>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
A na dziś spora oferta ???? (Pewnie rekompensata za wczoraj :p)


Ciekawe wydają mi się mecze PHI vs. BOS, LAK vs. CBJ, PIT vs. TBL, ANA vs. CHI, DAL vs. SJS xD
Może się skuszę później na coś ????
 
G 2

giancardi

Użytkownik
No i żeśmy nawet Colorado nie trafili. Ale wkrótce przełamią serię i oby dało to trochę zarobić.
Na dziś oczywiście dalej będę optował za streakami.
NJ vs Toronto- krótka piłka Toronto nie będzie w końcu fartownie wygrywało w OT. Zwłaszcza z taką firmą jak NJ. Kurs ML śmieszny ale biorąc pod uwagę ostatnie mecze Toronto to warto chyba 1x2 zagrać.
Dallas vs San Jose- kurs na Sharki żal totalny za to na Dallas już ML jest zacny i to bardzo. Dałbym nawet 1x2 i ML tak kuszą kursy. Nie oszukujmy się, Dallas to nie jest zespół, który w swojej historii przegrał wszystkie mecze z SJ a ich seria porażek jest bardzo długa zwłaszcza, że jak pamiętamy mieli chwile przed tą serią bardzo ładnej gry (seria wygranych w tym z nie byle kim- Detroit i Flames). Jak dla mnie kurs wart ryzyka. Pamiętajmy również, że San Jose prawdopodobnie będzie miał to 1-2 miejsce (w mojej opinii jak patrzymy na końcówkę tabeli Zachodniej Konferencji to im nie robi z kim zagrają bo poziom tam jest wyrównany i walka będzie do końca) no a Dallas- gdyby wygrali choćby 2 mecze z ostatnich pięciu to by mieli 6 lokatę bodajże a tak to muszą walczyć o PO.
Nashville- kolejna ekipa, która pcha się do PO. Wydaje mi się jednak, że 4 wygrane to w ich przypadku naprawdę dużo. A wygrana 8-0 z Detroit to w ogóle jakaś paranoja. Dlatego uważam, że Oilers po swoich ostatnich kiepskich raczej występach wyrównają w tym sezonie bilans z Predators. Zwłaszcza, że obie ekipy dzieli tylko jeden punkt i sytuacja może się odwrócić w każdej chwili.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
No i sie Colorado zesralo...;) Ekipa z NY zadziwia mnie bardziej z kazdym meczem:p
Dzis jest tyle meczy, ze nie wiem na co sie zdecydowac, wiec zalozylem sobie ze dzis bede gral na undery 5.5 i tako kolejno wybralem spotkania:
Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings (under/over 5.5) 1 Zagram tutaj na under poniewaz zarowno Blue Jackets jak i Kings do mocarzy nie naleza. Tzn graja bardziej defensywnie niz ofensywnie, ogolnie notuja wiecej underow niz overow, obie ekipy sa jak najbardziej wciaz w grze o PO wiec sadze ze bedzie im zalezec na korzystnym wyniku, nie beda nazbyt szalec, bo w fazie jakiej jest obecnie NHL kazda porazka oddala juz bardzo zdecydowanie...
Nashville Predators - Edmonton Oilers (under/over 5.5) 1 Tutaj ciekawa sytuacja identyczna jak w meczu wczesniej, tylko ze Nashvill zaszalalo okrutnie z Red Wings...Widzialem powtorke tego meczu i moim zdaniem po drugim trafieniu Predatorow, Skrzydelka daly sobie spokoj w tym meczu, Nashville bylo tak zdeterminowane zeby wygrac ze Red Wings majac zapas punktowy nie podjeli nawet walki, co widac po wyniku do ZERA! Nie czesty widok w przypadku Red Wings...
I jeszcze kilka slow tak na spontanie ???? bardzo ciekawy mecz Rekinow z Gwizdami! Ja sadze ze ciekawy typ jest na Dallas chociaz nie zaryzykuje:p! Jesli Dallas umoczy to to bedzie mialo najdluzsza passe bez WIN od 1995r ! Ponadto do ekipy Dallas wraca jeden z podstawowych obroncow ( nie mam pamieci do nazwisk) a do Rekinow wzmocnienie ataku ( taki o Rosyjsko brzmiocym nazwisku na &quot;N&quot;) Moim zdaniem mecz zakonczy sie remisem, w po dogrywce wygraja Rekiny:p
Bardzo fajna sprawa takze na remis w meczu Ottawa Senators - Calgary Flames, mysle ze bedzie powtorka z meczy z Klonowymi. Zobaczymy sporo bramek i w FT remis, a po ET niech wygra lepszy!:p
No i te klonowe nieszczesne, jak zremisuja 7 raz z rzedu to ja przerzucam sie na szachy ???? Do boju NJ!
pozdrawiam.
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Co myślicie o meczu Bostonu z Philadelphia? W tym roku zzespołu spotkały się dwukrotnie i jest 1-1. Oba mecze wygrywały goście. Szczerze wątpię aby Boston po raz drugi przegrał na własnym lodzie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zagram tutaj na under poniewaz zarowno Blue Jackets jak i Kings do mocarzy nie naleza. Tzn graja bardziej defensywnie niz ofensywnie, ogolnie notuja wiecej underow niz overow
Tu się nie zgodzę, Kings underowe ? Może od czasu gdy w bramce zagościł Quick to ich bramka dostaje mniej ciosów ale wcześniej ? Poza tym i teraz często zdarzają się im defensywne wpadki a w ofensywie dysponują naprawdę młodym i rozstrzelanym zespołem na czele z Kopitarem. Oceny spotkania i szans under/over się nie podejmuje ale Kings underowe musiałem zdementować ????

Dla pewności moich przemyśleń zerknąłem w historie spotkań zespołu z LA i prześledziłem i dokładnie policzyłem wyniki tego teamu z ostatnich dwóch miesięcy (mniej więcej od tego czasu na stałe broni Quick) i okazuje się że nawet z nim w bramce LA zanotowało 13 overów a underów 12 , więc błędne informacje

Od siebie na dzisiaj napisze tylko tyle że waham się w wyborze pomiędzy granie nam WIN mocno podrażnionym Detroit Red Wings a grą na Edmonton Oilers którzy z pewnością nie ustepują Nashville i mogą przerwać ich dobrą serie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś kolejna obfita noc ???? można powiedzieć, że komputer który ustala terminarz trochę przesadził pod względem podziałów meczy na poszczególny dzień :jezora:

:hokej:przechodząc do samych spotkań, bardzo ciekawie wyglądają typy na Pittsburgh, Florydę i Dallas ML. O ile pierwsze dwa zapewne każdy z was może zaakceptować to trzeci wydaje się totalnym nieporozumieniem, otóż w moim przekonaniu nie do końca, tak jak koledzy wyżej wspominali Dallas jeszcze w tym sezonie nie wygrało z San Jose, a nawet nie udało im się zremisować. Do tego jeszcze dochodzi obecna postawa zawodników z Dallas o której lepiej nie wspominać. Także widać, że wiele elementów składa się na klęskę Stars w San Jose, jednak trzeba zauważyć że Dallas nadal walczy o PO, także grzechem byłoby już ich skreślić i dojść do wniosku, że nie mają szans gdy różnica punktowa wynosi zaledwie dwa pkt. a bezpośredni rywale mają dziś również ciężkie spotkania. Wygrana z Rekinami na pewno byłaby świetnym pobudzeniem dla Gwiazd i nabrania pewności. Dziś w bramce Stars zobaczymy Turco, który już nie jednokrotnie powstrzymywał Detroit, a zważając na to że Dallas ma ostatnio passę porażek, można pokusić się o stwierdzenie, że ich złe passy zawsze kończą się z bardzo dobrym rywalem.

:hokej:pittsburgh zawita dziś do nieobliczalnej w tym sezonie Tampy, która przeplata kapitalne występy z totalnymi porażkami. Pens kolejny występ bez Sida, więc może okazać się to znowu pozytywnym symptomem i dalej rolę lidera na pewno będzie pełnił Malkin, który we wszystkich występach bez Crosbiego zanotował 14G i 22A. Do tego warto dodać jeszcze dobrą dyspozycję golie Pens w ostatnich występach, co może w dzisiejszym spotkaniu z bardzo ofensywną Tampą okazać się kluczem do sukcesu. Myślę, że typ na Pingwiny w regulaminowym czasie jest godny polecenia.

:hokej:Na koniec, krótko o Panterach, które ostatnio pokazały, że wpadka w Bostonie to już przeszłość, ofiarą ich sportowej złości okazali się Caps, którzy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w tym pojedynku stąd też wynik 2:6. Dziś pojedynek z kolejnym fenomenem ostatnich dni w postaci Ily Kovalchuka, który jest głównym motorem napędowym Atlanty, Rosjanin zdobył 13 bramek i 8 asyst w ostatnich 10 spotkaniach, jednak dziś sam może się okazać zbyt słabą bronią na dobrze zorganizowaną defensywę Florydy. Pantery dziś rozegrają pierwszy z trzech meczy z Atlantą, które przed nimi. Florki pewnego PO jeszcze nie mają i właśnie w tych trzech spotkaniach mogą zdobyć 6 pkt, które na pewno będą cenne i niekoniecznie tak trudne do zdobycia jak choćby dla przykładu z ekipą z Anaheim, która też ciągle walczy o play off, to przykład czysto teoretyczny, główny sens jest wszystkim dobrze znany dlatego dziś typ Panthers w regulaminowym czasie gry. Ważna informacja na pewno dziś wystąpi w bramce Vokun ????
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Od siebie na dzisiaj napisze tylko tyle że waham się w wyborze pomiędzy granie nam WIN mocno podrażnionym Detroit Red Wings a grą na Edmonton Oilers którzy z pewnością nie ustepują Nashville i mogą przerwać ich dobrą serie.
To ja z kolei pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią co do Nashville.. Wprawdzie to nie to samo już Nashville co w ostatnich latach, ale to wciąż bardzo solidna ekipa, na pewno z większymi aspiracjami i możliwościami, niż wskazywałyby na to ich dotychczasowe dokonania. W końcu musiało &amp;quot;zaskoczyć&amp;quot; i nie wydaje mi się, aby.. naprawdę - w najlepszym wypadku - przeciętne Edmonton było najodpowiedniejszym kandydatem do przerwania tej passy. Niekrótka juz seria zwycięstw to oczywiście jest pewien argument, ale innych.. specjalnie.. nie widać.. Osobiście PO bez Nashville sobie nie wyobrażam, czas najwyższy zacząć punkty dorzucać w nieco żwawszym tempie, a zdobyte na takim rywalu jak Edmonton mogą mieć znaczenie podwójne.. Poza tym Nashville to tradycyjnie zespół własnej tafli.. Na szczęście po ostatnim laniu spuszczonym Detroit bukmacherzy nie poszaleli.. dla mnie kurs 2.10 na rozpedzonych Predators jak najbardziej wart zagrania..

Nashville Predators - Edmonton Oilers ( 1X2 ) 1
 
G 2

giancardi

Użytkownik
No Toronto chyba sobie żartuje. Przecież to jest niemożliwe. :| 3 mecze z NJ w sezonie i 3 dogrywki i 7 remisów pod rząd no ludzie. To jest spisek ino! Nie wspomnę już o Predators..
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dziś w nocy Columbus dali trochę zarobić,byli na 2 kuponach: na wygraną ML z X2 pittsburgha i bez ML sami ,wygrali choć nerwy były do końca,jeszcze jakby Edmonton nie przegrał po dogrywce to byłoby więcej na ✅.Ogólnie dobry czas na stawianie hokeja się teraz zaczął,w europie wszędzie Play Offy,wszystko wchodzi na luzie, w NHL też mało niespodzianek .Ostatnie 3 dni to bardzo dobry okres a więcej info to w screenie w załączniku:-D
http://img9.imageshack.us/img9/3539/57679150.jpg
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Flyers i Minnesota mi skopały kupon :&lt; Stawiałem Boston i Minnesote (x2), a tu taka kaszana :p Najbardziej mnie cieszy wygrana Pitts może w końcu się za siebie wzieli ;D
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Dziś w nocy Columbus dali trochę zarobić,byli na 2 kuponach: na wygraną ML z X2 pittsburgha i bez ML sami ,wygrali choć nerwy były do końca,jeszcze jakby Edmonton nie przegrał po dogrywce to byłoby więcej na ✅.Ogólnie dobry czas na stawianie hokeja się teraz zaczął,w europie wszędzie Play Offy,wszystko wchodzi na luzie, w NHL też mało niespodzianek .Ostatnie 3 dni to bardzo dobry okres a więcej info to w screenie w załączniku:grin:
http://img9.imageshack.us/img9/3539/57679150.jpg
Gratuluję wygranych ale pamiętaj, że po każdej serii zwycięstw nadchodzi porażka. ????
Generalnie to bardzo mały plus, dzisiaj dwa mecze na przełamanie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Buffalo Sabres-Montreal Canadiens 1ML 1,89
W ekipie Sabres zagra Thomas Vanek który powraca po kontuzji,Buffalo ma 3 punkty straty do 8 na wschodzie Rangers,dziś za wszelką cene będą chcieli wygrać.Na swoim lodzie 2 razy w tym sezonie ograli Canadiens którzy radzą sobie średnio na wyjazdach,wygrali ostatnio tylko 2 z 12 meczy na wyjeżdzie.W ostatnim meczu u siebie z San Jose wygrali 3-2 ale to raczej dzięki bramkarzowi Halakowi który świetnie bronił,w tamtym meczu SJ mieli ogromną przewage w strzałach 48-21 jednak przegrali,Canadiens strzelili 3 bramki na początku meczu i póżniej już nic nie grali.Dziś wg mnie faworytem są Sabres.W bramce Sabres najprawdopodobniej zobaczymy Patricka Lalime,W bramce Canes zagra Carey Price,który jest bez formy i dla którego będzie to pierwszy występ od 2 tygodni.
✅ gładko weszło
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja zaryzykuje i zagram :
Colorado Avalanche - Detroit Red Wings 1 Kurs 3.25 jest bardzo ciekawy. W sumie nie mozna sie dopatrzec zbyt wielu atutow w grze i druzynie Colorado, ale sadze ze nie sa bez szans poniewaz! 1)Pare kolejek temu zremisowali z Red Wings na wyjezdzie ida bramka w bramke 2) Skrzydelka graly wczoraj, gdzie zmyly z siebie uporzozenie przez druzyne Nashvill 8-0! 3) Colorado musi przelamac zla passe, bo jesli przegra to 6 raz z rzedu! 4) Zupelnie inaczej gra sie z takim przeciwnikiem jak Red Wings bo mecz z silniejszym napawa wola walki, nie ma sie nic do stracenia...wkoncu przegrac to nie wstyd...a jaka byla by sensacja jakby wygrac ... ?! ????
pozdrawiam.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Wiesz ze tez tak chcialem stawiac Sekular i to za spora kase. Problem tylko jest jeden. Tym razem Wings BEDZIE ZALEZEC na wygranej:

&quot;Since finishing January with five straight losses, Detroit has stayed in the hunt for the top spot in the Western Conference with an 11-3-1 surge. A win Wednesday would move the Red Wings (41-14-8 ) one point ahead of idle San Jose and Boston (93 points) for the league lead.&quot;

Aczkolwiek polecam typ za drobne, gdyz chcac nie chcac beda zmeczeni.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wiesz ze tez tak chcialem stawiac Sekular i to za spora kase. Problem tylko jest jeden. Tym razem Wings BEDZIE ZALEZEC na wygranej:


&quot;Since finishing January with five straight losses, Detroit has stayed in the hunt for the top spot in the Western Conference with an 11-3-1 surge. A win Wednesday would move the Red Wings (41-14-8 ) one point ahead of idle San Jose and Boston (93 points) for the league lead.&quot;


Aczkolwiek polecam typ za drobne, gdyz chcac nie chcac beda zmeczeni.
Tylko co im właściwie da wyprzedzenie Bruins i San Jose i bycie pierwszymi w lidze ? Zwłaszcza że SJ i tak ich wyprzedzi bo po dzisiejszym meczu DET będą mieli o 3 rozegrane mecze więcej. Nie mówię że to nie jest żadna motywacja być pierwszym na zachodzie aczkolwiek w mojej opinii to Colorado wciąż ma więcej do wygrania niż DET, w sumie do końca zasadniczego zostało jeszcze kilkanaście dobrych meczy i prawie wszystko mogłoby się zdarzyć jeśli ... jeśli tylko Avalanche zaczęli by wygrywać.

Co do samej oceny meczu zgadzam się że Colorado ma szansę wyjść tutaj zwycięsko ale dla mnie dziś są typowe NO BETy wiec odsypiam, no chyba że jakiś overek w meczu BUF - MON
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Colorado Avalanche - Detroit Red Wings ✅
2ML

Nieobecnosc Holmstrona i Hossy, plus zmeczenie, wyjazdowy pojedynek, slaba skutecznosc w meczu z Avalanche. Wszystko przemawia za zespolem z Colorado. Moim zdaniem jednak doswiadczenie, ambicja i sportowa zlosc dzisiaj odegra glowna role. Zespol z Detroit wielokrotnie udowadnial ze gdy ma wygrac to tak sie dzieje (Chicago, St. Louis etc.). Dzisiaj moim zdaniem wskocza oni na pierwsze miejsce na zachodzie i nie pozostawia cienia watpliwosci kto jest lepszy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Okienko transferowe w NHL dobiegło końca, nie było jakiś szczególnie spektakularnych transferów czy wymian jednak doszło do kilku znaczących ruchów kadrowych o których każdy szanujący się fan National Hockey League powinien wiedzieć, pozwolę sobie na krótką prezentacje najciekawszych według mnie ruchów w tym okienku (kolejność przypadkowa) :


Wymiana w której udział wzięli Toronto Maple Leafs oraz Tampa Bay Lightning, bardzo ciekawa ponieważ podmiotem tej wymiany są aż 4 zawodnicy, szczególnie istotnym jest tutaj jednak postać Olafa Kolziga bramkarza który w Lightning nie odnalazł się i od pewnego czasu jest kontuzjowany, w Toronto wiążą z nim dosyć duże nadzieje bo z pewnością Olaf bronić potrafi



W ramach wyrównania sił w ataku Edmonton będzie występował Ales Kotalik, w innej wymianie bowiem zespół Oilers pozwolił odejść napastnikowi PATRICK O&#39;SULLIVAN



Kolejny ciekawy Trade z udziałem zespołu z Toronto, tym razem podjęli oni decyzje o pozbyciu się Nicka Antropova, niewątpliwie bardzo uzdolnionego centra który będzie dużym wzmocnieniem najsłabszego ataku w lidze (Rangers). Ruch ze strony Rangers oceniam na duży plus, Antropov to zawodnik o dużej fantazji i swobodzie ruchów, dobrze wyszkolony technicznie z pewnością przyda się zespołowi z Nowego Jorku, zespołowi którego głównym mankamentem jest zdobywanie bramek.



Najlepszy strzelec ekipy Islanders trafił w tym okienku transferowym do zespołu Pingwinów którzy ostro walczą o udział w tegorocznych PO. W tej chwili PIT wyglądają wręcz na zespół kompletny, silne linie ataku na czele z Malkinem Crossbym Satanem czy właśnie GUERINem wsparte coraz solidniejszą obroną za sprawą Gonchara czy Orpik&#39;a. Jeśli tej ekipy zabraknie w Play Off będzie można mówić o sporej sensacji, widać jednak po tym ruchu trade&#39;owym że Pingwinom naprawdę zależy nie tylko na awansie do PO ale także na skutecznej walce o Puchar Stanleya



Opiszę może zawodników biorących udział w tej wymianie, Oli Jokinen, jeden z najjaśniejszych jak do tej pory punktów Kojotów z Phoenix, wielki gość dysponujący mocnym strzałem, dobrze się czuje w grze w PP w razie konieczności może także występować na skrzydle. MATTHEW LOMBARDI bardzo szybki zawodnik, jego ulubionym elementem jest strzelanie bramek podczas gry w osłabieniu, świetnie jeździ na łyżwach. Oprócz personaliów muszę tutaj wtrącić swoje &quot;trzy grosze&quot; na temat polityki zespołu PHX, dużo mówiło się że w tej ekipie nadchodzą zmiany i to chyba ich początek. Nie najlepszy początek bo Jokinen był podporą tego zespołu i oddanie go uważam za błąd, aczkolwiek trzeba zauważyć że Phoenix dostało w zamian za tego gracza także możliwość wyboru w pierwszej rundzie draftu w roku 2009 lub 2010 co zgadzało by się z chęcią przebudowy zespołu. Trener Gretzky lubi młodzież i lubi stawiać na tych głodnych sukcesów, pytanie tylko czy dostarczą mu odpowiednich zawodników



Boston zrobił bardzo dobry interes inkasując z Tampa Bay weterana lodowisk NHL Marka Recchiego, ten niezwykle doświadczony skrzydłowy ma niezwykłe umiejętności budowania ataku i hokejowego zamka i chociaż najlepsze lata już za nim, wciąż może okazać się bardzo przydatny. Tampa także nie straciła bo zyskała solidnego obrońce, Matt Lashoff jest dobre w odbiorze a także potrafi się w kluczowych momentach skutecznie włączyć do ataku



Moim zdaniem ten ruch ze strony działaczy Phoenix dobitnie wskazuje że ten sezon Kojoty już odpuszczają. Skazują się na grę praktycznie jednym wartościowym bramkarzem do końca tegorocznego sezonu i oddają nie najgorszego w sumie bramkarza za śmieszną możliwość w odległym drafcie. Być może kontrakt TELLQVISTa był na tyle niewygodny że lepiej było się go pozbyć jak najszybciej



Trade troszkę starszy bo minęły już blisko trzy tygodnie odkąd Schneider gra dla Canadiens i trzeba otwarcie przyznać był to strzał w dziesiątkę ze strony działaczy Montrealu. Schneider wniósł wiele spokoju w tyłach MTL a dodatkowo zdobył już kilka ważnych punktów na korzyść Canadiens, okazało się że takiego właśnie zawodnika w ekipie z Kanady brakowało, od czasu przyjścia Schneidera do zespołu Montreal zaczął ponownie przypominać sobie o co powinien walczyć i w jakim stylu powinien gra.


To chyba wszystkie wymiany jakie chciałem opisać i jakie konkretnie mnie zainteresowały. Uznałem za istotne dla przyszłych wyników omówienie tych kilku transferów, pełną listę tego okienka transferowego można znaleźć pod linkiem http://www.nhl.com/ice/page.htm?id=30230
 
shen 408

shen

Użytkownik
NY Islanders-NY Rangers 1ML 2,55
Derby Nowego Jorku,w tym sezonie 4 razy wygrawali Rangers,raz Islanders,wg mnie dziś wygrają 2 raz.Co przemawia za nimi?,wygrali 7 z ostatnich 10 meczy na swoim lodzie,2 razy przegrali po dogrywce,tylko raz przegrali w regulaminowym czasie gry.Ograli m.in Buffulo 2-0 i New Jersey 4-0.Jak widać są nieobliczalni,grają też na wielkim luzie,ostatnio sprzedali swojego najlepszego zawodnika tj Guerina,który nie grał w ostatnich 2 wygranych meczach Wyspiarzy,sprzedali też Comriego do Ottawy.Nadspodziewanie dobrze gra bramkarz Islanders Yann Danis (GAA 2.37 ,%SV .928 ).Ekipa Rangers pozyskała ostatnio kilku graczy
(Antropov,Morris,Avery)którzy powinni dziś zadebiutować.Rangersi przegrali 9 ostatnich meczy na wyjeżdzie(7 w regulaminowym czasie ,2 po dogrywce).Derby zawsze rządzą się swoimi prawami,dziś napewno będzie to wyrównane spotkanie,ja stawiam na gospodarzy którzy odwrotnie do Rangers nie muszą za wszelką cene tego spotkania wygrać,grają na luzie,na swoim lodzie potrafią pokonać każdy zespół,napewno będą chcieli pokrzyżować szyki lokalnym rywalom i postarają się o 2 wygraną z Rangers w tym sezonie.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hmmm powiem tak...Dzis skorzystalem z twojego typu Shen na Turku i wcale nie zaluje. Natomiast jesli chodzi o ten mecz wydaje mi sie ze, te szanse dla Islanders sa troche naciagane, moim zdaniem...
New York Islanders-New York Rangers 2 Ja osobiscie postawie po kursie 1.9 na Straznikow, a teraz dlaczego...Dzis zobaczymy 6-sty pojedynek miedzy tymi druzynami w tym sezonie, 4 razy zwyciezali Straznicy zazwyczaj dwiema bramkami przewagi. Wyspiarze nie graja juz o nic, co daje im nie bywaly luz gry...Straznicy graja o wszystko, poniewaz maja o ile sie nie myle 72 punkty a to sprawia ze PO wisi na wlosku, bo w tej konferencji jest bardzo ciasno...Nastepna sprawa to iz bedzie to 4-ty mecz ich noewgo trenera, w ostatnim zagrali bardzo ladnie blyskawicznie odbierajac nadzieje na korzystny wynik Colorado. Straznicy dysponuja mocniejszym skaldem niz Islanders, ponadto maja 3 nowe gwiazdy, moze nie tyle gwiazdu co bardzo dojrzalych graczy jak 29 letni Antropov czy 30 letni Morris. Co wiecej obecnie Straznicy ucza sie zupelnie odmiennegostylu gry niz prezentowali do tej pory a dzis wyjda na lod ustawieni bardzo ofensywnie i beda gracz bardzo otwarty Hokej gdyz zalezy im na tych punktach a z Islanders przyjda im one latwiej niz z Innymi ekipami. Mecz derbowy, oznacza inne prawa...jak np to ze w sumie kazda druzyna gra jak u siebie, nie ma wyjazdu. Sadze ze dzis zwyciestwo odniosa Rangersi ktorzy scierali sie z Islanders juz 6 razy, ale prezentowali inny styl gry niz obecnie i sadze iz to bedzie klucz do sukcesu. Ponadto Islanders jak na swoje mozliwosci i tak w ostatnich meczach zaskoczyli juz ponad norme!
Ottawa Senators - Edmonton Oilers 2 Sprobuje takze Olejarzy, poniewaz oni sa wciaz w grze o PO maja staly kontakt z miejscami gwarantujacymi to, w ostatnim czasie maja nie za dobra passe. Zajmuja siodme miejsce w swojej konferencji razem z Predatorami i Kaczorami, wiec ciasno bardzo i punkty potrzebne...Ottawa 16 pozycja i 56 punktow, w sumie chyba juz bez szans na PO...w Edmonton zobaczymy nowe nabytki. Mysle ze po meczu z Predatorami gdzie zaprezentowali sie bardzo fajnie teraz przyszla poraz na WIN AWAY!
Los Angeles Kings - Dallas Stars 2 Tutaj nie mam analizy, zagram na Gwiazdy bo sadze ze zwyciestwo nad Rekinami dalo im kopa, trzeba wziasc sie do roboty bo w obecnej sytuacji nie sa nawet na miejscu promowanym PO, ale wciaz maja na nie szanse. Kings moga stawic opor wiadomo, jednak ja licze tutaj na rozped Dallas jaki powinni miecz po ostatnim WIN AWAY z Rekinami.
pozdrawiam
Udanych zniw! :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom