>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
N 77

noobcior

Użytkownik
San Jose Sharks - Ottawa Senators
Typ: 1
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 4:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy San jose Sharks i Ottawą Senators w ramach NHL. Gospodarze tego meczu są obecnie liderami NHL, mając na koncie 40 punktów. Wyprzedzają wiceliderów z Pittsburgha o 2 oczka. Rekiny spisują się ostatnio nieźle, ogrywając w Vancouver tamtejszy zespół 4:2 oraz Edmonton po rzutach karnych 5:4. W międzyczasie przytrafiła im się porażka z Chicago na swojej tafli aż 7:2. Na początku listopada ograli Pingwinów, aplikując im aż 5 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej. Senatorzy oblegają przed tym spotkaniem 15 lokatę, czyli są w środku stawki. Warte zaznaczenia jest to, iż rozegrali aż 4 mecze mniej niż dzisiejszy rywal. Mają 30 punktów. Ostatnio radzą sobie w kratkę, a na wyjazdach wręcz fatalnie. Mecz, w którym ograli rywali na ich lodzie był pod koniec października. Ograli wtedy Pantery 4:3. Poza tym na obcej tafli w listopadzie ulegali Philadelphi Flyers 5:1, Diabłom 3:1 oraz z Boston Bruins 4:3 po rzutach karnych. Sądzę, iż lider z San Jose potwierdzi swoje mistrzowskie aspiracje i spokojnie pozostawi w domu całą pulę.

Wynik: 5:2 ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Montreal Canadiens vs Toronto Maple Leafs
Typ: 1 (1.73) ML ⛔
Buk: Pinnacle​



Spotkanie z serii &quot;pod napięciem&quot;, dwie drużyny które nie darzą się zbyt wielką sympatią, a każde ich spotkanie niesie ze sobą bardzo dużo emocji i bramek, bynajmniej było tak do tej pory. W tym sezonie póki co dwa razy górą byli dzisiejsi gospodarzy wygrywając 3:4 w Toronto i 5:4 u siebie.
Skupmy się więc na moim faworycie na dzisiejszą noc. Montreal w ostatnim spotkaniu z WSH zagrał bardzo dobre zawody, jednak na ich nieszczęście strata bramki na 12 sekund przed końcem okazała się punktem zapalnym który spowodował porażkę po rzutach karnych. Sytuacja ta bardzo odbiła się na Cammallierim, który wyraził duże niezadowolenie faktem iż nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końca. Co więcej nie wyobraża sobie by dziś druzyna Canadiens nie zgarnęła pełnej puli. Życzenie to jest bardzo realne do wykonania ponieważ z całej listy kontuzjowanych na 90% dziś zobaczymy Gomeza i D&#39;Agostiniego, co na pewno wzmocni formacje ofensywne Montrealu. Myślę że również warto zwrócić uwagę na postawę Price&#39;a który od powrotu do bramki jako no 1 spisuje się o niebo lepiej niż choćby w ostatnim sezonie, można powiedzieć że teraz to właśnie bramkarz Habss w dużej mierze decyduje o losach spotkań (bez zbytniego idealizowania). Co do osiąganych wyników to można stwierdzić że Montreal gra w kratkę, ale myślę że gdy napiszę że czasami prześladuje ich niefart, nikt mi nie zaprzeczy.
Typ ML ponieważ pełnego przekonania nie mam, z uwagi na to co dzieje się na liście kontuzjowanych, jednak wieści o powrocie czołowych zawodników plus na pewno duża mobilizacja, w końcu spotkanie we własnej hali są przekonywującymi argumentami na korzyść MTL.
Jeśli chodzi o przeciwnika to drużyna Toronto nadal próbuje odnaleźć drogę do &quot;zbawienie&quot;, co rusz widać zalążki lepszej gry jednak niestety na razie ma ona swoje ujście jedynie z rywalami z niższej półki, przykład choćby wczorajsza porażka u siebie z Buffalo, gdzie oddając 38 strzałów nie potrafili znaleźć sposobu na Millera. Wczoraj do linii powrócił Komisarek, więc na pewno dziś go nie zabraknie co doda jeszcze większego smaczku do pojedynku. W mojej ocenie Toronto na pewno postawi duży opór, w końcu mają Kassela, który z dnia na dzień wydaje się być w coraz lepszej formie. Jednak w tym wszystkim brakuje dodatków, które sprawiłyby że Toronto zacznie wygrywać z każdym, nieważne gdzie.
Zdaję sobie sprawę że kurs ML jest dość ubogi jednak brakuje mi argumentów na wygraną w regulaminowym czasie gry, zbyt dużo znaków zapytania, ale na pewno mecz sam w sobie nie zawiedzie.
Pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja napisze jeszcze szybciutko póki jeszcze mnie nie wywala z neta (ogromne problemy z łączem w ostatnich dniach), dziś w bramkach San Jose i Ottawy panowie którzy określani są jako &quot;back-up&quot; czyli drudzy bramkarze, Thomas Greiss w barwach Sharks będzie bronił dopiero po raz 4 w tym sezonie, Elliot ma troszkę więcej doświadczenia ale jest goaltenderem bardzo niepewnym. Wobec sił obu drużyn w ataku jasnym i oczywistym wydaje się typ na over 5,5 gola. Kursy w granicach 2.0 więc korzystne ???? Pozdrawiam !
 
F 0

frajer13

Użytkownik
Spotkanie: Montreal - Toronto
Typ: ML 1
Kurs: 1.689
Buk: Sportingbet
Analiza:

W hokejowej lidze NHL bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Montreal i Toronto. Zespoły te w tym sezonie nie spisują się najlepiej jednak gospodarze w ostatnich spotkaniach wykazują zwyżkę formy i są w tym spotkaniu faworytem. Drużyna gospodarzy w ostatnich 6 meczach ma bilans 2-2-1 a biorac pod uwagę, że grali w tych spotkaniach z czołowymi zespołami NHL uznałbym za bilans barzdo dobry. Wygrali wyjazdowy pojedynek z Washington Capitals w rewanżu na własnym lodzie z nimi remisując przegrali dopiero po rzutach karnych. Poza tym wygrali z Columbus Blue Jackets 5-3, zremisowali z Detroit Red Wings 2-2 (2-3 po karnych) oraz doznali porażki z Pittsburgh Penguins 1-3. Jak widać grali z rywalami z czołówki i uzyskali przy tym bardzo przyzwoite rezultaty. Zespół gości to natomiast jedna z najsłabszych ekip NHL w tym sezonie, a konkretnie przedostatnia w tabeli z zaledwie 19 punktami na koncie. W ostatnim meczu goście ulegli wczoraj w nocy na własnym lodzie Buffalo Sabres 0-3. Poza tym czeka ich podróż do Motrealu a gospodarze mieli dłuższy czas na odpoczynek, bo wczoraj nie grali. Historia spotkań też na korzyść gospodarzy.

Statystyki

2009-11-01 00:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 5-4 kar
2009-10-02 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 3-4 sd
2009-04-05 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 2-6
2009-03-22 00:01 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2-5
2009-02-08 01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2-5
2009-01-09 01:30 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 6-2
2008-11-09 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 6-3
2008-10-12 01:00 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1-6
2008-04-06 01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 3-1
 
L 0

loocas

Użytkownik
San Jose Sharks - Ottawa Senators
Typ: 1 (razem z dogrywką i karnymi)
Buk: Betfair
Kurs: 1,53
Dzisiaj o 4:30 w nocy odbędzie się interesująco zapowiadające się spotkanie między zespołami San Jose Sharks i Ottawa Senators. Patrząc na obecną formę zespołów faworyta jest wskazać niezwykle ciężko. Trzeba jednak wziąć pod uwagę renomę obu drużyn i potencjał jaki w nich drzemie. Te przesłanki mówią mi, że mecz ten wygrają popularne rekiny. Zespół z San Jose już od dłuższego czasu dumnie przewodzi ligowej tabeli z 40 punktami na koncie. Gdyby nie patrzeć na bolesną wpadkę z Chicago, kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, odprawiając ostatnio choćby Oilers czy Canucks. Mając w swoim składzie takich zawodników jak Marleau czy Thornton w 28 meczach zdobył najwięcej bramek, bo aż 96. Myślę, że dzisiejszej nocy pęknie bariera 100. Jeśli chodzi o Ottawę to w ostatnich meczach spisują się nadzwyczaj dobrze. Mogą o tym świadczyć wygrane z Columbus, Buffalo i Pittsburghiem. Jest jednak jedno ale. Senators nie radzą sobie w meczach wyjazdowych. Wszystkie ostatnie cztery mecze poza własnym lodowiskiem przegrali. Myślę, że Sharks wykorzystają dzisiaj atut własnej tafli i po zaciętym boju, dzięki fantastycznym umiejętnościom niektórych zawodników odniosą zwycięstwo.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Ja bym proponowal over 2.5 Klonowych w &quot;derbach&quot; Kanday, kurs 1.806 pinnacle wydaje sie byc kuszacy. Mecze obu druzyn obfituja w gole...mysle, ze tutaj bardziej niz Habs to Toronto ma cos do udowodnienia... Montreal to dobra ekipa, nie bede juz wspominal o innych jak VAN czy Plomienie, w tym sezonie Ottawa ruszyla z kopyta za to Klonowi wiecznie z tylu,.. jak dla mnie najslabsza Kanadyjska ekipa... rozczarowuja od samego poczatku i mimo wielu nabytkow jak chociaz Kessel nie moga nic ugrac,.. Osobiscie kusilo mnie zeby postawic na Toronto ML jednak jesli mam stawic na nich to napewno nie wygraja 0-2... mysle, ze z taka sila ognia jak dysponuja i niezlym PP powinni ustrzelic cos wiecej niz 2 gole...
pozdrawiam.
 
typer. 0

typer.

Użytkownik
Minnesota Wild vs. Nashville Predators
Typ:Mikko Koivu strzeli bramkę
kurs:3,85
bukmacher ???? OXXbet

Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiędzy Minesotą Wild a Nashvill Predators.Spotkanie zapowiada się ciekawie a obydwie drużyny zagraja napewno na 100% swoich możliwości.oedynki pomiędzy tymi drużynami są zawsze bardzo zacięte a kibice zazwyczaj ogladają sporo bramek.Myślę że i dziś zobaczymy sporo bramek a jednym z bochaterów przedstawienia będzie finlandczyk Mikko Koivu.Koivu jest najlepiej punktujacym w drużynie Wild z dorobkiem 24 punktów za 6 bramek oraz 18 asyst.Dodatkowo Koivu oddaje sporo strzałów na bramkę dlatego typ na zdobycie bramki przez finlandczyka nie jest przypadkowy.Średnio ilość strzałów na mecz to 4 a jego skuteczność wynosi 7,4%.Co prawda skuteczność gracza Minesoty nie jest oszałamiająca lecz prawie wszystkie bramki zdobyte przez Koivu były strzelane na własnym lodowisku.Myślę że i dziś młodszy brat Saku Koivu błyśnie talentem snajperskim i strzeli bramkę gością z Nashvill.Argumentem który może równiez przemawiać za tym że findlandczyk zdobędzie bramke jest fakt iż średnia ilośc bramek zdobytych przez Wilds na własnym lodowisku przeciwko Predators to ponad 4 bramki na mecz więc lista strzelców po stronie Minesoty jest zawsze długa,dlatego stawiam że w tym spotkaniu na liście strzelców znajdzie się Mikko Koivu
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja tej nocy upatrywalbym dwoch faworytow tj: NJD i Wild...
NJD gra bardzo odbry Hokej do tego dochodzi mala pauza miedzy meczami, maja napewno wiecej sil... do tego dochodzi swietne PK i dobre PP. Zespol ma serie 3W i mysle, ze typ na NJD DNB po kursie 1.7 powinien byc dobrym pomyslem. VAN pogrywa w kratke i po niezlej passie na wlasnej tafli moze przyjsc slabszy dzien z mocnym rywalem..
Wild zlapali troche wiatru w zagle i po dwoch ladnych zwyciestwach mysle, ze pojda za ciosem,.. Nash rozpoczeli &quot;staczanie sie&quot; i tak jak juz wczesniej bylo jasne ze nie przejda Plomieni tak samo uwazam , ze dzis nie podolaja Wild. W bramce gospodarzy znana postac, w polu kilka kontuzji jesdnak mimo tego gra zaczela sie ukladac, byle i tak bylo dzisiejszej nocy... Kurs identyczny jak NJD wiecej niz 1.7...
pozdrawiam.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
New Jersey Devils - Vancouver Canucks

Typ 1
2.39
Bet365

Ema ziemia. Chyba najlepiej zapowiadające się spotkanie w tym okresie, a szczególnie dla Kanady bo rywalizacja o IO pomiędzy Luongo - Brodeur o bramkę Liści. Wg mnie Canucks nie ma szans w tym meczu, ponieważ NJ graja ostatnio tak dobry hokej przykłady oglądany przez ze mnie mecz z Bostonem choć mało efektowny to pełna kontrola Devils, następnie też oglądałem starcie z Islanders to miazga Diabłów, nic nie dali im zagrać ani strzelić, a co leciało to Mario już sobie z tym poradził. New Jersey szczególnie dobrze prezentuje się w ofensywie choć lista kontuzji długa (David Clarkson i Dainius Zubrus ważni) to tego nie widać. W rewelacyjnej dyspozycji LW Zach Parise, który punktuje bodaj od 11 gier i świetnie rozumie się z sowim C - Travis Zajac 15 asyst, a wszystko miesza młody Niclas Bergfors. Druga linii to tylko druga, ale tylko liczba chyba bo Jamie Langenbrunner, naciągany C Patrik Elias i wszechstronny Brian Rolston, doświadczenie wielkie i wielkie możliwości. Obrona NJ gra jak narazie bez Szweda Johnny Oduya, lecz radzi sobie z tym doskonale, no a jak z tyłu w bramce król Martin Brodeur.Teraz Canucks - może kontuzje, może brak bliźniaków, ale grają kratę. Zwycięstwo z Avs dwa razy z LAK i Edmonton nie robi wrażenia bo Kings w niepełnej 1 linii, a Nafciarze bez formy. Dwie porażki w domu z San Jose i Chicago, lecz też CHI niby było na fali, ale już z niej w tedy spadali, a Rekiny były spokojnie w zasięgu. Obrona Vancouver dobra, ale szczególnie w ofensywie, a w defensywie no nie bardzo. W bramce Luongo, który chyba nie jest w najwyższej formie GAA 2.58 jak na klasę golie to wysoko. Scenariusz meczu napiszą ogniem Diabły.
 
K 0

kacap1

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey - Vancouver
Typ: 2
Kurs: 2.65
Buk: expekt
Analiza:
Krótko przedstawie sytuacje obydwu zespołów:
New Jersey 4 ostatnie mecze:
2009-11-28 New Jersey Devils - New York Islanders 6-1
2009-11-27 Boston Bruins - New Jersey Devils 1-2 kar
2009-11-26 New Jersey Devils - Ottawa Senators 3-1
2009-11-22 Dallas Stars - New Jersey Devils 5-3
Sytuacja w tabeli:2 miejsce w tabeli i 3 punkty straty do Pittsburgh Penguins.

Vancouver 4 ostatnie mecze:
2009-11-30 Vancouver Canucks - San Jose Sharks 2-4
2009-11-29 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 7-3
2009-11-27 Vancouver Canucks - Los Angeles Kings 4-1
2009-11-23 Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks 0-1
Sytuacja w tabeli: 3 miejsce i 9 punktów straty do Calgary Flames.

Oglądając te statystyki myślę, że w tym meczu góra będą goście ponieważ ostatni mecz nie wyszedł im najlepiej a przy okazji będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę na własnym stadionie gdzie Vancouver Canucks przegrało 3-5.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
#6
Boston Bruins vs Tampa Bay Lighting
Typ: 1 (2.00)
Buk: Expekt

Dziś spróbuje krótko i treściwie zachęcić do gry na Niedźwiadki. Ostatnie spotkania z udziałem Bostonu pokazują jak wiele znaczą najważniejsi gracze w drużynie, powrót Savarda, Krejci&#39;ego i Thomasa do bramki bardzo pozytywnie odbił się na całej drużynie, czego efektem jest pięć zwycięstw w sześciu ostatnich spotkaniach z czego cztery W to wygrane na wyjeździe. Niestety jak zawsze nie może być zbyt pięknie, zła wiadomość to kolejna kontuzja Lucicia, który nie tak dawno wrócił do gry po poprzedniej kontuzji. Trzeba również przyznać że pod nieobecność Thomasa świetnie w bramce spisywał się Rask, który w tym momencie firmuje się współczynnikiem 2.02 :!:.
Rywal Bostonu w dzisiejszym meczu należy w tym sezonie do jednych z najniewygodniejszych ponieważ Tampa gra bardzo nieprzewidywalnie, a ich dyspozycja na lodzie w dużej mierze zależy od formy Stevena Stamkosa, który w tym sezonie stał się prawdziwą gwiazdą Błyskawic. Dość dziwna sytuacja wynika z Tampą ponieważ przed sezonem poczynili, wydawać by się mogło znaczące wzmocnienia jednak tak jak pisałem wyżej ich gra nadal nie
odzwierciedla pełnego potencjału tej drużyny.
Wydaje mi się że dziś w starciu z Bostonem mogą okazać się po prostu za słabi by zagrozić rozpędzonym gospodarzom, poza tym warto zauważyć że Niedźwiadki u siebie tracą mało bramek, a Tampa w ofensywie straszy jedynie Stamkosem i Maloneyem, może to być trochę za mało.
Pozdrawiam.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins (-1,5) - Tampa Bay Lightning
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: gamebookers
Boston Bruins zajmuję 12 miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie, bilans u siebie to 5-5-5. Ostatnie 6 meczy to 11 punktów, po kontuzji wraca podstawowy bramkarz Tim Thomas który będzie bronił w jutrzejszym spotkaniu. Gospodarze popełniają nie za dużo kar, bardzo dobrze grają osłabieniu, średnio grają w przewadze. Kontuzjowany już od dłuższego czasu jest tylko Milan Lucic (10M/5P).
Tampa Bay Lightning jest na miejscu 18 z 28 oczkami, bilans na wyjazdach to 2-6-5. Ostatnie 6 meczy to 5 punktów, w bramce stanie pewnie Antero Niittymaki który broni na prawdę nieźle. Goście popełniają więcej kar niż ich rywale a słabo grają w osłabieniu, w przewadze także słabo. Nie zagra tylko kontuzjowany Paul Ranger (8M/2P).
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Florida Panthers - Colorado Avalanche (z dogrywką i karnymi) 6:5(po karnych)
Typ: 2⛔
Kurs: 1.90
Buk: Bet365​

Dziś w nocy o godzinie 1:30 odbędzie się hokejowe spotkanie pomiędzy Floridą Panthers a Colorado Avalanche. Pantery nie spisują się w tym sezonie najlepiej. Z 24 punktami na koncie zajmują odległą 25 pozycję. W dodatku ich forma w ostatnich meczach nie napawa optymizmem przed dzisiejszym pojedynkiem. Przegrali 5 spotkań pod rząd, kolejno z Pingwinami po dogrywce 3:2, z Rangersami po karnych 2:1, z Toronto 6:4, z Predators 4:1 oraz pierwszego dnia grudnia polegli w meczu przeciwko Atlantą Thrashers 4:3. Zespół gości zajmuje obecnie wysoką 6 lokatę, mając 35 punktów. Ich ostatnie wyniki nie są najlepsze, ale mimo wszystko są bardziej pozytywne niż zespołu Panter. Po serii 3 porażek z Nashville i dwukrotnie z Minnesotą, nadeszła pewna wygrana z Tampą Bay 3:0. Z pewnością w dzisiejszym spotkaniu Colorado będzie potrzebowało pewnej dyspozycji bramkarza Andersona. Jeśli będzie on dobrze grał, to jest spora szansa na kolejne punkty dla Avalanche i umocnienie się w tabeli.
 
M 2

maciekstal

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Vancouver Canucks
Typ: 1
Kurs: 2,4
Buk: bwin
Analiza: Ciezko wskazac faworyta tego meczu jednak zdecydowalem sie na druzyne gospodarzy z kilku powodow. po pierwsze NJ bardzo dobrze gra na wlasnym lodzie co pokazuje juz od 6 meczy ( same zwyciestwa w regulaminowym czasie gry) oczywiscie kazda seria musi sie skonczyc ale chyba jeszcze nie dziaij. Goscie graa bardzo dobrze ale tylko we wlasnej hali gdzie nie pozostawiaja zludzen rywalowi. Ich bilans w domu to jeden z lepszychw lidze. Na wyazdach spisuja sie gorzej i gdyby nie uwzgledniac ostatniego zwyciestawa nad colorado to ich bilans bramkowy bylby 22-38. moim zdaniem hala w NJ to zbyt goracy teren aby sednio grajaca druzyna gosci wywiozla komplet punktow.
 
typer. 0

typer.

Użytkownik
Los Angeles Kings vs. Ottawa Senators
Typ:Aleksander Frolov strzeli bramkę
kurs:3,70
bukmacher : DOXXbet

Analiza:
Dzisiejszej nocy o godzinie 4:30 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie pomiędzy LA Kings a Ottawa Senators.Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie poieważ goście jak i gospoadarze grają na dość podobnym poziomie.Gospodarze w ostatnich 6 meczach zdobyli 6 oczek natomiast goście tylko o jeden punkt więcej co pokazuje że poziom gry obydwu drużyn jest podobny,a i przeciwnicy z jakimi grali byli też na podobnym poziomie.Jednak to nie forma może zdecydować o zyciestwie lecz pewna statystyka.Ottawa nie wygrała z Los Angeles w Staples Center ani razu w trzech dotychczasowych meczach tracąc średnio 3 bramki w każdym z nich.Dodatkowo bramki króli będzie strzegł Jonathan Quick który bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie.Jednak moim typem na ten mecz nie jest zwycięstwo którejś z drużyn lecz zdobycie bramki przez Aleksandra Frolova który występuje w barwach Kings.Myślę że Rosjanin grający na prawym skrzydle skorzysta z szansy gry w pierwszej lini i pokaże że to jemu to miejsce należy się na stałem.Sytułacja przedstawia się dość klarownie,podczas gdy Ryan Smyth dochodzi do zdrowia w lini ataku motorem napędowym Kings ma być Aleksander Frolov który to nie zawsze był zawodnikiem do zadań ofensywnych mimo swojej pozycji.Gdy jeszcze pierwsza linia składała się z duetu Smyth Kopitar gra LA wyglądała dość dobzre,Kopitar strzelał bramki a Smyth asystował,lecz gdy Smytha dopadła kontuzja gra w ataku przestała się już tak dobrze kleić.Po paru meczach trene LA zmienił troche swój pomysł na pierwszą linie i zamiast Dustina Browna postawił na Aleksandra Frolova który to miał wspierać Anze Kopitara.Jednak dzięki temu posunieciu trenera to Frolov wrócił do formy strzeleckiej.Rosjanin co prawda nie strzela regularnie lecz oddaje więcej strzałów na bramke co przekłada się również na gole.W ostatnich 6 meczach Frolov zdobył 2 bramki może nie jest to wielkie osiągnięcie lecz w meczach z Chicago Vancouver czy Calgary o bramki było bardzo trudno nawet całej drużynie.Myślę że w dzisiejszym meczu to właśnie rosjanin wpiszę się na liste strzelców a jego bramka/ki pomogą potrzymać dobrą statystyke na własnym lodowisku przeciwko Senators.Dlatego moim typem na to spotkanie jest zdobycie bramki przez Aleksandra Frolova
 
N 77

noobcior

Użytkownik
San Jose Sharks(-1,5) - St.Louis Blues
Typ: 1
Kurs: 2.65
Buk: bet365
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 4:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Rekinami a niżej notowaną drużyną St.Louis. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna gospodarzy, która jest obecnie na pozycji lidera, wyprzedzając m.in. poprzednich zwycięzców Pucharu Stanleya, czyli zespół Pingwinów. Team z San Jose jako pierwszy i w tym momencie jedyny strzelił 100 bramek w tym sezonie, a dokładnie 101. Jubileuszową bramkę zdobył Ryane Clowe w 14 minucie drugiej tercji w meczu z Senators. Tamten mecz wygrały Rekiny 5:2. Z ostatnich 6 meczy na własnej tafli Sharks wygrali 4 i przegrali 2krotnie, w tym raz po karnych z Dallas Stars. Jednym z ciekawszych zwycięstw tej drużyny jest listopadowa wygrana z Penguins aż 5:0. Goście znajdują się na o wiele dalszej pozycji, bo aż na 25, mając 25 punktów. Ich ostatnie 6 wyjazdowych potyczek to 3 zwycięstwa i 3 porażki. W poprzednim spotkaniu 1 grudnia ulegli zespołowi z Columbus aż 5:2.
Ostatni mecz pomiędzy San Jose i St.Louis odbyło się w połowie listopada. W roli gościa grały Rekiny i pewnie wygrały 3:1. Sądzę, iż dziś lider zagra bardzo ambitnie i być może nawet pokryje handicap -2,5.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja na dzis widzialbym zwyciestwo DET 60&#39;, ktore chyba odzyskalo skutecznosc i mysle, ze Edki ktore dysponuja niezlym szpitalem w swoich szeregach nie sprostaja DET... mozna by pomyslec o -1.5 ale z drugiej strony czy warto ryzykowac. Fajnie wyglada sprawa, ze w DET pogrywaja dobrze zawodnicy &quot;drugo planowi&quot;, zespol caly czas gra ladnie ale brakowalo skutecznosci, ostatnio ona wrocila, ponadto Edki zawsze kiepsko graly w hali DET... kurs w pinnacle 1.850!

Druga sprawa to Calgary DNB...Plomienie na hali i nie sadze, zeby Kojoty byly team&#39;em ktory zlamie ich passe. Jak dla mnie, gospodarze to slaba ekipa, jakos nie moge sie przelamac zeby grac na nich, nawet ze slabszymi rywalami. W Plomieniach mamy wszystko jak byc powinno...juz ostatnio buki dawaly im mniejsze szanse na zwyciestwo z Nash, dzis sa faworytami i mysle, ze niebez powodu. Swietnie i rowno gra caly sklad. W ostatnich 6 meczach trafiaja 21 razy i traca tylko 9! Kurs w pinnacle to okolo 1.750!

No i na koniec taki typ na suchara, poprostu z sympati, bo lubie ten zespol...Kaczorki;) +0.5 kurs 1.770 w pinnacle!

pozdrawiam.

EDIT: Ale jestem wkur... zdenerwowany ???? ! Ok DET nie wyszlo, obroncy strzelaja nie do tej bramki co trzeba...trudnu... No ale zeby Kaczki po tak dobrych dwoch tercjach daly sobie wpiepszyc 3 bramki ???? ? Tragedia...PP 1t 5 minut...czas zeby dac 2-0. zal... No ale o Calgary to juz sie wogole nie bede wypowiadal bo szkoda slow! 57 minuta 2-1! ! ! Nawet zwrotu nie mialem! &lt;wsciekly&gt;
 
I 6

insaner

Użytkownik
SJ Over 3.0 pinnacle 1,84
Generalnie kursy na SJ pospadały już dość znacznie ale coś się obawiam że może z tym meczykiem być wałek - obawiam się trochę pewności siebie SJ po pewnych wygranych ostatnimi czasy - mogą czasem wygrać dopiero po remisie. Niemniej jednak analizując sobie ten mecz zauważyłem fajną ciekawostkę - patrząc na ostatnie 6 sezonów zauważyłem że tylko raz - w 2005 roku SJ nie zdobyło minimum 3 goli grając z STL Blues u siebie - mimo iż Nutki to team znany z defensywy i dobrej postawy bramkarzy od lat. Ostatnio Mason nie zachwyca, SJ w skuteczności rządzi, PP na świetnym poziomie, jeśli SJ nie zlekceważy rywala i Mason nie będzie miał szczęśliwego dnia to SJ spokojnie powinno zdobyć więcej niż 3 gole. W słabszym (ale ofensywnym) Columbus stracili aż 5 goli - czy z najlepszą drużyną w tej chwili w NHL stracą mniej niż 3 po raz pierwszy od 5 lat w San Jose?
Statsy:
STL TEAM SJ
2.48 GOALS 3.48
2.68 GA 2.66
12.90 PP% 23.48 (no 5)
83.81 PK% 85.98 (no 1)
-0.20 GOAL DIFF 0.83

TOR - CLB: CLB ML, 1,65
Na temat tego meczu nie będę się zbyt długo rozpisywał. W TOR poległo obydwu głównych bramkarzy - Toskala i Gustavson (chory na serce) i chociaż MacDonald świetnie zagrał z niemrawym w tym dniu Montrealem to jednak chciałbym zaznaczyć że jest to bramkarz rezerwowy którego pozbyło się Islanders (czyli outsider zeszłego sezonu - aczkolwiek winę za to raczej należy obarczać drużynę niż samego bramkarza). Myślę że ofensywny CLB wykaże swoją wyższość nad nieprzewidywalną drużyną z Toronto która gości w zawsze trudnym do zdobycia Columubus.
EDIT
Niestety bramkarz i obrona Toronto dzisiaj mają swój dzień (w Toronto obrona? :/) a atak jak prawie zawsze w formie (11 strzałów i już 3 gole) i niestety CLB praktycznie pozamiatane. W ogole nie wiem co dzisiaj TOR wyprawia z CLB. Poniewierają ich po prostu po lodowisku.
 
L 0

loocas

Użytkownik
San Jose Sharks - St. Louis Blues
Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: Betfair
Dzisiaj o 4:30 w nocy odbedzie sie interesujaco zapowiadajace sie spotkanie miedzy zespolami San Jose Sharks i St. Louis Blues. Popularne rekiny to obecny lider tabeli, pierwszy zespol ktory przekroczyl magiczna granice 100 bramek oraz posiadacz tak znakomitych zawodnikow jak chocby Marleau czy też Thornton. Jesli chodzi o forme dzisiejszych gospodarzy to krocza oni od zwyciestwa do zwyciestwa nie liczac wypadku przy pracy jakim byla przegrana z Chicago. W bezposrednich konfrontacjach z zespolem z St. Louis rowniez San Jose wychodzi zwyciesko o czym moze swiadczyc fakt, ze ostatni mecz z dzisiejszymi goscmi przegrali na wlasnym lodowisku az w 2007 roku. Ponadto w obecnym sezonie Blues zostali rowniez odprawieni i to niecale 3 tygodnie temu. Uwazam ze Sharks sa na fali wznoszacej i bez problemu rozprawia sie z 25. zespolem ligowej tabeli wykorzystujac atut wlasnego lodowiska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom