>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
M 0

miro2790

Użytkownik
ja juz swoja opinie podalem...ale tez wcale bym sie nie zdziwil jesli w przynajmniej dwoch meczach(mam na mysli new jersey i detroit)wynik bylby remisowy i potrzebna by byla dogrywka...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
dzis trzy mecze
philadelphia-new jersey,florida-carolina i calgary detroit....pierwszy raczej wiadomo ze wygra philadelphia...ale te dwa ostatnie sa bardzo ciekawe...ja raczej sklanialbym sie raczej na przyjezdnych w obu przypadkach bo oni lepiej graja i maja lepsze statystyki...
1. To ciekawe, że wiadomą dla Ciebie jest, że wygrają Falyers, jakieś argumenty za tym idące :?: Czy możemy to traktować jako &quot;peffka&quot; :-D.

2. Przyjezdni może i z założenia lepiej grają, ale kolego statystyki i własne przekonania nie wystarczają do tego by ocenić zwycięzce zwłaszcza pojedynku Pantery vs Huragany. Zwróciłbym na Twoim miejscu uwagę na to jak wygląda tabela i gdzie gramy. Poza tym przydałoby się też wiedzieć kto w bramkach, bo z tego co widzę to jeszcze żadnych pewnych informacji na temat goalie w dzisiejszym dniu nie ma, dlatego też duży &quot;szacunek&quot; dla Ciebie, ze potrafisz tak szybko stwierdzić, kto dziś będzie górą.

Teraz całkiem serio od siebie, póki co na sucho można stwierdzić, że dzisiejszy pojedynek Panter będzie dla nich jednym z najważniejszych spotkań z pośród tych które pozostały. Zwycięstwo będzie gwarantem utrzymania kontaktu z 8, w przypadku porażki możemy mieć już pewne obawy czy Florida zdoła się ogarnąć do końca sezonu. Na pewno dobrą wieścią jest to, że bardzo prawdopodobny jest dziś powrót Hortona do lini ataku FLA. Przyjezdni z Caroliny po ostatnich dwóch zwycięstwach u siebie mają już o niebo lepszą sytuację w tabeli niż choćby przed tygodniem. Ostatnie zwycięstwo nad Caps było świetnym występem Huraganów, niezawodny ostatnio Ward po raz kolejny pokazał prawdziwy kunszt, a i ofensywa CAR zagrała na swoim poziomie.
Jeśli chodzi o ostatni mecz Florydy, który przegrali z CBJ, była to chyba najdotkliwsza porażka pod względem psychologicznym, na 3 min do końca, 1:0 dla Florków i świetna postawa Vokuna nie wróżyły tak dramatycznej końcówki w której Rafi Torres dwukrotnie pokonał Thomas, a dzieło skończył Vermette. Była to dotkliwa porażka i pozostaje zadać sobie pytanie czy Pantery dźwigną się by nawiązać jeszcze walkę:?:
Z innej beczki dopowiem tylko, że bardzo dobra postawa Sens w ostatnich spotkaniach nie przekreśla jeszcze szans tej drużyny na PO jednak musieliby oni zwyciężyć przynajmniej 8 z 10 pozostałych spotkań by awansować do PO, gdzie może zabraknąć, który przeżywa ciężkie chwile i bardzo ciekawie zapowiada się ich następne spotkanie na które pytaniem numer jeden będzie kto w bramce :?:
Pozdrawiam.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem systemem 2 z 3 same &quot;iksy&quot;. Wszystkie drużyny prezentują podobną klasę. Lotnicy z Devilsami na b2b. Calgary prezentuje teraz słabszy okres , czuje w 1st round PO odpadną. Z Detroit ostatnio zremisowali 5-5 i mam nadzieje że dzisiaj powinni też zagrac na remis. Jesli chodzi o Hurricanes to tu może byc najmniejsze prawdopodobnistwo iksa . Jak PAnthers zagrają na pełnych obrotach to cięzko będzie CAR wywalczyc cos. Mimo to ostatnio na 3 mecze wyjazdowe Caroliny , 2 zakonczyły sie drawem i to nie z byle kim bo WSH i CHI to nie są slabe teamy. Ja osobiscie teraz tez uwazam ze floryda się do pokroju CHI czy wSH nalezy. Ciekawe jest to że Devils nie zremisowało od 8 spotkan a Flyers o 11 spotkan tak wiec prawdopodobnienstwo X jest dośc prawdopodobne. Najbardziej sie obawiam o Calgary bo czuje ze mogą ostre baty dostac. Dzisiaj typowe ryzyko, oby szczescie dopisało

X
X
X
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
pierwszego meczu bym nie ruszał. Choć jeśli miałbym stawiać, to raczej na Filadelfię. Ze względu na mieszaną formę NYD i atut własnej hali po stronie Flyers. Ale tak jak już mówiłem, wolę z tego zrezygnować.
Drugie spotkanie podobnie. Ostatnie 3 mecze Panter nie napawają optymizmem. Dwie przegrane i tylko jedna wygrana (i to z zespołem z końca stawki). Zespół z Caroliny zupełnie odwrotnie - 3 mecze, 3 zwycięstwa. I jeszcze tak na szybko bramki gospodarzy (ostatnie 4 mecze 3:zero:3:1). Goście (4:4:5:4) Tak więc z tego wynika, że Pantery 3, a Carolina 4 lub 5. Ale to tylko teoria. Bo matematyka nie gra (choć czasem pomaga :jezora ???? . Na siłę można zaryzykować na Huragany.
Trzeci - wg mnie typ dnia. Płomienie grają u siebie, a także (wg statystyki) jeden mecz przegrany, następny wygrany. Dzisiaj przypada wygrana :jezora: Ostatnim atutem zespoły Calgary jest to, że 5 meczy temu pokonali oni na wyjeździe Skrzydła (5:6). Teraz przejdźmy do zespoły z Detroit, który zajmuje 2 miejsce w tabeli, wygrane 4 ostatnie mecze z rzędu i zawsze strzelali co najmniej 3 bramki. Calgary dużo więcej bramek zdobywa na wyjeździe (6 z Detroit i Toronto), a niewiele u siebie, po 2 (dzisiejsze spotkanie odbędzie się w Calgary). Ale tak jak już wcześniej wspominałem, nie ma to większego znaczenia. Wydaje mi się, że można zaryzykować typ na Red Wings, ale niespodzianka nie jest wykluczona :-D
Pozdro
 
M 0

miro2790

Użytkownik
w nhl siedze jeszcze krotko wiec nie uznaje sie za znawce ale jak narazie to wygralem pare monet na wlasnie tych zakladach ???? moze na tym forum sie czegos naucze i z gory dzieki wszystkim ???? a jutro porownamy nasze typy pozdro ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 2
Ja tutaj upatrywalbym WIN away gosci. W sumie krotko dlaczego. W tabeli zaczelo robic sie ciasno i to bardzo, wczesniej tacy morowani sprinterzy jak Boston Devils etc. poprzez odpuszczanie sobie meczy ( bez Devils;) ) zaczeli czuc oddech ekip mniejszego kalibru na karku. Ciekawe bo po miedzy Lotnikami a Diablami jest tylko 9 punktow roznicy?! Lotnicy maja ladna passe 2x WIN, Devils dali sie pokonac Carolinie i Bostonowi. Sadze ze dzis zechca nareperowac straty i moze wygraja. Ciezko typowac w takim meczach bo wiadomo ze potecial Devils jest duzo wiekszy niz lotnikow jednak jesli mecz nie pojdzie po ich mysli tzn nie strzela bamki i nie poczuja krwi , to jak lotnicy im zapakuja, .. smiem twierdzic ze goscia odechce sie grac jak ekipa z &quot;syndromem&quot; pewnego awansu. Nie mniej jednak kurs na Devils kusi 2.45! Moj typ Devils 60&#39;
Florida Panthers - Carolina Hurricanes 1
Co do Florydy to ciekawy zespol bo spuer win przeplata z tragicznymi porazkami. Maja chyba troche do udowodnienia, nie wspomne o meczu z Capitals gdzie w 3t nie oddali ani jednego stzralu na bramke rywala;) Carolina w pysznej formie dlatego sadze ze dzis sie to skonczy, wkoncu nie moga wiecznie wygrywac ???? ponadto mecz zaciekly ze wzgledu na potrzebe punktow po stronie obu ekip. Jednak taki typ na przelamanie passy! Kurs 2.25 uczciwy! Moj typ Florida 60&#39;

Calgary Flames - Detroit Red Wings 1
A tutaj sprobuje Calgary liczac na to iz Skrzydelka straca wole walki szybko;) oni tak lubia .... jak im sie mecz nie ulozy to oleja go. A Calgary mimo awansu nie odpuszcza jak to kandayjskie teamy nikomu na wlasnym lodzie, sadze iz w tym kraju Hokej to religia dlatego graja dla publiki! Bardzo ciekawie wyglada ten mecz. Szykuje sie niezla jadka, bo i sklada obfituja w gwiazdy. Sadze ze pewny typ to over;) jednak warto zobaczyc co w Calgary, jesli zagraja na poziomie nie godzacym w bilety publiki to powinni pyknac Red Wingsow! Kurs ladny ladny 2.5! Moj typ Calgary 60&#39;
pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dzisiaj bardzo wyrównane mecze,więc trzeba zaryzykować.Krótko o meczach
Florida-Carolina 2 2,50 2-3 tylko że po dogrywce⛔
Gospodarze muszą wygrać by być bliżej PO,będzie ciężko bo przegrali ostatnie 3 na swoim lodzie,odwrotnie goście którzy wygrali ostatnio 3 mecze m.in z NJ i Washingtonem i jak na moje są faworytami.Ostatni mecz z Florydą przegrali u siebie 0-5,widziałem ten mecz, gospodarze tj Carolina cały mecz przeważali,grali naprawdę o wiele lepiej tylko grali bez obrony i bramkarza i przegrali 0-5.
Calgary-Detroit 2 2,35 :przeklina: 5-3⛔
Czerwone skrzydła wygrały 4 z rzędu,oprócz meczu z Flyers każdy z tych meczu minimum 3 bramkami i będąc o kilka klas lepszymi,na korzyść Calgary nic nie przemawia,ostatnio grają bardzo kiepsko ,przegrali na swoim lodzie nawet z kiepskimi St.Louis.Ogólnie grając z lepszymi drużynami często. zawodzą.
Phildelphia-New Jersey 1 2,45 4-2✅
Lotnicy ostatnio w bardzo dobrej formie,ograli na wyjazdach Pittsburgh i Buffulo, u siebie są też bardzo mocni.New Jersey grają średnio na wyjazdach w ostatnich 8 wyjazdów 5 przegrali m.in 2 razy z Islandersami 0-4 i 3-7.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie:Calgary - Detroit
Typ: 2 (1 tercja)
Kurs: 2,75
Buk: expekt

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa goscie. Zajmuja wysokie 2 miejsce w tabeli ze strata 1 pkt do 1 San Jose. Detroit w ostatnich 6 spotkaniach bardzo wygral 5 spotkan i 1 przegrali. Calgary w ostatnich 6 spotkaniach wygrali zaledwie 2 spotkania i 4 pregrali. Statystyka mowi sama za siebie Detroit zajmuje wyzsze miejsce w tabeli i prezentuje ostatnio bardzo dobra forme. Mysle, ze tej nocy ponownie zagra na wysokim poziomie i obejmie prowadzenie juz po 1 tercji.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Witam, dzis jedynie 3 mecze, a zdania bardzo podzielone, i mi sie to podoba ????
Ja jednak zgodze sie co do 2 spotkan jakie typuje Shen, po takich kursach warto zagrać. Florida-Carolina 2 2,50 gdzie moim faworytem jest Carolina, ostatno wygrała 3 spotkania u siebie, ale dzis zagra na lodzie Panthers, a dosyc ciezko sprawuje sie w roli goscia, gdzie jesli chodzi o serie ostatnich meczow wyjazdowych poległa 3 razy w tym 2 razy w doilczonym czasie. Forma Caroilny jest obecnie dosyc dobra wiec powinna poradzic sobie ze słabya obecnie druzyna Panther. ⛔ REMIS ????


Kolejny typ to spotkanie Phildelphia-New Jersey 1 2,45 gdzie podobnie jak Shen popieram typ na gospodarzy ???? którzy sa na lekkim gazie z seria 2 zwyciestw na wyjezdzie, raczej mi sie nie wydaje aby zostali pokonani przez NJD na własnym lodzie, gdzie Devils nie błyszczy w roli goscia ostatnimi czasy. ✅✅✅ :spokodfhgfh:
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Statystyka mowi sama za siebie Detroit zajmuje wyzsze miejsce w tabeli.
strasznie ciężko ocenic ten mecz opierając sie jedynie na statystykach, jak wiadomo statystyki nie grają meczu. Ja osobiście skłaniał bym sie jednak do zagrania na WIN GOSPODARZY Calgary, jednak ten zakład dlamnie NO BET. Pozdrawiam :spokodfhgfh:



EDIT: Calgary win ✅:spokodfhgfh:
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-24 00:05, NHL, Ameryka Płn.
New Jersey Devils u Philadelphia Flyers ( Włącznie z dogrywką i karnymi )
Typ: 2
Kurs: 1,91
Buk : Bwin

W nocy z poniedziałku na wtorek czasu Polskiego dojdzie do bardzo ciekawego meczu NHL konferencji Wschodniej. W Philadelphi dojdzie do meczu miejscowych lotników którzy są w konferencji na 4 miejscu a zagrają z wiceliderem czyli Devilsami. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy w meczu. Hokeiści z Filadefi ostatnio mają małą passę ale na wyjeździe gdzie wygrali 2 bardzo ważne mecze z Szablami Buffalo i Penguinsami. Obie ekipy są niewiele za nimi więc te zwycięstwa był bardzo ważne. Lotnicy ostatnio u Siebie nie mieli problemów z Rangersami i wygrali 4-2 więc tym dłuższa ich passa. Ekipa Devilsów ostatnio na wyjeździe dwie porażki z liderami Boston Bruins 1-4 i Caroliną 2-4. Czyli nie najlepsza forma. Jest to szansa dla gospodarzy na poprawienie nie zbyt korzystnego bilansu U Siebie 21-10-4. Nie jest zły bo 21 zwycięstw to jest coś. Lotnicy ostatnio grają dobrze bo po za wymienionymi zwycięstwami u Siebie wygrali ładko z Szablami z Buffalo 5-2 i Predators 4-1. W nocy nie powinni mieć problemów jak gram z dogrywką na Philadelphie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie kpiny sobie urządzacie, takie rzeczy to w HP polecałbym załatwiać albo na PW :!: tu zwłaszcza zwracam się do ShoxBDG, mam nadzieję że Vader zrobi tu niedługo porządek, a was drodzy userzy proszę o troszkę pomyślunku, dział ma być przejrzysty i na odpowiednim poziomie:!:

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze, to mój osobisty typ dziś będzie skierowany na Detroit Red Wings. Spotkanie samo w sobie zapowiada się na ciekawą batalię, wydaje mi się że obie ekipy potraktują ten mecz poważnie ponieważ jest to dobre przetarcie przed PO, wielu ekipom pozostało po 10 spotkań także naprawdę niewiele zostało z sezonu zasadniczego. Detroit ma przed sobą spotkania dziś i jutro,z tym że jutro goszczą w Edmonton, gdzie może czekać ich kolejne ciężkie spotkanie, a nie oszukujmy się dwa mecze z rzędu są dość wyczerpującą serią. Zerkając wstecz ich ostatnie mecze mogą napawać optymizmem ponieważ widać że Czerwone Skrzydła zaczynają powoli unosić się co raz wyżej. Dla mnie osobiście nie jest to zaskoczenie ponieważ już najwyższa pora na etap przed play off, który będzie dobrym wprowadzeniem w Stanley Cup.
Co do gospodarzy rzuca się w oczy brak kilku podstawowych zawodników takich jak Bertuzzi i Bourque. Nie twierdzę, że to bardzo poważne osłabienia, ale na pewno są to zawodnicy, którzy są bardzo przydatni gdy tylko są zdrowi. W bramkach obu ekip bez zmian Kiprusoff i Osgood. Powracając do formy DET, to samo to, że od 4 spotkań są niepokonani to jeszcze nic ale średnia traconych bramek do strzelonych wygląda imponującą. Niektórzy w swoich analizach piszą że zespoły pamiętają porażki z daną drużyną, owszem jeśli jest to mecz po meczu to na pewno ale gdy spotkanie odbyło się tydzień temu, to już mowy o rozpamiętywaniu się być nie może Red Wings dziś przyjadą do Calgary z jędną myślą, aby zdobyć dwa punkty, nie po to by wziąć rewanż.
Typ Detroit Red Wings 60&#39;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Umiecie czytać Panowie ??
Regulamin tego działu punkt czwarty :
4. Jeżeli komentujesz i wyrażasz swoje opinie odnośnie swoich typów a także tych podanych przez innych użytkowników, poprzyj je konkretnymi argumentami. Komentarze typy: &quot;Nie wiem czemu ale myślę że ... wygra&quot; będą usuwane. Tak samo jedno zdaniowe uzasadnienia czy tzw. &quot;suche typy&quot; będą usuwane.
Proponuje wam zostać w HP bo w tym dziale wymagana jest raczej umiejętność czytania ze zrozumieniem.
Ode mnie na dzisiaj odnośnie dzisiejszych meczy : niesamowicie trudne i wyrównane zapowiadają nam się pojedynki, ciężko mi wytypować jednogłośnie chociażby jednego zwycięzce w którymś z trzech meczy bo będą chyba decydować detale i dyspozycja dnia. Warto jednak zwrócić uwagę na możliwości typowania under/over , zdecydowanie overowo zapowiada się pojedynek CGY - DET zaś odwrotnie na under można liczyć w meczu PHI - NJD.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Warto jednak zwrócić uwagę na możliwości typowania under/over , zdecydowanie overowo zapowiada się pojedynek CGY - DET zaś odwrotnie na under można liczyć w meczu PHI - NJD.
Elo, możesz dodać do tego jakieś argumenty za? Bo sam myślałem nad tymi over/under ale nie wiem czym Ty podpierasz te typy, dzieki z góry.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Elo, możesz dodać do tego jakieś argumenty za? Bo sam myślałem nad tymi over/under ale nie wiem czym Ty podpierasz te typy, dzieki z góry.
Hmmm już spróbuje to wytłumaczyć, tzn tok mojego rozumowania.

Under w meczu PHI - NJD ze względu przede wszystkim na to że Devils to drużyna która przepuszcza najmniej bramek w lidze (bodajże 2,5 na mecz) a więc szczelna defensywa z wybitnym bramkarzem (go Martin ???? ). Dodatkowym faktem przemawiającym za małą ilością bramek dziś jest to że ostatnio bramkarz Flyers czyli Biron także popisywał się fenomenalnymi wręcz interwencjami i liczę tu także na popis z jego strony. Osobiście zagram tu under 1,5 goal w pierwszej tercji, liczę na tak zwane hokejowe szachy.

Over w meczu CGY - DET z powodów wręcz odwrotnych, obie ekipy lubią ostro postrzelać, Detroit i Calgary mają do tego warunki bo dysponują ogromną wręcz siłą rażenia, Detroit dodatkowo dysponuje dosyć słabym i chaotycznym wręcz bramkarzem Osgood&#39;em. Red Wings mogą zarówno strzelić jak i stracić 8 bramek co już udowadniali, podobnie z Calgary Flames którzy prowadzeni przez &quot;Kapitana Planete&quot; (Jerome Iginla) potrafią naprawdę sporo a ich główne atuty to właśnie bramkostrzelność tej ekipy. Tu wcale się nie dziwie bukom że zawyżają linie do 6 a nawet 6,5 goals bo powinno być sporo goli
 
xael 83

xael

Użytkownik
Red Wings @ Flames
O.Jokinen will score?
YES @ 2,75 @ doxxbet

Hit transferowy tego sezonu. Można śmiało rzec że czuję się w drużynie z kanady lepiej niż w Phoenix. Częste przebywanie na lodzie , bierze na siebie sporą odpowiedzialnośc. Jego zadaniem jest strzelanie bramek , a to przez ostatnie mecze dobrze mu wychodzi. W końcu gra na pozycji centra i wręcz musi punktowac. Zawodnik posiadający bardzo dobra kontrolę nad krążkiem ,o dobrych warunkach fizycznych z mocnym uderzeniem. Potrafi dołożycz kija na czas inaczej umie się znalezc tam gdzie ma. Indywialnościa też potrafi zablysnac. Dzis jest to bardzo realny typ gdyż ostatnio z Detroit zaliczył 2 bramki i dzisiaj napewno będzie chciał to powtorzyc. Oprocz tych bramek z DET 2 dni pozniej popisal sie hat-trickiem z Toronto , także jest w dobrej dyspozycji strzeleckiej. Dzisiaj moj typ oprócz tych krezjowatych 3 remisów wędruje własnie na Fina.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#18 Florida Panthers - Carolina Hurricanes 1 (2,30) / Florida -1.5 (3,40)

Z 3 nocnych spotkań w NHL wybrałem te, które według mnie zasługuje na uwagę. Próbujemy zagrać Floridę z kilku powodów. Florida ma do rozegrania do końca 10 spotkań po 5 u siebie i na wyjeździe. Obecnie zajmują 9 pozycję w Wschodniej Konferencji ze stratą punktu do Montrealu. Wiadomo, że Florida to zdecydowanie zespół własnego lodu, choć ostatnie mecze troszkę temu zaprzeczają. Mimo wszystko ten mecz może mieć bardzo duże znaczenie. Wygranie go spowoduję, że nadal będą w grze i zaczną podganiać nawet Carolinę. Porażka zaś spowoduje, że będzie ciężko o awans. Dziś po ponad dwu tygodniowej przerwie na lód wraca Nathan Horton. To bardzo dobra informacja dla zespołu gospodarzy. Jak już jednak wspominałem ostatnie wyniki nie napawają optymistycznie. Pantery przegrały ostatnio 1-3 u siebie z Kurtkami mimo, że wygrywały przez większość meczu 1-0. Chyba brak koncentracji spowodował taki obrót sprawy. Stracili również punkty z Tampą i Capitals. Wygrali jedynie z Toronto 3-1. W bramce dziś zobaczymy etatowego startera czyli Tomasa Vokouna, którego koledzy ostatnio nie rozpieszczają, bo broni mnóstwo strzałów. I tu znów wrócę do Nathana. Żeby dowiedzieć się ile on wnosi do drużyny wystarczy spojrzeć na rozkład Floridy od 7 marca czyli dnia meczu w którym Horton wystąpił po raz ostatni. Rozegrali bez niego 6 spotkań i aż 5 przegrali! Ta statystyka mówi sama za siebie. Jednak sam Horton meczu nie wygra, więc trzeba poszukać jakiegoś niuansu w ekipę gości. W bramce wystąpi Ward czyli nie ma żadnego zaskoczenia. Ale trzeba spojrzeć na kalendarz Caroliny do końca sezonu. Co idzie zaobserwować? Że wraz z dzisiejszym meczem mają do rozegrania 8 meczy. Co ciekawe aż 5 z nich rozegrają u siebie co jest niewątpliwe dużą zaletą. Nie chce pisać, że odpuszczą dziś całkowicie spotkanie z Panterami, lecz na pewno będzie troszkę inne zaangażowanie. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo też odnieśli dość dawno temu, ponieważ 8 marca z Tampą. Typ troszkę ryzykancki, ale dziś naprawdę dla ekipy gospodarzy to ostatni dzwonek jeżeli chcę coś zwojować w tym sezonie w PO. Carolina natomiast jest w dość przyzwoitej pozycji plus ta seria spotkań u siebie powoduję, że nie musi być takiego parcia na wynik. Nie musi nie znaczy, że nie będzie, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Raczej na pewno nie będzie to mecz obfitujący w bramki, ale 3-1 sądzę jest w zasięgu gospodarzy.

Kurs z: Bwin
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co do wczorajszego spotkania Calgary-Detroit to jeden bramkarz miał szczęście a drugi miał pecha i skończyło się 5-3.Calgary na pewno nie było zespołem lepszym,to co puścił Osgood nie powinno wpaść do bramki w NHL.Oferta na dziś


Vader// Taka wklejka się jakoś przyjęła, to &quot;podmieniłem&quot; ;)
 
allahwawa 0

allahwawa

Użytkownik
Cześć, wróciłem do obstawiania po pewnej przerwie i obecnie obstawiam samo NHL. W dość krótkim okresie czasu udało mi się wygrać jak dla mnie dość konkretne pieniążki. W miarę możliwości będę wrzucał tutaj swoje typy, a noż widelec ktoś skorzysta i &quot;kupon wejdzie&quot; ???? Proszę o wyrozumiałość itp.

Na dziś wybrałem trzy następujące mecze, które w mojej ocenie warto zagrać:

1. Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
Mój typ: Zwycięzca meczu (łącznie z dogrywką i karnymi)-2 ⛔⛔⛔
Kurs: 1,52
Buk: betclick

Dlaczego? Otóż, jak dla mnie z jednego banalnego powodu- drużyna gospodarzy gra właściwie o nic, jedynie o prestiż. Ponadto drużyna Washingtonu podrażniona porażką z Carolina Hurricanes powinna wspiąć się na wyżyny i wygrać to spotkanie. Prawdopodobny brak A.Semin&#39;a raczej w tym nie przeszkodzi, stąd moj typ. Można też &quot;zaryzykować&quot; i zagrać, że goście wygrają w ciągu trwania trzech tercji.


2. Montreal Canadiens- Atlanta Trashers
Mój typ: Zwycięzca meczu (łącznie z dogrywką i karnymi)-1 ✅✅✅
Kurs: 1,52
Buk: betclick

W obecnym przypadku bazuję na tym, że Montreal musi zapomnieć o swojej haniebnej passie 5 meczy bez wygranej. Myślę, że najpóźniej w dogrywce wygrają to spotkanie. Można podobnie jak w przypadku wyżej pokusić się o postawienie na gospodarzy w czasie trwania trzech tercji.

3. St. Louis Blues- Los Angeles Kings
Mój typ: Zwycięzca meczu (łącznie z dogrywką i karnymi)-1 ✅✅✅
Kurs: 1,58
Buk: betclick

Zapowiada się ciekawe spotkania, obydwie drużyny z szansami na awans do fazy PO. Bliżej są gospodarze i myślę, że wygrają to spotkanie. Jakiegoś większego powodu, dla którego tak się stanie nie mam. Brak Frolova w drużynie gości może jednak odegrać rolę w porażce teamu z Los Angeles.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Dzis ciekawa nocka...ja osobiscie zagram typ pewnie oklepany juz przez wielu i zagrany, jednak wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny:

Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 1
✅

Generalnie to krotka pilka, nie wiem kogo dzis zobaczymy w bramce Canadiens moze ktos wie?! Daj Boze zeby nie byl to Price ;) Jesli wystapi Price to robie sie tutaj 50/50 ale...Montreal ktory jakis czas temu byl murowanym kandydatem do gry w PO wcale nie ma juz takie rozwoej sytuacji, w swojej konferencji jest na z dorobkiem 81 punktow jest na ostatnim miejscu promujacym gre w PO a klasyfikacji generalnej ma 14 pozycje. Wyglada to dosc ciekawie poniewaz Montreal nie wygrywal juz od 5 spotkan, dostajac lomot pokoleji od swoich Kandayjskich kolegow jak Toronto, czy Ottawa. Za gospodarzami, mamy cala mase druzyn od 75 punktow w gore ktora chetnie skorzysta z beznadziejnej formy Habs. Troszke o rywalu...Atlanta w PO nie zagra ( tak mi sie wydaje) , chociaz patrzac na ta szalencza koncowke to juz sam nie wiem kto zagra a kto nie, nawet Senatorzy podlaczyli sie do walki;). Atlanta miala swietna passe ale szyba jzu poniej sladu nie ma...Przegrala dwa spotkania, ostatnio wygrala z Blyskawicami, ale oni tez juz sa poza PO. Dzis sadze ze jednak Montreal po batach jakie zbiera od tygodni powstanie i wygra chociaz dla tej publiki! Kurs jest 1.85 wiec toretycznie murowany faworyt jednak ja bym przestrzegal przed entuzjazmem poniewaz nie znana jeszcze obsada bramki Habs. Jednak moj typ to Canadiens 60&#39; i tam tez powedruje moja kaska...

pozdrawiam.

Aha jeszcze na koniec dodam ze ciekawe spotkanie do zagrania to Olejarze! Ale to tylko tak do przemyslenia dla innych ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom