>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
blackman 0

blackman

Użytkownik
co myslicie o NY rangers na dzis? nie zawysoki kurs na nich?? wydaje mi sie ze poradza sobie z St Louis... niby statystyki nie graja ale... dobitnie przemawiaja za nimi.
 
mik 53

mik

Użytkownik
Jak dla mnie nobet, jest kilka innych spotkań które warto zagrać. NYR w ostatnim meczu z Senatorami, zagrali przeciętnie. JuanRoman ostatnio chyba pisał, że forma NYR stopniowo wzrasta i grają lepiej z meczu na mecz ale ja jakoś tego nie zauważyłem właśnie w meczu z Ottawą, z resztą wtopiłem wtedy kasę, bo też grałem na nich. Dzisiaj myślę, że mogą mieć problemy bo St.Luis dwa ostatnie mecze w swojej hali wygrało. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest Montreal ML, choć myślę, że i w 60&#39; powinni załatwić sprawę.
Michał021
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning, jak Panterki dzisiaj ulegną Tampie to się zdziwię naprawdę,
dla odważnych może over VAN-PIT.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Ja na te noc widze tylko jedno bardzo ciekawe zdarzenie. Mianowicie spotkanie Kojotow z Dzikusami. Z jedna z najlepszych obron w lidze gospodarze nie powinni stracic zbyt wielu goli. Ostatni mecz Wild jednak tez pokazal jedno: z atakiem u nich ostatnio jest roznie i przy 19 oddanych strzalach w ostatnim spotkaniu z St Louis nie napawa zbyt optymistycznie na to spotkanie. Jednakze obie ekipy przy naprawde malej ilosci strzalow jak na nhl potrafia byc diabelnie skutecznie i w sumie tylko w tym mozna by upatrywac jakakolwiek szanse overa. Lecz jak dla mnie nie bedzie on mial miejsca. Do skladu Kojotow wraca Jovanovski, co bardzo sie przysluzy obronie gospodarzy. W dodatku z takim goalie jakim jest Bryzgalov nie sadze, by udalo sie gosciom ustrzelic zbyt wiele. Reasumujac kurs 1,65 na under do przyjecia i bede bardzo zdziwiony, gdy to nie wejdzie.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
FLORIDA Panthers - TAMPA BAY Lightning
Over 5.5 goals
1.90
Bet365


Trzecie z sześciu zaplanowanych spotkań w tym sezonie, drugie z rzędu. Ważny to pojedynek rywali z Southeast Division i ogólnie sprawę ujmując z Eastern Conference przed zbliżającymi się powoli PO. Obie drużyny mają stratę czterech punktów do Ottawy i Montrealu. Mecz w BankAtlantic Center o tyle istotny, że tutaj FLO mają bilans 7-8-6, a więc najmniej wygranych u siebie ze wszystkich. W formie jest kilku bramkostrzelnych graczy: Michael Frolik, Fla (RW/LW) 3 pts in last 2 GP, Stephen Weiss, Fla (C) 3 pts in last 2 GP, Nathan Horton, Fla (RW/C) 17 pts in last 14 GP, Dennis Seidenberg, Fla (D) 4 pts in last 6 GP, Steven Stamkos, TB (C) 6 pts in last 3 GP, Martin St. Louis, TB (RW) 5 pts in last 3 GP, Brandon Bochenski, TB (RW/LW) 5 pts in last 3 GP, Kurtis Foster, TB (D/RW) 4 pts in last 3 GP. Mozliwości dużo, i tyle też szans na bramki być powinno. Statystyki oscylują w granicach 6 goli właśnie, ale po cichu liczę na więcej.
 
depee 0

depee

Użytkownik
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
under 5,5
1,75
12bet

⛔
3:3
Dziś o 18:30 w Mellon Arena odbędzie spotkanie dwóch potentatów do Stanley Cup.
W telegraficznym skrócie. 4spotkanie tych drużyn w tym sezonie
Dec 23, 2009 CHI@DET CHI, 3 - 0
Dec 20, 2009 DET@CHI CHI, 3 - 0
Oct 8, 2009 CHI@DET DET, 3 - 2
3undery w 3spotkaniach. Skrzydła wczoraj przegrały w Dallas po dogrywce (3-2), a Chicago wygrało u siebie z kurtkami 3-0.
Chicago 2.15 GA, a Det GA 2.47. Co do kontuzji to od dłuższego czasu w Red Wings brakuje 1st goalie, zastępuje go godnie Howard, o Szwedach już nie wspominając.
Wiem,że Blackhawks to najlepsza obecnie ekipa w lidze i rywalizują o Presidents Cup, lecz taka propozycja nie może mi przejść obojętnie. Liczę na wynik 2-2 lub podobny. Na rynku kurs spada na under, najlepsza opcja to zagrać w 12bet, co ja uczyniłem ???? .
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: Over 5,5
Kurs: 1,60
Buk: Expekt

Analiza:
W dniu dzisiejszym, o godzinie 21.00, Capitalsi będą podejmować u siebie ekipę z Filadelfii.
Jest to po prostu idealny mecz dla ludzi lubiących ofensywny hokej. Mamy tutaj do czynienia ze starciem jednych z najbardziej bramkostrzelnych drużyn Konfederacji Wschodniej. Obie drużyny zdobywają - nawet jak na hokej - bardzo dużo bramek. Wyniki powyżej sześciu bramek są na porządku dziennym. Zarówno ekipa z Waszyngtonu, jak i chłopaki z Filadelfii, nie dysponują mocną obroną. Jak już pisałem wcześniej; obie drużyny grają cholernie ofensywnie i możecie być pewni, że z kontry padnie mnóstwo bramek.

✅
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: Expekt

Tutaj naprawdę jest mi ciężko z wyborem. Detroit sobie świetnie radzi na własnym boisku (przegrali tylko jedno z sześciu spotkań), ale na przestrzeni ostatnich sześciu spotkań (0-3-0-3-3-0) grali bardzo nierówno. Świadczą o tym np. mecze z dobrym San Jose (pewna wygrana Wingsów, 4-1) i gorszymi o klasę Islandersami (Wyspiarze ich dosłownie zmiażdżyli, mecz się zakończył wynikiem 6-0, dobrze, że wtedy postawiłem na Islandersów).
Pod względem &#39;technicznym&#39; ekipa z Chicago przewyższa Red Wingsów niemal na każdym froncie, ale patrząc na ich ostatni mecz (wymęczone 6-5 ze słabymi Jacketsami), nie jestem do końca do nich przekonany.
Ostatecznie postawiłbym jednak na chłopaków z Detroit.

Ogólnie to nie bijcie, bo z hokejem to ja dopiero zaczynam przygodę. Nie wiem czy będą z 2 miesiące, jak śledzę to co się tam na lodzie dzieje.

⛔
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Z pewnością faworytem są Jastrzębie...a Skrzydła grają dość chimerycznie i nierówno...wczoraj prowadzili 0:2 po 1 tercji w Dallas po bramkach Bertuzziego i Rafalskiego,by w kolejnych dwóch tercjach stracic kolejno po 1 bramce i w końcu przegrać z Gwiazdami po rzutach karnych.
Wczoraj faworytem było Dallas ( postawiłem na Red Wings lub x i jak się okazało słusznie) i dziś też zagram na ekipe z Detroit włączając dogrywke i rzuty karne.
Chicago gra bardzo ofensywny hokej,ale zdarzają sie błędy w defensywie i nierówna forma ich golie,więc licze ze Skrzydła wrzuca do siatki o jedną bramkę więcej niz Jastrzebie i że Howard bedzie dziś w dobrej dyspozycji.
Czy nasze typy są słuszne okaże się o 18.30 ;P
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja trochę nie rozumiem optymizmu z jakim wiele ludzi gra na Detroit. Ekipa wciąż bardzo osłabiona, nie będąca w jakiejś rewelacyjnej formie a do tego grająca przeciwko bardzo silnym Blackhawks ... Dla mnie ten mecz to no bet, ale jeśli już stawiać to widzę całkiem fajny kurs na Chicago ML, rzadko taki kurs się na nich zdarza w tym sezonie.
CHI bez większych osłabień, wczorajszy mecz z Blue Jackets pokazał że dyspozycja strzelecka jest bardzo dobra, zmiana na bramce Huet zagrał wczoraj przyzwoicie ale dziś zagra Niemi - biorąc pod uwagę Howarda w bramce DET to tutaj oceniłbym na remis.
Ciekawie się zapowiada ten pojedynek, już za godzinkę będziemy oglądać ;)
 
mik 53

mik

Użytkownik
Taka szybka analiza bo mecz zaczyna się za pare min, mam nadzieje, że ktoś jeszcze zdąrzy przeczytać.
Wczoraj w meczu z Dallas, wielki pech czerwonych skrzydełek, mianowicie po 6 rundach rzutów karnych
kontrowersyjna bramka, której strzelcem był Steve Ott, krążek na lini bramkowej który Howard wybił kolanem.
W trakcie meczu, realizator w różnych tempach dawał powtórki i wg mnie bramka nie powinna być uznana,
gdyż krążek całym obwodem nie przekroczył lini bramkowej. Okej ale po co o tym piszę?
Mianowicie dlatego, że wczoraj Detroit rozegrało naprawdę dobre spotkanie, i po naradzie i uznaniu
bramki dla Dallas, na twarzach hokeistów Detroit widać było frustrację i wściekłość.
Myślę, że dziś wyjdą maksymalnie skoncentrowani bo przychodzi im grać przecież nie z byle kim, z samym
Chicago. W bramce dzisiaj prawdopodobnie Osgood a nawet jeżeli Howard to o bramki chicago będzie musiało się napracować i
to bardzo. Gdyby dzisiaj Holmstorm był dyspozycyjny, byłby to kolejny argument przemawiający dzisiaj za
gospodarzami. CHI ostatnie dwa mecze wygrane z kurtkami, dziś będzie 2 razy ciężej, bo w grze Detroit
widać progres, chłopaki po mału wychodzą z dołka, niestety nadal szpital.
Patrząc przez pryzmat ostanich meczy dzisiaj to Dastyuk, Cleary, Zetterberg będą mieli dużo do
powiedzenia na lodzie, mecz ciężki nie powiem ale czuję, że zdeterminowane skrzydła powalczą
jak równy z równym. Po zaciętej walce przewiduję win DET ML.

Typ: Detroit ML⛔
Wynik 3:4 po karnych.​
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
under 5,5
1,75
12bet


Dziś o 18:30 w Mellon Arena odbędzie spotkanie dwóch potentatów do Stanley Cup.
W telegraficznym skrócie. 4spotkanie tych drużyn w tym sezonie
Dec 23, 2009 CHI@DET CHI, 3 - 0
Dec 20, 2009 DET@CHI CHI, 3 - 0
Oct 8, 2009 CHI@DET DET, 3 - 2
3undery w 3spotkaniach. Skrzydła wczoraj przegrały w Dallas po dogrywce (3-2), a Chicago wygrało u siebie z kurtkami 3-0.
Chicago 2.15 GA, a Det GA 2.47. Co do kontuzji to od dłuższego czasu w Red Wings brakuje 1st goalie, zastępuje go godnie Howard, o Szwedach już nie wspominając.
Wiem,że Blackhawks to najlepsza obecnie ekipa w lidze i rywalizują o Presidents Cup, lecz taka propozycja nie może mi przejść obojętnie. Liczę na wynik 2-2 lub podobny. Na rynku kurs spada na under, najlepsza opcja to zagrać w 12bet, co ja uczyniłem ???? .
Ostatni mecz Jastrzebi to wczorajcza strzelanka w Columbus wygrana przez ekipe z Chicago 6:5.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Washington Capitals - Philadelphia Flyers Capitals over 3.5 (2,00)

Na dzisiejszy wieczór zaplanowano dwa spotkania w NHL. Wybrałem te rozpoczynające się o 21:00 pomiędzy Washington Capitals, a Philadelphiom Flyers. Drużyna z Waszyngtonu ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. W ostatnich sześciu spotkaniach wygrali pięć z nich. Co bardzo ważne w każdym z tych spotkań przekraczali linię 3.5 gola drużynowo. W swoim składzie mają jednego z najlepszych napastników na świecie Alexa Ovechkina. Widać to po jego statystykach w ostatnich meczach. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobył 3 gole i zanotował 9 asyst. Przyzwoicie w ostatnich meczach spisują się także Mike Knuble czy niedawno pozyskany z Columbus Blue Jackets Jason Chimera. Goście po serii bardzo dobrych spotkań w ostatnim meczu mieli już wpadkę w Toronto. Przegrali tam 4:0 od bardzo dawna nie wpisując się na listę strzelców. Wyśmienity mecz rozegrał wówczas Vesa Toskala. Co ciekawe na następny dzień Toronto mierzyło się z Waszyngtonem. Wówczas jednak nie byli w stanie osiągnąć pozytywnego wyniku bezradnie przegrywając 6:1. Drużyna ze stolicy USA bardzo dobrze prezentuje się przede wszystkim w meczach na własnym lodzie. Bardzo rzadko schodzą poniżej 3 bramek strzelonych u siebie. Z pewnością jest to jeden z zespołów, które prezentują się najbardziej ofensywnie, a co za tym idzie na ich grę patrzy się z olbrzymią radością. Na co stać będzie dzisiaj obie drużyny? Na pewno powinniśmy zobaczyć sporą ilość bramek, wydaje mi się, że Capitals powinni również odnieść w tym meczu wygraną. Sądzę, że warto zaryzykować typ over 3.5 bramki drużynowo, podobnie jak czystą &quot;jedynkę&quot; czy też over w ogólnej sumie bramek.

Kurs z: Bwin
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: NYR vs. Montreal Canandies
Typ: Montreal Canandies
Kurs: 3.00
Buk: Centrebet
Analiza:
Niby do trzech razy sztuka… ostatnie 2 mecze NY typowalem i jesli teraz nie wytypuje trafnie to odpuszcze sobie typowanie NYR na jakis czas. Typ mój o tyle kuriozalny co spowodowany wczorajsza noca. A mianowicie – widziałem spotkanie Montrealu. Pieknie grali, lecz brak im było skuteczności. Ottawa zdobywala bramki po kontrze, lub z bledu obrony(zgubili krazek), poza tym postawa bramkarza Montrealu pozostawiala wiele do zyczenia(dodajmy ze bramke strzelil mu Smith który do tej pory nie zaliczyl ani jednego trafienia). Za to Mike Brodour bronil jak natchniony, niejednokrotnie ratując swój zespol nawet w beznadziejnych sytuacjach. Wracając do argumentacji typu, NYR przegrali 2 ostatnie spotkania u siebie, Montreal natomiast posiada świetnego Gionte, Plekanca czy Bergerona i mimo tego iż w poniedziałkowym spotkaniu nie jest faworytem pokusze się o czysty typ na wygrana wlasnie tej druzyny.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Anaheim Ducks - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML) [2.01]
Rzadko się zdarza żebym dwa typy z NHL pod rząd stawiał na tą samą ekipę, a jednak dzisiaj tak jest. Ostatnio stawiając na Calgary miałem nadzieje że ich motywacja do odniesienia zwycięstwa przed własną publicznością pokona defensywne nastawienie Predators - niestety stało się inaczej i to właśnie grą obronną Nashville wygrało 0-1. Dziś przeciwnikiem Płomieni będą Kaczory z Anaheim i myślę że mająca na swoim koncie 3 porażki z rzędu ekipa z Kanady dziś odniesie zwycięstwo. Co tym razem powinno być kluczem do zdobycia punktów ? Skuteczność ! Nic dziwnego że Calgary nie zdobywa punktów mimo naprawdę dobrej gry (o której pisałem szerzej w poprzedniej analizie dwa posty wyżej) skoro najlepszy napastnik drużyny, kapitan Jarome Iginla ma w tej chwili najsłabszy okres w tym sezonie. Potrzebna jest mu tak jak i całemu zespołowi CGY bramka na przełamanie, na ustawienie sobie meczu. Anaheim aktualnie ma &quot;streak&quot; 6 win na własnym lodzie, bardzo długa i chyba chyląca się ku upadkowi seria, chociaż ostatnie mecze Kaczorów to naprawdę całkiem solidna niezła gra, mimo to ich zwycięską serię zdołali przerwać Los Angeles Kings. Wciąż w dobrej formie znajduje się Miikka Kiprusoff, i to będzie spory problem dla Kaczorów aby pokonać takiego bramkarza - zwłaszcza że pojawiły się naprawdę spore osłabienia w ataku. Saku Koivu i Teemu Selanne doznali obrażeń które wykluczają ich na kilka tygodni z gry, dla takiej drużyny jak Ducks są to osłabienia poważne i moim zdaniem przyczynią się do słabszych wyników Kaczek.
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Spotkanie:Anaheim - Calgary
Typ:1
Kurs: 2.45
Bukmacher:Expekt

W nocy, dokładniej o godzinie 2.00, w Arrowhead Pond of Anaheim, Kaczory będą podejmować Płomienie z Calgary. Wybór jest dla mnie prosty i trochę tutaj nie bardzo rozumiem skąd taki kurs na ekipę z Anaheim, ale to już jest problem bukmachera, nie mój. Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest drużyna Kaczorów. Kaczory są na fali (przegrali tylko jedno z sześciu spotkań, 4:0 z Królami z LA), a Calgary notuje ogromny spadek formy (bilans 0-0-0-3-0-0 naprawdę nie powala). Za Anaheim przemawia też to, że grają u siebie. Na własnym boisku nie przegrali ani jednego z ostatnich sześciu meczy. Chyba tylko wyjątkowy pech może sprawić, że Kaczki przegrają to spotkanie.

✅
 
karn 0

karn

Użytkownik
to ciekawe. Statystyki nie grają. Anahaim bez Koivu i Selannego i nie sądze aby ugrali 2pkty dzisiaj ???? poza tym kazdy streak się musi zakonczyc, a 6 wygranych u siebie Kaczorów to juz o wiele za dużo. Sam postawielm ML Calgary ????
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
A jednak Kaczki mnie nie zawiodły ;d. Mecz pewnie był bardzo ciekawy (4-5), ale, niestety, nie mogłem go obejrzeć. Trzeba w szkole być przytomnym ;d.
@down
newfag jestem, wybacz.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A jednak Kaczki mnie nie zawiodły ;d. Mecz pewnie był bardzo ciekawy (4-5), ale, niestety, nie mogłem go obejrzeć. Trzeba w szkole być przytomnym ;d.
Cieszymy się razem z Tobą i gratulujemy.

Ale w tym temacie unikamy raczej takich postów ????

W Calgary bronił McElhinney, oglądałem skrót z meczu i niby przy żadnej bramce nie zawinił mimo to mam duże przekonanie że Kiprusoff aż 5 goli by nie przepuścił ... Miikka wystąpi już raczej na pewno w dzisiejszym meczu płomieni.
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

O 3.00 naszego czasu Colorado zmierzy się z Edmonton. Mecz nie jest jakimś arcyciekawym wydarzeniem, ale łatwo tutaj wyrwać trochę kasy. W mojej analizie bardziej skupię się na punktowaniu Nafciarzy, bo - niestety - jest co punktować. Drużyna z Edmonton jest bezapelacyjnie najgorszą drużyną bieżącego sezonu. Ich streak jest naprawdę tragiczny - przerżnęli ostatnie 7 spotkań. W dodatku w ich drużynie znowu trafiła się epidemia grypy. Niby niewielu graczy nie wystąpi właśnie w tym meczy z tego powodu (z tego co się orientuje, to tylko dwóch i nie są to czołowi hokeiści), ale wydaje mi się, że sporo graczy będzie grało z cieknącymi nosami. W końcu Nafciarze muszę jakoś przerwać tą fatalną passę. Oczywiście to tylko daleko idące spekulacje, ale wydają się być one bardzo prawdopodobne.
Colorado ostatnio radzi sobie całkiem przyzwoicie, a trzy ostatnie mecze na pewno mogą zaliczyć do udanych (wygrane z Diabłami, Płomieniami i Szablami, które do słabiaków raczej nie należą). Za moim wyborem przemawia też to, że Lawiny są gospodarzami. Trochę szkoda mi Edmonton i mam nadzieję, że się chłopaki pozbierają. Oczywiście nie w tym meczu : ).

✅
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Phoenix - Buffalo
Under 4.5 goals
2.70
GB


Drugi i ostatni mecz w regular season. W meczu nr 1 na HSBC Arena było2:1 dla Buffalo, a wszystkie gole padły w trzeciej tercji. Chociaż to Kojoty strzeliły gola jako pierwsze, wygrać nie zdołali. Injury Report: The only significant injury on either side is to Coyotes defenseman Kurt Sauer, who hasn&#39;t played since the season opener due to a head injury. Wydaje się, że w dobrej dyspozycji są defensywy obu ekip. Podkładając pod to statystyki średnio 4 goli overall i nieco ponad 3 w samym Phoenix, można się spodziewać spokojnego undera. Nawet przy opcjach tracą/tracą home-away wygląda to na under. Przy 5.5 i kursach rzędu poniżej 2 jest to niby opłacalne, ale przy możliwościach defensywnych obu ekip i kursie pod 3.00 warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom