>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
Pittsburgh - New Jersey ( 6 - 1 )
Typ : Under 5,5 ⛔
Mecz ktory wzbudza dzisiaj chyba najwiecej emocji.
Szczegolnie ze wzgledu na serie 5 porazak z rzedu druzyny z NJ.
Zapowiadaja sie bardzo zaciete zawody i sadze ze obie druzyny beda swoja uwage skupiac na zadaniach defensywnych, co moze nam przyniesc Under.
W obydwu bramkach bardzo dobrzy bramkarze. Brodeur i Fleury nie zwykli tracic wiecej niz 3 bramek.
Dla druzyny Pittsburgha bedzie to juz 8 spotkanie z rzedu przed swoja publicznoscia. Bilans tych meczy to 5 wygranych i dwie porazki.
Graja ofensywny hokej a ich motorem napewdowym jest Crosby, ktory ma serie kilkunastu meczy z dorobkiem punktowym. Dzisiaj jednak Pingwiny na pewno napotkaja na duzy opor Diablow, ktorzy sa jedna z najlepiej grajacych w defensywie druzyn. Maja oni jednak ostatnio duzo problemow z ofensywa. W 5 ostatnich meczch zdobyli zaledwie 6 bramek.
 
B 0

bonebreaker

Użytkownik
Vancouver - Anaheim 5:5 ⛔
Typ: Vancouver 60&#39;

Bardzo ważny mecz dla Anaheim i nie tak ważny dla Vancouver&#39;a, canucks mają PO &#39;w kieszeni&#39;, kaczory - nie do końca. Wydawać by się mogło że, po ostatnich dwóch wygranych z rzędu z Edmontonem i beniaminkiem Colorado, są na dobrej drodze aby utrzymać 7 miejsce w tabeli i awansować spokojnie do PO. Dziś w nocy kaczorów czeka kolejna konfrontacja tym razem z przeciwnikiem o klasę lepszym niż w dwóch wcześniejszych meczach i moim zdaniem nie wyjdą z tego starcia obronną ręką jak to miało miejsce w ich ostatnim spotkaniu. Kaczory stoją dziś w podobnej sytuacji jak wczoraj szabelki, nie nawiązuję do tego meczu bez powodu, mianowicie gra pod presją i za wszelką cenę nie jest żadnym argumentem dodatkowym faworyzującym ANA. Canucks w ubiegły poniedziałek odprawiło z kwitkiem Chicago, dziś obstawiam powtórke z tamtego spotkania.

Inne propozycje:

Edmonton - San Jose UNDER 5,5 ✅ 2-1
Boston - Ottawa UNDER 5,5 ✅ 1-2
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Vancouver - Anaheim
Typ: Vancouver 60&#39;

Bardzo ważny mecz dla Anaheim i nie tak ważny dla Vancouver&#39;a, canucks mają PO &#39;w kieszeni&#39;, kaczory - nie do końca. Wydawać by się mogło że, po ostatnich dwóch wygranych z rzędu z Edmontonem i beniaminkiem Colorado, są na dobrej drodze aby utrzymać 7 miejsce w tabeli i awansować spokojnie do PO. Dziś w nocy kaczorów czeka kolejna konfrontacja tym razem z przeciwnikiem o klasę lepszym niż w dwóch wcześniejszych meczach i moim zdaniem nie wyjdą z tego starcia obronną ręką jak to miało miejsce w ich ostatnim spotkaniu. Kaczory stoją dziś w podobnej sytuacji jak wczoraj szabelki, nie nawiązuję do tego meczu bez powodu, mianowicie gra pod presją i za wszelką cenę nie jest żadnym argumentem dodatkowym faworyzującym ANA. Canucks w ubiegły poniedziałek odprawiło z kwitkiem Chicago, dziś obstawiam powtórke z tamtego spotkania.

Inne propozycje:

Edmonton - San Jose UNDER 5,5
Boston - Ottawa UNDER 5,5
Wbrew pozorom jest to bardzo ważny mecz dla drużyny z Kanady, ponieważ walczą oni o zwycięstwo w dywizji z Calgary. Ale zdecydowanie popieram typ. Roberto kontra Hiller, wypada zdecydowanie na Roberto. Co to pozostałych typów to under w Edmonton zdecydowanie tak. A under w Bostonie do rozważenia, ale dla mnie na styku będzie. Pogrubiłem tego beniaminka, bo nie za bardzo wiem o co Ci tam chodzi. :razz:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Carolina - New York Rangers
Typ: NYR ML 2.28
Uważam, że granie dziś na NYR to świetny pomysł, gdyż Carolina już 6 win z rzędu przy czym z meczu na mecz widać, że zmęczenie coraz większe. PO zapewnione także myślę, że jeśli obejdzie się bez wpadek Henrika na bramce to NYR jest na tyle mocnym przeciwnikiem, że może przerwać są ładną serię CAR. Kurs bardzo zachęcający i zdecydowanie zawyżony. Powinno gładko wejść po dobrym kursiku MoneyLine
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
Spotkanie: NY Islanders - Montreal Canadiens
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Sezon zasadniczy w lidze NHL dobiega końca.Zostało do rozegrania już tylko kilka kolejek i wszystko stanie
się jasne:kto powalczy o Puchar Stanleya a kto jedzie na wakacje.Do analizy na dzisiejszą noc wybrałem
spotkanie,które zostanie rozegrane w Nowym Yorku pomiędzy miejscowymi Islanders a Montreal Canadiens.
Wyspiarze mają bardzo słabiutki sezon i już od kilku tygodni było wiadome że do play-offów się nie
zakwalifikują.Pozostało im zagrać kilka meczy o przysłowiową pietruszkę i mogą jechać na wakacje.
Zupełnie inaczej ma się sytuacja kanadyjczyków.Ci bowiem mają bardzo realną szansę na udział w
tegorocznych playoffach.Ale żeby ten cel zrealizować będą musieli okazać się lepsi od kilku innych drużyn
konferencji wschodniej.W chwili obecnej zajmują ostatnie miejsce gwarantujące awans ale tuż za ich plecami
czają się ekipy:Florida Panthers oraz Buffalo.Montreal może także pomyślec o jeszcze lepszej pozycji gdyż
tuż tuż przed nimi znajdują się NYR,Carolina oraz Philadelphia.Tak więc Canadiens naprawdę mają o co walczyć.
W ich wypadku stawka jest naprawdę wysoka.Dodać należy iż w wybornej formie znajduje się ostatnio gwiazda
drużyny czyli Alex Kovalev,który punktował w kilku meczach z rzędu.

Moja prognoza to skromne ale jednak zwycięstwo gości z Montrealu
 
shen 408

shen

Użytkownik
Boston Bruins-Ottawa Senattors 1 1,70✅2-1
W ostatnich 6 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami górą byli zawodnicy Bruins którzy 4 razy wygrali na wyjazdach oraz 2 razy na własnym lodzie,ostatnio zanotowali oni 4 wygrane z rzędu ogrywając m.in z Flyers na wyjezdzie i Devils na własnym lodzie.Odwrotnie goście czyli ekipa Senators,w 4 ostatnich spokaniach 3 porażki.W bramce Bruins zagra dziś Tim Thomas który w ostatnich 6 meczach przeciwko Sens wygrał 6 razy,zanotował 2 SO i miał 1.32 GAA.Po za tym jeśli ekipa gospodarzy dziś wygra to na 99% zapewni sobie 1 miejsce na wschodzie i w ostatnie 4 meczach sezonu zasadniczego będą mogli już odpuścić i skupić się na przygotowaniach do PO.Kurs bardzo niski ale wg mnie bardzo pewny nawet jak na NHL.
 
gusano 0

gusano

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Calgary Flames
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: unibet

dzisiejszej nocy o 2:30 w Dallas zmierzą się ekipa miejscowych &quot;Gwiazd&quot; i &quot;Płomieni&quot; z Calgary. Stars na playoff szans już raczej nie mają. Przerwali co prawda swoją tragiczną serię 7 porażek z rzędu ale myślę że nie na długo. Brak już chyba będzie motywacji na walkę. ot po prostu trzeba dograć sezon i pomyśleć co zrobić żeby w przyszłym było lepiej. morale nie podnoszą też pewnie kontuzje które nie omijają graczy Stars. Flames z kolei p/o mają już na 90% pewny. a przy odrobinie szczęścia mogą zająć 3 pozycje na co przynajmniej w I rundzie da im przewagę własnego boiska. i to może być konkretna motywacja dla ekipy z Calgary
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Carolina Hurricanes - New York Rangers
typ: 2
kurs: 2.8
bukmacher: unibet
Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów odbędzie się dzisiejszej nocy w RBC Center w Raleigh. Gospodarze, mająca obecnie streak 6W podejmą sąsiada w tabeli Eastern Conference - &quot;Strażników&quot; z Big Apple (streak 1W). Stawka bardzo wysoka - chodzi przecież o jak najwyższe rozstawienie w Play-offach. Nikt przecież nie chce grać z znakomitymi w tym sezonie Bruins czy Capitals. Dlatego obie ekipy przyłożą się do tego meczu. Dlaczego stawiam na NYR? otóż dlatego, że są silną drużyną, która przezwyciężyła już kryzys jaki dopadł ją w środku rozgrywek, oraz dlatego, że Carolina musi w końcu przegrać (oglądalem ich dwa ostatnie mecze przeciwko &quot;Diabłom&quot; i &quot;Senatorom&quot; i były to zwycięstwa &quot;wyszarpane&quot; - zwłaszcza to w NJ). Dzisiaj prawdziwa próba dla gospodarzy. Próba siły. Ale nic nie przekona mnie, nawet bilans spotkań, że to oni są lepsi. Dziś nowojorczycy wygrają, nie mam wątpliwości.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
New York Islanders - Montreal Canadiens - 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Typ - 2
Kurs - 1,55
Bukmacher - Bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy polskiego czasu rozpocznie się bardzo ważne spotkanie dla drużyny Montrealu. Ekipa z kraju klonowego liścia zajmuje ostatnie miejsce w konferencji wschodniej gwarantujące walkę o Puchar Stanley&#39;a. Do końca sezonu zasadniczego zostało już kilka spotkań a Canadiens muszą w jak najwięcej z nich zwyciężyć. Pierwsza okazja nadarza się dzisiaj, kiedy to staną do walki ze słabymi Wyspiarzami,którzy chcą, aby ten sezon dla nich się skończył. Drużyna gospodarzy nie walczy już praktycznie o nic, no może poza honorem i ambicjami. Właśnie te wartości wzbudziły we mnie obawę, gdyż taka postawa NY może mocno utrudnić sukces ekipie Montrealu (stąd taki mój typ gdyż obawiam się remisu). Goście napewno przystąpią do spotkania z wiarą w końcowy sukces jakim jest zakończenie sezonu na premiowanym miejscu, które jednak mogą stracić ( w wyniku porażki) lub poprawić (bo do poprzedzających ich drużyn tracą niewiele punktów). Myślę,że goście powinni poradzić sobie z Isladersami i przybliżyć się do Play - Off
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
⛔ under 1,5 goal w pierwszej tercji CAR Hurricanes - NY Rangers (1,80) ⛔
Rozpoczynając od solidnych argumentów a więc : z ostatnich 11 pojedynków NYR - CAR aż 9 kończyło się wynikiem underowym, a co jeszcze ciekawsze z ostatnich 5 gier NYR na terenie CAR aż 4 kończyło się underowo. Carolina zresztą podobnie jak Rangersi jest zespołem dosyć mocno i solidnie przygotowanym na tyłach co potwierdzają ostatnie mecze (w ostatnich 5 aż 4 to undery). Z argumentów mniej statystycznych , dwaj dobrzy bramkarze którzy mają coś do udowodnienia sobie i kibicom (Lundqvist i Ward). Co już chyba można było zauważyć warto stawiać undery w meczach New York Rangers bo to drużyna wręcz stworzona do takich wyników, bardzo słaba w PP za to mistrzowsko nastawiona w PK, co prawda Carolina słynie z niekonwencjonalnych i zabójczo skutecznych rozwiązań w grach w przewadze ale myślę że w pierwszej tercji nie będzie wielu kar i okazji do wykorzystania tego atutu
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks Canucks -1.5 (2,85)

Na noc przygotowałem sobie mecz Vancouver z Anaheim. A wstępie przedstawię jak wygląda obecna sytuacja obu drużyn. Gospodarze właśnie wrócili z serii wyjazdowych spotkań. Na obcych lodowiskach poradzili sobie bardzo dobrze, ponieważ wygrali 5 z 7 meczy. I na chwilę obecną zajmują pierwsze miejsce w swojej dywizji wyprzedzając zaledwie o jeden punkt Calgary. Calgary dziś mierzy się na wyjeździe z Dallas. Gwiazdy już o nic nie walczą jednak trudno zawsze się gra w Dallas i nie sądzę, żeby Płomienie wyjechały z bardzo łatwym zwycięstwem. Canucks mają ułatwione zadanie, gdyż mierzą się z Kaczorami. Gości to zespół, który wciąż jest niepewny awansu do PO. Zajmują obecnie 7 lokatę w Konferencji Zachodniej mając tyle samo punktów co 8 Nashville i tylko punkt przewagi nad 9 Nutkami. Nutki dziś grają w Detroit, gdzie niezmiernie ciężko będzie o punkty. Kaczory ostatnio grają ze zmiennym szczęściem. Ostatnio wygrana w Edmonton, lecz nie była ona pewna przez cały mecz, a co za tym idzie zostawili tam sporo sił. Zespół z Vancouver to typowa drużyna swojego lodu. Ostatnią porażkę u siebie odnieśli 1 lutego czyli dwa miesiące temu! Mają serię 11 z rzędu zwycięstw u siebie. W 7 ostatnich meczach wygrywali co najmniej dwoma bramkami. A łącznie, aż w 9 z 11 spotkań podczas tej serii przewaga wynosiła minimum 2 gole! Jako ciekawostkę dodam, że 5 z 11 spotkań kończyło się wynikiem 4-2. W bramce gospodarzy dzisiaj zobaczy Roberto Luongo, a u gości Jonasa Hillera. Hiller zastąpił słabo broniącego Giguere i od razu zaliczył dwie wygrane. Jednak dziś o wygraną będzie niezmiernie ciężko. Gospodarze muszą wykorzystać atut własnego, jakże szczęśliwego lodu. Na dodatek z ostatnich 6 spotkań, aż 4 rozegrają u siebie. Będzie wśród nich również to najważniejsze z Calgary. Jednak uważam, że powinni uciekać punktowo od Calgary, a dziś jest okazja do takiego odskoku. Każdy dobrze wie, że w meczach bezpośrednich może być różnie, dlatego uważam, że Canucks powinni wypracować sobie bezpieczną przewagę z teoretycznie słabszymi ekipami, żeby później nie mieć problemów z wygraniem dywizji. Dlatego dziś też będę grać gospodarzy z handicapem na dodatek z bardzo dobrym kursem.

Kurs z: Bet365
 
xael 83

xael

Użytkownik
Florida Panthers - Atlanta Thrashers 1 @ 1,77 betsson ⛔

Dzisiaj mimo innym ciekawych meczy ja skupiłem się jak ostatnio mam juz w zwyczaju na Floridzie. Bezapelacyjnie w bramce Panter znowu stanie Craig Anderson. Ostatnio wiedzie mu się dobrze jak i całemu zespołowi. Grają pod presją ale jak widac wychodzi im to na dobre. Dodatkowo do składu wrócił już na dobre Richard Zednik który jest dobrym skrzydłowym. Mimo dobrej postawy gospodarzy trzeba przyznac , że Atlanta też się obudziłą i osiąga bardzo dobre wyniki. Jednak te przebudzenie nastąpiło troche za późno bo o play-offach mogą tylko pomarzyc. W przeciwieńswie do Thrashers , to Panthers mają jeszcze bardzo realną szanse na włączenie się do walki o Stanley Cup. Dobre jest to , żę w przypadku wygranej Floridy automatycznie wskakują na ósme miejsce. Niewątpliwie lepiej by się czuli na pozycji premiowanej występkiem w PO. Jednak jest ten jeden warunek który muszą spełnic. Wygrac mecz. Pięc kolejek do końca rundy zasadniczej tak więc napewno pełnej mobilizacji i walki do końca nie zabraknie.

04/03-09 Atlanta vs. Florida 3:4
10/01-09 Florida vs. Atlanta 8:4
02/11-08 Atlanta vs. Florida 5:3
11/10-08 Florida vs. Atlanta 3:2 OT

Spotkania jak widac na korzyśc Floridy i dzisiaj też powinni pokazac swoja wyższośc nad rywalem.
W bramce Atlanty wystąpi dzisiaj Hedberg , miał już dzisiaj Lehtonen bronic , ale ze względu na kontuzji jeszcze weekend odpoczywa. Może tutaj decycowac wiele od bramkarzy. Florida dobrze gra w przewadze , jeżeli pojawią się kary to i bramki też powinny. Na niebieskiej Bouwmester czy McCabe są już automatycznie na klepe. Dyskonują silnym strzałem także Hedberg może miec dziś problem. Do tego dochodzi jeszcze własna hala która powinna byc wypełniona po brzegi i kibice powinni dzis na maxa wspomagac swoją drużynę. Mecz dla FLoridy nie jest o pietruszke także powinni dac z siebie wszystko i wygrac to spotkanie , jednocześnie wskakując na ósmą lokate.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: BAH-u

Dzis dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w New Jersey, Diably beda podejmowac Blsykawice. Diably ktore maja juz zapewnione PO graja ostatnio bardzo cieniutko, brakuje im troszke szczescia nie wygrali juz od 6 spotkan, dawno nie pamietam juz ekipy Diablow z taka passa...Co do blyskawic to ze PO nie zagraja wiemy juz nie od dzis! Ponadto zawsze ciezko gralo im sie z Diablami. Sadze ze dzis wreszcie dla swojej publiki wygraja gospodarze, jednoczesnie dadza znac ze z nimi nie jest zle i z PO beda blyszczec forma, a nie tragedia jak przedwczoraj z Pingwinami 6-1;) Dzis Parise i spolka...;)


Spotkanie: Minnesota Wild - Calgary Flames
Typ: 1
Kurs: 2.45
Buk: BAH-u

Kolejny mecz to Dzikusy, gospodarze dzis przed szansa na kolejne 2 pkt. Maja PO na wyciagniecie reki a w ostatnim czasie pokazali ze grac umieja. Szczegolnie dobrze wplynal na team z Minnesoty powrot Gabornika, ktory juz w meczu z Islanders wyprowadzil sklad gosci na prowadzenie. Bardzo dobra postawa gwiazdy dzikusow. Calgary walczy z Vancouver o 1 miejsce w swojej grupie, jednak po wczorajszym zwyciestwie 1-2 z Dallas sadze ze dzis polegna! Nie beda chcieli forsowac tempa, dwa mecza pod rzad! Szkoda sie poobijac a do konca 4 mecze... Jak Minnesota zagra na swoim poziomie to pokona smialo plomienie...

Spotkanie: Florida Panthers - Atlanta Thrashers
Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: BAH-u

Ostatnie spotkanie to Pantery, ktore walcza wciaz o PO sa na miejscu promowanym gre dalej, jednak ciasno sie robi, gryz te kilka ostatnich meczy kazdy napiera na PO, Atlanta juz nie pogra w tym sezonie i mimo zwrowu w ostatnich dwoch meczach, dzis zostana ostudzeni przez Pantery ktore wciaz licza na punkty , tym bardziej u siebie i umocnienie sie w strefie PO. Generalnie w tej koncowce, grac na zespoly ktore o cos walcza. Bo jak wszyscy wiedza, w tej czesci sezonu dzieja sie juz cuda na kiju;) Warto grac na tych co musza...bo reszta co nie musi, oszczedza sie zeby cisnac rywali w PO.

pozdrawiam.
 
B 0

bonebreaker

Użytkownik
New Jersey - Tampa Bay 1 @ 1,55 expect.com
Analiza:
Oczywiście mógłbym rozpisywać się nad fatalną serią porażek gospodarzy, mógłbym poruszyć stosunek bramek strzelonych i straconych w ostatnich 6 spotkaniach i szukać wyjaśnienia dla tego zdarzenia. Nie zrobie tego.
Jak nie dzisiaj to kiedy?
Jak nie z Tampą to z kim?
Kurs niezbyt zachęcający ale mecz należy do tych pewniejszych.
Pozdrawiam Mikołaj
Pietaszek89, zasugerowałem Ci zakup książki aby poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, wiesz dlaczego?
Ponieważ napisałem wyraźnie w mojej analizie że nie będę pisał wywodu na temat tego meczu, dla Twojej wiadomości nie brakuje mi argumentów popierających mój typ. Nie widzę poprostu sensu pisania czegoś, co jest w miare zrozumiałe i racjonalne. Jest to typ na przełamanie dla diabłów - nic więcej, Tamba jest jedną z najgorszych ekip NHL bez żadnych szans na awans, NJD nie od dziś PO mają zaklepane, pomyśl troszeczkę na drugi raz zanim będziesz rzucał bezpodstawne oskarżenia.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
New Jersey - Tampa Bay 1 @ 1,55 expect.com

Analiza:

Oczywiście mógłbym rozpisywać się nad fatalną serią porażek gospodarzy, mógłbym poruszyć stosunek bramek strzelonych i straconych w ostatnich 6 spotkaniach i szukać wyjaśnienia dla tego zdarzenia. Nie zrobie tego.

Jak nie dzisiaj to kiedy?
Jak nie z Tampą to z kim?

Kurs niezbyt zachęcający ale mecz należy do tych pewniejszych.

Pozdrawiam Mikołaj
Mam taką prośbę. Oszczędź nam czego takiego. Zero argumentów za typem, a daleko nie trzeba szukać, podrzucę Ci jeden sam. Dziś i już do końca sezonu nie zagra Vincent, na bramce nie zobaczymy Martina tylko Weeksa, więc jak dla mnie bardziej wyraźny over. I z Weeksem w bramce może być naprawdę różnie. Na dodatek Vincent wielkim osłabieniem nie jest, bo praktycznie nic nie grał w ostatnich meczach. Więcej zagrożenia ze strony młodziutkiego Stemkosa bym widział.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pietaszek89, zasugerowałem Ci zakup książki aby poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, wiesz dlaczego?
Ponieważ napisałem wyraźnie w mojej analizie że nie będę pisał wywodu na temat tego meczu, dla Twojej wiadomości nie brakuje mi argumentów popierających mój typ. Nie widzę poprostu sensu pisania czegoś, co jest w miare zrozumiałe i racjonalne. Jest to typ na przełamanie dla diabłów - nic więcej, Tamba jest jedną z najgorszych ekip NHL bez żadnych szans na awans, NJD nie od dziś PO mają zaklepane, pomyśl troszeczkę na drugi raz zanim będziesz rzucał bezpodstawne oskarżenia.
A właśnie bardzo dobrze że zwrócił ci uwagę, bo to jest właśnie dział w którym trzeba lub przynajmniej należy się rozpisywać i argumentować, to że jest seria przegranych New Jersey widzi każdy, byle laik może wejść w statystykę i zobaczyć że Devils przegrywają któryś mecz z kolei, tutaj jeśli już zawierasz głos mógłbyś napisać coś troszkę bardziej odkrywczego. Jeśli nie widzisz sensu w pisaniu &quot;czegoś, co jest w miare zrozumiałe i racjonalne&quot; to zamieszczaj takie posty we własnym temacie. Poza tym pięknie zaczynasz karierę na forum od osobistych wycieczek pod adresem innego użytkownika, który nie zaatakował Ciebie tylko brak odpowiedniej argumentacji z Twojej strony i niski poziom postu przez Ciebie napisanego.

Samego typu nie chcę komentować aczkolwiek granie NHL czas regulaminowy po takich kursach już nie raz wspominałem że nie jest warte raczej ryzyka.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
Florida Panthers - Atlanta Trashers --&gt; Florida Panthers &#39;60 (1.80)
Moim zdaniem to mecz który nadaje się najbardziej do stawiania z dzisiejszej oferty w NHL, ogólnie mecze są dosyć wyrównane lub kursy nie warte gry. Zobaczymy dziś zespoły które wygrały swoje ostatnie 3 spotkania i które zwłaszcza w ostatnich grach prezentują się bardzo świeżo i okazale właśnie w ofensywie. Jest jednak znacząca różnica , Florida jest w środku bardzo ciężkiej i zaciętej walki o Play Off, Atlanta walczy o przysłowiową pietruszkę i na dłuższą metę czwarte zwycięstwo z rzędu jest jej do niczego nie potrzebne. Trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na defensywę a ta jest zdecydowanie po stronie FLA, zresztą Atlanta jest najgorzej broniącą ekipą w lidze więc ich problemy z traceniem bramek mogą dziś się okazać gwoździem do trumny. Florida jeśli tylko konsekwentnie zniweluje atuty Atlanty czyli dużą liczbę strzałów (a obrona FLA słynie z tego że wiele strzałów blokuje i nie pozwala na &quot;obstrzeliwanie&quot; swojej bramki) to powinna wygrać w czasie regulaminowym. Kluczową role odegrają również gry w PP/PK , Florida musi wykorzystywać słaby defence ATL i wykorzystywać praktycznie każdą grę w PP , stać ich na to.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Moje rozmyślenia na dziś
:hokej: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning [ Typ: 1 @ kurs: 1,50]
Analiza AD1: Dalej wałkuję przekonanie, że baty jakie zbierają “Diabły” są zdecydowanie za długie tym bardziej, że nie ma żadnych poważnych usłabień/powodów dla których tak słabo im idzie. W NHL tak długie serie bez poważniejszego powodu to naprawdę rzadkość i uważam, że TBL zamykająca tabelę NHL jest idealnym rywalem na którym można sobie poprawić morale.
:hokej: Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs [ Typ: 1 @ kurs: 1,55]
Analiza AD2: Tutaj odwołam się do analizy mojego kolegi (Odisio), który ładnie ujął sprawę. Mianowicie FLA po pierwsze walczy o być albo nie być w Playoff i ten mecz jest dla nich bardzo ważny. Grają u siebie także zawsze jest większy komfort gry. ATL już się nie liczy w PO i można powiedzieć, że grają bo grają. Jak słusznie zauważył mój kolega obrona FLA wygląda bardzo solidnie czego nie można powiedzieć o ekipie Tharshers, gdzie ich obrona pozostawia wiele do życzenia. Dodam również od siebie, iż FLA rewelacyjnie gra z kontry myślę, że w tym meczu będzie miał ten fragment wielkie znacznie.

:hokej: Florida Panthers - Atlanta Thrashers [ Typ: 1 @ kurs: 1,77]
Analiza Ad3 : Tutaj typ na noc chyba najpewniej wyglądający. PHI podczas ostatniego meczu grało właśnie z TOR i dostało baty - jak wiemy TOR nie słynie za jakiejś super reputacji a PHI napewno zachce jeszcze przyatakować NYD w dywizji korzystając z ich serii porażek a 2 raz to już się zbałamucić nie dzadzą tym bardziej na własnym lodzie.
I jeszcze dorzucam:
Linki do transmisji LIVE NHL

Pozdrawiam Maritos​
 
K 0

kris1

Użytkownik
Witam wszystkich !
co dziś gracie ?? ;D ja dałem :
Nashville - Columbus 1
Dallas - St Louis 2
Toronto - Montreal over 5,5
Wyjaśnienie : Nashville i StLouis zagrane z tych samych powodów, grają o wejście do Playoffów... NSH miejsce 9 STL 8 styk straszny w tabeli kazdy punkt na wagę złota.... przeciwnicy nie są aż tak nie do przejscia CBJ i DAL.. NSH ma troche kontuzji ale myślę że powinni powalczyć i wygrać ten mecz zrewanżować się za wyjazdową porażkę ostatnio z Kurtkami... można bać się przełamania ze strony Dallas ale ostatnio bez formy wiele porażek i Stl powinno sobie poradzić z nimi.
Zaś Over zagrany z tego powodu iż te drużyny są istnie overowe wczoraj Toronto 5 8 przegrał bedzie chciało nastrzelać, Montreal też może mieć apetyt na strzelanie, nie mają zagwarantowanego PO; jak i statystyki nie kłamią ostatnich ich meczy była duża większość overów, wiec powinno pójść i dziś .
Tak więc mam nadzieję że te typy wejdą i były zagrane praktycznie z tego powodu iż NSH i STL walczą o PO i do tego mają formę i stać ich na to.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Buffalo Sabres - New Jersey Devils (ML) [ Typ: 2ML @ kurs: 2,06]
BUF vs NYD - Dziś mimo ilości meczy to pośród nich naprawdę ciężko coś wybrać. Wybrałem typ na NYD ML po dobrym kursie 2,06. Devils zakończyli swoją fatalną serię porażek i wygrali 5-4 z TBL. Podejrzewam, że całe zamieszanie wywałane zostało przez zdobytą przez Martina nagrodę najlepszego bramkarza w historii. Dziś to właśnie on będzie pilnował bramki i napewno będzie chciał potwierdzić, że nagroda się mu należy. Chłopaki z NYD wkońcu się odblokowali i zaczęli strzelać. Buffalo będzie najprawdopodobniej chciało za wszelką cenę zdobyć ten mecz, gdyż wygrana dała by im bardzo ciekawe szanse o walkę do wejścia do PO. Jednak jestem zdania, że przy ich dyspozycji nie uda się pokonać NYD pomimo wielkich chęci. Grają bardzo chaotycznie, popełniają wiele błędów w obronie. Pokonali jednak niedawno WSH i myślę, że była to wygrana z deczka fartowna - samobój WSH i na dodatek same dziury w obronie pozwoliły na zwycięstwo. NYD pomimo tylu porażek obronę ma na swoim miejscu i jeżeli atak dziś nie nawali to powinna być ich już 2 wygrana.
:hokej: Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins (ML) [ Typ: 2ML @ kurs: 2,00]
CAR vs PIT - tutaj dalszy ciąg progresji na Lost Huraganów, którzy zdecydowanie są w nadformie - dziś kolejny mocny przeciwnik i mam nadzieje, że na Pingwinach się już to zakończy.

I linki do trasmisji live: transmisje LIVE NHL

Pozdrawiam Maritos
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom