>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
mor7al 0

mor7al

Użytkownik
patrzysz na nie te dane co trzeba, tutaj http://www.nhl.com/ice/standings.htm?season=20082009&amp;type=CON widać jak na dłoni że to St. Louis ma 2 punkty straty do miejsca premiowanego gra w PO.
Mój typ na ten mecz to również wygrana St. Luis ML✅, jednak główny typ na dziś kierowałbym na spotkanie Philadelphi z Florida.
Pantery będą dziś grać drugi dzien z rzędu, po wczorajszym męczącym spotkaniu z Szablami. Dziś będa grać na trudnym terenie z Lotnikami. Philadelphia obecnie jest na fali, wygrywa mecz za meczem, oczywiście kiedyś ta passa sie musi skończyć, jednak jak dla mnie na pewno nie dziś.
Propozycja na dzisiejszą noc:
Philadelphia - Florida Philadelphia 60&#39;⛔

Dodatkowo myślę zagrać na Rangersów. Podejmować oni będą słabszą Atlantę, grającą ostatnio niezbyt ciekawy hokej. Rangersi obecnie mają 86 pkt i póki co mieszczą sie w PO, jednak wciąż ta pozycja nie jest pewna, dlatego muszą walczyć o każde punkty.
Atlanta - N.Y. Rangers Rangers 60&#39;⛔

Dodatkowo zagram na Edmonton⛔ i Columbus✅ oraz jak dla mnie wiele prawdopodobny under w meczu Sharks z Nashville✅, jednak tutaj bez przykrótkich analiz ????

najbardziej chyba zaskoczony jestem przegrana Rangersow.. trzecia tercja znaczna przewaga Atlanty...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam jak juz sie tak panowie rozpedzacie, to i ja wrzuce dla slowa od siebie w wartosciowej analizie, jak dla mnie na dzis to...

Philadelphia Flyers - Florida Panthers 1⛔

Dzis mecz mojej ulubionej druzyny czy Flyers. Lotnicy sa na pelnym gazie, lapiac przed PO forme, z meczu na mecz podkrecaja tepo co widac w ich wynikach, uwazam ze od pewnego czasu graja naprawde porzadnie i na rownym poziomie. Dzis mecz moze nie az tak wazny ale wart uwagi bo kurs bardzo przyzwoity jak na takie prawdopodobienstwo trafienia. Expekt proponuje 1.85! Lotnicy maja bardzo ladny kalendarz ostatnich dni czego nie mozna powiedziec o Panterach! Dzis zagraja 3 mecz w ostatnich 4 dniach i dobrze im nie wroze...Wczoraj byli na 14 miejscu ale ich forma i porazka z Szablami przy prowadzeniu 1-3 zrobila niezly meksyk w teami z Florydy. Pantery musza wygrywac ale sadze ze dzis im sie nie uda i nie dadza rady kondycyjnie. Lotnicy to za dobry team jak na Pantery. Problem w tym ze Lotnicy graja strasznie agresywnie przez co lapia duzo glupich kar, jednak sadze ze dzis Pantery nie stawia duzego oporu, a lotnicy ktorzy maja PO w kieszeni zagraja na poziomie nie godzacym w bilety publiki, ponadto jutro maja wolne wiec mozna dzis zagrac pod publike i zrobic widowisko. Dzis na lodzie nie zabraknie Jeff Carter , Simon Gagne, Martin Biron, oslabienie w Lotnikach to Center Danny Briere ktory zaliczyl ladna asyste w meczu z Diablami, z powodu kontuzji bedzie wykluczony dzis. Sadze ze ladnie grajacy dla oka i publiki Lotnicy dzis pogonia Pantery! Moj typ Flyers 60&#39;

pozdrawiam.

Napewno jeszcze zagram na Columbus Blue Jackets✅ ale analize zamieszczo (albo i nie) wieczorem ^^ ;)

Leci Lotnik do Montrealu w Niebieskiej Kurtce ????

EDIT: Kiedys ten watek byl naprawde fajnym i przejrzystym dzialem na tym forum, gdzie niegdzie byl balagan ale tutaj zawsze byl porzadek! Trzymajcie ludzie poziom albo najlepiej odejdzcie wszyscy ktorzy sie pobrali nie wiadomo skad i wnosza tylko faos ze nic sie nie da tu przeczytac...

Vader// Tak źle nie jest. Posty, które nic nie wnoszą staram się usuwać na bieżąco. Myślę, że temat ma się całkiem dobrze ;)
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
No to może i ja coś skrobne :p
Nashville Predators - San Jose Sharks
Typ: 1
Kurs: 2.65✅
Dziś w nocy stan Tennessee odwiedzą Rekiny z San Jose. Tym razem jednak swój wybór skieruję na Nashville. Głównym powodem, przez który wybrałem właśnie ich jest układ tabeli. Rekiny mają pewne miejsce w PO, przewodzą konferencji zachodniej, natomiast ekipa z Nashville jest jedną nogą w PO, a drugą za burtą. Seria trzech porażek pod rząd i tylko 2 punkty dzielące ich od top 8 z pewnością doda im pewności siebie i odpowiednio zmotywuje. Nashville grające u siebie potrafi zaskakiwać (8:0 z Detroit, 5:3 z Chicago, czy nieudane 2:7 z Atlantą). Rekiny jako, że mogą być pewne PO nie powinny zagrać pełną parą. Należy też wspomnieć, że w tym sezonie nie są oni taką &#39;maszyną do zabijania&#39; na wyjazdach jak przed rokiem ????
Dlatego też swoje nadzieje na zarobek pełen emocji pokladam w Nashville Predators✅ ????
Ale kuponik i tak padł na lotnikach i rangersach xd
-------------------------------------
Może ktoś to jakoś skomentuje?? ????
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dallas Stars vs LA Kings
Typ: Dallas 60&#39; @ 2,00⛔

Gwiazdy potrzebują tych punktów jak nigdy. Albo wóz albo przewóz. Jest to praktycznie ich ostatnia szansa i myśle że warto zaryzykowac. LA też mają jakieś tam szanse na 8 miejsce , ale już chyba w to nie wierzą bo straty jest sporo. Większosci zostało juz tlyko 9 kolejek !! Dallas teraz rozgzywa 3 mecze u siebie. Pierwszy im nie wyszedł bo przegrali z Orkami 5:2 ale z LA już muszą. W przypadku dzisijeszej ich przegranej na 90 % jest papa Dallas , może w 2010. Jako że teraz LA i ciągną złą passe bo nie umieją conajmniej od 3 meczy wygrac. LA w 3 ostatnich meczach LA strzelilo 2 bramki , tracąc 10 , leciutki kryzys jest. Mimo że Dallas ma podobny problem to myślę że to dzisiaj wlasnie gospodarze wygrają te spotkanie jednocześnie zyskując wieksze nadzieje. Jako że pojedynki miedzy tymi drużynami bywają wyrównane to dzis Stars powinni sobie spokojnie poradzic , zwłaszcza ze spotkanie jest warte swieczki ;]
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dziś 2 mecze w których bardzo dobrym rozwiązanie byłaby wygrana gospodarzy.St.Louis i Nashville bardzo potrzebują punktów by awansować do PO,odwrotnie goście tj San Jose i Vancouver którzy mogą przegrać.:-D
St.Louis-Vancouver 1 2,55 ✅
Dziś w St.Louis miejscowi Bluesmani podejmują Orki z Vancouver,gospodarze zajmują 9 pozycje na zachodzie i mają tylko 2 punkt straty do 8go Edmontonu.Ekipie Blues do rozegrania zostało tylko 9 spotkań w tym 3 na własnym lodzie,dziś podejmują ekipę Z Vancouver i jeśli jeszcze marzą o Playoffach w tym sezonie to ten mecz powinni za wszelką cenę wygrać.Ekipa gości na własnym lodzie wygrała kolejno 11 spotkań ale na wyjazdach już nie są tacy mocni bo przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań,Gospodarze odwrotnie wygrali ostatnio 4 z 5 spotkań na własnym lodzie,ostatnio też ograli Flames 3-2 na wyjeżdzie.Wg mnie faworytem są gospodarze którzy za wszelką cenę będą chcieli zdobyć punkty przybliżający ich do tegorocznych PlayOff.

Nashville-San Jose 1 2,80
✅
Kolejne bardzo ważne spotkanie,gospodarze mają tylko 1 punkt straty do 8 miejsca na zachodzie,dziś na własnym lodzie podejmują Rekiny z San Jose.Gospodarze w ostatnich 5 meczach zdobywali punkty,Goście w ostatnich 7 wyjazdowych spotkaniach przegrali 5 razy wygrali 2 razy.Dziś wg mnie faworytem są gospodarze,w ekipie gości jest wiele kontuzji ,nie zagrają Clowe 22+30,Blake 10+33,Grier 10+12 oraz kilku mniej znaczących hokeistów,nie wiadomo czy zagra kapitan Rekinów P.Marleau 37+33 który nie grał w ostatnim spotkaniu,U gości w bramce zagra dziś rezerwowy bramkarz B.Boucher.Wg mnie gospodarze powinni dziś wygrać,w zespole gości jest wiele kontuzji,niedługo PO więc dziś nie będą walczyć na 100% swoich możliwości,raczej odpuszczą i nie będą chcieli nabawić się niepotrzebnych urazów w walce z zespołem który bardzo potrzebuje punktów by awansować do PO.
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
wczoraj nieudana gra
pittsburgh - calgary 1 ✅
colorado - anaheim 2 ✅
chicago - sjs ⛔
nie spodziewałem się, że rekiny mogą tutaj przegrać. Ale to sport i wszystko może się zdarzyć.

Filadelfia
- Florida
Miejsce w tabeli 6. do 15. Gospodarze ostatnie 3 wygrane z rzędu (i to z nie byle kim, bo z Pittsburgh i NYD). Na swoim terenie rzadko kiedy sprawiają niemiłe niespodzianki i zazwyczaj zdobywają po 4-5 bramek (z wyjątkiem tych gorszych dni - po 1). Tracą prawie zawsze po 2. Florida na wyjeździe gra w kratkę. Zdarzają się wygrane, ale tylko zz drużynami z końca stawki. Częściej zjeżdżają z lodu pokonani. Bramki zdobyte to średnio 3, stracone 4. Myślę, że Flyers będzie chciało kontynuować swoją serię zwycięstw, a tym bardziej dlatego, że grają przed własną publicznością. Kurs na gospodarzy to 1:45.

Atlanta - New York Rangers
Gdzie znajdują się gospodarze to każdy wie, a dla tych którzy zapomnieli przypominam, iż jest to miejsce 27. Z kolei ich dzisiejsi przeciwnicy plasują się na miejscu 12. Atlanta u siebie gra dobrze i często zwycięża (czy to Calgary czy może Washington). Na własnym terenie zdobywa także dużo bramek - 4, czasami mniej. Traci 2 lub 3. Nieźle to wygląda na papierze, ale dzisiaj na lodzie będzie inaczej. NYR zwycięży (tak jak zrobiła to ostatnio drużyna DRW).
Na wyjeździe Rangersi grają różnie. Bramki wyglądają następująco: stracone zwykle 3, a strzelone 2 - 3. Ciężki mecz czeka NYR, ale mam nadzieję, że uda się zwyciężyć. Kurs 1.75

pożyczyłem sobie typ Shen :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Widzę sporo ciekawych wpisów w temacie, dużo się dzieje i dobrze.
Krótki komentarz co do dzisiejszych meczy ode mnie, jest już późno więc pewnie niewiele osób skorzystało by z jakiejś analizy więc podzielę się tylko swoją opinią ogólną. Swoje pieniążki zainwestuje dziś prawdopodobnie w zespół z Nowego Jorku czyli Rangers, którzy ostatnio przede wszystkim zaczęli strzelać bramki i stwarzać okazje strzeleckie. To bardzo ważne dla tego zespołu który w pewnym momencie był jedną z najgorszych ofensyw w lidze a ma w swoim szeregu nietuzinkowych hokeistów więc nie była to normalna sytuacja. Dobra defensywa i ciągle poprawiający się bilans strzelecki powinien pozwolić dziś Strażnikom na pokonanie ATL która po dosyć długiej serii zwycięskiej (zaskakującej jak zwykle w ich przypadku) w tej chwili wracają raczej do normy i powoli chyba myślą już o wakacjach które dla nich zbliżają się dużymi krokami.
Co do wpisów już znajdujących się w temacie to kompletnie nie rozumiem zbytniego optymizmu w typowaniu na zwycięstwo STL w pojedynku z Vancouver Canucks, ok St Louis walczą jeszcze o play offy ale i VAN ma jeszcze coś do udowodnienia bo mają szansę na zajęcie pierwszego miejsca w dywizji (przed Calgary Flames), bardziej na to spotkanie pasuje mi under 5,5 goals aczkolwiek całkowicie Blues nie przekreślam.
Za całkiem uzasadnione zaś uważam głosy w temacie, mówiące o tym że do &quot;niespodzianki&quot; może dojść w spotkaniu NAS - SJS, &quot;rekiny&quot; dosyć mocno wyeksploatowane zaś Nashville tak jak już pisano, mocne na własnym lodzie i solidnie pracujące na bandach i w obronie, jeśli SJS zabraknie polotu w tworzeniu akcji ofensywnych to mecz może być bardzo wyrównany i finalnie duże szansę na zwycięstwo mogą mieć Predators.
Podzielam również zdanie XAEL&#39;a a właściwie jego typ na zwycięstwo Dallas, według mnie gwiazdy ostatnio przegrywały owszem ale miały bardzo mocnych przeciwników z bardzo dobrymi bramkarzami, dziś zdecydowanie ekipa do &quot;pobicia&quot; i we własnej hali Stars powinni z tego skorzystać.
Pozdrawiam i życzę wygranych ????
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
Moje typy niestety zawiodły, ale dzięki Shenowi jestem dalej w grze ????
Trochę za bardzo uwierzyłem w możliwości Rangersów, a także nie doceniłem gry Atlanty na własnym lodzie i tak się to skończyło.

Co do Filadelfii to bardzo mnie zaskoczyła, choć mogłem podejrzewać, że Nashville łatwo skóry nie sprzeda. Ale to gra i trzeba ryzykować. Następnym razem będzie lepiej :jezora:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Moje typy niestety zawiodły, ale dzięki Shenowi jestem dalej w grze ????
Trochę za bardzo uwierzyłem w możliwości Rangersów, a także nie doceniłem gry Atlanty na własnym lodzie i tak się to skończyło.

Co do Filadelfii to bardzo mnie zaskoczyła, choć mogłem podejrzewać, że Nashville łatwo skóry nie sprzeda. Ale to gra i trzeba ryzykować. Następnym razem będzie lepiej :jezora:
Takie rzeczy to w swoim temacie wpisuj , tu jest dział NHL a nie &quot;co mi siadło a co nie&quot; ,w tym temacie przy podanych analizach poprzez edycje dodawaj &quot;plus&quot; lub &quot;minus&quot;.

Na dzisiaj 6 spotkań i może być naprawdę ciekawie :

 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jako, że mało konkretnych informacji jest o tej godzinie to podrzucę tylko moje spostrzeżenia, a konkrety pojawią się jak zwykle późnym wieczorem.

Washington - Tampa
Nie jestem w stanie odpowiedzieć kto dziś zagra w bramce. Ramo wczoraj bardzo przyzwoicie zagrał w Montrealu, ale ostatnio McKenna również pokazał się z dobrej strony. U gospodarzy raczej na pewno Jose wyjdzie jako podstawowy. Dość ciekawie wygląda tutaj typ na over w meczu czy też drużynowo na Caps. Jednak wstrzymam się do uzyskania jakiś konkretnych informacji. Może także Nicklas dziś w końcu coś strzeli, ale to się przekonamy wieczorem.

Buffalo - Toronto
Bez dwóch zdań na pierwszy rzut oka rzuca się typ na handi w kierunku gospodarzy. Dlaczego? A bo w końcu po miesięcznej przerwie ma wrócić do składu Miller, który jest nie kwestionowanym nr 1. Ostatnia wygrana z Floridą, gdzie przegrywali 1-3, a wygrali 5-3 na pewno dodała im pewności siebie i wiedzą, że można jeszcze walczyć o PO. Czy powrót Millera będzie jak powrót Martina do NJ? Możliwe, że wiedząc, że mają klasowego bramkarza za sobą mogą wejść na wyższy poziom. O Toronto wiadomo tylko tyle, że nie będzie Gerbera zawieszonego na 3 spotkania. Joseph ostatnio popis w meczu z Caps, ale chyba jeszcze nie jest w stanie zagrać dwóch super spotkań z rzędu.

To są dwa szlagierowe dla mnie i którymi bardziej się zainteresuję mecze co do pozostałych to widzę over raczej pewny w Detroit i Colorado. W ML można próbować Jastrzębie, które widać, że się obudziły i zaczynają grać powoli swój poziom.

Konkrety już wieczorem!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington - Tampa
Nie jestem w stanie odpowiedzieć kto dziś zagra w bramce. Ramo wczoraj bardzo przyzwoicie zagrał w Montrealu, ale ostatnio McKenna również pokazał się z dobrej strony.


Potwierdzona na 99 % informacja że dziś w bramce Tampa Bay wystąpi Mike McKenna

Dziś powrót do bramki Sabres zaliczy Ryan Miller , ciekawe jak zaprezentuje się po takiej dosyć długiej przerwie, różnie to bywało wcześniej z tymi &quot;powrotami bramkarskimi&quot; ale myślę że taki wyga jak Miller doda dużo pewności grze obronnej Buffalo
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Jest ktos w stanie podac ewentualne braki w skladach ne mecze Detroit - NY Islanders oraz Washington - Tampa. Z gory dzieki
 
shen 408

shen

Użytkownik
http://www.cbssports.com/nhl/injuries
DET
Andreas Lilja D Concussion, knee IR. Out indefinitely
NYI
03/23/09 Freddy Meyer D Groin IR. Out until at least late March
03/23/09 Andy Sutton D Foot IR. Out until at least late March
03/16/09 Sean Bergenheim LW Groin Out until at least late March
03/07/09 Trent Hunter RW Ankle Out for the season
03/22/09 Kurtis McLean RW Leg Out indefinitely
03/22/09 Doug Weight C Knee IR. Out until at least late March
01/20/09 Rick DiPietro G Knee IR. Out for the season
01/27/09 Mike Sillinger C Hip IR. Out for the season
TBL
03/24/09 Marek Malik D Lower body Out until at least late March
03/22/09 Cory Murphy D Foot Out until at least mid-April
03/23/09 Mike Smith G Concussion IR. Likely out for the season
02/19/09 Andrej Meszaros D Arm IR. Out for the season
02/19/09 Paul Ranger D Undisclosed IR. Out for the season
WSH
03/24/09 Boyd Gordon C Finger IR. Out until at least early April
02/13/09 Brent Johnson G Hip IR. Out until at least late March
02/05/09 Chris Clark RW Wrist IR. Out for the season
03/24/09 Donald Brashear LW Knee Questionable for March 27 vs. Tampa Bay
03/22/09 Quintin Laing LW Spleen Likely out for the season
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Po dokładniejszym przyjrzeniu się dzisiejszej kolejce i formie zespołów biorących udział w dzisiejszych zmaganiach, dosyć ciężko jest wskazać jakiś atrakcyjny typ, kursy są dosyć dobrze wyważone i na faworytów typu Washington czy Detroit po prostu nie opłaca się grać (chociaż prawdopodobnie swoje mecze wygrają).
Z kursów i typów na zwycięstwo, najbardziej przekonującym jest chyba typ na win Vancouver Canucks, niezwykle osłabiona i całkowicie już odpuszczająca ten sezon ekipa Colorado Avalanche z pewnością nie będzie walczyć z taką zaciekłością jak VAN (ta ekipa ma wciąż szansę na zajęcie pierwszego miejsca w swojej dywizji). Trzeba jednak brać poprawkę na to że dziś w bramce VAN ujrzymy nie Luongo a Jasona Labarbere, a jest to bramkarz zdecydowanie gorszy i na dobrą sprawę nie wiadomo jak się zaprezentuje. Dosyć rozsądny wydaje się tutaj over ale i to nie koniecznie bo Canucks dysponują wieloma atutami obronnymi.
Moim typem na dzisiejszą noc będzie (z dużym prawdopodobieństwem lecz zależy to jeszcze od potwierdzenia informacji że w bramce zagra Martin Brodeur) under 1,5 goal w pierwszej tercji meczu CHI - NJD. Tutaj uzasadnienie będzie krótkie, w obu bramkach naprawdę dobrzy goalie (Martin Brodeur oraz Nikolai Khabibulin) ze strony NJD dodatkowo jedna z lepszych obron ligi za którą przemawia doświadczenie i zgranie, u Chicago z obroną trochę gorzej ale nie przeszkodziło to w fakcie że na ostatnie 5 gier obu zespołów aż 4 razy padał wynik underowy (5.5 goals) zaś na ostatnie 5 gier w Chicago (tak jak ta dzisiejsza) wszystkie 5 kończyło się underem. Widać więc wyraźnie że obie ekipy dosyć mocno ścierają się w tercji środkowej co w wyniku daje dosyć duża spięć bandowych a mało scoring chance , dodając do tego wspomnianych bramkarzy szykuje się tu under, z uwagi zaś na możliwe zmęczenie ekipy Devils atrakcyjnym wydaje mi się właśnie ten typ który podałem.
EDIT : Martin na 99 % w bramce, under zagrany ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets (ML) ⛔
Typ : Columbus Blue Jackets
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Analiza: Ostatni raz do fazy Play Off , zespół St Louis Blues awansował 5 lat temu, od tamtej pory ta ekipa nie była wielką siłą w NHL. W tym sezonie również nie należą do czołówki ale wciąż mają szansę powrócić do elity NHL i po pięciu latach przerwy powalczyć o Puchar Stanleya w drugiej fazie rozgrywek. Warunek jest prosty, trzeba dziś pokonać Columbus Blue Jackets, czy tak się stanie i czy Blues dadzą rade to zrobić ? Moim zdaniem nie
A co w ekipie Columbusu ? Blue Jackets są dużo bliżsi play offom niż ich dzisiejsi rywale aczkolwiek nadal nie mogą być niczego pewni, jednak ich bardzo dobre występy w drugiej części tegorocznego sezonu zasadniczego pozwoliły ekipie CBJ wzbić się na wyżyny i realnie myśleć już teraz o grze w fazie PO. Na zachodzie już jakiś czas temu zrobił się spory &quot;tłok&quot; i kolejka , myślę że Blue Jackets wykorzystają taki właśnie stan rzecz i ostatecznie ujrzymy ich w rozgrywkach po sezonie zasadniczym.
Blues i Blue Jackets to oczywiście rywale z Dywizji Centralnej co nadaje tej konfrontacji smaczki dodatkowe, koncentrując się na ostatnich poczynaniach zespołu St Louis trzeba przyznać że ekipa ta umie grać mając przysłowiowy &quot;nóż na gardle&quot;, ostatnie trzy mecze tej drużyny to właśnie granie o być albo nie być i o dziwo Blues poradzili sobie doskonale w sytuacji w jakiej zostali postawieni, pokonali bardzo silne ekipy jak Vancovuer , Calgary oraz troszkę słabsze LA. Teraz STL pozostało 8 meczy do końca sezonu zasadniczego, w tym dwa mecze na własnym lodzie które są priorytetem bo wiadomo że u siebie zawsze łatwiej o punkty. Myślę że ta presja którą już od jakiegoś czasu ciąży na tym zespole w końcu zadziała negatywnie i Blues się spalą. Może już dziś w spotkaniu z rywalem który ogólnie ma się bardzo dobrze.
Columbus Blue Jackets ostatni miesiąc gry mogą zapisać zdecydowanie na konto tych pozytywnych okresów tegorocznego sezonu. Powróciła dobra forma Stev&#39;a Masona (zaliczył już w tym sezonie 10 SO, świetny ostatni występ w meczu przeciwko Calgary) i ogólnie z ostatnich 9 gier aż 7 Columbus wygrał co pozwala mu w tej chwili zajmować 6 lokatę na Zachodzie. Oczywiście ostatnie dobre wyniki nie są zasługą tylko i wyłącznie bramkarza CBJ, ktoś przecież zdobywa bramki i tu polecam zwrócić uwagę głównie na trójkę zawodników ; Manny Malhotra, Rick Nash i Kristian Huselius - to trio w ostatnim spotkaniu przeciwko Calgary Flames (5-0 zwycięstwo) siało wręcz popłoch w niezłej przecież defensywie zespołu kanadyjskiego. Głównym katem był w tamtym meczu Malhotra ale cała trójka potrafi strzelać ładne gole o czym mam nadzieje dziś przekona się zespół St Louis Blues. A co cieszy najbardziej w ostatnich poczynaniach CBJ ? W meczu z Calgary strzelali oni bramki w grze w przewadze, a do tej pory była to pięta achillesowa tego zespołu. Blue Jackets wciąż są jedną z gorzej grających w PP zespołów ligi aczkolwiek ostatnie spotkanie z Calgary pokazuje że na treningach poprzykładano się w końcu do tego elementu i daje to nadzieje że w przyszłych meczach (i w tym dzisiejszym) Columbus będzie wykorzystywał nadarzające się okazje w Power Play.
W bramkach obu zespołów Mason&#39;owie, czyli humorystycznie rzecz biorąc The Mason Family ???? Górą w tym sezonie i chyba już ogólnie jest młodszy z tej dwójki zawodnik Columbus Blue Jackets, Steve z GAA 2.18, jednak jego przeciwnik Chris nie jest bramkarzem słabym (GAA = 2.42). Oba team&#39;y potrafią mocno bronić dostępu do swoich bramek i raczej ostro obchodzą się z przeciwnikami dlatego spodziewam się tu raczej wyniku underowego (także ze względu na goalie dziś występujących)
Niepokojącym faktem może być dla niektórych to że St Louis wygrało 5 z ostatnich 6 meczy z Columbusem, zaś na własnym lodzie z ostatnich pięciu gier St Louis wygrało wszystkie konfrontacje z Blue Jackets. Dla mnie jednak jest to dodatkowy czynnik przemawiający za przełamaniem tej &quot;dziwnej&quot; serii. Jeśli tylko &quot;Niebieskie Kurtki&quot; przemogą swoją ogromną niemoc strzelecką w grach w przewadze to o wynik można być spokojnym​
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis kolejna nocka zmagan NHL dzis mamy kilka fajnych spotkaj:
Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 1ML
Dzis w sumie replay z wczoraj, tylko tym razem to Niebieskie Kurtki beda goscic u siebie Louis Blues...Wczoraj po zacieklej walce mielismy wygrana Blues. Jednak Columbus nie zaprezentowal sie az tak zle...wkoncu podgonil z 3-1 na 3-3. Dzis ma szanse na kolejne punkty ktore mu bardzo sie przydadza, gdyz 86 nie gwarantuje jeszcze PO chociaz jest juz tak blisko, dzisiejsze wzyciestwo najlepiej w regulaminowym czasie dalo by znaczacy konfort druzynie gospodarzy. Goscie to 81 oczka i takze punkty bardzo potrzebne gdyz PO jest juz bardzo realne...Jednak sadze ze dzis punktow nie zdobeda...Moj typ Columbus WIN!

Detroit Red Wings - Nashville Predators 1
Tutaj wiem ze zostane zlinoczwany bo kurs zalosny ale ... ;) granie na Red Wings sie nie oplaca kompletnie ostatnio gdyz oni wola sie nie poobijac przed PO zbytnio, lepiej teraz olac a grac zacieklej w PO, jednak...dzis bede liczyl na chec odwetu Red Wings na Nashville za lansko 8-0 kilka kolejek temu. ..Detroit tez moglo by cos wygrac gdyz porazka z NYI bylo moze nie tyle zaskoczeniem co pokazaniem ze olewaja juz tez ostatnie mecz... Jednak z NYI 0-2 to nie 8-0! Dzis sodze ze zagraja dla publiki. Ponadto Nashville strasznie sie wczoraj meczylo ze slabiutkimi Kingsami! Sadze ze dzis przegraja z Detroit...Moj typ Red Wings 60&#39;
Po kursach z Unibet mamy ako 2.48 wiec nie jest zle! ;)

Edmonton Oilers - Minnesota Wild 1ML

No i na koniec ale juz oddzielnie Edki ktore machaja kijami po PO ze zmiennym szczesciem jednak, dzis Minnesota troszke zemczona bo ma niezle turne po Ameryce;) Edki ladnie uporalay sie ostatnio z Kaczkami wiec sadze ze dzis uporaja sie z Minnesota, oba zespoly potzrebuja punktow tym bardziej walka wydawac sie bedzie zaciekla! Moj typ Edki WIN!
Unibet proponuje 1.65ML mozna zagrac odzielnie znajac juz wyniki dwoch wczesniejszych albo zaryzykowac i wrzucic do ako (4,06) ;)
pozdrawiam.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
Typ: 1 @ 1,72 expekt ✅
Typ: ANA -1,5 goals(handi) @ 2,10 expekt ✅

Jedyny mój typ na dziś. Realny jest jeszcze over 5,5 w meczu OTT - TBL ale kurs taki sam jak tu a uważam że te spotkanie pewniejsze. Kolejek coraz mniej , większa presja. Jendak dzisiaj zadanie dla kaczek do trudnych zaliczac się nie powinno. Fakt że w NHL każdy może wygrac z każdym , ale dla mnie nie w tym wypadku , kiedy Ducks muszą zwyciężyc. Wiedzą że mogą z lawinami wygrac bo już to niedawno zrobili gromiąc Colorado w ich hali 7:2. Ostatnimi czasy Colorado nic nie gra , 6 porażek z rzędu. Widac że nie ich forma teraz nie zachwyca. Ale trudno się dziwic teraz w swojej kadrze operują jeszcze niebardzo doświadczoną młodzieża. Jest tam również od groma kontuzji. R.Salei , P.Stastny , D.Tucker ,W.Wolski, M.Svatos są na questionable i ich występ nie jest pewny. A dla mnie są to zwodnicy aktualnie najskuteczniejsi z COL i ewentualny ich brak będzie nie małym osłabieniem. Od dłuższego czasu nie gra też juz Sakic, Foote , Cumiskey , Tjanqvist , Stuart. Biorąc pod uwage już sam skład jestem w stanie śmiało stawiac na kaczki. Dodatkowo jak już wczesniej pisałem dla Anaheim liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. Obie drużyny grały też wczoraj , ale tutaj już zmęczenie nie bedzie grac roli. Ducks zdają sobie sprawe w jakiej są sytuacji. Dodatkowo jeszcze grają u siebie. Wczoraj przegrali z Edmonton bardzo ważny mecz to dzisiaj muszą odrobic punkty stracone wczoraj. Pewnosc tego typu wycenie nawet na (9,5/10). GO GO Ducks!
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim - Colorado
Typ:1
Kurs:1,7
Bukmacher: betfair
Analiza:

Już tej nocy dojdzie do arcyważnego meczu, tyle że tylko dla jednej drużyny.Mowa tu o gospodarzach którzy do końca będą musieli walczyć o awans do play off.

Na dziś Anaheim jest 10 na zachodzie a jak wiadomo do play off awansuje 8 najlepszych ekip.Do bezpiecznego 8 miejsca tracą jedynie 2 punkty.
Ducks to dziwna drużyna - oglądałem ich sporo razy w tym roku i grają na prawdę dobrze a czasami nawet bardzo dobrze ,jednak cierpią na wprost chroniczne marnowanie przewagi/znakomitych sytuacji.W każdym meczu mają przewagę a kończy się to albo porażką albo wymęczoną wygraną po dogrywce.
W ostatnim meczu, grając przeciwko Edmonton mieli miażdżącą przewagę(w celnych strzałach 50-22) a i tak przegrali.
Dziś mam nadzieje że w końcu zagrają tak ja potrafią, a że potrafią pokazali w niedawnych meczach z Phoenix(6-2) i właśnie z dzisiejszymi gośćmi, których rozwalili 4 dni temu na ich lodowisku 7-2

Co można powiedzieć o Colorado....tylko tyle że szans na play off nie mają i przegrywają mecz za meczem.Czasami po takich seriach i po takim laniu jak dostali od Ducks 4 dni temu, drużyna przełamuję się ,mam jednak nadzieje że dziś to nie nastąpi i Anaheim Ducks wygrają i to wygrają w regulaminowym czasie.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Philadelphia - Boston ( 3 - 4 )
Typ : Over 5,5 (1,80) ✅
Obie druzyny ostatnio notuja Overy. Szczegolnie Phila u siebie lubi postrzelac i czesto w tym sezonie strzelali wiecej niz 4 bramki. Boston w ostatnim meczu strzelil 7 bramek w Toronto. Mecz moim zdaniem na wymiane ciosow, czyli kto wiecej strzeli a nie kto mniej straci...
Niedzwiadki ostatnio daja swoim rywalom postrzelac. W 4 ich ostatnich spotkaniach srednia 38 strzalow przeciwko jest dosc imponujaca. Chyba wszyscy mobilizuja sie na ta ekipe. Dzisiaj nie powinno byc inaczej.
Obie druzyny PO maja raczej zapewnione. Philadelphia jest na 4 miejscu w swojej konferencji i na pewno chca na nim pozostac bo daje im to mozliwosc gry w cwiercfinale z przewaga swojego lodowiska.
Licze dzisiaj rowniez na to ze padnie sporo bramek w PP.
Boston w dwoch ostatnich meaczach strzelil w przewadze 4 bramki.
Philadelphia pod tym wzgledem sie troche zaciela i dzisiaj licze na 1,2 bramki w tym elemencie gry.
Dzisiajsi bramkarze :
(PHI) Niittymaki A. ( GAA 2,75 | 0,912 % )
(BOS) Thomas T. ( GAA 2,11 | 0,931 % )
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam, po wczorajszej nocy normalnie odechciewa sie czlowiekowi grac;) ...ale tak bywa i dzis z usmiechem na twarzy wraca do NHL ;D Dzis w sumie same &quot;siekiery&quot; bo 3 mecze w ktorych zdazyc moze sie wszystko... Jednak ja na dzis wybralem sobie:
Phoenix Coyotes - Dallas Stars 2ML
Jest to mecz w sumie o nic, bo ani w PO nie zagraja Kojoty ani Gwiazdy ktore porazke porazka poganiaja, szkode bo w sumie druzyna ktora jeszcze ze 3 tygodnie temu byla kandydatem do PO zatonela szybciej niz Titanic! Goscie zdziesiatkowani kontuzjami, w tym momencie nie walcza juz o nic. Jedyne co im pozostaje to szlifowanie rekordu, ponewaz od 30 Grudnia 1985 roku nie przegrali wiecej niz 7 razy z rzedu! Dzis maja szanse pobic prywatny rekord! Jednak podobna sytuacje byla kilka tygodni temu gdzie mieli taka zacna okazje przed meczem z Shark! Jednak zmobilizowali sie i wygrali 2-4 ???? Dzis sadze ze takze sie zmobilizuje poniewaz zawsze z Kojotami grali im sie uczciwie, nawet Turcu sie popisywal nie wpuszczal wszystkiego co nadlatuje w strone bramki jak czyni to do tej pory;) Ponadto Niskanen jest pelen optymizmu i zapowiada ze nie beda sie ogladac co sie dzieje z innymi teamy tylko postaraj sie dzis wygrac. Tak sie zastanawiam czy mu dzis nie zaufac ???? Mecz jak mowie o nic wiec moze wresszcie zlamia passe! No nie mozna ciagle przegrywac wkoncu trzeba wygrac chociaz po dogrywce czy karnych ale trzeba! W sumie z Panterami bylo blisko...tylko co sie stalo ze sie zesra**;) No coz pantery walcza o byc lub nie:p Dzis zobaczymy Erikssona ktory tez pala checia trafienia czegos wreszcie wkoncu to najlepiej punktujacy w ekipie Gwiazd. Natomiast Kojoty beda starac sie wygrac jednak, jak sam ich trener powiedzial maja swiadomosc ze dla Dallas jest to mecz o Smierc albo Zycie ( chociaz moim zdaniem oni juz sie usmiercili;) ) ale skoro tak mowi zacna osoba swiata hokeja...Sadze ze jedyne co pozostaje Dallas to zakonczyc ten sezon jakos z twarza...przed nimi jeszcze 7 spotkan wiec mzoe cos skubna... ???? Unibet proponuje nam kurs 1.96, nie jest zle a moze wejdzie! Moj typ Dallas ML
pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom