>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - New Jersey Devils (ML) [ Typ: 2ML @ kurs: 1,83]
Analiza: Jak dla mnie czerwone diabły powinny się przełamać po tej serii porażek, która ciągnie się zdecydowanie za długo, tym bardziej, że ich gra wcale nie wygląda źle - powiedziałbym nawet, że wygląda bardzo dobrze, choć brakuje im troche tego sportowego szczęścia. NYR to na początku sezonu było dla mnie wzorem, ale niestety mimo ich początkowej bardzo dobrej formy nie potrafili jej długo utrzymać. NYD jak dobrze grało tak gra - grało bez Brodeura i mimo to świetnie sobie radzili. Teraz pupilek wrócił na bramkę i czekam na dzisiejsze przełamanie.

:hokej: Calgary Flames (ML) - San Jose Sharks [ Typ: 1ML @ kurs: 1,75]
Analiza: Tutaj doszedłem do jednego wniosku - CGY. Myślę, że patrząc przez pryzmat kontuzji sytuacja jest dla mnie klarowna - CGY 1 kontuzja jakaś mało ważna a SJS ma ich dość sporo i to może niezagrać nie jeden przodujący zawodnik, część jest pod znakiem zapytania Blake i Maraleu (tu straci obrona i atak) jeśli nawet zagrają to z kontuzją raczej nie poszarżują. I jeszcze jedno - w związku z tym, że tylu zawodników jest po jakimś urazie a SJS awans zapewniony uważam, że sobie odpuszczą i oszczędzą się sporo na tym meczu. Reszta zależy tylko od CGY, które ostatnio gra ładnie ale mają straszliwego pecha - grają u siebie a to jest często ich mocna strona.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
under 1,5 goal w pierwszej tercji NY Rangers - NJ Devils (1,83) ✅
Naprzeciwko sobie rywale, którzy walczą nie tylko o pozycje w fazie play off ale także rywalizują w tzw. Metropolitan Derby. Dwaj bardzo dobrzy bramkarze, dodatkowo (wiem powtarzam się) jedna z najlepszych obron ligi w postaci linii defensywnych New Jersey, trzeba dodać do tego że Rangers byli w pewnym momencie praktycznie najsłabszą siłą ofensywną ligi, po ostatnim tradeline i pozyskaniu Antropova trochę się w tej materii zmieniło i Strażnicy częściej trafiają do bramki rywali ale nadal nie jest to czysto overowy zespół. Ważnym argumentem za underem w tym spotkaniu jest również fakt bardzo kiepskiej gry NYR w Power Play&#39;ach oraz bardzo dobra (chyba najlepsza w lidze) umiejętność Penalty Killing czyli &quot;zabijania&quot; gier w przewadze przeciwnika. Jednym słowem szykuje nam się bardzo wyrównany mecz, a przynajmniej do momentu gdy padnie pierwsza bramka co może chwilę potrwać. W roli faworyta na moje oko wystąpią Diabły które są zespołem po prostu lepiej zbilansowanym i jeśli dołożą jakiś starań to mecz powinni wygrać, zwłaszcza że ich obrona nie powinna mieć dużych problemów z rozbijaniem ataków Nowo Jorczyków
 
T 52

thedon

Użytkownik
Montreal - Chicago ( 4 - 1 )
Typ : Montreal ML ✅
Chyba najciekawiej zapowiadajacy sie dzisiaj mecz.
Obie druzyny graja o cos. Montreal walczy o 7 miejsce. Maja dwa mecze mniej od Rangersow i 3 punkty straty. Poza tym musza uwazac by przypadkiem nie dogonila ich ekipa z Florydy, ktora ma tylko o jedno oczko mniej (dzisiaj moga powalczyc z Ottawa ). Oczywiscie ktos moze powiedziec ze ostatnio Kanadyjczycy nie zachwycaja. Na osiem ostatnich meczy wygrali tylko 2 razy i 4 razy po regulaminowym czasie byl wynik remisowy. Sa jednak w tym dobrym polozeniu ze graja teraz serie meczy u siebie. Ten mecz bedzie juz piatym z rzedu na wlasnym lodowisku. W ostatnich meczach grali dosyc dobrze. Pokonali planowo Atlante i Tampe. Przegrali po dogrywce z Buffalo. Dzisiaj czeka ich troche trudniejsze zadanie, ale na ich terenie jest wygrac bardzo trudno ( przegrali tylko 8 rezy w reg.time).
Moga o tym przekonac sie Hawks, ktorzy po 5 meczach u siebie maja serie meczy na wyjezdzie. Czeka ich naprawde ciezka walka o punkty, ktore moga im zapewnic 4 miejsce w konferencji czyli przewage wlasnego lodu w cwiercfinale. Prawie na pewno spotkaja sie w nich z druzyna Vancouver z ktora wlasnie przegrali w niedziele 0-4 na wlasnym lodzie.
Zapowiada sie bardzo ciekawy i wyrownany pojedynek, ktory moze oscylowac w granicach remisu z lekkim jednak wskaznim na gospodarzy.
INFO :
Dzisiaj do skladu w Montrealu powroci po grypie Kostitsyn co bedzie dodatkowym wzmocnieniem linii ofensywnej.
Bramkarze :
(MON) Price C. ( 2.81 GA | 0.904 %S)
(CHI) Huet C. ( 2.51 GA | 0.910 %S)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
under 1,5 goal w pierwszej tercji MIN Wild - VAN Canucks (1,74) ✅
Kolejna propozycja tego typu, mecze dzisiejszej nocy dosyć ciężkie, wiele zespołów walczy o być albo nie być więc typowanie zwycięzców może sprawić spory problem, moim zdaniem pewniejszy jest właśnie ten typ. W bramkach obydwu zespołów wybitni specjaliści w dziedzinie nie przepuszczania &quot;gumy&quot; do bramki , Roberto Luongo z VAN (GAA 2,38 SO 7) oraz Niklas Backstrom z MIN (GAA 2,36 SO 7) to zdecydowana czołówka ligi, rzadko wpuszczają bramki w pierwszych tercjach. Pomagają im w tym linie defensywne które również należą do elity NHL, Vancouver dysponuje naprawdę twardymi zawodnikami którzy pracują na bandach by rywalom odechciało się odważnych rajdów, Minessota zaś to specjaliści w PK oraz blokowaniu strzałów rywali, sami zaś bardzo słabo radzą sobie w strzelaniu na bramkę rywali co w tym typie jest akurat na moją korzyść. Dodatkowym atutem może być fakt że zespół Canucks gra już któryś z kolei mecz na wyjeździe co z pewnością nie nastraja ich ultra ofensywnie już w pierwszej tercji. Zwłaszcza na początku powinni być dobrze skoncentrowani w obronie.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Ottawa @ Florida
Pick: Florida @ 2,10 betsson ✅
Pick2: Florida -1,5 goals (handi) @ 3,05 betsson ✅

Zapowiada się bardzo ważne spotkanie ale tylko dla jednego zespołu, ekipy gospodarzy. Pantery zdają sobie powage sytuacji w jakiej się znajdują i jedyną recepta na PO jest zwycięstwo. Mimo , że Senators teraz grają przyzwoicie to o grze w play-offach powoli tracą nadzieje jak już jej nie stracili. Praktycznie OTT gra tak żeby zachowac twarz. Drużyna Florydy miała o dzien wiecej odpoczynku niż Ottawa. Napewno morale w FLA są wielkie i zagrają na 200 %. Teraz pokazali że naprawde im na 8 pozycji w konferencji zależy wygrywając trudne mecze na wyjezdzie z DAL i PHI. W Florydzie bez jakichkolwiek kontuzji i możliwe że dzisiaj juz do gry wróci Richard Zednik co napewno jakoś wpłynie pozytywnie na gre. W bramce Craig Anderson któremu teraz się wiedzie dobrze , oby dzisiaj też bronił tak jak w poprzednich meczach. Na dodatek dzisiaj FLA gra u siebie co również powinno motywowac do dzisiejszego zwycięstwa. Po prostu mam nadzieje że Pantery pokażą Sensom kto powinien grac w PO i wygrają róznicą przynajmniej dwóch bramek. W tym sezonie już się raz spotkali i lepsi okazałą się własnie Floryda wygrywając 3:1 w hali OTT. Jako że zostało już tylko 6 kolejek do końca a Floryde czekają jeszcze bardzo cięzkie spotkania (m.in Penguins , Flyers , Washington) to nasuwa się pytanie. Kiedy wygrac jak nie dzisiaj ?

DOWN@
DOWN2@

Widze koledzy , że masówka się oplaciła i oby więcej takich meczy ! ???? Zednik ładne wejście po kontuzji do drużyny ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Florida Panthers vs Ottawa Senators
Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że zawodnicy Panter będą mogli zapomnieć w tym sezonie o PO, jednak nagła metamorfoza, która pozwoliła im wygrać ważne spotkania w Philadelphi i Dallas, przywróciła ich do życia. Można tu doszukać się dużej zasługi Craig&#39;a Andersona, który dość niespodziewanie wskoczył do bramki Panter i co prawda wpuścił 5 bramek w dwóch spotkaniach jednak w stosunku do 72 obronionych strzałów jest to raczej małym minusem. Piszę niespodziewanie ponieważ niespełna 1,5 tygodnia temu trener Florków jasno dał do zrozumienia, że do końca sezonu będzie bronił Vokun, jednak on też jest człowiekiem i nie wytrzymał fizycznie stąd też w jego miejsce Anderson, którego dziś również zobaczymy w bramce. Dziś gospodarze prawdopodobnie wystąpią bez Richarda Zednika, jednak nie jest to potwierdzone, natomiast prócz tego ubytku nie ma już w kadrze Peter&#39;a DeBoer&#39;a kontuzji. Obecnie sytuacja gospodarzy jest nadal stykowa ponieważ z dorobkiem 85 punktów zajmują 9 pozycję i w porównaniu z ekipą z Montrealu, która ma 2 pkt więcej i jest na 8 pozycji mają jeden mecz rozegrany więcej. Przeciwnik Panter, już ma raczej tylko teoretyczne szanse na PO, zresztą zawodnicy Ottawy już się z tym dawno pogodzili i ich ostatnie występy zdają się to potwierdzać. Dziś rozegrają 5 z serii 6 wyjazdowych spotkań i tak naprawdę ciężko powiedzieć czego można się po nich spodziewać. Na pewno będą bardziej rozluźnienie i spokojniejsi ponieważ presja wyniku ciążyć będzie nad Florydą. Na pewno emocji w tym meczu nie zabraknie i Senatorzy łatwo punktów nie oddadzą jednak myślę, że ten ostatni zryw Panter będzie udany i po 82 spotkaniach fani ekipy z Florydy będą mogli cieszyć się z awansu.
Typ Florida Panthers 60&#39;
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Florida Panthers - Ottawa Senators Florida -1.5 (3,05) ✅ (5-2)

Na dziś wybrałem mecz Panter z Senatorami. Ottawa, która dość pozytywnie zaskoczyła w ostatnim czasie jednak nie ma już szans na awans do PO. Mimo, że jeszcze nie dawno sądzono, że jeżeli utrzymają formę to zdołają awansować. Niestety porażki z Caroliną i Atlantą przekreśliły szansę tej ekipy na awans. Za to zawodnicy z Florydy są nadal w grze. Zajmują 9 miejsce ze stratą punktu do Montrealu, który ma dziś trudny mecz z Chicago. Gdyby Pantery wygrały ten mecz przeskoczą Kanadyjczyków i awansują na ostatnie premiowane miejsce (zakładając, że Montreal nie poradzi sobie z Jastrzębiami). Gra warta świeczki, a meczy nie zostało wiele. Na dodatek gospodarze ostatnio zanotowali dwa bardzo dobre wyniki, wygrywając na wyjeździe z Lotnikami oraz Dallas. Bardzo pomógł im w tym nominalny back-up w drużynie Craig Anderson, który dziś jest awizowany do gry od początku spotkania. Warto dodać, że w obu spotkaniach Florida wygrywała co najmniej dwoma bramkami. U gości, którym zdecydowanie opadła forma i parcie o wynik zagra dziś Brian Elliott. Ostatnio udało mu się zaliczyć SO, ale przeciwnik nie był zbyt wymagający była to o nic nie walcząca Tampa, która nawet zbytnio się nie wysiliła oddając zaledwie 20 strzałów na bramkę Ottawy. Patrząc na priorytety obu ekip wygrana gospodarzy jest w tym momencie najważniejsza. Patrząc na rozkład kolejnych meczy nie wygląda to źle, a pewna wygrana może dodać jeszcze więcej pewności siebie na co liczę w dzisiejszym meczu. Kurs wysoki, ale warto zaryzykować.

Kurs z: Betsson

EDIT: Bardzo dobry typ z bardzo dobrym kursem. Lepiej kwietnia rozpocząć się chyba nie dało :spokodfhgfh:
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - NY Islanders
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już tej nocy na lodowiskach w stanach zjednoczonych i kanadzie zostanie rozegrana kolejna partia meczów
najlepszej ligi hokejowej świata czyli NHL.Ja wybrałem spotkanie,które rozegrane zostanie w Verizon Center
pomiędzy Washington Capitals a nowojorskimi Islanders.Murowanym faworytem jest ekipa gospodarzy,
w której roi się od gwiazd:Backstrom,Semin,Kozlov,Fedorov,Nylander a największą z nich jest mega gwiazda
całej ligi NHL czyli Alex Ovechkin.ROsjanin w 73 rozegranych spotkaniach osiągnął absolutnie kosmiczny
wynik:53bramki i 47asyst,co w klasyfikacji kanadyjskiej daje równe 100punktów!!!.Capitals już są pewni
udziału w play-off,jednak mają jeszcze o co walczyć.Muszą bronić drugiego miejsca w konferencji
wchodzniej przed Diabłami z New Jersey oraz Philadeplphia Flyers.Przy odrobinie szczęścia tj. wysokiej
skuteczności w ostatnich meczach sezonu zasadniczego oraz niedyspozycji rywali z Boston Bruins mają matematyczne
szanse na pierwsze miejsce.Dodać należy,że Washington rewelacyjnie spisuje się na własnym obiekcie:
27wygranych i 11porażek.
Drużyna New York Islanders jest jednym z największych rozczarowań tego sezonu.Grają tak słabo,że juz
dawno było przesądzone iż w tym roku playoffów nie będzie.Nie mają o co walczyć,pozostało im tylko
dograć kilka meczy do końca tego wybitnie nieudanego sezonu i mają wakacje.Drużyna bez wielkich nazwisk,
a najlepiej prezentuje sie tam Mark Streit(70gier,16bramek i 39asyst,55punktów w klasyfikacji kanadyjskiej).
Kadra nieporównywalnie słabsza,a do tego Islanders katastrofalnie spisują się na wyjazdach.

Mój typ to przekonujące zwycięstwo ekipy Z Waszyngtonu.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Witam. Dziś niestety dla mnie nie ma fajnego wyboru bo nic mi się nie widzi. Jednak w oko wpadł mi jeden mecz a mianowicie Atlanta - Buffalo. Mam zamiar tu zagrac na Sabres ponieważ będzie to ich ostatnia szansa jeszcze na podjęcie walki o play-off bo pkt mają juz straty aż 6. Mają jeden mecz mniej co sprawia że nie można ich jeszcze skreślac. Jednak mam pewne obawy ponieważ Atlanta to nieprzewidywalna drużyna. Nie gra już o nic a sprawia niespodzianki.Obydwie drużyny mają sporo sił bo nie grali od 3 dni i niewątpliwie będzie to mecz na dobrym poziomie. Szybkich kontr oraz bramek nie powino zabraknąc. Jeszcze jest jeden taki argument który mnie nie przekonuje za Buffalo. Bardzo pechowo im w tym sezonie się grało właśnie z Atlanta. Co ciekawsze grali ze sobą 3 razy i 3 razy padł remis i 3 razy lepsi w końcowym roztrzygnięciu okazali się dzisiejsi gospodarze czyli Atlanta. Jednak bardzo mnie kusi na te Buffalo bo kurs atrakcyjny. Liczę tu również na złamanie tej złej passy z Thrashers. Jednak BUFF jest teraz w gazie i wciąż wierzą w występy w tegorocznych PO. Tak więc mój typ to na 80% win Buffalo 60&#39; @ 2,25 expekt ⛔klątwa wciaż krążyla ;]


Jednak dzisiaj naprawde jestem w kropce i mam dylemat co do tego meczu i nie postawie go wczesniej (będę zwlekał dłuuugo , do meczu dobre 5h) dopóki nikt się nie wypowie co o tym meczu sądzi.

Tak więc kierują swoją prośbe. Prosze się wypowiedziec co o tym meczu Wy sądzicie (expertów tutaj nie brakuje) Z góry dziękuje
 
jesolf 0

jesolf

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Gamebookers


Spotkanie zacznie sie o 2.30 w nocy. Wedlug mnie zanosi sie na zaciete widowisko. Choc goscie nie graja najlepiej na wyjazdach (poniesli 17 porazek w regulaminowym czasie gry) to prezetntowana ostatnio forma jest imponujaca. W ostatnich 10 meczach odniesli 6 zwyciestw i tylko dwie porazki. Rozlozyli dosc nieoczekiwanie m.in. Sharks po zacietym meczu 3:1. Wprost odwrotnie radza sobie Blackhawks. Ostatnie 10 gier to 5 porazek i ledwie jedno zwyciestwo w regulaminowym czasie gry. Sromotna w tym swietle wydaje sie porazka na wlasnej tafli z Vancuver. Mysle ze Chicago niebawem podniesie sie ale nie tym razem.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witaj

Ja na dzisiejszy dzień widzę troszkę więcej dobrych typów niż Ty ???? CHI ML, NYD ML i właśnie BUF ML, które zaproponowałeś. Jestem podobnego zdania co Ty i uważam, że BUF coś postara się wykrzesać, zaś ATL już 2 win z rzędu i myślę, że raczej to już koniec wybryków tej drużyny a BUF ma odpowiedniego rywala, aby zarobić &quot;łatwe&quot; 2 ptk i powinni to zrobić, bo możliwości do tego oni mają.
NYD już 5 lost i jestem przekonany, że pokonają dzisiaj PIT a kurs dodatkowo bardzo wysoki wg mnie ???? z którego można skorzystać.
No i oczywiście stawiam dziś również na CHI, bo w dalszy koks STL już nie wierzę, gdyż ta ich seria wygranych jest za długa.

Pozdrawiam Maritos
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Szczerze powiem XAEL że również mam problem z jednoznaczną oceną szans w meczu BUF - ATL. Na pierwszy rzut oka do głowy przyszedł mi typ na zwycięstwo Buffalo, kurs zadowalający więc czemu nie. Gdy jednak obejrzałem highlighst obydwu zespołów z ostatnich 2 tygodni gry to moje zdanie zmieniło się na tyle diametralnie że w tej chwili dawałbym nawet spore szansę na zwycięstwo Atlancie. Dlaczego ? A no głównie dlatego że w ostatnich kilku występach Trashers pokazali naprawdę dużo polotu w grze ofensywnej, ciekawe rozwiązania w grze w PP oraz co ważne dużą odwagę i luz w każdym z pojedynków - nie mają nic do stracenia , dużo ryzykują i wychodzi im to nawet często. W niczym na pewno nie przypominają tej przestraszonej niepewnej swoich umiejętności drużyny z choćby połowy sezonu gdy regularnie zbierali baty. Co do Buffalo to zespół ten (jak kilka innych) nagłym zrywem kilku zwycięstw próbuje się wkręcić do play off&#39;ów, w mojej opinie jednak awans do tej fazy BUF przegrali już jakiś czas temu, kiedy na własne życzenie przegrywali mecz za meczem, na pewno swoje trzy grosze miały w tym kontuzje Vanka i Millera którzy w kluczowym momencie byli poza zespołem. Teraz już Miller i Vanek grają ale nawet nie przypomina mi to ich gry z najlepszych momentów w tym sezonie. Podsumowując, nie przekonuje mnie z pewnością typ na zwycięstwo Buffalo ale określić zwycięzce tego pojedynku jest bardzo trudno ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ciezkie dzis mecze, ja to sie zgodze z maritosem ze fajnie wygladaja Devils na ML. Napewno mecz z takim przeciwnikiem jak Pingwiny zmobilizuje ich ponadto w historii zawsze ladnie grali z Pingwinami. Problem tylko w tym ze Pingwiny glupie nie sa a do tego ostatni raz graly 28/03 w weekend! Dlatego isnieje pewno ryzyko ze napewno meczu nie oddadza i w ich ekipie tez bedzie mobilizacja. Ponadto Crosby jest w naprawde bardzo dobrej formie co pokazal w mecz przeciwko Rangersa! Nie mniej jednak warto sprobowac! z Mojej strony bardziej ciekawie wyglada typ na Colorado z Kojotami...Colorado ML wydaje sie mozliwe poniewaz ich stan jest oplakany, chyba juz czekaja na wakacje, bo nie wygrali juz od nie pamietnych czasow. Moze dzis pykna Kojoty ktore tak samo jak gospodarze graja o pietruche! Pozatym Colorado zawsze ladnie pogrywalo u siebie z Kojotami, przewaga zwyciestw Colorado jest ogromna! Ponadto fajnie wyglada typ na Nutki ktore na pelnym gazie ida po PO sa jedno miejsce a wlasciwie punkt za miejscem promujacym gre w PO! Sadze ze dzis moga pokonac Chicago chociazby dla tego ze oni maja juz PO a Nutki na wyciagniecie reki! Ich znakomita forma+ odpoczynek= WIN AWAY ;) Nutki ML ????

pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Chicago-St.Louis 2 3.10⛔ 3-1
Bluesmani 2 ostatnie spotkania z ekipą z Chicago w tym sezonie wygrali 1-0 i 2-0.Dziś powinni postarać się o 6 wygraną z rzędu,wygraną która znacznie przybliży ich do PO,obecnie są na 9 pozycji na zachodzie,do 8go Nashville tracą tylko 1 punkt,dziś więc jest doskonała okazja do przeskoczenia głównego rywala w walce o 8me miejsce na zachodzie,ponieważ gospodarze tj ekipa Blackhawks w ostatnich 2 meczach prezentowała się dość kiepsko,najpierw 0-4 z Vancouver na własnym lodzie,potem 1-4 z Montrealem na wyjeżdzię.Ekipa gości wygrała ostatnie 2 mecze z Blackhawks na ich lodzie,ostatnio wygrali 5 spotkań z rzędu,walczą o PO,tracą tylko 1 punkt do 8go miejsca na zachodzie więc wg mnie powinni się bardzo postarać o wygraną w dzisiejszym spotkaniu.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Widzę, że co do meczu CHI vs STL zdania są podzielone ???? co bardzo cieszy. Czy STL będzie w stanie po takim wysiłku zagrać kolejny mecz - nie ma co ukrywać - na FULLL!? Ja uważam, że to jednak za wiele, bo czasami nawet jak mocno się chce to nie jest się w stanie. Jak będzie - okaże się na lodzie ???? i zobaczymy czy STL rzeczywiście będzie miało jeszcze w zasobach trochę siły.

Pozdrawiam Maritos
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils (ML)
Typ : New Jersey Devils
Kurs: 2.30
Buk: Bet365
Końcówka sezonu obfituje w różne dziwne wydarzenia, za pewną dziwną okoliczność wziąć można tak długą serie przegranych drużyny New Jersey Devils, którzy nie zwykli aż w takim stopniu nie zdobywać punktów. Z drugiej strony ekipa Pittsburgh Penguins która ma szansę nie tylko wejść do fazy play off ale także wejść do niej na takim gazie jak żadna inna ekipa. Kto dziś z tej dwójki będzie górą ? Według mnie Diabły z NJ
Pingwiny właśnie tym meczem zamykają serie meczy na własnym lodzie, serie która z pewnością przyniosła im niezwykle ważne punkty, spokój o fazę play off a indywidualnie dużo dobrego dała liderom zespołu : Malkinowi i Crossbiemu, ten drugi dziś stanie przed szansą zdobycia punktu w 15-nastym z rzędu meczu - to spore osiągnięcie. Będzie to jednak dosyć trudne zadanie bo Devils będą chcieli tu za wszelką cenę nie przegrać, dlaczego ? Albowiem gdyby przegrali ten dzisiejszy pojedynek oznaczało by to najgorszą serie z ich strony w historii klubu od 8 lat ! Z pewnością hokeiści pokroju Brodeur&#39;a Parise czy Gionty nie chcą w ten sposób zapisać się w historii klubu NJD.
Zwracając uwagę na ostatnie poczynania Pingwinów nie sposób nie pisać o Sidneyu Crossbym który notuje ostatnio świetne występy, od 16 lutego ten zawodnik zdobył już 8 bramek i ma 17 asyst, jest to zdecydowanie jeden z lepszych okresów tej młodej gwiazdy całej ligi. Korzysta z tego cały zespół który w ostatnim czasie wygrywał zdecydowanie większość spotkań, dużą zasługę ma w tym także Marc-Andre Fleury który w końcu broni na poziomie odpowiednim dla bramkarza czołowej drużyny NHL. Podczas gdy forma PIT wydaje się być rosnąca w miarę zbliżania się PO, forma Devils zaniepokoiła już poważnie kibiców tej drużyny. Martin Brouder który ma ochotę pobić i podwyższyć poprzeczkę jeszcze w kilku rekordach zapowiada rychłą poprawę wyników tej drużyny, i mimo słabych ostatnio wyników trzeba przyznać że gra Devils wcale nie wygląda źle, to nadal jest niesłychanie groźna i skuteczna ekipa jednak trafili jednak w złym czasie na &quot;złe&quot; drużyny które tych punktów potrzebowały bardziej niż NJD. Devils słyną ze skutecznej i wręcz miażdżącej gry w przewadze, ostatnio jednak nie wykorzystywali tych szans tak jak to mają w zwyczaju. Jeśli dziś NJD zdobędą bramki po grze w PP oraz zaprezentują swoją normalną skuteczną defensywę to Pingwiny obejdą się smakiem i nie zdobędą punktów.
Na koniec należy wspomnieć że New Jersey ma jeszcze sporą szansę na wyprzedzenie w tabeli Washington i zajęcie drugiego miejsca w Eastern Conference co znacznie ułatwiło by im &quot;życie&quot; w play off.Kursy na to niezwykle interesujące spotkanie moim zdaniem lekko przesądzonę i szansę Pingwinów w tym spotkaniu grubo przecenione. Wobec motywacji i umiejętności graczy New Jersey na zwycięzce typuje NJD​
 
G 0

gurkens

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
Typ: 2
Kurs: 2,75
Buk: Bah
Analiza: Pittsburgh idzie jak burza!!! Z ostatnich 18 spotkań przegrali jedynie w 3 z czego w dwóch dopiero w karnych... W regulaminowym czasie gry poradzili sobie z nimi jedynie Philadelphia Flyers. Jednak co mnie skłania, żeby postawić zupełnie odwrotnie??? NJD zaliczyło już 5 porażek z rzędu. Taka seria zdarza się rzadko dlatego skłaniam się za tym, że nastąpi w końcu przełamanie tego zespołu. Brak kontuzji przekonuje mnie w tym, że Diabły dadzą radę.
 
mariopas 0

mariopas

Użytkownik
Atlanta Thrashers - Buffalo Sabres
Typ: 2
Kurs: 2,1
Buk: bwin
Atlanta straciła już szanse na wejście do playoff. Ma 70 punktów i traci do miejsca premiowanego awansem 18, a raptem sześć meczów do rozegrania w sezonie zasadniczym. A w NHL zwycięstwo nawet w trzech tercjach liczy się za 2 pkt. Natomiast Buffalo ma jeden mecz więcej do rozegrania niż ósmy Montreal, a jeśli wygra dziś, to zrówna się ilością spotkań, a tracić będzie 4 punkty. Nie wyobrażam sobie, żeby hokeiści z Atlanty walczyli dziś jak o życie. Na pewno za to zdeterminowani będą gracze Sabres. Statystyka z ostatnich 10 lat leciutko na korzyść gości: 13-10-12. A ciekawe jest to, że w tym sezonie wszytskie mecze po dogrywkach wygrała Atlanta, więc pora przy okazji na pierwsze zwycięstwo Szabel.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Atlanta Trashers vs Buffalo Sabres

Dziś w dziale gorąca dyskusja na temat kilku spotkań. Ja zdecydowałem się wybrać właśnie jedno z nich. Myślę że wygląda bardzo ciekawie i co najważniejsze jest o wielką stawkę, ale tylko dla Szabel. Buffalo dziś zawita na gorący teren w Atlancie. Co prawda może słowo &quot;gorący&quot; względem całego sezonu jest dość przesadzone ale jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie ostatnie spotkania to wszyscy zgodnie przyznają że Trashers grają hokej miły dla oka a co najważniejsze bardzo skuteczny. Dowodów daleko nie trzeba szukać otóż ostatnie dwa spotkania w których poległy drużyny Rangers i Senators. Co ciekawe w obu tych spotkaniach Atlanta aplikowała dużą ilość bramek jednak nic dziwnego jeśli w składzie ma się takiego fachowca jakim jest Ilya Kovalchuk, który w pojedynkę rozstrzyga losy spotkań. Co ważne jeśli chodzi o gospodarzy to na pewno to, ze dziś w bramce Hedberg, który bronił w obu zwycięskich spotkaniach jednak do mistrzów w tym rzemiośle nie należy i myślę że współczynnik GAA 3.62 jest dość wysokim.
Dosyć wychwalania gospodarzy bo to w końcu przeciwko nim wędruje mój typ. Buffalo Sabres podobnie jak wczoraj ekipa Florydy dziś mecz o wszystko. Jest to 1 z 7 pozostałych spotkań i jeśli dziś odniosą zwycięstwo już do końca będą grali pod wielką presją wyniku. Buffalo od spotkania z Panterami nabrało wiatru w żagle i po dość długiej serii porażek stanęli na nogi, za co na pewno należą im się duże słowa uznania. Myślę, że nie mały wpływ na to ma powrót do bramki Millera z którym o wiele pewniej czuje się cała drużyna Szabel. Do tego dochodzi dość wysoka skuteczność, która zapewniała przynajmniej 4 bramki w ostatnich konfrontacjach. Myślę również, że nie możemy ominąć pewnego faktu jakim jest to, że Buffalo w 2 z 3 ostatnich spotkań spotykało się z drużynami walczącymi o PO i w obu przypadkach okazali się lepsi, zwłaszcza mecz z Montrealem myślę że może być mocno przełomowym momentem. Jeśli chodzi o liderów drużyny to na pewno możemy wyróżnić Tima Connoll&#39;ego, który zdobywał bramki w każdym z trzech ostatnich występów. A nie zapominajmy o Vanku, Roy&#39;u i Pominvill&#39;u, którzy w dużej mierze stanowią o sile zespołu. To by było na tyle ode mnie i cóż pozostaje mi liczyć tylko na to, że Sabres dziś nie zawiodą, myślę że nie skłamię gdy powiem że zawodzili wielokrotnie podczas całego sezonu, jednak teraz stają przed dużą szansą pokazania wszystkim, że nadal są w grze i nie tracą nadziei.
Typ Buffalo Sabres 60&#39;.

Pozwolę sobie zabrać głos w kwestii Nutek. Mam pytanie do Maritosa na czym opiera swoje przemyślenia odnoszące się do tak wielkiego zmęczenia :?:
Dziwi mnie to bardzo ponieważ Blues mieli dwa dni przerwy i na pewno trudy całego sezonu czują już w nogach, ale mam 100% pewności, że właśnie te dwa dni dały im dużą świeżość by zagrać dziś kolejne dobre spotkanie i odprawić Chicago z kwitkiem. Wręcz przeciwnie martwiłbym się tu o dyspozycję Blackhawks, którzy wczoraj zdecydowanie ulegli Habss, a patrząc kilka spotkań wstecz nie śmiem nawet stwierdzić, że Chicago jest w co najmniej dobrej dyspozycji. Teoretycznie awans mają jak w banku, ale w dzisiejszym pojedynku pomimo tego że są uznawani za faworyta będą mieli wielkie problemy, Nuty charakteryzuje ostatnio duża konsekwencja w grze, stopniowo z tercji na tercję zadają ciosy i to dość bolesne o czym przekonały się ostatnio choćby Kurteczki. Boyes, Backes, Perron i Berglund nie przypadkowo wymień te nazwiska ponieważ za sprawą tych czterech panów Nuty sprawiają bardzo dobre wrażenie, nie zapominam o Ch.Masonie, który swoją cegiełkę na bramce w każdym spotkaniu dokłada.
Peace :!:
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
Typ: Pittsburgh ✅

Spotkanie - moim zdaniem - najciekawsze ze wszystkich proponowanych na dziś. Z jednej strony obejrzymy drużynę przyjezdnych - ekipę Diabłów z legendarnym już Martinem Brodeur. Drużynę, która jak już wspomniano ma szansę na przeskoczenie Caps w tabeli &quot;Wschodu&quot; i która zanotowała niezwykle wysoką serię porażek (5 pod rząd). Uważam, że hokeiści NJD będą chcieli zrewanżować się swoim fanom za te &quot;wpadki&quot; i zakończyć tę serię porażek. Będą tym samym odpowiednio zmotywowani do walki, jednak w mojej opinii motywacja nie wystarczy do zatrzymania pingwinów.
Team z Pensylwanii, który w trakcie sezonu był skazywany na porażkę potrafił się odbudować, z dolnych partii tabeli wskoczyć na miejsca premiowane awansem do PO i zagospodarować się tam na tyle, że spadek już im nie grozi. Potyczka z Diabłami, będzie ostatnim starciem ekipy Pingwinów na własnym terenie. Bez wątpienie przyciągnie wielu fanów hokeja. Uważam, że Crossby, Malkin i spółka nie zawiodą swoich fanów, zagrają na poziomie, i że to ekipa Diabłów po raz kolejny &quot;wróci na tarczy&quot; ????
Jak to pisał Fredro: &quot;Niech się dzieje wola nieba.&quot; ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom