>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
B 0

barj

Użytkownik
USA / KANADA: NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
Typ:1
Kurs:1,75
Buk:Expekt

Analiza:
Jutro o godzinie 01:00 odbędzie się spotkanie w lidze NHL pomiędzy drużynami Chicago Blackhawks i Tampa Bay Lightning. Stawiam na pewne zwycięstwo tych pierwszych.
Chicago ostatnio prezentuje się dobrze. W ostatnich 6 meczach 3 razy wygrali i 3 razy przegrali. U siebie wygrywają większość meczy. Natomiast goście w ostatnich 6 meczach maja bardzo słaby bilans 1 zwycięstwo i 5 porażek. Na wyjeździe przegrali kolejne 4 mecze i moim zdaniem dziś też nie dadzą rady gospodarzą. Stawiam na wysokie zwycięstwo Chicago.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - Calgary Flames
Typ: Poniżej 5,5
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betway
Colorado Avalanche jest na miejscu 7 z bilansem u siebie 6-4-3. Ostatnie 5 meczy 5 underów. Do bramki wróci jak na razie bardzo dobrze broniący Craig Anderson. Gospodarze średnio grają w przewadze, za to dobrze grają w osłabieniu.
Na ponad 3 miesiące wyleciał prawoskrzydłowy David Jones (23M/16P) który strzelił do tej pory 10 bramek.
Calgary Flames zajmuję 6 lokatę z najlepszym bilansem na wyjazdach w lidze 7-7-3. Ostatnie 6 spotkań to 6 underów. W bramce stanie znakomity Miikka Kiprusoff. Goście także grają średnio w przewadze i bardzo dobrze w osłabieniu. Najlepszy strzelec jak i zawodnik drużyny Jarome Iginla (31M/32P) nie trenował w czwartek z powodu urazu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Colorado Avalanche - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML) [2.00]
Rywale z Northwest Division spotkają się podczas trzeci w tegorocznych rozgrywkach, w dwóch dotychczasowych pojedynkach niespodziewanie dwa razy wygrali Avalanche którzy na początku ligi byli rewelacją i absolutnym zaskoczeniem. Później jak czas pokazał Colorado spuściło z tonu ale nadal uzyskują dobre rezultaty, nie mniej jednak dzisiejszy pojedynek przedstawiany także jako pojedynek bramkarzy Andersona i Kiprusoffa moim zdaniem padnie łupem &quot;Płomieni&quot; którzy nie powinni pozwolić COL na prowadzenie w tej rywalizacji aż 3-0. Oba zespoły grają i będą być może grały do końca sezonu zasadniczego o pierwsze miejsce w swojej dywizji, więcej atutów ku wygraniu tej rywalizacji mają w moich oczach Calgary. Dobre wieści z ekipy Flames płyną ostatnio głównie za sprawą będącego w świetnej formie Kiprusoffa który w meczu przeciwko Minnesocie był w niesamowitej formie i zatrzymał aż 44 strzały, defensywa Płomieni ostatnimi czasy spisuje się świetnie w trzech ostatnich spotkaniach pozwolili rywalom na zaledwie 5 bramek. Minęło dużo czasu od kiedy Avalanche zdołali w całym meczu dominować nad rywalem i oddać większą liczbę strzałów co wiąże się z dłuższym przebywaniem w tercji rywala, w ostatnim spotkaniu udało się zagrać tak przeciwko Lightning i jak myślę na tym koniec i znów poczekamy sobie parę tygodni zanim Avs będą w stanie to powtórzyć. Avalanche z reguły nastawieni są na szybkie ataki, kontry i gole z PP w których szczególnie niebezpieczny jest Wojtek Wolski nad którego kryciem muszą poważnie pomyśleć defensorzy CGY. Przed pierwszym poważnym sprawdzianem stanie Anderson po powrocie po kontuzji, Tampa nie zdołała na dobre zagrozić bramkarzowi Avs ale bez wątpienia Calgary sprawdzi czy Craig utrzyma dobrą dyspozycje także po odbyciu dosyć długiej przerwy w bronieniu.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Colorado Avalanche - Calgary Flames - Końcowe zwycięstwo
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: Pinnacle
Analiza:

Już za chwile zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Colorado a Calgary, a dokładniej o godzinie 2:00. Obie drużyny są razem na 6 miejscu w tabeli, mając na koncie po 42 punktów. Z tym że Lawiny rozegrały 3 spotkania więcej. Ostatnie spotkanie Colorado to wygrana po rzutach karnych u siebie z Tampa Bay 2:1, natomiast Flames przegrali na swoim lodzie po dogrywce z Minnesotą 2:1. Oba zespoły spotykały się już dwukrotnie w tym sezonie ze sobą. Oba mecze miały miejsce w Calgary i oba zespół Colorado wygrywał 3:2. Stąd dziwią mnie trochę tak wysokie kursy na Avalanche. Mam nadzieję, że na tym meczu buki stracą a Colorado pewnie wygra na swojej tafli.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Zastanawiam się dzisiaj nad dwoma meczami.
NY Islanders - Florida Panthers 1 , albo Boston - Philadelphia 1 .
Może ktoś bardziej zorientowany w temacie (oglądający ostatnie spotkania) mnie nakierować co bardziej ?
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings
Typ: 2
Kurs: 3.45
Buk: bwin
Analiza:

O godzinie 4:00 w nocy odbędzie się spotkanie pomiędzy hokeistami z Vancouver a zawodnikami z Los Angeles. Gospodarze tego spotkania są dopiero na 15 pozycji, mając na koncie 36 punktów. Dopiero, gdyż skazani na porażkę w tym meczu goście oblegają drugą pozycję, zdobywając na tą porę 45 oczek. Tracą do lidera ze stolicy USA - Washington Capitals - zaledwie 1 punkcik. Sądzę, iż po dzisiejszym meczu Kings obejmą 1 pozycję, gdyż lider dziś pauzuje. Dla graczy z Vancouver będzie to 3 po kolei spotkanie na własnej tafli. Poprzednia 2 wygrali kolejno z Atlantą Thrashers 4:2 i Minessotą Wild 4:3. Z kolei hokeiści Los Angeles są także po 2 domowych meczach, które wygrali. Oba kończyły się rzutami karnymi. Z Phoenix Coyotes wygrali 3:2, z Dallas Stars w takim samym stosunku. Ostatni ich wyjazdowy mecz miał miejsce 10 grudnia z Rekinami, gdzie po dogrywce pokonali zespół San Jose 5:4. Oba zespoły potykały się już dwukrotnie w tym sezonie. W roli gospodarza a także gościa wygrywał zespół z Kanady. Mimo to sądzę, iż czas na przełamanie i Kings dziś wygrają.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes
Typ: Poniżej 5,5
Kurs: 1.77
Bukmacher: Centerbet
Detroit Red Wings zajmuję 14 miejsce w lidze z bilansem u siebie 7-4-6. Ostatnie 4 mecze 4 undery. W bramce stanie dobry Jimmy Howard który w tym sezonie broni trochę lepiej od Chrisa Osgooda. Gospodarze popełniają bardzo mało kar. Kontuzjowany jest najlepszy prawoskrzydłowy w drużynie Daniel Cleary (30M/16P).
Phoenix Coyotes jest na miejscu 10 z bilansem na wyjazdach 5-4-6. Ostatnie 6 spotkań 6 underów. W bramce stanie bardzo dobrze broniący Ilya Bryzgalov. Goście bardzo dobrze grają w osłabieniu, popełniając przy tym mało kar. Bardzo dobrą wiadomością jest powrót do składu bardzo ważnego obrońcy Eda Jovanovski&#39;ego (20M/14P).
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
Typ: X
Kurs: 4,2
Buk: Bet365
Na wtorek spróbuję coś z NHL, chociaż przyznam się, że nie śledzę aż tak intensywnie tych rozgrywek w porównaniu z ekspertami. Jak dla mnie te spotkanie to takie małe derby wschodniego wybrzeża. Obie drużyny wielokrotnie rywalizowały ze sobą o miano najlepszych na Wschodzie. W tym sezonie Boston plasuje się w czołówce dywizji, natomiast Lotnicy wloką się gdzieś w ogonie wyprzedzając jedynie Carolinę
Od dłuższego czasu Phila jest w wyraźnym dołku i nie potrafi diametralnie odmienić swojej gry na lepsze. W ostatnich 10 spotkaniach tylko dwa pojedyncze zwycięstwa, które właściwie nie decydują o niczym.
Z kolei Miśki znacznie lepiej sobie radzą czego dowodem jest bardzo dobry bilans po 10 spotkaniach: 7 zwycięstw i 3 porażki. Jednak graczom z Bostonu przydarzają się wpadki w postaci nawet wysoko przegranych spotkań z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.
Boston, w tym sezonie zaliczył sporo spotkań po dogrywkach (12) – stąd dzisiaj taki typ również. Philadelphia jest z kolei anty remisowa zaliczając 4 Overtime’y – i to gdzieś na początku sezonu. Sądzą że dzisiaj w końcu się przełamią – i zremisują, oraz zagrają lepsze spotkanie. Rywal, tak jak pisałem, potrafi zaliczyć wpadkę, a o sukcesie w danym spotkaniu często decyduje nie forma, ale dyspozycja w danym dniu. Przyznam się, że nie mam zbytnio argumentów za typem na remis, gdyż nie pasjonuję się aż tak bardzo rozgrywkami NHL, ale już od wielu sezonów, mecze pomiędzy obiema drużynami dostarczały wielu emocji i dramaturgii, a kończone były po dogrywkach i karnych. Podkreślę kolejny raz – obie drużyny nie raz mają coś do udowodnienia sobie, czy też przeciwnikowi, i mimo iż któraś z nich nie prezentuje się dobrze, to pojedynki stanowią odrębny rozdział w historii ligi.
Spoglądając na statystykę H2H w latach 2003 – 2009 (źródło: Bet-at-home), można zaznaczyć, że w 12 rozegranych spotkaniach, gdzie gospodarzem był Boston, padło aż 7 dogrywek, więc czemu dzisiaj nie kolejna?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Columbus Blue Jackets vs Nashville Predators
Typ: 1 (2.25)
Buk: bet365​

Prawdopodobnie wybrałem spotkanie w którym przewidywalność wyniku mieści się w granicach od 10-20%, jednak ja spróbuje podjąć wyzwanie i dziś zachęcam do grania na Kurtki. Z wypowiedzi zawodników obu drużyn można wywnioskować że pojedynki między obiema drużynami są traktowane jako jedne z najważniejszych w sezonie, szczerze powiedziawszy nie ma się co temu dziwić ponieważ obie ekipy grają w jednej dywizji i w tym sezonie mają możliwość rozegrania 6 spotkań między sobą. Na dzień dzisiejszy dwa mecze już za nami, oba rozegrane w hali Predators zakończyły się zwycięstwami gospodarzy 4:3 po rzutach karnych w obu przypadkach. Mike Commodore przyznaje że hala w Nashville nie jest zbyt szczęśliwym miejscem dla drużyny Blue Jackets i dlatego fakt że teraz kolejne trzy spotkania rozegrane będą w Columbus jest bardzo pozytywnym bodźcem dla całej drużyny. Drużyny która ostatnio nie spisuje się zbyt dobrze w lidze, chociaż każde spotkanie CBJ ma osobną historię i tak np. ostatnio dość pechowo ostoją nie do przejścia okazał się Hiller i jego &quot;zaczarowana&quot; bramka. Jest to tym bardziej frustrujące gdy ma się za sobą 12 spotkań z czego jedynie dwa zwycięskie. Sam nie potrafię wprost powiedzieć gdzie leży problem Kurtek ponieważ wydają mi się drużyną która świetnie radzi sobie w ofensywie, a krążek z wielką łatwością przemieszcza się między zawodnikami CBJ. Próbując postawić małe diagnozy mogę tylko zatrzymać się przy Mason&#39;ie(3.28 GAA) który wydaję się nadal &quot;być w lesie&quot; ze swoją dyspozycją oraz formacje defensywne które na dobrą sprawę spisują się fatalnie, a biorąc pod uwagę że od dłuższego czasu Rick Nash(16G,17A) nie prezentuje się już tak świetnie jak na początku sezonu, dostajemy poniekąd odp. na pytanie co się dzieje z Kurtkami.
Goście z Nashville na chwilę obecną są na pewno w zdecydowanie lepszej sytuacji, w dywizji co prawda tylko o trzy oczka ale wyprzedzają Detroit, a ich ostatnie mecze budziły podziw jak i zażenowanie bynajmniej mojej osoby. Predators po przez swoją grę udowadniają jak nierówną drużyną potrafią być, co z tego że jednego dnia wygrywają na wyjeździe z Chicago jak chwilę później przegrywają u siebie z Minnesotą. Właśnie dzięki takim drużynom liga NHL należy do najbardziej nieprzewidywalnych, ale to już odbiega od tematu. Myślę że formacje defensywne CBJ muszą zwrócić uwagę na Martina Erata(10G,8A), który ma za sobą serię pięciu spotkań ze zdobyczą punktową.
W bramce Nashville dziś czas na Dana Ellisa(2.71 GAA), który ostatnio bronił 5 grudnia w meczu z Wild.
Podsumowując bardzo mocno liczę na to że drużyna gospodarzy zagra w ofensywie przynajmniej na takim poziomie jak z Ducks lub nawet wyższym, myślę że to spokojnie zagwarantuje im zdobycz bramkową, co więcej liczę że wracający po kontuzji Fredrik Modin wniesie trochę ożywienia do gry CBJ.
Tak jak wspominałem na początku jest to mecz z serii &quot;nikt nie odpuszcza&quot; i mam nadzieję że Columbus podtrzyma passę z poprzedniego sezonu w którym trzykrotnie pokonywali u siebie Nashville.
Pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators -&gt; Ottawa win (ML) [2.10]
Trzecie starcie w tym sezonie Senatorów z Klonowymi Liśćmi, do tej pory dwukrotnie zwyciężali Senators - zaplanowano aż sześć pojedynków tych ekip w sezonie regulaminowym i myślę że dziś spokojnie stan rywalizacji może wynosić 0-3 dla Ottawy chociaż w ogólnym rozrachunku zapewne Toronto zdoła jeden lub dwa mecze wygrać z rywalem z Kanady, twierdzę jednak że nie dziś. Jestem pod dużym wrażeniem ostatniego meczu Ottawy, w którym pokonali Caroline (która wcale nie gra najgorszego hokeja od powrotu Warda i Staala do składu) 4-2. Dominacja Senatorów w tym spotkaniu i piękne bramki to coś czego się w sumie nie spodziewałem, rozgrywanie krążka na naprawdę wysokim poziomie nie tylko w PP a także w miarę równy poziom wszystkich &quot;piątek&quot; które na lód po stronie Senators wyjeżdżały sprawiają że upatruję dziś Senatorów w roli faworytów. Oczywiście największe wrażenie wywarł na mnie występ Kovaleva który zdobył w tamtym meczu 3 bramki (w tym swoją numer 400 i 401 w NHL). Toronto niby też można pochwalić za pokonanie Caps 6-3, ale wynik jest dużo lepszy niż gra chociaż nie chciałbym nić ujmować Maple Leafs bo był to ich dobry występ - wątpię tylko aby tą ekipę stać było na dwa tak dobre mecze z rzędu bo ten sezon pokazał że Toronto nie jest jeszcze gotowe na tak dobre serie. Do będącego w dobrej formie Kovaleva jeśli dodamy dobrze jeżdżącego i punktującego Jasona Speeza no to mamy tak zwane Dynamic Duo i to na najwyższym NHL-owym poziomie - do tego w bramce Toronto po raz kolejny Toskala który nie raz udowodnił że numerem 1 jeszcze w NHL być nie może, niestety zmuszony jest grać non stop wobec kontuzji Gustavssona a wydaje mi się że z każdym kolejnym występem Fin może radzić sobie gorzej. Dyspozycja Ottawy w PP jest bardzo wysoka, to co zobaczyłem w ich wykonaniu przeciwko Carolinie zrobiło na mnie wrażenie dziś gra w przewadze powinna iść jeszcze lepiej bo Maple Leafs to jedna ze słabiej radzących sobie drużyn w PK w lidze.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Spotkanie: NY Islanders - Florida Panthers
Typ: X
Kurs: 4,2
Buk: bet365
Analiza: Kolejny (mam nadzieję że poprawny) typ na remis w NHL. Dziewiąty w tabeli konferencji wschodniej NY podejmuje na Nassau Veterans Memorial Coliseum zespół z Florydy. 8 ostatnich spotkań gospodarzy to 3 wygrane i 5 porażek. Grali z zespołymi lepszymi i słabszymi, z róznym skutkiem, co sprawia że w ostatnich dniach sa zespołem nieprzewidywalnym:
N.Y.Islanders vs. Boston 2:2 (D: 3:2)
Toronto vs. N.Y.Islanders 3:2
Philadelphia vs. N.Y.Islanders 6:2
Tampa Bay vs. N.Y.Islanders 4:0
Atlanta vs. N.Y.Islanders 1:4
N.Jersey vs. N.Y.Islanders 6:1
N.Y.Islanders vs. Pittsburgh 3:2
N.Y.Islanders vs. Philadelphia 1:2
Goście z ostatnich 8 rywalizacji tylko 2 razy wyszli zwycięsko, ale są prawdziwymi specami od dogrywek - grają je ostatnio w średnio co drugim meczu:
Pittsburgh vs. Florida 2:2 (D: 3:2)
N.Jersey vs. Florida 2:4
Columbus vs. Florida 3:0
Florida vs. Edmonton 2:2 (K: 2:3)
Florida vs. Atlanta 1:1 (K: 1:2)
Washington vs. Florida 6:2
Florida vs. Colorado 5:5 (K: 6:5)
Atlanta vs. Florida 4:3
Wśród ofensywnych zawodników NYI należy zwrócić uwagę na takich zawodnikow jak Tavares, Moulson, Okposo, Hunter, Park i Sim. To oni będą stanowić największe zagrożenie dla bramki gości (w szczególności pierwsza dwójka z wymienionych). W ekipie Florydy, o bramki najbardziej starać się powinni Frolik, Weiss, Horton, Olesz, Dvorak i Reinprecht. Według mnie potencjał obu ekip jest dość wyrównany i wynik remisowy jest bardzo prawdopodobny. Ewentualnie któraś z drużyn może wygrać minimalną przewagą, ale po takim kursie naprawdę warto zaryzykowac typ na DRAW :cool:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Minnesota Wild vs Columbus Blue Jackets
Typ: 2 (2.40) ML
Buk: bet365​



Zapewne wielu z czytających moje analizy uzna ten typ za niedorzeczny po tym co wczoraj stało się w hali Kurtek, a biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycyjność Dzikusów typ na Columbus jest już czystym szaleństwem. Dziś mogę tylko potwierdzić wczorajsze wnioski o tragicznej defensywie Kurtek, trener Hitchcock sam jasno stwierdził iż zespół nie ma większych problemów z wykreowaniem sobie dobrych sytuacji strzeleckich, jednak wszystko to jest nic nie warte wobec tego co dzieje się w sytuacji gdy to drużyna CBJ musi wykazywać się &quot;dobrą defensywą&quot;. Swojego rozczarowania grą nie kryje również R.J. Umberger który mówi o tym jak ciężko jest się zmobilizować do dalszej walki i wygrywania pojedynków, gdy każda strata lub niecelne podanie kończy się stratą bramki. Jak widać sytuacja w ekipie CBJ jest mocno kryzysowa i co najgorsze ciężko znaleźć złoty środek.
Jednak chciałbym zauważyć że to właśnie dobra ofensywa może w dzisiejszym meczu okazać się cudownym środkiem, który poprowadzi Kurtki do zwycięstwa. Minnesota nie jest drużyną która charakteryzuje się wielką siłą ognia z przodu, a także już na tę chwile nie powiedziałbym że jest drużyną o profilu defensywnym. Od pewnego momentu sezonu Dzikusy prowadzą dość otwartą grę i na tę chwilę ciężko określić jak dziś spiszą się podopieczni Richardsa, jednak zauważam pewną prawidłowość, Minnesota zależnie od tego z jaką drużyną gra (mowa tu o overowych i underowych ekipach) tak później wygląda całe spotkanie, a biorąc pod uwagę to że Kurtki preferują ofensywę możemy się spodziewać dużej wymiany ciosów. Podsumowując jeśli Blue Jackets podtrzymają swoją dyspozycję ofensywną na poziomie 30+ strzałów myślę że mogą zdobyć więcej niż stracą i to będzie ich kluczem do zwycięstwa, bo to że dziś stracą przynajmniej 2 bramki jest pewne, chociaż na pewno miłą niespodzianką była by dobra postawa Mason&#39;a który dziś po raz kolejny wyjedzie od początku.
Pozdrawiam.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Popieram typ JuanRomana i myślę, że to jedyny logiczny i dobry typ na dzisiejszą noc. Minnesota już 3 zwyciestwa z rzędu co myślę przy ich ogólnej dyspozycji do już bardzo dobry wynik i nie sądzę by mogli dziś wygrać z Kurtkami. Jak słusznie powiedział poprzednik CBJ to drużyna offensywna i uważam, że MIN to nie jest taki wymagający rywal jakim stawało CBJ się nieraz mierzyć i wygrywać.

Pozdrawiam M.
 
A 0

almighty

Użytkownik
Nie wiem czy szukanie zwyciestwa doga w spotkaniu Columbus at Minnesota to dobre rozwiazanie. Goscie graja bardzo slabo ostatnio (2-8 ), na wyjazdach traca srednio 3.88 bramki/mecz.. Minnesota na wlasnym lodzie spisuje sie swietnie - bilans 9-3-1, ostatnie spotkanie pokazuja wysoka forme (7-3). Po serii 5 spotkan wyjazdowych wracaja na wlasny lod.. Kilka interesujacych statystyk:
Wild are 8-2 in their last 10 home games following a road trip of 7 or more days.
Blue Jackets are 0-6 in their last 6 games as a road underdog.
Home team is 23-8-1 in the last 32 meetings.

W powyzszych analizach wymieniacie wiele problemow CBJ, glownie z obrona, a mimo to stawiacie na zwyciestwo gosci na trudnym terenie. Generalnie nie znalazlem argumentow wyraznie przemawiajacych za zwyciestwem CBJ, wrecz przeciwnie i wyglada to troche jak opieranie sie na tym, ze to nhl i wszystko moze sie zdarzyc:
&quot; Zapewne wielu z czytających moje analizy uzna ten typ za niedorzeczny po tym co wczoraj stało się w hali Kurtek, a biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycyjność Dzikusów typ na Columbus jest już czystym szaleństwem.&quot; - tak, troche nie widze argumentow
&quot; Swojego rozczarowania grą nie kryje również R.J. Umberger który mówi o tym jak ciężko jest się zmobilizować do dalszej walki i wygrywania pojedynków, gdy każda strata lub niecelne podanie kończy się stratą bramki. Jak widać sytuacja w ekipie CBJ jest mocno kryzysowa &quot; - tak, 2-8 in last 10..
&quot; Podsumowując jeśli Blue Jackets podtrzymają swoją dyspozycję ofensywną na poziomie 30+ strzałów myślę że mogą zdobyć więcej niż stracą i to będzie ich kluczem do zwycięstwa, bo to że dziś stracą przynajmniej 2 bramki jest pewne, chociaż na pewno miłą niespodzianką była by dobra postawa Mason&#39;a który dziś po raz kolejny wyjedzie od początku.
&quot; - ofensywa CBJ jest chyba troche przereklamowana, 22 goals in last 10.. a S. Mason w 7/10 ostatnich spotkan stracil 3+ bramki.
Minnesota rt ML @1.60
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W powyzszych analizach wymieniacie wiele problemow CBJ, glownie z obrona, a mimo to stawiacie na zwyciestwo gosci na trudnym terenie. Generalnie nie znalazlem argumentow wyraznie przemawiajacych za zwyciestwem CBJ, wrecz przeciwnie i wyglada to troche jak opieranie sie na tym, ze to nhl i wszystko moze sie zdarzyc:
Minnesota rt ML @1.60
[/font]
Generalnie jest tak jak mówisz, to NHL i wszystko się może zdarzyć, kurs na Blue Jackets mocno przesadzony, Minnesota jest wyraźnie osłabiona zwłaszcza w ataku (Pierre-Marc Bouchard, Sykora, Nolan, Burns - ten akurat jeden z ważnych obrońców) poza tym Wild nie są nastawieni na długofalowe wygrywanie oni drużynę zaczęli budować - Blue Jackets mają wyraźne zadanie którym jest powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu czyli dostanie się do PO. Narazie idzie im to kiepsko ale każdy kto oglądał parę meczy Kurtek w tym sezonie powie że grają ładnie szybko widowiskowo, w końcu zacznie to przynosić rezultaty, największy problem to już wspomniani bramkarze ale i Backstrom w Minnesocie nie pokazuje już takiej klasy jak choćby sezon temu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wszystko ok almighty, tak jak napisałem nie każdy się musi z tym godzić, ja swoje typy staram się w większej mierze opierać na tym co widzę podczas spotkań, statystyki w tym momencie są jednoznacznie na korzyść Minnesoty, ale nie każdy je musi respektować. Dla mnie np. Wild mają mniejszy potencjał kadrowy od Kurtek i to też jest dla mnie pewien argument aby mimo wszystko grać na CBJ. Problemy problemami ale nie zapominajmy o tym że nawet z dnia na dzień w niektórych drużynach potrafią się zdarzyć różne nieprzewidywalne zmiany.
Po prostu wydaje mi się że różnica polega na tym że Ty rozpatrujesz NHL pod kątem cyferek, ja pod kątem tego co widzę (oczywiście staty również ale w zdecydowanej mniejszości) dlatego też mamy odmienne zdanie na temat typów :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Kurcze panowie ale mi balagan w glowie narobiliscie...
Nie moge sie zdecydowac pomiedzy Blyskawicami a Kurtkami...;)
Jesli chodzi o Kurtki to naprawde wczoraj cienko, ze az strach. Beznadziejnie w obronie, Mason kiepsko, slaba praca na bandach, a team Kurtek zawsze ladnie gral twardo na bandach... Sam nie wiem... do tego dochodzi jeszcze fakt, ze goscie zawsze marnie grali z Dzikusami, w jakies formie by nie byli. Wild mocno oslabione ale z drugiej strony, z tymi oslabieniami graja bardzo dobrze...ehhh ciezki mecz...
Fakt faktem Nash oddalo wczoraj chyba ponad 30 strzalow w kierunku netu Kurtek, wiec cos wpasc musialo...
No ciekawe jak to dzis bedzie... zwlaszcza ,ze Columbus znow stawiaja na Mason&#39;a...;)
 
A 0

almighty

Użytkownik
Nie zawsze granie w oparciu &quot;o to co widze&quot; jest dobre, bo czesto ladna gra nie przynosi efektow i wtedy pomocne sa &quot;cyferki&quot;. Analizujesz gre CBJ, zauwaszasz wiele ich slabosci, ale drugi dzien z rzedu grasz na ich zwyciestwo, bo &quot;ladnie rozgrywaja krazek&quot;. Bez urazy, ale ladny nie zawsze oznacza skuteczny, co mozna w tej chwili powiedziec o CBJ.
Masz racje - nie ogladam duzo spotkan (calych, na zywo), ale wyniki, skroty, analizy pomeczowe.. to mi wystarczy zeby typowac hokej. Nie napinam sie dzisiaj na Minnesote, bo to bedzie prawdopodobnie 1 z 300 typow jakie zagram w RS w tym roku, a kurs rt ML 1.60/ ML 1.65 na gospodarzy wcale nie wydaje mi sie zanizony w spotkaniu przeciko slabo spisujacym sie ostatnio CBJ. To tyle ode mnie.
Pozdr ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oczywiście masz racje, ja również nie wywyższam swojego typu ponieważ wiem jakie niesie za sobą zagrożenia. Tyle że lubię też czasami zagrać niekonwencjonalnie i na upartego wierzyć że to co widzę w końcu musi przynieść pozytywne rozstrzygnięcia, takie upośledzenie względem NHL ????

Dzięki za dyskusje, lód wszystko zweryfikuje ????
Peace????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom