>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Na dzisiaj 2 typki:

New Jersey Devils - Calgary Flames UNDER 5,5/1,885/ Pinnacle ✅

Oba zespoły nie zaliczą swoich ostatnich występów do udanych. Diabły dostały porządny łomot od Wyspiarzy co z pewnością chluby im nie przynosi, natomiast Calgary zostało odprawione z bagażem w sumie 11 goli przez Carolinę a następnie Atlantę. Wnioskuję więc, że oba zespoły będą dzisiaj chciały zagrać szczególnie uważnie w defensywie, żeby nie powtórzyć już takich blamaży jak ostatnio. Między słupkami staną bardzo solidni Brodeur i Kiprusoff, obaj postarają się poprawić zepsute ostatnio statystyki. Spodziewam się tu bardzo wyrównanego spotkania z małą ilością goli i lekkim wskazaniem na Devils.

Columbus Blue Jackets - Boston Bruins ML 1/2,20/ bwin ✅

Kurtki wciąż nie mogą być pewne udziału w PO, ale jeżeli w końcówce sezonu będą prezentować taką formę jak w ostatnim spotkaniu przeciwko Skrzydłom wygranym 8:2 to o awans nie muszą się martwić. Wspaniale spisał się w tamtym spotkaniu kapitan Rick Nash, który popisał się hattrickiem. Trzeba jednak podkreślić, że tak wysokie zwycięstwo zawdzięczają w głównej mierze fatalnej postawie Chrisa Osgooda jak również całej defensywy Detroit. Dzisiaj kolejny przeciwnik z najwyższej półki, Miśki, które jednak ostatnimi czasy nie błyszczą i na pewno nie jest to już ten sam zespół, który miażdżył wszystkich w pierwszej fazie sezonu. Forma bostończyków jest nieustabilizowana no i jest to dobra okazja dla gospodarzy, że powalczyć o wygraną i umocnić się na 6 miejscu w konferencji zachodniej. Warto zwrócić również uwagę, że Columbus świetnie radzi sobie w tym sezonie w starciach z ekipami konferencji wschodniej. Z 14 rozegranych dotąd pojedynków wygrali aż 10 i liczę, że dziś dopiszą kolejne na swoim koncie.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
A ja dzisiaj zagrałem przeciwko PIT tylko dlatego, że mimo świetnej formy to muszą kiedyś przegrać.
Drugi kupon to pompa total bo dałem SJ+Coyotes na ML kurs bardzo wysoki i pewnie Detroit i tak sobie poradzi z Kojotami ale może może to jest właśnie ta noc niespodzianek?
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Ja bym dawał typ na przełamanie, czyli wygraną Caps. Ogólnie to dzisiejsza noc nie za bardzo mi się podoba ;D bo nie wiem co postawić żeby nie wtopić ostatnich kilku zł :s
Może zaryzykuje i dam na Kojoty ???? Ale najprawdopodobniej się wstrzymam :p
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
na dzisiejsza noc przygotowałem taki meczyk na przeczucie ;)
Minnesota Wild - San Jose Sharks
San Jose ostatnio notuje same przegrane i może jest to spowodowane tym ze maja zapewniony awans natomiast ekipa Minnesoty o ten awans walczy a wiec maja dużą motywacje aby ten mecz wygrać.
Dodatkowym plusem jest gra u siebie na lodowisku!
TYP:
Minnesota - Wins
Niewiele brakło Minnesota przegrała w dogrywce 4-5
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
@Ronaldo
Typ całkiem interesujący zważywszy na to, że:
*MIN grają u siebie
*Dla SJ to chyba nie ta strefa czasowa XD
*SJ w tym sezonie nie spisuje się tak wzorowo na wyjazdach jak w domu ????
Ostatnie 3 mecze obu ekip zakończyły się po OT dlatego polecałbym typ ML (tak, żeby dmuchać na zimne :p)
A jakie są wasze opinie na temat:
Pittsburgh - Florida?? warto grać progress na porażke Pingwinow?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam w środowy wieczór ????
:hokej:Na wstępie chciałem kilka słów poświęcić wczorajszym meczom, które bądź co bądź przyniosły kilka niespodzianek. Myślę że niektórzy mieli nie tęgą minę po zakończeniu dokładnie sześciu spotkań w których w czasie regulaminowym padły remisy. Jednak chciałem zauważyć, że końcówki sezonów mają to do siebie, że często wiele meczy kończy się w OT lub SO. Jak dla mnie największym wygranym wczorajszej kolejki jest bez wątpienia ekip Blue Jackets, która skrupulatnie realizuje plan i naprawdę niewiele im brakuję do tego by być pewnym udziału w PO. Duże wrażenie nadal robi ekipa z Pittsburgha, która od siedmiu spotkań jest niepokonana i dzięki temu są aktualnie na bardzo dobrej drodze do tego by zapewnić sobie udział w play off. Jeśli chodzi o przegranych to myślę, że w tej kategorii można niestety wyróżnić ekipę z Buffalo, która wydawało się że będzie faworytem wśród walczących o pierwszą ósemkę, jednak wczorajsza przegrana z Flayers 5:1 troszkę komplikuję im sprawę i stawia ich w dość trudnej sytuacji.

:hokej:pora przejść do tego co przed nami, a dziś niewiele spotkań, ale można wyłowić cenny typ, którym bez wątpienia będzie postawienie na Caroline, która od czterech spotkań prezentuję stabilną formę i powoli zbliża się do celu jakim są PO. Bodajże dwa dni temu pisałem o Huraganach w kontekście meczu z Rangers, który bez większych problemów wygrali 3:0. Dziś wydaję się, że zadanie będzie o wiele trudniejsze, ale mogą to być tylko pozory ponieważ dzisiejszy gospodarz, którym jest drużyna Chicago ma ostatnio wiele problemów nie tylko na lodzie, ale również z samymi zawodnikami. Wśród nieobecnych na dzisiejszy mecz znajdują się Sharp, Havlat, Pahlsson i Khabibulin. Hawks ostatnie dwa mecze przegrali tracąc w obu po 5 bramek co nie świadczy dobrze o ich defensywie i bramkarzu Huecie, którego zobaczymy dziś w bramce. O ile 5:3 z Bostonem nie dziwi to już porażka z Colorado 1:5 jest dość solidnym argumentem by dziś pokusić się o typ na Hurricanes. Huragany do końca tygodnia mają dość pracowity terminarz ponieważ po dzisiejszym spotkaniu czekają ich jeszcze występy na lodzie w Dallas i Washingtonie, także punkty z każdym rywalem są im aktualnie bardzo potrzebne, a patrząc wstecz na ostatnie występy myślę, że dziś po raz kolejny zobaczymy triumfujących Canes.
Kończąc dodam, że na pewno w bramce CAR wystąpi Cam Ward, który ostatnio można powiedzieć, że formą dopasował się do swoich kolegów, także jeśli Carolina po raz kolejny zaprezentuje przebojowy, a zarazem wyrachowany i spójny hokej, na pewno Chicago nie będzie w stanie ich zatrzymać.
Typ Carolina ML.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (ML) ⛔
Typ : Tampa Bay Lightning
Kurs: 2.90
Buk: Bet365
Pojedynek ekip które chyba najbardziej zawiodły w tym sezonie, pojedynek drużyn których potencjalne możliwości plasują się gdzieś w okolicach play off, ale w tym roku oba zespoły muszą zapomnieć o Pucharze Stanleya, słabe wyniki i zagubiona na długo forma czołowych zawodników plasuje zarówno Tampe jak i Ottawe w najniższych partiach tabel NHL. Kto będzie górą w pojedynku &quot;przegranych&quot; ? Moim zdaniem warto pokusić się o typ na Tampa Bay Lightning
Dużą uwagę w tym konkretnie spotkaniu poświęca się obu bramkarzom, w bramkach obu zespołów bardzo niedoświadczeni zawodnicy, w Ottawie Brian Elliott, który w tym sezonie rozegrał 21 meczy w bramce Ottawy a jego GAA wynosi 2.71, Tampa Bay dziś w bramce postawiła na Karri Ramo, ten gracz a właściwie nowicjusz zaliczył dopiero 13 występów a jego GAA to 4.13. Jak widać z obu stron obsada bramki niezbyt mocna, jeśli dodamy jeszcze do tego fakt że w obu zespołach będzie brakować praktycznie po trzech podstawowych obrońców to wniosek nasuwa się szybko i bezboleśnie : warto stawiać na over. Over to jeden z lepszych pomysłów na to spotkanie , przyjemny kurs blisko 2.0 jednak ja sam zdecyduje się na trochę bardziej ryzykowny ruch czyli obstawienie zwycięstwa Tampy.
Przeglądając statystyki obu zespołów ciężko dostrzec w czym Tampa Bay Lightning, bądź co bądź prawie najgorsza drużyna NHL (niżej w tabeli tylko Islanders) może przewyższać słabą ale jednak będącą w lepszej sytuacji Ottawe. Znalazłem taką statystykę i na niej będę bazował, to ilość strzelonych bramek przemawia za TBL i jak mi się wydaje głównie ilość strzelonych bramek będzie decydować o zwycięzcy tego pojedynku. Jak już ustaliłem wcześniej over jest tutaj bardzo prawdopodobny, obie obrony są raczej dziurawe i miejsca dla napastników powinno być dużo a podczas gry w przewagach nawet bardzo dużo. Napastnicy z obu stron znakomici ale tutaj właśnie, w liniach ofensywnych przewagę mają Lightning. Vincent Lecavalier, Martin St. Louis (całkiem niezły sezon jak na tak słabe wyniki zespołu) czy Steven Stamkos przemawiają do mnie i do mojej wyobraźni dużo bardziej niż główna trójka Ottawy : Alfredsson, Heatley i Jason Spezza. Trzeba również wziąć pod uwagę że w Ottawie zabraknie dziś Filipa Kuby a ten człowiek jest odpowiedzialny za tworzenie i trzymanie hokejowego zamka, bez niego gra w przewagach Senators może wyglądać kiepsko, ten doświadczony obrońca zawsze dawał z siebie 200 % dziś go zabraknie.
Patrząc na ostatnie mecze obu ekip ktoś może zarzucić że Tampa przegrywała i to czasami w dość nieciekawym stylu, oczywiście tak było, Ottawa nie radziła sobie jakoś fenomenalnie ale udało się im ostatnio dwukrotnie wygrać co mogłoby ich stawiać w roli faworyta przed tym spotkaniem. Pragnę jednak zwrócić waszą uwagę na fakt z jakimi przeciwnikami w ostatnim czasie miała do czynienia Tampa Bay Lightning ... a no z takimi : Carolina, St. Louis, Pittsburgh, Calgary, Vancouver. Z tej piątki Lightning przegrali z 4 z tych zespołów z jednym tylko wygrali, przegrali ze wszystkimi zespołami które walczą jeszcze o Play Off i są niezwykle zdeterminowane i zmotywowane, gdy zaś przyszło do pojedynku tylko i wyłącznie o &quot;prestiż&quot; to Tampa użyła swoich armat i zwyciężyła Calgary 8-6. Dzisiejszy mecz TBL - OTT będzie właśnie z gatunku meczów o &quot;prestiż&quot; istnieje więc duże prawdopodobieństwo że grając ze słabo zmotywowanym przeciwnikiem Tampa znów pokaże co to znaczy bawić się hokejem i strzelać dużo ładnych bramek.
Co do kursów wystawionych na ten mecz uważam to za masakryczną pomyłkę ale na naszą (graczy) korzyść, 2.90 i to ML to naprawdę gra warta świeczki zwłaszcza że tak jak pisze jest co najmniej kilka powodów dla których warto dziś zaufać Lightning​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kolejny dzień z NHL i spotykamy się z wieloma spotkaniami z których wybrać coś korzystnego jest naprawdę ciężko bynajmniej w moim mniemaniu ponieważ pomijam opcje typu Devils, Red Wings czy Bruins.

:hokej:Tak jak pisałem już wczoraj w małej analizie potwierdza się po raz kolejny kwestia końcówki sezonu i nadmiernej ilości remisów (wczoraj 3 na 3).
Dziś w perspektywie 13 spotkań od razu w ciemno można powiedzieć, że remisy się na pewno pojawią na moje oku w liczbie od 3 do 5, ale to tylko zmysł jasnowidza:-D.
Co do spotkań, które dziś biorę pod lupę to zacznę od pojedynku drużyn, które bardzo rzadko do tej pory trafiały się w moich typach, a mianowicie mowa tu o St.Louis Blues i San Jose Sharks. Goście w postaci Rekinów jak wiemy mają już dawno zapewniony awans do PO i aktualnie można stwierdzić, że grają rekreacyjnie za czym idzie mniejsze zaangażowanie, syndrom podobny do Detroit tylko póki co nie przegrali spotkania znaczącą ilością bramek.
Jeśli chodzi o Nutki, myślę że jeszcze kilka kolejek wstecz niewielu było optymistów, którzy by wierzyli w to że ta drużyna znajdzie się w ósemce do PO. Póki co strata nie jest duża jednak w perspektywie trzy pojedynki u siebie zaczynając od dzisiejszego z SJS, za parę dni będą gościć DET by skończyć z Wild. Można powiedzieć, że sam kalendarz im sprzyja. Ostatnio bardzo przekonywujące zwycięstwo z bezpośrednim rywalem Dallas i nie mam wątpliwości, że po tym meczu wszyscy zawodnicy Blues liczą na to, że uda im się osiągnąć cel. W niezłej dyspozycji znajdują się Perron, Boyes i Backes, którzy napędzają ofensywę Nutek, do tego dochodzi doświadczony Tkachuk i bramkarz Mason(GAA 2.49, 0.916%SV ), który uchodzi za dość nieprzewidywalnego ale już nie raz pokazywał duży potencjał jaki w nim drzemie.
Wracając do Sharks ostatnio wymęczyli zwycięstwo w Minnesocie, w bramce od paru spotkań, występuje Boucher, który dziś też jest przewidywany jako no. 1. Zapewne wielu z was będzie miało mieszane uczucia, jeśli chodzi o ten typ ale myślę, że zagranie na St.Louis jest dzisiaj lepszym posunięciem niż granie peffki na drużyny z pierwszych miejsc tabeli. Nuty mogę w ciemno powiedzieć, że będą walczyć o każdy cm lodu by szybko zniechęcić Sharks do gry.
Typ St.Louis Blues ML.

Kolejne spotkanie, które chciałbym zaproponować to Dallas vs Carolina.
O dziwo moje zdanie na temat Hurricanes nie zmieniło się po wczorajszej porażce w Chicago ponieważ był to naprawdę wyrównany mecz. Myślę, że jeden punkt w tym pojedynku mimo wszystko dał satysfakcje Canes, oczywiście szkoda że nie odnieśli 5 zwycięstwa jednak rzuty karne są loterią i nie można po tym oceniać drużyny. Dzisiejszy mecz z Dallas na pewno będzie ciężki dla CAR pod względem fizycznym ponieważ jak wiemy granie dzień po dniu nie jest dla żadnej z drużyn przyjemnym wydarzeniem. Dallas Stars drużyna, która wydaje się że nadal walczy o to by znaleźć się w PO. Jednak ostatnio Gwizdy prezentują się wręcz mizernie, zaczynając od obrony a kończąc na grze w przewadze 5 na 3. Szczerze powiedziawszy Dallas obecnie jest chyba najsłabszą ekipą z pośród tych, które aspirują do gry w PO. Dlatego też dziś nadal będę zachęcał do grania na Huragany, myślę, że tu też może wystąpić wiele sprzeciwów jednak w porównaniu ostatnich osiągnięć i prezencji na lodzie, dla mnie CAR wypada o niebo lepiej i nie boje się powiedzieć, że gdyby dzisiaj przegrali będzie to dla nich &quot;policzek&quot;, który może im w dużym stopniu pokrzyżować plany. Pewnym jest to że dziś w bramce CAR po raz kolejny Ward, który wczoraj był chyba pierwszoplanową postacią drużyny, więc jeśli dziś do pomocy przyjdą mu Staal, Cole i reszta ofensywnej siły, mecz powinien rozstrzygnąć się w regulaminowym czasie gry.
Jednak z powodu gry dzień po dniu CAR zabezpieczam typ ML.
Typ Carolina Hurricanes ML.

Na koniec jeszcze króciutko o kolejnym bardzo ciekawym spotkaniu do jakiego dojdzie w Nashville gdzie zawitają Strażnicy. Właściwie ciężko powiedzieć kto będzie górą w tym pojedynku i szacunek temu kto jest pewny wyniku tego spotkania. W moim odczuciu będzie to bardzo ważny pojedynek dla obu ekip ponieważ obie są na granicy dzielącej ich od PO. Rangers po ostatnim meczu z CAR mieli dwa dni odpoczynku i myślę że dziś będą stroną, która będzie dyktowała warunki na lodzie. Oczywiście nie oceniam ekip po tym kto ile odpoczywał jednak to na pewno jakiś wpływ będzie miało. Dobrą wiadomością jest to, że w bramce Rangers zobaczymy Lundqvista. Kończąc moje &quot;wypocinki&quot; stwierdzam, że dziś wygrają goście ale mecz sam w sobie &quot;no bet&quot;

Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#11 New Jersey Devils - Phoenix Coyotes Jamie Langenbrunner score (60&#39;) (3,20) ⛔

Powód numer jeden takiego typu to kontuzja podstawowego bramkarza Kojotów czyli Ilyi Bryzgalova. Dziś pod jego nieobecność w bramce stanie Josh Tordjman. Nazwisko dla większości nieznane. Dla 24 letniego Josha będzie to drugie spotkanie w NHL. Debiut przypadł na mecz z Wyspiarzami, który Kojoty przegrały 2-3. Dziś przeciwnik o niebo lepszy i na dodatek ostatnio w formie. Jamie ostatnio w wyśmienitej formie! Punktował w 6 ostatnich meczach, a bramki zdobywał w 4! Jest to zawodnik występujący także na tafli, kiedy Diabły grają zarówno w przewadze jak i osłabieniu. Jeden z podstawowych oraz wnoszących najwięcej do zespołu zawodników. Rywal z takim bramkarzem, pełna Prudential Center, forma zespołu oraz Jamiego - wszystko przemawia za takim typem! A jeżeli zawodnik, który strzela 22 gole w tym sezonie daję tak wysoki kurs to po prostu nie można się nie skusić. Ogólnie typ na zwycięstwo Diabłów, zwycięstwo z handi, over 5.5 czy over drużynowy wszystkie te typy bardzo w cenie dzisiaj. Jednak dla mnie dziś pewniak dnia to Jamie, który zdobędzie bramkę w regulaminowym czasie!

Kurs z: Doxxbet



#12 Montreal Canadiens - New York Islanders Montreal -1.5 (2,04) ⛔

Zespół gospodarzy to aktualnie 5 drużyna Konferencji Wschodniej. Układ w tabeli powoduję jednak, że przewaga na 10 ekipą wynosi zaledwie 6 punktów. Zawodnicy z Montrealu kryzys formy mają już za sobą co widać za równo po wynikach jak i po ich grze. Kiedy Halaka w bramce zastąpił Price myślałem, że to może być trudny okres dla gospodarzy. Jednak po dwóch przegranych meczach, Carey wziął się ostro do pracy i wygrane z Dallas i Edmonton to bardzo duża jego zasługa. Ogólnie po mału Canadiens zaczynają łapać odpowiedni rytm gry jaki można było u Nich zaobserwować w meczach w początkowej fazie sezonu. Widać, że zaczęli grać zespołowo i nie ma gwiazdorzenia. W każdym meczu inny zawodnik potrafi wziąć na siebie losy spotkania. I naprawdę trudno mi wskazać jednego czy dwóch zawodników kreujących grę. W zespole siła i widać to po spotkaniach, kiedy nawet zespół przeciwników przyciska Montreal potrafi się wybronić czy to przez obrońców czy przez Carey&#39;a. Gości to czerwona latarnia ligi. Zdecydowanie najsłabszy zespół NHL. Ostatnio potrafili zaskoczyć, ale widać było, że to tylko pojedyncze wyskoki. MacDonald, który w ostatnich dwóch pojedynkach zaprezentował się przyzwoicie dziś odpocznie z powodu kontuzji. W bramce stanie Danis. Przez wielu przekreślany, ale pokazał w tym sezonie w kilku meczach na co go stać. Wyspiarze dość dobrze prezentowali się w meczach u siebie jednak po serii meczów domowych przyszedł czas na wyjazd już drugi w Kanadzie. Ostatnio przegrana po dogrywce z Toronto. Nie widzę zbyt wielu argumentów za gośćmi, a gospodarze powinni ten mecz wygrać, bo jest to mecz z serii których powinno się wygrywać wysoko i zdecydowanie.

Kurs z: Betsson
 
shen 408

shen

Użytkownik
Columbus Blue Jackets-Pittsburgh Penguins 1 2,40
Najciekawsze spotkanie czwartkowej serii spotkań,pojedynek obecnie 6 zespołu na zachodzie z 6 zespołem na wschodzie.Oba zespołu grają ostatnio bardzo dobrze,w ostatnich 15 spotkaniach Blue Jackets mają bilans 10-4-1,jeszcze lepiej prezentują się pingwiny którzy pod wodzą nowgo trenera Dana Bylsmy Wygrali 9 z 10 spotkań(3 po karnych)W ekipie Pittsburgha nie zagra Miroslav Satan(17+19)który został odesłany na farme oraz Kontuzjowany Petr Sykora.Dlaczego stawiam na gospodarzy?Bo pokazali klasę ogrywając w 2 swoich ostatnich meczach 2 i 3 obecnie zespół w NHL tj Detroit 8-2 oraz Boston 2-0.pokonali też niedawno najlepszy team NHL San Jose na własnym lodzie 3-2.Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami wygrywali gospodarze,ostatni swój mecz Pittsburgh przegrał w Columbus 1-6
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Columbus - Pittsburgh

Podobnie jak Shen stawiam wygraną gospodarzy. Pingwiny mają obecnie najlepsze L-10 i największy Streak spośród wszystkich ekip z NHL. Dobra passa Pens bardzo mnie cieszy, ale.... Na każdego przychodzi pora i myślę, że dziś jest właśnie ta chwila.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Za nami bardzo emocjonująca noc po raz kolejny obfitująca w dogrywki i karne. Niestety moje typowanie zakończyło się dosyć pechowo, no ale typując przeciwko Pingwinom w czasie regularnym przy ich aktualnej dyspozycji trzeba się liczyć z dużym ryzykiem. Miałem okazję obejrzeć cały mecz Jackets z Penguins no i muszę pochwalić Pens za niesamowitą wolę walki, którą wykazali w 3 tercji. Przez 2 tercje mecz był całkowicie zdominowany przez gospodarzy. Jedynie początek 1 tercji należał do Pingwinów, potem było już jednak coraz gorzej, Pens zaczęli się zupełnie gubić wobec świetnie poukładanej gry Columbus, aż miło było patrzeć jak krążek śmigał od kija do kija. Zdeprymowani Pens zaczęli jak za najgorszych czasów w tym sezonie łapać mnóstwo głupich kar, wynik 2-0 po 2 tercji był w dużej mierze zasługą świetnie dysponowanego Flueriego bo mogło być znacznie gorzej dla Pingwinów. Kiedy Vermette wbił gola na 3-0 na początku 3 tercji ja już w myślach dopisałem plusa przy typie na Columbus (zapomniałem jednak, że to przecież NHL i tu wszystko jest możliwe do końcowej syreny ???? ). No i wszystko kompletnie się odwróciło w ciągu 3 zaledwie minut. Kontaktowy gola Gonchara dał Pingwinom niesamowitego kopa, który chwilę później poskutkował już wynikiem remisowym. Oba zespoły miały szansę przechylić jeszcze szalę na swoją korzyść w końcówce 3 tercji, jednak świetnie spisywali się Mason i Fluery, tu szczególnie chciałbym wspomnieć o sytuacji na 14 sekund przed końcową syreną kiedy to Micheal Peca miał 100% sytuację żeby zdobyć zwycięskiego gola dla Kurtek, ale Fluery wybronił fantastycznie. Rzuty karne to jak wiadomo loteria (przynajmniej ja tak uważam, być może ktoś się ze mną nie zgodzi), mimo wszystko Kurtki zasłużenie je wygrały bo w przekroju całego meczu byli zespołem lepszym. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem gry zespołu z Columbus, odprawiając z kwitkiem kolejno Detoit, Boston i Pittsburgh pokazują, że ich aspiracje w tym sezonie sięgają naprawdę daleko i mogą naprawdę solidnie namieszać w PO na Zachodzie (bo w to że do nich awansują już nie wątpię ???? . To tyle ode mnie. Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej o meczu Detroit-Calgary. Patrząc na suchy wynik z livescora to Skrzydła po raz kolejny dały ciała, tym razem oddając dwubramkowe prowadzenie w końcówce i zaczynam się zastanawiać czy oni rzeczywiście odpuszczają sobie przed PO czy z nimi naprawdę jest coś nie tak, bo to już 3 taki dziwny ich mecz w ostatnim czasie po łomotach od Nashville i Columbus ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Chicago Blackhawks- Columbus Blue Jackets 1
Witam dzis bardzo fajny mecz w NHL, Blackhawks beda podejmowac Blue Jackets. Chicago juz raczej pewne PO, natomiast Columbus stara sie isc jak czolg w kolejnych mecz by lowic punkty, widac ze zawodnicy cisna na PlayOff. Postawie za wieksza kaske na gospodarzy z kilku powodow. Generalnie glowny to fakt iz Columbus gral wczoraj zaciekly boj z Pingwinami co kosztowalo ich napewno sporo sil! Tym bardziej smiem twierdzic ze sie prawde mowiac nie popisali- rozpuscili 3y bramkowe prowadzenie. Moim zdaniem troszke &quot;splyneli&quot; i dzis polegna. Dzis w Chicago nie zobaczymi Patricka Sharpa, za to wystapi Nikolai Khabibulin oraz wraca Martin Havlat. Nastroje w druzynie Jastrzebi bojowe, Duncan Keith twierdzi ze wszystkie punkty sa bardzo wazne. Po kiepskim wystepie z Bostonem i troszke cyrkowi z Avalanche Chicago zatrzymalo rozpeczona Caroline. I tym samym twierdze ze uczyni dzis to z Blue Jackets. Kurs 1.85 nie jest wielki ale wart zagrania! Moj typ Chicago Blackhawks 60&#39;
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Posty zostały usunięte i te posty przed chwilą napisane także zostały usunięte z prostej przyczyny.
Łamały regulamin tego działu.
Zanim się napisze coś to warto poczytać--&gt; Regulamin tego działu!
Mianowicie naruszały ten punkt.
4. Jeżeli komentujesz i wyrażasz swoje opinie odnośnie swoich typów a także tych podanych przez innych użytkowników, poprzyj je konkretnymi argumentami. Komentarze typy: &quot;Nie wiem czemu ale myślę że ... wygra&quot; będą usuwane. Tak samo jedno zdaniowe uzasadnienia czy tzw. &quot;suche typy&quot; będą usuwane.

Zachęcam do pisania typów z uzasadnieniem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings (ML)
Typ : Detroit Red Wings
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Ostatnio imponujące wyniki osiągała ekipa Columbus Blue Jackets, imponuje nie tylko seria, która w tej chwili wynosi już 4 wygrane z rzędu lecz przede wszystkim to z jakimi ekipami ostatnio CLB Bluejackets zdołali wygrać. Czołowe drużyny w walce ze zmotywowanymi &quot;Kurtkami&quot; okazały się bezsilne, w tym raz Detroit Red Wings. Czy mistrzowie dziś ponownie zostaną pokonani ? Moim zdaniem nie
Dzisiejszego wieczoru CLB będę mieli okazje &quot;podciągnąć&quot; swoją serie do 5 W, przeciwnik jednak to nie byle kto bo Red Wings to wciąż ekipa z którą trzeba się bardzo liczyć, w końcu jest to lider Konferencji Zachodniej mający w swoim składzie wielu tuzów światowego hokeja. Detroit jest na tronie Konferencji Zachodniej gdzieś od początku lutego, od tego czasu zespołowi &quot;Czerwonych Skrzydeł&quot; idzie w sumie całkiem nieźle, aczkolwiek wszyscy w ekipie a także grono kibiców pamięta doskonale 7 marca i porażkę z Columbusem aż 8-2. Czy dziś jest możliwość powtórzenia tego wyniku ? Według mnie nie ma takiej opcji, Detroit w tym akurat meczu nie będą grali na luzie, podrażnieni mistrzowie będą chcieli udowodnić ekipie Ricka Nasha że to ostatnie &quot;lanie&quot; jakie im zafundowano to tylko wypadek przy pracy i więcej w tym było &quot;przyzwolenia&quot; ekipy Detroit niż &quot;uzdolnienia&quot; ekipy Blue Jackets.
Trzeba jednak przyznać że Niebieskie Kurtki ostatnie kilka tygodni nie próżnowali lecz żwawo pracowali na pozycje premiowaną awansem do Play Off. Pokonanie lidera Konferencji Wschodniej, Bostonu oraz niezwykle zdeterminowanej ekipy Penguins to spore sukcesy, jeśli dodamy jeszcze do tego zwycięstwo nad zawsze groźnymi i wysoko cenionymi w tym sezonie Blackhawks to rysuje nam się obraz drużyny CLB, groźnej i upartej. Ten upór i oczywiście wygrane sprawiły że CLB awansowali na szóstą lokatę na Zachodzie - jeden punkt za Vancouver i pięć za czwartymi Blackhawks.
Co do ciekawostek i smaczków w tym spotkaniu to zaciekawić może fakt że Columbus nigdy nie pobił Detroit więcej niż trzy razy w sezonie,(więc w tym sezonie jakby limit się wyczerpał) zaś kapitan Blue Jackets Rick Nash dwukrotnie w tym sezonie wbijał ekipie Detroit po trzy bramki, ma na to chęć i dziś lecz jak zapowiadają obrońcy Detroit będą go mieli w czułej opiece. Oprócz Nasha obrona Red Wings musi także uważać na ostatni nabytek CBL Antoine Vermette, który ostatnio dosyć mocno &quot;uszczypną&quot; Blackhawks dwoma bramkami. Właśnie obrona Detroit Red Wings będzie według mnie kluczowym elementem gry dla całego wyniku, w ostatnich tygodniach właśnie gra defence sprawiała Detroit sporo problemów lecz ostatni mecz z STL Blues daje duża nadzieje że Red Wings poradzili sobie już z problemami na tyłach.
Na pozycji bramkarza niewątpliwą przewagę będą miały &quot;Kurtki&quot; bowiem w ich bramce dziś Mr Zero czyli Steve Mason, w Detroit na tej pozycji prawdopodobnie Ty Conklin. Żeby jednak pokazać że równowaga a nawet przewaga powinna być i wierze że będzie po stronie DET to wypada chociażby wspomnieć że to Detroit jest najskuteczniejszą ekipa w lidze i zdobywa średnio 3.7 gola na grę, to Detroit oddaje najwięcej strzałów w każdym meczu i to właśnie Red Wings słyną z wielu perfekcyjnych schematów w grze w przewadze. Będziemy mieli więc fenomenalne widowisko z nietuzinkowym atakiem Detroit i bardzo dobrym bramkarzem Masonem w roli głównej. Moim zdaniem Mr Zero dzisiejszej potyczki z Detroit nie będzie wspominał najmilej.​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej: Jeszcze trzy mecze przed nami dzisiejszego wieczora/nocy i zdecydowałem się na spotkanie Anaheim z San Jose.
Jak wszyscy dobrze wiemy są to drużyny, które aktualnie znajdują się w diametralnie innej sytuacji. Rekiny jako druga póki co drużyna na Zachodzie bardziej już myśli o nadchodzących dużymi krokami rozgrywkach Play Off, niż o samym dokończeniu ligi. Ostatnie ich wyniki zdają się potwierdzać moje słowa, wczoraj zwycięstwo z Kings 2:1 ale dopiero po rzutach karnych, wcześniej porażka w St.Louis 3:1 i właściwie można powiedzieć, że grają w kratkę przy czym muszę zaznaczyć, że zwycięstwa przychodzą po dogrywce lub &quot;penaltach&quot;. Jeśli chodzi o gospodarzy to sprawa jest bardzo prosta, każda porażka może przekreślić ich szansę na Stanley Cup. Jak do tej pory uzbierali 70 punktów i mają stratę trzech do miejsca premiowanego. Ostatnie spotkanie z Vancouver pokazało, że Kaczki pomimo wcześniejszych niepowodzeń z bezpośrednimi rywalami nadal nie rezygnują, mimo wszystko trzeba przyznać, że porażki u siebie z Wild i Stars bardzo mocno skomplikowały sprawę. Dziś w bramce Ducks prawdopodobnie wystąpi Giguere, który ostatnich swoich występów nie zaliczy do udanych. Dlatego też dziwi decyzja o tym że to nie Hiller będzie no.1 w meczach ostatniej szansy. Giguere ze średnią 3.12 GAA dość mocno odbiega od Hilera, który ma współczynnik 2.37 GAA a ilość występów obu bramkarzy jest zbliżona do siebie.
Po wczorajszym bądź co bądź wyczerpującym pojedynku z Los Angeles, Rekiny na pewno nie będą forsowały tempa i przewiduję tu mocniejszy nacisk na grę z kontry. To oczywiście daje duże pole do popisu ofensywie Kaczek na czele której stoi Ryan Getzlaf. Mimo wszystko Kanadyjczyk sam wózka nie pociągnie i bardzo liczę na to, że doświadczeni zawodnicy tacy jak Selanne, Nidermayer, a także człowiek trzymający całą defensywę w postaci Chrisa Prongera, mocno się postarają oto by mecz zakończył się na korzyść Kaczorów, tak jak wspomniałem wyżej każdy mecz dla nich jest obecnie na wagę złota.
Zapomniałem dodać, że w bramce San Jose dziś najprawdopodobniej zobaczymy Briana Bouchera ponieważ Nabokov nie jest jeszcze gotowy do gry dzień po dniu po ostatniej kontuzji.
Typ Anaheim Ducks ML.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dzisiejszej nocy tylko 2 spotkania a więc większość ligi odpoczywa, wierni fani jednak co noc czekają na emocje i zaangażowanie na lodzie. Dziś bardzo ciekawie powinno być w spotkaniu Atlanta Trashers - Washington Capitals zmierzą się bowiem zespoły którym ostatnio idzie bardzo dobrze i o ile w przypadku Capitals to żadna niespodzianka o tyle postawa Trashers jest co najmniej zaskakująca. Atlanta która w pewnych momentach &quot;walczyła&quot; z Islandersami o miano najgorszej ekipy ligi ostatnio przeżywa renesans formy i wygrywa mecz za meczem. Dziś może być jednak ciężko bo wciąż nadal niepewny jest występ ich lidera Ilya Kovalchuk, a co więcej, obie ekipy zarówno ATL jak i Capitals o nic już nie walczą, w spotkaniu na luzie, faworytem z pewnością będą gracze WAS z Alexem Oviechkinem na czele. Mile zaskoczył mnie też dosyć wysoki kurs na Capitals w granicach 2.00
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#14 Atlanta Thrashers - Washington Capitals Nicklas Backstrom score (3,90) ⛔

Dzisiaj w Atlancie zmierzą się 13 drużyna z 3 drużyną Konferencji Wschodniej. Gospodarze ostatnio śmielej zaczęli się prezentować. Aktualnie mają serię 5 zwycięstw z rzędu, a na rozkładzie pokonanych m.in Montreal czy Calgary. Ostatnio w dobrej dyspozycji jest ich bramkarz Kari Lehtonen, który ma serię 4W z rzędu na dodatek w dwóch z tych 4 wygranych zanotował SO. Ostatnio jednak puścił 3 gole przeciwko Szablą. Mimo tego jednak gościom udało się odwrócić losy spotkania i wygrać w Buffalo 3-4 po karnych. Widać jednak było dość duży brak jakim jest na pewno strata z powodu kontuzji najlepszego zawodnika Atlanty czyli Ilyi Kovalchuka. Powinno zabraknąć go również w dzisiejszym spotkaniu. Natomiast Capitals po bardzo słabym okresie powoli wychodzą z dołka. Mają aktualnie serię 3 zwycięstw z rzędu. Oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu zawodników wszyscy są zdrowi. Ostatnio przede wszystkim Semin błyszczy formą i to nawet w tej czarnej serii Capsów. Również bardzo dobrze prezentuję się mój typ czyli Nicklas Backstrom, który punktuje praktycznie w każdym z ostatnich 16 meczów (bez punktów był tylko po meczu z Caroliną 3 marca). Nicklas to zawodnik grający w pierwszej piątce oraz w przypadku przewag czy osłabień. Bramek w tym sezonie zdobył 19, ale aż przy 55 asystował. Pod względem bramek jest 4 strzelcem drużyny, ustępując tylko najlepszemu zawodnikowi ligi Alexowi Ovechkinowi, Seminowi i rewelacyjnemu w tym sezonie Greenowi. Lecz jeżeli chodzi o asysty to jest zdecydowanym liderem wyprzedzając, aż o 15 asyst Alexa i Semina. Liczę, że dziś w Atlancie padnie sporo bramek, a jedną z nich zdobędzie Nicklas. Atlanta jest bardzo słaba gry w osłabieniu, gdyż zajmuję 3 od końca miejsce w tej klasyfikacji. Natomiast zawodnicy ze stolicy to czołówka jeżeli chodzi o grę podczas przewag. Gdyż ustępują tylko zawodnikom Detroit, a średnio wykorzystują co 4 przewagę. Patrząc na PK Atlanty i uwzględniając bardzo dobrą dyspozycję Caps w PP można na pewno sądzić iż Backstrom będzie miał kilka okazji na zdobycie dziś bramki. Oby jedną z nich wykorzystał!

Kurs z: Doxxbet

EDIT: Nie do przejścia był w tym mecz Kari Lehtonen, który wybronił 49 z 50 strzałów! Sam Nicklas miał kilka okazji na strzelenie bramki, ale z tak dysponowanym bramkarzem po prostu się nie dało.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Odisio, generalnie zgadzam się z typem na Caps, aczkolwiek polemizowałbym czy o nic nie walczą. Capitals mają wciąż szansę wyprzedzić Devils i zająć drugie miejsce w konferencji wschodniej co daje im przewagę własnego lodu w co najmniej 2 pierwszych rundach PO. Wiem, że w NHL własna tafla nie ma aż takiego znaczenia bo poziom zespołów jest niesamowicie równy zwłaszcza w PO, ale akurat Caps są zespołem, którzy znacznie lepiej czują się w Verizon Center niż poza nim. Pytanie tylko czy będą chcieli inwestować swoje siły w walkę z Devils. Brak Kovalchuka w Atlancie też nie musi być aż taki dotkliwy co pokazało wygrane bez niego spotkanie z Buffalo, które przecież potrzebowało punktów jak powietrza. Świetnie spisują się chociażby Enstrom czy Kozlov, więc bez Ilyi też mają kim straszyć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom