>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Ottawa Senators - Montreal Canadiens ✅ (ML)
Typ : 2
Kurs: 1.77
Buk: Betsson
Pierwsza część sezonu dla Ottawy Senators była zupełnie stracona, zagubieni gdzieś pomiędzy własną niemocą strzelecką a ogromem traconych bramek nie mogli się odnaleźć, w tej chwili jednak wygląda na to że najgorsze mają już za sobą. Wygląda na to że w Ottawie duże nadzieje z poprawą dyspozycji i pozycji w tabeli wiążą z pierwszoroczniakiem, bramkarzem Brian Elliottem, który rozegrał już 3 mecze i pokazał się z dobrej strony. Czy jednak Elliot da dziś rade zatrzymać utytułowanych i doświadczonych już graczy Montrealu, którzy wydają się rozpędzeni ? Czy ponownie będzie w stanie puścić mniej niż 2 bramki co pozwoliłoby Ottawie nawiązać walkę ? Myślę że nie, nie każdy pierwszoroczniak od razu będzie grać długofalowo na wysokim poziomie, to się zdarza dosyć rzadko i w tym sezonie już się zdarzyło (Steve Mason z Columbus Blue Jacket) według mnie dzisiaj już tak różowo dla Elliota nie będzie i wpuści on więcej niż 2 bramki pod naporem dużej siły ofensywnej Montreal Canadiens. Ottawa ma dzisiaj szanse zanotować pierwszą w tym sezonie serie trzech zwycięstw z rzędu, zakładam jednak że tak się nie stanie, nie są jeszcze gotowi na taką serie, wygrane z Caroliną lub Atlantą nie przekonują do końca zaś Canadiens to zespół z zupełnie innej półki. W tamtym sezonie po pierwszej części sezonu Senators byli najlepszą ekipa na Wschodzie, potem ich dyspozycja stopniowo pogarszała się. W tym sezonie może być zupełnie na odwrót, może ale nie musi bo przecież nic specjalnie nie wskazuje na poprawę jakości gry w OTT. Senators zawsze zdobywali dużo bramek, to w tym sezonie w ogóle im nie wychodzi, do tej pory zawodziła również defensywa na czele z bramkarzami, ani doświadczony Gerber ani też Alex Auld nie zdołali utrzymać choćby dobrej dyspozycji i wpuszczali dużo bramek. Nadzieją na poprawę tej sytuacji jest właśnie młody Brian Elliot, jednak jak pokazał wczorajszy przeze mnie analizowany mecz CBJ - NJD nawet najlepsi bramkarze czasem wpuszczają bramki, Elliotowi do najlepszych na pewno sporo brakuje a bramek ostatnio puszczał mało, dzisiaj stosunkowo świeży i mający o co grać atak MTL powinien zaaplikować mu kilka bramek. Różnica między Montreal Canadiens a Senatorami na wschodzie to aż 22 punkty ! To wręcz przepaść punktowa i zupełnie oddaje sytuacje obu ekip, jubileuszowy sezon w Montrealu zapowiada się coraz lepiej bo im bliżej play off tym lepiej Canadiens się prezentują, tym i kilkoma kolejnymi meczami Canadiens mogą sobie już na spokojnie zapewnić udział w tegorocznym PO, motywacja więc będzie spora. MTL ostatnio jak już wspomniałem na fali wznoszącej, forma świetna o czym świadczą zdobyte bramki których jest aż 25 w ostatnich 5 meczach. Świetnie podzielone są linie Montrealu, najbardziej efektywna ostatnim czasem była ich druga linia w której grają Andrei i Siergiej Kostitsyn i center Robert Lang, ci panowie zdobyli 13 goli i 12 asyst w ostatnich meczach MTL. Jedynym większym zmartwieniem w Montrealu może być brak Careya Price, który jednak niebawem powróci po kontuzji, Jaroslav Halak ostatnio obniżył loty chociaż wcześniej naprawdę godnie zastępował Price&#39;a w bramce, myślę więc że dzisiaj jakiegoś bardzo złego występu Halak nie zanotuje. Senators którzy chyba sami nie wierzą już że ten sezon da się uratować mieli ostatnio przebłyski formy, nie wiązałbym tego napewno z długofalową serią zwycięstw, na to jest chyba za wcześnie w przypadku ekipy z Ottawy. Montreal powinien dziś sięgnąć po overowe zwycięstwo, które przybliży ich do zapewnienia sobie miejsca w play off. Być może już dziś do gry powróci kapitan Canadiens Saku Koivu co powinno dodatkowo dodać animuszu atakom MTL.​
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
14-5-0 +216.95
Calgary Flames - Phoenix Coyotes
Ostatnio jak stawiałem przeciwko Calgary wygrali z Nashville 3-2 następnie odnotowali porażkę i ich streak wynosi teraz W4 jakoś tak bardzo mnie nie zachwyca ich gra i wyniki chociaż wygrane z Islandersami, Nutkami to rozumiem ale z Rekinami chyba chłopcy lekko się zapędzili. Phoenix gra bardzo w kratkę to wygra z jakimś lepszym zespołem to przegra np. z LAK ale myślę że jest to bardzo dobry przeciwnik dla Calgary który może złamać dobry streak Kanadyjczyków jeśli Phoenix gra na wyjeździe serie spotkań i trafia w niej Calgary w H2H w L4 wygrali wszystkie mecze, myślę że w trzecim spotkaniu w ciągu pięciu dni Calgary dostanie lekkiej zadyszki i to na własnej tafli i ulegną &#39;Yotes&#39;om, jeśli się to jednak nie uda postawię znowu na porażkę kolejnego dnia Kanadyjczyków.
Typ : Phoenix Coyotes 60&#39; @ 3.55 (3/10) ✅ 3:4
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
San Jose Sharks - Detroit Red Wings ML 2 / 2,20 / bwin
Przed nami &quot;klasyk&quot; najlepszej hokejowej ligi świata. Na pewno nie jest to łatwy mecz do typowania, ale ja zdecydowałem się zaryzykować, dlaczego? No cóż to prawdopodobnie najwyższy z możliwych w tym sezonie kurs na DET więc już choćby z tego tylko względu warto postawić ten typ ???? . Mówiąc nieco poważniej jest to mecz fotel lidera konferencji zachodniej (jeśli Skrzydłom uda się wygrać to wyprzedzą lub zrównają się z Rekinami w liczbie punktów). Patrząc na ostatnie występy Skrzydeł począwszy od 2 efektownych zwycięstw nad Chicago widać że odnaleźli w końcu właściwy dla siebie rytm i rozpoczęli już na poważnie marsz po 1 miejsce w Konferencji Zachodniej tak aby ustawić się w korzystnej pozycji przed rozgrywkami PO. W pierwszej części sezonu Red Wings często sprawiali wrażenie drużyny jakby nie do końca skoncentrowanej i nie pokazującej maksimum swoich możliwości, ale wyczekującej na właściwy moment aby wrzucić wyższy bieg i zapewnić sobie zwycięstwo w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego. Jak widać od kilku spotkań aktualni mistrzowie nastawieni są na ten właśnie cel. W tym roku przegrali jak dotąd tylko 1 spotkania po dogrywce w Dallas i dzisiejsze spotkanie spróbują z pewnością wykorzystać do tego aby wyprzedzić swoich największych rywali na Zachodzie w bezpośrednim pojedynku. Jeśli chodzi o Rekiny no to widać że fantastyczna dyspozycja z 2 pierwszych miesięcy sezonu gdzieś uleciała, ale i też nie ma się co dziwić bo utrzymanie tak wysokiego poziomu w ciągu całego sezonu regularnego jest niemożliwe, a nawet jeśli to byłoby wręcz nieroztropne bo kosztowałoby to na pewno ogromnie dużo sił mogłoby się odbić na dyspozycji w fazie PO. Z ostatnich 12 spotkań Rekiny przegrały aż 6, ale najbardziej bolesna jest chyba ostatnia porażka u siebie 2:3 z Calgary. Była to pierwsza od bodajże 11 miesięcy porażka na swojej tafli w regularnym czasie gry. Fakt że wcześniej zanotowali 3 świetne występy pokonujące efektowanie Tampę, Vancouver i Edmonton, ale w swoim zwyciężaniu nie są już tak regularni jak pierwszej części sezonu. Skrzydłom na pewno nie będzie łatwo dziś wygrać bo pomimo pewnych słabości Rekiny utrzymują wciąż kapitalny bilans spotkań na swojej tafli. Solidnym argumentem Rekinów będzie na pewno Evgeny Nabokov w bramce, który na swojej tafli legitymuje się w tym sezonie bilansem 17-1-1 i 1.99 GAA, czy warto więc typować przeciw niemu? Nieco inne światło na te liczby jednak rzuca jego indywidualny bilans przeciw Red Wings, otóż wygląda on następująco 2-7-1 4.30 GAA w ostatnich 10 spotkaniach z Red Wings widać zatem, że goście z Detroit mają poprostu na niego patent podobnie jak na całą ekipę Sharks których pokonali aż 7 razy w ostatnich 9 starciach i liczę że dziś udowodnią po raz kolejny swoją wyższość.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS
:hokej: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks [ Typ: 2 @ kurs: 1,98]
Analiza: Dziś za jeden z najpewniej wyglądających meczy to St. Louis Blues vs Chicago Blackhawks gdzie typuję oczywiście drużynę gości. Kontuzja w CHI raczej drobna - B. Sopel, który jest dalekoplanową postacią w drużynie. Niepewny jest zaś występ 1-liniowego obrońcy Keitha, co było by napewno niewygodne dla zespołu z racji roszad par obrońców. W St Louis sprawa jest dłuższa, bo aż 7 kontuzjowanych zawodników w tym niepewny występ - 1-liniowego atakującego - Tkachuk&#39;a co byłoby niemałym osłabieniem w ataku. W tym sezonie obie ekipy spotkały się 2 razy i 2 razy zwycięstwo odnosiła drużyna Blues - były to oczywiście nisko bramkowe zwycięstwa. Myślę, że dziś sprawdzi się przysłowie &quot;do trzech razy sztuka&quot; i Chicago pokona w tym sezonie co tutaj dużo mówić - potencjalnie słabszą drużynę od siebie. Chicago w tym meczu jest faworytem i nikt tego nie zaprzeczy. St Loius to drużyna zajmująca doły ligi, która od czasu do czasu kogoś pokona. Ostatnio lepiej grają w obronie, ale co z tego jeśli nie strzelają bramek i przychodzi im to z trudnością. Ostatni mecz grali z Colorado, który wygrali 5-2 i 5 bramek dla nich to dość sporo dlatego w meczu z Chicago spodziewam się ich dużo mniej. Dodatkowo zeszło się tak, że idzie im w miare dobrze w obronie, ponieważ w ostatnich 5 meczach puścili tylko 11 bramek. Jednak teraz pytanie czy z bramkarzami takimi jak Legace i C.Mason, którzy mają gaa ponad 3,10 da się utrzymać taki stan rzecz? - raczej nie. Jeszcze pozostaje im własna tafla na której jako tako sobie radzą, ale to i tak nie jest dobrze - tak więc czy &quot;jako tako&quot; wystarczy na Chicago? Blackhawks grają rewelacyjnie i są na parze, choć mieli po drodze potyczkę z Colorado i Nashville, ale powrócili do szybko po tym dalej na poprzedni kurs. Poprawili się w obronie a gdy się połączy to z bardzo dobrymi bramkarzami Khabibulinem czy Huetem (gaa 2,30 obaj) to mamy trudną zaporę do przejścia. O ataku chyba nie trzeba mówic - Sharp, Kane, Versteeg, Toews, Havlat to główni zabojcy w CHI, którzy natrzaskali już bardzo dużo bramek i w tym spotkaniu również to uczynią. Każdy wie co Ci zawodnicy potrafią i jak się ogląda ich akcje to aż się miska cieszy ???? Ładne i przede wszystkim skuteczne akcje rządzą w tym zespole i uważam, że niespodzianką nie będzie, gdy Blackhawks odniosą w tym meczu zwycięstwo. GO Blackhawks GO !
 
szary 0

szary

Użytkownik
14-5-0 +216.95
Calgary Flames - Phoenix Coyotes
Ostatnio jak stawiałem przeciwko Calgary wygrali z Nashville 3-2 następnie odnotowali porażkę i ich streak wynosi teraz W4 jakoś tak bardzo mnie nie zachwyca ich gra i wyniki chociaż wygrane z Islandersami, Nutkami to rozumiem ale z Rekinami chyba chłopcy lekko się zapędzili. Phoenix gra bardzo w kratkę to wygra z jakimś lepszym zespołem to przegra np. z LAK ale myślę że jest to bardzo dobry przeciwnik dla Calgary który może złamać dobry streak Kanadyjczyków jeśli Phoenix gra na wyjeździe serie spotkań i trafia w niej Calgary w H2H w L4 wygrali wszystkie mecze, myślę że w trzecim spotkaniu w ciągu pięciu dni Calgary dostanie lekkiej zadyszki i to na własnej tafli i ulegną &#39;Yotes&#39;om, jeśli się to jednak nie uda postawię znowu na porażkę kolejnego dnia Kanadyjczyków.
Typ : Phoenix Coyoytes 60&#39; @ 3.55 (3/10)
Phoenix nie wygrało 2 meczów wyjazdowych z rzędu od prawie roku. Nie sądzę żeby udało im się to z najlepszym zespołem ligi w ostatnim czasie. Jak dla mnie pewna wygrana Flames.
Chicago dzisiaj wtapia na całego :jezora:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
No niestety ryzyko typowania na Skrzydła się nie opłaciło tym razem. Tak czy inaczej w HP Pavillion było fantastyczne widowisko. Obie drużyny zagrały na najwyższym poziomie, nie doceniłem niestety Rekinów przed tym spotkaniem, bo zagrali naprawdę znakomite zawody i oddali aż 41 strzałów na bramkę Osgooda, który notabene nie zachwycił swoją postawą. W 3 tercji Rekiny bezlitośnie wykorzystały błędy obrony Skrzydeł i dzięki temu wygrali ten mecz. Dodatkowym smaczkiem było ogromne napięcie pomiędzy obydwoma zespołami, zadymy na lodowisku wybuchały średnio co 5 minut gry ???? . Naprawdę warto było zarwać kawałek nocy żeby ten mecz obejrzeć :spokodfhgfh:
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
W rozmowie z kolegą udało mi się dziś trafić wygraną pingwinów, chociaż nie stawiałem nic u buka xd ale mniejsza o to ;p

Mam pytanie takie troche poza konkursem: macie jakieś stronki na których można oglądać mecze nhl?? ???? bo dotąd oglądałem na sopcascie ale mam go dosc ????XD
 
A 0

axcg

Użytkownik
http://www.atdhe.net/
super jakość, dużo lepsza niż w SopCast.
Meczyki na dzisiaj:
Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets
Colorado Avalanche - Calgary Flames
Edmonton Oilers - Phoenix Coyotes
Krótka analiza:
Colorado Avalanche - Calgary Flames 2
Colorado ma aktualnie passe 3 porażek i wątpię, że akurat w tym meczu ją przełamie. Za to Calgary ostatnio zanotowało porażkę, a takiemu zespołowi nie wypada przegrywać 2 razy z rzędu i to z niżej notowanymi rywalami.
Edmonton Oilers - Phoenix Coyotes 1
Kojoty są zmęczone po wczorajszym, ciężkim meczu z Calgary, a do tego średnio radzą sobie na wyjazdach i wątpię aby utrzymali serie 3 zwycięstw na wyjeździe. Edmonton u siebie gra w kratkę, ale tym razem powinien wygrać.
Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets 1
Ostatni mecz CMJ trochę pechowo przegrali z Devilsami. Zaprezentowali co prawda walkę, ale wykazali się brakiem skuteczności. Za to Vancouver ma 4 porażki z rzędu i myślę, że to może być dobry mecz na przełamanie.
 
U 0

ulis

Użytkownik
Mam pytanie takie troche poza konkursem: macie jakieś stronki na których można oglądać mecze nhl?? ???? bo dotąd oglądałem na sopcascie ale mam go dosc ????XD
stary wbijaj na tą stronke http://www.homertv.net, tu zawsze są dobre kanały do justina: nba i nhl. Linki do meczy gdzieś tak godzine - pół przed meczem konkretnym.
co do atdhe - to trzeba miec dobre łącze, mi na 512 chodzi gdzieś tak połowa meczy, reszta to big lagi. POZDRO !
 
szary 0

szary

Użytkownik
St. Louis miało z Chicago powalczyć i powalczyło. Teraz powinno zebrać baty od Bostonu. Chociaż zauważyłem że czołówka skupia sie teraz znacznie bardziej na pojedynkach z najsilniejszymi rywalami, a z tymi przeciętniakami czy nawet słabiakami grają na pół gwizdka. Myślę jednak że Boston jeszcze tym razem pokaże klasę, bo od dość dawna nie wygrali u siebie z Blues w regulaminowym czasie. Poza tym przegrali ostatnio z Capitals więc wypadałoby poprawić nieco morale wysoką wygraną i przede wszystkim pokazac charakter ;)
 
szary 0

szary

Użytkownik
Spotkanie: Boston (-1.5) - St Louis
Typ: 1
Kurs: 1.84
Buk: Betfair
Analiza: Boston grał ostatnio bardzo ciężki mecz z Capitals i ten mecz przegrał. Porażka z potencjalnym rywalem w walce o tytuł boli bardziej niż każda inna. Dlatego dziś powinni odbić ją sobie z nawiązką i pokazać charakter wygrywając wysoko z Blues. Z WSH przegrali 1-2 i w takim samym stosunku wygrali wyjazd z Islanders. Mecze Bostonu jednak, pomijając że przeważnie są przez nich wygrywane, rzadko kończą się różnicą tylko 1 bramki, a tu już mamy 2 takie mecze z rzędu. Od 2001 roku kiedy to Boston pokonał u siebie St. Louis 5-1 ani razu nie udało się wygrać gospodarzowi w regulaminowym czasie w pojedynkach tych zespołów. 3 razy wygrały Nutki ale dopiero po dogrywce. W tym sezonie Boston najpewniej przerwie tę serię, bowiem już wygrał w St. Louis aż 6-3. Tym bardziej powinien wygrać u siebie i myślę że na 2 bramkach różnicy się nie skończy...
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins - St Louis Blues (19.01.2009r. 19:00)
Typ: powyżej 5.5
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betsson

Dziś w Boston Arena kolejne swoje spotkanie rozegrają zespoły Boston Bruins oraz St Louis Blues. Ekipa gospodarzy to obecny lider Northeast Division, mają wyśmienity bilans w meczach u siebie 17 zwycięstw i tylko 4 porażki. W aż 16 z 21 meczy u siebie padał wynik z linią powyżej 5.5 bramki. W ich ekipie na pewno nie zagra 4 zawodników Sturm, Bergeron, Kessel oraz Ference. Przede wszystkim brak Kessela może być odczuwalny, gdyż jest to najlepszy strzelec drużyny ze wschodniego wybrzeża. Natomiast ekipa Blues jest ostatnia w Central Divison. Z bilansem 6 zwycięstw i 15 porażek w meczach wyjazdowych. W 13 z 21 spotkań wyjazdowych zaliczali linie bramek powyżej 5.5. W ich ekipie na pewno nie zagrają Kariya, King, McDonald, Johnson oraz Brewer. Ogólnie można powiedzieć, że to chyba najsłabsza obecnie ekipa NHL. Opierając się na statystykach, brakach kadrowych oraz obecnej formie obu drużyn najpewniejszym typem w tym meczu dla mnie jest zagranie linii bramek, a konkretnie powyżej 5.5.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS
:hokej: Boston Bruins (-1,5 gola) - St. Louis Blues [ Typ: 1 @ kurs: 1,96] :hokej: Boston Bruins - St. Louis Blues [ Typ: over 5,5 @ kurs: 1,82] ✅
Analiza: Dzisiejszym rozpoczynającym meczem kolejnej kolejki NHL jest mecz Boston Bruins vs St Louis Blues, który rozpoczyna się już dzisiaj wieczorem o godzienie 19:00. Sprawa kontuzji w Bostonie wygląda ciekawie, bo najprawdopodobniej na lód powrócą Bergeron, Ference i Lucic, którzy są podstawowymi graczami drużyny i byłby to mocny zastrzyk. W St Louis jak kontuzji było dużo tak i jest, ale są one ogólnie nie takie straszne, bo głównie dotyczną dalekoplanowych zawodników, lecz wątpliwy nadal jest występ 1-liniowego atakującego Tkachuka. St Louis ma za sobą bardzo dobry mecz z Chicago i muszę przyznać, że mnie zaskoczyli - poprawili grę w obronie a w ataku byli bardzo groźni. Jednak te cechy głównie charakteryzują ich na własnym lodzie, gdzie czują się dość dobrze. Dzisiaj nie dość, że grają na wyjeździe to mają do pokonania najlepszą drużynę ligi - Boston, który dodatkowo rozdaje dziś kartny na własnej tafli. Boston rozegrał ostatnio mecz z WSH i poległ choć muszę przyznać, że grą conajmniej dorównywali Capitals jak nie przewyższali - jednak 2-1 to 2-1 - skuteczność Capitals zadecydowała o wygranej. Pomimo ostatniej dobrej gry z Chicago co wiadomo może zdarzyć się każdej drużynie raz na jakiś czas w poprzednich meczach ich gra wyglądała niezbyt przekonywująco - 5-2 z Colorado gdzie 1 bramka na empty net i jeszcze 2 PP. Wcześniej gry napotkali na rywala bardzo dobrze grającego na własnej tafli - mowa o Calagry Flames przegrali 3-1 gdzie jedyną bramkę jaką strzelili padła z deka z przypadku niż z dobrej gry - niespotykany kiks i jakoś zdobyli bramke. Boston uważam za przeciwnika równego czy silniejszego od CGY i na własnej tafli nie powinni mieć problemów podobnie jak Płomienie. St Louis potrafi ładnie przyatakować, ale myślę, że stracą też sporo bramek a Tim Thomas w bramce Bostonu postara się, aby wpuścić ich mniej niż jego rywal po drugiej stronie lodowiska - Legace. Myślę, że overek 5,5 gola powinien także wejść ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Powiedzcie proszę, co myślicie o remisie w meczu NAS-NJD ?
Obydwie druzyny nie zremisowały od bardzo dawna a w H2H róznice między nimi sięgają max. 1 bramki. Kurs zachęcający ale nic nie wiem o składach i ewentualnych kontuzjach.
 
A 0

axcg

Użytkownik
Powiedzcie proszę, co myślicie o remisie w meczu NAS-NJD ?
Obydwie druzyny nie zremisowały od bardzo dawna a w H2H róznice między nimi sięgają max. 1 bramki. Kurs zachęcający ale nic nie wiem o składach i ewentualnych kontuzjach.
Dzisiaj padły już dwa remisy, także ze statystycznego punktu widzenia szanse są marne.

Na dzisiaj zostało:

Florida Panthers - Buffalo Sabres
Tampa Bay Lightning - Dallas Stars
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Nashville Predators - New Jersey Devils

Panowie nie sępić, podzielicie się analizą :p
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes (ML)[ Typ: 2 @ kurs: 1,92]
Analiza: Myślę, że dzisiejszy typ na CAR jest najbardziej opłacalny z dzisiejszej oferty - dobry typ po opłacalnym kursie. Dlaczego typuję CAR - nie ma co się rozpisywać, bo stawiam na przełamanie. Carolina już od 4 meczy nie może uciułać zwycięstwa a jeśli spojrzymy na ich mecze to rzadko się zdarza. Miałem stawiać na CAR w meczu z BUF, ale to był za mocny przeciwnik i dobrze na tym wyszedłem. Dzisiaj pojedynek z TOR, które jest jak najbardziej do ogrania i uchodzi za drużynę gorszą niż CAR. Głównym problemem CAR w ostatnich meczach była albo słaba obrona, albo bramkarz Cam Ward, który zwykle bronił bardzo dobrze i tutaj głównie liczę w tym spotkaniu na niego. Dodatkowo trzeba nadmienić, że TOR i CAR grali całkiem niedawno ze sobą i przewaga CAR była widoczna i gdyby nie tragiczne kiksy Warda napewno by wygrali. Myślę, że dziś goście rzucą w zapomnienie błędy w obronie a Cam Ward zagra naraszcze na swoim poziomie i zaliczy udany mecz. Toronto zagrało ostatnio mecz z ATL i w tym meczu pokazali jak niestabilnie grają w meczu z przewagi 3:0 przegrali 4:3 po karnych zatem gdy grali z CAR ze stanu 4:0 CAR zdążyło w 3 tecji nastrzelać 4 bramki i o mały włos a by nie wygrali, ale Cam Ward zawiódł. Czas na przełamanie - czas na rewanż.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Popieram typ Maritosa, Carolina ostatnio radziła sobie kiepsko aczkolwiek jest to zespół z aspiracjami na play off (nie jakimiś zdecydowanym ale jednak), Toronto w swoim stylu więc sezon w kratkę, ale jak to już nie raz pisałem ta drużyna budowana jest z myślą o przyszłych sezonach, w tym mają się ogrywać młodzi, zdobywać doświadczenie i szlifować swoje umiejętności. Cam Ward, bramkarz Caroliny, który przypominam został najlepszym zawodnikiem ubiegłorocznych play off naprawdę potrafi bronić i mam nadzieje że już dziś to udowodni zamazując pamięć o ostatnich nieudanych występach. Dodatkowo Toronto nie najlepiej radzi sobie na własnym lodowisku a ich szczególną słabością jest gra obronna , pewnie dlatego buki wystawiają dosyć wysokie linie na to spotkanie (under/over). Typ na CAR bardzo przyjemnie wygląda, jak będzie się okaże.
 
A 0

axcg

Użytkownik
Szybkie typy:
Florida Panthers - Buffalo Sabres 1
Są w gazie powinni wygrać, tym bardziej u siebie.
Tampa Bay Lightning - Dallas Stars 2
Tampa gra ostatnio słabo, a Dallas...sporo remisuje, czas coś wygrać, bo nie grają źle.
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes 2
J.w. na przełamanie ze słabym Toronto.
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild 1
Jedyny pewniak tej nocy. MW ostatnio w kratkę, a Chicago u siebie z reguły wygrywa.
Nashville Predators - New Jersey Devils 2
Devils ostatnio mają dobrą passe, wierze się utrzyma.
Jest to dość ryzykowna opcja, żeby trafić wszystkie mecze jednej nocy, dlatego gram w systemie 3z5.
Vader // Trochę skąpo ale na początek może być. Zachęcam do pisania kilku zdań do jednego meczu a będzie :spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szybkie typy:

Tampa Bay Lightning - Dallas Stars 2

Tampa gra ostatnio słabo, a Dallas...sporo remisuje, czas coś wygrać, bo nie grają źle.
Kolego, powiedz mi jak Tampa by musiała grać byś uznał to, ze formę zwyżkującą, może bilans 9-1-0 by Cie do tego skłonił hmm ? A teraz tak serio jeżeli mamy być szczerzy, Tampa cały sezon gra nie tak jak powinna, ale słowa &quot;ostatnio słabo&quot; mijają się z prawdą, ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa, co już jest dobrą statystyką w porównaniu z tym co było jakiś czas temu. A patrząc na Stars, ostatnie wyjazdy wyglądają bardzo mizernie, na 4 spotkania tylko jedno zwycięstwo, fakt że u siebie zazwyczaj podnoszą punkty, ale to i tak po karnych albo po dogrywkach. Jak dla mnie dzisiaj Błyskawice win, wszechwiedzący nie jestem dlatego nie traktuj tej opinii jako wymądrzania się, ale spójrz czasem na szerszy zakres gry drużyn, nie tylko ostatnie dwa mecze. Ogólnie to jest bardzo trudny typ, chyba najgorszy z dzisiejszych. Ale Tampa, od jakiegoś czasu ma przebłyski lepszej gry, a zwłaszcza z ligowymi średniakami pokazała juz kilka dobrych spotkań. Dallas jest na podobnym poziomie co Tampa dlatego jeżeli o Błyskawicach piszesz że słabo grają to o Dallas powinna byc podobna opinia odnosząc się do ogólnego potencjału. To tyle odemnie pozdrawiam i życzę trafnych typów :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom