>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Co to byla za noc w nhl. Detroit zespol z najlepszym skladem w lidze polegl, Pingwiny po serii zwyciestw polegli, Washington poleglo, Minnesota u siebie z Kings. A co do meczu Montrealu to juz sie skonczyl w 1 tercji, a wynik 3:0 byl jakas kleska. Jedyny wczorajszy mecz to Sharks ale kurs na ml to chyba bylo 1.2,1.3. Jesli o mnie chodzi po takiej nocy ma sie dosc bukmacherki.????????
Ale musze spojrzec takze z innej strony. Atlanta zagrala naprawde dobre spotkanie. Maja wyczuta gre na 3 w ataku. Ktos ogladal ten mecz? Montreal nie mogl sie temu przeciwstawic. Wszystki w sumie bramki zostaly z takiej akcji 3:2 zdobyte gdy 3 napastnik dochodzil i strzelal.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odisio, mysle, ze tym razem nie zawiodles sie co do niespodzianek, bo tej nocy NHL zaserwowalo ich dosc sporo ;)
Taaak rzeczywiście, tej nocki sporo się działo na taflach NHL, a ja lubię jak sporo się dzieje ???? Atlanta ku mojemu zdziwieniu oparła się Montrealowi, nie dała się zdominować i słabą defensywę zastąpiła mocnym pressingiem co dało im zwycięstwo. Kings jak przypuszczałem byli po prostu kondycyjnie lepsi od Wild i tym elementem przeważyli szale zwycięstwa na swoją stronę, zagrał Backstrom co jak już było pisane nie było przez długi okres pewne. Carolina udowodniła że Pingwiny nadal nie są zespołem zdolnym wygrywać seriami i na stałe zagościć w czołówce, może gdy wrócą kontuzjowani gracze Penguins zanotują w końcu jakąś serie minimum 3x win ? Ottawa świetną grą w PP wykorzystuje swoją szanse i pokonuje Capitals, a Sharks tak jak przypuszczałem z wielkimi problemami gra z Canucks. Co do tych informacji odnośnie tego czy Mason zagra czy nie to w moich źródłach praktycznie od popołudnia napisane było że Mason będzie gotowy do gry, a źródło jest z reguły niezawodne więc jeśli ktoś ma jakieś badziewne info to niech nie wprowadza ludzi w błąd. Ogólnie kolejka bardzo ciekawa, wyniki może nie zaskakujące ale korzystne dla widowiska i potwierdzające że w NHL wszystko się zdarzyć może.
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Odnośnie meczu San Jose-Vancouver, miałem okazję oglądać ten mecz i szczerze mówiąc to nie wiedziałem czy w Canucks istnieje atak, cały mecz grany na jedną bramkę, gdyby nie bramkarz to powinno być 5:1. Żałuję bo sam postawiłem na Orki i po dobrym kursie byłem blisko, bardzo dobra gra w obronie, ale nic poza tym. Gdyby San Jose strzeliło pierwsze gola goście w życiu by nie wyrównali. Nie podobała mi się gra Canuks nie sądziłem że może dojść do takiej dominacji w hokeju. Liczę na lepsze występy Zawodników z Kanady.
 
M 0

mariusz421f

Użytkownik
Co do wygranej kojotów nie było to dla mnie zdziwienie, bo przecież to co oni prezentuja na wlasnym lodowisku to słow brak. Dla nich nie liczy sie z kim graja, a wrecz im lepszy zawodnik tym lepsza motywacja.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do wygranej kojotów nie było to dla mnie zdziwienie, bo przecież to co oni prezentuja na wlasnym lodowisku to słow brak. Dla nich nie liczy sie z kim graja, a wrecz im lepszy zawodnik tym lepsza motywacja.
Oglądałem pierwsze 2 tercje. Masz rację, że Kojoty nie boją się grać z nikim u siebie. Mając takiego trenera nie można się bać grać z nikim. Jakby coś nie szło zawsze sam trener może założyć łyżwy i wejść ;)
Ale wcale tak nie musiało się to zakończyć. Początkowo DET przeważało i to zdecydowanie. Dwie bramki Skrzydeł stracone po głupich stratach, jedną stratę miał chyba Hossa.
Moim zdaniem kluczowym momentem było strzelenie gola na 2-2 przez DET. W ostatniej sekundzie 5 on 3 strzelił Lidstrom na 2-2. Sędziowie trochę myśleli czy zostawić karę. Gdyby Skrzydła dalej grały przez 1 min. i 11 sek. w przewadze 5 on 4 sądzę, że wcisnęliby gola na 3-2. W tym momencie bardzo dobrze rozgrywali krążek w zamku czekając na dogodny strzał. Później głupia strata i Jokinen wyprowadził Kojoty na 3-2. To Skrzydła ciągle musiały gonić wynik. Bo tylko przy 1-0 raz prowadzili w meczu.
Gdyby nie głupie błędy &quot;z tyłu&quot; Skrzydeł sądzę, że poradziliby sobie z Kojotami.
A tak poza tym ciekawy mecz dla oka.
Co do meczu Rekinów z Orkami. Nie oglądałem ale &quot;na sucho&quot; widzę, że 1 tercja to 8 strzałów SJS i 2 VAN. Z czego jeden strzał okazał się skuteczny. No cóż... tak bywa.
Ale zawsze jestem zdania, że granie kursu @1.50 [email protected] w regulaminowym czasie na dłuższą metę jest samobójstwem. I nie jest ważne kto z kim gra i jakie teoretycznie są szanse. Jeśli ktoś grał SJS ML czyli kurs ok. @1.3 to jest niezłym &quot;masochistą&quot; ;)
Ja wziąłem lekko kurs @4.45 i zabrakło teoretycznie 40 sekund...
Dziś sporo meczów. Przed przerwą All Star Game aż dziewięć spotkań.


Zapraszam do dyskusji i analiz.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Calgary Flames – Columbus Blue Jackets
Typ: Calgary -1,5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: Gamebookers


Analiza:

Spotkanie w ramach rozgrywek hokejowej ligi NHL w którym zmierzą się będący aktualnie na 9 pozycji w tabeli ogólnej NHL zespół Calgary Flames z 20 Columbus Blu Jackets. Gospodarze tego spotkania w swoich ostach 6 spotkaniach na własnej hali zdołali 5x odnieść zwycięstwo strzelając przy tym 24 bramki a stracili 14. Goście natomiast w swoich ostatnich 6 spotkaniach wyjazdowych w których zdołali 2x wygrać w regulaminowym czasie gry a 1x po rzutach karnych a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 19 bramek a stracili 18. W spotkaniu tym gospodarze muszą odnieść zwycięstwo aby nie stracili kontaktu z czołówką tabeli i mają ku temu bardzo dużą okazję gdyż przeciwnik Columbus to bardzo chimerycznie grający zespół gdyż potrafią oni wygrać z 3 w tabeli Washingtonem 0:3 i zarazem przegrać 5:2 z 26 w tabeli ST Louis Blues. Reasumując myślę, że gospodarze są w stanie wygrać to spotkanie różnicą 2 bramek a my możemy zagrać to po dobrym kursie 2.50 jaki znalazłem w Gamebookers.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Spotkanie: New York Islanders - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 3,3
Buk: Expekt
W sumie ciekawszego typu po ciekawszym kursie znalezc na jutro nie moglem. Islanders powoli zaczynaja chyba wracac do formy i zdobywania punktow, zas zespol z Anaheim wydaje mi sie jednym z najodpowiedniejszych do przerwania dosc dlugo ciagnacej sie juz serii bez wygranej bylej ekipy Czerkawskiego. Pomimo wygranej 3:0 w przedostatnim spotkaniu z Minnesota nie uwazam, by Ducks byli w tym sezonie zbyt mocni, poza sporadycznymi zrywami srednio sobie radza, zwlaszcza na wyjazdach. Mysle, ze jesli ekipa z Nowego Jorku sie postara to znow beda sie mogli cieszyc ze zwyciestwa, a mnie uciesza wygrana po ladnym kursie.
 
A 0

axcg

Użytkownik
Po wczorajszych wtopach nie wiem czy dzisiaj w ogóle coś próbować obstawiać. Korci mnie jednak, żeby postawić na NY Islanders, już od dawna widać, że chcą wygrać, ale mało im brakuje, a do tego ostatnio grali z mocnymi rywalami, teraz grają z kimś ze średniej półki - co sądzicie?
Edit: widzę, że kolega mnie uprzedził, za długo nie odświeżałem tematu ;d
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Chicago - St.Louis
Typ: Over 5.5

Sądzę że dziś ujrzymy over w tym meczu. Już w ostatnim meczu, który odbył się parę dni temu, próbowałem ustrzelić over. Jednak wtedy się pomyliłem bo wynik był bardzo mały, padło w nim zaledwie 3 bramki i o tę jedną więcej strzeliło Chicago. Główny powód dla którego grałem i gram teraz over jest taki sam. Chicago już nie zaliczyło overa od 8 spotkań. To sporo patrząc na możliwości ofensywne Chicago bo w tych 8 meczach strzelili 15 bramek. To dość mało. Co więcej w 8 meczach więcej tracili bniż strzelali - 18 straconych bramek. Chicago na własnej tafli 12 overach (w 22 meczach). St.Louis zaliczyło na lodzie przeciwnika aż 14 overów. Wydaje mi się to bardzo dobry przeciwnik na zaliczenie overa. St.Louis do tego złapało jakby wiatr w żagle więc możemy spodziewać się ofensywnej gry z obu stron. W ostatnim meczu druzyna gości wygrała niespodziewanie Boston na wyjeździe! Była to nie lada niespodzianka. Zaaplikowali rywaloi aż 5 bramek. Jednak byli gościnni równiez pod swoją dając strzelić 4. Sądzę że czas dla chicago na przełamanie tej passy 8 underów z rzędu. St.Louis to idelany dla nich przeciwnik.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dzisiaj nie piszę szerszej analizy więc może tak króciutko na temat wybranych spotkań :
NJ Devils - MON Canadiens --&gt; Devils najlepsza obrona ligi kontra Canadiens atak totalny ???? Osobiście dziś ponownie stawiam na Montreal, oglądnąłem powtórkę wczorajszego spotkania Canadiens i miałem dziwne wrażenie że gracze MON troszkę oszczędzali się i nie gonili wyniku tak bardzo, właśnie z myślą o tym spotkaniu. Do bramki wraca Price. Wspaniała seria Devils dziś powinna się skończyć typ po ML polecam.
Philadephia Flyers - Atlanta Trashers oraz Chicago Blackhawks - ST Louis Blues --&gt;
Niby najpewniejsze typy na dziś to właśnie zwycięstwa Philadelphi oraz Chicago, jednak mam dziwne przeczucie że jeden z tej dwójki faworytów dziś zawiedzie, uważałbym na Atlante, zespół pokazuje że w niektórych momentach potrafi być szczególnie groźny w ataku.
Co do typów podawanych dziś w tym dziale to trudno będzie o Calgary -1,5 , zagra Mr. Zero więc myślę że zdobywanie bramek Flames może przyjść z trudnością, aczkolwiek typ może wejść.
Islanders na dziś ? Można próbować, ich gra nie wygląda najgorzej już od kilku spotkań i chyba przełamanie złej serii jest blisko
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New Jersey Devils - Montreal Canadiens
Typ: 1 [2,25]✅ -&gt; bet365

Bez wątpienie dzisiejszy pojedynek numer jeden z pośród wszystkich spotkań. Dzisiejsza batalia będzie ostatnią przed przerwą na All-Star dlatego można się spodziewać iż będziemy świadkami fascynującego spotkania. Zacznijmy od przyjemnych newsów dla fanów obu ekip, do bramki Montrealu powraca Price, co prawda grał już wczoraj ale dziś jest przewidziany od początku spotkania. W ekipie Devils pierwszy raz po powrocie, przed własną publicznością wystąpi Brendan Shanahan, który dość dobrze zadebiutował w ostatnim mecz z Predators, zdobył jedną z 3 bramek. Obie ekipy bilans ostatnich 10 spotkań mają identyczny 7-3-0, wygląda to naprawdę dobrze, jednak liczby nie kłamią i obie drużyny potwierdzają swoją wysoką dyspozycje na lodzie. Diabły po 11 dniach wędrówki po Ameryce, w czasie której rozegrali 6 spotkań i 5 z nich to zwycięstwa, powracają w końcu do siebie by przyjąć Canadiens, którzy prosto z Atalanty przyjadą do New Jersey. Oglądając skrót wczorajszych poczynań Habss rzucała się w oczy bardzo dobra taktyka Trashers, którzy od własnej bramki w bardzo dobrym stylu wyprowadzali krążek po czym zdobywali bramki, taka sytuacja powtarzała się 3-krotnie, stąd też po 23 minutach było 3:0. To spotkanie pokazało że Montreal nie jest maszyną i też ma prawo do słabszej gry, fakt faktem, że są potentatami ofensywy jednak bardzo możliwe, że wczorajszy dzień jest początkiem &quot;krótkotrwałego wirusa&quot;, który dotyka wiele drużyn. Na szczęście i nieszczęście potyczka z Devils jest ostatnią przed dłuższą przerwą, jednak będzie to dla Montrealu bardzo ciężka przeprawa. Diabły na świeżości, ostatnio bardzo mało tracą co świadczy o bardzo dobrej współpracy Clemmensena i linii obronnych (tylko 3 bramki w ostatnich 3 spotkaniach straciła ekipa z New Jersey). Poza tym nie możemy zapomnieć o sile ofensywnej, której głównym przywódcą jest Zach Parise, który teraz będzie miał do pomocy wspomnianego Shanahana, a poza tym Zajac, Elias i Rolston (miewa przebłyski). Tak więc zestawiając obie ekipy wychodzą bardzo wyrównane statystyki i potencjał. Jednak narzuca mi się pytanie czy powracający po kontuzji Price będzie od razu silnym punktem zespołu ? Jego statystyki robią wrażenie w 9 spotkaniach, siedmiokrotnie był zwycięski, ale przykład Luongo (nie odbierając mu co jego, wielki szacunek za wczorajszą postawę z SJS), który po powrocie od razu nie błyszczał, daje do myślenia i w tym upatrywałbym dzisiaj, elementu na niekorzyść Habss, oczywiście to tylko przypuszczenia, ale zawsze jakiś procent prawdy zawierają. Podsumowując, wszyscy, którzy czytamy tą analizę, zadajmy sobie pytanie czy wczorajsza wpadka Canadiens, była spowodowana tylko i wyłącznie wysoką formą Atalanty :?:... Osobiście Diabły uważam za drużynę, która dość dobrze współpracuję z moimi przemyśleniami stąd też uważam że dziś nie zawiodą. ????
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
No i witam państwa po weekendzie gwiazd w NHL ???? Jak tam wrażenia po wczorajszym meczu?? Oglądałem do stanu 7-7, później &#39;kamerzysta wyłaczył mi kamerę&#39;, ale jak tak patrze po wyniku to bardzo żałuję że tak się stało ;D Przez te 1,5 tercji mecz bardzo mi się podobal ????
Aaa... Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu Crosby nie grał??;&gt; Czy mi się tylko zdawało, że nie gra? Chciał nie chciał jeszcze troszq zielony jestem xDD
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Crosby wykluczony przez kontuzje, z tego powodu nie mógł wyjechać na lód chociaż dużo się mówi o tym że ta kontuzja wcale nie umożliwiała by mu grania ... ale tego to się my już nigdy nie dowiemy.
Sam mecz bardzo atrakcyjny dla oka, bramki zdobyte przez Malkina i Martina St-Louis ozdobą całego spotkania. Dla mnie bardzo ważnym i miłym aspektem takiego meczu jest fakt że mogę zobaczyć najlepszych hokeistów na świecie, którzy z uśmiechem na ustach grają, wygłupiają się, rozmawiają między sobą i pokazują całemu światu że sport to nadal jest przede wszystkim dobra zabawa i że sport to nie tylko ogromne pieniądze. Kolejny mecz gwiazd dopiero za dwa lata więc ten z pewnością na długo zagości w mojej pamięci
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trzeba było poszukać inne źródła. Poza tym obraz ponownie był za jakiś czas.
Goli sporo. No ale w takim meczu jest jedno pewne, że nic nie jest pewne. Ilość goli to była raczej zagadka...
Sidney nie grał bo doznał urazu przed ASG. Ale był na hali w garniturze ;)
Poza Crosbym nie grali dwaj gracze DET Red Wings Nicklas Lidstrom i Pavel Datsyuk.
Mała statystyka z meczu.


Strzelcy goli.


MVP ASG 2009 został ku uciesze przybyłych do Bell Centre w Montrealu Alexei Kovalev z Montreal Cannadiens.


Z ciekawostek ASG w tym roku to:
  • There hadn&#39;t been an All-Star penalty since World D Sandis Ozolinsh went off for hooking in the third period of the 2000 game. There were 441 minutes, 31 seconds of All-Star play between penalties.
  • Thomas is the fifth goalie to post consecutive All-Star wins.
  • The record for All-Star goals is 26, set in 2001 when the North Americans beat the World 14-12.
  • The 10-goal second period tied the mark for a frame. It has happened four times.
Goli było dużo więc dla oka kibica hokeja ciekawe widowisko. Choć mimo wszystko sztucznie to trochę wygląda. No ale to tylko zabawa... LVII All Star Game przeszedł do historii ;)

 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Sidney nie grał bo doznał urazu przed ASG. Ale był na hali w garniturze ;)
Poza Crosbym nie grali dwaj gracze DET Red Wings Nicklas Lidstrom i Pavel Datsyuk.
No własnie w garniaku go widziałem :p I zwątpiłem, bo przecież wygrał wybory do All-Stars ;) O graczach z DET czytałem, że olali mecz xd
A co do bramek.... Cud, miód i orzeszki ^^ Nie żałuję zarwanej nocy ????
Vader // Cud, miód i orzeszki to masz bramkę w moim podpisie ;)
@edit:
A ta bramka z Twojego podpisu to już w ogóle kosmos ????
 
M 0

matgym

Użytkownik
Ktoś na dziś reflektuje jakis meczyk? Ja po dzisiejszym dniu na Słowacji zwatpile we wszystko ;D Ale wydaje mi sie ze cos z tego moze byc:
New York Rangers - Carolina Hurricanes
Ottawa Senators - New Jersey Devils
Colorado Avalanche - San Jose Sharks
Edmonton Oilers - Buffalo Sabres
Te typy chyba sa najciekawsze?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ktoś na dziś reflektuje jakis meczyk? Ja po dzisiejszym dniu na Słowacji zwatpile we wszystko ;D Ale wydaje mi sie ze cos z tego moze byc:

New York Rangers - Carolina Hurricanes

Ottawa Senators - New Jersey Devils

Colorado Avalanche - San Jose Sharks

Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

Te typy chyba sa najciekawsze?

Co do Olejarzy to już wyraziłem się w swoim temacie, ale to i tak tylko w najkrótszym komentarzu. Reszta meczy wydaje się dość ciekawa i niby prosta do przewidzenia jednak mecz Sens z Devils bym odpuścił z prostego powodu otóz Ottawa jesli zauważyłes albo i nie ostatnio bardzo sie odbudowała i wygrała parę spotkań, wiem że Diabły też graja bardzo dobrze ale ostatnio wygrali z MTL bodajże 5 czy 6 mecz z rzedu i chyba ich passa musi się skończyć dlatego byłbym bardzo ostrożny. SJS nawet nie wiem jaki kurs na nich jest ale na pewno czeka ich cięzka przeprawa w Colorado. Ogólnie proponuje Ci dać sobie na małe wstrzymanie dzisiaj, albo zagrać za spokojną stawkę ponieważ przerwa na pewno ma wpływ na niektore drużyny i nie wiadomo jak sie dzisiaj w nocy zaprezentują to tyle ode mnie, pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
#1 :hokej: Vancouver Canucks - Nashville Predators[ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,73]
VAN vs NSH - w tym meczu upatrzyłem sobie under, który ładnie tutaj pasuje. Obie drużyny jakby bardzo defensywne - VAN jak i NSH mają świetną obronę a w ataku nie mają za bardzo kim podskoczyć (bardziej VAN). W obu bramkach bardzo dobrzey bramkarze w NSH Rinne, który ma ostatnio świetną formę a po drugiej stronie tafli Luongo, który pierwsze występy miał słabe, ale przy występie z Sharks wyglądało to juz obiecująco. Jeśli Luongo zagra dobry mecz to myślę, że underek powinien ładnie wejść.

#2 :hokej: Pittsburgh Penguins - New York Rangers(ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,07]
PIT vs NYR - tutaj zagram oczywiście na drużynę rewanżującą się czyli NYR, którzy ostatnio przegrali z PIT 3:0. Jednak nie tylko z tego powodu gram na NYR, bo wiadomo mecz trudny - chodzi tutaj głównie o kontuzje w PIT, którzych jest niemało. Wątpliwe występy: Pascal Dupuis&#39;a, Maxime Talbot, Sidney Crosby ( to byłby bardzo poważny brak ) i 2 obrońców Brooks Orpik&#39;a oraz Rob Scuderi&#39;a. Napewno zabraknie: Ruslan Fedotenko ( jeden z najważniejszych atakujących ) i Matt Cooke&#39;a. Nawet jeśli wątpliwi z występieniem wystąpią to pomyślmy czy dadzą z siebie wszystko ... myślę, że nie, bo zawsze gdzieś kontuzja się odbija na grze i na to dziś liczę!!! Rewanż i obolałych zawodników PIT.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Witam, co myślicie o dzisiejszym spotkaniu na lodzie, a mianowicie
Pittsburgh Penguins - New York Rangers ?? Myslicie że zmęczenie Rengers po wczorajszym meczu z Carolina, bedzie miało jakis wpływ na wynik dzisiejszego spotkania?
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Ja wczoraj pokusilem sie na remis Buffalo, i wiecie co ? Wstałem dzisiaj o 15:00 nie oglądałem tego meczu, ale tak się przybudziłem i myślę idę zobaczyć wynik Edmonton - Buffalo i taki usmiech mi się pojawił i myślę tam pewnie 10 do iluś ???? I parsknąłem śmiechem ???? 10-2 - normalnie tragedia ????
zabrzmi to śmiesznie ale dzisiaj typuję remis w meczu właśnie Pitss - Rangers ???? Pitss ostatnio gra w kratkę, co zresztą nie lepiej Rangers, jednak Rangers lepiej notuje zwycięstwa. Dzisiaj śmierdzi mi remisikiem. W ubiegłym sezonie o drużynie Pitss mogłem powiedzieć że jedna z moich ulubionych jeżeli chodzi o remisy, dzisiaj po Buffalo uwierzę w tym meczu też o remis ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom