>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
N 0

nifares

Użytkownik
Rzadko zabieram głos ( nieustanny brak czasu ) na tym forum, ale czytając powyższe posty chcę dodać też i swoją opinię. Zupełnie nie przemawiają do mnie argumenty, które przedstawił Rex. Po dwóch remisach przychodzą zwycięstwa, a potem muszą przyjść porażki ? Niby czemu ? Dla mnie tu nie ma żadnej reguły. Jeśli analiza ma być rzetelna to powinna zawierać info o kontuzjach, formie itp. Takie analizy najlepiej do mnie przemawiają. I tu chciałbym pochwalić i życzyć powodzenia w typowaniu, dwóm najrzetelniejszym typerom : JuanRoman08 i Odisio
 
rex 144

rex

Użytkownik
Najbardziej razi mnie brak mojej SKUTECZNOŚCI (druga z rzędu), nie wasze komentarze, i postanowiłem, że teraz jeśli źle obstawie i mój mecz nie wejdzie to nie bedę pisać tu swoich analiz ani na TD.
Nie ma wątpliwości, że tu panowie powyżej mieli rację i kontuzje kluczowych zawodników zadecydowały o tym, że dobrze wytypowali mecz. Jeśli w kolejnych 6 meczach które bedę typować i do których bedę pisał analizę - któryś z nich nie wejdzie to przerywam działalność typerską na tym forum. Aż mi wstyd.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W działach tematycznych natomiast z tego co się orientuje cenione są właśnie &quot;filozoficzne&quot; wywody i dobrze argumentowane typy.Ja robię swoje, podaje typy z argumentacją czasami też walne jakąś głupotę ale nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Piszę o tym co widzę, i o swoich przemyśleniach na temat danego spotkania, możesz nazywać to jak chcesz. Moja skuteczność w temacie także jest nie najgorsza, Twoje twierdzące zdanie że &quot;typ jest chybiony&quot; odnosi się do wielu osób na tym forum piszących dłuugie analizy w działach tematycznych, nie zawsze/codziennie się wygrywa ale przynajmniej wiem że nie pisze byle głupot na poparcie podawanego typu.
Pozdrawiam ;)
Fajnie wyglądają filozoficzne wywody. Ale co komu po takim czymś jak ogólny bilans wychodzi ujemny? Z punktu widzenia bukmacherskiego dla mnie liczy się kasa/zysk. Wywody schodzą na drugi plan.
Od dawna wyznaję zasadę: Daj mi &quot;peffke&quot; a ja napiszę Ci &quot;przekonywującą&quot; analizę.
Swego czasu pisałem codziennie &quot;analizy&quot; z MLB do Typów Dnia. Każda analiza wyglądała tak samo. Wybierałem jeden mecz i pisałem do tego analizę. Według tego samego schematu każda analiza... Prawdziwych i wszystkich powodów dlaczego typuję tak a nie inaczej i tak nie pisałem...
Dla mnie liczył się zysk a nie porywająca analiza z MLB.
Ja osobiście wolę krótsze analizy ale żeby zawierały sedno sprawy. Z prostej przyczyny... Męczę się jak ktoś napisze analizę dłuższą niż 10 krótkich zdań...
Analiza Rexa zawierała w sobie myśl- filozofię gry. To, że nie weszła to nic nie szkodzi. Jeśli ma skuteczność taką, że daje mu zysk to niech się tego trzyma.
Pamiętam jak ok. roku temu był jakiś donos, że Rex typuje remisy w Typach Dnia. Że to podobno &quot;fixy&quot; ???? Ale On po prostu dawał remisy i mu to wychodziło całkiem nieźle według własnej filozofii...
A ludzi pisali do modów od Typów dnia, że to jakieś oszustwo...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Philadelphia Flyers - Florida Panthers -&gt; Philadelphia win (60 min) [2.05]
NHL bywa okrutnie, nie tylko dla typerów próbujących przewidzieć wydarzenia na lodzie ale często także dla drużyn i zawodników biorących udział w zawodach w ramach ligi. Najboleśniej w tym sezonie przekonują się o tym Flyers którzy przedstawiani jako potentat i kandydat do zdobycia Stanleya w tym roku spełniali oczekiwania tylko początkiem sezonu, później przez kilka istotnych kontuzji a także obniżkę formy Philadelphia nie sprostała oczekiwaniom i przegrywała mecz za meczem co w efekcie skończyło się zmianą trenera. Dziś po raz trzeci w tym sezonie &quot;Lotnicy&quot; zmierzą się z &quot;Panterami&quot;, w jednym z meczy wygrali Flyers w drugim Pantery - dziś mecz numer 3 i moim zdaniem będzie on toczył się pod dyktando PHI i skończy się ich zwycięstwem. Florida w ostatnim czasie grała bardzo dobrze jak na ich możliwości, mimo kilku kontuzjowanych dosyć ważnych ogniw udawało się Panterom jak nigdy dobrze grać przez większość czasu na lodzie i w ten sposób przychodziły też pozytywne wyniki, nie mniej jednak dalej ocena potencjału tego zespołu jak i ich gry sprzed korzystnej serii każe mi nie przywiązywać się zbytnio do &quot;takiej&quot; Floridy jaką widziałem w kilku ostatnich meczach. Flyers mimo choćby ostatniej porażki z Rangers (którą typowałem) zagrali ładne zawody i widać że czasy posuchy w tej ekipie dobiegać będą powoli końca, powrót po kontuzjach Simona Gagne dobrze wpłynął na zespół co było widoczne już właśnie w starciu ze strażnikami gdzie Philadelphia miała swoje szansę na wygranie tego meczu. Dobrze Lotnicy prezentowali się głównie w ataku także w meczach z zespołem Pingwinów, ładna składna gra i choć trochę zaczęli przypominać ten zespół z czasu początków sezonu. Dziś za przeciwnika mają bardzo słabo ruszającą się w obronie Floridę i myślę że z takim progresem gry powinni co najmniej kilka bramek zdobyć. W Panterach nie dość że jednej ze słabszych ekip jeśli chodzi o obronę zabraknie obrońcy Kulikova a ten pierwszoroczniak bardzo ładnie wkomponował się w ten zespół i był jednym z nielicznych w miarę jasnych punktów na tyłach.
 
K 0

kacap1

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton - St. Louis
Bukmacher: expekt
Typ: 1
Kurs: 2.20
Czas rozpoczęcia:3:00
Analiza:
Na lodowiskach NHL ciąg dalszy rozgrywek o puchar Stanleya. O godzinie 3:00 nad ranem Edmonton Oilers podejmie St. Louis. Gospodarze są ostatnio w słabszej formie nie wygrali spotkania od 3 meczy. Natomiast goście są ostatnio w lepszej formie. Wygrali 2 ostatnie spotkania.
Edmonton na własnym lodowisku wygrał 8 spotkań 2 zremisował i 8 przegrał. w bramkach: 59:63. Ostatnie 3 mecze to:
2009-12-20 Edmonton Oilers - Washington Capitals 2-4
2009-12-18 Edmonton Oilers - Nashville Predators 3-6
2009-12-16 Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 2-3
Goście natomiast na wyjazdach wygrali 9 spotkań 3 razy remisowali i tyle samo razy doznali goryczy porażki. W bramkach: 42:37. Ostatnie 3 spotkania to:
2009-12-21 Vancouver Canucks - St. Louis Blues 1-3
2009-12-19 St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning 3-6
2009-12-17 Chicago Blackhawks - St. Louis Blues 3-0
Statystyki przemawiają za drużyną gości. Są jakby trochę lepsi na wyjazdach. Gospodarze u siebie grają różnie. OStatnie mecze też przemawiają za St. Louis. Ja jednak stawiam na gospodarzy ponieważ nie grają ostatnio najlepiej a przecież nie można przegrywać w nieskończoność. Taka drużyna nie jak Edmonton nie powinna przegrywać 3,4,5 meczy po rząd. St. Louis wczoraj rozegrało mecz z silnym Vancouver i myślę że ten mecz da się we znaki zawodnikom. Stawiam na Edmonton Oilers.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:hokej ???? allas Stars- San Jose Sharks:hokej:
Typ:X
Kurs:3,80
Buk:bet-at-home

Dziś w Dallas odbędzie się mecz hokejowy o mistrzostwo NHL , w którym spotkają się dwie drużyny dywizji Pacyfic Konferencji Zachodniej Dallas Stars i San Jose Sharks . Stawiam w tym meczu na remis ponieważ te drużyny mają najwięcej remisów w tej konferencji ???? allas 11 razy remisował a San Jose 7 razy.Na ostatnie 6 meczów rozegranych w NHL drużyna z Dallas 4 mecze zremisowała jeden raz wygrała 4:3 i przegrała 3:5 .Po osiągniętych wynikach widać ,że drużyna prowadzi otwartą grę przez co traci dużo bramek ale też strzela dużo bramek doprowadzając do remisu . Goście na 6 ostatnich meczy 3 zremisowali 1 wygrali i dwa przegrali .Ostatnie mecze w/w drużyny wygrały: Dallas u siebie 4:3 z Detroit a Rekiny też na swoim lodowisku z Kaczorami z Anaheim 4:1. W dzisiejszym meczu obie drużyny podtrzymają dobrą passe i nie przegrają meczu w normalnym czasie gry. Stawiam remis w tym spotkaniu a kurs jest dość ciekawy - 3,80. ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pittsburgh Penguins vs New Jersey Devils
Typ: 1 (1.69) ML
Buk: Pinnacle​


Atlantic Division - pierwsza i druga drużyna z tym samym dorobkiem punktów, ostatnie 10 spotkań praktycznie na takim samym bilansie NJD 8-2-0 ; PIT 8-1-1. Szczerze powiedziawszy to że typuje dziś zwycięstwo Pingwinów nie będzie argumentowane przewagą w ataku czy obronie ponieważ obie drużyny zdają się być bardzo wyrównane i na podobnym poziomie. Zaczynając od bramkarzy, gdzie mamy bardzo dobrze spisujących się Martina i Marca, a kończąc na ofensywie gdzie prym wiodą Crosby i Parise. Mógłbym wymienić tu jeszcze parę nazwisk i ich dokonania jednak to dziś nie ma większego znaczenia ponieważ można stwierdzić że Pittsburgh personalnie wydaję się być mocniejszy, jednak dwa rozegrane w tym sezonie spotkania w Mellon Arena prawdopodobnie zadziwiły wielu swym rozstrzygnięciem, w obu przypadkach Devils wygrywało 4:1. I to na dobrą sprawę jest główny powód mojego typu, ciężko mi uwierzyć by dziś Pingwiny pozwoliły Diabłom na zdobycie kompletu zwycięstw we własnej hali, z drugiej strony jest to spotkanie o pierwsze miejsce w dywizji i wierzę w to że dziś gospodarze swoją postawą udowodnią komu należy się szczyt dywizji.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Colorado Avalanche(-1.5) vs Anaheim Ducks
Typ: Colorado Avalanche
Kurs: 3.55
Buk: bet365
Analiza:

Dzisiaj w nocy o godzinie 4:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Colorado Avalanche i Anaheim Ducks. Ze względu statystycznego ogromnym faworytem jest zespół gospodarzy, gdyż oblega on 6 pozycję z dorobkiem 48 punktów. Dla porównania goście tego meczu znajdują się na odległej 23 lokacie, zbierając dotychczas 35 oczek. W ostatnich 6 pojedynkach Lawinom udało się czterokrotnie zwyciężyć. Ulegli tylko Washington Capitals aż 6:1 oraz Minnesocie 1:0, lecz z tymi drugimi drużynie z Colorado gra się od początku sezonu bardzo źle. Przegrali z nimi 4 razy i w ostatnim meczu wygrali 4:3. Kaczory w ostatnich 6 meczach mają identyczny bilans. Dali się pokonać dwukrotnie na tafli rywala. Przegrali po dogrywce z Red Wings oraz z Rekinami 4:1.
Obydwie drużyny stoczą bój po raz pierwszy w tych rozgrywkach. Sądzę, iż po formie Lawin można stwierdzić, że kursy na nich są trochę przesadzone. Ja zaryzykuje handicap.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Nashville Predators
Typ: X
Kurs: 4,20
Bukmacher: Interwetten
Analiza:

21/12-09 Vancouver vs. St Louis 1:3
19/12-09 Vancouver vs. Washington 3:2
17/12-09 Vancouver vs. Anaheim Ducks 2:3
15/12-09 Vancouver vs. Los Angeles Kings 3:1
13/12-09 Vancouver vs. Minnesota 4:3
11/12-09 Vancouver vs. Atlanta 4:2

Vancouver jak widać powyżej ogólnie dobrze sobie radzi. Utarł nosa trzeciemu w tabeli Washingtonowi, wygrał ładnie z mocnym Los Angeles Kings. Oczywiście mieli wpadę z raczej słabym St Louis ale dziś myśle, iż to że ogólnie dobrze grają, mają formę zatrzymają Nashville które od 4 meczów nie odnioslo porażki. Atutem będzie własna tafla. Bukmacher wystawił Vancouver jako raczej dość zdecydowanego faworyta ale chyba trochę na wyrost, bo przyjdzie mu stanąć z wymagającym przeciwnikiem tym bardziej że Nashville od 4 meczów nie przegralo.

Ostatnie mecze gości:
19/12-09 Calgary vs. Nashville 3:5
18/12-09 Edmonton vs. Nashville 3:6
16/12-09 Nashville vs. Tampa Bay 7:4
15/12-09 Columbus vs. Nashville 3:5

Nashville co prawda ma tę wspaniałą serię 4 zwycięstw z rzędu jednak nie były to wymagające drużyny, bo były to zespoły z dołu tabeli. Vancouver to zdecydowanie lepsza drużyna. Nashville raczej nie pokona Vancouver które ma dobrą formę, ale trzeba wziąć pod uwagę że goście mieli o 2 dni więcej odpoczynku niż gospodarze a co za tym idzie bedą wypoczęci i raczej do przegranej nie dojdzie ale remis jest już bardziej prawdopodobny. Także dobrze grający Vancouver, mający własną taflę ale nie zapominajmy że będzie zmęczony KONTRA wypoczęte Nashville może dać remisik.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:hokej:Vancouver Canucks- Nashville Predators:hokej:
Typ:2
Kurs:2,90
Buk:bet-at-home

Dziś w mieście przyszłych Zimowych Igrzysk Olimpijskich odbędzie się mecz hokejowy o mistrzostwo NHL , w którym zagrają Vancouver Canucks z Nashville Predators. Gospodarze zajmują 10 lokatę w Konferencji Zachodniej z 40 zdobytymi punktami , mają bilans ZP 20-16 bramki 110:93 z tego u siebie bilans 14-6 . Vancouver w ostatnich 10 meczach odnieśli 6 zwycięstw i ponieśli 4 porażki. Goście z Nashville zajmują wysoką 4 lokatę w Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 47 punktami ,bilans ZP OT 22-11-3 bramki 106:101 .Na wyjeździe Predators mają bilans 10-5-2. Ostatnio seria gości L10 to 7-1-2. Ostatnie 3 mecze gospodarzy to 2 porażki u siebie z Anaheim 2:3 (17.XII) i z St.Louis 1:3 (21.XII) oraz zwycięstwo 3:2 z Waszyngtonem(19.XII w Vancouver). Ostatnie 4 mecze Nashville to 4 zwycięstwa , w Columbusie 5:3 (15.XII) i u siebie z Tampa Bay 7:4 (16.XII) i znowu na wyjeździe 6:3 w Edmonton (18.XII) i 19.XII w Calgary 5:3 .Dziś Predatorzy przedłużą serię do 5 zwycięstw.Kurs jest wysoki -2,90.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chicago Blackhawks - San Jose Sharks -&gt; over 5,5 goals [2.10]
Chicago Blackhawks - San Jose Sharks -&gt; San Jose win (ML) [2.35]

Dziś niewątpliwie hit, dwa moim zdaniem najlepsze zespoły Wschodniej Konferencji zmierzą się po raz trzeci w tym sezonie i będzie to doskonała okazja dla Sharks dla odniesienia pierwszego w tym sezonie zwycięstwa nad Chicago. W dwóch pierwszych spotkaniach CHI - SJS padało duużo bramek (7-2 i 4-3) i dzisiaj przewiduje podobny scenariusz, obie drużyny bez większych osłabień a więc na lodzie zobaczymy wyśmienitych hokeistów zwłaszcza w ataku, po stronie Sharks : Patrick Marleau, Joe Thornton , Dany Heatley czyli bardzo mocno punktujący atak rekinów a Chicago też ma kim straszyć, Toews, Kane, Sharp czy też będący już w pełni sił i formie Marian Hossa (ostatnio strzelił piękną bramkę i wydać że ma ogromną ochotę do gry). Kursy u bukmacherów faworyzują under, może ze względu na dobrą ostatnio formę Christobala Hueta który w ostatnich spotkaniach zaliczył dwa SHO, nie mniej jednak w tym meczu bramki będą padały bo obie drużyny są nastawione ofensywnie i zdecydowanie na nacieranie do przodu nie zaś na granie z kontry czy bronienie się na bandach. San Jose potrafi strzelać bramki w każdym momencie meczu niezależnie od przeciwnika, ich średnia goli na mecz to 3.3 co jest drugim wynikiem w lidze, Chicago to także szalenie dobrze grająca ofensywna maszyna oddająca dużo strzałów na bramkę rywali, pewne wątpliwości budzić może fakt że Blackhawks grają równie znakomicie w obronie ale mimo wszystko z Rekinami mogą mieć problem w skutecznej destrukcji ataków. Forma obu zespołów bardzo podobna w ostatnich meczach, i CHI i Sharks grali pięknie i świetnie, ciężko wskazać zdecydowanego faworyta być może mecz ten skończy się dopiero w OT, widząc więc mocno faworyzowane Chicago (kursy) zdecydowałem się na typ na wygraną Rekinów którzy nie powinni pozwolić sobie na przegranie po raz trzeci w tym sezonie z ekipą z miasta wiatrów.
 
rex 144

rex

Użytkownik
San Jose wcześniej miało tyle przegranych meczów, że dziś nie mogą sobie pozwolić na przegraną, w końcu bycie na górze tabeli zobowiązuje do wygrywania. Wcześniej zapowiadałem przegraną Chicago ale oni wygrali z kontuzjowaną drużyną z Detroit a dziś przyjdzie im stanąć z silnym rywalem, który no nie może pozwolić sobie moralnie na wpadę tym bardziej że wcześniej mieli ich na tyle sporo że sie oddalili od lidera tabeli i innych podliderów. Więc jak najbardziej podłączam się pod typ San Jose win ML ;)
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - San Jose Sharks
Typ: San Jose Sharks ML
Kurs: 2,27
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dzisiejszy mecz to niewątpliwie jedne z hitów. Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze dostarczały wielu emocji oraz pięknych bramek, zawsze było na co popatrzeć. Dzisiejszy mecz według mnie będzie miał podobny przebieg. Gram na Sharks z tego względu, iż na pewno dzisiaj wyjdą niezwykle zmotywowani na tafle, by nie przegrać już 3 meczu z Chicago. Najchętniej chcieliby upokorzyć Chicago przed własną publicznością, ale łatwo to nie będzie. Obie ekipy grają naprawdę bardzo dobrze, a przede wszystkim równo przez cały sezon. Reprezentują bardzo podobny i wyrównany poziom, miejsca w tabeli i zdobycze punktowe to potwierdzają, Chicago 4, SJ 5, na swoich kontach zgromadzili po 49 punktów. Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu, gram na gości z dwóch względów, za wszelką cenę nie pozwolą się dzisiaj pokonać, bo 3 porażki z jedną drużyną to nie przystoi jednej z najlepszych ekip w NHL, drugi powód dlaczego odważyłem się postawić na SJS to jest kurs, jak dla mnie mecz oscyluje w granicach remisu, a kurs na SJS w moich oczach jest ciut zawyżony. Forma obu ekip stoi na podobnym poziomie, lecz ostatnio troszkę lepiej prezentują się hokeiści z Chicago, którzy wygrali 4 mecze z rzędu, ale rywale nie byli z górnej pułki, mecz z bardzo osłabionymi Skrzydłami to nie biedzie to samo co mecz z rozpędzonymi Rekinami, którzy są wstanie połknąć wszystko co będzie stanowiło im przeszkodę. Obie ekipy nastawione bardzo ofensywnie stąd spodziewam się dużej ilości goli i wspaniałego widowiska, w którym mam nadzieje z lepszej strony pokażą się goście i to oni zgarną pełną pulę, jako że SJS i CB lubią zaliczać remisy ubezpieczam się grając gości ML. Rekiny muszą dziś przerwać niemoc i wygrać z Blackhawks ;)
[/quote]
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Florida Panthers
Typ: x2 (podwójna szansa x2, remis lub wygrana 2)
Kurs: 1,71
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dzisiaj w nocy zostanie rozegrany mecz w hokeja pomiędzy drużynami ze Stanów Zjednoczonych. Na lód wybiegną hokeisci z New York Rangers którzy zmierza się z Florida Panthers. Gospodarze tego spotkania obecnie zajmują 19 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów.Rozegrali do tej pory 36 meczy z czego 17 wygrali a 19 przegrali. Strzelili 99 bramek a 102 stracili. Rangersi u siebie radza sobie bardzo słabo, lecz dobrze grają na wyjeździe przynajmniej ostatnie 6 meczy.

Goście natomiast obecnie zajmuja pozycje 18 z dorobkiem 39 punktów. Florida ma jednak 2 mecze rozegrane więcej od dzisiejszych przeciwników. Wygrali 16 meczy przegrali 22 mecze. Strzelili 111 bramek a 122 stracili. Goście na wyjeździe graja w kratkę w ostatnich 6 meczach wyjazdowych 3 razy wygrali i tyle samo razy przegrali.

Myślę że Pantery na pewno po 3 tercjach tego meczu nie przegrają. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami wygrali dzisiejsi goście i licze że dziś będzie tak samo ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Spotkanie: Boston - Atlanta :hokej:
Typ: Boston -0,5, 1 tercja
Kurs: 2,56
Buk: Pinnacle
Analiza: Dzisiejszej nocy w Bostonie czeka nas arcyciekawy pojedynek pomiędzy 5 i 6 siłą konferencji wschodniej. Bruins mają serię +1 i są faworytami bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu. Ostatni mecz to wygrana z Ottawą 2-0, która nie przyszła łatwo. W ostatnich dwóch spotkaniach pierwsze tercje z udziałem Bostonu kończyły się wynikiem 0-0. Mało prawdopodobne aby tak było i dziś. We wcześniejszych dwóch, przegranych meczach, to oni wychodzili jako pierwsi na prowadzenie. Atlanta gra na podobnym poziomie co Ottawa, więc i z nimi gospodarze powinni sobie poradzić. Ostatnio Thrashers doznali dwóch porażek - z Montrealem i New Jersey. W każdym z tych spotkań wygrywali pierwsze tercje. Tu właśnie licze na przełamanie tej passy. Atlanta świetnie gra na wyjazdach, Boston doskonale u siebie, więc pod tym względem mamy dziś remis. Atlanta dużo więcej strzela i traci, ma na swoim koncie 25 więcej strzelonych i 21 więcej straconych goli niż dzisieszy rywal. Jeśli chodzi o strzelców, w zespole Atlanty prym wiedzie Kovalcuk, świetnie prezentują się Kozlov, Afinogenov i Antropov. Jednakże Boston posiada doskonałą defensywę, i wg mnie w pierwszych 20 minutach uda im się zagrać na 0 z tyłu. Jeśli chodzi o strzelców, szczegolnie liczę na takich graczy jak Savard, Ryder, Bergeron, Krejci, Sturm czy Recchi. Pierwsza tercję w bramce gości zacznie dziś Hedberg, który jest aktualnie slabszy niż jego vis a vis w zespole Bruins, Rask. Jeśli chodzi o zawodników defensywnych, Bostończycy spisują się dużo lepiej. Moim zdaniem Bostończycy potwierdzą świetną grę defensywną na początku meczu, a sami napewno coś &quot;ustrzelą&quot;. Wg mnie Bruins ju po pierwszej tercji będą prowadzić jedną bramka, a poźniej mecz może potoczyć się różnie. Paradoksalnie typ na pierwszą tercję wydaje mi się bardziej prawdopodobny niż na cały mecz. :cool:
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks -1,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś wielki rewanż, tym razem na tafli w Detroit. Dziś tak jak i ostatnio jako faworyta upatruję Chicago. Ostatnio grają naprawdę bardzo dobrze, a wczorajsza porażka z SJS, można by tak rzecz nie powinna mieć miejsca, bo to Chicago przez większa część meczu znacznie przeważało, ale fenomenalnie broniący bramkarz SJS uratował zwycięstwo. W Detroit nic się nie zmienia, są luki, które ciężko jest załatać. Uważam, że mecz będzie miał podobny przebieg co ostatnio. Dziś Chicago w roli gościa, ale to nie ma chyba większego znaczenia, w takiej formie jaką prezentują powinni ich ograć bez problemowo. Po serii meczy u siebie czeka ich wyjazd, w którym powinni zwyciężyć. Wczorajsza porażka z Rekinami powinna na nich podziałać bardzo mobilizująco, za wszelką cenę będą chcieli zagrać bardzo dobre spotkanie, w którym będą cały czas skoncentrowani, bo właśnie we wczorajszym meczu tej koncentracji im brakowało. Detroit u siebie radzi sobie całkiem nieźle, ale skład jakim teraz dysponują + swoja tafla może starczyć tylko na słabsze ekipy oraz na średniaki, ale Chicago, które należy do najwyższej pułki powinno być dla nich barierą nie do przebycia. Być może mecz zakończy się wygraną do 0 jak ostatnio i właśnie liczę na kompletna dominacje gości i ich pewne zwycięstwo. Tylko zwycięstwo wchodzi w grę. Liczę na was Blackhawks!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
New York Islanders @ New York Rangers 2.00
Dzisiejszej nocy trzecie w przeciągu 11 dni spotkanie derbowe między nowojorskimi &quot;Strażnikami&quot; i &quot;Wyspiarzami&quot;. Tym razem obie drużyny spotkają się w Madison Square Garden, a więc w &quot;Świątyni&quot; Rangersów.
Jak do tej pory w tym sezonie w pojedynkach H2H lepiej radzą sobie dzisiejsi goście, co jest pewną niespodzianką, bo NYR mają zdecydowanie silniejszą kadrę i większy potencjał finansowy. Ostatnio jednak w znacznie lepszej formie są Rangers, którzy wygrali 4 kolejne mecze (w tym 3 wyjazdowe). Islanders zawodzą na całej linii, ostatnie bywają naprawdę dołujące dla zawodników i kibiców (choćby 1-7 na własnej tafli z FLA). Ciągle nie potrafi wykorzystać potencjału John Tavares, słabo gra cała linia obrony. Do tego dochodzą kontuzje - znowu nie zagrają bramkarz Di Pietro oraz Tim Jackman i Doug Weight. W drużynie NYR takich problemów nie ma i dlatego to oni okażą się lepsi.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: New York Islanders - Philadelphia Flyers
Typ: James Van Riemsdyk score
Kurs: 4.60
Bukmacher: Doxxbet

Konfrontacja dwóch drużyn, które ostatnio wygrały po dwa ostatnie mecze. Jedna z nich przedłuży swoją serię do trzeciego z rzędu zwycięstwa. Islanders wygrali z Toronto u siebie i w derbach Nowego Jorku na wyjeździe z Rangers. Flyers dwukrotnie na wyjazdach pokonali Tampe i Caroline. Ciekawostką może być fakt, że Islanders nie wygrali u siebie z Lotnikami już od sześciu spotkań! Jednak nie chcę tego spotkania analizować pod względem 1X2 tylko pod względem strzelca konkretnie Jamesa Van Riemsdyka dla którego jest to pierwszy sezon w NHL. Ten 20 letni lewoskrzydłowy do tej pory zdobył 7 bramek i zanotował 13 asyst. Co najważniejsze dla mnie w grudniu zdobył zaledwie jedną bramkę w 13 meczach! Wszystko spowodowane było słabą dyspozycją Flyers. Widać jednak, że drużyna Lotników odbudowuje formę, więc mam nadzieję, że uda się przełamać złą passę młodemu Rockie. Tym bardziej, że w bramce Islanders możemy dziś zobaczyć byłego gracza Philadelphii, który jednak w tym sezonie spisuje się bardzo źle czyli Martina Birona. Byłby normalny ruch, gdyż jest to spotkanie dzień po dniu, a wczoraj Roloson w hali Rangersów napracował się bardzo mocno. Kurs wart ryzyka, która chętnie podejmę.
 
A 1

arcybiskupbet

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Nashville Predators NHL
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs:1.88
Bukmacher:Betfair
Analiza:
Rewanż za wczoraj. Tyle tylko że teraz w Chicago. We wczorajszym meczu Nashville tylko raz się postawiło przy 1:1 później już było do przewidzenia. Zresztą mieli małe szanse od początku – przy tym co Chciago pokazało w grudniu 13 zwycięstw !!! Dopiero Rekiny dali im radę i to na ich własnej tafli. Chicago jest jednak w sztosie i do końca będzie dyktowało warunki w lidze. Pytanie tylko czy trener gospodarzy da komuś odpocząć? Nawet jeżeli – własna hala, forma wskazują na wygraną gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom