>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Po wczorajszej bardzo ciekawej nocy pod względem wymian zawodników pora powrócić do emocji na lodzie. Dziś kolejna obfita noc jeśli chodzi o ilość meczy. Najciekawiej zapowiadają się konfrontacje Panter z Pingwinami i Lotników z Płomieniami.
:hokej:Ja ze swojej strony chciałbym zaproponować typ na Senatorów, którzy po okresie lepszej gry po raz kolejny mają problemy z wygrywaniem. Stąd też seria trzech porażek pod rząd i to na dodatek na własnym lodzie. Sens przez parę dni będą jeszcze podejmować rywali u siebie, ale w moim przekonaniu najwyższa pora odnieść zwycięstwo, swoją drogą póki co Ottawa mogłaby się stać swego rodzaju fenomenem w negatywnym znaczeniu, gdyby przegrali wszystkie mecze u siebie, przy obecnej serii. Ostatnie wyniki pokazują, że Senatorom chyba bliżej do formy z początku sezonu gdy seryjnie przegrywali ze wszystkimi, dziś podejmą Oilers, którzy ostatnio stoczyli zacięty bój z rozpędzonymi Predators i przegrali 6:5 jednak po regulaminowym czasie gry. Edmonton patrząc do tabeli jak na razie ma się dobrze bo jest w ósemce na PO, ale punkty też im są niezbędne dlatego tym bardziej typ na Ottawę staję się cenniejszy, gdy weźmiemy pod uwagę to że Sens o nic nie walczą. Dziś w bramce gospodarzy zobaczymy Elliota, który ostatnio rzadko pojawiał się w bramce Sens. Na pewno zobaczymy dziś dużo ofensywnego grania ponieważ obie drużyny do gatunku defensywnych raczej nie należą, jednak mam nadzieję że z tego pojedynku to Ottawa wyjdzie zwycięsko. Typ na Ottawę w regulaminowym czasie wygląda zachęcająco.
:hokej:Jeśli chodzi o inne spotkania to dla lubiących ryzyko i duże emocje polecam Pittsburgh ML, ciekawie to wygląda po dojściu Guerina, tym bardziej że dziś tak naprawdę zostaną poddani ciężkiej próbie na lodzie Panter.
:hokej:Zahaczę jeszcze o derby NY i swój typ skieruje na Rangers, którzy co by nie mówić wzmocnieni personalnie prawdopodobnie łapią wiatr w żagle. Wyspiarze, którzy ostatnio szokowali jak dla mnie dziś już nie znajdą recepty na rywala, może i grają na luzie i nie czują presji jednak w stosunku do Rangers, którzy powoli powinni wchodzić już w formę na PO są słabsi i myślę że dziś zostanie to udokumentowane na lodzie. Typ Rangers 60&#39;
Pozdrawiam
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Boston - Phoneix
Typ: 1
I w koncu doszukalem sie typu na dzisiaj. Moim zdaniem nie mozna tutaj doszukac sie innego rezultatu niz wygrana Miskow. Pelny zdrowy sklad. Zlosc po przegranych kilku meczach ostatnimi czasy. Najlepszy moim zdaniem bramkarz ligi &quot;na gazie&quot; chcacy zmazac plame w niedawnym wystepie. Wlasna hala. Dzien odpoczynku po ostatnim meczu takze na wlasnej hali. A co najwazniejsze - Rywal ktory po przegranych meczach z St Louis podlamal sie kompletnie:

&quot;We have too many guys not working hard,&quot; Phoenix coach Wayne Gretzky said. &quot;Plus, the same guys are making the same mistakes over and over. Consequently, you&#39;re not going to be successful.&quot;
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Przed nami kolejna emocjonująca noc, 9 spotkań i kilka na prawdę ciekawych spektakli, moim zdaniem najciekawiej zapowiadają się spotkania :
1) New York Islanders - New York Rangers --&gt; Derby Nowego Jorku część kolejna, większość meczy w tym sezonie wygrali Rangers i tym razem ... będzie chyba tak samo ???? Strażnicy wzmocnili siłę ataku, nie tak dawno zmienili trenera i chyba lekko odblokowali się w ofensywie. Wciąż walczą o Play Off i nie mogą sobie pozwolić na gubienie punktów, zaś Islanders ostatnio zadziwiająco dobrze ale wytransferowali dwóch bardzo ważnych graczy a jak wiadomo wszystko co dobre kiedyś się kończy i jak dla mnie dziś dobre się Islanders skończy.
2) Nashville Predators - Columbus Blue Jackets --&gt; Tutaj wiadomo o co chodzi, walka o play off pełną parą, NAS rozpędzone jak nigdy, łamią kolejne przeszkody, ale o ile z Edmonton poszło w miarę gładko o tyle dziś na Steva Masona i jego kolegów trzeba będzie już się bardzo postarać. CBJ wciąż w grze i wciąż niebezpieczne, szykuje się tu under ale myślę też że Predators zostanie złamane i przegrają
3) Florida Panthers - Pittsburg Penguins --&gt; Tutaj nie mam zupełnie pomysłu na typ na zwycięzce, z pewnością jednak zapowiada się pasjonujący mecz, z mnóstwem akcji bójek i tego co w hokeju najlepsze, PIT dobrze się wzmocniło zaś FLA wciąż robią za czarnego konia i chcą koniecznie awansu do play off. Myślę że najciekawszy dzisiejszy pojedynek, jedyne co do głowy mi przychodzi to ewentualny over
Osobiście najprawdopodobniej zagram Columbus Blue Jackets ML
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

Spośród wielości dzisiejszych spotkań to właśnie wydaje mi się najciekawsze, a dlaczego?2 ostatnie mecze Caps to była poprostu katastrofa, zarówno z Caroliną jak i Floridą widać było, że są całkowicie zagubieni. Trudno powiedzieć czy to jest kwestią jakieś kryzysu, czy też może powoli zaczynają już oszczędzać się na PO. W każdym razie spodziewam się, że otrząsną się dziś z tego szoku bo 3 kolejna porażka w Verizon Center byłaby już naprawdę kompromitująca, a już zwłaszcza w pojedynku z Liśćmi, które ostatnie poczynają sobie bardzo dobrze, ale jednak trudno ich zaliczyć do grona potęg NHL. Przed dzisiejszym spotkaniem urazu stopy doznał Alex Ovechkin i gdyby nie wystąpił oczywiście byłaby to strata nie do zastąpienia, z tego co wyczytałem jednak nie jest to groźna kontuzja i prawie napewno w dzisiejszym meczu wystąpi (jeśli ktoś ma inne informacje to proszę mnie poprawić zanim puszcze swój kupon ???? ). Co do Liści no to chyba są chyba obecnie ekipą na językach wszystkich fanów NHL a to z powodu niecodziennego wyczynu 7 kolejnych remisów (btw czy ktoś wie kiedy ostatnio padła w NHL podobna seria i jaki jest rekord NHL kolejnych remisów?). Czy dziś padnie 8 remis? Ja stawiam, że nie ale jak wiadomo w NHL wszystko jest możliwe. Myślę, że górą będą dzisiaj stołeczni, którzy będą chcieli zmazać plamę ze spotkań z CAR i FLO. Dodać trzeba również, że w zespole z Toronto nie wystąpi dziś pierwszy bramkarz Vesa Toskala, który jest kontuzjowany i nie zagra już do końca sezonu. W jego miejsce zobaczymy pozyskanego z Ottawy Martina Gerbera, który zaliczył w tym sezonie 14 występów notując 2.86 GAA co złym wynikiem nie jest, ale myślę, że dziś jego statystyki się pogorszą bo będzie potrzebował nieco czasu żeby zaaklimatyzować się w nowym zespole i przyzwyczaić do stylu gry defensywy Toronto, która jak wiemy jest najsłabsza w lidze, tak więc Gerber na bezrobocie raczej dziś nie będzie narzekał ???? . Kurs na WIN WAS słabiutki, więc ja znalazłem inny ciekawy typ po znacznie lepszym kursie a mianowicie: Washington Over 3,5/1,81/Pinnacle ⛔
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Z mojej strony proponuję Columbus ze względu na zbyt długą już serię Nashville no i analogicznie Florydę bo uważam, że Pingwiny swoje już powygrywały. Ale stawiam tylko Columbus chyba. ???? Zarówno ML jak i 1X2.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
WITAM :-D

Dzis zapewne bedzie noc pełna niespodzianek, wylukałem spotkania warte uwagi.

Pierwszy typ, dosc ryzykowny ale zato jak kuszący :-D spotkanie Washington Capitals - Toronto Maple Leafs Toronto w tych &quot;swoich&quot; remisach jest nie samowite, natomiast Capitals poniosło 2 porażk po kolei, oglądałem te mecze i głownie dlatego stawiam na Toronto, (bez)forma Capitals mnie wogóle nie przekonuje, zobaczymy czy Toronto mnie nie zawiedzie. Stawiam na Toronto 4,50

4,50 ✅????????????
 
A 0

alex23

Użytkownik
W NHL nie ma niespodzianek. Niespodzianki są w NBA, a w tej lidze po prostu jest cholernie wyrównany poziom i każdy może wygrać z każdym. Dlatego tak rzadko obstawiam tutaj mecze.
Argument , że Pingwiny swoje już powygrywały wcale mnie nie przekonuje, 4 zwycięstwa z rzędu to nie jest jakaś wybitna seria, choć takiej jeszcze w tym sezonie nie miały. Ale jest nowy trener, który zrobił różnicę. Po za tym ta drużyna jest dopiero 8 w konferencji z pkt przewagi nad Buffalo i Caroliną, do Florydy traci tylko dwa punkty, a do czwartej Filadelfii tylko 6 pkt. Pierwsza trójka jest już poza zasięgiem, ale czwarte miejsce jest już jak najbardziej realne. Jak wspomniał Odisio dochodzi kolejny świetny ofensywny gracz Guerin, a defensywa w ostatnich meczach, zwłaszcza bramkarz prezentuje się nad wyraz dobrze. Po kontuzji wraca Crosby, choć to nie wiem czy akurat jest dobra wiadomość ????
Z racji tego, że Pantery to drużyna dobrze grająca u siebie spodziewam się wyrównanego meczu i dogrywki. Ja podparłem sie ML i ostawiam na PENS
Zobaczymy jak to będzie wyglądało.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Odinsio ma racje i popieram go w 100%, posty powinny byc wartosciowe i na temat, bo wczoraj tez lekko sie zirytowalem czytac post o &quot;o ktorej jest mecz bostonu&quot;?! dlatego rozwine swoj, poniewaz wczoraj mielismy kilka bardzo ciekawych wynikow... Osobiscie pisalem o typie na Dallas i powiem tak...Dallas zagralo w obronie jeszcze gorzej ( moim zdaniem) niz w meczu z Kaczkami u siebie przegranym 3-4. Obrona Dallas w ostatnim czasie popelnia wrecz &quot;dziecinne&quot; i &quot;podrecznikowe&quot; bledy jak na druzyne tej klasy, w sumie to ze wygrywali z Sharks, mozna zawdzieczyc ich atakowi, bo w ofensywie sposuja sie bardzo ladnie, a nawala obrona! Moim zdaniem na czele z &quot;Turkiem&quot; ???? Wczorajszy mecz troszke utwierdzil mnie w tym iz wygrana z Sharks byla tylko zlamaniem passy no i postawa Sharks, ktorzy wczoraj byli nie wiele gorsi od Dallas. Dallas tym razem zyskalo przewage by nastepnie roztwonic 3-bramkowa zaliczke! A meczu z Kaczkami wypadli nieco lepiej poniewaz 3 strzelili wychodzac na prowadzenie. A co do Rekinow po swietnym poczatku i bramkach, J Pavelskiego oraz R Clowe, dac sobie wbic 3 przez Dzikusow?! Troche to zle wyglada i sadze ze nie chodzi nawet oto iz ekipa Sharks ma juz PO tylko o to iz stracila forme, bo z ekipami jak Dzikusy to wygrywa sie dla kibicow zgromadzonych w Hali...
Sadze ze dzis warto bylo by sprobowac Dacks po nie najgorszym kursie, a forma defensywy Dallas wydaje sie przekonywac do zagrania wlasnie tego typu...ale o tym w jakims wieczornym poscie ????
pozdrawiam.
P.S. CZY KTOS SIE ORIENTUJE KTO DZIS WYSTAPI W BRAMCE CANADIENS?! Nie moge sie nigdzie doczytac...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie a ja mam prośbę innego gatunku, ten temat jest jednym z najlepszych w Polskiej sieci miejsc do dyskusji o NHL, pojawiają się posty i analizy niezwykle wartościowe a poziom dyskusji i wiedzy zazwyczaj jest niezwykle wysoki. Myślę że wiele osób korzysta z tego co tu jest pisane przed meczami.
No właśnie, przed. Co komu po waszych wpisach po meczach w stylu &quot;znowu mi nie siadło&quot; albo &quot;ale fajna noc, wszystko weszło&quot; ? Czy to jest merytoryczna dyskusja dotykająca bezpośrednio ligi NHL , nie, to są wasze prywatne sprawy które powinniście wpisywać w waszych tematach w działach z kuponami. Co komu po tym że wkleicie tu nad ranem kupon z tym że to i to zagraliście i wam siadło ? Jeśli zrobicie to w swoich tematach OK to mnie nie interesuje od tego je macie, ale tutaj ? Swoje żale na poszczególne drużyny po tym jak zepsują wam kupon też raczej tu nie pasują.
Trzymajmy poziom bo to ważne, pozwala zachować przejrzystość tematu i dostrzec jego największe zalety (post do kasacji po przeczytaniu jak wiele powyżej)
 
P 0

piastun

Użytkownik
Dzisiejszej nocy 07.03.2009 rozegrane zostaną następujące spotkania:

Carolina - Calgary
Buffalo - Phoenix
Atlanta - Montreal
Tampa Bay - St. Louis
Anaheim - Dallas

W mojej opinii najciekawsze mecze na dzisiejszą noc (nie koniecznie najłatwiejsze do wytypowania) to:

Carolina – Calgary

Dwie dobrze grające ostatnimi czasy drużyny. Co warte uwagi Calgary na ostatnich 10 spotkań tylko jedna przegrana w regulaminowym czasie gry z Tampa Bay po zaciętym pojedynku sądząc po wyniku.

Calgary to nr 1 w Northwest Divisions z przewagą 10 pk w West Conferences chyba bezpieczna 3 pozycja Karolina już troszkę inna sytuacja cały czas walczy o Play Offs.

Mam obawy, co do mobilizacji drużyny Calgary. I tu moje pytanie do bardziej obeznanych kolegów w NHL Czy Calgary może odpuszczać sobie powoli mecze? Tz. Mają już raczej pewny udział w play offs czy zależy im jeszcze na wynikach? Nic takiego na razie nie zauważyłem, ale… Bo Carolina jest cały czas w grze mają o co grać i o ich zaangażowania się nie boję.

Kolejna sprawa to terminarz spotkań na niekorzyść gości to już będzie czwarte spotkanie w tym miesiącu warto zaznaczyć, że ostatnie rozegrali wczoraj na wyjeździe grają,grają co 2 dni (nic nowego) ale w porównaniu do gospodarzy sporo więcej. Carolina miała 3 dni odpoczynku.


Anaheim – Dallas
Chyba najciekawszy z dzisiejszych pojedynków. 2 zespoły grające o play offs. Więc spodziewam się walki i zaangażowania z obu stron. Dallas w tak zwanym dołku patrząc na wyniki i czytając opinie powyżej. Dodatkowo rozgrywali wczoraj spotkanie Drużyna gospodarzy zdecydowanie bardziej wypoczęta dodatkowo powrót na własną taflę po długiej przerwie.


Czekam na wasze opinie, propozycje co do dzisiejszych spotkań
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Piątkowa noc i w perspektywie bardzo ciekawe pojedynki.
:hokej:Moja uwaga skupia się dziś głównie na meczu w Buffalo gdzie Szable podejmą Kojoty. Powiem wprost sytuacja Buffalo nie wygląda źle ponieważ są na 9 pozycji i tracą trzy punkty do Pens, którzy są obecnie na 8 pozycji. Jednak w zapasie mają dwa spotkania. Ostatnie zwycięstwo z Montrealem było wyraźnym sygnałem dla wszystkich że Szable nie poddają się i będą walczyć do końca. Dlatego też każdy mecz włącznie z dzisiejszym będzie tak naprawdę o całą pulę, a biorąc pod uwagę rangę dzisiejszego rywala inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla samych Sabres porażką. Ja nie twierdze że Phoenix to chłopcy do bicia ponieważ wczoraj pokazali, że wygrywać potrafią z każdym (Boston), ale mówiąc szczerze jeśli myśli się o PO nie można zaliczać potknięć z takimi drużynami. W ekipie Buffalo zabraknie dziś nadal kontuzjowanego Millera, ale w tym momencie nie powinno to być wielką przeszkodą do realizowania celu, ponieważ cała siła ofensywna na czele z Vankiem w komplecie, także dziś trzymajmy mocno kciuki za Sabres.
Typ Buffalo 60&#39;.

:hokej:Jeszcze krótko o dwóch spotkaniach, które również wydają się interesujące odnośnie układu tabeli. Pojedynek Carolina vs Calgary, sytuacja prawie identyczna jak z Buffalo, Huragany cały czas w grze, Calgary pewne swego jednak nie pozwalają sobie na odpuszczanie żadnego meczu, jednak mimo wszystko uważam, że już dwa zwycięstwa na wyjazdach w Ottawie i Philadelphi to dużo i na początek długiej wyjazdówki na razie wystarczy, dlatego dziś skłaniam się ku Carolinie, oczywiście mowy o odpuszczaniu przez Flames spotkań, raczej być nie może (tu odpowiedź dla Piastuna) ponieważ doszli dwaj nowi zawodnicy Jokinen i Leopold i na pewno wszystkim zależy aby drużyna stanowiła dobrze funkcjonującą broń do likwidacji ???? . Mecz trudny, ale tak jak wspomniałem Hurricanes z nożem na gardle, grają u siebie muszą ten atut wykorzystać. Typ Carolina 60&#39;.
:hokej:Ostatnie spotkanie to mecz Habs w Atlancie. Sytuacja MTL najpiękniejsza nie jest i tak jak w tygodniu pisałem o Panterach, które grały w Atlancie, tak samo jest dziś z Montrealem musi zdobywać &quot;łatwiejsze&quot; punkty, które póki co są naprawdę potrzebne ekipie z Kanady. Typ Montreal 60&#39;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Krótko i na temat, dziś mało od siebie ale będę bazował na tym co napisali w postach powyżej moi koledzy z działu ???? JuanRoman08 dosyć dobrze określił i opisał mecz pomiędzy Carolina a Calgary, zgadzam się z nim także co do typu na to spotkanie czyli że wygra go Carolina (aczkolwiek nie jestem przekonany czy w czasie regulaminowym) dodatkowym faktem na korzyść Hurricanes w tym meczu będzie .. bramkarz Calgary Flames - Curtis McElhinney (dla nieobeznanych z tematem powiem tylko że ten Pan nie ma raczej większego kontaktu z bronieniem w NHL więc może mieć ciężko). Drugi konkretny typ zapodany w temacie to typ na Montreal, moim zdaniem kanadyjska maszyna dziś wróci do wygrywania i z ATL spokojnie sobie poradzi, moje obiekcje dotyczą tylko obsady bramki Habs, kontuzjowany jest Halak a Price, co tu dużo mówić nie wzbudza we mnie ani sympatii ani nikomu nie imponuje umiejętnościami. Mimo wszystko widzę tu Canadiens w roli zwycięzców i to tam powędruje dziś mój typ.
Udanych łowów NHLowcy ????
 
S 0

s4m3

Użytkownik
Co do typu na Caroline mam obawy Calgary wydaje się bardzo rozpędzone Jokinen dobrze wkomponował się w zespół. Ja spodziewam się wygranej Calgary ML.

Jednak zmotywowana Carolina nie dała szans Calgary ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam wszystkich przed kolejną serią spotkań tym razem w sobotni wieczór. Dziś rozpoczynamy o 19.00 bardzo ciekawym pojedynkiem w Bostonie, gdzie Niedźwiadki podejmą Chicago.
Bardzo ładnie się patrzy na dzisiejszą listę spotkań jednak, już gorzeje jest z wytypowanie przynajmniej jednej peffki ???? .

:hokej:przechodząc do głównego wątku mojego posta, wyłowiłem po długiej dyskusji z Odisio ???? na dziś typ na Sabres w regulaminowym czasie gry po kursie 2,55 co jest naprawdę dużym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki jakie sprzyjają obu drużynom. Buffalo wczoraj w dobrym stylu i na spokoju rozprawiło się z Kojotami 5:1. Dziś zawitają do Ottawy i właściwie najważniejszą sprawą może być zapas sił zawodników z Buffalo, teren na którym przyjdzie im zagrać nie jest twierdzą nie do zdobycia zwłaszcza, że Ottawa ostatnio przegrała dwa spotkania u siebie. Jednak w ostatnim pojedynku podejmowali Oilers, którzy znajdują się w bardzo podobnej sytuacji do Sabres z tą różnicą, że są w konferencji Zachodniej gdzie jest większy tłok, ale wracając do głównego wątku, Edki przegrały 4:2 i w tym przypadku Ottawa pokazała, że nie odpuszczają końcówki sezonu. Dziś w bramce Sabres prawdopodobnie wystąpi nowy nabytek Tellqvist, który przywędrował z Phoenix i jak do tej pory spisywał się nie najgorzej jego współczynnik to 2,86 w 15 spotkaniach. Możliwe, że właśnie dlatego buki dziś serwują nam taki kurs ponieważ jest duża niepewność jeśli chodzi o formę Tellqvista, ale ja ze swojej strony zapytałbym jaki sens miałoby sadzanie na ławce Lalime (który w ostatnich dwóch spotkaniach wpuścił dwie bramki i spisuje się bardzo dobrze), na rzecz bramkarza, który jest w przeciętnej formie, prawdopodobnie byłoby to samoczynnym wyeliminowaniem się z walki o PO przez BUF. W mojej ocenie Tellqvist dziś pozytywnie zaskoczy i miejmy nadzieję że ta dobrze naoliwiona maszyna zagra mecz podobny do dwóch poprzednich gdy nie dawali rywalom zbyt wielu powodów do radości.
Typ Buffalo 60&#39;.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Vancouver Canucks-San Jose Sharks 1 2,50✅
Najlepszy przez większość sezonu zespół NHL czyli San Jose Sharks przegrał 4 z ostatnich 5 spotkań z czego 2 ostatnie na własnym lodzie.Gospodarze tj Vancouver wygrali 11 z ostatnich 13 spotkań,w tym ostatnie 6 na własnym lodzie.Widać że podpisanie kontraktu z Matsem Sundinem było dobrym pomysłem,do wysokiej formy po kontuzji powraca Roberto Luongo który po kilku kiepskich tygodniach z meczu na mecz prezentuję się coraz lepiej.Wielkim plusem tego zespołu jest też zgranie,poza Sundinem przez cały sezon gra ten sam skład,nie było wielu kontuzji,nie wymieniano też nikogo znaczącego,doszedł ostatnio solidny defensor Ossi Vaananen.Canucks powinni zająć raczej pewne 4 miejsce na zachodzie bo czym bliżej końca sezonu to spisują się coraz lepiej.Odwrotnie San Jose,którzy przegrali ostatnio z u siebie Dallas 1-4,Dallas w tym meczu przerwali swoją serie 5 porażek z rzędu,póżniej przegrali po dogrywce z Minesotą 3-4,Minnesota w tym meczu przerwała swoją serie 4 porażek z rzędu.Więc dziś w nocy raczej faworytem są Canucks.San Jose zagra dziś bez Nabokova w bramce.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ponownie przychodzi mi się zgodzić z typem JuanRomana08, typ sa Sabres którzy zaciekle powinni walczyć o PO wydaje się bardzo smacznym kąskiem na noc. Ottawa , zespół który praktycznie cały obecny sezon zaskoczył ale negatywnie, miewa co prawda przebłyski i wygrywa pojedyncze spotkania od czasu do czasu, jednak przeglądając ich ostatnie spotkania i obserwując ich zachowania zarówno w obronie jak i w ataku, doszedłem do wniosku że nie umieją stawić oporu przeciwnikom którzy bardzo chcą wygrać. Ottawa potrafi zdobyć punkty raczej wtedy kiedy gra z zespołem już pewnym PO lub z ekipa która przyjeżdża i gra na luzie niezbyt przykładając uwagę do wygranej. Oczywiście to tylko moja obserwacja i analiza zachowania zawodników na lodzie, jednak psychika odgrywa w hokeju dużą role (jak chyba w każdym sporcie). Wbrew naszym wspólnym wcześniejszym przewidywaniom w bramce Buffalo nie wystąpi świeżo sprowadzony z PHX Tellqvist ale ten który broni ciągle podczas nieobecności Ryana Millera czyli Patrick Lalime (informacja potwierdzona) tym bardziej nie rozumiem tak wysokiego kursu na zwycięstwo BUF i zachęcam do korzystania.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
A mi się właśnie wydaje, że Sharki dzisiaj wygrają nie wiem czy w regulaminowym ale mam takie wrażenie, że ML jak najbardziej. Kurs 1.90.
Dlaczego?
Dlatego, że jak słusznie wskazałeś Shen, ostatnie porażki były z drużynami, które miały się przełamać. A nie ma co się oszukiwać, po prostu mieli pecha, że trafili na ekipy zdeterminowane bądź co bądź do wygrania (obie ekipy walczą o PO, a SJ ma to zapewnione przecież). Dzisiaj SJ wygra wg mnie i nie przedłuży serii do największego Streak&#39;a L w sezonie.
I chyba się Panowie skuszę na waszą propozycję Buffalo. Kurs ML mnie zadowala- 2.00.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mam bardzo podobny pomysl jak giancardi...
Vancouver Canucks - San Jose Sharks 2 Zagram na Sharks w regulaminowym czasie gry, poniewaz ostatnio maja bardzo kiepska passe. Rekiny przegrywaly z druzynami ktore po kleskach staraly sie cos zmienic, jak w przypadku Dallas, oraz Minesoty! Dzis zawitaja w Kanadzie a to oznacza trudny teren, poniewaz Vancouver przezywa renesans formy, ale... Zwyciestwa jakie odnosilo Canucks nie sa az tak przekonujace, poniewaz byly to druzyny bardzo slabe albo naprawde z niskiej pulki jak np: Ottawa, Toronto, Tampa Bay, Minesota...Columbus pokonali ladnie, natomiast w starciu z Montrealem czyli znacznie lepsza druzyna przegrali 3-0, byl to wyjazd ale na wyjazdach wygrywali wczesniej ze slabszymi. Jesli chodzi o historie pojedynkow takze gora sa Rekiny! w tym roku wygrywaly juz 2:4 z Vancouver. Passa kanadyjczykow trwa i tak juz dlugo, natomiast Rekiny potrzebuja sukcesu! Moj typ to Sharks 60&#39;
Florida Panthers - St. Louis Blues 1 Drugi mecz to Pantery, powiem krotko...Floryda w PO raczej zagra, ale punkty powic musi! U sibie gra bardzo przyzwoicie, w ostatnich 6 spotkaniach, zanotowala 3 zwyciestwa, ulegala jedynie mocniejszym druzyna jak Chicago albo Pingwiny! Louis Blues nie przegralo wyjazdowego spotkania juz od 4 meczy, sadze ze dzis przegraja wlasnie z Panterami, tym bardziej ze wczoraj takze grali i napewno kosztowalo ich to sporo sil...Moj typ to Pantery 60&#39;
pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
No jak widać rekiny się dziś nie przełamały i przegrały z Vancouver swój 3 mecz z rzędu,zaimponowała ekipa Columbus która rozbiła Czerwone skrzydła na wyjeżdzie 8-2.Giancardi co to za argument ze San Jose mieli pecha?,że trafili na ekipy zdeterminowane by przełamać fatalną passe czy walczące o PO.Zawsze ten kto przegrywa to ma pecha,bo chyba szczęścia to on nie ma?Nie słyszałem o pechowej wygranej.Pozdro
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Giancardi co to za argument ze San Jose mieli pecha?,że trafili na ekipy zdeterminowane by przełamać fatalną passe czy walczące o PO.Zawsze ten kto przegrywa to ma pecha,bo chyba szczęścia to on nie ma?Nie słyszałem o pechowej wygranej.
Czytaj ze zrozumieniem. To, że trafiłeś mecz nie znaczy, że musisz ironicznie teraz się zachowywać. Drużyny, które mają długą serię bez porażki chcą się przełamać a w dodatku takie, które walczą o PO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom