>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
rex 144

rex

Użytkownik
New York Islanders - Atlanta Thrashers
Typ: 1x
Kurs: 1,38
Bukmacher: Centrebet
Krótki komentarz:
Już nawet nie bede nic wspominać na temat Atlanty bo jej temat ciągnie od kilku dni - grała z b. dobrymi drużynami ale zawiodła jej skuteczność głównie na wyjazdach i je poprzegrywała. Drużyna ta ma potencjał ale nikt niewie dlaczego przegrywa aż tyle meczów i to tylko głównie jednym golem.
Skupie sie na Islanders - ostatni mecz - remis na wyjeździe z mającą formę Ottawą. Reszty nie ma co komentować bo przegrali u siebie 1:2 z chcącą odbić się od dna chyba jedną z lepszych na ten czas pod względem formy Philadelphią więc można ich usprawiedliwić i wpadka z Columbusem bo tylko remis. Ale po tym ostatnim meczu z Ottawą na wyjeździe gdzie zremisowali to jednak mam nadzięję że nie odpuszczą i daje to 1x na nich. Dodatkowo Atlanta będzie zmęczona bo rozegrała sporo meczów na wyjazdach a Islanders mają o 1 dzień dłużej odpoczynku od Atlanty i bedą wypoczęci co przełoży się na skuteczność ich gry.
✅ Wynik 6:5 (Po karnych) ✅
 
S 0

szynx

Użytkownik
Spotkanie:Ottawa - Philadelphia 7:4 ⛔
Typ:2
Kurs:2.45
Bukmacher:Expekt
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie nhl pomiędzy Ottawa Senators a Philadelphia Flyers które odbędzie się o 19 czasu polskiego w Ottawie.

Szykuje się dość wyrównany pojedynek, jednak sądzę że ostatecznie szala zwycięstwa przechyli się na korzyść gości z Philadelphi. Są oni ostatnio w bardzo wysokiej formie w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa (wygrana 6:0 z Rangersami wydaje się sporym wyczynem). Szczególnie dobrze w tych meczach spisuje się bramkarz Flyers Michael Leighton który wpuścił zaledwie 8 bramek. I właśnie tutaj upatruje przewagę Philadelphi ich znakomita ostatnio obrona jak i brak dwóch czołowych strzelców w składzie Ottawy na ten mecz Daniela Alfredsson Jasona Spezza zdecyduje o zwycięstwie Flyers. W ostanich dwóch spotkaniach tych zespołów raz zwycięrzyli Flyers 5:1 a raz Senators 2:0. Podsumowując mecz nie sądze żeby obfitował w dużą ilość bramek a Philadelfia ma trochę więcej atutów(wyśmienita ostatnio forma Simon Gagne) w ataku w chwili obecnej i wygra 2:0 lub 2:1
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Florida Panthers - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh win (ML) [1.77] ⛔
Czwarte i ostatnie w tym sezonie spotkanie Mistrzów z ekipą z Florydy, trzy dotychczasowe spotkania wygrały Pingwiny i dziś jeśli tylko zaczną w końcu grać na swoim choćby średnim poziomie zdominują Panthers 4-0. Panthers są według mnie jedną ze słabszych ekip NHL w tym sezonie, słabo prezentują się praktycznie w każdej formacji - wysoki kurs na Penguins wynika natomiast ze słabszej formy mistrzów w jakiej pozornie ostatnio się znaleźli. Pozornie bo mimo czterech porażek z rzędu nie można zarzucić Pittsburghowi złej gry (no może oprócz wczorajszego spotkania w którym Tampa była widocznie lepsza), pewne problemy ze zdobywaniem bramek które wystąpiły w ostatnich dwóch spotkaniach mistrzowskiej ekipy trzeba wyeliminować i powinno być dobrze, myślę że drużyna Floridy jest idealnym przeciwnikiem na przełamanie się. Dla chcących grać to spotkanie napiszę że nie ma się co przejmować słabszą dyspozycją Pingwinów w ostatnim czasie bo i Pantery mają na swoim koncie trzy porażki z rzędu a dziś zagrają przeciwko jednej z lepszych drużyn ligi i to oni mają się o co obawiać. Do roboty powinien wziąć się kapitan zespołu Crosby oraz słabiej grający w tym sezonie Malkin, tak długa seria przegranych aż nie przystoi mistrzowskiej ekipie. Dziś mimo że Pingwiny grają na wyjeździe powinni pomyśleć o swoich kibicach którzy z lekkimi obawami patrzą na ich ostatnie poczynania.
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Spotkanie : Florida Panthers - Pittsburgh Penguins
Typ : Pittsburgh Penguins
Kurs : 2.15
Buk : Unibet
Analiza : Oba zespoły w ostatnich meczach nie radzą sobie dobrze. Pantery przegrały 3 ostatnie mecze, a triumfatorzy Pucharu Stanleya aż 4. Wczoraj dla Pingwinów była szansa na przełamanie tej serii, bo zagrali z nienajmocniejszą drużyną ligi z Tampy. Dziś liczę na zmianę tej sytuacji. Pittsburgh generalnie jest lepszą drużyną (co pokazuje nawet tabela, Penguins są na 8 pozycji w ogólnej tabeli, Panthers 25.) Na 10 ostatnich meczy 7 spotkań to wygrane Pittsburgh (w spotkaniach wyjazdowych Penguins na 5 meczy wygrali 3). W zespole gości nie ma żadnych kontuzji, jedynie Sergiej Gonczar może nie wystąpić w meczu (jest to ważny gracz). Lista niedoleczonych graczy Florydy jest dłuższa. Najprawdopodobniej w meczu nie zagrają : Kenndal McArdle, Dmitry Kulikov oraz David Booth. Liczę na wygraną Pittsburgh, są na pewno w stanie wygrać nawet w regulaminowym czasie gry.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: expekt
Analiza:

Na dziś wybrłem mecz hokeja z ligi NHL, na przeciwko siebie staną Chicago Blackhaws z AnaheimDucks. Gospodarze w obecnym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Po rozegraniu 41 meczy zdobyli 59 punktów i zajmują obecnie fotel wicelidera. Wygrali 28 spotkań a 13 przegrali, strzelili do tego 132 bramki a 88 stracili. W ostatnich meczach rozgrywanych u siebie na 10 meczy przegrali tylko 2 razy. Goście natomiast po rozegraniu 41 meczy zdobyli 39 punktów i zajmują obecnie dalekie 26 miejsce w tabeli. Wygrali 16 spotkań a 25 przegrali, strzelili 113 bramek a 132 bramki stracili. W ostatnich meczach rozgrywanych na wyjeździe na 10 potkań tylko 3 razy wygrali a 7 razy zaliczyli porażke. W meczach między tymi drużynami ostatnio lepiej radzą sobie także gospodarze. Mam nadzieję że Chicago będące na fali bez problemu poradzą sobie z pzyjezdnymi którzy ostatnio zawodzą na całej lini.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Chicago Blackhawks(-1.5) - Anaheim Ducks
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs: 2.30
Buk: bet365
Analiza:

O godzinie 1:00 w nocy odbędzie się spotkanie pomiędzy Chicago Blackhawks i Anaheim Ducks.

Zespołowi z Chicago bardzo dobrze wiedzie się w tegorocznych rozgrywakach. Zajmują pozycję wicelidera z dorobkiem 59 punktów. Do lidera z San Jose brakuje im 2 punkcików. Kaczory są po drugiej stronie bieguna. Oblegają 25 lokatę, mając 20 oczek mniej od dzisiejszego przeciwnika.

Blackhawks spisują się ostatnio znakomicie. W ostatnich 10 spotkaniach schodizli pokonani zaledwie dwukrotnie. Były to mecze właśnie z Rekinami oraz z Dallas Stars.

Ducks w poprzednich 10 meczach, pięciokrotnie wygrywali i jak łatwo obliczyć, tyle samo meczów przegrali. Warta odnotowania jest wygrana z Colorado Avalanche na terenie przeciwnika 4:2.

Oba zespoły spotykały się dotychczas jeden raz w tym sezonie. W tamtym meczu niespodziewanie wygrały Kaczory, pokonując rywali na własnej tafli 3:0. Dzisiaj liczę na ostry rewanż gospodarzy i pewną wygraną przynajmniej dwoma bramkami.

Wynik: 5:2 ✅
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Chicago Blackhawks-Anaheim Ducks
Typ:Chicago(-1,5)
2,30 bet365

W jedynym poniedziałkowym meczu Nhl zmierzą się ekipy z Chicago i Anaheim.Zdecydowanymi faworytami spotkania na United Center są Hawksi.Jedna z lepszych ekip w sezonie zasadniczym wręcz miażdży inne zespoły pod względem statystyk spotkań u siebie 18 zwycięstw w 23 meczach to robi wrażenie.Chicago wygrało do tego swoje dwa ostatnie spotkania i z tak przeciętną drużyną jak Anaheim powinni sobie poradzić bez większych problemów co mogą podpowiadać ostatnie mecze między Chicago a Ducksami.Myślę że Ducksi którzy nie prezentują w tym sezonie wielkiej formy szczególnie w meczach wyjazdowych(5 wygranych na 20) nie dadzą rady rozpędzonym Hawksom i na tafli w Chicago to gospodarze odniosą trzecie z rzędu zwycięstwo w przekonujący sposób pokonując Anaheim.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Centrebet

Krótki komentarz:
Montreal w ciągu ostatnich 6 meczy przegrał tylko raz - a tak to 2 razy wygrał czysto 1:5 z ostatnią w tabeli Caroliną nie bedącą wtedy w formie i ostatni mecz wygrany 4:5 z Floridą na wyjeździe choć to takie bardziej wymęczone zwycięstwo i bardziej wykorzystali jeszcze nienajlepszą formę Florydy. Dziś nie sądze by dziś im się udało z Buffalo.

Montreal po fajnej serii zwycięstw miał już 4 dni odpoczynku - wprawdzie będzie wypoczęty ale myśle że te 4 dni przerwy wybiły go z rytmu i nie da rady tym bardziej że Buffalo to jedna z czołowych drużyn w NHL i jak na czołową drużynę przystało powinna mieć dużo czystych zwycięstw. Niestety Buffalo w ostatnich 6 meczach tylko 2 razy wygrało czysto a tak to zaliczyło 4 remisy. Buffalo już potwierdziło po 4 dniach przerwy swoją wysoką dyspozycję - bo w ostatnim meczu rozegranym 2 stycznia pokonało u siebie &quot;napaloną na zwycięstwo&quot; Atlantę a gol w dogrywce na 4:3 pokazuje kto tu rządzi. Buffalo jak dziś wygra i uzyska komplet punktów to zrobi spory krok do 3 miejsca a nawet może i 2 miejsca w tabeli całego NHL bo mają 2 mecze zaległe w tym ten dzisiejszy i komplekt punktów jak najbardziej wzbudzi u nich motywację do skutecznej gry i wygranej.

✅ Wynik 0:1 ✅
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Zdarzenie Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks
Typ: Chicago Blackhawks (Zwycięzca 1 tercji)
Kurs: 2.30
Buk: Expekt
Analiza:
W lidze tylko San Jose Sharks ma więcej pkt na końcie niż Blackhawks i to tylko właśnie im ostatnimi czasy udało się wygrać w Chciago. Anaheim gra ostatnio w kratke, przeplata zwycięstwa porażkami, ale przegrywa z tymi mocniejszymi zespołami. Oba zespoły wczoraj grały mecze i dzisiaj będzie drugi mecz wyjazdowy Ducks. Chicago wygrało w St. Luis a Anaheim przegrało w Nashville, więc stawiam, że Chciago wyjdzie na prowadzenie już w 1 tercji i wygra wyraźnie ten mecz

coś nie tak mi poszlo miałem dodać do typów dnia
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Zdarzenie: Florida Panthers - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins (1 2)
Kurs: 1.68
Buk: Bwin
Analiza:
Penguins jest jednym z mocniejszych zespołów nhl z górnej półki tabeli, natomiast Panthers jest ich przeciwieństwem z dołu. Co prawda ostatnio oba zespoły zanotowały kilka porażek, ale porażki Pittsburgha były z mocnymi ekipami takimi jak Buffalo albo New Jersey. Stawiam, że dzisiaj zespół z Pittsburgha przerwie krótką serie porażek i pokaże w pełni swój potencjał.

coś nie tak mi poszlo miałem dodać do typów dnia ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Rangers - Boston Bruins -&gt; New York win (ML) [2.00] ✅
New York Rangers - Boston Bruins -&gt; under 5,5 goals [1.70]
✅

Drugie spotkanie tych zespołów, w pierwszym górą byli Strażnicy po bramce Mariana Gaborika skromnie wygrali 1-0. SHO w tamtym meczu zanotował Henrik Lundqvist. Oba zespoły stawiają w tym sezonie przede wszystkim na szczelne zabezpieczenie własnej bramki, oba zespoły dysponują bramkarzami o sporych umiejętnościach : dziś pojedynek Lundqvist - Rask i nie przypuszczam aby któryś z tych Panów wpuścił tutaj więcej niż 2-3 gole. Underowo grają w ostatnim czasie zarówno Rangers jak i Boston, jeśli chodzi o Bruins to under zanotowali w 6 z ostatnich 7 meczy, Rangers mogą pochwalić się taką samą statystyką. Dla Miśków z Bostonu będzie to pierwszy mecz od Winter Classic w którym pokonali Philadelphie 2-1 w doliczonym czasie gry. Gra Rangers, od dłuższego czasu polega na liczeniu na dobrą dyspozycje Gaborika i świetnych interwencjach Lundqvista - jeśli Ci dwaj panowie spełnią oba te warunki to Rangers wygrywają w przeciwnym razie jest różnie - sezon jest już na tyle rozkręcony ze śmiało można powiedzieć o Strażnikach jako o zespole w którym te dwie postacie bardzo wywyższają się ponad kolegów z zespołu. Ostatnio twierdza Madison Square Garden była dla Rangers niezbyt sprzyjająca i przegrali 8 na 9 ostatnich spotkań u siebie, liczę na odwrócenie tej tendencji bo od kiedy pamiętam hala ta była wręcz niesamowicie sprzyjająca temu zespołowi.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
vs

Typ: 2 (2,45) ⛔ 3:2
Buk: Bet365


Ja mam tu trochę odmienne zdanie niż mój przedmówca, Rangers na własnym lodzie spisują się fatalnie (cyferki przytoczył Odisio), poza tym nadal w tej drużynie brakuje mi wsparcia dla Gaborika. Fakt że po kontuzji Dubinsky zagrał parę bardzo dobrych meczy, a w tym samym czasie uaktywnił się Ryan Callahan i Strażnicy radzili sobie bardzo dobrze. Jednak na dzień dzisiejszy widzę panujący &quot;marazm&quot; i na dobrą sprawę argumenty Odisio odnośnie Gaborika i Lundqvista są jak najbardziej trafne bo jak nie oni to nikt inny prawdopodobnie nie uratuje dzisiejszych gospodarzy.
Tyle że w moje ocenie te dwie postacie mogą być dziś bezsilne wobec mocno stąpających ostatnio Niedźwiadków, może i Winter Classic w ich wykonaniu nie był zbyt udany, jednak udało im się wygrać w dużej zasłudze dzięki świetnej postawie Thomasa. Dzisiaj póki co awizowany jest Rask, który posiada również spory potencjał, jednak duży minusem u niego jest brak regularnych występów.
Poza tym na dzień dzisiejszy to Bruins wydają się być lepszą drużyną, bardzo dobrze spisują się w defensywie co było kluczem do zwycięstw w wielu pojedynkach, są jak na razie najlepiej broniącą drużyną podczas gry w osłabieniu, a co najważniejsze według mnie to to że Miśki tworzą mocny kolektyw, wielu zawodników może przesądzić o losach spotkania i nie ma zbyt wielkiej presji na pojedyncze jednostki.
Myślę że taki styl gry był też jednym z głównych czynników, dzięki którym powołanie do olimpijskiej drużyny Kanady dostał Patrice Bergeron, który aktualnie jest najaktywniejszym zawodnikiem Bruins.
Podsumowując myślę że gradu bramek dziś nie zobaczymy i tu z drugim typem Odisio zgadzam się w 100%, ale przebieg spotkania klaruje mi się zdecydowanie na korzyść Miśków.

0-2-0
 
rex 144

rex

Użytkownik
Zdarzenie: New York Rangers - Boston Bruins
Typ: 2 [ML]
Kurs: 1.90
Bukmacher: Centrebet

Krótki komentarz:
NY Rangers nie zachwycają, ledwie wygrali w ostatnich meczach z ostatnią w tabeli Caroliną, dostali baty od Philadelphi u siebie na 0:6 i nawet nie strzelili im gola. Ich forma jest nie równa.
Za to forma Bostonu jest równa - 4 na 6 ostatnich meczów wygrał Boston. Szczególnie podobało mi się rozbicie Atlanty na 4:0 w przedostatnim meczu i w ostatnim meczu wygrana po dogrywce z Philadelphią która była wtedy &quot;na fali&quot;. Ciężki mecz do obstawienia ale równiejsza forma Bostonu i jego ostatnie sukcesy skłoniły mnie by postawić właśnie na niego.

⛔ Wynik 3:2 ⛔
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dziś poraz kolejny wybrałem mecz hokeja z ligi NHL, i znowu także wybrałem mecz w którym gra Chicago Blackhaws, a zmierzą się oni z Minnesotą Wild. Gospodarze awansowali na fotel lidera i mam nadzieję że już nanim zostaną do końca sezonu. Dzisiaj mają wyśmienitą okazję aby podwyższyć przewagę punktową nad wiceliderem który na swojej tafli przegrał ostatni mecz. Jak juz wspomniałem gospodarze zajmują fotel lidera i zdobyli do tej pory 61 punktów. Strzelili 137 bramek a 90 stracili. U siebie na 10 spotkań tylko 2 razy ponieśli porażkę. Goście natomiast zajmują w tabeli 19 pozycję z 43 punktami, więc sporo punktów tracą do Chicago. Minnesota strzeliła 111 bramek a straciła ich 124. W ostatnich 10 spotkaniach na wyjeździe goście wygrali 6 meczy a 4 przegrali. W ostatnim meczu między tymi drużynami który odbył się 27.10.09 dzisiejsi gospodarze wygrali 3:1, a jeszcze miesiąc prędzej czyli 26.09.09 także Chicago wygrało u siebie 4:3. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że dzisiejszej nocy gospodarze pewnie wygrają i tak właśnie obstawiam mam nadzieje że nic złego się nie wydarzy co by sprawiło że gospodarze ten mecz przegrają. Chciałbym jeszcze dodać że Chicago w ostatnim tygodniu pokonali Anaheim Mighty Ducks 5:2 oraz New Jersey Devils 5:1 a Minnesota także w ostatnim tygodniu przegrała z obydwoma klubami. Najpierw grając na wyjeździe przegrała z Anaheim
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild 2 tercja
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs: 2.05
Buk: bwin
Analiza:

W nocy o godzinie 2:00 odbędzie się spotkanie, w którym w roli gospodarza wyjdzie na taflę drużyna Chicago Blackhawks, a w roli gościa Minnesota Wild.

Blackhawks po serii nieprzeciętnych meczy, w końcu osiągneli swój cel - wdrapanie się na fotel lidera. Po ostatnim wygranym meczu z Anaheim Ducks 5:2, mają tyle samo punktów co San Jose Sharks. W dodatku Rekiny rozegrały jeden mecz więcej.

Zespół z Minnesoty spisuje się nieco gorzej, zajumując obecnie 19 lokatę z dorobkiem 43 punktów. Ich dzisiejsi rywale mają 61.

Gospodarze legitymują się serią 3 zwycięstw pod rząd. I nie były to byle jakie wygrane, gdyż każdego z tych rywali Hawks ogrywali przynajmniej 3 bramkami. W Nowy Rok pokonali Diabłów 5:1, następnie St.Louis Blues 6:3 oraz z w/w Kaczorami 5:2. W ostatnich 10 meczach drużyna z Chicago uległa przeciwnikom zaledwie dwukrotnie. Miało to miejsce dzień przed Wigilią z tymczasowym współliderem, czyli Rekinami. Sharks ograli Hawks 3:2. Kolejny przegrany mecz to ostatni pojedynek Chicago w roku 2009. Przegrali z Dallas Stars na wyjeździe 5:4.

Dzikusy mają wprost odwrotną serię - 3 porażki z rzędu. Każdy z tych meczy kończył się przegraną drużyny z Minnesoty przynajmniej 2 bramkami. Ulegli Kaczorom 4:2, następnie Los Angeles Kings 5:2 oraz New Jersey Devils 5:3. Ogólnie ostatnie 10 spotkań to remisowy pojedynek zwycięstw z porażkami. Tych i tych było po 5. W tych spotkaniach odnieśli zaledwie jedne zwycięstwo z drużyną z czołowej dziesiątki. Z w/w Królami wygrali na wyjeździe 4:3. Reszta wygranych była z zespołami z niższej półki.

W obecnym sezonie zainteresowane zespoły spotykały się zaledwie 1 raz. Z tamtego spotkania zwycięsko wyszli gospodarze z Chicago. Czy dzisiaj jest czas na rewanż Dzikusów? Mam nadzieję, że nie, a Chicago potwierdzi swoją dobrą dyspozycję, pozostając po tym meczu na pierwszej pozycji. Typ zajęty więc obstawię 2 tercję, w której ostatnio Hawks poradzili sobie doskonale.

Wynik: 1:0 Hossa 13 minuta ! ✅✅✅

Spodziewałem się, że w pierwszej Minnesota powalczy ;)
 
S 0

szynx

Użytkownik
Spotkanie:Toronto - Florida
Typ:2
Kurs:2.65
Buk:Expekt
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie nhl pomiędzy Florida Panthers a Toronto Maple Leafs które odbędzie się o 01:00 czasu polskiego w Toronto.

W tym spotkaniu stawiam na gości z Florydy a skłania mnie to tego kilka faktów. Ostatnia wysoka wygrana Panthers nad Pittsburgh 6:2 która na pewno doda skrzydeł Florydzie. Ostatnie porażki Toronto najbardziej dołująca to chyba 3:1 z Edmonton Oilers która ostatnio przegrywali dosłownie z każdym. No i braki w składzie Toronto po ostatnim meczu z Calgary odpadli dwaj zawodnicy Grabovski i Primeau. Oby dwa zespoły muszą zacząć wygrywać jeśli chcą się liczyć w walce o play-off i dużo bardziej cenie sobie grę Florydy w tym sezonie , jeżeli wziąć pod uwagę wszystkie aspekty które wcześniej przedstawiłem wydaje mi się że Panthers muszą wygrać ten mecz

Wynik 3:2
⛔
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Edmonton Oilers - Phoenix Coyotes
Typ: Over 5.5 goals
Kurs: 2.29
Gamebookers


To będzie drugie z czterech zaplanowanych w tym sezonie starć tych zespołów. W meczu numer 1, do zwycięstwa poprowadził Oilers Jeff Deslauriers - 36SV, 1SHO. Kurs na over jest niezwykle zadowalający, gdyż w formie są tacy zawodnicy jak Sam Gagner, Edm (C/W) - 2 pts in last 2 GP, Robert Nilsson, Edm (LW/RW) - 2 pts in last 2 GP, Scottie Upshall, Phx (LW/RW) - 8 pts in last 7 GP, Matthew Lombardi, Phx (C) - 2 pts in last 2 GP. Ponadto, overall oba zespoły strzelają średnio 6.7 bramki. W Edmonton jest to 6.62 gpp. Co do możliwości strzeleckich opisywanych w innych typach, statystyki pokazują na 6.83 gpp. Co do defensywy, średnia bramek straconych overall prze oba zespoły to 5.58, a w samym EDM(+ away games PHO) wynosi ona 6.02. Kurs adekwatny do ryzyka, sam bym nie dał więcej niż 1.85-1.90.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets
Typ: Vancouver Canucks
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Dnia 6 stycznia o godzinie 4:00 czasu polskiego, po drugiej stronie globu odbędzie się mecz w ramach rozgrywek NHL pomiędzy Vancouver Canucks a Columbus Blue Jackets. Bilans meczy Vancouver u siebie jest zdecydowanie lepszy niż drużyny przyjezdnych. 16 zwycięstw i 6 porażek przy bramkach 75:44. Natomiast Columbus na wyjazdach nie może pochwalić się znaczącymi osiągnięciami. 6 zwycięstw, 16 porażek, bramki 63:84. W ciągu ostatnich 10 meczy jedne, jedyne zwycięstwo u siebie 1-0 po dogrywce Detroit, to wszystko na co obecnie stać zespół gości. W historii spotkań tych drużyn, na ostatnie 17 spotkań w Vancouver Columbus odniósł trzy skromne zwycięstwa:
- 3:5
- 4:5
- 2:3
Zatem nie były to jakieś zachwycające victorie. Myślę, że Vancouver nie da się upokorzyć przyjezdnym po raz drugi z rzędu na własnym lodowisku.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild EH(0.0 - 1.5)
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs: 2.20
Bukmacher: Tobet
Analiza: Jak, aby dobrz zacząć chciałbym rzucić typem takim na teraz. Pierwsze bramka w pewnym meczu strzeli Messi, kurs bardzo ładny a gra w pierwszym składzie i to na nim będzie presja strzelenia goli ciążyła. O nic nie trzeba sie martwić, on to po prostu zrobi. Dobra, teraz wracając do mojego typu. Bardzo mocne u siebie Chicago nie da szans Minnesocie ( nie wiem czy sie to tak odmienia ???? ). Miałem pewną koncepcje grania meczu Arsenal - Bolton i ją tutaj umieścić jednak ten typ przemawia do mnie bardziej. Ostatnie dwa mecze Chicago to łatwe handi. Wiadomo mecz meczowi nie jest równy jednak mam jeszcze jedną statystykę, która za mnie przemawia. A mianowicie: ostatni mecz u siebie z Anaheim Mighty Ducks Chicago wygrali 5:2, a z tym samym rywalem na wyjeździe Minesota przegrała 2:4. Chicago nie może pozwolić sobie na porażke, gdyż juz Sharks goni ich w tabeli. Gospodarze będą napewno starać się aby ich wygrana była przekonująca oraz nie musieli się meczyć, walcząc przez cały mecz o zwycięstwo. Szybkie 4:0 w przeciągu II tercji i w III to będzie juz tylko trening ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington Capitals - Montreal Canadiens -&gt; Washington win (60 min) [1.80] ✅
Washington Capitals - Montreal Canadiens -&gt; over 5,5 goals [1.80]
✅
Ostatni raz serie czterech porażek z rzędu Washington zanotował w 2007 roku, dziś po raz trzeci w tym sezonie spotkają się z Canadiens i mają doskonałą okazję na przerwanie niekorzystnej serii. W dwóch pierwszych spotkaniach pomiędzy tymi ekipami, padało dużo bramek i mecze był zacięte, raz wygrali Canadiens raz Capitals - dziś na lodzie w Washingtonie to Caps będą lub powinni być bardziej zmotywowani - w dywizji wciąż mają dostatecznie dużą przewagę jednak niepokojąca seria musi zostać przerwana aby kibice i sami zawodnicy spokojnie spali przed kolejnymi meczami regular sezon. Dla Montrealu to początek wielkiego tygodnia, w którym zagrają 4 razy we własnej hali, najpierw jednak muszą jakoś uporać się z Capitals na wyjeździe i jak podejrzewam nie uda im się to i nie zmartwi ich to bardzo bo mają w perspektywie dłuższy pobyt w domu. Canadiens są głodni bramki, po ostatnim spotkaniu przeciwko Sabres w którym to nie zdołali zdobyć ani jednej bramki bo Ryan Miller zatrzymał wszystkie 30 strzałów oddanych przez Kanadyjczyków. Dziś na bramce Caps zobaczymy Michala Neuvirtha a więc bramek dla Habs powinniśmy się doczekać jednak w ogólnym rozrachunku to Ovca i spółka powinni zaaplikować o jedną - dwie brameczki więcej. WAS grają słabiej mniej więcej od okresu świątecznego, rozprężenie związane z wysoką przewagą w dywizji powinno dobiegać w końcu do finiszu bo przecież to już nowy rok i nowe wyzwania, podrażniony Alex Ovechkin który nie zdobył nawet punktu w ostatniej przegranej Capitals z Kings będzie dziś chciał jak zwykle zachwycić publiczność. Dużo bramek i ostateczne zwycięstwo stołecznych, taki scenariusz jest jak dla mnie najbardziej prawdopodobny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom