>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
A 1

arcybiskupbet

Użytkownik
Spotkanie: 29.12.09 godz.4:30 San Jose Sharks - Phoenix Coyotes
Typ:1
Kurs:1,93
Buk:Betfair
Analiza:
Stawiam na pogromców Chicago. Zanosiło się że w tym sezonie to Phoenix bedzie zbieralo oklep od wszystkich ale po kontuzji czolowego zawodnika to Ottawa ma szanse przejac zostac &quot;liderem&quot; tej klasyfikacji. Co nie zmienia faktu że udało im sie wygrac we wlasnej hali z LAK. Jednak to zwyciestwo blado wyglada w porownaniu z tym co zrobily rekiny we wlasnej hali z Anaheim. Ostatnio bardzo fajnie gra 3 Heatley, Thornton i Marleau. W szczegolnosci Joe Thornton prowadzi w stystykach ligowych na najbardziej ofensywnego gracza w punktach i asystach.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Columbus Blue Jackets
Typ: X
Kurs: 4,2
Buk: bet365
Analiza: Dzisiejszej nocy w Nationwide Arena odbędzie się arcyciekawy pojedynek w ramach najlepszej hokejowej ligi świata - NHL. Niebieskie Kurtki z Columbus podejmą na własnej tafli Czerwone Skrzydła z Detroit. Zapowiada się bardzo wyrównany i zacięty mecz, w którym będzie ciężko którejś z drużyn przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Goście zajmują 9, natomiast gospodarze dopiero 14 miejsce w konferencji zachodniej. Jednocześnie są to 3 i 5 team Central Division. Columbus na własnym lodowisku wygrał 8 spotkań, przegrywając 6, natomiast DET na wyjeździe doznał 7 porażek przy 7 zwycięstwach. Gospodarze nie wygrali od 9 spotkań, jednak to oni są faworytem bukmacherów! Wczoraj przegrali na wyjeździe 2-1 z... ich dzisiejszym rywalem. Jednak przewaga własnej tafli powinna dać im dziś lekki handicap. W Detroit jak od dawna wiadomo istny szpital - nie zagrają Zetteberg, Lilja, Williams, Franzen, Kronwall, Cleary i Ericsson. W zespole COL nie wystąpią Klesla, Methot i Dorsett. Jak widać straty są nieporównywalnie większe po stronie gości, jednak jest to team który prezentuje klase samą w sobie - przecież w sezonie 2007/8 to oni wznosili do góry Puchar Stanleya. Najlepsze strzelby gospodarzy to Umberger, Huselius, Nash, Voracek, Torres oraz Vermette, natomiast gości Dacjuk, Holmstrom, Filppula, Helm, Bertuzzi i Leino. Jak dla mnie w dzisiejszym meczu najbardziej prawdopodobny jest remis, a po takim kursie naprawde warto spróbować ;)
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Centrebet

Krótki komentarz:
Los Angeles gra w kratke, raz wygrywa, raz przegrywa, ostatnio przegrało na wyjeździe z równorzędnym przeciwnikiem Phoenix. Więc jakoś ten ostatni mecz mnie nie zachwycił, powinien paść remis a Los Angeles sie nie postarało. Dlatego mysle, że Los Angeles nie ma tyle woli walki co Minnesota która jest w lepszej dyspozycji.
Minnesota wprawdzie zagra na wyjeździe, ale widać po statystyce ostatnich 6 meczów że chce im sie wygrywać i walczą, przegrali wprawdzie niedawno z b. dobrym Colorado = a mogli zremisować ale to już nie ich wina, goście są o klasę lepsi, ale odrazu w następnych dwóch meczach pomęczyli sie ale wygrali ze słabym Edmonton i będącym w b. dobrej dyspozycji ST. Louis. Dlatego na dzien dzisiejszy Minnesota jest w lepszej dyspozycji i pokona dośc cienko sprawujące się Los Angeles.

✅ Wynik 3:4 ✅
 
rex 144

rex

Użytkownik
Anaheim Ducks - Minnesota Wild
Typ: 1 [ML]
Kurs: 1,68
Bukmacher: Centrebet
Krótki komentarz:
Kaczki 2 ostatnie mecze przegały, chociaż to 5:2 z San Jose napawa mnie optymizmem. Prześledziłem kilka innych lig i jak zobaczyłem że słaba drużyna przegrywa dokładnie 5:2 z liderami to w następnym meczu zwycięża. Anaheim dodatkowo miało o 2 dni więcej odpoczynku niż Minnesota, która gra kolejny mecz z rzędu bez odpoczynku. Anaheim ma atut własnej tafli co też daje to jakieś szanse że wygrają ;)
Minnesota ładnie ostatnie mecze powygrywała, utarła nosa i walczyła do końca z Los Angeles ale sądze, że na dzień dzisiejszy ich siły zostaną zniwelowane i zmniejszone, a Anaheim który będzie grać na &quot;świeżo&quot; bo miało o 2 dni więcej odpoczynku poradzi sobie z nimi tym bardziej że zajmują dół tabeli i byłoby dobrze gdyby wzięli sie do roboty i już dziś pokonali Minnesote. Ostatnie wygrane 4:3 z St. Louis i 4:3 z Los Angeles wprawdzie po znakomitej walce wywalczone, ale na kolejna walke z Anaheim trzeba mieć siły a te siły kurczą sie z meczu na mecz,i Minnesocie może już ich zabraknąć. Także &quot;świeże&quot; Anaheim i zwycięstwo ML ;)
✅ Wynik 4:2 ✅
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Spotkanie: NHL Boston - Atlanta
Typ: 2
Kurs: 3,20
Buk: Bet365
Analiza:
Zapowiada się dziś ciekawe widowisko, które napewno przyniesie dużo bramek. Rywalizacja między tymi drużynami wynosi 2:0 dla Bostonu, który wygrał w listopadzie 4:3 w Atlancie i 24 grudnia pokonał 6:4 Atlante u siebie strzelając 3 gole w 90sek w pierwszej terecji. Oba zespoły ostatni mecz grały 29grudnia i je przegrały z tym, że była to 5 z rzędu porażka Atlanty(w każdym z tych meczów nawiązywała ona równożędną walkę i minimalnie przegrywała) i dla tego stawiam na nią dzisiaj. Obserwójąc nhl żadko się zdażają aż tak długie negatywne serie dobrych zespołów, więc mimo iż buki zdecydowanie dziś faworyzują Boston ja gram Atlante.

⛔4:0⛔ totalny niewypał
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Philadelphia Flyers
Typ: 2 [ML]
Kurs: 2,10
Bukmacher: Centrebet
Krótki komentarz:
Gospodarze wygrali 4 mecze z rzędu, a ostatni mecz zremisowali. I wg. bukmachera są faworytem. I te wygrane mecze były rozgrywane z drużynami z dołu tabeli.
Natomiast bardzo mnie martwi to że Philadelphia znajduje aż na samym dole tabeli, mają wprawdzie 3 zaległe mecze i myśle że musza je wykorzystać by oddalić się od dołu tabeli i coś osiągnąć wyżej. Z Philadelphią ostatnio nie jest źle - zaczynają wygrywać mecze na wyjeździe - najbardziej zaskoczyło mnie wysokie zwycięstwo z Tampą Bay i to główny powód dla którego uważam że ta drużyna jest w formie i potwierdziła to w ostatnim meczu gdzie wygrała na wyjeździe z Islanders.
Ny Rangers wprawdzie wygrali na wyjeździe z Philą ale no bylo to w momencie gdy Phila nie była w formie. Teraz wraca do formy co potwierdza wysokie zwycięstwo z dobrą Tampą Bay i Islandersami. Dodatkowym czynnikiem będzie to iż muszą zacząć wygrywać, mają forme więc ją wykorzystają i wywiozą zwycięski komplet punktów i pójdą małym kroczkiem ku górze tabeli.
✅ Wynik 0:6 ✅
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
szkoda że nie wszedłem do tematu jak obstawiałem, pewnie byś mnie przekonał do philadelphii siadły by dwa ładne kupony.

a wiesz może czemu jest taki duży kurs na mecz Colorado ?
bo chce zagrać Nashville, St. Louis, Colorado na jednym kuponie
Edit.
popsuło się, tamten wcześniejszy post proszę o usunięcie dzięki z góry.

I WESOŁEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ :cool:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Detroit Red Wings - Colorado Avalanche x2 1,86
Analiza: Dziwi mnie taki wysoki kurs na Colorado. Colorado ósma siła NHL w meczu wyjazdowym rywalizować będzie z znajdującym się na 19 miejscu Detroit. Detroit w &quot;tabeli domowej&quot; zajmuje 11 miejsce z 12W i 9L. Colorado w &quot;tabeli wyjazdowej&quot; zajmuje miejsce 1 co oznacza, że na wyjazdach spisują się znakomicie. Rzut oka na poprzednie spotkania pomiędzy tymi drużynami. W tym sezonie 2 mecze i 2 razy górą byli gracze Colorado. W meczu wyjazdowym pokonali Detroit w dogrywce 3-4. w poprzednim sezonie 4 mecze i w trzech z nich górą byli gracze Colorado. A teraz najważniejsza sprawa i w głównej mierze na tym fakcie opieram swój typ. Mianowicie kontuzje. Detroit zdziesiątkowane. Nie zagra najlepszy zawodnik zespołu:
Henrik Zetterberg
(32pkt.) Jakby było tego mało nie zagra jeszcze 5 innych zawodników, m.in:
Daniel Cleary (16), Niklas Kronwall (13), Jonathan Ericsson (10), czy Jason Williams. W Colorado nie zagrają: David Jones (15) i Salei, który rozegrał w tym sezonie tylko jeden mecz. Na pewno brak Jones&#39;a nie osłabi zespołu tak jak brak Zetterberga, Cleary, Kronwall&#39;a.
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Spotkanie: Florida - Montreal
Typ: 1 (zwycięzca 1 tercji)
Kurs: 2,70
Buk: Expekt
Analiza:
Florida ostatni mecz grała 27 grudnia (przegrała wtedy ze świetnie spisującym się Boston 1:2 wygrywając 1:0 po 1 tercji), natomiast Montreal grał 29 oraz 31mecze wyjazdowe, myślę że taka ilość meczy w krótkim odstępie czasu delikatnie wpłynie na zawodników i nie wyjdą oni na tafle skoncentrowani i wpełni sił. Dzięki temu liczę, że wypoczęty zespół z Florydy wykorzysta tą sytuację i będzie prowadził po 1 tercji.
✅2:1✅ Florida mecz przegrała ale 1 tercje wygrała ????
 
rex 144

rex

Użytkownik
St. Louis - Vanouver
Typ: 2 [ML]
Kurs: 1,75
Bukmacher: Centrebet
Krótki komentarz:
Szczerze mówiąc analizowałem mecz St. Louis - i tak prywatnie powiem obstawiłem na kuponie Vancouver zwycięstwo po [ML]. Na Centrebet w południe był na Vancouver kurs 1,75.
St. Louis niestety nie jest skuteczne i obawiam się, że nie bedą mieć już siły i tej walki w dzisiejszym meczu co w poprzednich meczach by wygrać ten mecz. Tak naprawdę powinni wygrać mecz z Buffalo i z Nashville - ale nie wygrali i to obnaża ich słabość. Vancouver jest rozpędzone i póki jeśli nie spuści z tonu to pokona St. Louis, które powinno dziś być już mniej waleczne aniżeli byli w ostatnich meczach.
✅ Wynik 3:4 (OT) ✅
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Boston Bruins - Philadelphia Flyers over 5.5 @ 2.15
Coroczne Winter Classic w 2010 rok wita w Bostonie na stadionie miejscowego klubu z MBL Red Sox. Mecz hokejowy na powietrzu czyli mecz dla publiki i pod publikę bo organizatorzy wpuszczą na Fenway Park ok 40 tysięcy widzów. Dlatego postanowiłem wybrać na ten mecz typ na over bo mało goli to się raczej nie warto spodziewać w grze dla widowiska. W ostatnim Zimowym Klasyku który rozegrano na stadionie Chicago Cubs padło aż 10 bramek, a zwodnicy po prostu zapomnieli o obronie, a pamiętali żeby zapewnić kibicom świetna zabawę i myślę, że zarówno Bruins jak i Flyers mają właśnie takie założenia na to spotkanie. Phila to typowy zespół na grę do przodu, duża ilość bramek oraz nie pewna obrona. Choć Lotnicy rozczarowują w tym sezonie to coś chyba zaiskrzyło w tym zespole i jest to powrót do gry alternatywnego kapitana Simona Gange, który w meczu z NYR strzelił hat-trick i dorzucił asystę. Boston też przezywa wzloty i upadki w tym sezonie. Teraz gdy powrócił Marc Savard wydaje się że wszystko zaczyna się stabilizować. Choć Bruins ma kłopoty zarówno z obrona i bramkarzem, Tim Thomas popełnia błędy, a wykorzystuje to Tuukka Rask, w obronie zawodzi Zdeno Chara. W bramce na dziś jednak wystąpi Thomas a w Flyers zaprezentuję się niedawno pozyskany Michael Leighton, który popełnia masę błędów. Zapowiada się doskonałe widowisko oraz spektakl strzelecki, zatem tak małą linia 5.5 oraz kurs 2.15 to chyba prezent noworoczny.
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo - Atlanta
Typ: 2 (1 2)
Kurs: 2,70
Buk: Bwin
Analiza:
Typ na przełamanie. Atlanta do tej pory miała 6 porażek pod rząd. Wypadałoby coś wygrać.
⛔4:3 po dogrywce⛔ szkoda a bylo nawet 0:3 w 2 tercji
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Atlanta 4 porażki pod rząd dla sprostowania :p, czy przyjdzie przełamanie to nie wiem bo Buffalo u siebie gra bardzo dobrze. W kazdym razie jak nie dzisiaj to jutro z Islandersami juz na pewno. Atlanta ma ciezko teraz bo siedem bodajze meczow z rzedu im wypadlo na wyjezdzie, porazki z mocnymi zespolami (2 razy Boston, raz Devils i raz Tampa), aczkolwiek na pewno zadyszkę małą zlapali. Warto małą progresje teraz zastosowac na win Atlanta.
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Wlicząc porażkę po dogrywce (z Montrealem) to jest ich nie 4 a 6 pod rząd. Gram ten typ ze względu na to, że nawet jak nie wejdzie to będzie można zagrać (mam nadzieje) krótką progresję na zwyciestwo (ML).
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
New York Islanders - Atlanta Thrashers

Typ 2
2.90
Betway​


O godzinie 07.00 PM odbędzie się spotkanie w Nassau Coliseum gdzie miejscowi podejmą Atlantę. Wg mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest ekipa Drozdów, ponieważ wygląda, że wraca do dobrej dyspozycji, którą zachwycała w listopadzie. Ostatni mecz Thrashers z Sabers to zdecydowana dominacja Atlanty przez 2 tercje i rewelacyjne zaprezentowanie się Ryana Millera, który popisywał się bajecznymi paradami. Choć Buffalo zdołało wyrównać i bardzo do tego przyczynił się Johan Hedberg to Drozdy zagrały bardzo dobre spotkanie. Na szczęście dziś zobaczymy w bramce Ondreja Pavelec&#39;a, który juz nie raz czynił cuda pomiędzy słupkami. Całą dyspozycja Atlanty zależy głównie od formy Ilyii Kovalchuk&#39;a, który ostatnio gra bardzo dobrze. Do formy sprzed lat wydaję się powracać Maxim Afinogenov, który odnalazł się wśród braci Rosjan. Po prostu Thrashers ten sezon zaliczą do udanych. Czas na Islanders, więc jest to ekipa która gra tragicznie zarówno ofensywie jaki i w defensywie. Jeden wyróżniający się zawodnik to John Tavares, który jak na rookie gra przyzwoicie. W bramce na ten mecz wystawiony jest Dwayne Roloson, który raz bronie doskonale, a potem puszcza szmaty. To spotkanie wygra Atlanta tylko musi zaprezentować się tak jak z Sabers.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tampa Bay Lightning vs Pittsburgh Penguins

Typ: 2 (2.10) ⛔ 3:1
Buk: Expekt
Godz: 21.00​



Z pozoru typ dość jasny i nie trzeba się nad nim rozwodzić długim pisaniem. Ja jednak chciałbym przytoczyć parę według mnie ciekawych wątków.
Zacznę od Pingwinów którzy są moim faworytem w dzisiejszym pojedynku. Końcówka roku nie była udana dla Pitts, trzy porażki z rzędu w wyjazdowych spotkaniach to jednak mimo wszystko większe zaskoczenie dla fanów tej drużyny, myślę że największy niedosyt pozostał po spotkaniu w Buffalo gdzie Pingwiny pozwoliły sobie odebrać prowadzenie 0:3 i ostatecznie przegrać 4:3. Ostatnie spotkanie z Devils było prawdziwą &quot;esencją&quot; NHL, sam wynik 2:0 dowodzi o tym że było to bardzo wyrównane spotkanie i jedna jak i druga drużyna mogła okazać się zwycięzcą. W mojej ocenie naprawdę nie ma się co zbytnio przejmować słabszą dyspozycją Pitts ponieważ grają bardzo dobrze i jedyne co im można zarzucić to brak konsekwencji w pewnych fragmentach meczu. Z pośród wszystkich zawodników Pittsburgh&#39;a na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje Bill Guerin(12G,16A) który w grudniu(6G,5A) był klasą samą dla siebie.
Jeśli chodzi o zespół Tampy to o dziwo ostatnie dni grudnia okazały się dla drużyny Błyskawic bardzo udane czego efektem są 4 zwycięstwa w 6 spotkaniach. Jest to o tyle ciekawe zjawisko ponieważ Tampa w tym sezonie zdecydowanie więcej razy zawodziła niż zadziwiała wszystkich swoją grą, co według mnie powinno być na porządku dziennym ponieważ potencjałem Błyskawice przewyższają na pewno niejedną drużynę która jest przed Tampą, niestety jednak samą teorią się nie wygrywa. Na pewno dzisiejsze spotkanie będzie weryfikacją dyspozycji gospodarzy. Martin St.Louis(8G,36A) jest bardzo zadowolony z faktu iż w końcu pozycja bramkarza obsadzona przez Mike&#39;a Smith&#39;a(2.97 GAA) dodaje im więcej pewności siebie, jak i zaufania dla tylnych formacji.
Na pewno gdyby obie drużyny były w innych nastrojach, dzisiejsze spotkanie nie budziło by tylu emocji, jednak w tej sytuacji zapowiada się bardzo ciekawy mecz.
Jeśli chodzi o Gonchara to na 80% wystąpi w dzisiejszym spotkaniu, ponieważ jest jak na razie awizowany do formacji obronnych, ale dziś raczej nie zobaczymy Fedotenki, co powoduje małe przetasowania w liniach i tak np. w pierwszej zobaczymy Kunitza - Sida - Dupuis, a w drugiej Rupp&#39;a - Malkina - Guerin&#39;a , czyli można powiedzieć że coach Bylsma bardzo ciekawie ustawił swoją drużynę, subiektywnie oceniając taki schemat może być strzałem w 10. Mam nadzieję że Pingwiny to dziś dowiodą.
Pozdrawiam.

0-1-0
 
N 77

noobcior

Użytkownik
New York Rangers - Carolina Hurricanes
Typ: New York Rangers
Kurs: 1.95
Buk: DOXXbet
Analiza:

Drugiego dnia nowego roku 2010 o godzinie 19:00 polskiego czasu odbędzie się spotkanie pomiędzy Strażnikami i Huraganami.

Zespół gospodarzy radzi sobie średnio w tym sezonie, lecz w ostatnich meczach ich forma się poprawiła, gdyż z ostatnich sześciu przegrali tylko(jak na zajmowaną pozycję) 2 pojedynki. Pierwszy z nich kończył się dogrywką, kiedy to Strażnicy ulegli Wyspiarzom 3:2, natomiast w kolejnym dostali surową lekcję, ulegając drużynie z Philadelphi aż 6:0. Mecz był grany na tafli Rangersów. Warte zaznaczenia jest to, że niespełna 2 tygodnie wcześniej te zespoły spotykały się w Philadelphi i drużyna z Nowego Jorku wygrała 2:1.

Hurricanes w tym sezonie spisują się grubo poniżej oczekiwań. Z dorobkiem 27 punktów oblegają ostatnią lokatę, tracąc 9 do 29 Edmonton Oilers. W poprzednich 6 meczach wygrali dwukrotnie, pierw z Panterami 3:2 i niespodziewanie na wyjeździe zespół ze stolicy USA 6:3.

Obydwie drużyny spotykały się w tym sezonie dwukrotnie na tafli Huraganów. z obu tych spotkań zwycięsko wychodził zespół z Nowego Jorku. Godne uwagi może być fakt, że te spotkania odbyły się niedawno. Pierwsze z nich 22 grudnia, a drugie wczoraj. Skoro Strażnicy pokonywali Huragany na ich lodzie, to czemu nie mieliby tego zrobić u siebie? Dla mnie czysta 1.

Wynik: 1:2 ⛔
 
rex 144

rex

Użytkownik
New York Rangers - Carolina Hurricanes
Typ: X2
Kurs: 1.81
Buk: Centrebet

Analiza:
NY Rangers w ciągu ostatnich 6 meczów tylko raz przegrało. I jest faworytem bo w ciągu tych 6 meczy aż 2 razy wygrało z Caroliną na wyjeździe 1:3 i ostatni mecz z nimi 1:2 ale nie są to jakieś miażdzące zwycięstwa.
Stawiam na Carolinę bo rozegrała ostatnio 6 meczów i w tych meczach pokonała aż 3:6 na wyjeździe mocny Washington, zremisowała z taką sobie Philadelphią, i pokonała też taką sobie Floridę. Carolina zajmuje ostatnie miejsce w tabeli nie ma nic do stracenia, więc nie będzie sie bronić tak sądze, a zwycięstwo nad Washingtonem dobrze rokuje bo widzę w Carolinie potencjał ????

✅ Wynik 1:2 (OT) ✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Washington Capitals -&gt; Washington win (ML) [1.80] ⛔
Jedyne spotkanie Kings i Capitals w tym sezonie. Ciekawa sprawa, patrząc na 10 ostatnich spotkań obu tych zespołów można odnieść wrażenie że grają w kratkę, zarówno na koncie Królów jak i Capitals po 5 zwycięstw i 5 porażek, nie do końca jest to jednak oznaka niestabilnej formy. Washington ma już wyrobioną naprawdę sporą przewagę w Southeast Division, Kings ostatnio pożegnali się z pierwszym miejscem w Pacific ale nie składają broni i zapewne do końca będą walczyć o prym w tej dywizji. Caps przegrali dwa ostatnie spotkania, o ile w starciu z Sharks można było spodziewać się że WAS mogą ulec nieźle rozkręconym od jakiegoś czasu Rekinom o tyle przegrana 3-6 z Hurricanes była zaskoczeniem i swego rodzaju niespodzianką, zwłaszcza że była to dosyć zasłużona wygrana CAR. Los Angeles przełamało się ostatnio i po serii porażek (które spowodowały dosyć gwałtowne spadki w tabelach Kings) odnieśli zwycięstwo nad Wild, nie przeceniałbym jednak tego wyczynu - mecz mimo wyraźnej przewagi w bramkach LAK był bardzo wyrównany i nie zauważyłem jakiejś specjalnej poprawy w grze Królów z LA. Aż trzech graczy z ekipy Miasta Aniołów zostało powołanych do składu reprezentacji USA na tegoroczne igrzyska olimpijskie : John Quick, Dustin Brown, Jack Johnson - młodzi zawodnicy z pewnością czują się wyróżnieni takim obrotem spraw ale może to spowodować lekkie odprężenie w ich umysłach, w końcu już na te igrzyska jadą zostali dostrzeżeni a pora na udowodnienie przydatności dopiero na IO. Rzadko zdarza się złapać tak dobry kurs na Caps, oczywiście stawiając na ich zwycięstwo jak zawsze liczę na świetną formę i dyspozycje Ovechkina (5 goli i 7 asyst w ostatnich pięciu meczach) oraz Nicklasa Backstroma (7 bramek i 6 asyst w ostatnich dziewięciu meczach).Przed zespołem Los Angeles dwa ciężkie spotkania - dziś przeciwko Caps i nastepny w którym zmierza się z Sharks. Z taką formą jaką prezentowali w ostatnim czasie nie wróże im więcej jak doprowadzenia do jednego remisu (w czasie regulaminowym) w dwóch tych meczach.
Minnesota Wild - New Jersey Devils -&gt; New Jersey win (ML) [1.80] ✅
Obecny trener New Jersey Jacques Lemaire, znany ze świetnej ręki do defensywy poprzednio pracował w Minnesocie, dziś więc ma jedyną okazję w tym sezonie pokazać byłym pracodawcom za co jest tak bardzo ceniony w całej NHL. Diabły to wciąż najlepsza w całej lidze drużyna jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, nie zmieniły tego nawet dwie ostatnie porażki wyjazdowe - spójrzmy też na przeciwników Devils : Capitals i Chicago to jednak najwyższa w tej chwili półka i nie można było wymagać od NJD cudów. Siłę swojej obrony i mądrości w grze Diabły pokazały w obu ostatnich starciach przeciwko mistrzom Penguins, dwukrotnie zatrzymali jedną z najlepszych ofensywnych ekip ligi i nie dali im strzelić nawet jednego gola w dwóch meczach ! Wild to drużyna jak już wiele razy pisałem w przebudowie, chcą być zespołem ofensywnym stawiającym przeważnie na siłę ataku - na razie wychodzi im to dosyć średnio z przebłyskami. MIN osłabieni w ataku bez Pierre-Marca Boucharda oraz Chucka Kobasewa. Myślę że diabły po dwóch wyjazdowych porażkach dziś dostając za przeciwnika Minnesota udowodnią że na wyjazdach wciąż są najmocniejsi.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
Typ: 2 [ML]
Kurs: 2,06
Bukmacher: Centrebet
Krótki komentarz:
W ciągu 6 ostatnich meczy Columbus zaliczył tylko 1 zwycięstwo w remisie i to ze słabym Detroit (na tamtą chwile). Już miałem okazje zobaczyć ich niemoc w meczach z dość dobrymi drużynami: porażka z Dallasem 3:1 na wyjeździe i z mocnym Phoenix 5:2 na wyjeździe. Razi mnie w nich brak skuteczności i zdecydowania bo ostatnie 3 mecze to tylko remisy ze słabym (wtedy) Detroit u siebie, z przeciętnym Islanders na wyjeździe i w końcu przegrany u siebie remis z wypalonym Nashville i to po dogrywce.
A Colorado mnie zachwyca - i mianuje tą drużynę jako b. dobrą. W ostatnich 6 meczach wygrali mocno u siebie z Columbusem aż 5:2 potem po walecznej postawie wygrali na wyjeździe 3:4 z bedącą wtedy w formie Minnestą.
Colorado świetnie radzi sobie na wyjazdach - ostatnio pokonało 3:4 Ottawę na wyjeździe. Wprawdzie ostatni mecz przegrali na wyjeździe z Detroit ale mieli prawo bo Detroit w tym meczu po serii słabszych meczów znowu pokazało klasę i poprostu musiało zwyciężyć a że padło na Colorado to już pech i Colorado ten mecz przegrało.
✅ Wynik 2:3 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom