida jest jednak w tej chwili osłabiona a dodatkowo jest o dwie klasy niżej niż Calgary (porównując potencjał), nie robi więc na mnie dużego wrażenia zwycięstwo 4-1 a ostatnie zwycięstwa Nashville cóż jak dla mnie są trochę ponad możliwości tego zespołu i spodziewałbym się stonowania nastrojów Pred&#39;s w następnych dniach, poczynając od porażki z Flames ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche
Typ: x
Kurs: 4,2
Buk: Bet365
Za niedlugo rozegrany zostanie mecz pomiedzy Blyskawicami i Lawinami. Coz moze mnie w nim sklaniac do tego typu? Otoz jest kilka takich rzeczy i zamierzam je skrupulatnie wymienic. Po pierwsze - historia. Nieliczne pojedynki tych zespolow w ostatnich latach byly najczesciej bardzo wyrownane i zdarzaly sie konczyc remisem - szczegolnie w Tampie. Po drugie - forma obu druzyn. Po pierwszej eksplozji znakomitej formy zespol z Colorado wyraznie oklapl i nie prezentuje sie juz tak dobrze jak jeszcze pare tygodni temu. Co innego gospodarze, ktorzy zaczynaja grac coraz lepiej i zwlaszcza ostanie 2 wyniki dobrze prognozuja na przyszlosc. Jednakze Blyskawice sa tak himerycznym zespolem, ze moga rowniez przegrac u siebie z kims takim jak np Toronto. Lecz z silniejszymi druzynami radza oni sobie calkiem niezle, szczegolnie u siebie. Co ciekawe, znaczna wiekszosc remisow Tampy padla, gdy grala ona u siebie. Dlatego tez i tym razem go tu upatruje po zacietym spotkaniu z Colorado, ktore prezentuje obecnie podobny poziom sportowy co gospodarze.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres -1,5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Już jutro o 1:00 w Air Canada Centre dojdzie do spotkania, w którym zmierzą się Toronto Maple Leafs oraz Buffalo Sabres. Bukmacherzy faworyzują Buffalo i ja uważam podobnie. Toronto to 29 zespół ligi. Zgromadzili na swoim koncie 19 punktów. Buffalo z 30 punktami zajmują 13 lokatę. Toronto w swojej hali spisuje się fatalnie. 1 zwycięstwo 4 remisy oraz 6 porażek to bilans nie do pozazdroszczenia. Buffalo natomiast na wyjazdach spisuje się przyzwoicie, 5 zwycięstw, 1 remis 4 porażki. Toronto traci dużo bramek u siebie. Na 11 meczy 37 straconych przy 23 strzelonych to słaby wynik. Buffalo 25 strzelonych i 25 straconych. Nic nie wskazuje na gospodarzy poza swoja hala, co i tak jak wiemy nie ma większego znaczenia, wręcz bym powiedział, że wcale im nie ułatwia gry. Szable (14-7-2) w Maple Leafs (6-11-7).Ostatnie 10 - Buffalo 5-4-1, 4-4-2 Toronto tak prezentuje się ich bilans. Warto dodać, że Sabres przegrali w Air Canada Centre od 24 marca 2007, a także pokonali Maple Leafs sześć razy w sezonie 2008-09. Obie ekipy grały już w tym sezonie, góra były Szable pokonując Toronto 3:2. Nie chce mi się wierzyć, że Toronto wygra 3 mecz z rzędu i to jeszcze z Sabres. Po takim kursie warto grac na gości, dla odważnych moja propozycją jest Buffalo -1,5. C`moon Buffalo Sabres ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Atlanta Trashers vs Florida Panthers
Typ: 1 (2.10)
Buk: Expekt​



Atlanta Trashers jest bez zwątpienia póki co drużyną, która zmieniła się przynajmniej o 180 stopni względem poprzedniego sezonu. Aktualnie Drozdy to już nie tylko Ilya Kovalchuk, teraz tą drużynę tworzą wszyscy po kolei, czego świetnym odzwierciedleniem są osiągane wyniki.
Trashers aktualnie mają serię trzech zwycięstw z rzędu, ich wyższość musiały uznać Skrzydła z Detroit, które podobnie jak Lotnicy nie zdołali pokonać bramkarza ATL. Jak widać formę Drozdów można uznać za niebywałą trzy wygrane spotkania, dwa zakończone bez straty bramki (Pavelec z Detroit, Hedberg z Flayers), spotkanie z Huraganami które śmiało można nazwać majstersztykiem w wykonaniu ATL ponieważ z wyniku 4:0 dla gospodarzy wyciągnęli na 6:4, z czego pięć bramek padło w ostatniej tercji.
Oprócz wspaniałej dyspozycji bramkarzy, warto wspomnieć o najaktywniejszym w drużynie Trashers, Rich Peverley strzelec zwycięskiej bramki z Phila, bramka i asysta z Hurricanes wszystko to wykreowało nam jak na razie postać numer jeden w ekipie Drozdów.
Według mnie jest to bardzo dobre dla całej drużyny ponieważ cała presja wyniku już nie ciąży tylko na Kovalchuku, ale także na kilku innych zawodnikach.
Dziś do Atlanty zawitają Pantery które ostatnio mają nie najlepszy okres, czego dowodem są cztery z rzędu porażki, niestety trzy z nich dokonały się na własnym lodzie co jest kolejną ujmą dla drużyny z Florydy. Co więcej ostatnie wyniki Panter są zadziwiające odnośnie ich wcześniejszej serii bardzo dobrych występów, podczas której dla odmiany wygrali trzy mecze na wyjazdach.
Jednak póki co mają problem i nie widać światełka w tunelu, do tego wszystkiego dochodzą jeszcze kontuzje Stillmana i Bootha (kontuzjowany co prawda już od dłuższego czasu) i drużyna z Florydy wydaje się być w leciutkim dołku. Jedynym pozytywnym aspektem w ich grze wydaje się być to iż wiele spotkań z ich udziałem kończy się remisami w regulaminowym czasie gry. To może być małą przestrogą na dziś, odnośnie typu na trzy tercje.
Podsumowując na pewno 100% faworytem gospodarze nie są, nie spodziewam się również tutaj zdecydowanej różnicy w wyniku, jeśli dziś Johan Hedberg zaprezentuje się przynajmniej w 3/4 tak dobrze jak ostatnio myślę że nie będzie problemu ze zwycięstwem, do tego myślę że warto zaryzykować postawienie na to że Ilya dziś będzie zdobywcą bramki dla gospodarzy. Kurs na regulaminowy czas bardzo dobry, stąd podjęcie ryzyka jednak jest przestroga w remisach.
Pozdrawiam.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay - Colorado(+1)
Typ: 1
Kurs: 3,4
Buk: BET365
Analiza:
Do grania na gospodarzy z handi skłania mnie nieciekawa sytuacja kadrowa w zespole Colorado, w ostatnim czasie kontuzji nabawili się tacy zawodnicy jak: David Jones, Kyle Cumiskey, T.J. Galiardi czy Milan Hejduk, są to dość istotne postacie w zespole Avalanche. Do tego należy dodać, że Colorado 2 ostatnie mecze przegrało z jednym z najsłabszych zespołów ligi Minnesotą. Gospodarze Tampa Bay wyjdą do tego spotkania w najsilniejszym zestawieniu, w tym sezonie radzą sobie dość dobrze i u siebie potrafią często odnieść zdecydowane zwycięstwo - liczę że tak właśnie stanie się tej nocy :spokodfhgfh:
[URL='http://www.cbssports.com/nhl/players/playerpage/20442']http://www.cbssports.com/nhl/players/playerpage/20442[/URL]
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Montreal Canadiens vs. Toronto Maple Leafs
Typ:Niklas Hagman strzeli bramkę w meczu
kurs:3,30
bukmacher ???? OXXbet
Analiza:
Dziś o godzinie 1:30 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiędzy kanadyjskimi drużynami z Toronto oraz Montrealu.Spotkanie jak zawsze zapowiada się ciekawie a obydwie drużyny grają ostatnio na podobnym poziomie.Dzisiejsi gospodarze w ostatnich 6 meczach zanotowali 3 zwycięstwa przegrywając również 3 razy w tym 2 ostatnie mecze z Washingtonem oraz Pitsburgh.Co do dzisiejszych gości sytułacja przedstawia się tak samo z tą różnicą że Toronto wygrało z Washingtonem po dogrywce.Jednak nie forma drużyn jest najważniejsza.Moim Typem na to spotkanie jest strzelenie bramki przez lewoskrzydłowego z Toronto Niklasa Hagmana.Typ z takim kursem wydaje się mało pewny lecz patrząc na to że w Toronto jest tylko trzech liderów z prawdziwego zdarzenia to owy kurs staje się bardziej pewny.Jeśli chodzi o liderów to w skład wspaniałem trójki wchodzi Phil Kessel (8 bramek w 11 spotkaniach) Tomas Kaberle (23 asysty w 25 meczach) oraz moj dzisiejszy faworyt do zdobycia bramki czyli Niklas Hagman (13 bramek w 24 meczach).29 letni finlandczy w ostatnich meczach notuje bardzo dobre wyniki strzelajac 6 bramek w 5 ostatnich meczach co jest bardzo dobrym wynikiem.Napewno waznym faktem jest to ze Hagman bardzo dobrze rozumie sie z Kessele ktory jest centerem w jego lini do tego dochodzi Tomas Kaberle ktory zazwyczaj ma bardzo duzy wklad w osigniecia owego duetu.Mysle ze w dzisiejszym meczu zobaczymy duza ilosci bramek i bardzo prawdopodobnie dogrywke.Dlatego stawiam ze jednym z autorow bramek dla Toronto bedzie ich lewoskrzydlowy Niklas Hagman
 
F 0

frajer13

Użytkownik
Spotkanie: Montreal - Toronto
Typ: ML 1
Kurs: 1.689
Buk: Sportingbet
Analiza:

W hokejowej lidze NHL bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Montreal i Toronto. Zespoły te w tym sezonie nie spisują się najlepiej jednak gospodarze w ostatnich spotkaniach wykazują zwyżkę formy i są w tym spotkaniu faworytem. Drużyna gospodarzy w ostatnich 6 meczach ma bilans 2-2-1 a biorac pod uwagę, że grali w tych spotkaniach z czołowymi zespołami NHL uznałbym za bilans barzdo dobry. Wygrali wyjazdowy pojedynek z Washington Capitals w rewanżu na własnym lodzie z nimi remisując przegrali dopiero po rzutach karnych. Poza tym wygrali z Columbus Blue Jackets 5-3, zremisowali z Detroit Red Wings 2-2 (2-3 po karnych) oraz doznali porażki z Pittsburgh Penguins 1-3. Jak widać grali z rywalami z czołówki i uzyskali przy tym bardzo przyzwoite rezultaty. Zespół gości to natomiast jedna z najsłabszych ekip NHL w tym sezonie, a konkretnie przedostatnia w tabeli z zaledwie 19 punktami na koncie. W ostatnim meczu goście ulegli wczoraj w nocy na własnym lodzie Buffalo Sabres 0-3. Poza tym czeka ich podróż do Motrealu a gospodarze mieli dłuższy czas na odpoczynek, bo wczoraj nie grali. Historia spotkań też na korzyść gospodarzy.

Statystyki

2009-11-01 00:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 5-4 kar
2009-10-02 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 3-4 sd
2009-04-05 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 2-6
2009-03-22 00:01 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2-5
2009-02-08 01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2-5
2009-01-09 01:30 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 6-2
2008-11-09 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 6-3
2008-10-12 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1-6
2008-04-06 01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 3-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom