>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
maritos 4

maritos

Użytkownik
Napisałem że wg mnie CBJ są faworytem(...) ale czasem buki wystawiają dziwne kursy
Troche sobie wybrałem to zdanie, ale jak najbardziej się z nim zgadzam. To, że bukmacher wystawił na jakąś drużynę niższy kurs to nie znaczy, że jest faworytem i jeśli chodzi o NHL to buki jak dla mnie dość często &quot;nietypowe&quot; wystawiają kusy.

Pozdrawiam Maritos

*ps Sheen ja też dałem CBJ ale ML i do tego MIN ???? i ładnie weszło
ps* Dzisiaj pare meczy NHL, także zapraszam do dyskusji

 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj nad Pingwinami? Obejrzałem z ciekawości na dzisiejszy mecz wczorajsze występy obu drużyn i kurs 2,7 na Pingwiny na Bwin jak dla mnie promocja... co myślicie na ten temat? Wczorajsza dyspozycja Capitals ( i nie tylko zresztą) pozostawia wiele do życzenia i jak dla mnie dziś wiele nie wskazuje na to że to się zmieni. A Pingwiny? No w pewnym momencie ja sam ich nie poznawałem. Agresywni, waleczni, widać było że wróciła do nich ochota do gry...
P.S. Ciekawa dziś także OTTAWA ;-))
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
⛔Pittsburgh Penguins - Washington Capitals⛔

Typ : 1

Kurs: 2.7

Bukmacher: bwin​

Mecze, jakie na dzisiaj oferuje nam liga NHL nie są łatwe i licze na wasze analizy oraz uwagi. Dla mnie osobiście ciekawy wydaje się mecz pomiędzy drużyną Pingwinów a Capitals. Wczoraj czułem, że to ten dzień , w którym Pittsburg się obudzi(szkoda, że nie napisałem tego na forum:-?). Wygrana nad Philadelphia na wyjezdzie na pewno dodała pingwinom skrzydeł. Dodatkową motywacją jest walka o Play Off. Drużyna ma potencjał, ale potrzeba im więcej skupienia i wiary w swoje umiejętności.
Washington na wyjazdach gra przeciętnie. Swoją wysoką pozycję zawdzięcza dzięki świetnemu bilansowi spotkań w stolicy. Dodatkowo zadziwiła mnie ich wczorajsza postawa z Edmonton.
W tym sezonie drużyny grały raz, kiedy górą była drużyna ze stolicy:
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals - 3 - 4.
Dzisiaj liczę na rewanż ???? Kurs godny zagrania, jeśli ktoś nie lubi ryzykować to niech zagra ML 1 (1,95).
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Washington notuje 3 porażkę z rzędu, na pewno będą działać żeby to zmienić. Jednak Pitss może zaczyna budzić się chyba ze snu zimowego ? Nie był bym pewny zwycięstwa Pitss w tym meczu, chociaż atutem będzie też własna publika, co jednak nie zmienia faktu że Washington podda się tak jak wczoraj. Pitss nie notuje też remisu od 11 spotkań, to żadna analiza bo i Calgary potrafiło nie remisować aż 24 razy ;) Jednak ja tu dzisiaj stawiam na remis ???? ⛔
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#5 Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 2 Money Line (1,90) ✅ (3-6)

Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie. Ale zacznijmy od początku. Pens ostatnio forma tragiczna, kompletnie w każdym meczu zawodzili, aż do... dzisiejszej nocy. Kiedy to na wyjeździe pokonali Lotników 2-4. Niespodzianka ogromna, bo sądzone, że Pingwiny dostaną kolejną lekcję hokeja. W końcu na odpowiedni poziomie zagrał Fleury. Ale coś nie mam przekonania, że z Capitals równie dobrze sobie poradzi. Niby Pingwiny grają u siebie, ale oni potrafili u siebie przegrać z Tampą czy Floridą! Przegrywali także z mocnymi ekipami Bostonem czy Montrealem. Nie sądzę, że wygrana z Philadelphią była czymś co odmieni teraz ich grę. Wiadomo, że jest to klasowy zespół, ale na pewno trudno będzie odzyskać blask m.in z tamtego sezonu. Co natomiast słychać w ekipie gości? Po serii 7 zwycięstw z rzędu, przyszła teraz pora na 3 kolejne porażki. O ile porażkę z Montrealem na wyjeździe można jeszcze zaliczyć do &quot;możliwych&quot; to już porażki u siebie z Kurtami oraz dzisiejszej nocy z Oilers już można nazwać niespodziankami. Dlaczego więc dziś stawiam na Capitals? Odpowiedź jest prosta. Ovechkin nie zdobył gola od 4 spotkań. Pora więc przerwać tą serię. Jak wygląda sytuacja w meczach bezpośrednich w Mellon Arena? Na 11 spotkań, aż w 8 triumfowali gospodarze. Jednak w ostatnich dwóch wygrywali goście. Patrząc na rozkład sił w tym sezonie jak dla mnie faworytem jest zespół Caps. Mecz na pewno będzie zacięty, ale mimo wszystko dla mnie ze wskazaniem na gości.

Kurs z: Unibet
 
marcepan22222 0

marcepan22222

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks
Typ: 2
Kurs:1.90
Bukmacher:Bwin


Jutro o godz:2.35 Polskiego czasu zmierza sie dwa sredniaki z lidze NHL.
Buffalo zajmujace 13 miejsce oraz Chicago 9 miejsce w tabeli.
Forma Buffalo nie jest najgorsza na ostatnie 5 meczy wygrywali czterokrotnie w tym raz przez dogrywke oraz przegrywajac raz w miniona niedziele.
Chicago na odmiane przegrywali 2 razy w ciagu ostatnich 5 meczow.
Pokonac Chicago nie jest latwo wiec mysle ze to oni wyjda z tego pojedynku na plus i wygraja to spotkanie. ????
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
3 osoby, 3 różne typy. Ja stawiam na Pingwiny, LuckyLuck na remis a pietaszek na Capitals. A więc radzę ostrożnie z obstawianiem, bo nie ma jednoznacznego zdania co do wyniku. Wkrótce przekonamy się kto miał rację ???? .
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
3 osoby, 3 różne typy. Ja stawiam na Pingwiny, LuckyLuck na remis a pietaszek na Capitals. A więc radzę ostrożnie z obstawianiem, bo nie ma jednoznacznego zdania co do wyniku. Wkrótce przekonamy się kto miał rację ???? .
I na tym polega Panie Mariuszu urok grania NHL... Post później skasuję.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Pittsburgh Penguins - Washington Capitals (ML) ✅
Typ : 2
Kurs: 1.92
Buk: Betsson
Alex Oviechkin musi być w wyjątkowo złym nastroju , przez cztery ostatnie mecze nie zdobył bramki a jego drużyna Washington Capitals przegrywa niezmiennie od 3 gier. Dziś Alex będzie miał okazje zmierzyć się ze swoim kolegą z Rosji, który ostatnio także długo szukał formy i wciąż nie wiadomo czy ją znalazł - Evgeni Malkin. Znajomość obu Panów skończy się jednak w momencie wyjścia na lód, obaj młodzi i perspektywiczni, obaj są liderami swoich zespołów a teamy te liczą dziś na zwycięstwo, do Washingtonu zawitają Pittsburgh Penguins. Przed spotkaniem warto wspomnieć że Oviechkin i Malkin we wcześniejszych starciach nie szczędzili sobie ostrych zagrań i obaj często dociskali się do bandy, czy to walka o przodownictwo w NHL ? Pingwiny w zapowiedziach przed tym meczem mówią że dziś pokażą ostrą walkę, moim zdaniem skończy się to wieloma karami co skrzętnie ekipa WAS powinna wykorzystać, w ostatnim czasie sporo bezsensownych kar łapał Crossby i dziś może być podobnie bo chłopak chyba przestaje radzić sobie z presją. Capitals po bardzo dobrym okresie gry w którym zdołali zanotować 7 wygranych meczy z rzędu a ich ogólny bilans wskazywał 12 zwycięstw i jedną porażkę w tej chwili zwolniło, zwolnił z pewnością lider ekipy z Washingtonu Oviechkin który gdy zespołowi szło zdobył 13 bramek i pięć asyst zaś gdy całej drużynie nie idzie on także nie strzela bramek. To do niego nie podobne i myślę że dziś przełamie się po 4 meczach posuchy zaprezentuje jakąś ładną bramkę a może i więcej niż jedną. Capitals przegrali ostatnio z Edmonton 2-5 i było to przypieczętowanie ich słabej formy, trzy mecze z rzędu przegrane i po raz kolejny zawodzi skuteczność, w ostatnich meczach często zdarzało się że WAS strzelali 2 bramki lub mniej, dziś gdy przeciwnikiem będzie dziurawa i sprawiająca wrażenie rozchwianej obrona Penguins bramek powinno być więcej niż 2. Warto wspomnieć że Capitals w tym sezonie mieli już serie trzech porażek z rzędu jednak czwarty mecz zdołali już wygrać, zaś sytuacja gdy WAS przegrali 4 mecze z rzędu nie zdarzyła się już bardzo długo i chyba się dziś nie zdarzy bo Capitals są znani z waleczności i zaciętości zwłaszcza gdy są dobrze zmobilizowani. A na Pingwiny nie trzeba dużo, bo zespół ten pogrążony był w kryzysie i przegrał 8 z ostatnich 9 gier, ostatnia wygrana 4-2 z PHI Flyers może być oznaką powrotu dawnych Pingwinów jednak nie nastąpi to tak z dnia na dzień, PIT ma wiele elementów gry do poprawy i w lepszej sytuacji przed meczem jest z pewnością WAS Capitals. Malkin i Crossby punktowali w meczu z PHI i jeśli wierzyć statystyce oraz ostatnim wydarzeniom, w miarę niezły mecz powinni przepleść totalną kaszaną. Tym meczem Pingwiny rozpoczynają serie 5 meczu u siebie, mają więc czas na zdobywanie punktów i &quot;budowanie&quot; wyniku, będzie jednak bardzo ciężko bo PIT słabo radzi sobie w Mellon Arena (zaledwie 40 % wygranych), lepiej jeżdżą na wyjazdach. Obrona WAS nie dopuści raczej do powtórki sytuacji z meczu przeciwko EDM i dziś Capitals stracą mniej bramek od PIT, wygrają tą grę​
 
M 2

maciekstal

Użytkownik
Spotkanie:
Pittsburgh Penguins Washington Capitals

Typ: Capitals -1,5
Kurs:3.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Krotko i na temat:0 Druzyna gosci ma w obecnej chwili fatalna passe 3 porazek z rzedu...troche duzo jak na tak klasowy zespol. Porazki zwlaszcza na wlasnym lodie z Edmonton i Columbus moga swiadczyc o jakims spadku formy jednakze wierze ze jest to tylko chwilowy stan i ze dzisiaj Washington pokaze ze potrafi grac w hokeja.Maja napewno okazje sie przelamac poniewaz grraja przeciwko Pingwinom ktore w tym sezonie rozczarowuja i nawet ostatnie zwyciestwo na Lotnikami nie przekonuje mnie ze w tym zespole zaczyna dziac sie lepiej.Typ ryzykowny poniewaz roznica 2 bramek goscie wygrali az w 2002 roku ale historia lubi sie powtarzac ???? kicze na ta sportowa zlosc ktora zespol przyjednych wzbudzi w sobie po 3 porazkach z rzedu ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals (ML)

Typ : 2

Kurs: 1.92

Buk: Betsson​
Odisio takie tylko pytanko mam do Ciebie. W ostatnim tygodniu 2 razy typowałeś na przełamanie Pingwinów w meczach z Nashville i Colorado argumentując to tym że muszą w końcu zacząć wygrywać żeby zawalczyć o PO obydwa mecze mieli w plecy. Kiedy wczoraj się w końcu przełamali zgodnie z Twoim życzeniem i pokonali na wyjeździe mocną przecież Philadelphie to dzisiaj typujesz przeciw nim w spotkaniu na własnej tafli z będącym w dołku Washingtonem który dodatkowo słabo spisuje się na obcych taflach, nie bardzo rozumiem logikę Twojego typowania meczy z udziałem Penguins, chyba że to jakiś tajemny system niezrozumiały dla zwykłych śmiertelników ????
 
G 0

griszak

Użytkownik
Spotkanie:Atlanta - Ottawa
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Dzis krótko o kolejnym pojedynku w NHL. Nie ma co ukrywac ze na przeciw siebie staja dwie najsłabsze druzyny ligi (nie licząc NY Islanders). Dlaczego stawiam na Ottawe, a to dlatego ze po pasmie 5 porażek wygrali 14.01 z drużyną Caroliny 5-1 i uważam ze bedą jeszcze na fali zwyżkowej po tym meczu i pokonają zespół Atlanty, który przeplata swoje porażki wygranymi meczami, ale jest to sporadyczne. Zawodnicy Atlanty ostatni swój mecz grali 10 stycznia i wg mnie to bedzie dla nich minusem gdyz ta przerwa mogła ich wybic z rytmu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odisio takie tylko pytanko mam do Ciebie. W ostatnim tygodniu 2 razy typowałeś na przełamanie Pingwinów w meczach z Nashville i Colorado argumentując to tym że muszą w końcu zacząć wygrywać żeby zawalczyć o PO obydwa mecze mieli w plecy. Kiedy wczoraj się w końcu przełamali zgodnie z Twoim życzeniem i pokonali na wyjeździe mocną przecież Philadelphie to dzisiaj typujesz przeciw nim w spotkaniu na własnej tafli z będącym w dołku Washingtonem który dodatkowo słabo spisuje się na obcych taflach, nie bardzo rozumiem logikę Twojego typowania meczy z udziałem Penguins, chyba że to jakiś tajemny system niezrozumiały dla zwykłych śmiertelników ????
To nie system , to NHL ???? Logikę i argumenty masz podane w analizie ale z tego co widzę chyba nie przeczytałeś tylko zapragnąłeś napisać uszczypliwy komentarz, ok. Każdy mecz ma swoją historie i opowieść , przed wyjściem na lód tak naprawdę nic do końca nie wiadomo, a moje typy na przełamanie Penguins ? Tak owszem były bo myślałem że PIT przebudzi się z łatwymi rywalami, nie udało się, tak bywa, nie będę złośliwy i nie wyłapie podając tutaj twoich błędnych typów. W odpowiedzi na moją analizę na WAS mógłbyś przygotować coś ciekawego przemawiającego za Pingwinami. Pozdrawiam zwykłego śmiertelnika ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
To nie system , to NHL ???? Logikę i argumenty masz podane w analizie ale z tego co widzę chyba nie przeczytałeś tylko zapragnąłeś napisać uszczypliwy komentarz, ok. Każdy mecz ma swoją historie i opowieść , przed wyjściem na lód tak naprawdę nic do końca nie wiadomo, a moje typy na przełamanie Penguins ? Tak owszem były bo myślałem że PIT przebudzi się z łatwymi rywalami, nie udało się, tak bywa, nie będę złośliwy i nie wyłapie podając tutaj twoich błędnych typów. W odpowiedzi na moją analizę na WAS mógłbyś przygotować coś ciekawego przemawiającego za Pingwinami. Pozdrawiam zwykłego śmiertelnika ????
Nie chciałem być w żaden sposób złośliwy poprostu byłem ciekawy ???? . Wracając do meczu to miałem okazję oglądać Caps w meczu przeciwko Columbus i grali tam naprawdę totalne zero jakby im się skończyła koncepcja gry zupełnie. Z analiz pomeczowych (bo nie widziałem meczu) wywnioskowałem że równie fatalnie było wczoraj przeciwko Oilers dlatego też nie przekonuje mnie zupełnie typ na Caps. Wygrana z Lotnikami na pewno uskrzydli Pingwiny do lepszej gry. Pisałeś sporo o konieczności poprawy wielu elementów w grze Pingwinów no i masz tu rację, ale trzeba pamiętać o tym że w sporcie często decydującą rolę odgrywa psychika i siła mentalna i wystarczy jeden moment przełamania żeby wszystko na wróciło do normy i wydaje mi się że tak właśnie stało się wczoraj z Pingwinami. Ich fatalna forma w ostatnich dniach wynikała moim zdaniem z tego że czuli się coraz bardziej zdeprymowani i przygnieceni kolejnymi żenującymi porażkami. Powrót do formy wcale nie musi być równoznaczny z jakąś wytężoną pracą nad poprawą poszczególnych elementów gry na treningu czasami trzeba się poprostu &quot;odblokować&quot; tak jak to miało miejsce w meczu z Phila i myślę że teraz będzie już tylko lepiej i takie jest moje zdanie na temat tego meczu. Swoich nieudanych typów wcale się nie wypieram bo NHL zainteresowałem się dosyć niedawno pod kątem typowania więc czeka mnie jeszcze dużo nauki w tym względzie bo to nie łatwy kawałek typerskiego chleba.
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
:hokej: Anaheim - Detroit :hokej: ⛔ 3:4
Typ: 1
Kurs: 3,20
Buk: Betfair
Analiza: Bardzo późno ale mecz się nie zaczął to można ???? Jak widzimy Anaheim zaczyna reagować na pojedynki u siebie, i dobrze miejscowi mają z czego się cieszyć ;) A jak to się mówi, Red Wings całe życie trwać nie będzie ;) Ja jestem zdania krótkiego, prostego i banalnego... Anaheim według nawet historii poprzedni 2 lat, jak przegrało u siebie to różnicą 1 bramki, ale i wygrywało nawet po OT. Co lepsze Anaheim dominowało zawsze u siebie z Redami, rozumieć też trzeba że dawniej Anaheim wyżej w tabeli było, ale to nic ???? Red Wings trwać wiecznie nie będzie jak wspomniałem wyżej... Postaram się zaufać samemu sobie i zaproponować typ na Kaczuchy ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Gutek84 też nie chciałem być złośliwy, no offence ????

Krótko zabiorę głos na temat wczorajszego pojedynku gigantów Pittsburgh Penguins i Washington Capitals, który miałem okazje analizować. Chyba tylko w pierwszej tercji można przyznać zespołowi PIT zdecydowaną przewagę, chociaż i tutaj gdy grali w przewadze 5 na 3 wychodzący z kontrą Capitals o mało nie skarcili Pingwinów. W drugiej i trzeciej odsłonie tego meczu skuteczniejsi byli Capitals i to oni kontrowali grę. Osobiście bardzo wymownie przemawia do mnie i podsumowuje w jakiś sposób mecz ta sytuacja :

http://pl.youtube.com/watch?v=obUc7mM5gbE&amp;eurl=http://nhl.com.pl/

Alex Ovechkin dociska do bandy Sydneya Crossby i pokazuje tym samym kto rządzi na lodzie, a przypomnijmy że mecz rozgrywany na terenie Penguins w Mellon Arena. Po raz kolejny M. Fleury może nie zawiódł ale na pewno nie stanął na wysokości zadania, coś się niedobrego dzieje także z tym bramkarzem, potrafi bronić świetnie natomiast od dłuższego czasu broni niezbyt udanie, a sytuacja z meczu przeciwko PHI :



Błąd jaki nie zdziwiłby mnie w PLH lub innych rozgrywkach niskiego poziomu europejskiego lub juniorskiego , ale w NHL ? Chyba Fleury zasłużył na kilkudniowy odpoczynek od hokeja. Wracając do meczu, pojedynek młodych zdolnych Rosjan czyli Aleksander Owieczkin vs Jewgienij Małkin zdecydowanie na korzyść Alexa, który praktycznie rzecz biorąc swoimi dwoma golami w 3 tercji dał zwycięstwo Capitals, ale także w całym spotkaniu był generalnie lepszy niż jego rodak Malkin.

Tak jak pisałem w swojej analizie, Owieczkin przełamał się, przełamało się także Capitals po trzech porażkach notując wygraną z niezdolnym póki co do gry na wysokim poziomie PIT, i nie ważne okazały się argumenty o tym że WAS kiepsko radzili sobie na wyjazdach bo równie kiepsko czego nikt nie chciał zauważyć radziły sobie Pingwiny u siebie.

Dziś kolejne emocje, 10 spotkań i na pierwszy rzut oka ciężki orzech do zgryzienia dla typujących, powodzenia ! :

 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Ciekawa dziś kolejka nhl.. Ciekawa i mam nadzieję, że da zarobić.. Interesująco wyglądają według mnie mecze Bostonu, Rekinów i Montrealu.. Boston gra na wyjeździe z outsiderami ligi - New York Islanders. Liderzy ligi San Jose Sharks podejmują u siebie mających ostatnio zwyżkę formy(ale przede wszystkim u siebie) Calgary Flames(ostatni mecz u siebie z płomieniami rekiny wygrały wyraźnie 6 - 1), zaś wracający do formy Montreal podejmuje nieradzących sobie zupełnie na wyjazdach Nashville Predators.. Zapraszam do dyskusji...
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
16.01.2009 rok, godzina 04.30
San Jose Sharks-Calgary Flames
Typ : San Jose Sharks
Kurs : 1.80
Bukmacher: Bwin

Analiza : O godzinie 4.30 nad ranem czasu Polskiego na lodowisku w San Jose zagrają dwie drużyny z czołówki tabeli, oczywiście mowa tutaj o o prowadzącej w tabeli drużynie San Jose Sharks i drużynie gości Calgary Flames. Według większości bukmacherów faworytami tego spotkania jest druzyna San Jose, moim zdaniem także ta drużyna nie powinna mieć problemów z pokonaniem drużyny z Calgary i dlatego mój typ na ten mecz to hokeiści Skarks. A teraz trochę o statystykach. San Jose w tabeli przewodzi z 69 punktami po 42 meczach co jest świetnym bilansem, troszke gorszym mogą się pochwalić zawodniczy z Calgary, którzy zgromadzili 56 punktów w 42 meczach. San Jose w tym sezonie to na prawde świetna ekipa, która schodziła pokonana z lodowiska zaledwie 10 razy ( w tym 5 razy po dogrywce lub rzutach karnych ), wygrywali 32 razy ( również 5 razy po dogrywce lub rzutach karnych). Calgary Flames nie ma tak świetnych statystyk ponieważ wygrali 26 meczy ( 2 po dogrywce ) i przegrali 16 razy ( 10 po dogrywce ). Jeśli chodzi o pojedynki tych druzyn to grali w tym sezonie 2 razy i podzielili się punktami ( w San Jose gospodarze wygrali 6-1, w Calgary również gospodarze tylko, że 5-2). Jeśli San Jose u Siebie przegrywa to jest sensacja dnia, nic trudnego tak twierdzić skoro na 22 mecze na swoim lodowisku wygrali 20 ( 2 razy po dogrywce ) i dwie porażki także po dogrywce. &quot;Rekiny&quot; jak się mówi na San Jose mają niesamowitą passę na własnym lodzie 6 zwycięstw w regulaminowym czasie, myślę że ta passa dzisiaj się powiększy do 7. Teraz trochę newsów z szatni. W zespole Rekinów nie zabraknie żadnego z podstawowej szóstki. Do skłądu wrócił Czech Mediolan Michałek i ma wyjść w pierwszym składzie od 5 meczy. Z Kolei w zespole Calgary zabraknie byłego zawodnika San Jose bramkarza Miikka Kiprusoff. Oto możliwe składy na dzisiejszy mecz:

Calgary Flames:
-Curtis McElhinney
-Dion Phaneuf
-James Vandermeer
-Jarome Iginla &quot;C&quot;
-Wayne Primeau
-Matthew Lombardi

San Jose Sharks:
-Evgeni Nabokov
-Douglas Murray
-Dan Boyle
-Torrey Mitchell
-Mediolan Michałek
-Patrick Marleau &quot;C&quot;

Na samym końcu napisze tylko tyle, że zapowiada nam się świetne spotkanie, w którym czoło świetnej ekipie z San Jose będą chciali stawić zawodnicy Calgary Flames, jednak wydaję mi się, że Płomienie nie dadzą rady zagrozić Rekinom. Mój Typ na Ten Mecz San Jose.

San Jose Sharks Calgary Flames

Punkty: 69 56
Mecze: 42 42
Wygrane: 32 26
Pozycja w Tabeli: 1 6
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Ciekawa kolejka dziś nas czeka. Co do typów najpewniejsze wydają się być: Boston i Montreal. Canadiens powinni bez problemu poradzić sobie z Nashville, które będzie dziś znacznie osłabione brakiem najlepszego strzelca Arnotta oraz kilku podstawowych obrońców w tym Webera (13-8-21)&gt; Natomiast Miśki chcąc utrzymać kontakt z Rekinami nie moga sobie pozwolić na przegraną z najgorszą drużyną ligi, a wygrana z Montrealem pokazała, że są w b.dobrej dyspozycji.
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
Powołujac sie na strone nhl.com to 2 podstawowi bramkarze NYI sa kontuzjowani wiec prawdopodobnie wystapi 3 bramkarz Yann Danis ktory w nhl narazie wystapil w calej karierze 10 razy, wiec chyba nie podołają dzisiaj Bruins.
Vader // Małe dodanie info.
&quot;Raczej na pewno&quot; dziś starterem będzie Yann Danis. Tutaj można zobaczyć jego profil:
http://www.nhl.com/ice/player.htm?id=8471186
Faktycznie na swoim koncie ma 10 meczów w NHL. W AHL w barwach Hamilton Bulldogs radzi sobie raczej średnio. SV% na poziomie .893, GAA 3,28 to dobrej wizytówki mu nie wystawia...
Wydaje się, że Boston w bramce z najprawdopodobniej Thomasem nie powinni mieć problemów...
Pozdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom