>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Włączając się do dzisiejszej dyskusji na temat spotkań, oprócz typu na Montreal co do którego moje myślenie przedstawiłem w poście powyżej to myślę iż wartym zauważenia może być mecz Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning, gospodarze czyli zespół Hurricanes powinni zacząć ostrą walkę o play off, Tampa ostatnio jakby przebudzała się i miała niezły okres wciąż jednak jest to zespół o chwiejnych podstawach i zdecydowanie do pokonania przez CAR, zwłaszcza na ich lodowisku (dosyć zachęcający kurs na CAR).
Ze spotkań już wymienionych to raczej nie ryzykował bym grania na Sharks po tak śmiesznym kursie (1,55), Phoenix jest zawsze groźne i mimo że to drużyna zdecydowanie własnej hali to może sprawić kłopoty najlepszym. Dużo lepszym rozwiązaniem jest granie Boston po kursie 2.0 co wydaje mi się dosyć adekwatne do ryzyka tego spotkania (aczkolwiek Devils postawią na pewno twarde warunki). Detroit również jest do zaakceptowania bo nie wierze jakoś w ich serie 4 porażek, jednak kurs 1.70 w czasie regulaminowym nie powala.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj niezłym typem po rewelacyjnym kursie bo nawet 3,00 da sie zlapac jest wygrana KINGS . Trener LA znowu stawia na Quick&#39;a . Przed tą długą przerwą zastopował druzyne lawin jak i dzikusów . Teraz kiedy LaBarbera poszedl do Canucks , trener baddziej stawia na tego 23 latka. Chicago niewatpliwe do ogrania . Ostatnimi czasy nawet u siebie uległo Bluesmanom . W tym meczu widze nawet over ;] . Myśle że LA strzeli Francuzowi -Huet kilka bramek i podtrzyma passe i wygra po raz trzeci .
Na Florydzie również dojdzie do arcyciekawego spotkania . Dla mnie obydwie drużyny powalczą tak jak to miało miejsce kilka tygodni temu kiedy to padl wysoki remis 5:5 . Niestety wtedy lepsi w karnych byli MTL . Dzisiaj tutaj typuje również remis ze wskazaniem na FLA
Picks:
FLA - MTL &gt; X / 1 ML ⛔ /✅
FLA - MTL &gt; O 5,5 ✅
LA - CHI &gt; 1 ✅
LA - CHI &gt; O 5,5 ✅

FLA 5-1 MTL
LA 5-2 CHI
dzisiaj wszystko po mojej myśli , szkoda ze zagralem tylko na LA
P.S - nawet Quick zaliczył asyste :-D:-D
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie było mnie cały dzień/wieczór wczoraj/dziś ale widzę, że niektórzy uskuteczniali napinanie się...
Rozumiem, że czasami ludzie chcą się &quot;ponapinać&quot;, samemu mi się to zdarzało kiedyś. Ale jak już to robiłem to przed meczem pisząc &quot;kontre&quot; przeciwko jakiemuś typu. Czasami podając marne i śmieszne argumenty ale mimo wszystko przed meczem a nie po...
Znam &quot;forumowe życie&quot; i wiem, że zawsze userzy chcą napiąć się i pokazać komuś z rangą Typer czy Moderator (jak ktoś ma obie rangi to jeszcze lepiej...). Tylko napinka kogoś kogo nick w dziale hokej nie kojarzę (jak i w ogóle z forum) to trochę śmieszna sprawa. Wypadałoby najpierw coś wnieść sensownego i pokazać się z dobrej strony.
Jak macie jakieś prywatne wycieczki do kogoś to piszcie na PW. A nie tutaj.
Niektórzy mają tutaj więcej usuniętych postów w temacie niż tych które nadawały się żeby pozostały... dlatego przy kolejnych takich postach będą ostrzeżenia.
Miałem okazję oglądać od 2 tercji mecz DET - DAL. Jako, że bardzo sympatyzuję z ekipą Stars to mecz mnie zadowolił pod względem sportowym. Choć trzeba przyznać, że wygrana Dallas i to w regulaminowym czasie jest &quot;niespodzianką&quot;(jeśli możemy mówić o niespodziankach w NHL...). Dziś nic nie grałem bo nie było mnie cały dzień ale gdybym był to myślałbym nad zagraniem Skrzydeł. Oglądałem ostatnio mecze obu ekip i jednak przychyliłbym się, że DET powinno wygrać. Jedynie średni kurs dałby mi do myślenia oraz konfikt sympatii.
Gwiazdy &quot;ustawiły mecz&quot; pierwszą tercją, której nie oglądałem niestety. Dla Turco było to pierwsze zwycięstwo w karierze w regulaminowym czasie na Joe Loius Arena. Już szybko zerknąłem i widzę, że kolejny mecz DET zagra za 2 dni w Waszyngtonie... Kurs pewnie będzie interesujący. A dla Skrzydeł będzie to uniknięcie 5 porażki z rzędu...
Mecze jeszcze niektóre trwają ale ja zapraszam do pisania rzeczowych postów na temat spotkań już na kolejny dzień.

Na pierwszy rzut oka dla mnie już teraz do przyjrzenia się z bliska wydają się Calgary i Tampa. Obie ekipy radzą sobie ostatnio dobrze. A ich przeciwnicy chyba są do ogrania.
Ciekawe mecze &quot;ze smaczkiem&quot; to NJD- PIT oraz EDM - MIN.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Wydaje mi się, że typy ML na MIN i Tampę warte są ryzyka. Oba oscylują w granicach 2.00.
Co do Minnesoty: na wyjazdach grają nieźle, potrafili podjąć walkę z Calgary i wygrali z Bostonem. Edmonton na ostatnie 6 spotkań u siebie, przegrał 3, w tym sromotna klęska z Buffalo, które przecież ostatnio nie miażdżyło swoich rywali. Dlatego uważam, że Minnesota powinna dzisiaj wygrać i potwierdzić bilans z Edmonton 10-2-6.
Tampa: ostatnio u siebie grają bardzo przyzwoicie. Ostatnie starcie drużyn zakończyło się jej zwycięstwem. Philapdelphia zaś na ostatnie 6 meczów wyjazdowych wygrała jedynie 2 i to po karnych. Bilans spotkań również wskazuje na Tampę. Ostatnie 3 spotkania u siebie wygrały Błyskawice i to z Buffalo czy Dallas.
Co do meczu Pingwinów- to jest chyba najtrudniejsza do przewidzenia drużyna oni mogą wygrać z wszystkimi i przegrać z wszystkimi. New Jersey idzie jak burza ale u siebie zdarzają się wpadki- dlatego postawiłbym ML na Pingwiny bo dobra passa też się kiedyś kończy a Pingwiny może zaczną wygrywać na wyjazdach. Dlatego kolejny kurs około 2.00 dodaję do moich propozycji na dziś. Można liczyć na rewanż New Jersey za skromne zwycięstwo PIT ostatnim razem, ale uważam, że tym razem również nieprzewidywalne Pingwinki będą górą.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Columbus-Ottawa 1 2.00 ✅
Tak jak ktoś napisał walka o play-offy zaczyna się teraz na serio,ja dziś stawiam na ekipę z Columbus która zmierzy się z senatorami z Ottawy.Co skłania mnie ku ekipie z Ohio?. jest kilka rzeczy,po pierwsze,to chyba ich najlepszy sezon jak dotąd w NHL,nigdy jeszcze w tej części sezonu nie byli tak wysoko(jak na nich)opcja awansu do playoffów jest bardzo realna więc raczej się zmobilizują.W ostatnim meczu ograli Detroit 3-2 po dogrywce.Ekipa z Ottawy już chyba o nic nie gra,raczej Po w tym roku nie będzie,ostatnio wygrali z StLouis 3-1,ale wcześniej przegrali z NJ 1-4.Podobno trener i Gm Ottawy są na &quot;firing line&quot;.Ottawa grała ostatnio dobrze,ale to było przed ASG, na wyjazdach ta ekipa traci jakieś 20% ze swojej siły,Wg mnie zdecydowany faworyt to gospodarze,którzy wygrali ostatnie 2 mecze między tymi drużynami,teraz mają serie meczy w domu,więc będą chcieli uzbierać wiele punktów,a z taką ekipą jak ottawą to jeśli myślą o Po to muszą wygrać.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś rzeczywiście każdy mecz będzie niezwykle ciekawy, najbardziej wyrównaną parą wydaje się być Edmonton Oilers - Minnesota Wild i tu wynik może oscylować w okolicach remisu bo obie ekipy na podobnym poziomie, myślę więc że kurs na Wild odrobinę zawyżony.
Najpewniejszym typem wydaje się być wygrana Calgary nad Nashville aczkolwiek ostatnie dni pokazują że w NHL słowo &quot;najpewniejszy&quot; nie ma racji bytu.
Szanse w meczu NJ Devils - PIT Penguins oceniłbym z minimalną przewagą &quot;diabłów&quot;, ich świetna obrona i zabójcza skuteczność w ostatnim czasie zwraca uwagę wszystkim że New Jersey może być w tym sezonie takim &quot;czarnym koniem&quot; rozgrywek
Tampa ostatnio rzeczywiście dobry okres ma, ciekawe tylko na jak długo jest w stanie zbudować stabilną sytuacje, myślę że mecz z Philadelphia da odpowiedź na kilka pytań odnośnie zespołu Lightning
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecz Tampy chłopaki grają walecznie i cały czas do przodu, wczoraj wygrana mieli na tacy no ale przez własną głupotę i gapiostwo przegrali, nieuznana bramka w pierwszej tercji po głupim błędzie jednego z zawodników (high stick podczas strzału), a stracone bramki po szkolnych błędach, najbardziej bolą: jedna stracona podczas gry w przewadze!!! natomiast druga wbija sobie sam bramkarz TB. Tampa gra dobry hokej muszą poprawić grę w przewadze. Dziś jednak nie zdecyduje się na typ na nich gdyż wczorajszy mecz kosztował ich wiele sił, a wygrać dziś z &quot;wypoczętą&quot; Philadelphią bedzie ciężko.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dzisiaj coś wytypowac z NHL jest raczej srednio.
Skłanial bym sie jednak na wygrana Columbus . Gra przeciwko Ottawie a jak wiemy Ottawa gra bardzo w kratke , potrafi wygrac z dobrymi , potrafi przegrac z koncowa tabeli . CBJ teraz naprawde zaczynaja walke o play-off. Od tej dłużeszj przegry pokonali Detroit 3:2 i pozostały im jeszcze 4 spotkania u siebie . To doskonała okazja zeby zyskac 2 pkty walsnei z Ottawa

Drugim typu na zwyciestwo Pingwinów(bardzo duży kurs , można zlapac 3,00), wprawdzie graja z dobrym NJD którzy wygrali juz 7 raz z rzędu dizsija z Bostonem . Jak wiemy każda passa się kiedys konczy , a PIT to drużyna która może temu podolac . Obydwa zespoły skutecznoscia nie grzesza i dalem tu dzisiaj tez na over.W bramce Devils wystąpi w zasadzie 3 bramkarz za Clemmensenem i Broudera ktory ma kontuzje. Weekes dawno nie grał w wyjsciowym i to moze dzisija zawazyc. Fleury juz ograny.

Picks:

New Jersey - Pittsburgh - 2 ⛔
New Jersey - Pittsburgh - Over 5.5 ✅
Columbus - Ottawa - 1 ✅
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Obydwa zespoły skutecznoscia nie grzesza i dalem tu dzisiaj tez na over.
Skoro nie grzeszą skutecznością to czemu over? Chyba, że na przełamanie.
Wydaje mi się, że New Jersey skończy swój marsz zwycięstwa właśnie na Pingwinach, ale sporo bramek nie będzie. Wczoraj kanonada nad Rangersami i wymagający mecz Devils. Rangers to nie Jersey, sądzę że PIT tak łatwo dzisiaj nie poleci.
Ale jak widać sporo osób liczy dziś na PIT.
Osobiście postawiłem 3*ML, na Tampę, Minnesotę i właśnie Pittsburgh.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

✅COLUMBUS-OTTAWA


To będzie jeden z najciekawszych meczów dzisiejszej nocy. Spotkanie pomiędzy dwiema ekipami, które zdaję się zaczynają łapać wiatr w żagle. Obie drużyny grają otwarty hokej i posiadają niezwykle utalentowanych graczy w linii ataku. Wygrana CBJ w OT z zeszłorocznymi mistrzami była imponująca, świetne zawody zagrał Nash oraz powracający po absencji Huselius do tego niezawodny filar obrony Commodore i jak zwykle w super formie świeżak Mason w bramce. Po stronie Ottawy wielka trójka Heatley, Alfredsson i Spezza oraz rewelacyjny obrońca Kuba, ale czy nie będą dziś nieco zmęczeni po wczorajszym boju z Blues ?? Na pewno ten mecz zostanie im w nogach i będzie miał wpływ na dzisiejsze zawody, dochodzi to tego jeszcze bilans Ottawy na wyjazdach, są oni zaledwie przedostatnia drużyna pod tym względem i gra away im zdecydowanie nie leży. CBJ mieli znacznie więcej czasu na odpoczynek i przygotowanie się do kolejnego boju o punkty, które pozwolą im walczyć o PO, bo jak widać nie są na straconej pozycji. Stawiam dziś na zwycięstwo CBJ przekonali mnie ostatnią gra przeciwko Wings, powrót Husseliusa wniósł wiele ożywienia w szeregach ofensywnych. Czy Ottawę stać na kolejną wygraną na wyjeździe i to dzień po dniu ? Wydaje mi się, że nie natomiast kolejna wygrana CBJ na własnym terenie jest jak najbardziej realna.​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Widzę jednak że dziś w temacie przeważają typy na Columbus oraz Penguins, osobiście dzisiejszej nocy zagram raczej na zwycięstwo Calgary Flames. Godny rozważenia jest również under w meczu MIN - EDM, myślę że po wczorajszej burzliwej nocy dziś może wszystko wejść dosyć gładko
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dawno nie zabierałem głosu w kwestiach naszej kochanej ligi, ale ostatnio dopadły mnie cięższe dni i nie miałem możliwości :-D co nie znaczy że nie śledziłem wątków jakie tu były poruszane i niektóre sytuacje były dość zabawne ale wróćmy do tematu :jezora:

Wrócę krótką myślą do wczorajszego MTL, tak jak z Odisiem wczoraj pisaliśmy w HP, Carey Price powinien sobie odpuścić parę spotkań by dojść do siebie, o ile ten bramkarz naprawdę jest tak dobry że został wybrany numerem 1 w All-Star (szczerze wątpię). Oczywiście żałuje że Habbs nie grają dzisiaj by byliby kąskiem godnym gry, a jeszcze na koniec dodam że najzabawniejsze jest to, że gra już Koivu, Higgins, a co bedzie jak Tanguay wróci, możemy się domyślać że już w ogóle Montreal przestanie być czołową ekipą (to już żart :jezora ????

Co do dzisiejszych spotkań moją uwagę zwracają spotkania Oilers vs. Wild i Pittsburgh vs. Devils. Jesli chodzi o pierwsze spotkanie upatrywałbym się zwycięstwa gospodarzy, którzy w ostatnim meczu chyba zszokowali pół hokejowego świadka przegrywając 2:10 :kwasny4565: Może i całościowo ekipa Oilers nie wygląda najlepiej ale myślę że dzisiaj zadecydują jednostki takie jak Hemsky i Souray, który jest dość pozytywnym objawieniem obecnego sezonu, nie chce mi się dziś opierać na statystykach, chociaż Dzikusy rozniosły ostatnio Toronto 6:1 to wydaję mi się że dzisiejszy mecz może być właśnie taką mała niespodzianką w kwestii odnoszenia się do faworyta, zapewne większość pomyśli &quot;Edmonton takie baty, Wild sowita wygrana, nie ma mocnych dzisiaj Dzikusy 100%&quot;, otóż popatrzmy na to z perspektyw sezonu, głównie chodzi mi o część która aktualnie mamy, codziennie już spotykamy się z jakąs niespodzianką i nie ma pewniaków, skonczyły sie dni pieknej passy, teraz trzeba byc czujnym i gotowym na wszystko. Mój typ na dziś to Edmonton i over 5,5 ????

Jeśli chodzi o drugie spotkanie, to Devils naprawdę należy sie duży szcunek za to co prezentują, świetna defensywa i zabójcza skuteczność, a do tego dochodzi świetny styl, który prezentują. Jednak dziś upatruje się złamania New Jersey, grają drugi mecz w przeciagu dwóch dni i rywal wcale nie jest łatwiejszy, a patrząc na 3 tercje wczorajszej gry, można stwierdzić że Devils mieli troszkę szczęścia, dziś na przeciwko Crosby i jego świta, która po ostatniej wygranej ma duże chęci ograć kolejną z lepszych ekip ligi. Wynik 6:2 był odwzorowaniem tego jak Pittsburgh podszedł do meczu zwłaszcza w 3 tercji gdzie przez 2 wcześniejsze mądrze dali się wyszaleć Strażnikom, a później dokonali egzekucji. Osobiście myśle że bedzie to twarde starcie i ten kto da się wyprowadzić z równowagi mowa o karach bo obie drużyny lubą czasami zacząć &quot;barbarzyńskie zaczepki :jezora:&quot; ten będzie bardzo stratny. Moje uczucia osobiste są przy Diabłach, jednak wyczuwam w tym meczu zwycięstwo Pingwinów i nawet pokuszę się stwierdzenia że będzie to zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.
Dziękuje za uwagę :-D pozdrawiam wszystkich :spokodfhgfh:
 
shen 408

shen

Użytkownik
Columbus-Ottawa 1 2.00 ✅
Tak jak ktoś napisał walka o play-offy zaczyna się teraz na serio,ja dziś stawiam na ekipę z Columbus która zmierzy się z senatorami z Ottawy.Co skłania mnie ku ekipie z Ohio?. jest kilka rzeczy,po pierwsze,to chyba ich najlepszy sezon jak dotąd w NHL,nigdy jeszcze w tej części sezonu nie byli tak wysoko(jak na nich)opcja awansu do playoffów jest bardzo realna więc raczej się zmobilizują.W ostatnim meczu ograli Detroit 3-2 po dogrywce.Ekipa z Ottawy już chyba o nic nie gra,raczej Po w tym roku nie będzie,ostatnio wygrali z StLouis 3-1,ale wcześniej przegrali z NJ 1-4.Podobno trener i Gm Ottawy są na &quot;firing line&quot;.Ottawa grała ostatnio dobrze,ale to było przed ASG, na wyjazdach ta ekipa traci jakieś 20% ze swojej siły,Wg mnie zdecydowany faworyt to gospodarze,którzy wygrali ostatnie 2 mecze między tymi drużynami,teraz mają serie meczy w domu,więc będą chcieli uzbierać wiele punktów,a z taką ekipą jak ottawą to jeśli myślą o Po to muszą wygrać.
1-0 ✅ dzieki Masonowi i poprzeczce :-D
 
shen 408

shen

Użytkownik
Montreal Canadiens-Los Angeles Kings 2 3,80
Stawiam dziś na ekipę z LA,bo wg mnie kurs 3.80 jest dziś bardzo zawyżony,wiadomo Canadiens to Canadiens a Kings to Kings,no ale Montreal gra ostatnio fatalnie,przegrali ostatnie 4 mecze(atlanta,nj,tampa ,florida)obaj bramkarze tj Price i Halak graja ostatnio kiepsko,wpuszczają co popadnie.Goście ekipa z LA,wygrali ostatnie 3 mecze(minesota,colorado,chicago),mają dwóch pożądnych młodych bramkarzy tj Quick i Ersberg,a zespól i tak gra nadspodziewanie dobrze,a patrząc jacy grajkowie tam grają to nawet bardzo dobrze.Wiadomo Montreal może się dziś przełamać i pyknąć ich 5-0,ale po kursie 3.80 to można zaryzykować
 
bystry89 0

bystry89

Użytkownik
Montreal Canadiens-Los Angeles Kings 2 3,80
(...)Montreal gra ostatnio fatalnie,przegrali ostatnie 4 mecze(atlanta,nj,tampa ,florida).Goście ekipa z LA,wygrali ostatnie 3 mecze(minesota,colorado,chicago)
Fakt faktem kurs piekny ???? Ale bądźmy realistami, żadna passa nie trwa wiecznie ;/ (Nawet Bostonu, SJ, czy Calgary xd) Więc ten mecz może być dziś jedną wielką niespodzianką ???? I chociaż bardziej sympatyzuję z Canadiens, to jednak również stawiałbym na LA ????
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Ja stawiam na Canadiens -1,5 bo kurs 2,45 też jest bardzo dobry. Canadiens przegrali 4 ostatnie mecze, bo wszystkie grali na wyjeździe, u siebie to całkiem inna drużyna, tak samo jak L.A. na wyjeździe. Ja również podejmuję ryzyko tylko że w drugą stronę. Nie sądzę również by dzisiaj Red Wings przegrali 5 spotkanie z rzędu, choć rywal z najwyższej półki. Czekam z niecierpliwością na mecze. W n sport dzisiaj pokazują Boston z Rangersami tu też liczę na dobre widowisko i wreszcie wygraną Bostonu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
15-5-0 +293.45
Montreal Canadiens - Los Angeles Kings
Za parę godzin Habs będą podejmować Królów z LA którzy ostatnio naprawdę królują streak W3, gdzie Habs złapało lekkiej zadyszki podczas swojego 100lecia streak L4. Większych kontuzji nie widzę u Francuskich Kanadyjczyków, gdzie u LAK widzę kontuzję mojego ulubieńca z tego zespołu Erika Ersberga (GAA - 2.44, SVPCT - 0.901). Dzisiaj też anonsuję się też Price&#39;a w bramce Montrealu którego nie trawię wolę Jarka Halaka lecz jednak dzisiaj chłopak raczej się nie pokarze, możliwe że w czapeczce na ławce. LAK nie gra zbytnio dobrze z ekipami z Pacyfiku 1-6 w L7, przegrywają średnio co trzeci mecz na wyjeździe jako underdog, na ostatnich 115 spotkań nie na swojej tafli wygrali tylko 36 i tak można dalej o ich porażkach, gdzie Habs 7-3 w L10 jako faw, 5-2 w H2H w Bell Centre. I jakoś myślę że Koivu, Kosticynowie, Kovalev, Plekanec, Bouillon, Markov i tak dalej, i tak dalej wreszcie będą chcieli wygrać i to na swoim lodowisku po ciężkim wyjeździe. Kurs może nie zachwyca lecz Ja jednak biorę go linią trochę tylko niższą niż all-in.
Typ : Montreal Canadiens 60&#39; @ 1.70 (8/10) ✅ 4:3
Dzisiaj jeszcze zastanawiam się nad Colorado i Vancouver ale to raczej później.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Uważam podobnie jak kolega powyżej (mest1987), że dziś raczej przyszła pora na wygraną Montrealu, dostatecznie już dostarczyli wstydu i niesmaku kibicom w tak wyjątkowym dla nich sezonie, dziś ich przeciwnik nie jest bardzo wymagający (szczególnie na wyjazdach), myślę że dużo będzie zależało od postawy Careya Prica, który ku mojemu zdziwieniu ponownie zagra w bramce Canadiens ...
Co do pozostałych dzisiejszych spotkań, w pojedynku na szczycie z wieloma ciekawymi podtekstami Washington Capitals - Detroit Red Wings powinno dojść do przełamania złej passy Red Wings, chociaż Washington to trudny do przełamania rywal, grający mocno fizyczny i zdecydowany w obronie hokej, jednak Detroit ma coś do udowodnienia, czy zdoła to zrobić zobaczymy już wkrótce.
Wyrównane mecze zobaczymy w pojedynkach zespołów : Boston Bruins - New York Rangers oraz Phoenix Coyotes - Buffalo Sabres i raczej odradzam wszystkim branie się za typowanie wyniku tych spotkań. Ciężko powiedzieć kto z tych zespołów trafi z formą i będzie akurat dzisiaj górą.
Z cyklu &quot;śmieszne&quot; kursy, uważam że grubą przesadą jest kurs na SJ Sharks (okolice 1,75) w pojedynku z Chicago Blackhawks, moim zdaniem obejrzymy tu bardzo zacięty pojedynek, sporo bramek i być może dogrywkę lub karne, z pewnością ciężko wytypować zwycięzce bo chociaż Chicago nie gra tak dobrze na wyjazdach to już nie raz utarło nosa innym zespołom, granie na Sharks w tym meczu po takim kursie uważam za nieodpowiednie.
Na dziś przygotuje jedną analizę która będzie dotyczyć meczu rozgrywanego &quot;nocą&quot; , ukaże się ona około godziny 21
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Washington Capitals - Detroit Red Wings 1.87✅
2009-01-31 18:30
Hokej na lodzie - NHL
Money Line:1

Analiza:

Oglądając ostatnie mecze Wings doszedłem do wniosku,ze gubi ich nonszalancja i pewność siebie z jaką grają. Dziś przyjadą na niezwykle trudny teren Cpitals i co ciekawe DRW nie idzie ostatnio gra na wyjazdach przez ostatni miesiąc wygrali na wyjeździe w regulaminowym czasie zaledwie trzy spotkania. Na niekorzyść Wing jest także krótki odstep pomiędzy spotkaniami z Dallas i Caps. Capitals mieli znacznie dłuzszy okres na przygotowania do tego spotkania i regenerację sił. Patrząc na kontuzje to dziś dotkną one bardziej zespół przyjezdny Zetterberg, Holmstrom, Stuart i pod znakiem zapytania wystep Hudlera. Hudler i Zettergerg nalężą do czołówki punktujących w zespole dlatego ich brak będzie widoczny. Natomiast Caps nie mają znaczących kontuzji i co ciekawe dziś zapewne powróci Tom Poti czyli obrona Caps bedzię mocniejsza. Stawiam dziś na wypoczetych Capsów na czele z Alexem, który powinien przycmić dziś Datsyuka.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom