>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
F 0

frajer13

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix - Calgary
Typ: x2
Kurs: 1.45
Buk: expekt
Analiza:

Zespół gości prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze a zwłaszcza w meczach wyjazdowych ma znakomity bilans 10-3-1. W ostatnich meczach wygrali z Detroit, Columbus Blue Jackets po karnych oraz Nashville Predators wszystkie te spotkania rozgrywali na wyjeżdzie. I chociaż Phoenix prezentuje się nie najgorzej to w dzisiejszym spotkaniu nie daje im większych szans na pełną pulę. Bilans gospodarzy tego pojedynku w ostatnich meczach to 2-1-2 przy czym wygrane z Dallas i słabo spisującą się Philladelphia nie robią wrażenia. Statystyki spotkań pomiędzy tymi zespołami również zdecydowanie na korzyść Calgary.

Statystyki

2009-11-26 03:30 Calgary Flames - Phoenix Coyotes 2-1
2009-02-15 04:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames 5-7
2009-01-18 04:00 Calgary Flames - Phoenix Coyotes 3-4
2008-11-05 03:00 Calgary Flames - Phoenix Coyotes 2-4
2008-10-26 03:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames 1-4
2008-03-02 04:00 Phoenix Coyotes - Calgary Flames 1-3
2008-02-20 03:30 Phoenix Coyotes - Calgary Flames 1-4
2008-02-06 03:00 Calgary Flames - Phoenix Coyotes 4-3 kar
2008-01-09 03:00 Calgary Flames - Phoenix Coyotes 1-3
 
gullix 0

gullix

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
Typ: 2
Kurs: 3.6
Buk: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy New Jersey Devils podejmować będą u siebie ekipę Lightning. Liczę w tym spotkaniu na małą niespodziankę, jaką będzie zwycięstwo gości. Devils są wprawdzie wyżej notowani w tabeli i dwukrotnie w tym seoznie ograli już ekipę &quot;Bolts&quot;, ale za każdym razem dokonywali tego dopiero po rzutach karnych, a w jednym z tych spotkań, to właśnie ekipa z Florydy była zespołem zdecydowanie lepszym. Tampa przegrała 3 ostatnie spotkania, po tym jak efektownie pokonała w zeszły piątek NY Rangers 5-1. Liczę na przełamanie Lightning po tych właśnie porażkach, tym bardziej, że w bramce ma ponownie stanąć świetnie w tym sezonie spisujący się Fin A. Niitymaaki, a na ławce usiądzie broniący ostatnio M. Smith. Devils o dziwo w tych rozgrywkach lepiej spisują się na wyjazdach, niż u siebie (choć na własnym lodzie bilans również mają dodatni) i tutaj widzę kolejny mały argument przemawiający za gośćmi w tym spotkaniu. Dodatkowo aż szesć z ostatnich siedmiu meczów między tymi ekipami kończyło się dogrywką lub rzutami karnymi, dlatego też uważam, że kolejne takie rozstrzygnięcie jest mało prawdopodobne i liczę na czystą &quot;dwójkę&quot;.
 
typer. 0

typer.

Użytkownik
Montreal Canadiens - Boston Bruins
Typ:X
kurs:4,00
bukmacher: DOXXbet

Analiza:
W nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego dojdzie do pojedynku pomiędzy Montrealem Canadiens a Boston Bruins.Spotkanie zapowiada się dość ciekawie ponieważ goście w ostatnich meczach prezętują się bardzo dobrze natomiast gospodarze są dość grozni na własnym stadionie.Jedna nie to jest najważniejsze.Moim typem na to spotkanie jest remis w regulaminowym czasie gry i wydawać by się mogło że jest to typowy strzał jednak patrząc na ostatnie wyniki obydwu drużyn jak i statystyke nie jest to już takim strzałem.Montreal w ostatnich 10 meczach we własnej hali remisowali aż 5 razy natomiast goście z Bostonu w ostatnich 10 pojedynka zremisowali aż 7 razy co jest swego rodzaju wyznacznikiem.Uważam że w dzisiejszym meczu przebie spotkani może być podobny jak w poprzednich i wynik po 60 minutach gry będzie remisowy.Patrząc na to że obydwie drużyny potrzebują punktów wynik remisowy i zdobycie przez którąś z drużyn 1 punktu po ewntualne dogrywce lub karnych może być też potrzebny.Dlatego moim typem na ten mecz jest remis w regulaminowym czasie gry.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Los Angeles Kings vs St.Louis Blues
Typ: 1 (2.15)
Buk: bet365

Na początek wielkiej uczty sobotniej proponuje kuszący typ na Królów. Wydawało się że zawodnicy z Los Angeles po stracie Smyth&#39;a i Scuderiego będą mieli duże trudności z tym by podtrzymać styl i kontynuować zwycięskie passy. Co prawda pierwsze mecze potwierdzały taką tezę jednak jak widać ostatnimi czasy Królowie zaczęli radzić sobie bardzo dobrze czego efektem są cztery wygrane w pięciu spotkaniach. Najbardziej zaskakująca była wygrana z Chicago, które było na fali a w hali Staple Center napotkali na niebywały opór czego efektem porażka z gospodarzami 2:1 po rzutach karnych. Ta wygrana okazała się bardzo pozytywnym bodźcem który doprowadził Kings do zwycięstwa w Anaheim. Czołowymi postaciami ostatnich dni w drużynie z LA są Justin Williams i Wayne Simmonds, w cieniu swoich kolegów pozostaje Anze Kopitar który w ostatnich spotkaniach nie wyróżniał się niczym szczególnym jednak w takiej sytuacji myślę że jest to pozytywny aspekt przed dzisiejszym meczem ponieważ Kopitar prędzej czy później na pewno się przełamie. Bardzo dobre recenzje zbiera również Quick którego postawa w spotkaniu z Chicago była przepustką do wygranej. Myślę że również warto zwrócić uwagę na fakt iż nawet bez Smyth&#39;a Kings zdobywają dużo bramek co na pewno jest bardzo korzystne gdyż jak widać ofensywa nie skupia się tylko na popisach jednego zawodnika.
Dzisiejszy rywal czyli ekipa Nutek może być bardzo podbudowana zwycięstwem w jaskini lwa (SJS) po rzutach karnych. Trener Blues bardzo chwali grę w osłabieniu swojej drużyny, uważa że był to klucz do zwycięstwa z Rekinami, cóż fakty nie kłamią ponieważ Nuty potrafiły wybronić sześć gier w przewadze SJ. Ekipa Blues jest drużyną nastawioną bardziej na defensywę co potwierdzają wyniki jakie padają z udziałem tej drużyny. Na pewno czeka nas ciekawe starcie ponieważ na papierze to St.Louis wypada lepiej w rywalizacji z Kings, choćby na przykładzie ostatniego sezonu w którym Nuty wygrały 4 z 5 możliwych spotkań.
Ja ze swojej strony liczę na dobrą ofensywną grę Królów, wiem że u siebie są bardzo niebezpieczni i już niejedna drużyn się o tym przekonała, a nie ma się co oszukiwać ale Blues nie należą do czołówki ligi co nie znaczy że nie postawią ciężkiego oporu, ponieważ ich spotkania pokazują że potrafią trafić z dyspozycją dnia w 10.
Ja zachęcam do gry na gospodarzy, chociaż widmo rozstrzygnięcia po regulaminowym czasie gry jest duże to jednak myślę że kurs 60&#39; jest warty zagrania.
Pozdrawiam.

 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs -&gt; Boston win (60 min) [1.95] ✅
Oba zespoły rywalizują ze sobą w Northeast Division więc będzie to mecz o podwójnym znaczeniu, co ciekawe jest to pierwsze spotkanie z sześciu (!) zaplanowanych na ten sezon. Będzie to ważny mecz przede wszystkim dla Kessela który wraca po raz pierwszy do Bostonu, strzelec 36 bramek w tamtym sezonie dla Bruins będzie witany chyba raczej ciepło ale z pewnością trema i stres zrobią swoje. Toronto wygrało swoje dwa ostatnie spotkania, w obu gracze Maple Leafs zagrali w miarę nieźle w swoim lekko chaotycznym stylu w którym czasem zapominają że hokej to także bronienie własnej bramki. Nie martwiłbym się jednak zbytnio pozornie dobrą formą Toronto, nie udało im się jeszcze w tym sezonie osiągnąć 3 zwycięstw z rzędu i bardzo wątpię aby udało im się to dziś przeciwko Bruins grając na lodowisku Niedźwiadków. Kontuzjowany jest Jonas Gustavsson nie w pełni sił Toskala więc swoją szansę dostaje dzisiaj Joey MacDonald, który nie bronił dosyć długo i myślę że może dziś dostać srogą naukę za swoją nieobecność. W bramce Bostonu Tuukka Rask, po wczorajszym nie najlepszym występie Thomasa to asygnowanie do gry Raska wydaje się bardzo dobrym posunięciem. Boston ma w tej chwili ciężki okres, duże natężenie gier w małym odstępie czasu więc trener musi pomyśleć o ustaleniu priorytetów, wydaje mi się że priorytetem jest wygrana w dzisiejszym meczu na własnym lodzie przeciwko Toronto i tak też rozpatrywałbym porażkę (wysoką) we wczorajszym spotkaniu przeciwko Montrealowi, Boston miał tam swoje okazje ale fatalna gra w PP zadecydowała o dosyć łatwym zwycięstwie Habs, jednak od połowy drugiej tercji kiedy to wynik brzmiał już 0-5 chyba zauważyłem że tamten mecz został już spisany na straty a więc cała koncentracja padła na spotkanie dzisiejsze. Bruins powinni poradzić sobie w regulaminowym czasie.
Tampa Bay Lightning - New York Islanders -&gt; Tampa Bay win (ML) [1.90] ✅
Spotkanie dwóch najwyższych wyborów w zeszłorocznym drafcie, John Tavares czyli no 1 kontra Victor Hedman czyli no 2. Oczywiście, obaj grają na zupełnie różnych pozycjach więc ich porównanie nie ma większego sensu ale można napisać że obaj stanowią o sile swoich zespołów - Tavares przewodzi jeśli chodzi o Rookies w ilości zdobytych punktów w całej NHL a Hedman gra cały czas powyżej 20 minut jako obrońca pierwszej linii Lightning. Tampa przegrała ostatnie 4 swoje mecze, jednak muszę przyznać że przegrała je godnie, w żadnym meczu zdecydowanie nie ustępowała rywalowi i widać było na lodzie zaangażowanie. Już wczoraj wydawało się że zła seria Lightning zakończy się jednak Devils udało się wyjść na 3-2 i znów Błyskawice musiały obejść się smakiem, ogólnie wczorajszy mecz stał na bardzo słabym poziomie - ozdobą były jedynie bramki - dziś z taką grą jak zaprezentowali w ostatnich meczach Tampa Bay powinna dać radę lekko osłabionym Islanders (Tampa w pełny zestawieniu), Wyspiarze grają bowiem w kratkę, typowa gra słabej i nieznającej własnej wartości drużyny czyli jeden mecz niezły z ukazaniem potencjału a drugi zdecydowanie oddany na rzecz rywala - podobnie wyniki, wygrana,przegrana,wygrana,przegrana i tak też powinien wyglądać cały sezon w wykonaniu NYI. Tampa powinna postarać się o grad bramek, duet Ryan Malone - Steven Stamkos jest jednym z najbardziej bramkostrzelnych w lidze, ustępują pod liczbą wspólnych punktów miejsca jedynie duetowi Sharks czyli Patrick Marleau - Dany Heatley. Ciekawy kurs na mocno wzmocnioną przed sezonem i mającą spore aspiracje Tampe, myślę że można spróbować.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hej Odisio, pozwole sobie skomentowac jeden twoj typ a jest nim Boston...
Ogladalem wczoraj mecz Montreal vs Boston i nie wygladalo to dobrze... Wiem, ze ten mecz jest pewnego rodzaju &quot;wojna&quot; bo nawet w Play off Habs vs Bruins to podstawowa para, ale Boston gral naprawde cienko...
Habs byli zmeczeni po meczu w ktorym dostali az 6-2! Obrona Montrealu jest naprawde w duzym balaganie a mimo to wczoraj zagrali mega zawody,.. cos nie dobrego dzieje sie w ekipie Bostonu... atak stracil skutecznosc a obrona ( patrz Thomas) zagrala ponizej oczekiwan...
Nie mowie tego bez argumentow... Boston wczoraj w 2t mial przy stanie 1-0 na Habs Power Play 5 vs 3 i to 2 min ! ! ! Nie co ze nie strzelili gola to jeszcze ciezko bylo im zamknac zamek!
No sam nie wiem jak to bedzie dzis z tym Toronto, ja bym napewno odradzal Boston 60&#39; jak juz to Toronto x2 lub ML! Toronto jest na fali i wymiata niezle,..braki w obronie ktore i tak poprawili nadrabiaja ogromna sila ognia w ofensywie...
Co do drugiego typu jak najbardziej strafnie;D!
EDIT:
Zeby nie pisac nowego posta rozbuduje tego;)
Ja na dzis widzialbym typ na Blyskawice, ale nie trzeba o tym pisac bo Odisio zrobil kawal dobrej roboty...
Idac dalej, widzialbym dzis Pantery ML. Chlopaki graja niezly hokej tylko brakuje szczescia, oddaja duzo strzalow na bramke, i calkiem niezle punktuja. Caly problem u Panter polega w obsadzie bramki i cienkiej obronie. Pantery maja takze , prywatne porachunki za ostatnia porazke z Atlanta. W spotkaniach tych druzyn pada sporo bramek, wiec i dzis ich nie powinno zabraknac. Co mnie przekonuje nabardziej na typ Panter to fakt iz oddaja duzo strzalow na bramke...ostatnio w podobnych warunkach w meczu z NYI goli Atlanty nie sprostal zadaniu i wpuuscil 4 bramki!A NYI maja wlasnie taki styl gry ze grzeja w net z wszystkiego co sie da;)... Skoro Atlanta wypadla tak cienko w meczu z NYI to czemu dzis pantery mialy by nie wygrac...?
Kolejny mecz to Ottawa. Senatorzy graja ladnie w tym sezonie kazdy mecz w ich wykonaniu jest niezly. Ostatnia porazka z LAK byla calkiem solidnym meczem, 6-3 i 3 bramki dla Ottawy. Kojoty jak dla mnie wiecej szczescia niz rozumu, ostatnia wygrana z Calgary mnie zupelnie nie przekonuje... i jeszcze ta bramka w 57&#39; cos okropnego;)
I jeszcze takie pytanie do znawcow... dlaczego jest taki wysoki kurs na Straznikow? W lini Money Line jest 2.40! Nie powiem juz o pinnacle... Wiem ze Szable na fali ale bez przesady...nie miali w ostatnim czasie do czynienia z taka ekipa jak Straznicy...
Fajnie tez wyglada typ na Nash, nie lubie Nash;P ale nie wyobrazam sobie zeby dzis Minnesota wygrala poraz kolejny... juz wczoraj powinni zostac zniszczeni przez Ducks...nie wiem jak oni temu zapobiegli ????
pozdrawiam.
 
versaceno1 0

versaceno1

Użytkownik
Witam wszystkich fanów NHL...chciałem się tylko przywitać, ale nie mogłem czegoś nie zagrać dzisiaj, więc odrazu opiszę swój typ.
Spotkanie: Pittsburgh - Chicago
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: BWIN
Analiza: Nie umiem pisać analiz. Mogę tylko obiecać to, że czytając wasze, szybko naucze się pisać swoje. Długo szukałem forum, na którym ktoś na poważnie typuje nhl. Tutaj widzę, jest nas dużo, a typując w grupie zawsze mamy większe szanse na sukces. Co do meczu...Pittsburgh to bardzo groźny zespół u siebie, w meczach z Chicago, Pittburgh praktycznie nie przegrywa, ostatnie mecze( forma) to również przewaga pingwinów.
 
K 0

kacap1

Użytkownik
Spotkanie: N.Y. Rangers - Detroit
Bukmacher: expekt
Typ: 1
Kurs: 2.35
Czas rozpoczęcia: 1:00

Analiza:
Jutro na ranem polskiego czasu na lodowisku New York Rangers miejscowi podejmą Detroit. Gospodarze zajmują obecnie 3 lokatę w Atlantic Division. Goście natomiast w Central Diviosion są również 3. Mecze New York na własnym stadionie to: 7-0-6, bramki: 46:40. Ostatnie 5 meczy to:
2009-12-06 Buffalo Sabres - New York Rangers 1-2
2009-12-01 New York Rangers - Pittsburgh Penguins 2-5
2009-11-29 Pittsburgh Penguins - New York Rangers 8-3
2009-11-28 Tampa Bay Lightning - New York Rangers 5-1
2009-11-26 Florida Panthers - New York Rangers 1-2 kar
Goście natomiast na wyjazdach graja następująco: 5-3-5, bramki: 42:45. Ostatnie 5 meczy to:
2009-12-06 New Jersey Devils - Detroit Red Wings 4-3 kar
2009-12-04 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 1-4
2009-12-01 Detroit Red Wings - Dallas Stars 4-1
2009-11-29 St. Louis Blues - Detroit Red Wings 3-4 kar
2009-11-28 Detroit Red Wings - Calgary Flames 0-3
Obydwa zespoły graja jak narazie podobnie. Różnica jest taka, że gospodarze zaczynaja wygrywać po dwóch porażkach z rzędu z Pittsburgh Penguins. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 4:2 dla N.Y. Rangers. Myślę, że i w tym spotkaniu górą będą gospodarze.
 
B 0

barj

Użytkownik
USA / KANADA: NHL
Spotkanie: New York Rangers - Detroit Red Wings
Typ:1 (remis=zwrot)
Kurs:1,80
Buk: Sportingbet

Analiza:
Na dziś typ z NHL. Od razu mówię, że typ jest bardzo ryzykowny, jednak moim zdaniem ma spore szanse powodzenia. Gospodarze ostatnio może nie prezentują się za dobrze, jednak potrafią grać z Detroit. Grają bardzo nierówno, jednak jak się zmobilizują potrafią wygrać z każdym, a zwłaszcza na własnej tafli. Detroit na ten mecz przyjechało bardzo osłabione. W dodatku ostatnio graja bardzo słabo, co pokazały ostatnie wysokie porażki z przeciętnym zespołami. Sądzę, że New York Rangers w tym meczu będzie górą i pokona osłabione i borykające się z dużymi problemami kadrowymi i klubowymi Detroit. Dla pewności gram remis=zwrot, ponieważ w tej lidze remisy to dość częsty wynik.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Anaheim Ducks - Ottawa Senators -&gt; Over 5,5 goals [1.95] ✅
Mecz po przeglądnięciu i przeanalizowaniu wszystkich czynników wygląda na bardzo wyrównany, ciężko wskazać faworyta do zwycięstwa. Oba zespoły mają w tej chwili niekorzystne dla siebie ciągnące się serie przegranych, wynoszące 4 spotkania bez wygranej. Anaheim zagra u siebie co zawsze jest dla nich jakąś tam przewagą, Ottawa skorzysta dziś na bramce z absolutnego debiutanta w NHL, człowieka który po raz pierwszy wystąpi w światowej elicie hokeja czyli Mike&#39;a Brodeura (od razu napisze dla ciekawskich tak, ten chłopak jest spokrewniony z legendarnym już bramkarzem New Jersey Martinem Brodeurem ale w stopniu dosyć dalekim). Znając realia chłopak zapłaci pewną cenę za ten występ i swoje wpuści, zwłaszcza że wsparcie w obronie będzie miał jak to bywa z Senators niewielkie. Anaheim natomiast nadal ma problemy z wyłanczaniem rywali z gry w ataku, pozwalają na mnóstwo strzałów i sytuacji swoim przeciwnikom za co cenę płacą straconymi bramkami. Bramkarze którzy występują praktycznie na zmianę także nie spisują się za dobrze, zarówno Giguere jak i Hiller mają swoje na sumieniu. Akurat dziś wystąpi Guguere ale nie ma to większego znaczenia bo problem tkwi w bronieniu Ducks. Najpewniejszym typem na ten mecz jak dla mnie jest stawianie overu bramkowego, z atakiem Ottawy i obroną Anaheim powinno dochodzić do wielu strzałów i sytuacji, debiutant w bramce gwarantuje natomiast nerwowość jeśli chodzi o obrony a także chęć wyrobienia sobie sporej przewagi na wypadek wpuszczenia kilku łatwych krążków do własnej bramki ...
 
C 0

czarny388

Użytkownik
Carolina-Pittsburgh
Typ:2
Kurs 1,60
Pingwini muszą wygrać ponieważ:
*Carolina nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe a z tak silna drużyna pingwinów nie dadzą sobie rady.Ich formę można określić słowem klapa lub lipa
*U pingwinów gra Sidney Crosby (19 bramek ) będący w niesamowitej formie.Strzela praktycznie co mecz ! ich staty w domu sa bardzo dobre 10-4-1 !! nie mogą przegrać graja niesamowicie ofensywnie strzelają bardzo dużo bramek w przeciwieństwie do Caroliny.

Thrashers-Maple Leafs
Typ:1
Kurs:2,46
Kurs bardzo wysoki jak na ten mecz.Toronto gra bardzo slabo w domu lepiej sobie radzą na wyjeździe ale ten mecz jest u nich.Ich staty w domu to : 2-7-3 nie radzą sobie.Atlanta na wyjazdach gra rewelacyjnie staty:9-2-1.
Wszystko wiec przemawia za ATL.Grali ze soba w tym sezonie wynik to:
17/01/2009 Atlanta vs. Toronto 3:3 4:3 (OT)

Capitals-Lightning
Typ:1
Kurs:2,05
Najmniej pewny mecz kuponu.Po drużynie z Waszyngtonu możemy spodziewać się wszystkiego potrafią przegrać nawet z najsłabszymi a wygrać z najlepszymi.Gram na WAS ponieważ wygrali ostatnie 11 meczy w Tampa i to dość wysoko.Staty 9-3-3 wyjazdowe WAS.Dom Tampa Bay 7-2-4.
 
K 0

kacap1

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis - Colorado
Bukmacher: unibet
Typ: 2
Kurs: 3.10
Czas rozpoczęcia: 2:00

Analiza:
O 2:00 na lodowisku w St. Louis miejscowi podejmą Colorado Avalanche. W tym spotkaniu bukmacherzy faworyzują z niewielką różnica drużynę gospodarzy, która w statystykach wygląda następująco: St. Louis zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli Central Division ze stratą 10 punktów do . Chicago Blackhawks. Mecze na własnym lodowisku: 5-2-8, bramki: 32:40. Ostatnie 4 mecze to:
2009-12-05 Los Angeles Kings - St. Louis Blues 4-5 kar
2009-12-04 San Jose Sharks - St. Louis Blues 2-3 kar
2009-12-01 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 5-2
2009-11-29 St. Louis Blues - Detroit Red Wings 3-4 kar
Goście natomiast przedstawiają się tak: Colorado zajmuje obecnie 2 lokatę w Northwest Division ze stratą 1 punktu i trzech meczów więcej rozegranych, plasują się tuż za Calgary Flames. Mecze na wyjazdach to: 9-4-7, bramki: 55:60. Ostatnie 4 spotkania to:
2009-12-06 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche 2-3
2009-12-04 Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche 4-1
2009-12-03 Florida Panthers - Colorado Avalanche 6-5 kar
2009-12-01 Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 0-3

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Colorado wygrało po dogrywce 2:1.
Jak widać goście nie potrafili wygrać w trzech ostatnich spotkaniach. Na wyjazdach również nie spisują się najlepiej ale mimo wszystko stawiam na nich ponieważ myślę, że naszedł czas na przełamanie złej passy, bo drużyna która chce walczyć o najwyższe cele nie powinna tyle spotkań pod rząd przegrywać. Natomiast gospodarze ostatnie 2 mecze zwyciężali dopiero po dogrywce i w ostatnich 4 spotkaniach nie potrafili wygrać w regulaminowym czasie gry.
Stawiam na Colorado Avalanche.
 
bartonek 1

bartonek

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - New Jersey Devils
Bukmacher: Bet365
Typ: Under 5.5
Kurs: 2.15
Długo zastanawiałem się nad tym kto wygra to spotkanie. Uznałem jednak że w tym przypadku najlepszym posunięciem będzie postawienie na wynik poniżej 5.5 bramki. Jest to mecz dwóch najlepiej broniących zespołów NHL. Sabres tracą u siebie średnio 2.27 goli na mecz, a Devils na wyjeździe 2.08! Obydwie drużyny nie są zbyt bramkostrzelne. Bufallo u siebie zdobywa zaledwie średnio 3 bramki, a NJ 2.92. Biorąc pod uwagę fakt że bramek będą strzegli Miller (SV: .936) i Brodeur (SV: .920) w tym spotkaniu nie może paść więcej niż 5 bramek. Nie zapominajmy że w drużynie gospodarzy w szeregach obronnych gra znakomicie spisujący się ostatnio Tyler Mayers. Jeśli chodzi o kontuzje, żadna z drużyn nie jest w znaczącym stopniu osłabiona. Mimo ostatniego wyniku bezpośredniego spotkania (NJD 1:4 BUF) myślę że mecz będzie mocno wyrównany i bardzo trudno wskazać faworyta. Sądzę że jeśli Sabres jako pierwsi strzelą gola, utrzymają zwycięski wynik do końca (wskazują na to statystyki 12-2-2), ale to już temat do innej analizy. ;)
 
typer. 0

typer.

Użytkownik
Phoenix Coyotes vs. Minnesota Wild
Typ:Radim Vrbata strzeli bramkę w meczu
kurs:4,00
bukmacher: DOXXbet

Analiza:
Dzis o godzinie 3,00 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiędzy Phoenix Coyotes a Minesotą Wilds.Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie a obydwie drużyny grają ostatnio bardzo dobrze.Gospodarze w ostatnich 6 meczach zanotowali 4 zwycięstwa natomiast goście wygrali 5 z 6 ostatnich meczy.Kojoty w ostatnim meczu wygrały ze znacznie wyżej notowanym przeciwnikiem z Calgary natomiast goście ograli między innymi Nashville i Colorado.Przy ostatnim zwycięstwie gospodarzy spory udział miał ich prawoskrzydłowy Radim Vrbata który zaliczył asyste po której padła zwycięzka bramka dla Coyotes.Myślę jednak że dziś to nie Vrbata będzie asystował lecz właśnie strzelał bramki.Czeski zawodnik w tym sezonbie nie strzeli sporo bramek lecz jeśli już strzela to grając przeciwko dobrym bramkarzą.Co prawda czeski hokejista oddaje sporo strzałów na bramke bo średnio prawie cztery na mecz jednak do tej pory tylko 7 znalazło droge do bramki przeciwnika.Myślę jednak że dziś w nocy czeski zawodnik strzeli przynajmniej jedną bramke ponieważ ostatnio Czech notuje zwyżke formy a kurs jest naprawde kuszący
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Montreal Canadiens vs Philadelphia Flayers
Typ: 1 (2.00) ML
Buk: bet365​


Ciekawa sytuacja odnośnie tego meczu ponieważ o dziwo buki faworyzują będących &quot;na zakręcie&quot; Lotników. Doszukując się powodów takiej sytuacji można wymienić zmianę trenera, którym aktualnie jest Peter Laviolette w swoim debiucie zawodnicy Flayers zgotowali mu dość niemiłą niespodziankę przegrywając u siebie 2:8 z WSH. Coach Laviolette nie ukrywał swojego zawodu, głównie z wydarzenia w pierwszej tercji kiedy Carcillo został wyrzucony ogółem na 19 minut kary i gospodarze musieli grać przez długi czas w osłabieniu, Carcillo za swoje &quot;brawurowe&quot; wyczyny został zawieszony na 4 spotkania.
Na dzień dzisiejszy drużyna z Philadelphii zrobił prawdopodobnie największy krok do tyłu odnosząc się do tego co działo się przynajmniej na poczatku sezonu, siedem porażek w ośmiu spotkaniach, Ray Emery w ostatnich czterech swoich występach zanotował wskaźnik 5.34 wpuszczonych bramek na mecz, Chris Pronger od pięciu spotkań nie potrafi zdobyć punktu. Rozumiem że Lotnicy dziś na pewno będą mocno zmobilizowani przez trenera a także sami z siebie, ale buki chyba aż nazbyt ich przeceniają.
Takie zestawienie kursów jest w tym wypadku dużym prezentem dla tych którzy będą chcieli zagrać na Habss. A gospodarzy nikt dziś nie powinien lekceważyć, świetnie przekonali się o tym gracze z Bostonu, którzy dość pewni swego wybrali się do Kanady i cóż wynik 5:1 dla MTL mówi wszystko. Hat trick Cammalleriego pokazuje że Mike nie zapomniał jak się zdobywa bramki, co więcej lista kontuzjowanych po stronie gospodarzy wygląda już zdecydowanie lepiej ponieważ poza składem nadal Markov i Gionta, a przecież nie tak dawno było przynajmniej 6-7 nazwisk.
Ciekawym wątkiem historycznym jest bilans Price&#39;a z Flayers 4-0-0 i 1.75 GAA, więc myślę że jest to dość obiecująca ciekawostka przed dzisiejszym meczem w którym zobaczymy jako no. 1 Price&#39;a. Habbs również borykali się ostatnio ze słabszą dyspozycją i teraz jedyna kwestia sporna to czy zwycięstwo z Bruins było jednorazowym wyczynem uczczenia rocznicy założenia klubu czy też jest to zielone światło na kolejne spotkania, myślę że Philadelphia będzie bardzo dobrym rywalem aby dowiedzieć się jak jest naprawdę z Habbs.
Pozdrawiam.
 
gullix 0

gullix

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers
Typ: x
Kurs: 4.2
Buk:bet365
Analiza: Spotkanie sąsiadów z tabeli konferencji wschodniej. Obie ekipy spisują się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań swoich fanów. Jeśli chodzi o Canadiens, to nie jestem tym faktem zdziwiony, bo owszem, dokonali oni sporych zmian w składzie przed sezonem, ale wg mnie niekoniecznie wszystkie z nich były zmianami na lepsze. Słaba postawa Flyers jest z kolei dla mnie dużą niespodzianką, gdyż zespół ten ma niezwykle silny personalnie, wyrównany skład. Kontuzja Gagne absolutnie nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem, skoro Flyers mają w składzie takich napastników jak Briere, Richards, Carter, Van Riemsdyk czy Giroux. Obrona na czele z Prongerem również na papierze prezentują się świetnie, natomiast ostatnio na lodzie - fatalnie. Lotnicy przegrali ostatnie 4 spotkania i aż 7 z ostatnich 8. Doszło nawet do zmiany trenera - Stevensa zastąpił P. Laviolette. Jego debiut trudno nawet nazwać słabym, gdyż był on prawdziwą katastrofą - Flyers ulegli Caps na swoim lodzie aż 2-8. Habs ostatnio po 4 porażkach z rzędu pokonali efektownie Boston i mają z pewnością nadzieję na kolejne zwycięstwo. Philadelphii będzie również zależeć na przełamaniu złej passy. Stąd też powinno to być wyrównane spotkanie, w którym typuję rozstrzygnięcie w dogrywce lub rzutach karnych. Zabraknie dziś: Markowa (od długiego czasu pauzuje), Gionty i Pouliota w MTL oraz Gagne, Bettsa, Powe, Tollefsena i Carcillo w PHI.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers -&gt; Philadelphia win (ML) [1.87] ⛔
Dziś odwrotnie niż mój kolega z działu VIP czy też działu Hokej - JuanRoman08 typuje ten mecz. On widzi jako zwycięzców ekipę Montrealu, mi wydaje się że bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem jest dziś przełamanie Flyers i ich zwycięstwo. Jest to pierwszy mecz tych drużyn w tym sezonie, natomiast drugi mecz dla Petera Laviolette w roli trenera &quot;Lotników&quot;, wiadomo jak działa w US Sports ale nie tylko osoba nowego trenera, mobilizacja i zazwyczaj szybka poprawa (choćby chwilowa) wyników - w swoim debiucie Laviolette dostał od razu zimny prysznic na głowę, spuścili mu go gracze Capitals gromiąc Philadelphie 8-2. To jeszcze jeden powód dla którego moim zdaniem dziś Philadelphia da z siebie podwójne maksimum, po tak wysokich porażkach zazwyczaj w drużynach tak mocnych jak Flyers (a jest to przecież wciąż kandydat i to poważny do odegrania dużej roli w wyścigu po Stanley Cup) następuje zwarcie i odbicie sobie porażki w następnym meczu. Jest w zespole Philadelphi kilka braków kadrowych, ostatnim najgłośniejszym z nich jest zawieszenie na 4 mecze przyznane przez ligę NHL dla Daniela Carcillo za incydent w którym uderzył Bradleya z Washingtonu. Carcillo jednak mało pozytywnego moim zdaniem wnosi do gry Flyers, u nowego trenera powinien odgrywać jeszcze mniej znaczącą rolę bo jest on specjalistą od łapania kar a Laviolette przychodząc do Flyers jasno powiedział że chcę uczynić ten zespół bardziej zdyscyplinowany jeśli chodzi o ten element. Zdecydowanie bardziej boli brak Simona Gagne czy też Darella Powe - bez nich PHI ostatnio rzadko trafiają do bramki rywali. Analizując jednak ostatnie mecze Lotników trzeba przyznać że nie grają źle, przegrali cztery razy z rzędu ale w każdym z tych meczy (no może z wyłączeniem tego przeciwko Capitals który i tak w sporym stopniu załatwili obaj bramkarze PHI) odgrywali dominującą rolę. Świetnie grali całkiem niedawno przeciwko Atlancie (przegrana 0-1) ale krążek nie chciał wpaść do bramki przeciwnika, z Vancouver bardzo zacięte i wyrównane spotkanie ale znów bez gola i porażka 0-3. Dziś czuje jednak że Flyers odblokują się w ofensywie w której mają przecież sporo atutów i dobrych zawodników i strzelą kilka ładnych goli. Ostatnią formę i grę Canadiens określiłbym raczej jako słabo-przeciętną, nie zachwycili mnie nawet w wygranym 5-1 meczu przeciwko Bruins (zawdzięczają ją właściwie tylko świetnie broniącemu Price&#39;owi i fatalnie grającemu w PP i to nawet w 5 on 3 Bostonowi). Philadelphia jeśli nie zrezygnuje ze swojej taktyki czyli bardziej ofensywnego ostatnio stylu a krążki zaczną wpadać do bramki rywali to wygra, i to zdecydowanie.
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild -&gt; Phoenix win (ML) [1.74] ✅
Drugie spotkanie w tym sezonie, w pierwszym 3-2 wygrały Kojoty a dziś myślę że mogą wygrać nawet pewniej. Od tamtego pojedynku sprawy uległy lekkiej zmianie, Minnesota o dziwo złapała wiatr w żagle i wygrała ostatnie kilka spotkań, Phoenix także prezentuje ostatnio wyśmienitą dyspozycję i podchodzić będzie do tego meczu ze zwycięskim streaki&#39;em. Moim zdaniem dla Wild dziś nastąpi koniec zwycięstw bo ta ich seria trwa troszkę długo jak na zespół będący w przebudowie i szukający własnego stylu. Wild strzelają ostatnio sporo,sporo bramek co jest dziwne bo mają kilku kontuzjowanych napastników którzy nie powinni być obojętnie dla ich gry (Sykora, Clutterbuck, Bouchard) i nie zdziwiłbym się jeśli dziś niemoc strzelecka zawita w ekipie MIN. W przeciwieństwie do Dzikusów, Coyotes prezentują od początku sezonu do teraz wysoką i ustabilizowaną formę, obecnie zajmują szóstą lokatę na zachodzie. Przyczyną tak dobrej ostatniej formy Kojotów może być to że mają w tej chwili serie gier na własnym lodowisku gdzie zawsze czuli się lepiej, dalej na wysokim poziomie gra bramkarz i obrona co pozwala im spokojnie planować ataki. Dziś Phoenix będzie miało szansę na zdobycie piątego z rzędu zwycięstwa co byłoby ich najlepszym w sezonie osiągnięciem, myślę że tą okazje wykorzystają zwłaszcza że nie oszukujmy się ale Wild nie są mocnym przeciwnikiem. Jeśli chodzi o atak gospodarzy to już pisałem o sporej wymienności i szerokiej kadrze, wielu zawodników strzela bramki i punktuje dla PHX ale ostatnio w najlepszej formie znajdują się Petr Prucha iTaylor Pyatt. W ostatnim spotkaniu przeciwko Ottawie do linii defensywnych Kojotów wrócił Ed Jovanovski i od razu zaprezentował się z dobrej strony strzelając gola, powinien być bardzo mocnym punktem zespołu także dziś a dobrze grająca obrona PHX może zacząć grać jeszcze lepiej.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: X
Buk: bet365
Kurs: 4,5
Analiza: Już dzisiejszej nocy w St Pete Times Forum w Tampie odbędzie się arcyciekawy pojedynek w ramach NHL, pomiędzy miejscowymi Błyskawicami, a zawodnikami ze stolecznego Waszyngtonu. Capitals spisują się w tym sezonie znakomicie - 18 zwycięstw i 5 porażek w 29 meczach daje im pierwsze miejsce w konferencji wschodniej. Pięć ostatnich spotkań to nieprzerwana seria zwycięstw, w tym zaskakująco wysokich z Flyers (8-2) i Panthers (6-2). Lightning zajmują 8 miejsce w tejże dywizji, zwyciężając tylko 3 razy w 10 ostatnich spotkaniach. Ostatnio przyszlo jednak przełamanie i ładne, gladkie zwycięstwo 4-0 z Islanders. Siła strzelecka Tampy opiera się na takich zawodnikach jak Foster, Halpern, Lecavalier czy Malone. Goście natomiast, dysponują takimi strzelcami jak Semin, Fehr, Owieczkin, Nylander, Kozlow, Green czy Fleischman. Niby Capitals w ataku zdecydowanie mocniejsi ale... najprawdopodobniej nie zagra Owieczkin. Czy będzie to dużą stratą? w meczu z PHI pokazali, że nie, strzelając 8 bramek i odnosząc latwe zwycięstwo. Ten mecz powinien być bardziej wyrównany, choć over bramkowy jest bardzo prawdopodobny. Moim zdaniem gospodarze łatwo skóry nie sprzedadzą, więc możemy sie spodziewać bardzo zaciętego pojedynku. Jak dla mnie remis po takim kursie jest świetnym typem :spokodfhgfh:
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins (-1,5) - Carolina Hurricanes
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Pittsburgh Penguins zajmuję 3 miejsce w lidze z bilansem u siebie 8-4-3. Dobry i solidny bramkarz Marc-Andre Fleury. Gospodarze grają bardzo dobrze w osłabieniu, w przewadze też nie najgorzej. Jutro do składu ma wrócić jeden z najlepszych hokeistów na świecie Sidney Crosby (29M/36P).
Carolina Hurricanes jest na miejscu 30, ich bilans na wyjazdach to 0-3-10 (13 porażek). Goście popełniają dużo kar a ich gra w osłabieniu pozostawia wiele do życzenia, tak samo z resztą jak power-play. Najlepszy bramkarz Cam Ward (15M) wróci do bramki dopiero w środę. Do tego kontuzjowany jest najlepszy obrońca w zespole Joe Corvo (27M/12P), nie zagra także jeden z najlepszych skrzydłowych Jussi Jokinen (27M/16P) oraz Chad LaRose (26M/6P) i Michael Ryan.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Minnesota Wild
Typ: Phoenix Coyotes -1,5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się dość ciekawie. Obie ekipy ostatnimi czasy grają bardzo dobrze i notują świetne wyniki. Minnesota plasuje się na 22 miejscu ze względu na fatalny początek sezonu, ale teraz pną się w górę. Phoenix natomiast od początku rozgrywek gra dobrze, kontynuują dobra passe 4 zwycięstwa z rzędu, by pobić swój najlepszy wynik w tym sezonie należy wygrać mecz z Minnesotą, która notuje jak na na ich wspaniały bilans 5 meczy bez porażki. Według mnie dziś zakończą ta dobrą passę, bo nic nigdy nie trwa wiecznie. Nie oszukujmy się nie są jakąś super ekipa, ale ich ostatnie wyniki budzą respekt u innych i nie ma mowy o zlekceważeniu rywala. Brak Sykory, Clutterbucka i Boucharda powinna w końcu się odbić na ich grze. Dziś nie będą mieli łatwo, bardzo dobra obrona ekipy z Phoenix jest widoczna, a na dodatek Ed Jovanovsk wzmocni zdecydowanie defensywę. Gospodarze powinni wykorzystać atut swojego lodowiska. Jak wiemy Phoenix czeka seria gier u siebie i warto zdobyć jak najwięcej punktów i pokazać się z dobrej strony. Udało się to już dwukrotnie w meczu z Calgary i Ottawa, więc czemu nie miałoby się to powtórzyć dziś? Phoenix raczej nie zmarnuje dzisiaj okazji grając ze słabszym przeciwnikiem i wygra po raz 5 i odnotuje najlepsze w tym sezonie osiągniecie. Dziś spodziewam się wysokiej wygranej gospodarzy, a że ma kto strzelać to wiemy od dawna. Phoenix ma bardzo dobrą kadrę, coraz to inni zawodnicy punktują i zawsze można polegać na nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom