>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Seku(L)ar;946167 Generalnie to krotka pilka napisał:
moze ktos wie?! Daj Boze zeby nie byl to Price ;)[/B] Jesli wystapi Price to robie sie tutaj 50/50
na 99,9 % dziś w bramce Canadiens wystąpi Carey Price
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
Toronto - Washington
Miejsca w tabeli oba zespoły mają diametralnie różne. Ostatnie trzy mecze Liście zagrały w kratkę. Ale to były spotkania wyjazdowe. Teraz powracają na własny lód. Chociaż u siebie też nie idzie im najlepiej (m.in. przegrana 1:4 z Tamba Bay). Z bramkami jest różnie. Raz strzelą dużo (np. 8 z Calgary), a raz mało (1 z Floridą, 3 z NYI). Washington ponownie gra na wyjeździe. Z ostatnich czterech meczy 2 wygrane i 2 przegrane. Jeśli zjeżdżali z lodu pokonani to strzelali tylko 1 bramkę. Co do Toronto, to można również wspomnieć, iż ostatnie mecze, które wygrywali to z Tampa i o dziwo Montreal. Ale wydaje mi się, że ten ostatni to był przypadek. Washington powinien ten mecz zwyciężyć. Choć nie można zakładać, że będzie on łatwy.

Tampa - Columbus
Tutaj na pewno można powiedzieć, że Columbus gra zawsze na przyzwoitym poziomie, choć niekiedy sprawia również pozytywne niespodzianki. A dzisiaj nie ma mowy o żadnej niespodziance. Nie można się kierować jedynie tabelą (gospodarze 29., goście 13.), ale może to na pewno być jakiś jeden ze znaczących wyznaczników. Columbus ostatnią porażkę zanotowali 3 spotkania temu (z Detroit - 2 miejsce w tabeli). A wcześniejsza 8 spotkań temu. Więc statystyka śmiało potwierdza moje zdanie, o którym wspomniałem na początku analizy. Drużyna gości nie traci wielu bramek, ale także nie wiele ich strzela, jedynie to może dzisiaj martwić. Przejdźmy teraz do Błyskawic. O miejscu w tabeli już wspominałem. Wszystkie 3 ostatnie spotkania u siebie przegrane. Bramek zawsze strzela około 2-3, a traci 4-5. No więc nie widzę innej możliwości jak wygrana Columbus.

St. Louis - Los Angeles
Ostatnie mecze gospodarzy u siebie napawają optymizmem. Tylko jeden mecz przegrany i to z Detroit, a dodajmy jeszcze, że wygrali z SJS. Bramek wiele nie strzelają, ale jest to spowodowane klasą przeciwników. Z kolei Kings ostatnie 3 mecze na wyjeździe zaliczyli tylko jedną wygraną (choć z nie byle kim, bo z Bostonem). Bramek też za wiele nie zaliczają. Choć to samo można powiedzieć o zespole Blues. Będzie ciężko, ale St. Louis powinno dać radę.

Edmonton - Detroit

Gospodarze zajmują 13. miejsce w tabeli, goście 2. Edmonton ostatnio gra w kratkę (wygrana 8:1 z Colorado, ostatnio przegrana 3:0 z Minnesotą). Na własnym lodowisku Oilers strzela 2-3 bramki, a traci zazwyczaj 3-4. Detroit złapało lekką zadyszkę w meczu z Calgary (przegrana 5:3). Wydaje mi się, że była to jednorazowa wpadka i teraz Skrzydła zechcą udowodnić, kto tutaj rozdaje karty. Poprzednie 4 mecze kończyli zwycięstwami i to dość pewnymi (wyjątek - Filadelfia). Bramki na wyjeździe wyglądają następująco - 2-3 stracone (wyjątek w ostatnim meczu), średnio strzelonych 4. Ja tutaj nie widzę żadnych wielkich trudności, które mogliby sprawić zespołowi z Detroit hokeiści Edmonton. Skrzydła wygrają. Wygrają pewnie.

i jak myślicie? :-D
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Dzis dosyc dużo spotkań, wiec przedstawie swoje typy i po troszku opisze je :spokodfhgfh: Taki mały maraton :-D

New York Rangers - Minnesota Wild 2 ⛔
Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 1 REMIS :przeklina: ale wygrali :spokodfhgfh:
Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 2 ⛔
Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets 2 REMIS :przeklina:
Nashville Predators - Anaheim Ducks 2 REMIS :przeklina: ale wygrali :spokodfhgfh:
Dallas Stars - Vancouver Canucks 2 ✅
St. Louis Blues - Los Angeles Kings 1 ✅
Edmonton Oilers - Detroit Red Wings 2 ✅



New York Rangers - Minnesota Wild 2 Minesota w końcu otrząsnęła sie po serii porażek, i myślę że dziś osiągnie kolejne zwycięstwo, mimo tego że mecze na wyjeździe nie są jej mocną stroną no ale w końcu trzeba wygrać ???? Rywal gra dosyć nie przewidywalnie, ostatnio poległ ze &quot;zmęczoną&quot; Ottawą, tak dziś może być ciężko, ale liczę na WIN MINESOTY :spokodfhgfh:


Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 1 Typ na gospodarzy ze względu na słabą formę w moich oczach Capitals. Myślę że Toronto dziś po kara zespół gości, atut własna hala oraz oczywiści chęć wygrania z rywalem jakim jest Washington. A co do Capitasl cenię tę drużynę i bardzo lubie, ale obecnie nie boje się nazwać ich &quot;słabszymi&quot; być może sie mylę, ale dziś sie przekonamy ????


Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 2 stawiam tutaj na zespół gości, zapewne jest to dla niektórych zaskoczeniem, wiem.. Atlancie będzie ciężko no ale.... ale obecnie Montreal mogę porównać do Capitals, jak dla mnie tak samo lubią zaskakiwać w meczach które przegrywają a zakładają że wygrają. Atlanta wiadomo nie jest to drużyna z czołówki tabeli, lecz jak każda lubi wygrywać mianowicie 5:1 z Capitals kilka dni w stecz, a jak wspomniałem Montreal czy Capitals dla mnie bez większej różnicy :jezora:


Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets 2 w tym wypadku popieram typ Alex1964 na Columbus :spokodfhgfh:


Pozostałe spotkania bez analizy (wybaczcie) ???? Trzymam kciuki i powodzenia all :spokodfhgfh:




#
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal - Atlanta
typ: over 6
kurs: 1,8

co sądzicie o takim typku? nie znam się na hokeju więc was pytam ????
Osobiście sądzę że 6 bramek powinniśmy w tym spotkaniu zobaczyć, obie ekipy nie są typami stawiającymi na defence i twardą obrone w wyczekiwaniu na Power Play lub Short&#39;a więc bramki powinni padać, tym bardziej że w obu bramkach dosyć słabo spisujący się bramkarze (ileż to już razy narzekałem w tym temacie na Price&#39;a). Przekonany jestem o 6 bramkach, ale czy over to już zależy od kilku innych czynników również od szczęścia, myślę jednak że ten typek ma spore prawdopodobieństwo wejścia
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Pittsburgh Penguins - Calgary Flames
Typ: OVER 5,5 ⛔
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betsson​

Nikt nic nie pisze więc ja zacznę ;). Przed nami bardzo ciekawe spotkanie w Mellion Arena. Na przeciw siebie wyjdą 2 bardzo ofensywne zespoły. Pingwiny imponują ostatnio znakomitą skutecznością w ataku. Od momentu zmiany trenera oraz transferów Guerina oraz Kunitza są zupełnie innym zespołem niż wcześniej i widać jak dużo zmieniło się w ich grze ofensywnej, ich hokej jest znowu radosny i pełen polotu. Co prawda ostatni mecz z Flyers do udanych nie należał, ale po kilku dniach odpoczynku Pingwiny powinny wyjść dziś na lód z mocnym postanowieniem strzelenia przynajmniej kilku bramek gościom z Kanady.
Płomienie podobnie jak Pingwiny bardzo skorzystały na okienku transferowym pozyskując znakomitego Oli Jokinena z Phoenix, który bardzo szybko zaaklimatyzował się w zespole i regularnie punktuje od samego początku pobytu w Calgary. Dodając do tego ofensywny duet Iginla + Cammaleri Płomienie również mogą się pochwalić znaczącą siłą rażenia w ataku. Na nieszczęście dla nich niezbyt dobrze w bramce spisuje się ostatnio Mika Kiprusoff, jest więc duże ryzyko, że dziś w Mellion Arena będzie musiał dosyć często sięgać do bramki po krążek. Suma sumarum over dziś murowany (no prawie ???? )
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Witam.Napisze krótko moją propozycję.

New York Islanders - Minnesota Wild (ML) typ:2 kurs:1.86 bet365 2:6 ✅ :spokodfhgfh:

Minnesota z całkiem jeszcze realnymi szansami na PO podejmuje na wyjeździe słabiutko spisujących się w tym sezonie wyspiarzy.Jak dla mnie jedynym atutem,który może przemawiać za gospodarzami to o 3 dni dłuższy wypoczynek od gości,ale tym niemożna się sugerować, ponieważ Minnesota takie mecze za wszelką cenę musi wygrywać,aby mieć szansę na fazę pucharową.Islanders nie gra już o nic,mają praktycznie nawet małe szanse na opuszczenie ostatniego miejsca w wschodniej konferencji. Kurs z dogrywką całkiem przyjemny.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
To może ja też coś zaproponuję... tyle że to taki luźny typ z samych statystyk.
Colorado - Anaheim
X
4.2
Otóż w historii spotkań tych drużyn jeszcze nigdy nie było passy spotkań bez remisu dłuzszej niż 3!!! A ich ostatnie 3 konfrontacje rozstrzygały się w regulaminowym czasie, więc... teraz pora ne remis ???? Dodatkowo na ostatnie 5 meczy Anaheim zaliczyło 3 remisy a Colorado 2 więc widać że to częsty u nich wynik. Polecam za stawkę 2/10
A poniżej tabela ostatnich bezpośrednich spotkań tych ekip:
2009-01-31​
Colorado
3-4
Anaheim
2008-11-25​
Anaheim
4-1
Colorado
2008-03-07​
Colorado
1-0
Anaheim
2008-02-21​
Anaheim
2-2
Colorado
2008-02-13​
Colorado
1-2
Anaheim
2007-12-20​
Anaheim
1-1
Colorado
2007-02-26​
Anaheim
5-3
Colorado
2007-02-14​
Colorado
2-0
Anaheim
2007-01-14​
Anaheim
2-2
Colorado
2006-11-23​
Colorado
2-2
Anaheim
2006-05-12​
Colorado
1-4
Anaheim
2006-05-10​
Colorado
3-3
Anaheim
2006-05-07​
Anaheim
3-0
Colorado
2006-05-06​
Anaheim
5-0
Colorado
2006-03-29​
Colorado
4-3
Anaheim
2006-03-23​
Anaheim
4-4
Colorado
2005-11-19​
Anaheim
2-3
Colorado
2005-11-04​
Colorado
4-3
Anaheim
2004-01-31​
Anaheim
3-3
Colorado
2004-01-14​
Colorado
3-1
Anaheim
2003-12-20​
Anaheim
1-0
Colorado
2003-11-19​
Colorado
1-1
Anaheim
2003-04-04​
Anaheim
3-3
Colorado
2003-01-09​
Colorado
3-5
Anaheim
2002-11-08​
Colorado
2-2
Anaheim
2002-10-20​
Anaheim
2-2
Colorado
2002-04-12​
Anaheim
1-3
Colorado
2001-12-19​
Colorado
2-1
Anaheim
2001-12-10​
Colorado
1-1
Anaheim
2001-10-28​
Anaheim
2-3
Colorado
2001-04-04​
Colorado
2-2
Anaheim
2001-01-21​
Anaheim
2-4
Colorado
2000-11-15​
Anaheim
0-3
Colorado
2000-11-11​
Colorado
3-1
Anaheim
 
porky 104

porky

Użytkownik
Pytanie do tutejszych expertów:

Carolina Hurricanes - Ottawa Senators

Czy typ na Caroline 1X ma duże szanse na powodzenie?
Bo szczerze mówiąc ten mecz wyraźnie przypadł mi do gustu i jestem ciekaw co Wy o tym sądzicie..

Pozdrawiam, Marcin.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To ja dziś załapię się &quot;chyba&quot; (bynajmniej tak jest w czasie pisania tego postu) na drugą pozycję jeśli chodzi o analizy ????
Ja z kolei zapraszam do Nowego Jorku, gdzie Wyspiarze podejmą wczorajszych rywali stołecznych Strażników. Minnesota Wild bo o tej drużynie mowa, przegrała wczoraj z wyżej wspomnianymi Rangers 2:1 i jak wskazuje wynik mecz był naprawdę wyrównany i należał do gatunku, bezkompromisowych pod względem sytuacji. Co prawda zarówno Backstrom jak i Ludqvist mieli po parę okazji do zaprezentowania swych umiejętności, ale jeśli chodzi o bramki to nie ma się do czego przyczepić. Główny powód wczorajszej porażki upatruje w tym, że Rangers grali bardzo wysokim presingiem nie pozwalając rozwinąć skrzydeł Dzikusom. To było wczoraj dziś śmiem twierdzić, że Minnesotę czeka o wiele łatwiejsze spotkanie, oczywiście nie lekceważę Islanders, którzy grają na luzie i nawet dobrze im to czasem wychodzi, jednak to spotkanie jest w tym momencie bardzo ważnym punktem w sezonie Wild. Cały czas szansę na PO są zachowane i to powinno jeszcze bardziej motywować gości. Dodatkowy plus to powrót na lód Mariana Gaborika, który już wczoraj prócz strzelonej bramki zaprezentował kilka świetnych zagrań. To tym bardziej pozwala na śmielsze posunięcia względem ekipy gości, nie od dziś wiemy, że Wild to jedna z nielicznych ekip, która potrafi czarować w defensywie czego dowodem jest duża ilość underów. W bramce dziś raczej na pewno zobaczymy po raz kolejny Backstroma, jeśli chodzi o gospodarzy to no.1 będzie Yann Danis, któremu też niewiele można zarzucić. Podsumowując jedynym zmartwieniem dla Dzikusów jest na pewno brak Miko Koivu, jednak bez niego też muszą sobie radzić w zamian jest Gaborik i to w nim dziś upatruję ojca sukcesu, długo nie grał, jest świeży i zmotywowany by wprowadzić swoją drużynę do PO. Komentarze typu &quot;...ale Wild są przecież zmęczeni po wczorajszym pojedynku...&quot; myślę że są trochę na wyrost, faktem jest że zostawili sporo zdrowia z Rangers, ale dziś mają dużą szansę polepszyć swoją pozycję i nastrój po wycieczce do NY, a nie popadajmy w skrajności z ich formą fizyczną ponieważ to są profesjonaliści i myślę, że nie myślą w takich momentach o zmęczeniu, a nawet gdyby Wild już bardzo odczuwali trudy wczorajszej gry, liczę na świetną taktykę, która pozwoli osiągnąć sukces.
Mój typ Minnesota Wild 60&#39; albo ML (nie wiem jeszcze:jezora ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Pytanie do tutejszych expertów:
Carolina Hurricanes - Ottawa Senators
Czy typ na Caroline 1X ma duże szanse na powodzenie?
Bo szczerze mówiąc ten mecz wyraźnie przypadł mi do gustu i jestem ciekaw co Wy o tym sądzicie..
Pozdrawiam, Marcin.
wszystkie podporki w hokeju generalnie sensu nie maja...kursy prawie takie same jak w kopanej a wyniki mniej przewidywalne/wiecej bramek/wiecej zwrotow akcji ... Ale twoja decyzja:spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pytanie do tutejszych expertów:

Carolina Hurricanes - Ottawa Senators

Czy typ na Caroline 1X ma duże szanse na powodzenie?
Bo szczerze mówiąc ten mecz wyraźnie przypadł mi do gustu i jestem ciekaw co Wy o tym sądzicie..

Pozdrawiam, Marcin.
Wyjdzie że post pod postem ale miałem chwilowe problemy z dostępem, także z góry przepraszam.
Co do samego meczu, zapowiada się ciekawe starcie. Dla mnie dziś tu bardzo prawdopodobny jest remis i to ze wskazaniem na Sens. Carolina ostatnio fak faktem, że gra na dobrym poziomie i powoli dążą do osiągnięcia celu, jednak Ottawa, która jest ostatnio w fenomenalnej dyspozycji dzięki, której o dziwo pozostają w grze o PO. W moim mniemaniu by Sens awansowali muszą wygrać przynajmniej 8 z 10 pozostałych, dziś dobra okazja by zrobić krok do przodu a nawet w przypadku porażki to sam remis da chociaż jeden punkt. Myślę, że warto stawiać nawet X2. Mimo swej dużej sympatii dla Hurricanes, to co Ottawa pokazała z dobrze prezentującymi się Rangers jest dla mnie ważnym wyznacznikiem w ocenie dzisiejszego meczu.
Pozdrawiam. ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
No niestety gram w bah, a tam nie ma ML, więc muszę ratować się podpórkami, bo czystych &quot;jedynek&quot;, czy też &quot;dwójek&quot; raczej nie gram w NHL.

Ogólnie chodzi mi o Wasze spojrzenie na ten mecz..
Czy Carolina wg Was jest faworytem tego meczu?
Czy może Ottawa?, która ostatnio całkiem nieźle sobie poczyna..
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
slipknot1910, sorry, ale kompletnie sie nie zgadzam z Twoim uzasadnieniem, w sumie jedyne, co przemawia za Wild to walka o PO, bo pisanie o slabej grze Islanders chocby w przeciagu ostatnich kilku spotkan jest spora pomylka. Otoz wlasnie grajac na luzie, co juz kilka osob wspominalo zaczeli naprawde niezle grac i sprawili juz niemalo niespodzianek u siebie i na wyjazdach. Poza tym gracze Minnesoty poza swoim lodowiskiem jakos nie wykazywali wielkiej determinacji i checi zwyciestwa, choc oczywiscie zdarzaly sie wyjatki. Lecz jesli nie beda wystarczajaco zadni zwyciestwa lub po prostu nie dadza rady NYI to oznaczac bedzie, ze jednak nie nadaja sie na PO. Jak dla mnie to spotkanie jak i te Caroliny oraz Buffalo to typowe no bet, gdyz forma i mus zwyciestwa tych zespolow stawia je w mojej opinii mniej wiecej na rowni. Jak dla mnie w miare pewnym typem jest zwyciestwo Anaheim ML, ktore bardzo potrzebuja tego zwyciestwa, by dalej miec mozliwosc awansu do PO, a ich rywal obecnie jest raczej zdecydowanie najslabszy w lidze i widac, ze gracze Lawin myslami sa juz raczej przy nastepnym sezonie, a na tych ostatnich meczach raczej im nie zalezy.
EDIT JuanRoman08, wlasnie Twoje slowa sprawily, ze coraz bardziej wierze w Wild, ale i tak wszystko okaze sie na tafli ;) Zgadzam sie co do typu na remis w Carolinie, Sens ostatnio sa w wysmienitej formie i zachowali szanse na PO, co bedzie dla nich ogromnym bodzcem do wywalczenia kolejnego zwyciestwa.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
slipknot1910, sorry, ale kompletnie sie nie zgadzam z Twoim uzasadnieniem, w sumie jedyne, co przemawia za Wild to walka o PO, bo pisanie o slabej grze Islanders chocby w przeciagu ostatnich kilku spotkan jest spora pomylka. Otoz wlasnie grajac na luzie, co juz kilka osob wspominalo zaczeli naprawde niezle grac i sprawili juz niemalo niespodzianek u siebie i na wyjazdach. Poza tym gracze Minnesoty poza swoim lodowiskiem jakos nie wykazywali wielkiej determinacji i checi zwyciestwa, choc oczywiscie zdarzaly sie wyjatki. Lecz jesli nie beda wystarczajaco zadni zwyciestwa lub po prostu nie dadza rady NYI to oznaczac bedzie, ze jednak nie nadaja sie na PO. Jak dla mnie to spotkanie jak i te Caroliny oraz Buffalo to typowe no bet, gdyz forma i mus zwyciestwa tych zespolow stawia je w mojej opinii mniej wiecej na rowni. Jak dla mnie w miare pewnym typem jest zwyciestwo Anaheim ML, ktore bardzo potrzebuja tego zwyciestwa, by dalej miec mozliwosc awansu do PO, a ich rywal obecnie jest raczej zdecydowanie najslabszy w lidze i widac, ze gracze Lawin myslami sa juz raczej przy nastepnym sezonie, a na tych ostatnich meczach raczej im nie zalezy.
Cozmo sam dobrze zauważyłeś, że Wild, Hurricanes i Sabres są pod presją ale Ducks już pod uwagę nie wziąłeś. Owszem Colorado może i prezentuję się słabo, ale stwierdzenie, że nie chce im się już grać jest raczej przesadzone, osobiście uważam, że to właśnie Anaheim może mieć dzisiaj duże problemy. Zgadzam się że są w formie i PO już naprawdę na wyciągnięcie ręki, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że tak jak i Wild grają na niewygodnym terenie to tym bardziej Kaczorom może dzisiaj być bardzo ciężko. Typ ML ma spore szansę powodzenia ale peffką nie jest, a i nie zdziwiłbym się gdyby Kaczki dziś zaliczyły wpadkę, tego rodzaju mecze są najgorsze z możliwych pozornie najsłabsza drużyna, jednak jeśli o mnie chodzi to twierdzę że słowo &quot;najsłabsza&quot; w NHL nie istnieje bo co będzie jeśli ta &quot;najsłabsza&quot; pokona tą w gazie, mowa o Kaczkach, niespodzianka :?: nie sadzę. Faworyt owszem, ale poprawkę na Lawiny radzę wziąć i ich nie lekceważyć ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Heh w sumie na to czekalem... ^^

Po bardzo dlugiej dyskusji z JuanRoman08 ( pozdrawiam) doszlismy do porozumienia co do jednego meczu...

New York Islanders - Minnesota Wild 1⛔ Ja zdecydowalem sie zagrac na Islanders i opisze po swojemu ten typ, prosze JuanRoman08 nie traktuje tego jak Diss ^^. No wiec do dziela...

Generalnie sprawa jest prosta i oczywista Islanders w PO nie bedzie i to wiedzo wszyscy nie od dzisz. Dzikusy sa wciaz w grze w kolejne porazki oddalaja ich a nie przyblizaja do PO a dzisiejsza ewentualna porazka z Islanders zrobi niezly meksyk w ekipie z Minnsesoty! Co wiecej Islanders zeby bylo smiesznie w okienku transferowym wysprzedali swoje gwiazdy...i co wiecej nie poczynili krokow ku wzmocnieniu swojej ekipy! Obecnie w Islanders mamy kupe mlodzierzy z AHL no i ich gwiazde Kyle Okposo ^^ na niego dzis bardzo licze ???? , pozatym reszta graczy sprawna i wypoczeta ( 3 dni pauzy). Do ekipy gosci wraca dzis Gabornik ale czytalem na stronce dzikusow, ze jego forma nie ejst najwyzsza, nie to zeby ledwo zipial ale po kontuzji ciezko sie wraca do gry w pierwszy meczach...Zabraknie Koivu, ktory jest niewatpliwie jedna z czolowych postacji gosci. Islanders po tym jak nie grali nic i zprzepascili szanse na PO zaczeli wreszcie grac na przyzwoitym pzoiomie, a sciagniecie nowych graczy dalo im kopa. Graja na luzie co widac, mlodzi nie maja presji wiec jest swietna szansa zeby ograli sie przed przyszlym sezonem ;) ponadto Wyspiarze wracaja do swojego Coloseum pieraz pierwszy od 5 Marca. Zapowiada sie niezla amerykanska szopka! ???? 100 darmowych miejsc dla kibicow, darmowe hot-dogi i tak dalej. Atmosfera niczym z festynu, a ponadto kibice licza ze dzis poraz pierwszy od 20 dni zobacza swoich pupili jak rozganiaja dzikusy. Padl argument ze zmeczenie w tej klasie meczu to nie argument, zgadzam sie! tylko ze widzialem wiele meczy w ktorych zmeczenie bralo gore i mimo iz ekipa grala krazkiem to mecz przypominal walenie glowa w mur! Minnesota to nie jest tak mocna ekipa jak Red Wings ktore wozilo sie z Edkami do 59 minuty 1-1 zeby przyspieszyc i walnac dwa gole;) Jednak minesocie blizej do Islanders chociaz sa klase lepsji. Jednak ja dzis stawiam na luz i wypoczetych wyspiarzy, oraz dobre show w NY. Kurs to 2.6 wart uwagi, a Islanders nie juz z takimi jak Dzikusy radzili sobie w swoim Coloseum, a ni chce mi sie wierzyc ze poloza sie na lodzie i oddadza punkty dla Minesoty. Ponadto jesli NYR wczoraj wygrali , to Islander nie moga byc gorsi ;) . Moj typ to New York Islanders 60&#39;

pozdrawiam.

ps. Pedzi zawodnik z Szabla✅ na Pingwinie✅ albo dzis wygra albo Dominik zginie ;) ????
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
slipknot1910, sorry, ale kompletnie sie nie zgadzam z Twoim uzasadnieniem, w sumie jedyne, co przemawia za Wild to walka o PO, bo pisanie o slabej grze Islanders chocby w przeciagu ostatnich kilku spotkan jest spora pomylka. Otoz wlasnie grajac na luzie, co juz kilka osob wspominalo zaczeli naprawde niezle grac i sprawili juz niemalo niespodzianek u siebie i na wyjazdach. Poza tym gracze Minnesoty poza swoim lodowiskiem jakos nie wykazywali wielkiej determinacji i checi zwyciestwa, choc oczywiscie zdarzaly sie wyjatki. Lecz jesli nie beda wystarczajaco zadni zwyciestwa lub po prostu nie dadza rady NYI to oznaczac bedzie, ze jednak nie nadaja sie na PO. Jak dla mnie to spotkanie jak i te Caroliny oraz Buffalo to typowe no bet, gdyz forma i mus zwyciestwa tych zespolow stawia je w mojej opinii mniej wiecej na rowni. Jak dla mnie w miare pewnym typem jest zwyciestwo Anaheim ML, ktore bardzo potrzebuja tego zwyciestwa, by dalej miec mozliwosc awansu do PO, a ich rywal obecnie jest raczej zdecydowanie najslabszy w lidze i widac, ze gracze Lawin myslami sa juz raczej przy nastepnym sezonie, a na tych ostatnich meczach raczej im nie zalezy.
EDIT JuanRoman08, wlasnie Twoje slowa sprawily, ze coraz bardziej wierze w Wild, ale i tak wszystko okaze sie na tafli ;) Zgadzam sie co do typu na remis w Carolinie, Sens ostatnio sa w wysmienitej formie i zachowali szanse na PO, co bedzie dla nich ogromnym bodzcem do wywalczenia kolejnego zwyciestwa.
Cozmo po pierwsze napisałem,że Islanders spisują się w tym sezonie słabo,czyli chodziło mi o cały sezon a nie ich ostatnie mecze.To właśnie jedynym atutem oprócz własnego lodowiska będzie dziś gra na luzie wyspiarzy,ale będzie to prawdopodobnie za mało na zmotywowanych dzikusów, którzy mają większy powód,żeby dać z siebie wszystko i wygrać.Może i Minnesota nie zachwyca na wyjazdach,ale z kim mają potrzebne pkt. zdobywać jak nie z Islanders? Zresztą już raz na początku marca typowałem z ML na Minnesote,że wygrają z rekinami na wyjeździe i się nie zawiodłem,a to dopiero był konkretny rywal.Myślę,że dziś również dadzą powody do radości tym,którzy na nich stawiali.
Ale to moje zdanie.Typ na kaczki też jest niezłym pomysłem.Pozdrawiam i życzę powodzenia!!
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
WITAM, mnie bardzo ciekawi spotkanie Carolina Hurricanes - Ottawa Senators a tutaj skłaniał bym się ku OTTAWIE, zapewne spotkanie na wyrównanym poziomie, a OTTAWA od kilku spotkań prezentuje dobrą formę. Lubię i obserwuje ten zespół. Tak więc bez głębszych przemyśleń stawiam na OTTAWE :spokodfhgfh: Kurs 2.95 ???? ⛔
 
bartonek 1

bartonek

Użytkownik
:hokej: | St. Louis Blues - Vancouver Canucks | :hokej:
Typ: Vancouver Canucks
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365

Analiza: jest to moja pierwsza analiza w tym dziale. ;) Analizie poddałem spotkanie ostatniej drużyny dywizji centralnej z drugą drużyną dywizji północno-zachodniej. St. Louis praktycznie nie ma już szans na grę w PO. Vancouver mają 8 pkt. przewagi nad trzecią drużyną z Edmonton i jeden mecz w zapasie - są jak widać zdecydowanie bliżej awansu do playoffs. Goście są dziewięć miejsc wyżej od gospodarzy jeśli chodzi o ranking ofensywy i mają osiem oczek przewagi w rankingu defensywym - dodając do tego fakt że Canucks są na 11 miejscu w tabeli ogólnej (Blues - 21), możemy jednogłośnie stwierdzić kto jest lepszą drużyną. Siedem dni temu w bezpośrednim starciu, St Louis przegrali 0:3. Bilans ostatnich sześciu spotkań: goście - miejsce czwarte; gospodarze - miejsce siedemnaste. Warto również dodać że Blues zagrają bez czterech graczy. Myślę że Canucks będą chcieli zachować &#39;bezpieczną odległość&#39;, przyłożą się i wygrają ten teoretycznie łatwy mecz, jedną-dwiema bramkami. Pojawia się tylko jedno pytanie: co z zasadą, która mówi że drużyny które nie mają już szans na awans, grają dużo lepiej i wygrywają z lepszymi przeciwnikami tylko po to, żeby jednak sobie i kibicom udowodnić że jednak potrafią grać? ????​
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Witam. Chciałbym odnieść się do powyższego typu a konkretniej do analizy przeprowadzonej przez Ciebie. Nie zgadzam się z nią zupełnie. Według mnie informacje które podałeś są nie na miejscu a tabela jaką się pokierowałeś niezgodna z rzeczywistością. Jest wprost przeciwnie jak napisałeś. Louis ma 2 punkty straty do miejsca premiowanego awansem. Co do kontuzji to owszem są 4 ale według mnie nie będą one miały większego wpływu na wynik spotkania z Vancouver. Szczerze powiedziawszy ja spodziewam się w dniu dzisiejszym a właściwie w nocy wygranej Nutek. Już nie jednokrotnie zespół w tym sezonie pokazał że potrafi zabierać punkty najlepszym (San Jose czy Calgary). Co prawda forma Canuks w ostatnich spotkaniach jest zadziwiająca (to samo chyba mogę powiedzieć o nutkach które przespały początek i środek sezonu). Myślę że dziś Loungo i jego koledzy po zaciętym boju zejdą z tafli pokonani.
Mój typ: St Louis ML kurs. 1.95 ✅
 
bartonek 1

bartonek

Użytkownik
@mariuszxxx6: korzystam z tabeli na bet365 i BAH. Wydaje się że są one całkowicie aktualne. Wg. moich informacji Blues zajmują piąte miejsce w dywizji centralnej z 77 pkt., a przed nimi: Nashville (78 pkt.), Columbus (83 pkt.), Chicago (89 pkt.), Detroit (107 pkt.). Co do graczy, rzeczywiście nie powinno mieć to większego znaczenia, ale zawsze warto o tym wspomnieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom