>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Hmmm, masz racje &quot;zapowiadali&quot;.


EDIT: To są moje typy, ja was nie poprawiam, szukajcie napinki na innym forum, cya.
O czym Ty mówisz człowieku :?: jakiej napinki:?:, jeśli nie wiesz co to dyskusja to szkoda bo jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś jakoś nigdy tu z nikim jeszcze nie wojowaliśmy na tematy czysto sportowe, a chyba każdy ma prawo zabrać głos w sprawie jakiegoś argumentu jeśli wydaje mu się on dość dziwny. Jeśli chodzi o Ottawe to może i Cie zdziwię ale akurat na nich mam oko i mogę Cie zapewnić że często zerkam na ich staty i wszystko co z tym związane i nie dam sobie wmówić że mają znakomitą obronę, więc mniej też trochę pokory żeby spojrzeć na niektóre sprawy z innej strony. Ja tu zwady nie szukam a jeśli Ci się nie podoba to sam możesz poszukać innego forum, bo zapewniam Cie że szału tu nie zrobisz po przez cwaniakowanie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Buffulo Sabres-Philadelphia Flyers 2 2,45 ✅ 4-6
Dziś w nocy zostanie rozegrany bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Szablami z Buffulo a Lotnikami z Filadelfii,oba zespoły bardzo potrzebują punktów,gospodarze by móc walczyć o 8 miejsce na wschodzie,oraz goście by móc walczyć o 4 miejsce z Penguins dające przewagę własnego lodu w playoffach.Oba zespoły ostatnio grają w kratkę,przeplatają lepsze spotkania z gorszymi.Ja stawiam dziś na gości z Filadelfii którzy w tym sezonie już 3 razy ograli grajków z Buffulo,w tym raz do 0 na ich lodzie.Gracze Buffulo w ostatnim meczu przegranym w Ottawie 2-4 oddali tylko 13 strzałów na bramkę gospodarzy.Trener Szabel skomętował to krótko i dosadnie &quot;I&#39;m very embarrassed. Embarrassed for our fans, embarrassed for how we played the last forty minutes,&quot; Ruff said. &quot;It&#39;s not acceptable this time of year&quot;.Dziś w bramce Flyers zagra były gracz Szabel Martin Biron który bardzo dobrze broni przeciwko swojemu dawnemu zespołowi 1.67 GAA 3Wygrane w 3 meczach.Ekipa Flyers ma bilans 22-8-1 przeciwko zespołom które na dzień dzisiejszy nie kwalifikują się do PO,więc dziś są faworytem w potyczce z miejscowymi Sabres.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#17 Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers Martin Havlat score (60&#39;) (3,40) ✅ (4-5) SO

Dziś ponownie spróbujemy zagrać strzelca. Ostatnio w realu idzie mi to troszkę lepiej niż w analizach, ale mam nadzieję, że dzisiaj mój typerski nos mnie nie zawiedzie. W Chicago zmierzą się miejscowi Blackhawks z Edmonton. Goście grają drugi dzień z rzędu. Dziś w nocy pokonali na wyjeździe Colorado, aż 8-1. W meczu błysnął Sam Ganger, który skompletował hattricka. Mimo, że gospodarze nie błyszczą dziś formą trudno porównywać ich do słabej ekipy Lewin. W Chicago w bramce zagra podobnie jak dziś w nocy Dwayne Roloson. Szczerze śmiem wątpić, żeby grając dzień po dniu nie było jakiegoś przemęczenia, ponieważ z Colorado do Chicago jest jednak kawałek drogi i podróż musi dać się im we znaki. Dlaczego akurat wytypowałem dziś Martina? Martin ostatni raz wpisał się na listę strzelców 3 marca czyli od 6 spotkań nie zdobył bramki. Od tego czasu w 6 kolejnych spotkaniach zespół Jastrzębi schodził z lodu pokonany! Sezon zasadniczy dobiega końca, a za plecami Chicago rozpędzone Kurtki, a przed Canucks, którzy wyprzedzili ich dziś w nocy. W zespole musi być dziś motywacja, ponieważ przeciwnicy to rywale z konferencji. Do tego dochodzi wyprzedzenie przez Canucks i Chicago mimo tylko 69 meczów jest na niedobrej pozycji. Dzisiejszy mecz trzeba wygrać i mam nadzieję, że zawodnicy gospodarzy dają dziś z siebie wszystko. Liczę, że zaskoczy dziś również Martin i zapunktuje oraz zdobędzie dziś gola. Seria bez gola jest dość długa, postawa gospodarzy nie zachwyca, więc w końcu musi coś zaskoczyć i muszą wygrać mecz. Typ na Martina jest troszkę na czuja. Po prostu nie wierze, że tak dobra drużyna z tak dobrymi zawodnikami może dalej ciągnąć tą niechlubną serię. Jestem wręcz przekonany, że dziś nie pozostawią żadnych szans Edmonton i oby Havlat miał w tym spory udział.

Kurs z: Doxxbet

EDIT: Dobrze, że zagrałem strzelca, ponieważ Jastrzębie po raz kolejny zawiodły. Cóż Khabba nie jest w formie i to bardzo dobrze widać. Havlat gol plus asysta i został drugą gwiazdą meczu czyli nos typerski nie zawiódł. Chociaż liczyłem dziś na pewne zwycięstwo Chicago. No, ale nic można rzec powolutku do przodu. Druga z rzędu analiza z dobrym kursem trafiona:spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
Typ: CHI 60&#39; ⛔
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt​

Jastrzębie powracają dziś ponownie do United Center z mocnym postanowieniem zwycięstwa. Aż 6 z ostatnich 7 spotkań zakończyli porażką co spowodowało, że ich sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała. Wczorajszej nocy zostali wyprzedzeni przez będące w świetnej formie Vancouver i spadli na 5 miejsce. Przy okazji poprzedniej analizy do meczy z NJ pisałem, że dla Hawks już sam fakt awansu do PO będzie sporym sukcesem i 5 miejsca w konferencji na pewno nie powinni traktować jako porażki. To co powinno ich zdeterminować do wygranej w dzisiejszym meczu to przede wszystkim fatalna passa, która od dłuższego już czasu nie chce ich opuścić. Tym bardziej frustrujący jest fakt, że przegrywają pomimo tego, że wcale nie grają źle. Spotkanie przeciwko Diabłom zagrali na dobrym poziomie i gdyby nie zły początek spotkania mieliby szansę na odniesienie zwycięstwa. W tamtym meczu najbardziej rażąca w ich grze wydała mi się gra w przewadze. Co z tego, że udało im się wykorzystać 1 PP skoro również stracili gola grając w przewadze. Ogólnie widać, że Jastrzębiom czegoś brakuje w tym elemencie. W meczu z Diabłami mieli naprawdę sporo PP, ale niewiele razy udało im się poważnie zagrozić bramce Brodeur&#39;a. Mecz z Columbus też chyba nie był najgorszy skoro w drugiej tercji prowadzili już dwoma bramkami, ale jednak gospodarzom udało się doprowadzić do remisu. Liczę na to, że dzisiaj w końcu uda im się przełamać serię nieszczęśliwych porażek i zdobyć komplet punktów. Przeciw Nafciarzom grali już w tym sezonie 3-krotnie i wszystkie spotkania wygrali w tym sprawiając im srogie lanie na ich tafli 9-2. Podobne lanie Oilers sprawili wczoraj Colorado bo pokonali ich aż 8-1, ale dziś na pewno nie będzie już tak różowo. Jak wiadomo granie back-to-back do przyjemności nie należy. Na pewno dobre samopoczucie po pięknym zwycięstwie nad Lawiną będzie towarzyszyło graczom z Edmonton, ale liczę na to, że również ich rozluźni do tego stopnia, że nie będą już tak skuteczni. Znalazłem ciekawą statystykę na ten temat a mianowicie w ostatnich 10 meczach, które następowały po spotkaniu w którym Oilers strzelali 5 lub więcej goli ich bilans wynosi zaledwie 3W-7L. Jak widać więc wykorzystywanie dobrej fali nie jest ich mocną stroną co powinno się potwierdzić w dzisiejszym spotkaniu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam , z oboma typami zaprezentowanymi powyżej a dotyczącymi dzisiejszych emocji hokejowych wypada mi się zgodzić.
Podobnie jak Shen uważam że górą w pojedynku BUF - PHL będą Flyers, oglądałem Buffalo w ostatnim czasie kilkukrotnie i wszystkie znaki na niebie i ziemi dobitnie wskazują że Sabres znowu opuszczą faze PO w tym sezonie. Kluczowym być może okazuje się brak Ryana Millera w bramce, morale BUF nie prezentuje się najlepiej , mecze w których grali &quot;o wszystko&quot; przegrali i w tej chwili pozostały im dosyć iluzoryczne szanse. Philadelphia lekko osłabiona ale wciąż drużyna perspektywiczna prezentująca ciekawy styl gry i mocny defence, moim zdaniem dziś górą.
Z tym co napisał Pietaszek89 oraz Gutek84 również mogę się tylko zgodzić, dziś sam postawię na zwycięstwo Chicago Blackhawks zaś Martin Havlat to jeden z zawodników na których bardzo liczę, podczas nieobecności Sharpa ekipa CHI dopadł dosyć poważny kryzys i na krótką chwilkę przed PO nie wygląda to zbyt obiecująco (passa 4 L) , dziś jednak przed własną publicznością będzie okazja do rehabilitacji, zespół Edmonton to przeciwnik w sam raz do takich pojedynków na odblok, tym bardziej że są bardziej wyeksploatowani bo wczoraj wyżyli się wybitnie wygrywając 8-1. najgorsze sny i koszmary Chicago mogą się spełnić i grę w fazie Play Off można jeszcze stracić, zwłaszcza po ostatniej przegranej z Blue Jackets, dlatego o motywacje graczy Blackhawks jestem spokojny.
Od siebie wypada mi dodać że spotkanie NJD - MIN zapowiada się underowo , naprzeciwko siebie staną bowiem dwaj bardzo umiejętni bramkarze (jeden wręcz legendarny) Brodeur oraz Niklas Backstrom nie wpuszczą dziś wielu bramek, obie defensywy również wyśmienite jedne z lepszych w lidze jeśli chodzi o tracone bramki oraz zabijanie gier w przewadze.
Pozdrawiam i życzę wygranych
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Mamy dzis troszke tej wiary w NHL i zawsze da sie cos wybrac, znow zaczyna czlowiek grac chociaz nie ochlonal jeszcze po Lokomotivie ;)

Na dzis wybralem:

Carolina Hurricanes - New York Islanders 1ML✅✅✅

Carolina systuacja jak pisalem juz w poscie wczesniej, powoli zaczynaja czuc noz na gradle. Wygrali z Devils bo musieli, kolejna porazka zrobila by niezle bagno w team Caroliny! Dzis mecz z tej samej kategori, byc lub nie?! ;) Islanders graja o nic wiec maja luz niesamowity, jednak Carolina jak sie skupi to pokona nie tylko Devils ale i takich &quot;mocarzy&quot; jak Islanders...Kurs nie wielki bo 1.4 ML ale dla pewnosci bo to Islanders wiec nigdy nic nie wiadomo! Moj typ Carolina ML!

Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings 1✅✅✅

Tutaj bedzie czyste jeden. Pingwiny po swietnym okresie gry zanotowali lekkie zachwianie w postaci dwoch przegranych, jednak dzis znow na fali i pewnie zmierzaja po PO, na co wcale nie wskazywal poczatek sezonu! Crosby i spolka po zmianie trenera zlapali drugi oddech naprawde bylo warto poczynic takie kroki, gdyz forma Pingwinow zmienila sie diametralnie. Co do LAG mysle ze chyba zrozumieli ze sa poza stawka, nie gonia juz po PO graja tylko dla publiki, mysle ze determinacja gospodarzy bedzie mocniejsza niz wola walki gosci ;) Kurs jest 1.6, troszke zaczela sie robic z tego masowka! Moj typ Pingwiny 60&#39;


Calgary Flames - St. Louis Blues 1⛔⛔⛔

Ostatni mecz to Plomienie. Ostatnio mnie nie zawiodly i dzis mysle podobnie. Calgary w PO zagra a jednak nie odpuszcza przed wlasna publika! Te kanadyjskie teamy cos maja ze walcza do konca a nie olewaja jak Detroit lub Sharks! ;) Louis Blues stoja w takie systuacji jak Dallas pare dni temu, najpierw lansko od Vancouver a potem o Calgary. Blues potrzebuje punktow ale sadze ze na darmo szukac ich w Kanadzie ;) Calagary odpoczywalo jeden dzien wiecej, wiec jesli beda chcieli i zagraja na poziomie nie godzacym w bilety publiki to Blues szybko odechce sie grac. Kurs 1.7 nie jest wielki ale prawdopodobny! Moj typ Calgary 60&#39;!


Lacznie w AKO lub Kombi jak to woli mamy 3.8, w sumie nie najgorzej a calkiem prawdopodobne ze sie wydarzy...;)

pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam w piątkowy wieczór ????
Chciałem na dziś zaproponować bądź co bądź dość ryzykowny typ, a mianowicie chodzi mi o zwycięstwo Atlanty z Detroit. Dosyć ciężko przewidzieć wynik tego spotkania pomimo tego iż to Skrzydła są zdecydowanym faworytem. Trashers w ostatnich dniach pokazali wszystkim fanom NHL, że również potrafią być zespołem liczącym się w stawce tylko kwestia tego, ze trochę za późno zebrali się na zwycięstwa, które w liczbie 6 pod rząd wzbudziły u mnie osobiście duży szacunek. Ostatnie starcie w Pittsburghu jednak zweryfikowało wszystko i można powiedzieć, że Pingwiny sprowadziły na ziemię rozpędzonych rywali aplikując im aż sześć bramek co w sumie nie jest zaskoczeniem ponieważ defensywa ATL jest jedną z najgorszych w lidze, a co więcej dziś nie wiadomo czy wystąpią dwa ważne ogniwa linii obronnych w postaci Bogosian&#39;a i Hainsey&#39;a. Jak również nadal kontuzjowany jest lider gospodarzy Kovalchuk. Wszystko to znacząco przemawia na korzyść Detroit, którzy pomimo braku Filipuli, Holmstroma i Lilji nie odczuwają tych osłabień o czym świadczą ostatnie trzy zwycięstwa z rzędu. Można powiedzieć, że Red Wings okres nadmiernego luzu już mają za sobą co pokazało choćby spotkanie w Philadelphi gdzie z 2:0 wyciągneli na 3:2 przy świetnej postawie Birona w bramce Lotników. Mój dzisiejszy typ zapewne po tym co napisałem wyda się wszystkim całkowitą sprzecznością do faktów, które przedstawiłem. Jednak wychodzę z założenia, że niekoniecznie gracze Detroit będą się mocno forsowali, a jak wiemy Trashers aktualnie wygrywają mecze wielką ambicją i wolą walki i po cichu właśnie na to liczę. Jeszcze tylko odniosę się do bramkarza Osgooda, który w moim mniemaniu nie jest w stanie wygrać dla Detroit meczu, oczywiście nie ujmuję mu umiejętności jednak w porównaniu choćby do Nabokova, który w spotkaniu z Ducks zapewnił Rekinom zwycięstwo, wypada dość blado. Typ na wariata ale myślę że warto spróbować.
Mój typ Atlanta Trashers ML.​
 
xael 83

xael

Użytkownik
Głównie kierujecie się na win Flyersów po stosunku h2h ? powrotu Daniela Briera? kontuzji R.Millera ? Faktem jest to że nieważne czy to PHI czy BUF na trzy mecze dotychczasowo wygrywali lotnicy. A szabelki to jest &quot;pofyrtana&quot; drużyna która potrafi wygrac 5:0 z Waszynghtonem , 10:2 z Edmonton a przegrywa z Tampa i NYI. No jest to conajmniej dziwne. Ja dzisiaj upatruje tutaj jednak korzystnego wyniku dla gospodarzy jakim będzie tylko zwyciestwo. Miller swój dwumecz z lotnikami przegrał a mam nadzieje że Lalime zachowa twarz. Wprawdzie tego 10 marca kiedy przegrali w PHI 5:2, tylko trzecią tercje zmaścił i w konsekwencji nie dograł pełnych 60 minut. Dziś myślę że udowodni Johnowi Stevensowi że wtedy zrobił błąd ściągajac go w 46 minucie. Szczerze osobiscie ja sobie nie wyobrazam fazy PO bez Sabres.
Mimo wszystko dla mnie powinno wygrac BUF. Sabres &#39;60 ⛔ - ide spac ,bramka na 5:3 uznana , no chance już , nieudane typowanie , dobranoc

Dobrym typem jest również dzisiaj walniecie handi na Huragany , które zagra dzis z NYI. Jak by wystąpil ten nowy bramkarz u NYI to o handi jestem dośc spokojny. Rzadko kiedy się zdarza odniesc super debiut. Jednak szanse są 50-50, ale nawet gdyby bronił inny to Carolina jest w stanie teraz każdemu odskoczyc na dwubramkowe prowadzenie i dotrzymac taki wynik. Mimo baardzo dobrych ostatnich , dziwiących mnie wyników NYI (wygrana z CHI, 2x NJD , BUF) to upatruje tutaj stanowczego zwyciestwa gospodarzy. Trzeba umacniac tą jakżesz cenną 8 pozycje. Hurricanes -1,5 &#39;60 ⛔ - szkoda , zawalona 2 tercja i handi się nie pokrył..czekamy na BUF


@Sekular
a dla mnie to wyglądą na pochwalenie się udaną nocka , gratulacje!
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
panowie a co myslicie nad postawieniem dzisiaj wszystkich 7 meczy w NHL na remisy? oczywiscie single..
moze ktos mi podpowie w ktorych meczach jest najwieksze prawdopodobienstwo jego trafienia a ktore powinny sie zakonczyc w regulaminowym czasie?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
panowie a co myslicie nad postawieniem dzisiaj wszystkich 7 meczy w NHL na remisy? oczywiscie single..

moze ktos mi podpowie w ktorych meczach jest najwieksze prawdopodobienstwo jego trafienia a ktore powinny sie zakonczyc w regulaminowym czasie?
Jak juz chcesz zrobic w ten sposob, to obstaw wszystkie, bo wybierajac samemu i obstawiajac czesc zmniejszasz i to znacznie prawdopodobienstwo trafienia. Jak liczysz na cud to musisz obstawic konsekwetnie cala kolejke na X, bo remisy padna tam gdzie sie najmniej tego spodziewasz! Moim zdaniem tylko taki wariant ma sens...
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Jak juz chcesz zrobic w ten sposob, to obstaw wszystkie, bo wybierajac samemu i obstawiajac czesc zmniejszasz i to znacznie prawdopodobienstwo trafienia. Jak liczysz na cud to musisz obstawic konsekwetnie cala kolejke na X, bo remisy padna tam gdzie sie najmniej tego spodziewasz! Moim zdaniem tylko taki wariant ma sens...
obstawiłem wszystkie 7 meczy na remis, stawka na każdy mecz symboliczna bo złotówka ale najpierw chce sprawdzic jak to wyjdzie ????
no niestety nie wyszlo ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Już późna godzina a z tego co widzę w temacie dalej brak propozycji na dziś więc może napisze coś od siebie, zwłaszcza że dzisiaj także dosyć pokaźna liczba meczy, chociaż ich charakter wskazuje na to że będzie mniej sielankowo niż wczoraj jeśli chodzi o prawidłowe typowanie ich przebiegu ????
Późną nocą w pojedynku Phoenix Coyotes - Vancouver Canucks spodziewam się kolejnej wygranej Canucks, &quot;Orki&quot; są ostatnio w bardzo dobrej formie i w końcu udowadniają że mają prawdopodobnie jedną z lepszych obron w lidze, w ataku bracia Sedinowie i nie tylko dbają o to by przeciwnikowi zaaplikować odpowiednią dawkę goli. Phoenix które ten sezon już raczej odpuściło nie powinno stanowić tutaj zbyt dużego zagrożenia, dodatkowym faktem przemawiającym za Canucks jest to że Phoenix gra również jutro i z pewnością będą musieli pomyśleć nad odpowiednim rozłożeniem sił. Kurs dosyć atrakcyjny na czas regulaminowy na zwycięstwo Vancovuer
Drugim atrakcyjnym wydarzeniem tej nocy jest Kanadyjski klasyk czyli pojedynek Montreal Canadiens z Toronto Mape Leafs. Montreal jest ponownie w trakcie złej serii i wizja opuszczenia play off staje się z dnia na dzień bardziej realna, nie ma co liczyć na łatwy pojedynek bo jeśli na lodzie mierzą się ekipy z MTL i TOR to będzie gorąco aczkolwiek przerwanie złej serii oraz masa kontuzji w defensywie Toronto wskazuje na to że w roli cichego faworyta na pewno wystąpią Canadiens. Na plus jest to że w bramce MTL zobaczymy Jaroslava Halaka zaś mój anty ulubieniec czyli Carey Price zajmie wygodne miejsce w boxie, dosyć już punktów Montreal zawdzięcza Price&#39;owi i jego &quot;fenomenalnej&quot; formie. Zapowiada się tutaj także na dosyć overowe spotkanie aczkolwiek bramki mam nadzieje padać będą głównie po strzałach Montreal Canadiens którzy przecież sporą siłą ognia dysponują.
Dodatkową opcją może być zagranie underu w meczu New York Rangers - Buffalo Sabres. Rangers to ekipa która strzela bardzo mało bramek ale jest najlepsza w lidze pod względem PK (czyli zabijania gry w przewadze rywala) zaś Buffalo, cóż zespół przeciętny i chyba już powoli żegnający się z marzeniami o Play Off. NYR dalej mają o co grać więc wyrównany under bardzo prawdopodobny
 
S 378

songo

Użytkownik
Spośród dzisiejszej oferty wydaje mi się, że najpewniejszym typem będzie win Ottawy, która od czasu zmiany trenera gra zdecydowanie lepiej. Teoretycznie mają jeszcze nawet niewielkie szanse na play off, o którym miesiąc temu mogli zaledwie pomarzyć. Ale nie to jest głównym powodem moje typu. Główną przesłanką jest rywal, zdecydowanie najsłabsza drużyna w tej lidze, dodatkowo fatalnie spisująca się na wyjazdach(8 zwycięstw na 36 meczy) I nawet dobre ostatnio wyniki Islanders (a jak na tą drużynę to nawet rewelacyjne) nie są w stanie przekonać mnie do zmiany typu.
Kurs 1.70. niewielki, ale wart zaryzykowania za rozsądne pieniądze.
A więc Ottawa Senators - New York Islanders Typ:1
Zagrałem jeszcze rekreacyjnie za dyszkę remis Floridy i Caroliny? Dlaczego, trywialnie, bo kurs był zachęcający.
 
matifart 0

matifart

Użytkownik
witam ;)
a mnie cos skusilo zeby dac na islanderów ;P wygrali ostatnie 3 mecze z ottawa choc nie byli waworytami i mysle ze jest szansa by wygrali 4 ;P

pozatym popieram typ odisio na vancouver ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
witam ;)
a mnie cos skusilo zeby dac na islanderów ;P wygrali ostatnie 3 mecze z ottawa choc nie byli waworytami i mysle ze jest szansa by wygrali 4 ;P

pozatym popieram typ odisio na vancouver ;)
Jest szansa i to duża, tym bardziej że jak to już pisałem w tym dziale gra &quot;na luzie&quot; wyraźnie Wyspiarzom służy i sprzyja, oni już nic nie muszą za to dużo mogą, wprowadzają dosyć głęboką młodzież która swoje ambicje pokazuje na lodzie. Ottawa bardzo długa jak na nich seria win, i chociaż w ataku są w tej chwili naprawde rozkręceni to z tymi tyłami nie jest najlepiej i z dwójki &quot;słabiaków&quot; postawiłbym tutaj (jeśli bym musiał :jezora ???? właśnie na ekipe z Nowego Jorku
 
axel1964 0

axel1964

Użytkownik
Wydaje mi się, że dzisiaj najbardziej rozsądnym typem będzie spotkanie San Jose Sharks - Colorado Avalanche. Rekiny grają u siebie (ostatnie 2 mecze rozegrane we własnej hali były zwycięskie). Pozycja w tabeli też wiele mówi o różnicy klas tych zespołów - SJS 2; Colorado 28. Ci ostatni grają w kratkę. W ostatnich trzech meczach na wyjeździe zwyciężyli tylko raz (potem dwie przegrane). Na postawę Lawin wpływa także ostatnia wysoka przegrana z Edmonton (na własnym terenie) aż bagatela 1:8. Ja tutaj nie widzę innego kandydata do zwycięstwa. I podejrzewam, że możemy się spodziewać nawet over 6,5.
Tak więc SJS - Colorado 1
kurs: 1:32 gamebookers
Można także spróbować z typem NY Rangers z Ottawą Senators na tych pierwszych. Kurs 1,62. Ottawa w tabeli zajmuje miejsce 24, Przeciwnicy 12. Atutem Rangersów będzie własna hala. Tak samo passa 3 ostatnich zwycięstw z rzędu. Choć to samo można powiedzieć o drużynie z Ottawy. Ten mecz będzie bardzo wyrównany, gdyż Senators radzi sobie coraz lepiej w rozgrywkach, a NYR na pewno nie będzie chciało łatwo sprzedać skóry. Moim zdaniem kurs na Rangersów jest zdecydowanie za niski (patrząc przez pryzmat ostatnich meczów Ottawy). Ale miejmy nadzieję, że zespół z Nowego Jorku poradzi sobie i odniesie zwycięstwo.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#17 New York Rangers - Ottawa Senators Rangers -1.5 (2,80)

Do końca zasadniczego sezonu zostało +/- 10 spotkań. Także w tej fazie nie ma już żartów i trzeba ważne mecze wygrywać. Ekipa z Nowego Jorku ostro ostatnio wzięła się do roboty, ponieważ po bardzo dobrym początku sezonu później zdecydowanie obniżyli loty. Przez dość długi okres prowadzili w Atlantic Division, ale obecnie zajmują 4 miejsce i szans na wygranie dywizji nie ma żadnych. W konferencji wschodniej zajmują 7 miejsce, więc jak na zespół w takim składzie personalnym jest to wynik dość kiepski. Przed nimi są drużyny Pens oraz Caroliny, które mają odpowiednio 2 i 1 pkt przewagi nad Rangersami. Lecz co najważniejsze mają o dwa mecze więcej rozegrane. Także każda wygrana jest obecnie na wagę złota, bo nie muszę chyba tłumaczyć jakie profity mogą być z tego, że jest się na wyższym miejscu w konferencji. Ostatnio raz w Madison Square Garden gospodarze przegrali 27 lutego z Floridą. Po tej porażce rozegrali jeszcze 4 domowe mecz wszystkie wygrywając. Patrząc pod względem mojego typu 3 z 4 meczów kończyły się dwubramkową przewagę ekipy z NY. Dziś w bramce gospodarzy bez zmian czyli zagra Henrik Lundqvist, który w ostatnich 8 meczach ma bilans 7-1-0. Jest to na pewno mocne ogniwo Rangersów. Z pozostałych zawodników można na pewno wyróżnić Callahana, Antropova oraz Zherdeva. Bardzo dobrze w ostatnim czasie funkcjonuje gra w przewadze, szczególnie w meczach domowych. Tutaj można upatrywać szans, wiedząc jaką defensywą dysponuje zespół goście. Skoro wywołałem ich do tablicy to przejdźmy teraz do Senatorów. Ottawa ostatnio w gazie, ponieważ mają 4 mecze z rzędu wygrane, a w ostatnich 10 spotkaniach bilans 8-2-0. Trzeba jednak z czystym sumieniem przyznać, że część z tych wygranych zawdzięczają swojemu bramkarzowi Brianowi Elliottowi, który ma niebywałą serię 8 z rzędu wygranych! Musiałbym być skończonym głupcem, żeby stawiać przeciwko Brianowi z handi. I tu jest haczyk na dzisiejszy typ. Elliott dostał zasłużony dzień odpoczynku i zagra dziś Alex Auld. Alex w marcu zagrał dwukrotnie puszczając 8 bramek. W tym, że w meczu z Płomieniami zagrał tylko dwie tercje. Jego osoba właśnie spowodowała, że dziś zagram handi na NY. Sądzę, że argumenty, które wymieniłem są dość klarowne. Mam nadzieję, że Alex i Henrik zagrają na swoim poziomie. Czyli Alex 3-4 bramki puści, a Henrik powstrzyma wielką trójkę. Mecz o duża stawkę dla gospodarzy, także przegrać nie mogą, a Ottawa już chyba się za bardzo rozhulała i ktoś musi ich przywrócić na ziemię. Oby byli to dziś hokeiście z Nowego Jorku.

Kurs z: Bwin
 
M 0

miro2790

Użytkownik
dzis trzy mecze
philadelphia-new jersey,florida-carolina i calgary detroit....pierwszy raczej wiadomo ze wygra philadelphia...ale te dwa ostatnie sa bardzo ciekawe...ja raczej sklanialbym sie raczej na przyjezdnych w obu przypadkach bo oni lepiej graja i maja lepsze statystyki...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Może jeszcze raz podam mecze które dziś będą rozgrywane, poniedziałkowa noc w NHL zazwyczaj obfita w niespodzianki, dziś niespodzianek można się doszukiwać w tych spotkaniach :



Bardzo wyrównane spotkania się zapowiadają i ciężko tu nawet będzie mówić o niespodziance bo każdy może wygrać, ciekaw jestem Waszych opinii na temat dzisiejszych zmagań

....pierwszy raczej wiadomo ze wygra philadelphia...
Nie skazywałbym Diabłów przedwcześnie na porażkę... ale co ja tam mogę wiedzieć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom