>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Mecz miedzy Błaskwicami a Diabłami trwa :),po zakończeniu 2 tercji wynik bez zmian 3:0 dla Tampy.. hmm..ciekawe jak się zakonczy bwin zwróciło kaskę,choc stawiałem win Devils w reg.czasie
Czasem nieoczekiwanie buki robią prezent w postaci zwrotu :)
Mam nadzieje,że Senatorowie przypuszczą kolejny huraganowy atak na początku trzeciej tercji,tak jak w drugiej...tylko oby skuteczny...bo mimo statystyk przemawiających za Colorado i problemów kadrowych Senatorów to postawiłem dziś na Ottawe z podpórką..licząc ,że problemy nękające team motywują do walki ( tak jak to było niedawno w Red Wings,gdzie z dnia na dzien zwiekszała im sie lista zawodników niezdolnych do gry a mimo to wygrywali)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Hahaha bez przesady vdv każdy ma prawo do swojego zdania, poza tym tylko dyskutujemy i wymieniamy się poglądami, co do tych &quot;świetnych znawców&quot; to myślę że jeszcze trochę nam brakuje ale jeśli szczerze napisałeś to tylko dziękować za to że nas w jakiś sposób doceniasz, a tak jak wspomniałem tutaj się raczej nie kłócimy :grin: i zawsze miło z kimś pogawędzić o spotkaniach, co tak naprawdę rzadko się tu zdarza.
Tak, tak, wiem post wyżej źle się wyraziłem ????
Chicago zawaliło na maksa.
Under fajnie trafiony, a CHI popsuło ładny kupon. Tak jak napisał Odisio, kursy na nich w tym sezonie marne i chyba przestaje być opłacalna gra na nich. Tak właściwie to zagrałem ich pierwszy raz i chyba ostatni ;)
 
solarek 0

solarek

Użytkownik
Hiller wczoraj siał pogrom, 42 obronione strzały, Aneheim oddało ich tylko 11... Trzeba się zgodzić z tym że w NHL niskich kursów się nie gra.
Vader//
Anahiem to jedna z tych drużyn gdzie w meczu oddaje strasznie mało strzałów a wygrywa mecze... Ten mecz pokazał właśnie klasyczny mecz na małą ilość strzałów a wygraną w meczu. Tylko Dallas może się z nimi równać.

 
karn 0

karn

Użytkownik
Ja oglądałem mecz Chicago z Minesota gdzie potrafili dopuscic ze stanu 5-1 do 5-5 i dlatego zagrałem ML win Anaheim po kursie 3.05, które ostatnio radzi sobie co raz lepiej( do teamu powrocił z kontuzji Teemu Selanne zaczynając znowu strzelac bramka za bramka ???? i się udało 12 strzałow Ducksów i win 3-1 ???? chociaż nie powiem, troche adrenaliny mi ten mecz przyprawił, ale spokojna głowa Hiller był wyśmienity ???? . Śmiało można stawiac na Kaczki w przyszłych meczach
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Śmiało można stawiac na Kaczki w przyszłych meczach
Śmiało można stawiać przeciw Kaczkom w przyszłych meczach, gdyby nie Hiller i jego fenomenalny występ to wczoraj moglibyśmy oglądnąć pogrom Ducks. Praktycznie nie istnieli przez całą długość spotkania a i Hiller jak to zwykle w pracy bramkarza bywa miał sporo szczęścia przy kilku interwencjach.

Cztery zwycięstwa to bardzo dużo na tym etapie jak na ekipę która wygrzebuje się z dołu tabeli, kursy na porażkę Ducks pewnie nie będą powalały ale jest to prawdopodobny scenariusz.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisał Odisio:spokodfhgfh: Anaheim piastuje skromną serię 4 zwycięstw pod rząd, a że poziom sportowy drużyny nie jest nadzwyczajny to również spodziewam się porażek. Odisio z pewnością bardziej jest zorientowany w temacie, ale nawet ci, co nie mają zwykle większych informacji o przebiegu poszczególnych spotkań powinni wiedzieć, że statystycznie po kilku wygranych spotkaniach musi nadejść porażka - tym bardziej że mamy do czynienia z tak specyficzną ligą jaką jest NHL.
 
karn 0

karn

Użytkownik
To Ci powiem, że hokejem interesuje sie od lat i regularnie - praktycznie codziennie oglądam mecze, nie mowiąc już o skrotach i po powrocie Selaniego Kaczki graja duzo lepiej. Nie ma co mówic, duzo mieli wczoraj szczęścia a zatem i ja je miałem
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Hm..panowie nie liczy sie jakość tylko skuteczność..jestem entuzjastą nie specjalistą..ale zawsze gra w osłabieniu Kaczek mi imponowała..nie tylko w tym sezonie...imponuje mi dlatego,że są w osłabieniu agresywni ..i nie czują respektu przed żadnym przeciwnikem...dlatego w swojej kolekcji mają trofeum Pucharu Stanleya..a moje Rekiny nie :p Wczoraj Senatorowie optycznie w duzej czesci przewazali.oddawali wiecej strzałow..( dopiero wróciłem z pracy wiec nie zdązyłem przejrzec statystyk) ale efekt wszyscy znamy...win Hurricanes :-(
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
To Ci powiem, że hokejem interesuje sie od lat i regularnie - praktycznie codziennie oglądam mecze, nie mowiąc już o skrotach i po powrocie Selaniego Kaczki graja duzo lepiej. Nie ma co mówic, duzo mieli wczoraj szczęścia a zatem i ja je miałem
Gratuluje, zapraszamy do dzielenia się wiedzą w tym temacie :cool:
Kaczki wczoraj nie zagrały dobrego meczu. Serie czterech zwycięstw z rzędu w tym ostatniego tak naciąganego jak wczoraj powinna niebawem dobiec końca.
Hm..panowie nie liczy sie jakość tylko skuteczność..jestem entuzjastą nie specjalistą..ale zawsze gra w osłabieniu Kaczek mi imponowała..nie tylko w tym sezonie...imponuje mi dlatego,że są w osłabieniu agresywni ..i nie czują respektu przed żadnym przeciwnikem...dlatego w swojej kolekcji mają trofeum Pucharu Stanleya..a moje Rekiny nie Wczoraj Senatorowie optycznie w duzej czesci przewazali.oddawali wiecej strzałow..( dopiero wróciłem z pracy wiec nie zdązyłem przejrzec statystyk) ale efekt wszyscy znamy...win Hurricanes
Statystyki to czasami największe kłamstwo. Liczba strzałów nie mówi wszystkiego o danym meczu ale z pewnością dużo mówi o poszczególnych ekipach, kto i jak umie sobie poukładać grę &quot;z przodu&quot; i &quot;z tyłu&quot; z reguły dobre w ofensywie zespoły regularnie przekraczają granicę 35 strzałów w meczu.
Minnesota Wild - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh win (ML) [1.79] ⛔
Drugie i ostatnie starcie aktualnych mistrzów z Dzikusami z Minnesoty, pierwsze niespodziewanie na korzyść MIN w stosunku 2-1 - dziś stawiam więc na srogi rewanż Pingwinów po ładnym kursie. Penguins po raz drugi w tym sezonie wyruszają w trasę, kolejne 5 meczy na wyjeździe będzie niezłym sprawdzianem dla zdobywców Stanleya zwłaszcza że ostatnio z ich formą było różnie. Do ustawienia mistrzowskiego zespołu powrócił najważniejszy obrońca czyli Sergei Gonchar i od razu zdobył punkty przeciwko Toronto, to pokazuje jak ważnym ogniwem w maszynie z Pittsburgha jest ten zawodnik. Ostatnie trzy mecze Penguins to dobra gra, tylko w meczu z Philadelphią zabrakło konsekwencji w grze obronnej ale jeśli chodzi o atak wyglądało to bardzo dobrze ( 13 goli w trzech ostatnich meczach). Jeśli chodzi o Wild to trudno przewidzieć co zaprezentują, potrafią bardzo skoncentrować się na meczu z wymagającym rywalem ale równie dobrze mogą zupełnie &quot;opuścić&quot; spotkanie bez większego zaangażowania. W tamtym sezonie ich ostoją był bramkarz Nicklas Backstrom jednak w tegorocznych rozgrywkach jego forma jest dużo dużo słabszą, wobec dobrze rozkręconej ofensywy Pingwinów oddającej wiele groźnych strzałów, na czele z Crosbym (3 gole w ostatnich 4 meczach) typuję wygraną PIT.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Calgary - Colorado
✅under 5,5 @ 1,70✅
W skrócie: W tym sezonie drużyny te mają już za sobą 3 spotkania między sobą. 3 razy padł under, wszystkie mecze kończyły się wynikiem 2-3. W ośmiu ostatnich meczach na tafli Calgary tylko raz padł over.
Calgary w meczach u siebie: średnia bramek na mecz: 5,32. Procent underów: 59,10%. Warto wspomnieć, że nie zagra Craig Conroy.
Colorado
: w meczach na wyjeździe: średnia bramek na mecz: 5,70. Procent underów: 59,30%.
Panowie co sądzicie o tym underze? Moim zdaniem under prawie, że murowany, ale wolę zapytać speców ;)
 
solarek 0

solarek

Użytkownik
Odisio wyprzedził mnie z typem, dodam od siebie że warto poczekać z obstawianiem bo kurs na pingwiny ciągle rosnie, oglądałem ich ostatnie spotkania i w końcu widać w ich grze chęć wygrywania, zupełnie inny zespół niż przed tygodniem, na pewno będzie co oglądać.
 
karn 0

karn

Użytkownik
Minnesota Wild - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh win (ML) [1.79]

Liczyć tylko na lepszą grę Pensów w PP i niezłą formę Fleury&#39;iego jaką można było zaobserwować w wyjazdowym spotkaniu z Klonowymi Liściami - Toronto. Bodajże 46 obronionych strzałów.

Również zdecydowałem się postawić na Pingwiny dzisiejszego wieczoru, myslałem także nad ML na Sharksów, bo ostatnio Kingsi nie sprawują się tak dobrze- poczekam tylko na rozwój sytuacji w meczu Pens@Wilds
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Według mnie under w meczu Avs@FL bardzo prawdopodobny tak jak i ich wygrana, w tym sezonie mają H2H na 3-0, mają na nich patent tak jak na wschodzie Devils na Pingwiny.
A co do meczu Pingwinów z Minesotą , ja bym się zastanowił, raz w tym sezonie z nimi przegrali. W poprzednim była porażka po dogrywce. Tylko to były mecze u Pingwinów, ciekawe co pokażą u siebie.
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins u Minnesota Wild
Typ: wiecej niż 5.5
Kurs: 1.95
Buk: bwin
Analiza:
Dzis o godzinie 2.00 czasu polskiego odbedzie sie arcyciekawe spotkanie w lidze NHL - Minnesota Wild podejmie na wlasnej tafli Pittsburgh Penguins. Pozostajacy ostatnio w wysmienitej formie strzeleckiej Sidney Crosby (27 asyst 26 goli) oraz Evgeni Malkin (13 goli 30 asyst) jak i nieco gorszej (aczkolwiek calkiem niezlej) Mikko Koivu (12 goli 30 asyst) zapewnia wspaniale widowisko obfitujace w strzelone gole z obu stron. Ponadto za wysokim wynikiem bramkowym przemawia statystyka strzelone/stracone gole. Dla Minesoty wynosi ona 122/134, a dla Pittsburgha 146/126. Co prawda dwa ostatnie mecze obydwu druzyn nie obfitowaly w strzelone gole, niemniej mysle ze w dzisiejszym meczu wynik bedzie wysoki.
I jak zawsze na koniec motto - &quot;dobre typy obronią się same&quot; acz przyznac trzeba... bukmacherka nieprzewidywalna bywa.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Nashville Predators
Typ: 2 [ML]
Kurs: 2,45
Buk: Centrebet
Analiza:
Odrazu przejdę do konkretów dlaczego myśle, że Nashville to wygra:
- Nashville to drużyna świetnie grająca na wyjazdach (na ostatnie 10 meczów przegrało tylko 2 razy i to minimalnie)
- Vancouver ma tylko o 1 pkt. więcej w tabeli od Nashville więc dla Nashville dzisiejsi gospodarze nie są jakąś wymagającą drużyną, prezentują podobny poziom i klasę co Vancouver
- Vancouver ostatnio lecąc od końca miało 2 remisy, 3 czyste zwycięstwa a ostatni mecz to remis z Calgary - tak spojrzałem w inne ligi i analogicznie w takich sytuacjach inne czołowe drużyny z innych lig już po 2 remisach, 3 zwycięstwach i remisie - dostawały zadyszki i to ze słabszymi znacznie drużynami. Nashville słabe nie jest, zajmuje tylko oczko niżej w tabeli od Vancouver i taką zadyszkę mają szanse wykorzystać. Więc Nashville typ 2 [ML].
✅ Wynik 2:3 ✅
Vader// Rex krytyka Twojej osoby swego czasu wyzwoliła chyba w Tobie super formę ????
 
mik 53

mik

Użytkownik
vs

Typ: Philadelphia Flyers 60&#39; @ 2.00, Wynik 6:3 ✅

Dzisiaj pierwsze z dwóch zaplanowanych na ten sezon spotkań pomiędzy: Philadelphia Flayers a Dallas Stars. Wraz z nowym rokiem, Lotnicy zanotowali 2 porażki, pierwsza z Bostonem kiedy to podopieczni Peter&#39;a Laviolettego po bardzo wyrównanym meczu przegrali właściwie na własne życzenie w 4 minuty, nie można bowiem pozwolić sobie nawet na chwilę rozluźnienia prowadząc skromnie 0-1 (bramki dla Bostonu w 58&#39; i 62&#39; minucie). Niemniej jednak napewno uświadomiło to
Lonikom, że gra się do końca, bo sport jak to sport bywa nieobliczalny. Wydawać by się mogło, że nauczkę wzieli sobie głęboko do serca, bo w następnym meczu z Senatorami, przegrywając po 15 minutach 4-1, doprowadzili do stanu 4-4 jeszcze przed syreną kończącą drugą tercję. Niestety przegrali ten mecz również, może tym razem nie na własne życzenie a za sprawą Alexa Kovalev&#39;a(4 gole), który to urządził sobie tego wieczoru festiwal strzelecki, aplikując przyjezdym kolejne 2 bramki w
3ciej tercji. Warto zaznaczyć, że w żadnym z tych meczów Phila nie prezentowała niższego poziomu, niż ten którego do którego nas przyzwyczaiła, zabrakło poprostu konsekwencji i koncentracji. Potem przyszły lepsze dni, kiedy to trzykrotnie Flayers zwyciężali, kolejno z: słabym Toronto, Pingwinami które w tym meczu borykały się z kilkoma problemami, oraz naprawdę nieźle spisującej się ostatnio Tampie. Uważam, że dzisiaj Gwiazdki zostaną odprawione z kwitkiem, ponieważ Phila jest na fali, złapała wiatr w żagle i myślę, że ich passa zwycięstw potrwa jeszcze ze 2-3 mecze, dlatego że, prezentują ofensywny i agresywny hokej, bramki jest strzelać komu bo przecież Carter który punktował 2 razy przeciwko Pingwinom i Briere który punktował 2 razy przeciwko Toronro, o dziwo doskonale prezentuje sie Riemsdyk który z kolei punktował trzykrotnie, 2 razy przeciwko Pitts i raz przeciwko Maples. Nie można też zapomnieć o Leightonie który biorąc pod uwagę
tylko mecze at home skapitulował jedynie 3 razy, wyniku nie powstydził by się nawet kontuzjowany Boucher, choć to kto dziś stanie w bramce nie jest jeszcze wiadome. Co do Dallas, to
ich forma i styl gry pozostawiają wiele do życzenia, grają nierówno i mało efektownie, nie mówie że nie ma u nich kto strzelać bramek, bo np. Richards prezentuje się wyśmienicie. Jeżeli chodzi o kontuzje w ekipie stars, to no cóż, nie sądzę aby brak Grossmana był jakąś wielką bolączką, wręcz przeciwnie do również kontuzjowanego Mike Riberio (10G, 23A), pozatym wraca dziś do składu Marty Turco. Podsumowując. Uważam że, Philadelphia pokaże Gwiazdkom taki hokej jaki zaprezentowała w 3 ostatnich spotkaniach strzelając 17 bramek i nie pozostawi im złudzeń w żadnej kwestii dotyczącej tego meczu.​
Odisio - dzięki
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
mik - to mi się podoba, pierwszy post na forum a jakże konkretny ????

Phoenix Coyotes - San Jose Sharks -&gt; San Jose win (ML) [2.02] ✅
Piąte starcie Kojotów z Rekinami, na razie w tej rywalizacji po dwa zwycięstwa ma każda z drużyn a kto po dzisiejszej nocy wysunie się na prowadzenie (rozegrają jeszcze jeden mecz ze sobą w regular sezon) ? Moim zdaniem zrobią to Sharks. San Jose jest ostatnio w bardzo dobrej formię, niedawne zwycięstwo nad Królami z Los Angeles po bramkach Dana Boyle i Danego Heatleya było niezłym podsumowaniem ostatniej dyspozycji Sharks bo nie tylko ofensywą SJS gra na wysokim poziomie ale także linie defensywne spisują się świetnie a i Nabokov broni zdecydowanie i pewnie. Nawet w przegranym w zeszłym tygodniu meczu z Detroit San Jose zaimponowało mi właśnie w defensywie grając bardzo dobre zawody i dopuszczając Czerwone Skrzydła do naprawdę niewielu sytuacji strzeleckich. Jeśli chodzi o Kojoty to zabraknie w tym meczu ich dwóch głównych atutów - Ed Jovanovski czyli człowiek trzymający defence Phoenix nie zagra z powodu zawieszenia nałożonego na niego przez ligę, a w bramce zamiast ostoi tej drużyny czyli Bryzgalova zobaczymy back-upa Jasona Labarbere. Szczerze ucieszyły mnie tak wysokie kursy na Sharks bo jest to topowa drużyna która nawet bez tych braków u przeciwnika byłaby sobie w stanie poradzić w tym spotkaniu.
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Mecz: Philadelphia Flyers - Dallas Stars
typ:1
kurs: 2.00
buk: expekt
Gramy dalej nocną serię spotkań. Dziś bardzo ładnie weszło NBA więc pozostajemy Ameryce i zmieniamy ligę na NHL. Spotkanie które wybrałem to pojedynek między Philadelphia Flyers a Dallas Stars, który rozpocznie się o godzinie 01:00 czasu polskiego. Gospodarze jeszcze do niedawna grali bardzo słabo, ale ostatnie mecze pokazują wyraźny progres ku górze w ich grze. W ostatnich 9 rozegranych spotkaniach, zwycięsko wychodzili aż 7 razy, z czego ostatnie 3 mecze to właśnie seria wygranych którą według mnie przedłużą także dzisiejszego wieczora. Warto zwrócić na kilku zawodników gospodarzy którzy znakomicie prezentowali się w tych meczach to: Jeff Carter oraz Danny Briere a także dwóch bramkarzy Michael Leighton oraz Brian Boucher. To oni stanowili o głównej sile zespołu w ostatnich meczach. Sytuacja Dallas jest zupełnie odwrotna. W ostatnich 6 meczach &quot;Gwiazdki&quot; były lepsze tylko 2 razy, a dodatkowo nie wygrali na wyjeździe aż od 7 meczy, i myślę, że i tego wieczora tego nie dokonają. Dla mnie pewnym faworytem to zwycięstwa jest zespół Philadelphi kursy też są na nich bardzo różne od 2.00 aż do 1.83 więc jest w nich trochę rozbieżności i dlatego złapałem niezły kurs i postanowiłem postawić ten typ.
 
karn 0

karn

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Dallas Stars
typ: under 6,5
kurs: 1.53
buk: Betsafe

Zastanawiałem się nad graniem tutaj czystej 1 lecz kurs nie jest na tyle zachęcający by się na niego skusić z resztą Philadelphia dopiero odbudowuje swoją formę 5 z ostatnich 7 meczy wygranych(mimo, że każde statystyki mówią za Philadelphią- Stars@Flyers 0-5-2.
Przeglądając ofertę u mojego kochanego bukmachera wyhaczyłem własnie ten typ under 6,5 gola po niezłym kursie 1.53. Jest to dodatek do typu na win Sharksów z Coyotami ????

Dallas ostatnimi czasy poza strzelaniem bramek gra ładnie, łapie dużo PP1, lecz nie wynika z tego zbyt wiele. W ostatnich 4 spotkaniach wyjazdowych strzelili tylko 3 gole.
Brakuje przede wszystkim skuteczności. Ponadto wciąż kontuzjowany jest Mike Ribeiro - jeden z bardziej wyróżniających sięzawodników w druzynie z Dallas.
Nie sądzę, aby dzisiaj dużo nastrzelali. W bramce lotników zadomowił się Michael Leighton który w ostatnich 8 spotkaniach ma średnią wpuszczonych bramek jedynie 2.07 i skutecznośc w stosunku do oddanych strzałów .931. Rzekomo on ma wystąpić w dzisiejszym spotkaniu.
Zastanawiałem się długo nad typem na wygraną Philadelphi leczy zagrałem ostatecznie under 6.5 goli w tym spotkaniu.
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals
Typ: Washington strzeli więcej niż 3,5 goli
Kurs: 2.40
Buk: bwin
Analiza:
Dzis o godzinie 01:35 czasu polskiego Tampa Bay Lightning podejmowac bedzie na wlasnej tafli druzyne Washington Capitals. Goscie ze stolicy pochwalic sie moga swietna statystyka gry przeciwko gospodarzom. W ostatnich 12(!!) spotkaniach zwyciesko wychodzili z konfrontacji z zespolem Tampa Bay. Ponadto uskrzydleni niedzielnym zwyciestwem(8-1) pod wodzą swietnie grajacego ostatnio Owieczkina (ktory notabene 6 stycznia zostal 14 z rzedu kapitanem zespolu) strzela co najmniej 4 bramki w tym spotkaniu. Owieczkinowi(27goli 27 asysyst) asystowac beda w kanonadzie na bramke gosci center Nicklas Backstrom(18 goli 32 asysty) jak i obronca Mike Green(10 goli 33 asysyty). Mozliwe, ze asysta popisze sie rowniez lewoskrzydłowy Alexander Semin. Co do zespolu gospodarzy, mysle ze mimo jasnych punktow w tym zespole (Steven Stamkos i swietnie asystujacy St Louis) Washington wygra... a jesli nawet nie to strzeli 4 bramki.

&quot;dobre typy obronia sie same&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom