>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
N 77

noobcior

Użytkownik
San Jose Sharks - St.Louis Blues
Typ: San Jose Sharks
Kurs: 1.75
Buk: Expekt
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 4:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy San Jose Sharks a St.Louis Blues.

Rekiny po ostatniej porażce Los Angeles Kings 6:2 spadły z pozycji lidera. Obecnie zajmują 2 lokatę wraz z New Jersey Devils, które jednak rozegrały 2 pojedynki mniej. Zespół z San Jose ma na koncie 61 punktów.

Dzisiejsi rywale Rekinów, czyli zespół St.Louis Blues nie zachwyca miejscem w tabeli, gdyż lokują się na 26 miejscu, mając po dotychczasowych 41 meczach 40 oczek.

Gospodarze po serii świetnych meczów ulegli w/w Królom 6:2 u siebie. Przed tym spotkaniem mogli się poszczycić serią 8 zwycięstw pod rząd. Wygrywali z każdym po kolei, a większe problemy sprawiły im tylko Kojoty, kiedy u siebie i na wyjeździe doprowadzały do rzutów karnych, lecz tam Sharks były także lepsze. W trakcie zwycięskiego tournee Rekinów zdarzało im się również pokonywać takie zespoły jak: dwukrotnie Ducks z Anaheim, Stars z Dallas, Hawks z Chicago, Oilers z Edmonton, a także Capitals ze stolicy USA.

Goście w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali zaledwie 3 razy. Kompletnie nie wykorzystali atutu własnej tafli w ostatnich 4 spotkaniach. Nie wygrali ani jednego meczu u siebie. Ulegali kolejno Buffalo Sabres, Nashville Predators, Vancouver Canucks oraz obecnym liderom Chicago Blackhawks. Z tych 3 wygranych stpokań wszystkie miały miejsce na tafli rywala. Był to lekki przebłysk formy Blues, gdyż wygrali je pod rząd. Kolejno z w/w Canucks, Oilers oraz Flames.

W obecnym sezonie Sharks i Blues spotykali się już dwukrotnie. Po jednym razie wygrywały obie ekipy, lecz Niebiescy zwyciężyli po rzutach karnych. Warto dodać, że był to mecz w San Jose, a wyrównującą bramkę przyjezdni strzelili w 60 minucie...W St.Louis Rekiny pewnie wygrały 3:1.

Sądzę, iż podrażnione ostatnią sromotną porażką Rekiny będą chciały ograć zespół przyjezdnych i zrekompensować kibicom ostatnią porażkę zarówno z Kings oraz z dzisiejszym rywalem. Liczę na dobry mecz Sharks i ich powrót na zwycięską ścieżkę.

Wynik 2:1 (OT) ⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Buffalo Sabres - Tampa Bay Ligtning -&gt; under 5,5 goals [1.75] ⛔

Ostatni mecz w wykonaniu Sabres to to co lubią najbardziej, na zero z tyłu i cokolwiek wbić z przodu. Wyszło z tego 1-0 i pokonanie Canadiens w takim stosunku jest wynikiem bardzo dobrym, dzięki kolejnemu w tym sezonie SHO Ryan Miller wysunął się na prowadzenie wśród bramkarzy NHL jeśli chodzi o procent zatrzymywanych strzałów (.934), a także pod względem SHO (5 w tym sezonie) jest także drugi jeśli chodzi o GAA = 2.02 (tuż za Tuukka Rask&#39;iem - jednak ma od niego więcej rozegranych meczy). Widać więc gołym okiem że mamy do czynienia z chyba najlepszym obecnie goaltenderem ligi który dąży z pewnością do zajęcia miejsca w bramce na Igrzyskach Olimpijskich. Lightning w bramce może asa nie mają ale jeśli chodzi o obronę jest całkiem nieźle, dużo gorzej jeśli chodzi o atak - wszystko opiera się praktycznie na młodym Stevenie Stamkosie którego gole stanowią ponad 20 % wszystkich bramek tego zespołu. Spodziewałem się przed sezonem zupełnie innego scenariusza, atak Tampy na papierze jest niezwykle mocny ale takie nazwiska jak St Louis Lecavalier czy kontuzjowany obecnie Tanguay nie grają rewelacyjnego sezonu. Tym samym Tampa jest jedną z trójki najgorszych w ofensywie zespołów ze średnią zdobyczą bramkową na mecz = 2,5 gola. Buffalo natomiast jest trzecim zespołem pod względem najmniejszej liczby goli straconych, średnia to tylko 2.3. Zespoły te grały już ze sobą raz w tym sezonie i padł wynik underowy (Buffalo wygrało 3:2) dziś jak sądzę akcja rozegra się podobnie i wielu bramek nie ujrzymy, zwłaszcza że w hali Sabres kibice uwielbiają gdy ich zespół broni się i robi to świetnie ;)
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Wild - Calgary Flames
Typ: 2 Włączając dogrywkę oraz rzuty karne
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś poraz kolejny wybrałem mecz hokeja z ligi NHL pomiędzy Minnesotą Wild a Calgary Flames. Gospodarze obecnie zajmują 19 pozycję z dorobkiem 43 punktów, strzelili 112 bramek a 128 stracili. W ostatnich 10 meczach rozgrywanych u siebie 4 mecze wygrali a 6 przegrali. Goście natomiast dobijają się do czołówki i pomału im to wychodzi. Obecnie zajmują 8 pozycję z dorobkiem 55 punktów i do lidera tracą tylko 8 punktów, ale maja rozegranych mniej meczy. Hokeiści Calgary strzelili 117 bramek a 99 stracili. W ostatnich 10 meczach na wyjeździe 6 razy wygrali a 4 spotkania przegrali. W ostatnim meczu między tymi drużynami który odbył się 12-12-09 Minnesota wygrała po dogrywce 1:2. Calgary jednak według mnie w ostatnich meczach radzi sobie lepiej od gospodarzy i dziś pora na rewanż i zwycięstwo przyjezdnych.
 
marcelklb 0

marcelklb

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: Bet-at-home
Analiza:
W nocy o godz. 01:05 odbędzie się mecz NHL pomiędzy Philadelphią i Toronto. Jest to mecz drużyn z dolnej części tabeli, ale może być ciekawy.

Gospodarze zajmują 23 miejsce z dorobkiem 41 punktów. Wygrali 19 meczy i tyle samo przegrali i 3 przegrane po dogrywce strzelając 117 goli i tracąc 118. U siebie Philadelphia 9 meczy wygrała i także tyle samo przegrała. Na ostatnie 6 meczy wygrali 4 i przegrali 2. Jest to 5 wynik w lidze patrząc na pryzmat ostatnich 6 meczy co jest na prawdę dobrym wynikiem.

Goście natomiast zajmują 27 miejsce (3 od końca) z dorobkiem 39 punktów. Wygrali 15 meczy i 19 przegrali, dochodzą do tego jeszcze porażki po dogrywce których mają 9. Strzelili 118 goli i stracili 147. Na wyjeździe wygrali 7 meczy, 15 przegrali w tym 4 po dogrywce. Na ostatnie 6 meczy 2 wygrali i 4 przegrali co jest 22 wynikiem w lidze pod względem ostatnich 6 meczy.

Jak widzimy po formie obu drużyn zdecydowanie lepiej spisują się gospodarze, którzy ostatniuo mają na prawdę dobre wyniki. Myślę że wygrają to spotkanie.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Mecz: New York Rangers - Dallas Stars
Typ: Over 5.5 goals
Kurs: 2.27
Gamebookers

To pierwsze i zarazem jedyne spotkanie w tym sezonie między tymi zespołami. W ubiegłym sezonie, obie drużyny spotkały się dwa razy, i w obu tych meczach górą byli gracze Dallas. Rangers mają 45 punktów i zajmują siódme miejsce na Wschodzie. Są one jednak tylko cztery punkty więcej niż obecnie ma 13 Floryda. Stars mają 2 punkty więcej niż gracze NYR, przy tej samej ilości spotkań. Injury report:The Stars have no major injuries, but the Rangers will be without Vinny Prospal, who is recovering from knee surgery last week. Szansa na over jest zdecydowanie większa, niżeli kursy. W formie są Brandon Dubinsky, NYR (C/LW) 3 pts in last 2 GP, Erik Christensen, NYR (C/LW) 4 pts in last 3 GP, Marian Gaborik, NYR (RW) 10 pts in last 9 GP, Brad Richards, Dal (C) 6 pts in last 4 GP, Loui Eriksson, Dal (RW/LW) 12 pts in last 9 GP. Średnio w bramkach 5.72, w samym NY4.43. Średnio z obliczeń 7.78. Tracą overall 6.00, a w NY 6.43(+ away games DAL).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
vs

Typ: 1 (1.95) ✅ 6:2
Buk: Ladbrokes


Wyjazdowa seria Flayers po której dziś wracają do własnej hali, z pewnością może być uznana za bardzo dobrą, jedyny niesmak pozostawia porażka w Ottawie 7:4, piszę o tym tylko dlatego ponieważ Lotnicy zdołali wyciągnąć wynik z 4:1 na 4:4. Wcześniejsze spotkania to pokaz siły ofensywnej jaka drzemie w Philadelphi, można powiedzieć że w końcu Phila gra w takim stylu do jakiego przyzwyczajeni są jej kibice. Na pewno duży wpływ na taki stan rzeczy miały powroty do gry Simona Gagne i Darolla Powe, którzy już zdążyli udowodnić swoją wartość dla drużyny. Myślę że bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest postawa Michaela Leightona, który w trybie awaryjnym zastąpił kontuzjowanego Bouchera i jak do tej pory poza spotkaniem z Senators na pewno nie zawiódł swoich kompanów z drużyny. Dziś spodziewam się dość otwartej gry z obu stron, jednak w mojej ocenie siła ofensywna jest przewagą Flayers, a na pewno fakt iż po tak długim czasie wracają do swej hali na pewno nie będzie tu obojętny zawodnikom gospodarzy.
Kolejnym argumentem na korzyść Lotników jest na pewno bardzo dobra gra w przewadze, zawsze lubiłem oglądać Phile podczas PP ponieważ z dużą łatwością dochodzą do wielu świetnych okazji, a nie spodziewam się ze strony Toronto nadzwyczajnej gry w defensywie, stąd też duże nadzieje w odniesieniu do końcowego wyniku pokładam w tym elemencie.


1-2-0
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
vs

Typ: 2 ML (2.65) ✅ 4:7
Buk:Ladbrokes


Wczorajsze założenia, które wymieniłem w analizie zostały w 100% wykonane przez zespół Lotników, mało tego naprawdę przyjemnie oglądało się to spotkanie z uwagi na styl w jakim Philadelphia pozbawiła wszelkich złudzeń gości z Toronto.
Dziś przeciwnik zdecydowanie z najwyższej półki, jednak aktualnie nie aż tak straszny jak zazwyczaj. Co prawda powrót do domu okazał się najlepszym lekiem na serię porażek jednak myślę że Pittsburgh może mieć dziś znaczne problemy, Atlanta Trashers pomimo mojej sympatii do tej drużyny niestety nie jest drużyną pokroju Flayers i to jest wielka różnica odnośnie dzisiejszej nocy. Od jakiegoś czasu można zauważyć że całkowicie bez formy jest Malkin, który grając w drugiej linii najwyraźniej nie potrafi się odnaleźć, na tę chwilę kolejnym problemem jest kontuzja Kunitza który wypadł na 4 do 6 tygodni, nadal nie wiadomo co z Goncharem ponieważ jego kontuzja nie jest groźna lecz konkretnego dnia powrotu na lód nie ma. To właściwie wszystkie znaczące bolączki gospodarzy, poza tym można również wspomnieć o formie Fleury&#39;ego który ostatnio średnio wpuszczał po 4 bramki na mecz.
Rywalizacja Flayers i Penguins jest dość specyficzna ponieważ są to drużyny z jednej dywizji także mamy tu dodatkowe podteksty i smaczki, mimo wszystko jak na razie górą są Pingwiny które wygrywały już trzykrotnie w tym sezonie, Lotnicy nadal czekają na zwycięstwo i szczerze powiedziawszy po tym co widziałem wczoraj jestem pełen nadziei przed dzisiejszym meczem. Może zbyt optymistyczna jest moja wersja wydarzeń ponieważ NHL lubi być przewrotne jednak taki kurs i wartość tego spotkania same zachęcają do zagrania. Swoją drogą również over 6 może być dobrym rozwiązaniem na dzisiejszą noc.


2-2-0
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Gonchar dziś zagra. (ESPN)

Nie wiem czy tylko u mnie ale nie widzę w czołówce kto z kim gra.
Faktycznie nawet na blogu kibiców Pittsburgha jest wiadomość że Gonchar jest przewidywany do gry na dziś, ale za to pojawiły się informacje jakoby dziś nie wystąpił Fedotenko, a także nie ma pewności co do Talbota.
Co by nie pisali, okaże się już o 01.30

Tofinek u mnie stronka ESPN pokazuje normalnie dzisiejsze spotkania ;)
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Ja też dziś biorę Flyers właśnie za niezbyt pewną sytuację w drużynie pingwinów.
Na bramce Flyers (E: oczywiście chodziło o Penguins- w łebie co innego , a łapska na klawiszach piszą co innego /tofinek) chyba dziś raczej będzie Johnson, ale i tak chyba im to nie pomoże.
Ostatnie drafty nieźle zaczynają mieszać :?
Chodziło mi o twoje posty :cool:
Już wiem dlaczego się nie wyświetlało (aktualizacja dziś dodatków Firefoxa i za dużo tego się zaktualizowało).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
- Chyba małe zmyłki Ci się wkradły do posta (Johnson -&gt; Pittsburgh) :razz:
Jednak Fleury dziś w bramce Pingwinców, w Phili stale niezniszczalny Leighton, a co do przetasowań to faktycznie ciężko to ogarnąć poza tym nie wszędzie takie informacje są, na ten przykład Yahoo w rubryce kontuzjowani u Pitts nie pokazują nikogo więc mały cyrk.
Ale tak jak mówisz NHL zaczyna dawać po tyłku ze swą zmiennością liczę że Lotnicy podtrzymają dyspozycję wczorajszej nocy a będzie naprawdę dobrze ????


- Hahaha to się zrozumieliśmy :grin:
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
- Chyba małe zmyłki Ci się wkradły do posta (Johnson -&gt; Pittsburgh) :razz:
Tak to jest jak się po nocach siedzi ;)
Leighton pokazał znowu że jest wart swojej kasy.
Obydwa zespoły postawiły dziś na ofensywę (kontuzje głównie właśnie w linii defensywy) i bramkarze pokazali dziś swoje, no i Phila podtrzymała i pokazała swoją dyspozycję. :razz:
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
Typ: Buffalo Sabres✅✅✅
Kurs: 1.90
Buk: Bwin
Analiza:

Jako, że spotkanie Chelsea z Hull zostało przełożone, zdecydowałem się wytypować mecz NHL, w którym to o 1:30 zmierzą się drużyny Buffalo Sabres oraz Toronto Maple Leafs.

Zespół gospodarzy plasuje się na 4 pozycji z dorobkiem 58 punktów. Sabres tracą do lidera z Chicago 7 punktów, lecz ma 2 rozegrane mecze mniej.

Goście mają na koncie 38 punktów, co pozwala im na wyprzedzenie jedynie tegorocznego outsider&#39;a Hurricanes oraz nieco lepiej spisujących się Oilers.

Buffalo legitymuje się niezłą serią 5 zwycięstw pod rząd. Ostatnio przegrali jeszcze w starym roku a dokładnie 27 grudnia w meczu z Senatorami. Od tego momentu pokonywali St.Louis Blues 5:3, Penguins 4:3, Atlantę Thrashers 3:3 4:3 (OT), Canadiens 1:0 oraz w ostatnim meczu Tampę Bay Lightning 5:3.

Toronto ostatnio spisuje się nie za dobrze. Z 6 poprzednich spotkań tylko 2 razy Leafs wychodzili zwycięsko. Były to mecze z Pingwinami oraz Panterami. Przegrali m.in z w/w sąsiadem z tabeli, czyli zespołem Edmonton Oilers 3:1, a także z Canadiens, Flames oraz ostatnio z Flyersami 6:2.

Oba zespoły spotykały się ze sobą w tym sezonie już 4krotnie. Ze wszystkich pojedynków Buffalo wychodziło zwycięsko. 2 razy były to wygrane po dogrywce. Ostatnio drużyny potykały się ze sobą w Toronto i to było właśnie jedno ze zwycięstw po dogrywce Buffalo 3:2.

Czy dziś czas na rewanż Liści? Nie sądzę. Z obecną formą myślę, iż nie mają większych szans z dobrze dysponowaną drużyną gospodarzy.

W Typach Dnia pomyliła mi się 2 z 1 :p.
Mój typ na spotkanie to 4:1 ;&gt;

Inne typy:
Under 5,5 Betgun @ 2.05✅✅✅
Buffalo [ML] Pinnacle @ 1.54✅✅✅

Wynik 3:2
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Calgary Flames - Columbus Blue Jacket
Typ: Calgary
Kurs: 1,72
Buk:Expekt

Na sobotę 9 Stycznia proponuję spotkanie z ligi NHL pomiędzy drużyną Columbus Blue Jacket a Calgary Flames.
Na poczatek kilka słów o gospodarzach.
U siebie ich bilans to 12-7-2 . Ostatnie 10 meczy - 6-2-2, w ogólnej tabeli znajdują się oni na 7 miejscu, a tabela ostatnich 10 meczów plasuje ich na 4 miejscu. Ich bilans bramkowy to 118-103.
Bilans H2H 8-2-3 na korzysc Calgary.
Columbus znajduje się na 25 miejscu w tabeli, ich bilans bramkowy to 119-152. Ostatnie 10 meczow w ich wykonaniu to bilans 2-6-2. W tabeli ostatnich 10 meczow znajduja sie na miejscu 20 miejscu.
Podsumowując, uważam, że u siebie drużyna, która chce się liczyć w walce o Półfinały Konferencji, takie mecze musi wygrywać.
edit: Nie dokonczylem analizy, a juz wcisnalem enter.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo - Toronto (+1,5)
Typ: 1
Kurs: 2,65
Buk: Bet365
Stawiam tym razem na zwyciestwo i to dosc wyraznie druzyny, za ktora, srednio przepadam, ale ktora juz dala zarobic. Chodzi oczywiscie o Szable, ktore podejma u siebie gosci z Toronto. Moim zdaniem prawie nic nie przemawia za ekipa przyjezdnych. Ich forma, ostatnie mecze, nawet statystyki przemawiaja za zwyciestwem graczy z Buffalo. W samym grudniu ekipy te spotkaly sie 3 razy, z czego Buffalo zdobylo w sumie 8pkt, zas Toronto 1, bramki 11:4 dla Szabel. Takze w ostatnich meczach gospodarze spisuja sie naprawde calkiem niezle i z bedacymi w raczej slabej formie Klonowymi Liscmi nie powinni miec wiekszych problemow, zwlaszcza, ze wygrywali juz z duzo lepszymi ekipami, a goscie przegrywali nawet z takimi &quot;tuzami&quot; jak Islanders. Dodajac do tego duzo lepsza sytuacje kadrowa gospodarzy (prawie wszyscy zdrowi) w porownaniu z goscmi (dosc sporo kontuzji) utwierdzam sie w przekonaniu, ze tej nocy po raz kolejny zwycieza hokeisci z Buffalo i to minimum 2 bramkami.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dallas Stars - New York Islanders -&gt; Dallas win (60 min) [2.00]
Długo wyczekiwana dla kibiców Islanders noc, dziś do bramki ich drużyny wraca goalie który przez wiele miesięcy pauzował z powodu kontuzji - Rick DiPietro bo o nim mowa jest nadzieją Wyspiarzy na poprawę gry obronnej. Czy jednak Nowojorczycy poradzą sobie z będącymi z pewnością w sporej mobilizacji gaczami Stars ? Nie sądzę. Ostatnie trzy mecze DAL przegrali, przegrali chociaż swoją grą wprawiali mnie wręcz w zachwyt, tak dobrze poruszająca się drużyna w ataku nie powinna mieć problemów z przełamaniem nawet takiej serii. Tak dobra drużyna, której średnia strzelonych bramek na mecz to 2.84, powinna ze słabo broniącymi ekipami (taką jest m.in Islanders) zdobywać 4-5 bramek i tak właśnie według mnie dziś będzie. Dużą niewiadomą jest przecież forma DiPietro, wiadomo że jest zdolny do gry ale jak spiszę się po takiej nieobecności postawiony pod taką presją ? Swoją cenę pewnie będzie musiał zapłacić zwłaszcza że trafi pod grad strzałów i to nie byle jakich ze strony Gwiazd. Świetnie spisuje się ostatnio Brad Richards, zdobywca 2 goli i 6 asyst w ostatnich 5 meczach, z tego co zauważyłem w meczu DAL - NYR także Loui Eriksson jest w swojej optymalnej formie i jego jazdę po lodzie naprawdę można podziwiać i oklaskiwać. Ten mecz jest bardzo ważny dla Stars, potrzebują wygranej na przełamanie a przed nimi ciężki okres w którym zagrają aż 5-krotnie na wyjeździe (na 6 przyszłych spotkań). Szybkość poruszania się zawodników Dallas po lodzie i gracja z jaką operują krązkiem widać choćby po statystyce liczby gier w przewadze, Stars mają średni 4.3 PP na mecz i są pod tym względem najlepsi w lidze - jeśli dodamy do tego fakt że NYI mają jeden z gorszych współczynników gry w obronie w NHL to wypada czekać i oklaskiwać bramki zdobywane dziś przez Dallas.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
Over 5.5 goals
1.83

Gamebookers

Już cztery razy mieliśmy możliwość obserwować te zespoły w bratobójczym pojedynku. Za każdy razem zwyciężali Sabres, dwukrotnie po dogrywce. Bufflo przy dzisiejszej wygranej i ewentualnej porażce New Jersey, mogą właśnie kosztem Devils wskoczyć na czoło Eastern Conference. Nad Maple Leafs w Northeast Division mają przewagę 19 punktów. Wydaje się to dobry typ na over, gdyż statystyki i forma strzelecka czołowych graczy są bardzo dobre. Mianowicie, Tim Connolly, Buf (C) 9 pts in last 5 GP, Jochen Hecht, Buf (C/LW) 5 pts in last 3 GP, Jason Pominville, Buf (RW) 7 pts in last 7 GP, Toni Lydman, Buf (D) 3 pts in last 3 GP, Craig Rivet, Buf (D) 2 pts in last 2 GP, Tyler Myers, Buf (D) 4 pts in last 5 GP, Matt Stajan, Tor (C) 3 pts in last 2 GP, Nikolai Kulemin, Tor (RW/LW) 2 pts in last 2 GP, Lee Stempniak, Tor (RW/LW) 5 pts in last 5 GP, Tomas Kaberle, Tor (D) 3 pts in last 2 GP. Co do samych statystyk wygląda to następująco: overall 5.87 gola na mecz, w Buffalo 5.83. Z obliczeń 6.66. Oba zespoły tracą razem 5.72 gola, a w BUF(+ away games TOR) 6.16.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Spotkanie:New jersey Devils-Tampa Bay
Typ: 1
Kurs:1.70
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza: Dnia 9 01 2010 roku odbędzie się spotkanie pomiędzy ekipami New jersey Devils a ekipą Tampa Bay Lightning. Dla mnie faworytem w tym spotkaniu jest ekipa występująca na własnym lodowisku i myślę że spokojnie wygra swoje jutrzejsze spotkanie ponieważ na wlasnym terenie w tym sezonie przegrali bardzo mało spotkań,a tampa też na wyjazdach spisuje się słabo w bieżącym sezonie..
06/01-10 NHL New Jersey vs. Dallas Stars 4:0
03/01-10 NHL Minnesota vs. New Jersey 3:5
01/01-10 NHL Chicago vs. New Jersey 5:1
31/12-09 NHL New Jersey vs. Pittsburgh 2:0
29/12-09 NHL New Jersey vs. Atlanta 3:2
Ostatnie spotkania tej ekipy mówią same za siebie. Kapitalna passa myślę ze dziś nie zostanie przerwana,.

 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
Typ: Ile punktów (goli + asyst) zdobędzie w meczu Niclas Bergfors? Odp. 2 lub więcej
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś wybrałem nietypowe zdarzenie ale mam nadzieje że po ostatnich moich niepowodzeniach coś wejdzie z wyższym kursem. A więc obstawiam dziś że Niclas Bergfors w meczu z Tampa Bay Lightning zdobędzie dwa lub więcej punkty. Drużyna w której gra ten zawodnik czyli New Jersey Devils w ostatnich 10 meczach na swoim terenie tylko raz przegrali i było to dosyć dawno. Gospodarze w tym sezonie strzelili 122 bramki a goście stracili bramek 126. Czyli jest szansa że będzie dużo bramek dla gospodarzy a co zatym idzie będą także asysty. Bergfors do tej pory strzelił 13 goli i zaliczył 14 asyst. Statystyki te nie powalają na kolana bo nie jest on liderem gospodarzy ale w takim meczu jak dziś kiedy gra się z drużyną z końca tabeli mecz trzeba pewnie wygrać i licze na to że Bergfors conajmniej raz wpisze się na listę strzelców i zaliczy asyste. Chciałbym jeszcze dodać że gospodarze obecnie zajmuja 3 pozycje w tabeli i tracą do lidera 5 punktów, ale mają 3 mecze mniej rozegrane. Goście natomiast zajmuja 24 pozycję i w ostatnich 10 meczach wyjazdowych wygrali tylko dwa razy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom